Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Gargulina 13.07.2011 13:45
O tom nepochybuj. Čadodějnice u divadla byly zakázané, protože tam prý oheň nepatří a rušil by. Zábava v letňáku pro padesát fetek povolená bude, protože takhle si radnice představuje podporu mládeže a kultury. Že nemůže šedesát rodin s dětma kolem spát? Ale prosím vás, koho to zajímá....
Reagovat na tento příspěvek

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 13.07.2011 13:24
Nevíte někdo, zda budou plánované koncerty na tento víkend opět do 24.00 hodin.

60. Loutkařská CR kokotek 13.07.2011 07:08
no mě zase výber přišel lepší než minule. a některé kapely byli z mého pohledu super - kašpárek v rohlíku. otázka tedy jaké kapely by vám vyhovovali? tedy napsat své tipy na Ch.Besedu a jejímu dramaturgovi.

60. Loutkařská CR malik 11.07.2011 18:41
Bylo to smutné 60. výročí slavné Loutkářské Chrudimě. Podle některých loutkářů byl tento ročník ještě horší než ten minulý, nejubilejní. Ale máme co jsme chtěli. Absolutní nevzdělanec a neumětel Roman Málek jako místostarosta pro chrudimskou kulturu realizuje svoji představu o tom, jak má kultura v Chrudimi vypadat. Ale nebojte se, amerických bouráků na náměstí, balonů nad městem a „svazáckých“ setkání mládežnických funkcionářů bude dost. Jaký pán, takový krám.

60. Loutkařská CR lojsalout 11.07.2011 14:25
Zajímalo by mne, kdo vybíral koncerty na LCH. Letos to stálo za nic ještě víc než vloni.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) VR 11.07.2011 09:02
Musím se přidat. Shot lže, jako když tiskne. Stačí si přečíst projekt a dozvíte se tam, že se v parku počítá i s koncerty (mobilní podium) Koukám, že shot je dobře informován. Alespoň informace o problematice mostu a parkování má jenom pár lidí ve městě. Kdopak jsi shote?

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) shot 11.07.2011 00:41
Jasně, lžu. Prostor pro občasné parkování s mostem, ne mostkem, přes Chrudimku. Vjezd na most přes soukromý pozemek. To zanmená vjezd pouze se souhlasem majitele, nebo pak parkoviště jen pro něj? Parkoviště zabírá více jak 20%.Dle projektu se vůbec nepočítá s amfiteátrem, tudíž ani s nějakým využitím pro příležitostné koncerty, není tam navržen žádný prostor byť jen vzdáleněně připomínající amfiteátr.Pokud se týče akustiky tak znám zcely jiné názory nž jaký tvrdíš ty. Udělej si tam někdy zkoušku a možná budeš překvapen. Pokud se týče reproduktorů, tak ty jsou poměrně dost využívány a rozhodně jejich pořízení by bylo levnější, než ona promítačka do MBS pro promítání jediného filmu.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) mediakad 10.07.2011 12:31
Shote, lžeš jako obvykle. 1. Areál bývalého letního kina je prostor s nejhorší akustikou široko daleko. Řekne ti to každý zvukař. 2. Minulá radnice připravila projekt ve kterém je prostor rozdělen na 2 části. První je cca 20% plochy a ta měla být věnována občasnému parkování za budovou Muzea (plesy, akce). Druhá část, cca 80% je navržena jako park se stromy, promenádou kolem poloostrova, mostkem a hracími prvky pro děti. V parku by se měly pořádat příležitostně koncerty (ne ty metalové a punkové, co tam organizuje pan Herbst), jarmarky, divadelní představení apod. Projekt si může každý prohlédnout na městském úřadě. 3. Reproduktory nešířící zvuk do širokého okolí, ale jen do určitého prostoru existují, ale jejich cena pro venkovní amfiteátry je v řádech milionů a neslyšel jsem, že by je někdo mimo obří stadiónové zahraniční produkce vůbec používal. Čteš moc sci-fi a potom blábolíš nesmysly. Zajímalo by mě, kdo jsi. Vše, co zde píšeš je lež a nechápu, proč to děláš a co z toho vlastně máš. Vypadá to, že jsi nemocný. Maniopsychóza? Zkus navštívit lékaře, snad se ti uleví.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) shot 10.07.2011 00:10
Jedná se krásný areál s vynikající akustikou. Byla by škoda z něj udělat parkoviště (prosazováno ODS a ChV). Jen a jen kvůli tomu se promítá a to velmi draho, na náměstí. Myslím, že by revitalizace na park a místo pro různé sporty, aktivity škol, MŠ, občanů i místo pro dopravní hřiště, letní koncerty LŠU, divadelní vystoupení, různé akce v rámci loutkárny a podobně by si tohle místo zasloužilo. Rozhodně by se zde daly dělat akce končící do 22. hodiny a občas i déle s využitím moderní techniky, kdy reproduktory nešíří zvuk do širokého okolí, ale jen v určeném prostoru. Byly by to účelněji vynaložené peníze, než na nákup dalšího promítacího zařízení do MBS za téměř 3 mil,. které navrhlo a objednalo minulé vedení radnice a tak tomu nynějšímu nezbylo, než ho zaplatit.

