Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Lékárna U zlaté koruny sebak 22.01.2010 13:09
JPP to samozřejmě není.Vše je již v takovém stadiu ,že se bude skutečně v dohledné době otevírat.Celá lékárna se bude výrazně lišit od ostatních "výdejen",včetně personálu.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích kocourek 22.01.2010 12:06
To si snad děláte srandu,ze MFDnes psala,ze v Chrudimi se dobře vypořádali se sněhem?Asi se byli podívat v jiném městě co začíná na Ch a spletli se při psaní článku.Nedovedu si představit město jak by to tam vypadalo v kterém by se špatně vypořádali se sněhem.Když Chrudim se prý vypořádala dobře.Nikde nevidíte nikoho nic odklízet.A to už je spousta dní co nesněží.Ani nejdůležitější místa nejsou zhruba uklizena.Třeba u přechodů pro chodce atd. Myslím,že ta zmínka o menstruaci je přinejmenším trapná.Ubožáku!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Dámská jízda v baru Široká ilonka 22.01.2010 10:36
Prosím nevíte kdy se koná dámská jízda v tomto baru? Stačí mi kontakt nebo odkaz. Děkuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích ANO 21.01.2010 19:25
Jo, takhle to dopadá, když píší o něčem, co neviděli. Zřejmě mluvili se starostou - ten tvrdí, že všechny chodníky ve městě byly průchozí již minulé úterý. HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích Krmelec 21.01.2010 19:19
Zajímavé při tom je, že MFDnes opakovaně psala uznale o Chrudimi, jak se vypořádává se sněhem. Inu, nejspíš jsou taky uplaceni. Já myslím, šotku, že před menstruací by ses neměla pouštět do rozsáhlejších příspěvků Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny Hanička 21.01.2010 18:50
No přece Lékárna Prima,chodím si tam vyzvedávat internetové osobní odběry z lekarna.cz.Je tam bomba personál všechno pěkně vysvětlej a poraděj.Objednávají mi i veterinární léky pro moje mazlíky a nakonec i všechno co jsem jinde nesehnala.S receptama chodím jen tam.
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků shot 21.01.2010 18:02
Inu, je to jasné. Krmelec jaký si děláte z radnice a městských firem se dobrovolně neopouští, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 21.01.2010 17:59
Kdepak, v Chrudimi to má přímo blahodárný vliv na zdraví obyvatel a technický stav vozidel. A co teprve jak se radují majitelé přilehlých objektů. Jemňoučké chvění ssetřásá neustále sníh ze střech a oni nemají starosti s padajícími rampouchy. Bylo by na čase naše zkušenosti předat i jinam. Že by naše slunko jasné jelo zase do Bruselu? Kvůli rachlostní komunikaci a obchvatu tam již bylo.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích shot 21.01.2010 17:51
Možná úpdle tebe žvaní, ale má pravdu. Proč dosud není v Chrudimi sníh odklizen? Jediné vysvětlení je, že všichni zodpovědní v čele s p. starostou zaspali. A stále spí a spí, snad až do jara. Hlavně, že tam kde bydlí a chodí oni, jsou ulice a chodníky uklizené.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích shot 21.01.2010 17:45
Kecáš, kdyby byl stranický funkionář, to by už dávno prosáklo. Napiš jakou funci u komoušů měl, at se pobavím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny pepe 21.01.2010 15:05
Tato lékárna byla nej. snad v celém CR okrese. Pan Harant byl fantastický člověk.Když jsem se dověděl, že zemřel, byl to pro mě šok.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny Péťa 21.01.2010 13:46
Pod nádražím je nějaká dobrá lékárna? A kde přesně?
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny Hanička 21.01.2010 11:29
Péťo a co lékárna pod nádražím???
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny ANO 21.01.2010 08:16
Neznám zcela přesně legislativu kolem lékáren, ale co vím, tak musí mít své provozovatele, který je zodpovědný za celý provoz - zejména odborně, tzn. dohlíží na to, co lékárna vydává a komu. A ten musí mít určité (VŠ) vzdělání, jenže s růstem počtu lékáren se tito, tzv. vedoucí lékárníci shánějí nelehko. Možná i to je jedním z důvodů, proč je tato lékárna zavřená. Ale již jsem zaslechl informaci, že by se měla otevírat, leč zatím je to jen "JPP". Otázkou je, jestli to teď už nebude jen obyčejná výdejna léků, jako ty ostatní....
