Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Útulek, Sečská ul. Hanka H. 13.11.2011 09:55
Důvěra je o činech a je jedno,jestli jde o prvního vedoucího nebo posledního asistenta... Ano, každý další to po ní bude mít těžké, protože sl.Palečková odvedla obrovský kus práce za velmi krátkou dobu.
Reagovat na tento příspěvek

Útulek, Sečská ul. Osmička 12.11.2011 21:31
Dokázala získat důvěru zřejmě z toho důvodu, že v tomto útulku byla prvním vedoucím, nepochybuji tom, že se najde někdo, komu bude záležet na tom, aby zvířata byla, co nejdríve z útulku pryč a byla v dobrých rukách, on je to totiž hlavní cíl fungování útulku, na tom se doufám shodneme...Musím, ale podotknout, že následovník sl. Palečkové to nebude mít vůbec jednoduché, každý bude předem odsouzen, protože to bude ten, co je místo Ivanky...škoda vzniklé situace v novém útulku...

Útulek, Sečská ul. Hanka H. 12.11.2011 20:39
Slečna Palečková jistě není jediný člověk, který dokáže vést útulek, ale je jedna z mála lidí, kteří dokázali získat důvěru veřejnosti a získat útulku podporu a to nejen finanční. Ono totiž nejde jen o peníze, ale hlavně o udávání pejsků a přístup k nim. Protože není "vést" jako "vést". Takže až tam bude člověk, který bude dosahovat takových úspěchů jako sl.Palečková, bude vše alespoň z toho zvířecího hlediska v pořádku.

Útulek, Sečská ul. Osmička 12.11.2011 19:58
Tak za prvé, slečno Hanko, já svým chováním zvířatům rozhodně neublížil, protože právě těch, kterým bylo ubližováno, mám doma nesčetné množství a naopak od zaměstnanců útulku města, neberu za to žádné finanční odměny....A proč by měla zvířata v útulku přijít o prostředky? Vždyť neustále dokola opakujete, že jde o zvířata, tak je přeci jedno, kdo bude v útulku pracovat, zda-li sl. Palečková nebo jiný milovník zvířat. Myslíte si, že slečna Ivanka je jediný člověk, který dokáže vést útulek?

Útulek, Sečská ul. Hanka H. 12.11.2011 19:44
Názor na výchovu slečny Palečkové nikoho nezajímá, dostáváme se na osobní úroveň, která do anonymní diskuze nepatří. Většině lidí jde o to, že jste svým jednáním ublížili zvířatům - připravili je o prostředky od dárců, snížili možnost na umístění a zlepšení života v útulku. Vyjádřete se k tomu, jak to teď hodláte napravit?

Útulek, Sečská ul. Hanka H. 12.11.2011 19:35
Je mnoho těch, kteří potřebují pomoc - děti,zvířata, senioři, životní prostředí. Je na každém, který směr si vybere, žádný z nich není lepší nebo horší.

Útulek, Sečská ul. Osmička 12.11.2011 19:20
Dobrý den, všichni vy, kteří se zastáváte bezmezně sl. Palečkové, na FB jsem shlédl všechny příspěvky ohledně útulku v Chrudimi a navrácení se zpět bývalé vedoucí útulku(její funkce v trvání dlouhých 12 dní). Ať se věc má jakkoliv, nechápu, proč sl. Palečková napadá zaměstnání příslušníka rodiny p.ředitele, když sama se do funkce dostala ne úplně korektním způsobem. Toto je pasé, avšak vím jedno, sl.Palečková vůči svému věku, vzdělání(hotelová škola), by si neměla dovolit napadat a urážet vysloveně drzým způsobem člověka, který jí zaměstnal, z chování je zřejmé, že sl. neuznává vůbec žádné autority. Kdyby moje dítě takovýmto způsobem uráželo svého vedoucího a kolegyni o 30 let starší, ať je pravda jakákoliv, styděl bych se, jak jsem ho špatně vychoval. Toto je můj názor a ať si sl. Ivana sáhne do svědomí, jestli je třeba, házet špínu.... Vždyť přeci jejími slovy, vůbec nejde o ni, ale o zvířata.