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! shot 09.07.2011 23:59
O gigantech nic nevím. Jak probíhalo obsazování komisí to také nevím, ale vzhledem k tomu, že za minulého vedení nokdo v komisi pracovat nechtěl, protože na názor komise, pokud nebyl v souladu s názorem vládnoucí kliky, nebralo zastupitelstvo ohled, pak nynější obsazení je docela dobré. A co se týče obsazování zástupců města v orgánech městských firem, tak pokud se nemýlím, pak to jak se vládne, předvedli zástupci bývalé koalice. Například odvoláním p. Trávníčka z VAK. Jak se ukázalo měl pravdu on a ne Ládík, který tvrdil, že ke zdražování vodného a stočného nedojde, že město má páky jak tomu zabránit a že vlastně díky ODS navržené a protlačené smlouvě bude cena stagnovat. No, čas ukázal, že díky ODS a Ládíkovi máme jedno z nejdražších vodných a stočných v republice.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 09.07.2011 13:42
Už dávno si myslíme to co vy, ale bohužel v roce 2006 došlo ke změně zákonů a letní kino, které se promítá převážně až po 22.hod. by se do nich nevešlo. To, že bylo jednou povoleno neznamená, že nemůže být zakázáno. Jinak by tady byl krásný park a třeba v něm hřiště pro děti, nebo na různé sporty. Na to ale určitě nebudou peníze.

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! pepe 08.07.2011 22:14
To je dobrý To je sranda :-D To je sranda :-D Hlavně že je v Chrudimi sranda To je sranda :-D To je sranda :-D

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Laris 08.07.2011 17:04
Myslím, že jste uhodil hřebíček na hlavičku. Nejdřív v tichosti zrušíme letní kino, nabídneme náhradu kočující po městě, aby byl klid. Potom povolíme pár koncertů, ať si obyvatelé okolních domů pěkně stěžují a pak místo vyhodnotím jako pro město nevyužitelné a pěkně jej prodáme ... Jak prosté.

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! Gargulina 08.07.2011 12:19
Zatímco teď tam vládnou skuteční duševní giganti, mající na zřeteli výhradně blaho města a jeho občanů. Například obsazování komisí města a dceřiných firem koaličníma stranama připomínalo spíš řádění hord na dobytém území. Ovšem rozumím tomu, že když je jeden notorický neplatič a dlužník a jiný zas zkrachoval v tomto městě úplně ve všem, co dělal, že je každá tisícovka měsíčně dobrá.

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! shot 07.07.2011 11:26
Určitě, tedy až na Málka s Řezníčkem, jsou lepší, než ti, kteří na radnici vládli v minulém období. Například takový Ládík s vyrovnanými a vyváženými smlouvami na kterých město prodělávalo majlant a občané krváceli při platbách. Či Luboš se svým muzeem, přípaně Thér se svou nekoncepční koncepcí rozvoje města, jejíž jedinou zásadou bylo: umožnit vždy stavbu toho co si developer přeje.

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! Nemo kpt 05.07.2011 09:19
Třeba procitnou ti, co ho tam instalovali. Věčně svěží politik Petr řezníček, který nám vydrží na radnici čtvrt století, intelektuál Tejkl, který ovšem moc neví, která bije a dále Lichtenberg, Kasal a Michalová. A nebo bude třeba vydržet do dalších voleb ...

