Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Koho volit? shot 09.12.2009 14:03
Och, tolik štěstí najednou. Doufám, že do té doby ještě nestačí zvýšit schodek v již tak špatném rozpočtu.
Reagovat na tento příspěvek

Koho volit? shot 09.12.2009 14:01
Co to je za novou stranu. Vysvětli mi to, žádnou takovou nelze na seznamu Ministerstva vnitra nalézt. Že by náš emeritní starosta a naše slunko jasné založil, po vzoru Kalouska a jeho TOP, novou stranu? Je to možné, už jednou se v Chrudimi rozpustili. Takže teď bude nejen rozpušťen, ale i vypuštěn? Modrá mu už není dobrá?

Vietnamci a jejich soužití s námi shot 09.12.2009 13:52
Domnívám se, že stačí sledovat zpravodajství TV Nova. Téměř každý druhý den, je tam nějaká vražda kterou ale málo kdy spáchali vietnamci. Takže vraždí se a perou i jiné národnosti. Já jenom doufám, že policie případ řádně vyšetřila a soud správně přidělí každému to, co mu patří. Tím to pro mne končí. Chci-li se pobavit, vůbec nemusím chodit do některých podniků. Chodím do těch, kde jsou slušní hosté a personál, chovám se tam také slušně a tak je velký předpoklad, že mne nikdo nepobodá.

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 09.12.2009 13:38
... bulvárních...

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 09.12.2009 12:04
ona se ta zpráva zas tak moc na pravdě nezakládá...jako většina bulvárových zpráv/informací/dezinformací... :(

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 09.12.2009 12:02
MM promiň ale ty jsi prototyp rasistického de.ila ;)

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 09.12.2009 12:00
ta extremistická odpověď nabízí další otázku - nejste provokující člen DS? :D Dům, tedy pouze prostor kde "SPORT BAR" "fungoval" byl pouze v nájmu... Když mám něco pronajatého tak je v mém vlastním zájmu si před předáním objektu majiteli vzít všechny moje věci - nemýlím li se. Když takto triviální záležitost nezvládnu, nevidím důvod proč z mé (jeho) neschopnosti vinit vietnamce ať jsou žlutí, černí nebo klidně duhoví... Močit na bar, řvát u toho rasistické paviání povyky a pak ještě něco po obsluze chtít??? Vy žijete kdepak? Na Marsu? Myslím, že i kdyby současná obsluha byla "bílá" jak vám asi vadí že není - dostanete po papulce taky a možná i tou kudličkou :D

co chybí v Medlešicích??? Misty 09.12.2009 11:05
A co takhle nějaký seznam služeb (Obchodů a Firem)? Samozřejmě umístění na internetových stránkách. Pak se jen člověk z pohodlí domu podívá a vybere si, co potřebuje. Tedy jestli si jít něco koupit a nebo jít se optat na něco zajímavé na úřad. Jaké stránky vlastně Medlešice mají? (.cz, .eu, a další)

Kavárna Balustráda a podloubí alena.nemcova 09.12.2009 10:10
takto upravené podloubí pro zimní měsíce v kavárně je skvělý tah, moc se mi to líbí, škoda jen že už tam nechodíme, nekuřácká místnost se změnila na mateřský klub, kde přes řev dětí není slyšet vlastního slova.

Nemocnice Chrudim - jednotka DIP kodlcr 09.12.2009 01:11
Nemocnice Chrudim 8. prosince 2009 - jednotka DIP předána - video: http://www.youtube.com/watch?v=hNVs623Y_XY

Požární poplach v TESCU Chrudim tyrrelll 08.12.2009 22:07
Tesco v Pardubicích to samé (opravdu si dávejte pozor u pokladny na vyšší cenu než je psaná na cenovce u zboží), pro mě nejhorší supermarket

Koho volit? Trocadéro 08.12.2009 21:59
A můžete nás teda pane Lebduško informovat, kdo byl na listopadovém sněmu vaší Strany Světlých Zítřků zvolen krajským místopředsedou?