Útulek, Sečská ul. shot 11.11.2011 21:56
Máme také v Chrudimi ještě jeden útulek. Ten ovšem není pro zatoulané psy a kočky, ten je pro zanedbané a odložené děti. Ovšem děti, to nikoho za srdíčko netahá, kdežto takový pejsek. Kéž by ty peníze a čas co jdou na psy a kočky věnoval někdo dětem.

Útulek, Sečská ul. Béra 11.11.2011 15:22
O reakcích na FB samozřejmě vím, jen mě ale napadlo, že ne všichni tuto síť používají. Vzhledem k historii zde uveřejněných diskusí očekávám také nějakou odezvu právě zde.

Útulek, Sečská ul. Hanka H. 11.11.2011 13:30

Útulek, Sečská ul. Béra 10.11.2011 16:45
Ač nejsem pejskař, ale milovnice koček, přesto mě oslovil přístup (nyní již minulé?) vedoucí útulku sl.Ivy Palečkové. Svým dynamickým a ojedinělým přístupem k vedení tohoto zařízení (zveřejňování osudů a fotek zvířátek na soc. sítích, inzerce, web.stránky, upomínkoví předměty aj.) jistě oslovila mnoho lidí, nejenom ve svém, ale i v širokém okolí a všechny dokázala vyburcovat a "chytit za srdce". Přesto se NĚCO stalo a slečna byla nucena podat svoji výpověď. A tak se zamýšlím, je to správné? Aby člověk, který odvedl takový kus záslužné práce a jistě by v ní i nadále rád pokračoval, opouští toto zařízení?!?!?! Copak je takový problém vytvořit přijatelné pracovní podmínky pro člověka, který je tak zapálený pro dobrou věc?? Ptám se - není zde něco špatně?

obchvat shot 08.11.2011 11:11
z diskuze na stránkách Chrudimského deníku:Chrudimák, (90.179.214.*), včera 22:41Reagovat..Dostal jsem e-milem názor občana Chrudimi na tento projekt: Možná nevím vše o projektu Zdravé město. Ale podle mne je OSN, je organizací, která, mimo jiné, organizuje předávání miliard do třetího světa na údajnou pomoc hladovějícím. Naprostá většina těch peněz je rozkradena. Rozkradena těmi, kteří v té které zemi vládnou a mohou za bídu. A je pak utracena za zbraně a luxus pro vládnoucí skupinu a také na terorizmus. Tudíž my sami si financujeme své zabití. Rovněž tak organizace WHO vydává spoustu doporučení a stanovisek. Jsou podloženy vědeckými výzkumy a jsou pravdivé. Například jedním z těch doporučení, je opatření ke snížení hluku, který je nepříznivý na lidské zdraví. Dle tohoto doporučení by hluk pro klidný spánek člověka neměl přesahovat 30 decibelů. Na základě tohoto doporučení se všechny členské státy EU a i kandidátské země zavázaly vytvořit plány jak hluk eliminovat do července 2008. A tak se ptám, jak jsou tyto plány promítnuty do opatření města Chrudim v rámci programu Zdravé město? Jak radnice provádí jeho měření a jaké jsou z toho závěry? Jak radnice jedná s SÚS a ŘSD třeba o pokládce speciálního asfaltu na silnicích ve městě, který hluk snižuje, jak kontroluje kvalitu silnic z hlediska zdrojů zvuku (výtluky, propadlé kanály, špatně opravy po různých výkopech apod.)? Jak jedná s podniky na území města o snižování hluku, jaké udělala opatření v dopravě (co dělá např. pro obchvat)..... A není to jenom o hluku. Je to o prašnosti, obsahu těžkých kovů ve vzduchu a dalších aspektech. Prostě projekt Zdravé město je jen papírový, jehož cílem, jak se domnívám, je jen získat ocenění, někam vyjet, udělat si výlet a ohánět se oceněním. Přečtěte si prosím jaké akce jsou uvedeny v Chrudimi, podívejte jak se opakují a zamyslete se co vlastně znamenají. Je to podobný nesmysl jako Fare Trade, zamezení globálního oteplování a podobné nesmysly, které mají jen jediný cíl, umožnit skupině lidí dobře žít za peníze jiných. A k tomu parčíku u kina: Nebyl to požadavek učitelek přilehlé MŠ. Ty v podstatě jenom navrhovaly umístit tam pod strom lavičku a sekat trávu, jejich návrh jsem osobně viděl, nic z toho, co tam je uděláno nepožadovaly. Osobně jsem pro ekologii, třídění odpadu, šetrného chování k přírodě. Ale k tomu není třeba různých ekologických auditů, postačí používat rozum a dodržovat platné zákony. Nechci být jen kritikem. Ovšem, když se někdo v projektu Zdravé město ohání zelení, kterou nevytvořil, ale kterou pomáhá svým rozhodnutím ničit (rozhodnutí o výstavbě bytového domu na Rozhledně - zničení kousku zeleně, nebo dá do projektu dopravní napojení sportovišť prostředkem sídliště U Stadionu (naštěstí to neprošlo a snad už nikdy neprojde), nebo zruší v ÚP stezku kolem Chrudimky, co si mám o projektu Zdravé město myslet?

