Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
A tyhle máme volit? Lebduška Josef 11.03.2010 18:25
Mám dojem, že mícháte jablka a hrušky. Určitě je jiná cena za areál, kde mohou být i ekologické zátěže, kde se musí řada objektů zbourat a vyvézt na skládku a to vše zaplatit. Jiná cena je za pozemek, kde město deklaruje, že provede změnu ÚP a kde se bude moci okamžitě stavět bytová výstavba. Neznám na území města Chrudim žádný pozemek prodávaný soukromým vlastníkem za cenu 350 Kč/m2. Pokud vlastníte v centru města Chrudim pozemek, kde je možno stavět rodinný či bytový dům, rád jej od Vás odkoupím za cenu do 350 Kč/m2. Cena 350 kč stavebního pozemku je nízká i v takových obcích jako Lukavice, Žumberk a pod. Proč dokázalo město prodávat stavební pozemky za daleko větší cenu u Vaňkových školek?
Reagovat na tento příspěvek

Dětské soubory v divadle - první foto kodlcr 11.03.2010 18:20
Přehlídka dětských divadelních, recitačních a loutkářských souborů - PRVNÍ FOTO: http://www.chrudimhraje.cz/2010-03-11-prehlidka-detskych-divadelnich-recitacnich-a-loutkarskych-souboru

A tyhle máme volit? Lebduška Josef 11.03.2010 18:08
Občas tady čtu o tom, jak je někdo špatný. V naprosté míře je to od různých nicků, kteří se snaží jen urazit. Tento příspěvek je podepsán, ovšem nevím zda skutečným, nebo smyšleným jménem. Podle té tečky soudím, že smyšleným. Mám návrh. Pokud je někdo přesvědčen, že mu někdo jiný ublížil, tak ať napíše: já Jan Novák, ulice ... Chrudim, oznamuji, že mi ten a ten člověk ublížil (připravil mne o peníze) tak a tak. Budu se moci přesvědčit že dotyčný skutečně existuje, že si za svým tvrzením stojí. Jinak a to se na mne paní Kláro nezlobte, jde jen o lži a pomluvy.

rekreační oblast Podhůra kif 11.03.2010 18:07
Já odmítám celý projekt. Rozjezdit les bagrama, vysypat to tam štěrkem, nainstalovat tam "atrakce" a vydávat to za přiblížení přírody občanům města? Ne, děkuju. Chodil sem tam ještě donedávna na houby, ale teď už to prostě nejde. Naposledy sem se tam motal mezi kolařema, pejskařema a ženskejma s kočárkama. Rovnou to tam mohli všechno vybetonovat.

Co bude s porodnicí a gynekologií v Chrudimi?? alena.nemcova 11.03.2010 18:03
nechtěla jsem tomuto příspěvku věřit ale je to asi fakt, dnes to bylo v rádiu, že lékaři a sestry na porodnicko-gynekologickém odd. podaly hromadnou výpověď. Kde budu za půl roku rodit, to by mě teda zajímalo, věřím že to urovnají, kompromis se vždy najde.

SPZ buldog 11.03.2010 17:49
Možná by ji mohl hledat pan Dušan Dvořák (m.j. nejlínější sportovec - fotbalista), který úmyslně jezdí bez přední SPZ. Asi má vyzkoušeno, když ho policajti vyfotí a nemají SPZ, že ho pak nemohou identifikovat.

rekreační oblast Podhůra duchodce 11.03.2010 16:36
A to bude jistě ještě hůř.Jediná možnost,že zase Bára spadne a ten slavný stav.už nedostane to co dostal od mistra-Řezníčka.Prý super kámoši.Kolik toto mimoř.dílo vlastně už stálo fin.města.Jistě dílo-rarita města-rozpočtu.Jak to vlastně opravdu bylo? PS.RADĚJI BYCH TYTO POZEMKY RYCHLE PRODAL-NEBUDE TAM NĚKDO ZASE STAVĚT ROD.DOMY?Skřivánek!!

rekreační oblast Podhůra Šikula 11.03.2010 12:19
Tak jsme měli obavy z toho,že až se otevře rozhledna Bára a začnou chodit davy lidí okolo zahrádkářské kolonie začnou se ztrácet věci. A netrvalo dlouho a naše obavy se potvrdily. Může to být náhoda,ale bohužel si nás někdo vyhlídl a ukradl nám zahradní dřevěný nábytek. Musel vědět jak to tam chodí,protože tam trávíme hodně času.Bohužel to je ta naše česká společnost.