Koho volit? Cenzura www.Chrudim.cz 08.12.2009 21:10
Máte šence: Špatná zpráva-2 poslanci mají prasečí chřipku Dobrá zpráva-musí se zabít celé stádo."Ok? )

Koho volit? Lebduška Josef 08.12.2009 20:37
V parlamentu sílí boj o rozdělování státních financí. ČSSD ruku v ruce s KSČM prosazují dodatečné výdaje, ačkoliv již dnes, tedy ještě před schválením rozpočtu je známo, že dluh nebude 162 miliard, ale min. 175 miliard, podle některých ekonomů bude skutečný deficit přes 200 miliard. Strany se předhánějí jak zvýšit příjmovou stránku rozpočtu, nejlépe vyšší daní z příjmů. Ačkoliv se v loňském roce na dani z příjmů fyzických osob vybralo okolo 95 miliard a to byl velice úspěšný rok, současná nezaměstnanost je okolo9%, předpokládají, že zvýšením vyberou ještě více. Vzhledem k tomu, že kolem 80% podniků v ČR vlastní zahraniční kapitál je to čistá fikce. Nechci se rozepisovat o tom jak podniky a jejich management dokáží legálním způsobem vyvést své příjmy do zahraničí a tam je nedanit, chci jenom poukázat na to, že při jakémkoliv zvýšení daně z příjmů se nakonec vždy vybralo méně. Alespoň taková je zkušenost z jiných ekonomik a obdobné to bude i u nás. Bohužel, všechny parlamentní strany uvažují pouze o příjmové stránce. Je to logické. Čím vyšší příjem, tím více mohou utrácet a tím jim budou voliči více zavázáni. Ovšem rozpočet má také výdajovou část. Zde jsou výdaje nutné, zdravotnictví, školství, obrana a výdaje zbytečné, jen namátkou: předražený systém evidence státních dluhopisů, ačkoliv Pražská burza je ochotna jej provozovat zdarma, sčítání obyvatel, z minulosti internet do škol apod. V případě, že by se poslanci zaměřili na úspory v oblasti nesmyslných státních výdajů, přijali zákony omezující korupci, přijali další rozumné zákony v oblasti sociální a zdravotnictví a daňové zatížení přesunuli na daně ze spotřeby, pak by to byla cesta vedoucí ze zadlužení a pohodlně by bylo možno zrušit daň z příjmů fyzických osob. Ovšem taková vůle není a tak v příštím roce můžeme očekávat méně peněz na nutné státní výdaje a z toho horší dostupnost zdravotní péče a veřejných služeb všeobecně. Jaký je to rozdíl oproti sousednímu Německu, kde vláda hodlá snížit přímé daně s ohledem na podporu podnikání. Celé to připomíná pointu z jednoho vtipu: zaměstnanci u nás platí ze svého příjmu 50% na dani, 50% je stojí bydlení, kde vezmou na to ostatní, to nás nezajímá. Z toho mi vyplývá jediné, nevolit žádnou ze současných parlamentních stran.

Vietnamci a jejich soužití s námi MM 08.12.2009 18:56
OBávám se, že se hodně pletet. Vietnamcu kteří se integrují je směšné procento, stejně jako Cikánu a spol. Těch co chodí do školy a umí perfektně česky je taky směšné procento z celkové vietnamské populce v ČR a navíc i když budou umět perfektně česky nikdy nebudou loayalni k ČR. Jde o typickou uzavřenou komunitu /silně xenofobní a netolerantní / oni pouze nevadi většinove populaci , protože nepachají viditelnou kriminalitu jako Cikáni nebo Ukrajinci . Z celospolečenského hlediska jsou Vietnamci pro ČR daleko nebezpečnější než cikáni, tedy vietnamská kriminalita . Jen úniky spotřebních daní a DPH co zpusobí Vietnamci v ČR půjdou střízlivým odhadem do desítek miliard Kč /rok, /drogy, prostituce, cla , korupce/ to je další projev skryté kriminality Vietnamců. Obávám se,že o čínské, Vietnamské etc. mentalitě nic nevíte a vidite jen ty usměvavé tváře a žvatlání. Nemluvě o jejich vztahu k hygieně a násilnému chování, které berou zcela normální naprosto bez jakýchkoliv zábran.

Vietnamci a jejich soužití s námi MM 08.12.2009 18:47
Není pravda? Nebudu to rozebírat. Prostě šel tam s nárokem,který mu právem patřil, nikdo ho nemusel pobodat, tyto případy jsou čím dál častější třeba jako v Přelouči mladík posekaný mačetou od vietnamce, Čáslav napadení vietnamcem, tito lidé jsou nebezpeční a v této zemi by neměli co dělat.