obchvat shot 04.11.2011 20:37

Jak na obchvat shot 30.10.2011 23:23
Lžeš ty. V onkologických inemocněních bezpečně vede Pardubický kraj.

Opět smrad Málků Cenzura www.Chrudim.cz 30.10.2011 19:55

Jak na obchvat pentel 28.10.2011 18:55
Shote, lžeš jako obvykle. Stačí se podívat na stránky Ústavu zdravotnických informací a statistiky, kde se dozvíš, jak je to s počtem onemocnění závažnými chorobami. Jenom zde strašíš lidi. Jestli jsou i tvoje další příspěvky tak vylhané, pak je mi tě líto.

Tahle budeme volit? David Zejda 28.10.2011 07:55
Jen pro info - sdružení Skřivánky informuje o aktualitách ve věci výstavby v lokalitě a o probíhajících jednáních na svém webu http://skrivanky.chrudimak.eu/aktuality

Jak na obchvat shot 28.10.2011 00:12
Inu, je naprosto zřejmé, že v některých městech mají schopnější starosty. Starosta Chrudimi se jen snaží uspět v akci Zdravé město a za peníze města vycestovat kamsi do Tramtárie na dovolenou pro jakousi medaili, či diplom. Celá akce Zdravé město ve skutečnosti existuje jen na papíře a odsává peníze z měst a státu. To, že Chrudim není zdravé město dokazuje zvýšený počet onemocnění závažnými chorobami oproti celostátnímu průměru.

Jak na obchvat pavlicek 26.10.2011 09:57

Náš pan starosta shot 20.10.2011 07:57
Tak o kolik nám zdraží znovu vodné a stočné? Co se to rýsuje za problém v Chrudimi, spojený se vstupem "strategického" partnera, který odkoupil provozní část VAK?

Jak na obchvat shot 18.10.2011 20:58

provoz MHD v Chrudimi em 18.10.2011 20:32
Cao. Ještě jsem zapomněl, že není třeba platit drahé studie. Stačí sezvat řidiče dopravy, nahlédnout na odjezdy a příjezdy měziměstských spojů a vlaků a poprosit studenta dopravní fakulty nebo někoho soudného, aby vytvořil návrh.

Co v Chrudimi? em 18.10.2011 20:28
Jestli jste si všimli, aut v Široké neubylo. A největší sranda je, jak si dávají přednost, když objíždějí zastavené auto. Cesta nahoru je hnusná, ale směrem dolů se vyplatí jet složitou cestou a mezi chodci přes náměstí. Sranda je se zařadit ke komerční bance od divadla.