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! pepe 03.07.2011 21:02
To je celkem 124 občanů. A dalším asi 24 000 je to úplně volný To je sranda :-D

Čtenáři deníku: Málku, odstup ! novinar 01.07.2011 11:44
V anketě čtenářů Chrudimského deníku se vyslovuje k okamžitému odstoupení místostarosty Málka již přes 100 čtenářů. Opačný názor má pouze 24 hlasujících. V diskuzi převládají na Málka negativní názory a hodnocení. V každém případě jde zřejmě o největší počet hlasujících v anketách, které Deník čas od času pořádá. Doufám, že se Roman Málek poučí a naplní konečně své předvolební prohlášení o čisté radnici a demokracii. Nebo, že by ve volební kampani lhal? http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-malek-kritika-ods-trestnioznameni20110628.html

Místostarosta Málek - opět střet zájmu Gargulina 30.06.2011 11:45
Musím říct, že tomu nezralému chlapci z radnice v posledních dnech skutečně dost spadl hřebínek Úsměv

autoservis Tuněchody pepe 29.06.2011 22:48
Taktéž spokojenst s panenem Fišerou v Blehovsku.

Místostarosta Málek - opět střet zájmu locar 29.06.2011 18:21
Nevyšumělo. Dnes na Málka byla podána žaloba: ODS chce poslat na místostarostu policii CHRUDIM Místostarostu Chrudimi Romana Málka teď bude natahovat opozice na skřipci. Za to, že v květnu podal vlastní nabídku na pronájem městských sloupů veřejného osvětlení pro reklamní účely, se omluvil. Chtěl prý jen zabránit schválení připravené smlouvy. Jenže podle opoziční ODS šlo o jasné porušení zákona o střetu zájmu, a proto chystá trestní oznámení. Zastupitelé ODS se navíc možná pokusí svolat mimořádné jednání zastupitelstva, které by Málka mohlo odvolat. „Dopustil se porušení zákona, nikoliv jen obyčejné klukoviny, nad níž by se mohlo jen mávnout rukou,“ uvedl poslanec a bývalý starosta Chrudimi Jan Čechlovský. „Chápu, že Jan Čechlovský zahájil svou předvolební kampaň na hejtmana Pardubického kraje a chce být ve všech médiích. Souhlasím, ať podá trestní oznámení, ať je v tom pořádek,“ řekl Málek. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

autoservis Tuněchody Max 28.06.2011 22:56
Jo, na Secsky jsou fajn a umej, stejny plati o servisu pana Kucery na Vetrniku. V obou servisech spokojenost a delaji i "mene zname" znacky aut a nebojej se Úsměv K Tunechodum nevim co dodat, snad jen tam uz nejezdit, at opravuje vraky svym znamym...

autoservis Tuněchody ANO 28.06.2011 18:58
To je těžký. Ono sehnat v Chrudimi opraváře není nic jednoduchého - zvlášť, když o tom člověk něco ví a nechce auto svěřit kdejakému patlalovi. To, že je "utažení ložiska" pitomost už teď víte taky. Já osobně bych tam po tomhle "zákroku" už nevlezl a nechal na to podívat někoho jiného. To, co popisujete, je jednoznačně minimálně na přes hubu, ale na druhou stranu - vy jste kavka, která se nechala škubat. S přístupem pana Mošnera jsem také velmi spokojen a myslím, že jste konečně našel kvalitní servis. K tomu nezbývá, než blahopřát - jak jsem psal v úvodu, v Chrudimi to není jednoduché.

Protikuřácká petice pavel555 28.06.2011 14:19
Ahoj, mrkněte se na tohle, mě to pomohlo přestat kouřit. link:www.equit.cz

Hnus na náměstí Mílda 28.06.2011 12:36
Ach jo, fakt je to zbytečný.