Kavárna Balustráda a podloubí pavla m. 08.12.2009 18:26
My chodíme do zadní části kavárny, která je celý den nekuřácká. Je to lepší, mají tam dětský koutek. Kočárek nám nechávají většinou na chodbě.

Koho volit? shot 08.12.2009 15:27
A koho lze volit? ČSSD+KSČM, ODS+TOP09, zelené či lidovce. To jsme ale zase tam, kde jsme byli. Já už tyhle strany nechci, nechci ani volit lidi, kteří ožebračují tuhle zemi a tím pádem i mne. A tak je jediná alternativa. Malé strany. Buď se prosadí, nebo se můj hlas rozdělí pro ty co se do parlamentu dostanou. Nedostane-li se strana, kterou budu volit do PS, výsledek je stejný, jako když k volbám nepůjdu, nebo budu volit znovu ty lupy. Proto to zkusím. Budeme-li všichni uvažovat jako krmelec, tak ke změně nedojde nikdy.

Kavárna Balustráda a podloubí shot 08.12.2009 15:15
Kdo je vlastíkem podloubí? majitelé domů nebo město? V případě jsou-li vlastníci majitelé domů, platí jim město za užívání? Popřemýšlejte o paralere s zpoplatněním za vjezd do centra města, jak o tom uvažuje třebas Praha.

SČÍTÁNÍ LIDÍ shot 08.12.2009 15:09
No, je to opravdu hovadina, tedy to sčítáni. Vyhozené peníze. V tom má autor článku pravdu. Je lhostejno jak autor článku umí či neumí počítat. Ale není lhostejno, zda zbytečně vyhazujeme miliardy a na druhé straně není na zdravotnictví, na důchody ... a proto nám politici tvrdí, že nás musí více zdanit. Ano, je to svinstvo.

SČÍTÁNÍ LIDÍ shot 08.12.2009 15:03
Inu, je přeci krize. Šetří se a je před volbami. Kde jinde si mají chudáci politici sehnat na volby a přitom zachovat životní standard? Jedině na státních zakázkách. Na zakázkách typu sčítání lidí, správa dluhopisů a pod. V případě vyšetřování to dopadne jako v Praze. Open card bude vyšetřovat Bém.

Kavárna Balustráda a podloubí jana s. 08.12.2009 14:16
Já osobně si myslela, že zateplené podloubí je záměr pro mamky s kočárky, které si tam v letních měsících měly možnost dát kafčo a nesedět uvnitř kavárny. Ale šla jsem okolo a viděla popelníky na stolech a zahuleno...škoda:o(

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 08.12.2009 13:00
MM, vietnamci vám šáhli na bebíčko? :D

Vietnamci a jejich soužití s námi tijereta 08.12.2009 12:58
milá /ý/ MM, pakliže jste to co zde uvádíte viděl(a) na vlastní oči tak víte že to není pravda :D pouze si bývalý provozovatel SPORT BARU v alko euforii přišel vyřídit "účty" i když SPORT BAR se přivedl do záhuby sám leností obsluhujícího pána, za kterým, v kuchyni běhaly krysy jak tam bylo živo.... šáhněte si lidi už na nos a nezvracejte pomluvy.... p.s. taky mi není jejich počet lhostejný nicméně nehodlám situaci řešit násilím...čáry jsou mocnější ;)

Kavárna Balustráda a podloubí tijereta 08.12.2009 12:50
až půjdete znovu kolem tak si pořádně prohlídněte způsob uchycení a budete mít hned jasno ;)

Prodejna s italskými potravinami.Co vy na to? tijereta 08.12.2009 12:46
zní to hezky, nicméně pro Chrudim si myslím je tento obchod postradatelný. 3 roky jsem žil ve Španělsku ,kde mám stále dobré kontakty na nákup potravin - ovšem přímo v Chrudimi má největší šanci na úspěch ovar v masně na náměstí... ;) zkuste internetový obchod?