Co v Chrudimi? em 18.10.2011 20:26
Otřesy byly první, na co se upozorňovalo, když plánovali schody v Široké. V Pardubicích u Zelené brány zrušili kvůli tomu retardér. Tady nejde jen o domy. Auta by se mohla i propadnout?

provoz MHD v Chrudimi em 18.10.2011 20:23
DALŠÍ POSTŘEH: má dojít ke změnám v autobusové dopravě, ale nic nikde není.

provoz MHD v Chrudimi em 18.10.2011 20:22
AHoj, zájem o MHD upadá proto, že autobusy nejste schopni stihnout. Pak jedou do obou směrů z nádraží a na Sancích najednou. Pak půl až trictvrte hodiny nic. Než čekat půl hodiny na dopravu a pak jet 25 minut, mohu se na náměstí podívat pěšky a ne z autobusu. Dopravy už ani nepočítají se zácpou od Pardubic. Ona totiž reálná situace radnici nezajímá. Důležitá je nějaká zpráva, jak je vše super, podle toho se dostávají ocenění. O funkci na radnici je zájem jen ve větších městech, kde má člověk vliv na zakázky. V malých obcích je to jen nevděčná práce. V zimě bych MHD docela přivítal, protože dříve neměli chodníky uklizeny jen podnikatelé a lékaři. Dnes nikdo. Ani hlavní tah hasičárna-Stromovka.

provoz MHD v Chrudimi Max 18.10.2011 11:13
Jojo, je to nejspis kvuli zastavce na Borzne. Ale co bylo pred 10-ti, 15-ti roky, kdy bylo tohle misto rekneme „centrem nakupu“ (pro me jim teda nikdy nebylo), tak to dnes neplati, lidi se vozej k jinejm centrum uplne nekde jinde. To stejny plati o poctu parkovacich aut/mist ve Fibichovce. Mozna je to kvuli detem, ktery jdou z busu do skoly na Husovku, lidi do centra, na namesti nebo tak…nevim. Navic od prvniho zalivu v arealu nadrazi k poliklinice je to ca 300 m, k Borzne o dalsich 50 m dal Ok? Ja ani nevim, jak je ta zastavka vytizena, to asi na radnici vedi. Kolik tam vystupuje lidi a kam se hrnou... Max

provoz MHD v Chrudimi cech 18.10.2011 10:33
Ano, průjezd Škroupovou je nejjednodušší a nejlevnější. Ale smyslem MHD je dopravit cestující co nejblíže frekventovaných míst jako je poliklinika, Borzna, Dukla. Vynechání zastávky Borzna by byl další hřebík do rakve chrudimské MHD, prvním bylo zrušení průjezdu MHD přes Resselovo náměstí díky schodům v Široké. Fibichovou ulicí MHD v minulosti jezdila a při rovném parkování může bez koruny investice jezdit dál. 1,5 mil. by se neplatilo kůli MHD, ale kůli šikmému parkování 10 aut navíc.

provoz MHD v Chrudimi Max 18.10.2011 10:01
V diskusi pod clankem iDnesu je to uvedeny: Vyjezd nahoru preci uz je -> Skroupovou ulici. Je tam sice par prekazek, ale myslim, ze snadneji prekonatelnych, nez kopat ve Fibichove nebo nechat jezdit busy az do Roosweltovy… Jinymi slovy: -prodlouzit odbocovaci pruh z Palackyho do Skroupovy -trosku posunout stop-pruh na semaforech v Skroupove smer rovne a vlevo (aby se tam ty krabice vytocily) -zaridit s drahama, aby sranky nebyly dole 10 min pred prujezdem vlaku, ale treba jenom 2 minuty ???  -problem bude se stojicimi auty na zavorach…a jejich objizdeni…to je snad jedina kanka. Ok? Mozna jsem něco nedomyslel a fakt tam je něco „velikyho,“ co znemoznuje prujezd busu Skroupovou ulici… Navic, pokud vim, tak se letos nebo loni upravovala a mohla se upravit tak, aby pocitala i s timhle. Treba… Max

provoz MHD v Chrudimi cech 18.10.2011 07:58
Radní na svém posledním zasedání plán na rozšíření Fibichovy ulice odložili a přemýšlejí o tom, zda to nezkusit o ulici dál. Co takhle umožnit autobusům, aby vjížděly na nádraží z hlavní silnice přes Rooseveltovu ulici, která vede kolem supermarketu Billa? Efekt by byl podobný. Autobusy by nemusely dvakrát přejíždět kruhový objezd u hotelu Bohemia. Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/chrudimsti-radni-chteji-zkrotit-autobusy-v-zacpach-ulehci-doprave-1dz-/pardubice-zpravy.aspx?c=A111014_152935_pardubice-zpravy_meb

Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská Bohemund 18.10.2011 07:38
Jasně. A rodiče budou skládat kauci 250 tisíc před tím, než počnou dítě. Hlavně všechno regulovat, dirigovat a občana přisát na struk státu co nejdříve a nejvíce.

Co v Chrudimi? shot 17.10.2011 11:17
http://zpravy.idnes.cz/krimi.aspx nehrozí něco podobného v Chrudimi? Mnozí majitelé domů v Široké ulici si totiž stěžují, že otřesy od vozidel přejíždějících schody, se jim přenáší do domů. A v těch se objevují praskliny.

Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská shot 17.10.2011 08:42
Kdysi exisovali antošci. Psy chytali, jedli a prodávali jejich sádlo. Dnes jsme povýšili psy výše než děti. O děti se mnozí starají hůře než o psa. Možná, kdyby každý majitel psa byl povinen složit kauci, 5, 10 tisíc na jeho případnou péči v útulku a psa dal povinně očipovat, bylo by po problémech. Když podobný problém umíme vyřešit s autovraky, proč ne se psy?

Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská Jeden z Menšiny 15.10.2011 17:36
Tak jsem chtěl přispět novému útulku na Sečské ulici, a proto jsem předtím rozklikl facebook, který byl uveden na webových stránkách. http://www.facebook.com/event.php?eid=241114069271335 Zajímalo mne, co bych mohl pejskům donést. Po přečtení zpráv na Facebooku jsem však pochopil, že zde nemám možnost žádného psa adoptovat. Tomuto městu platím daně a najednou mám odepřen přístup do organizace, která pod město 100% spadá. Ještě, že útulek v Podlíšťanech je tak blízko a spadá to pod slušného pana starostu Mvdr.Jeníka, kterého si vážím. Neháže všechny lidi do jednoho pytle. I většinoví bílí týrají psy, stejně jako černí nebo žlutí. Neznamená to, že všichni jsme hovada. Ale tento útulek Chrudim na Sečské ulici je zřejmě jiného názoru, a proto se omlouvám, že jsem chtěl pejskům připlatit na léčbu. Zde jsou informace z oficiálního facebooku útulku Chrudim na Sečské ulici, (jména ostatních jsem nahradil návštěvníky a návštěvnicemi) : Útulek Chrudim: škoda, že nemůžu být sprostá... Ty lidi jsou fakt ho**** 06 říjen v 9:14 · To se mi líbí · 2 lidem Návštěvnice: Naprosto souhlasím!! 06 říjen v 9:14 · To se mi líbí Útulek Chrudim: Ale vydat psa menšině, na to bohužel také nemám omluvu... 06 říjen v 9:15 · To se mi líbí návštěvnice: Kéž by se každý dokázal postarat o přítele pejska přesně tak, jak by měl. Trhalo mi srdce, když pořád kňučela. 06 říjen v 9:18 · To se mi líbí Návštěvnice 2: Je roztomilaÚsměv 06 říjen v 10:10 · To se mi líbí · 1 osoba Návštěvník: Ja sprostej byt muzu, jsou to kurvy. Rad bych si vzal jednoho domu a pak ho z hradeb vratil na ulici. 06 říjen v 14:09 · To se mi líbí Útulek Chrudim: Děkujeme za Jackie moc, jste moc hodná! Co se týká vydávání pejsků a koček v novém útulku Chrudim, těmto lidem je vydávat my nebudeme... Bohužel ne každému v útulku je jedno, kam psa dá, hlavně, že ho dá a má splněno... Takhle to my dělat nechceme. 06 říjen v 10:19 Návštěvnice 3: Taky posláno a zajímalo by mě, jak někoho může napadnout, dát cikánům pejska ?!?! Bohužel, škoda 06 říjen v 9:23 · To se mi líbí · 1 osoba Pomoc Zvířatům Taky bych jim ho nesvěřila... 06 říjen v 9:25 · To se mi líbí · 1 osoba