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny Péťa 21.01.2010 07:46
No, přímo z Chrudimi nejsem, bydlím 9 km od ní. To je mi strašně líto... tak se teď hledá nový nájemce? Ach jo, byl to skvělěj člověk a lékárník, chodila jsem tam strašně ráda. A jeho kolegyně taky výborná. Vždycky poradili nejúčinnější variantu, byť by stála oproti preparátům z reklam jen zlomek ceny. A vždycky to pomohlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
HC Chrudim - HC VCES Hradec Králové 4:2 kodlcr 21.01.2010 05:38
HC Chrudim - HC VCES Hradec Králové 4:2 - 20. ledna 2010 - video: http://www.youtube.com/watch?v=lHjiuDJ7-JI
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích avis 21.01.2010 00:06
... a takhle Lebduška žvanil a žvanil i když byl za socíku stranický funkcionář.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice avis 21.01.2010 00:02
Lebduško, ty nebudeš spokojenej nikdy ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny ANO 20.01.2010 22:15
Vy nebudete místní, že? Ok? Lékárna je zavřená, neboť doktor Harant zemřel.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lékárna U zlaté koruny Péťa 20.01.2010 18:01
Nevíte, proč je zavřená? Jiné chrudimské lékárny neuznávám a chodím do nich s odporem v případě nejvyšší nouze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Lebduška Josef 19.01.2010 23:27
Od doby, kdy se v Británii začaly zavádět zóny s maximální třicítkou, počet mrtvých a vážně zraněných na silnicích ve městech dramaticky poklesl. Zpomalení řidičů výrazně napomohly retardéry. Daní za to jsou ale poničené tlumiče, které musí řidiči častěji měnit. Dalším negativem zpomalovacích prahů je zvýšená hlučnost při průjezdu automobilů, nárůst spotřeby a emisí. "Zavedení zón s maximální rychlostí automobilového provozu 30 kilometrů v hodině snížilo počet smrtelných nehod o 40 procent," píše server AutemBezpečně.cz. Retardéry ale zpomalují i sanitky, hasiče či policisty v akci. Stěžují si na ně dopravci zboží, například potravin, kterým natřásání při přejíždění hrbolů škodí. Kromě zvýšené hlučnosti vidí dopravní odborníci jako negativum příčných prahů omezení dopravy ve chvílích, kdy není třeba. "Při umístění v místech s pouze nárazovými nárůsty pěšího provozu (např. před školami – období ráno – příchody a odpoledne – odchody) omezují automobilovou dopravu i v době, kdy se na komunikaci chodci téměř vůbec nevyskytují, tj. mimo dobu vyučování, o prázdninách apod.," uvádí Nadace Partnerství. retardér vs. tlumič Metr zpomalovacího prahu stojí asi 1500 korun, přibližně tolik stojí jeden tlumič na fabii. Úředníci magistrátů jsou pomalými zónami nadšení. Britské silnice brázdí víc než 28 milionů aut, zóny s maximální třicítkou jsou na každém rohu. Vyčíslení škod způsobených zpomalovacími prahy jde do stovek milionů liber ročně. "Pojišťovací firma Warranty Direct spočítala, že při průměrné ceně 240 liber za výměnu poničených tlumičů se celková částka u všech opravovaných aut ročně vyšplhá přes 400 milionů liber," píše AutemBezpečně.cz. Internetová encyklopedie Wikipedia cituje výzkum Britské automobilové asociace, která srovnala spotřebu paliva při stálé rychlosti 30 mph (48 km/h) oproti jízdě přes zpomalovací prahy a zjistila vzrůst spotřeby ze 4,9 na 9,1 litru/100 km. Při prostém snížení rychlosti ze 30 na 20 mph (32 km/h) stoupla spotřeba jen o 10 %. "Podobný výzkum údajně provedla britská Laboratoř dopravního výzkumu, podle níž na silnicích se zpomalovacími prahy jsou zvýšeny emise oxidu uhelnatého až o 82 % a oxidu dusného až o 37 %," píše Wikipedia. Úřady se musí začít zabývat otázkou, jak takovýmto výdajům předcházet, ale zachovat účinnost pomalých zón. "Například ve městě Portsmouth na jihovýchodě Anglie jsou chodci a cyklisté v bezpečí i bez zpomalovacích prahů. Maximální třicetikilometrovou rychlost zde zavedli plošně," uvádí AutemBezpečně.cz. V Široké ulici je to zcela jistě jinak.