SČÍTÁNÍ LIDÍ ANO 08.12.2009 12:38
Takových blbostí z nich padá několik denně. Bohužel pro nás, občany se některé z nich dostanou až do zákona. Viz. nedávný návrh zákona o likvidaci leteckého modelářství: http://zpravy.idnes.cz/ministerstvo-odlozilo-absurdne-prisny-zakon-proti-modelarum-pbg-/domaci.asp?c=A080612_174133_domaci_dp Vyhláška 411/2008Sb. o povinném označování jedovatých hadů nad 30cm: http://www.reptarium.cz/news/14166 a další a další. Je na nás, abychom si nenechali od úředníka či politika věčně dělat na hlavu a abychom nebyli jen poslušnými ovčany. Je to naše země, naši volení zástupci a naše daně, ze kterých je platíme. Ostatně, tento citát s nadčasovou platností to myslím vystihuje: "V Německu si (fašisté) nejdříve přišli pro komunisty a já mlčel, protože jsem nebyl komunista. Potom si přišli pro židy a já mlčel, protože jsem nebyl žid. Potom si přišli pro odboráře a já mlčel, protože jsem nebyl odborář. Potom si přišli pro katolíky a já mlčel, protože jsem byl protestant. Potom si přišli pro mě a nezbyl nikdo, kdo by se mě zastal." (Martin Niemöller, 14. leden 1892, Lippstadt - 6. březen 1984, Wiesbaden, německý teolog)

SČÍTÁNÍ LIDÍ pavlicek 08.12.2009 08:59
Jo - ty kaktusy..., předpis náhle od 1. 1. 2010 kriminalizuje více než 6 tisíc kaktusářů. I jedna rostlina je přestupek, 6 jich je už trestný čin. Mezkalin je přítomen skoro v polovině druhů. Holt, úředník se asi pořádně sjel...

Požární poplach v TESCU Chrudim ANO 08.12.2009 08:28
Víte, pokud sledujete situaci kolem Tesca dlouhodoběji, pak vám jistě neunikla jistá napjatá atmosféra uvnitř - stávková pohotovost, atd. S tím souvisí celková atmosféra a tím pádem také výkonnost jednotlivých pracovníků. Tesco má dlouhodobě nejhorší uzeniny z hypermarketů s obsluhovaným úsekem - staré, špatně nakrájené, promíchané jednotlivé druhy salámů.... Kaufland tento problém (obsluhovaný úsek) nemá a Hypernova (Albert) má s obsluhovaným úsekem potíž v tom, že je na ni vyhrazeno málo zaměstnanců (ony se vůbec markety snaží šetřit a například drogerii má v Hypernově na starosti jediný člověk). Leč takový průšvih jako v Tescu HK jsem zatím v žádné Hypernově nezažil. To bych vám nepřál ani vidět, jak tam vypadaly uzeniny.... Rozdílné cenovky v Tesku CR potvrzuji.

Požární poplach v TESCU Chrudim Katatonia 08.12.2009 06:37
Video z poplachu bylo zajímavé... Ovšem ještě víc by mě zajímalo, co si o tomto novém hyper-super marketu myslí zákazníci. Moje osobní zkušenost je veskrze negativní, dle mého názoru je tento hyper-super daleko za svými konkurenty ve městě (Albert, Kaufland). Je mi jasné, že každý nový obchod prochází určitými tzv. porodními bolestmi, ale přeci jenom Tesco na českém trhu funguje již řadu let, tak se divím, že do tohoto hyper-super neangažuje takového manažera, který bude tento obchod držet na minimálně stejné úrovni jako jsou ostatní hypermarkety ve městě. Co konkrétně? Našel jsem vícero druhů zboží, které u svého umístěn nemělo uvedenou správnou cenovku, a to i přes obrovské množství různých pracovníků a brigádníků kolem, odlišná cena zboží uvedená u výrobku v prodejně a odlišná samozřejmě vyšší cena poté účtovaná na kase (případ pomerančů). Dále jsem se nestačil divit v úseku uzenin, které vypadaly opravdu nevábně, např. mezi párky byly jasně vidět i trošku starší kousky výrazně diferentní barvy, atd.... Toto vše by se dalo přičíst na vrub personálu, ale další věcí, která se mi hrubě nelíbila, je obchodní politika tohoto hypermarketu. Uvádět u různých výrobků informaci o akční ceně, přičemž je více než zřejmé, že jde o cenu standardní, obvyklou (mj. studentská pečeť za cca 39 Kč), považuji v dnešní době v rámci konkurenčního boje za hodně špatné body pro Tesco a dlouhodobou nevýhodu oproti Kauflandu a Hypernově, kde se u akčních nabídek skutečně nebojím, že jde o cenu nižší než obvyklou. Uvidíme, jak se Tesco bude dále adaptovat na lokálním trhu, tedy zda se přizpůsobí ostatním nebo bude razit svůj vlastní přístup, nicméně pokud by platila varianta B, tak se rozhodně nezařadím mezi spokojené zákazníky.