Dejte si pozor na EU shot 12.10.2011 18:03
Děti do osmi let věku nesmí samy podle nejnovějšího bezpečnostního nařízení Evropské unie nafukovat obyčejné balónky. Potřebují k tomu dozor plnoletých osob. Bez jejich přítomnosti nesmí děti ani foukat do frkaček. Ty jsou nově vedeny jako nebezpečné pro všechny děti do 14 let... Děti si napříště nebudou samy moct hrát ani s populárním magnetickým rybařením, kdy se pomocí malých prutů vytahují magnetické rybičky....Věkově přitom spadají do kategorie ohrožených i někteří mladší žáci devátých tříd základních škol. Více na http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/247139-smernice-eu-zakazala-detem-bez-dozoru-nafukovat-balonky-a-troubit-na-frkacky.html

Zajímavá přednáška Agarwal 10.10.2011 08:08
Ludvík Vaculík v Lidovkách: „Komunismus odsouzen, a kde jsou pachatelé? Byli to obyčejní lidé, jako my. Ona je neudělala ta strana, oni takoví už byli, ona si je jenom našla, přitáhla. A oni si našli ji, aby mohli svobodně projevit zlo, které v nich bylo už z jejich rodin. Byli to lidé chtiví moci, suroví, sprostí, škodolibí a závistiví. Proto vyháněli pořádné a úspěšné lidi z domovů a statků, z práce, ze škol. Lidé psychicky vadní, méněcenní. A k nim se připočítávali „idealisté“, neuctiví k obyčejným lidem…“ http://www.macekvbotach.cz/stredecni-glosy-5-10-2011/

Chrudim bez řádné zdr. péče? shot 09.10.2011 21:14
Máte pravdu. U Chrudimi jsou Slatiňany a je kolem spádová oblast. Ovšem kolem Pardubic jsou také jiná města a vesnice, třebas Přelouč, a mají také svou spádovou oblast, Takže ve svém důsledku pardubická nemocnice má více potenciálních pacientů, než chrudimská. Ovšem má připomínka byla, že z Hlinska to mají do nejbližší nemocnice 30 km, z Chrudimi do Pardubic je to kolem 10 km. Takže na to jsou daleko hůř. Vím také že je problém se specializací, třebas chrudimská urologie měla lepší výsledky než pardubická a přesto byla zrušena.

Biosféra a zemědělství Chrudimska strejczek 07.10.2011 20:44

Chrudim bez řádné zdr. péče? cech 07.10.2011 13:03
Musím Vás poopravit v demografii, Pardubice jsou 90ti tisícové a Chrudim se Slatiňany jsou 30ti tisícové, nehledě na spádovost směrů Hrochův Týnec, Skuteč, Trhová Kamenice, Seč, Heřmanův Městec, částečně Vámi zmíněné Hlinsko. Mimochodem z Hlinka jezdí také do nemocnice v Novém Městě a Nové Město má 10 tisíc obyvatel !!! Ve specializeci bych s Vámi souhlasil, ale specializace podle pardubocentristů se rovná LDN v Chrudimi, zbytek v Pardubicích.