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Lebduška Josef 19.01.2010 23:26
Určitě se o to pokusíme. Díky za podporu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Krmelec 19.01.2010 23:03
Pane Lebduško, na radnici se "nepouští", na to musíte nejdřív vyhrát volby. Předveďte se v říjnu v komunálkách se svou stranou a s příští sněhovou kalamitou už můžete bojovat vy. Jistě to zvládnete lépe, zejména váš předseda osvědčil v minulosti vskutku manažerského ducha Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích Lebduška Josef 19.01.2010 21:06
Ale ano, pane Terezko. Nejedná se o těch 25 korun. Nejde mi ani o to, že musím vzít do ruky hrablo. V současné éře globálního oteplování můžeme počítat budeme mít se sněhem větší a větší potíže. Ale jedná se o to, že pokud jako vy budeme postupovat všichni, pak TS službám nebude stačit oněch 4O miliónů ročně, které jim město platí a my si úklid sněhu zaplatíme ještě jednou. Domnívám se, že sníh padá a zejména v zimě. Takže ten, kdo je za úklid sněhu odpovědný a placený, by měl také něco dělat a ne se spoléhat, že si lidé nějak poradí. Kde jsou peníze za úklid sněhu z minulých let, kdy se nechmelilo?
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Lebduška Josef 19.01.2010 20:51
Což o to, většina lidí se snažila sníh uklízet. Ale proč tedy máme TS kterým město platí za úklid? Chápu, že není v jejich silách uklidit naráz vše. Ovšem byla a možná dodnes jsou místa, kde se o to nikdo ani nepokusil. Kupodivu odklízení a odvážení sněhu nezačalo na frekventovaných místech, ale úplně jinde. Například před VZP ulicí snad žádný pluh ani neprojel, ačkoliv vozy s pluhy blokovaly průjezd, protože osádka si zřejmě zaskočila na svačinu. Rovnež tak chodník od pynárny k hasičárně žádné prohrnutí neviděl. Jen kolem hasičárny uklízeli hasiči. Ve Slatiňanech toho měli uklizeno vícero, než jen hlavní ulici. Osobně jsem viděl partu slatiňanských TS s lopatami, jak ukízejí parkoviště. A s tím zaměstnáním. Na dotaz proč nejde zaměstnat úředníky a nezaměstnané na úklidu sněhu padla z chrudimské radnice perla. Nemáme tolik lopat a košťat. Spíš by měli někteří lidé odstoupit a pustit tam někoho schopnějšího. Myslím, že vedení TS a vedení města situaci naprosto nezvládli.
Reagovat na tento příspěvek
 
Josef Dvořák - S Pydlou v zádech foto-video kodlcr 19.01.2010 07:50
Divadlo K. Pippicha 18. ledna 2010 - S Pydlou v zádech. Foto - video: http://www.chrudimhraje.cz/
Reagovat na tento příspěvek
 
Měšťanský bál - DRUHÉ VIDEO kodlcr 18.01.2010 15:00
 
Měšťanský bál v Chrudimi - foto a video kodlcr 17.01.2010 22:34
Měšťanský bál v Chrudimi - foto a video - 16. ledna 2010: http://www.chrudimhraje.cz/
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? ANO 16.01.2010 12:32
No tak je to tady - "Rada města v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Chrudim 2000, spol. s r. o., schválila zrušení výběru poplatků za použití veřejných záchodků na celém území města" Ok? http://www.chrudim.eu/index.asp?p=20&s=415&id=2161 Nyní již tedy můžete zdarma - samozřejmě na místech k tomu určených.