A tyhle máme volit? Klára.Sladká 11.03.2010 12:05
No on starý Káles nejen že nic nepostavil, ale dokonce o dalších pár baráků svým "podnikáním" příšel. Zřejmě nejlepší předpoklad pro kádrování, kdo má ve městě stavět a kdo ne Úsměv

Cyklostezka CR - Medlešice - druhá etapa kodlcr 11.03.2010 08:19
Cyklostezka CR - Medlešice - druhá etapa - video: http://www.youtube.com/watch?v=dvktBQl1fzs

A tyhle máme volit? Nemo kpt 10.03.2010 20:45
Jsem pro Kuštu. Zatím v Chrudimi všechno dodělal a docela slušně. Na rozdíl třeba od vás, nebo pana otce. Jak dopadl projekt v Radoušově ulici na vašich pozemcích ? Vybraly se peníze a nějak tam nic nestojí ...

A tyhle máme volit? Nemo kpt 10.03.2010 20:39
Shote, prober se. Píšeš, jak nevýhodně chce město prodat pozemky, ale už nepíšeš, že jsou spoluvlastněné p. Pelikánem a asi proto o ně nikdo další v souteži neměl zájem. A i kdyby se někdo přihlásil má stejně spoluvlastník ze zákona nárok na jejich přednostní odkoupení. Potom kritizuješ nízkou cenu a píšeš, že ostatní pozemky se prodávají za mnohonásobně vyšší cenu. To seš zase vedle. Před měsícem se prodal areál depa v Chrudimi. 11ha pozemků se silnicemi budovami a inženýrskými sítěmi za 46 mil. Budovy jsou k pronajmutí, po silnicích se jezdí ... S tím vším, jako bonus cena cca 400Kč/m2. A nic z toho na Skřivánku není a investor se zavazuje to nově na svoje náklady vybudovat.

Co bude s porodnicí a gynekologií v Chrudimi?? sizz 10.03.2010 11:41
Dobrý den, nevím, jestli jste už někdo slyšel podobné zprávy,já to slyším ze všech stran, ale prý je situace v chrudimské nemocnici dost vyhrocená a týká se to nás všech, hlavně žen a dívek !!!... Lékaři z porodnicko-gynekologického oddělení prý podali výpovědi kvůli nespokojenosti se špatným vedením oddělení pod příkazy primáře MUDr. Lišky. Většina sester se rozhodla, po neúspěšném jednání s panem primářem ohledně změn, tyto lékaře podpořit a daly také výpovědi.Není to o penězích, ale o přístupu k pacientovi a opravdu špatném vedení oddělení. Jakpak to asi dopadne s vyhlášeným gyn-por oddělením, když nebude lékařů, kteří by léčili a sester, které se o pacienta pod jejich dohledem starají? Vždyť snad každá žena z blízkého okolí strávila nějakou dobu na těchto odděleních, ať už jako pacientka či budoucí matka...Vím o tom, že do této nemocnice jezdí nejen pacientky, spadající do chrudimského okresu, ale i z Pardubic, neboť toto chrudimské oddělení gynekologie a porodnice je vyhlášené svým profesionálním přístupem a péči k pacientkám. Já sama jsem nedávno byla nucena strávit nějakou dobu na odd. Gynekologie a péči doktorů a sester si nemohu vynachálit. Ale pana primáře jsme tam opravdu viděli jen chvilkami a letmo. Myslím si, že by byla škoda, kdyby nám tato oddělení zrušili, kvůli špatnému vedení, když ostatní doktoři a sestry se snaží. Co vy na to? Ví někdo něco bližšího? Jak to tedy bude a budou naše dcery a matky muset jezdit léčit se a rodit jinam? Bylo by to škoda, ne? Úsměv

A tyhle máme volit? shot 09.03.2010 19:45
Jasně, je naprosto nezajímavý. Je to jen pár metrů čtverečních, na nich se nedá nic postavit. Dělej si blbce z někoho jiného. Víš, ten pozemek je už zajímavý jen tím, že se tam bude stavět a to víc jak jeden dům Jedná se o docela slušnou část pozemku, a i když tam se nyní nic nepostaví, tak v budoucnu bude mít cenu mnohonásobně vyšší. Nevím kdo nutí město do prodeje za tak nevýhodnou cenu. A nevím jak je možné, že ostatní pozemky majitelé prodávají za ceny mnohonásobně vyšší. Takže co v tom je? Blbost úřednictva a zastupitelstva, nebo něco jiného? Ä co spolek Věci veřejné, ti neúplatní, bojovníci proti všemu co korupcí jen zavání. Jak to, že jejich lídr, bývalý lídr téměř všech stran, za to bojuje? Není náhodou opět před volbami?