Chrudim bez řádné zdr. péče? shot 07.10.2011 12:23
Zde přeci nejde o ustupování. Jedná se čistě p pragmatickou úvahu. Platby do zdravotnictví jsou nedostatečné, možná proto, že zdravotnicví je čená díra. Jednou z příčin je podivná hustota zdravotnických zařízení, Vždyť na cca 50 kilometrech máme 3 nemocnice. HK, Pa, Cr. z toho hlediska by bylo vhodné zrušit tu pardubickou. Ovšem na druhou stranu, pPardubice jsou 100 tisícové město, Chudim jen 20 tisícové. Možná by bylo ideální dohodnout určitou specializaci, tedy že chrudimská bude poskytovat jen některé druhy péče a ty zase nebude poskytovat ta pardubická. Došlo by tím k úspoře prostředků a zvýšení kvality oddělení, které by mohly ve svém oboru poskytovat kvalitnější péči, mít lepší vybavení a kvalifiovanější personál. Např: neurochirugie v Pa je zcela na jiné úrovni, než ta chrudimská.

Chrudim bez řádné zdr. péče? cech 06.10.2011 20:35
Překvapuje mne pane shote s jakou lehkostí by jste ustupoval pardubocentristům, kteří si po získání krajského úřadu, který byl mimochodem ještě v roce 1918 navrhován do Chrudimě, myslí, že jsou pupkem světa. Navrhuji uzavření pardubické nemocnice, neboť ji hravě nahradí lepší péče v blízkém Hradci Králové.

Místostarosta Málek - opět střet zájmu broskef 04.10.2011 08:48
Víte někdo, jak celá kauza dopadla? Nebo to opět jenom "vyšumělo" ?

Chrudim bez řádné zdr. péče? shot 03.10.2011 22:42
Asi by to byla škoda, ale po pravdě, pardubická nemocnice je hodně blízko. Co mají říkat třebas hlinečáci? Jinak, pokud je mi známo, máme krajského zastupitele pana Čechlovského. Co on na to?

Chrudim bez řádné zdr. péče? slem 30.09.2011 10:34
Konečně se kraji podaří udělat z chrudimské nemocnice LDN a plicní. Smlouva se o tom má podepisovat v nejbližších dnech. Proč nezlikvidovat nemocnici s vyrovnaným rozpočtem a nepodpořit krachující pardubickou nemocnici? Proč nehonit neduhem postižené lidi do Pardubic,kde je určitě v čekárnách a na odděleních pusto a prázdno? Co na to zástupci města? Jejich názor a protesty pravděpodobně kr. hejtmana nezajímají, tak kde se bránit? Čekají nás pěkné starosti.

kaplička Bohemund 27.09.2011 12:43
Dávám kapličce maximálně dva měsíce po nastěhování "nájemníků" do blízké novostavby.

Jak to chodí v Bruselu shot 26.09.2011 09:06

kaplička pavlicek 22.09.2011 21:07
Byl jsem se před chvílí podívat na Červenou kapličku. Musím říct, že v Chrudimi vzniklo další moc krásné místo. Díky Ivane Baboráku, že jsi to po (3?) letech dotáhl do konce. Mimo krásného oltáře mi hodně lahodily průhledné kované dveře s tvrzeným sklem. Nevím, čí je to myšlenka, ale škoda, že něco podobného nenapadlo umělce, co navrhoval sejfová vrata do MUBASA (no ta zkratka, to je taky sila!, něco jako náčelník na Pobřeží Slonoviny). pp

MUBASO? shot 21.09.2011 12:02
z diskuze Chrudimského deníku - Chrudimák: MUBASO je hrůza. Tedy ta zkratka. Cena za kterou to bylo postaveno, je hrůza také. A hrůza je i to kino. Tedy, hlavně ta předražená promítačka. Nevím, jestli kvůli tomu všemu bude město zvyšovat daň z nemovitostí dvojnásobně. Ale zřejmě někde ty peníze získat musí. Za zvýšení daně tedy děkuji především těm, kdo ty peníze takhle zbytečně utratil. Děkuji pane Jelínku, Čechlovský, Málku a Řezníčku

"Zájmový kroužek" pro dospělé Georgina 17.09.2011 22:21
Jéé, díky, něco takového jsem přesně měla na mysli. Úsměv

"Zájmový kroužek" pro dospělé ANO 17.09.2011 11:38
Zkuste třeba do Google zadat: rocalla

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309  308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.