autoservis Tuněchody nitraM 28.06.2011 12:19
Dobrý den, rádbych se s vámi podělil o mou zkušenost s autoservisem Radouš v Tuněchodech, už si jinak nemohu pomoci. Začalo to před dvěma lety, kdy mi odcházela poloosa a bylo volné přední kolo. V Tuněchodech mi to opravili a řekli, že je poloosa nová a že ložisko ve volném kole utáhli a bude to dobré, nabídli mi tuto opravu bez dokladu a levněji, samozřejmě jsem to přijal, jsem blbec. Bohužel se mi krátce poté, přetrhl rozvodový řemen a motor se "potkal", jel jsem tedy opět k panu Radoušovi, ten mi vše "opravil". Nejprve jsem stanovil strop opravy na 15 000Kč. To mi potvrdil, jinak by přicházel na řadu jiný motor. Bohužel jsem ale při převzetí auta musel zaplatit 23 000Kč, jinak mi prý auto nevydá, prý mám ale vyměněný i klínový řemen, dohoda o cenovém stropu tatam. Mimo to mi řekl, zě dva měsíce stará poloosa má prasklou manžetu, když jsem se dožadoval opravy, tak se najednou k ničemu neměl a chtěl doklad o tom, že to opravdu dělal on, moc dobře věděl, že jsem si ho před dvěma měsíci nevzal. Zajel jsem s tou prasklou manžetou tedy k jinému opraváři Autoopravna Chrudim, tam mi zdělili, že poloosa nebyla v žádném případě nová, ale jen zrepasovaná, tedy namazaná a očištěná, no a prý odchází. Opět jem platil novou poloosu, navíc mi mrkli na celou přední mápravu a technici se zhrozili, prý mám štěstí, že jsem se nenaboural, že mi neupadlo kolo. To kolo, kde mi v Tuněchodech utáhli ložisko a je to prý v pořádku, to ložisko se úplně rozsypalo. No co, vše mi v Autoopravně Chrudim opravili a do teď to vše bez problémů slouží. dále se mi po opravě potkaného motoru, panem Radoušem, začal ztrácet olej a v mém novém servisu to prohlédli, a co, pan Radouš pouze nedal nová těsnění k ventilům, je to fakt odborník, proto se dostává olej do spalovacího prostoru a mizí. No a poslední, co mi v Tuněchodech měnili, je ten klínový řemen, spadnul a to proto, že nedali se řemenem i novou napínací kladku, která upadla stářím, samozřejmě jsem ji ale platil, jen už je to dva roky a tak doklad je už k ničemu. Tak prosím, kdo si chce nechat opravit svoje auto, tak ať zváží komu ho svěří. Díky za přečtení Martin.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 28.06.2011 08:42
Pane Čáslavka o čem to mluvíte, 3 koncerty už byly a jen na červenec plánujete další 4 to je už 7. A co když bude hezké počasí v září,to bude kolik dalších?

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) J. Král 27.06.2011 23:21
Pane Čáslavko, bydlím 300 metrů od kina a to 37 let. Můžu vám říct, že za tu dobu jsme nezažili takový hrozný rámus jako v poslední době. Nevím, co vás vzrušuje na tom, že stovky lidí okolo kina nemohou spát, že děti v postýlkách brečí. Až vám bude jednou přes šedesát, poznáte, jaké to je nespat z těch nervů celou noc. Alibismus, že jednou uděláte akci pro děti nevyváží ten strašný rambajs s hnusným vykřikováním sprosťáren, který jsme si několikrát "užili". Bohužel náhled na vás jsme si již udělali, jste netolerantní a nezasloužíte si nic lepšího.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Jakub Čáslavka 27.06.2011 22:48
Dobrý večer sousedé, na celé prázdniny jsou naplanované pouze čtyři konzerty. Jinak tam budou samé tiché akce,například teď ve středu 29.6. od 14h proběhne dětský den jako oslava konce školního roku. Přijďte se s dětmi podívat a určitě na věc budete mít jiný náhled.

Hnus na náměstí janječmínek 27.06.2011 19:41
Lze konstatovat pouze -blbe-ale to |Vy nemůžete pochopit jako každý blb si myslíte,že jste jedinečný genius s absolutní pravdou, Těším se na Vaše zvratky

Hnus na náměstí Bohemund 27.06.2011 13:35
Aha, takže chlap nedokáže posoudit, že plod je člověk a ne shluk buněk...dobrý. A z matematiky jste asi měla kuli, protože tohle jsou logický lapsy jak noha. Stejně tak děcko vzniklé ze znásilnění má asi méně hodnotný život, než dítě vzniklé z lásky dvou lidí. Pantáta Adolf a Vladimír by předli blahem, jak jim ta jejich ideologie o podřadnosti některých životů krásně kvete ještě po tolika letech. Člověk dokáže posoudit i to, co neprožil. Mimo jiného, stojí na této zásadě náš právní systém. Není k smíchu tvrdit, že potraty legalizovali Lenin s Hitlerem, protože je to fakt. Ano, potraty se dělaly vždy, jenže až do Lenina byly "andělíčkářky" a všichni, kdo potrat provedli, věšeni za vraždu. A to vraždu zvlášť ohavnou. Na člověku, který není vinen ničím, než životem, jak už jsem psal. Neubližuje se ženě, jistě (což také není pravda), ublíží se jinému člověku. Podsouváte mně a organizátorům, bez důkazů, negativní motivaci. Inu ano, typická žena, řekl bych, jestliže bych se chtěl chovat stejně hloupě, jako v úvodu vy. Ale nebudu. Řeknu jen, že jste asi moc rozumu nepobrala, když čestné lidi chcete bez jakýchkoli relevantních argumentů pošpinit a polít hnojem. Promiňte, ale to vypovídá jen o vás, ne o nich.