Čtyřčlenná rodina v Chrudimi se otrávila CO kodlcr 09.03.2010 16:06
Čtyřčlenná rodina v Chrudimi se otrávila CO - video: http://www.youtube.com/watch?v=ENZvDmqNeZQ

Mateřská škola Jana Machová 09.03.2010 15:06
Vzhledem k tomu, že bydlíme v sídlišti U Stadionu, tak jsme začali chodit do školky ke stadionu. Spokojeni jsme nebyli a o prázdninách jsme byli na měsíc ve školce Víta Nejedlého, kde nás nadchnul příjemný a vstřícný přístup (od paní uklizečky až po paní ředitelku), tak jsme za rok přešli to této školky a rozhodně jsme nelitovali. U mladšího syna půjdeme rovnou do "Víťáku", přestože "stadionovou" školku máme 50m od domu.

Mateřská škola S@rk@ 09.03.2010 13:33
Dobrý den, můj syn navštěvuje třetím rokem školku Na Valech a nemůžeme si ji vynachválit. Paní učitelky se k dětem chovají jako druhé mámy a připravují skvělé programy. Zájmových kroužků tam je také několik. Mohu jen doporučit. http://msvaly.unas.cz/

Mateřská škola Lenička 09.03.2010 13:09
My chodíme do Víta Nejedlého a jsme nad míru spokojeni.

Hotelová škola Bohemia Luca26 09.03.2010 12:36
No tak prvak opravdu nejsem je mi 26 a vim co je vydelavat si penize a pribuzna sni nejsem,jinak jak to bylo s panem Potuckem vim moc dobre a taky bimjak to bylo,ale to ty asi nevis nebo mozna vis to uz je jedno nebudu se zabivat stakovejma ubozakama to myslim i pana Potucka. Proste jste trapaci

A tyhle máme volit? logo2 09.03.2010 12:30
O odprodej pozemku požádala firma Parnassius apollo a.s. více viz www.justice.cz, o akcionářích můžeme úspěšně spekulovat. Budoucí čas bych prozatím nahradil kondicionálem, zastupitelstvo dosud nerozhodlo ani o odprodeji pozemků, ani o změně územního plánu, mělo by k tomu dojít na schůzi zastupitelstva 26.dubna

A tyhle máme volit? J. Káles 09.03.2010 10:28
Budě stavět na Skřivánku firma Volaris (50% Kušta, 45% Wiesner a 5% Minařík)?

A tyhle máme volit? Krmelec 09.03.2010 09:18
Většinu pozemků na místě budoucí výstvaby vlastní rodina Wiesnerů a dr. Chlebeček

A tyhle máme volit? logo2 09.03.2010 08:59
Nahlédnutím do katastru zjistíte, že většinu pozemků stále ještě vlastní město Chrudim. Ale není to vlastně jedno a to samé ?

Mateřská škola hejhulka 09.03.2010 08:40
My chodíme na Malíka.Když tam byla stará paní ředitelka,bylo to lepší,ale pořád to docela jde.Mají dost aktivit pro děti,i když převážně pro předškoláky.Teď nám bohužel zrušili angličtinu a Bestu,což je škoda.No jo,nová ředitelka,nové moresy.Jen jestli vás tam vezmou,je docela nášvih.

Mateřská škola Michal Pilař 09.03.2010 08:23
Dobrý den, zvažuji kam umístit své dítě do školky. Chci se tedy zeptat jaké máte zkušenosti s mateřskýma školkama v Chrudimi? Předem díky za odpověď.

A tyhle máme volit? Krmelec 09.03.2010 07:38
Ale shotku - kokotku... já vždycky jen přemýšlím, jestli jsi opravdu tak blbá. Ten pozemek nemá pro jiné firmy cenu, protože investor už většinu pozemků na Skřivánku vlastní. Proto za ně nikdo nedá ani těch 350 Kč/m2, k ničemu by mu mu totiž nebyly...