Reagovat na tento příspěvek
 
Běžkařské stopy na Podhůře - video kodlcr 16.01.2010 07:06
 
Janáčkovo trio v Chrudimi. kodlcr 16.01.2010 07:05
Janáčkovo trio v Chrudimi - video a foto: http://www.chrudimhraje.cz/
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků ANO 14.01.2010 18:23
Tenhle pocit jsem v souvislosti s vámi dvěma nikdy neměl. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Krmelec 14.01.2010 18:03
Tohosi, občas mám pocit, že jsme tady jediní dva normální Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků tohos 14.01.2010 13:34
Zsjiste, oni to delaji, ale je snehu tolik, ze nestihaji. Chapem??? Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků ANO 14.01.2010 10:59
A když mi nechutnají rohlíky, tak můžu jít dělat pekaře a když se mi nelíbí dlažba v Široké, tak třeba dlaždiče, že? Ok? Neměl by každý dělat to, co má v popisu práce a za co je placen?
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků tohos 14.01.2010 09:17
Nono, jen se tady nerozbrecteÚsměv Ve Slatinanech v pondeli byla dokonale uklizena jedna ulice, ta hlavni, to zas neni tolik prace, jako uklizet Chrudim. Ano, uricte maji TS okresniho mesta vice stroju, ale jen si to tam zkuste jit delat a poslouchat jen negativni zvasty podobny tem, co tu tlachate vy a vam podobni. Jeste ze sou tyhle stranky, abyste se tady mohli vytlachat, kritizovat a urazet. Prectete si prispevek od Teresky u diskuse "uklid snehu na sidlistich". Kdyz se vam to nelibi, tak si pred barakem uklidte sam. No a jestli vas stvou neuklizeny chodniky ve meste, tak zmente zamestnani a dete k TS, uz na takovyho sikovnyho cekajHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nedáš - dostaneš - HC Chrudim - HC Vrchlabí kodlcr 14.01.2010 07:49
Video - HC Chrudim - HC Vrchlabí - 13. ledna 2010 - bez střihu v rozhovoru - PLNÁ VERZE!!! http://www.youtube.com/watch?v=GVtHILQdmeM
Reagovat na tento příspěvek
 
Tříkrálová sbírka - výsledek kodlcr 14.01.2010 07:21
Video "tříkrálová sbírka" - konečné účtování: http://www.youtube.com/watch?v=cIWYc6rQiW4
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích Michal Tereska 14.01.2010 00:21
K tomuto dodám vysvětlení - proč v pondělí fungoval traktorbagr jen na části sídliště. Je to prosté - objednali jsme si ho. Bylo nám jasné, že město se s kalamitou bude prát několik dní, a tak jsme se spolehli na své síly a stálo to každého ze 72družstevníků našich domů 25Kč!!!! Kdyby lidé z domů na sídlištích reagovali stejně a jen neremcali, tak už mohla Chrudim vypadat jinak. Ale to chce každý jen brát a nikdo dávat a běda, když to jeho parkovací místo pod okny je zapadlý, ale to už je na jinou diskuzi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Lebduška Josef 13.01.2010 18:53
Domnívám se, že primárně tato povinnost přináleží městu. Tedy je to město, které se má starat o úklid nejenom chodníků, ale všech komunikací a prostor ve vlastnictví města. Jitě jste si všimli, že čistota a pořádek nutí normálního člověka aby neodhazoval odpadky a uklízel. Neuklízí-li město, to je ten kdo je primárně zodpovědný za úklid, pak mnozí občané činí totéž. Shodou okolností jsem dnes projížděl Slatiňany. Ulice a chodníky, alespoň tam kde jsem byl, byly uklizené, žádný rozbředlý sníh. V Chrudimi se místy ani nedá projít. Takže nezklamal nikdo jiný, než představitelé města, to je p. starosta a místostarostové. Není divu, když mají plné ruce s projekty na narovnání silnice na Podhůru a půjčovnou kol. Pak skutečně nezbývá lidem než si vzít do rukou lopaty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zápis do ZŠ? Školní náměstí x Stadion? Fragola 13.01.2010 15:30