Hnus na náměstí Katatonia 27.06.2011 10:45
Nejhorší na celé této věci je skutečně ten fakt, že město spoluřídí zastydlý puberťák, který nemá žádné zkušenosti a na základě volebních výsledků je mu umožněno řídit a ovlivňovat věci města významně se dotýkající. Opět jsme u toho, jaká je v naší zemi politická kultura, v normální demokracii by po aféře se zneužitím informací z výběrového řízení vč. podání vlastní nabídky regionální politik s ostudou rezignoval, v Chrudimi se všem směje do ksichtu a ještě má tu drzost obtěžovat lidi s takovou pseudovýstavou! To jsou skutečně chrudimští voliči takoví masochisti, že je může reprezentovat člověk jako Málek?

Hnus na náměstí Mílda 27.06.2011 09:46
Tak já nevím, tohle může psát opravdu jen chlap, který se nikdy do té situace nemůže dostat.Jak vůbec může tak rezolutně mluvit o něčem, co nemůže prožít! Fakt si myslíte, že "normální" rozumná ženská o tom nepřemýšlí i bez těch hrozných obrázků??? Že se rozhoduje lehko?? Pro mě je v tuhle chvíli důležitější zodpovědnost, než nějaké falešné hrdinství. Rozhodne se k tomu, když nemá jiné východisko. A u těch znásilněných - těm to NEMÁ PRÁVO nikdo zakázat! Ty si to nezavinily, proč by měly trpět ony i ty děti. Těm "nerozumným" jsou nějaký obrázky naprosto ukradený. Tvrdit, že potraty zavedl Lenin a Hitler jsou k smíchu. Přece se dělaly vždycky. Teď to alespoň neublížuje té ženě. Je to zase jen divadlo, jak se "někdo" potřebuje zviditelnit - já jsem ten dokonalý, koukejte, jak mám správný názory.

Bezpečné prázdniny? tohos 24.06.2011 14:07
Ja chtel rict,ze lidi nezajima prevence zdravi. Ale tady nema smysl psat vlastni nazorOk?

Bezpečné prázdniny? klikax 24.06.2011 13:36
Bingo! Tohle je hláška týdne, píšu si do deníčku … "Za účast nemůže pořadatel (police), ale veřejnost!“ … Máte pravdu, ti lumpové občané zase nepřišli, lepší to bývalo před lety např. na prvního máje, to byla účast! Co kdybyste trochu přemýšlel a udělal tu akci tak, aby to někoho zajímalo. Pravdu má přispěvovatel výše, jenom jste poškodili obchody na náměstí, to je celý efekt. A divím se starostovi tohoto města, že takhle blbě vymyšlenou akci podporuje a kašle na vlastní lidi.

Bezpečné prázdniny? Michal Bareš 24.06.2011 11:29
Navíc chrudimská PČR stejně musela uspořádat nějakou akci k 20. výročí, takže se rozhodli to spojit s tímto.

Bezpečné prázdniny? tohos 24.06.2011 11:24
Jeste by chtelo upresnit,ze naklady byly mizive. Statni slozky to mely v ramci zamestnani nebo volna. Ostatni clenove slozek IZS zdarma. Info pro ty,co chteji vedet,kolik to zase stalo mestskou kasuOk?

Bezpečné prázdniny? Michal Bareš 24.06.2011 11:17
Hlinsko nevím, tam jsem nebyl. Ale Seč se mi osobně líbila víc. Tuším, že tam to bývalo v sobotu, takže i pro rodiny s dětma a hlavně možnost posedět na trávě nebo si zaplavat mezi ukázkama. V Pardubicích byla podobná akce před pár dny a také se konala na náměstí, takže nejde o výmysl Chrudimi. Kde jinde je více lidí?