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 01:55
Ta poslední věta je myšlena samozřejmě z pohledu vedení Úsměv

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 01:49
Nojo, kde jsou ty časy ...

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 00:27
Neboj se, vím co to je arogance. Ale ty to evidentně nevíš. Jak si přišla na to, že je každý je schopen být v životě arogantní? To se liší od člověka k člověku a ty říkáš, že to je běžná lidská vlastnost ? Jako vtip to ujde. Já znám věci o kterých ty nemáš asi ani potuchy, nemusíš se bát, že bych něco nevěděl. Stále vím o čem píšu, ale ty vážně ne. Upřímně - tipuju tě tak na prvák, stačí když vidim jak píšeš. Měla by ses radši učit než se bavit o něčem čemu vůbec nerozumíš. Hlavně češtinu s paní Machovou. Nebudu už nic řešit a hlavně ne s tebou. Taková debata opravdu nikam nepovede.

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 00:13
Pokud bys chtěl podávat trestní oznámení, opravdu jenom na neznámého pachatele. Navíc by se to muselo řešit přes správce tohoto fóra. Ten může sice zjistit konkrétní IP adresu, ale zjistit konkrétní osobu, která toto psala nelze Úsměv Kdoví jestli by jsi u soudu s touto prosbou uspěl. Pochybuju že je zajímají nějaké internetové tahanice. Kdyby jsme seděli u oběda a ty jsi mě nahrál na diktafon nebo i natočil kamerou, byl by to pro soud jasný důkaz. Jenže důkaz je důležitější než svědek a ty právě žádný nemáš. Pozor na to Úsměv

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 00:04
Co když toto psal jen můj spolužák, který ke mě přišel na návštěvu ? Úsměv Je to naprosto anonymni, tak tady nestraš. Mnoho povyku pro nic.

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 09.03.2010 00:02
PS : Jedině trestní oznámení na neznámého pachatele. Ty budeš jistě nějaký chytrák. I kdybys zjistil odkud ti píšu, tak mi nemůžeš nijak dokázat, že jsem to psal opravdu já Úsměv Ale to je v pohodě, hurvínek viděl válku nějak podobně.

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 08.03.2010 23:59
Jak to tak sleduju, tak ty vše svedeš na košili a kravatu To je sranda :-D Já s ní nikdy problém neměl, jelikož jsem tyto předpisy dodržoval. Zkus se někdy více zaměřit na její chování a poté svůj usudek porovnat s úsudky ostatních. Asi ty lidi neumíš dost dobře prokouknout, ale to je spíš dobře. Za nějaký čas ji můžeš začít taky kritizovat (jestli tam ještě studuješ)

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 08.03.2010 23:50
Já nechápu proč řešíš košile a kravaty. Já s tím problém nikdy neměl. A i když se studenti smekali, tak jednání vedení bylo pořád stejné. Nevím co chceš řešit. Vymýšlíš si že jsem nějaký průserář abys to mohla proti mě ted použít Úsměv Nikde sem nepsal že bych měl s ní nějaké problémy. Ale jde mi o celkový přístup. Arogance vychází z nízkého sebevědomí a já mám sebevědomí v pořádku, tudíž nemám důvod být arogantní. To můžeš být klidná. Ty vzkazy sis sice četla ale vůbec jsi to nepochopila. Každý není arogantní, protože k tomu třeba nemá ani důvod se tak chovat,víš. Já ji neurážím, protože to jsou prostě zloději a pokud se mnou stále nesouhlasíš, pobav se o tom s více lidma. Podle mě studuješ krátce, ale jak píšeš, že ji znáš déle, tak jistě to bude nějaká tvá příbuzná nebo seš s ní třeba spojena přes příbuzné. To by vysvětlovalo, proč se ji tady pořád jako jediná takhle slepě zastáváš Úsměv O mě může říct někdo, že jsem zloděj a vůbec mě to neurazí, celý náš národ je národ zlodějů slečno Úsměv Máš se ještě hodně co učit. Co se týče vedení, učitelů, studentů, tak chyba je vždy na všech stranách. Jenže problém je ten, že následky by měl odnést vždy student a ne učitel vyhazovem kvůli tomu, že se prostě někomu dost nelíbil. Lidem jde o to, co se tady píše a ne kdo to píše, chápeš? Zvlášt to zajímá ty, kteří chystají dát dítě na tuto školu. Ale promiň, je hezké že to vidíš jinak, ale všichni jsou proti tobě v převaze. Tudíž je jasné, co je pravda. Podívej se co psal pan Potůček. Je to pan učitel a píše to samé co já...nebo myslíš, že měl taky neupravenou kravatu nebo košili? Nebuď směšná. Tvé jméno mi nic neříká a není mi k ničemu. Pokud se nad tím zamyslíš jednoduše, tak dříve si na hotelovku nikdo nestěžoval !! A proč ? Protože studenti něco uměli a platili o polovinu menší školné, ale platili a věděli za co ! To ty asi nepoznáš, dokud nebudeš sama vydělávat peníze. Potom pochopíš, proč to ty lidi tak štve. To co se zde píše jsou fakta a nikdo tím není uražen. Naopak je to krásný popis této školy v současnosti a jejího vedení. Dík za tvůj čas a měj se. S pozdravem Milan Horáček (ale nevím k čemu ti moje jméno bude)