Chrudimské vánoční stromky svítí - videa: kodlcr 08.12.2009 06:10

Koho volit? pedroso 07.12.2009 17:25
Nemusím ani číst program, stačí si přečíst kdo je v této straně za Pardubický kraj. Jinak v tomto státě bohužel nelze volit nikoho.

SČÍTÁNÍ LIDÍ pepe 07.12.2009 16:20
No konečně je tady taky trochu srandaTo je sranda :-D

SČÍTÁNÍ LIDÍ ANO 07.12.2009 15:18
Shotka je akorát neurotická dáma, ta na houby nechodí.

SČÍTÁNÍ LIDÍ Krmelec 07.12.2009 15:14
Jen 20 houbiček na osobu.... sakra málo. Třeba shot jich podle mě konzumuje kila... Úsměv

SČÍTÁNÍ LIDÍ ANO 07.12.2009 15:10
Samozřejmě, že je to úplně k ničemu. Stejně jako valná většina všech formulářů.

SČÍTÁNÍ LIDÍ ANO 07.12.2009 15:09
Jo, abych nezapomněl - Pavle, skliďte včas Lophophorky, než vám je přijdou sklidit kluci v černém. Dneska o tom jednala vláda: "Mezi omamné látky patří například konopí, kokainovník, kaktusy obsahující meskalin nebo lysohlávky." Ok?

SČÍTÁNÍ LIDÍ pepe 07.12.2009 14:36
Tak až na to, že se autor trošku přepočítal a ty miliardy se mu trochu zašmodrchalyTo je sranda :-D Má jinak pravdu. K čemu nám to sčítání bude? Copak nejsou na všechno papíry, doklady, lejstra? Ať si dá stát do pořádku tenhle chaos(napadá mě příznačnější slovo) a neotravuje s tímhle drahým nesmyslem.

SČÍTÁNÍ LIDÍ ANO 07.12.2009 13:58
Stíháte ještě sám sledovat, proti čemu všemu jste? Teď jste se pro změnu zhlédl v článku, ve kterém stojí, cituji: "Celá tahle sranda má stát 2,6 miliardy korun, což je 2,6 milionu milionů korun. Tedy jeden milion milionů + druhý milion milionů + šest set tisíc milionů korun.". To snad nemyslíte vážně. Opravdu věříte článku, když autor nerozliší milion od miliardy?

co chybí v Medlešicích??? Ondřej Kopp 07.12.2009 12:41
jojo pripravuje uz nekolik desitek let ;) a stejnou dobu to potrva

SČÍTÁNÍ LIDÍ pavlicek 07.12.2009 11:59
Sčítání lidu, domů a bytů. Celá tahle sranda má stát 2,6 miliardy (mj. – cena 2 chrudimských obchvatů) Každý z nás má občanku, rodné číslo, na autě je číslo a čí je který barák a pozemek, to stát také ví. Stejně tak ví, kdy jsme se dali očkovat a máme-li pas, pak jaký. Ví, kde jsme studovali a jestli si platíme na důchod. Tak na co chce ta banda úřednická ještě nějaké údaje? A proč vyhrožuje, co nám všechno udělá, když ten sebeudávací spisek odmítneme? "Kdo to ví, ať odpoví, odpoví mi na otázku..." Bojím se, že neodpoví. Třeba na to, proč se tady takhle vyhazují peníze a shánějí údaje, které stát už má, a navíc chtějí další, do kterých je státu hoooo…uby. Ten článek mi mluví z duše. Kdo si ho chce přečíst celý, ať si klikne na http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-at-zije-senator-kubera-drl-/p_spolecnost.asp?c=A091206_171522_p_spolecnost_wag Václav Vlk st.