Bezpečné prázdniny? tohos 24.06.2011 11:10
Jiste,ale nekterym lidem to nevysvetlite a budou neustale nespokojeni. Me se akce libila a to sem jich zazil asi 7. Byla lepsi nez v Hlinsku,ale nej to bylo na Seci,ale zase daleko od verejnosti. Co to zase delat u prehrady a o v vikendu?

Bezpečné prázdniny? Michal Bareš 24.06.2011 10:52
Ona ta účast nebyla zase tak špatná, s ohledem na počasí.

Bezpečné prázdniny? tohos 24.06.2011 10:43
Hlavni je prevence. Za ucast nemuze poradatel (policie CR),ale verejnostOk?

Bezpečné prázdniny? mp 23.06.2011 21:05
Až na to, že tam bylo pořadatelů víc než diváků. Je to typická akce pro akci, zplozená úředníky pro politiky. Zajímalo by mě, kdo to zaplatí. A taky bych se rád dozvěděl, proč jste to neudělali např. na ploché dráze. Děti jste mohli nadirigovat tam a nelikvidovali byste obchody na náměstí. Ale to vás nezajímá, že?

Místostarosta Málek - opět střet zájmu shot 22.06.2011 21:32
Zcela jistě policie čeká. Na oznámení z podezření spáchání trestného činu. Můžeš ho podat.

Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Petr Švábenský 22.06.2011 14:12
:) Proč si myslíte že domy vystavěné Mr. Kuštou jsou určené pro mladé rodiny s dětmi když tam není jediný náznak dětského hřiště? Jedná se o "čistý" byznys, nic víc - nic míň...

Místostarosta Málek - opět střet zájmu Gargulina 22.06.2011 14:05
No samozřejmě, že čekají.... čekají, až to vyšumí a naivkové jako ty se přestanou ptát Ok?

Místostarosta Málek - opět střet zájmu Nemo kpt 22.06.2011 11:34
Nevíte jak je to s vyšetřováním Málka ? Jestli už to policie řeší, nebo ještě na něco čekají ?

Bezpečné prázdniny? Michal Bareš 22.06.2011 08:56
Nevím, v kolik hodin jste na náměstí byl, ale ukázky MP a armády byly jen jedny z mnoha. Pokud vím, tak červený kříž předváděl resuscitaci, nechyběla prezentace voní záchranky, Besip a další. Samozřejmě chápu, že omezení dopravy je vždycky problém, ale zrovna tahle akce si myslím, že svůj význam má. Bohužel lidé si neuvědomují rizika a nejrůznější nebezpečí, takže zastrčit ji stranou z centra by nebylo moc vhodné. Jinak o tom, že náměstí nebylo prázdné a nešlo jen o nábor armády se můžete přesvědčit např. tady: http://radyvnouzi.cz/trinacte-bezpecne-prazdniny-v-chrudimi

Bezpečné prázdniny? kokotek 22.06.2011 06:35
do letáku patří kultura a né alegorické vozy popř.show akce, ty patří na náměstí - pouť a další big akce pro všechny a pro nikoho

Bezpečné prázdniny? pink 21.06.2011 22:54
Budete si teď muset zvyknout. Na podobné akce se pan starosta Řezníček těšil již dávno. Má totiž kladný vztah k maskáčům. Vzpomínáte jak při zvýšené vodě běhal v plné polní po městě? Stejně tak miluje armádu - je známo, že současný ředitel Technických služeb (bývalý politruk v kasárnách) ho bral letadlem do lokalit, kde bojovali chrudimští výsadkáři. Teď už na to ministrestvo nechce dávat peníze, tak si Řezníček plní dětské sny za naše peníze před radnicí. Ví, že má podporu Málka, ten od dob svého thrilleru "Chrudimská kobra zasahuje" má pocit, že třeba i násilím ochrání Chrudim od korupčníků a podobných lumpů. Jenom pana Tejkla tyto aktivity nenadchávají, k násilí má od mládí odpor a tak šel dnes do práce se sklopenou hlavou. Těžko řící, zda to bylo proto, že nechtěl vidět ty kulomety, nebo, že ho to na radnici už moc nebaví. V každém případě to byla povedená akce, obchodníci přišli o tržby a silnice byly zase o trochu víc trochu ucpanější. Už se těším na další zajímavou akci radnice:)

Bezpečné prázdniny? shot 21.06.2011 22:06
Krásná akce pro areál letního kina.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307  306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.