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 08.03.2010 23:30
To opravdu netušim. Ale já hledím na celkový charakter člověka a taky jeho jednání s jinými. Je hezké, že tobě připadá fajn. Ale opravdu zauvažuj nad tím, proč tam asi noví učitelé moc dlouho nevydrží. S vedením nebyli spokojeni jak učitelé, tak studenti. Podívej se třeba dolů tady na fóru, co psal o vedení Anit-Kabir neboli pan učitel Potůček. Je dobře že to vidíš jinak než třeba já a další, ale časem třeba názor změníš Úsměv Co vím já, tak s panem Kropáčkem se dalo rozumně pobavit. Jako člověk s člověkem. Z jeho jednání a především tónu hlasu nebylo znát že je náš nadřízený a vedoucí. Dalo se s ním rozumně pobavit. Ale při debatě s paní Šarounovou si většina lidí připadala jako hadr a ta nejnižší forma života. Třeba máš jinou povahu a seš více optimista a to špatné na lidech moc nevnímáš. To je jedině dobře, tak at ti to vydrží Úsměv

A tyhle máme volit? shot 08.03.2010 23:14
To se zeptej u vás, v krmelci. Tedy ten jste si z toho udělali. Nepřihlásilo se více firem, protože podmínky jiné firmy vylučovaly ta vítězná jako jediná zřejmě věděla, že se podmínky dají dále měnit. Tak ty podmínky a návrh smlouvy otiskni.

A tyhle máme volit? Krmelec 08.03.2010 22:36
No tak když to je tak směšná cena, proč se nepřihlásilo víc firem? Nebo ty? Nebo já?

A tyhle máme volit? shot 08.03.2010 15:00
A bude je také splácet městu 20 či kolik let jako kupec bývalého katastru? A bude mít i další dodatky ke smlouvě? Není to náhodou tím, že se stanoví podmínky výběrového říízení, aby byl jen jeden zájemce a ten si pak "dojedná" smlouvu na míru? A vůbec, co nutí město prodávat za tak směšnou cenu?

A tyhle máme volit? logo2 08.03.2010 14:12
Cena 350,-Kč/m2 vzešla z výběrového řízení, kterého se zúčastnil pouze jeden, nám všem dobře známý, zájemce. Minimální nabídková cena byla městem stanovena na 350,-Kč/m2. Pro srovnání: ve výběrovém řízení na pozemky v lokalitě na Větrníku byla minimální nabídková cena 900,-Kč/m2. Logické, Větrník je přece mnohem atraktivnější lokalita.....

A tyhle máme volit? shot 08.03.2010 12:46
Přeci v Chrudimi jsou velmi nízké ceny pozemků, takže jaké miliony. Město připravuje prodej pozemků na Skřivánku za 350 Kč/m2. Je pravdou, že jiní majitelé prodali své pozemky ve stejné lokalitě mnohonásobně dráž, ale z cizího krev neteče, že ano? Navíc ke schválení do zastupitelstva smlouvu s touto cenou předložil člen strany Věci veřejné, strany která se zavazuje bojovat proti korupci, místostarosta Řezníček. Takže korupce v tom zcela jistě není, jen ceny pozemků v Chrudimi jsou nejnižší ze všech měst v republice. Inu něco máme nejdražší, třebas vodné a stočné a něco nejlevnější, třebas pozemky v majetku města. V průměru se to srovná.