Koho volit? Krmelec 07.12.2009 00:48
Jasně, dejte hlas Svobodným a pomozte jim k pěknému výsledu 1,9 %... nebo snad 2,5 %? Úsměv Připadáte mi jak z toho filmu "Myš, která řvala"

Koho volit? Lebduška Josef 06.12.2009 22:34
Je to pravda. Máme mnoho úředníků, úřadů a to vše zatěžuje státní rozpočet. Máme také mnoho jak bylo řečeno "pijavic" ze státního rozpočtu a to nás stojí daleko více, jsou li pradivé úniky z vyšetřovacích spisů a odhalení novinářů. Pan Pavlíček poznamenává, že volby nemohou nic změnit. Má pravdu, pokud budeme volit jako dosud. Pravice = ODS, levice = ČSSD. Zkuste se ovšem zamyslet. zda opravdu chcete změnu. Pokud ano, pak nemůžete volit jako dosud, zakonzervujete tím současný stav. Pokud zvolíte stejné strany a stejné lidi, pak volíte stejné problémy. Například Strana Svobodných Občanů má připravený seznam úřadů, komisí, podivných státních fondů a ministertev na zrušení. Také prosazuje to, že pokud stát bude rozdělovat co nejméně, nebude prostor pro korupci. Chceme úplně zrušit daň z příjmu zaměstnanců (její výtěžek není velký) a výpadek ve státním rozpočtu nahradit úsporami zrušením zbytečných úřadů, ne zvyšováním daní. Domnívám se, že mnoho z toho, co se Vám a nejen Vám nelíbí, chceme řešit. Podívejte se na stránky www.svobodni.cz a zkuste si přečíst program a zamyslet se nad jeho obsahem. Možná si říkáte, nedá se nic změnit, já dodávám, ale měli bychom se o to pokusit.

Sníh v Chrudimi quido. 06.12.2009 21:22
Jednalo se o to, že v pátek byla sněhová akce v baru Široká v Široké ulici, kde míchali před vstupem drinky a používali k míchání pravý sníh :) http://www.barsiroka.cz/

Sníh v Chrudimi p123 06.12.2009 21:19
Dnes jsem viděl sníh v Chrudimi v Široké ulici. Nevím kde se tam vzal, ale mé děti měli opravdovou radost. Doufám, že se letos dočkáme a nebude sníh jenom v Široké ulici.

hladam brata miska 06.12.2009 12:06
ahojte.chcela by som poprosit vsetkych o malu laskavost.ak niekto pozna Jozefa Kasáka nar.3.5.1972 , mal by byvat v Chrudime, ozvite sa mi prosim na moju mailovu adresu "montyka1@azet,sk".je to moj brat ktoreho som nikdy nevidela a ktory mozno ani nevie ze som.DAKUJEM

Požární poplach v TESCU Chrudim kodlcr 06.12.2009 11:37
Požární poplach v Tescu Chrudim - přesně po měsíci od otevření: http://www.youtube.com/watch?v=vVUG-nbQl_0

co chybí v Medlešicích??? Vaklaf 06.12.2009 11:06
Vodovod v Medlešicích je - je napojený na potrubí, zásobující Pardubice. Kanalizace se připravuje, a to i s přečerpáváním na chrudimskou čistírnu.

Před rokem 1989 bylo líp, myslí si 40 procent čten Cenzura www.Chrudim.cz 05.12.2009 20:37

Romové tomaš marny 05.12.2009 16:25
a vidím že cenzůra zabodovala i tady.proč to hned nazívat rasovou nenávistí?nejsem ani skyn ani cigán sem normální člověk.po přečtění různých diskutujících mě nepřekvapilo nic.když já jdu na nějaký uřad něco řešit tak mě jako bílího skasnou do poslední koruny a když ne tak si uměj poradit formou exekuce.a nemá nikdo odvolání.když je to cigán a jde na úřad tak když mu jako by nevyhoví tak spustí tu svojí,že je to diskrimunace a radši mu to dají aby neměli oplétačky ti co sedí za tou přepážkou.pokud v této republice nebude opravdová rovnoprávnost před zakonem a budeme si hrát na ty co musej poslouchat a na ty co to maj v zadní části těla nikdy nebude člověka kterej by nenadával a jak píšeš admine o rasové nesnašenlivost tak mě jako normálního občana taky v tom případě diskriminuješ v tom že bych se na to video rád podíval.cenzurou to začíná a končí to někde kopancema v parku.to říkám sám za sebe protože tady v baraku máme nastěhovaný cigány taky a chtěl bych aby se sem nastěhoval pes obranář p.Kocáb když je tak miluje a chrání.potom si myslím by ani od tebe a ani od nikoho jinýho cenzůra nehrozila.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256  255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.