Dobrý den,zápis do 1. tříd se kvapem blíží a my se jako rodiče předškoláčka snažíme odpovědně rozhodnout, na jakou školu ho zapíšem. Vzhledem k tomu,že bude dojíždět z Kočí,volili jsme mezi Malíkem, Školním náměstím (Šedivkou) a Stadionem. Díky spoustě již nabytých informací a osobnímu dojmu jsme vyřadili Malík (forma tamní výuky nám nesedí). Na Školním náměstí se nám nelíbí stěhování se po třech budovách v průběhu výuky (Šedivka, Růžkovka, Sladkovského - po letošním sloučení škol), u Stadionu je vše v jednom areálu včetně jídelny. Co se ale týká samotné výuky, což je samozřejmě důležitejší - máte prosím někdo zkušenosti? Máte děti v těchto školách na prvním stupni? Jak jste spokojeni? Ocením vaše poznatky a informace, snad mi pomohou se správně rozhodnout. Děkuji. Ivana, Kočí
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků tohos 13.01.2010 10:29
HAHAHA! Souhlasim s tebou, nekteri si mysli, ze se tolik snehu a hlavne vsude uklidi behem chvile. Vubec nezavidim tem lidem, co to maji na starost.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích ador 13.01.2010 09:55
ano, vezměte do ruky lopatu, pečlivě ukliďte chodníky kolem domku či paneláku - a v životě už Vám je město neuklidí. podle mně je lepší se ozvat, požadovat na městě plnění jeho povinností tak, jak to oni chtějí od nás. ihned a bez odkladu. třeba tím dosáhnete toho, že město zaměstná, třeba i krátkodobě, další lidi a konečně půjdou městské peníze taky na něco užitečného než na výlety do číny nebo ede.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích ANO 13.01.2010 08:37
Odřené ruce od lopaty mám ještě teď. Ale představa, že si všechno uklidí lidé sami, zatímco firma, která je za úklid placená, se v lokalitě neukáže, je mylná. Chtělo by to spolupracovat a tu spolupráci s obyvateli by mělo iniciovat právě město (třeba už proto, že zodpovídá za stav svých chodníků). Zatím ale dělá mrtvého brouka.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích nezávislá 13.01.2010 07:01
co takhle přiložit ruku k dílu a vzít do ruky lopatu? bydlí tam v těch panelácích tolik lidí, že kdyby to udělal každý, budete tam mít chodníky jako vietnamští prodavači před svými obchody na Borzně!! sedět doma u počítače a kritizovat druhé umí každý.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích Katatonia 13.01.2010 06:56
Mobilizace rezerv (resp. připravenost každého města) týkající se např. přírodních pohrom apod. je dle mého soudu hlavně na vedení města a jak se zdá, tak Chrudim v této oblasti moc připravená není, Honzík Čechlovský by se měl trošku zamyslet a na tyto situace se dlouhodobě víc připravit.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků Krmelec 12.01.2010 21:34
Trakturky jezdí naprázdno s radlicí nahoře, uklízí se jen parkoviště pro úředníky a chodníky před domy prominentů... a svět řídí Elvis Presley s Adolfem Hitlerem, jen se o tom všem nesmí muvit Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků shot 12.01.2010 18:45
Samozřejme. Ovšem ti co jsou za to zodpovědní, ti jdou příkladem. Běž se podívat které ulice a chodníky jsou uklizeny a kdo tam bydlí a zjisti si kdo je uklidil. Budeš překvapen. Kdyby město nevyhazovalo zbytečně peníze, pak by zbylo i na úklid. Slušný,průměrně inteligentní člověk rád přiloží ruku k dílu, když vidí že ti co to mají na starosti na to nekašlou. A je věcí města jak zajistí základní úklid, zda svou či pronajatou technikou. Jinak slyším slovo kalamita ze všech stran. Protože dochází ke "globálnímu oteplování" budeme mít takovouhle kalamitu častěji a častěji. To jenom posledních 30 let jsme si zvykli, že chumelí až každou třetí zimu.
Reagovat na tento příspěvek
 
úklid sněhu na sídlištích shot 12.01.2010 18:36
Asi ti před tím uklizená vypadlo ne. A nebo bydlíš na nábřeží vedle místostarosty. V jiných městech, třebas Slatiňanech, Nasavrkách a jinde je to mnohem, ale mnohem uklizenější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Úklid chodníků shot 12.01.2010 18:34
Neblázni, Málek a Čechlovský s lopatou. Ne na svém, ale na cizím. A zadarmo. Nanejvýš ve snehu mohou nalést pětikorunu. Ještě to nakonec budeš chtít i na našem Slunku jasném.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259  258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.