Nové akce CHRUDIMHRAJE.CZ - foto-video kodlcr 08.03.2010 06:36

Hotelová škola Bohemia Luca26 08.03.2010 01:28
SORRY OPRAVIM PAR SLOV LIDSKA VLASTNOST, JO A KRAVATU

Hotelová škola Bohemia Luca26 08.03.2010 01:27
Milej pane bezejmenej, na tak jsem si precetla tvuj krasny prispevek a fakt jsem se pobavila,ze soudis nekoho jen proto ze jsi na 100% dostaval sprdaka ze nemas upravenou kosili nebo kravat. Jinak arogance je licka vlastnost to nevis,kazdej ji mam. To zname ze ji mam i ja,jinak ty znas pani Sarounovou 4 roky a uz ji soudis jake ma chovani k lidem ja ji znam dyl jak ty a vim moc dobre jak se chova k lidem a fakt zadna arogance. Jinak nevim proc ji urazis ze je zlodejka co??? jak tobe by se libilo kdyby to o tobe nekdo psal. Jinka s tema ucitela no to vis,kdyz si studenti stezuji u riditele ze je ucitel takovej nebo makovej tak co by jsi cekal. A kdyz jim pan reditel vyhovi a ucitele propusti tak co pak to akorat vsichni svadite na vedeni skoly nejdriv by si meli studenti uvedomit co delaji a pak si tady stezovat jake je hrozne vedeni a kolik ucitelu se tu vystrida atd. Nebo snad mas jiny nazor???? Kazdopadne si vsichni co tu pisete negativni nazory uklidne pred svym prahem a pak urazejte ostatni. A pakud mate nejaky problem tak se podnim,alespon podepiste. Nebo jste proste SRABABY,kteri jen urazeji a narikaji si tu jaci jsou chudaci na skole a ze se nic nenauci. Nic jste proste ubozaci,kteri se neumeji ani podepsat pod svuj vlastni nazor. Lucka Horakova P.S. KDO PAK SE PRIDA A PODEPISESE

Hotelová škola Bohemia Luca26 08.03.2010 01:06
no tak to teda nevim,ze by pani Sarounova byla arogantni ke me se vzdy chovala a chova naprosto v pohode. Nebude to tim,ze treba jsi nemel zastrcenou kosili nebo neupravenou kravatuÚsměv to bych se pak nedivila

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:47
Tomu Tohosovi bych rozhodně nevykal. Bude to jakýsi cucák ...

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:46
Asi tak. Můžeš mít prachy, ale nemáš třeba dobrý kamarády. Hodně věcí si za prachy nekoupíš. V píšničce od Zdeňka Svěráka to tak bylo Nemít prachy - nevadí.

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:34
Já třeba nebrečim. Jen konstatuju fakta. A že tady nemám jméno určitě nemusí hnedka znamenat, že si vymýšlim jen abych někoho špinil. To se trochu prober. Navíc, komu to stojí za ty problémy? Podávat stížnost? To radši bude držet hubu a krok a v klidu odmaturuje. Tady to je asi jako v hospodě u piva. Hotelovku tady každý s každým probere, no a co? Spíš tebe by měli odpojit. Poučuješ tady a k tématu se sám nevyjádříš...kdoví jestli vůbec víš, co ty lidi štve. A co se týče podpisu, ten tvůj je kde ? Kdy tak krásně rozumuješ ?

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:19
I s malým kašpárkem se dovede zahrát velké divadlo. To snad Tohos ví To je sranda :-D

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:16
Na hotelovce se uchytí málokdo jako nováček. Teda aspoň v této době. Dříve to tam bylo normální. Jinak když si student postěžuje na učitele, tak letí. V opačném případě to je blbost, alespoň pro vedení. Neměli by koho vysávat. A stížnostmi studentů, kteří dělají "lejno" a vše vždycky svedou na učitele se vedení vytvoří vždy záminka učitele vyrazit. Učitele z hotelovky nemůžete soudit takto...dobrý nebo špatný. všichni tam stojí za stejné lejno ...

Hotelová škola Bohemia Bezejmenný... 07.03.2010 22:02
Řešit ? Ty asi koukáš moc na pohádky.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264  263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.