Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO Richard Herbst 27.09.2010 17:59
Pan Pilný otázky předem nevěděl a nemohl se tudíž odpovědi naučit./ natáčení rozhovoru jsem byl osobně přítomen/ Souvisle a spisovně mluví i v běžné řeči, chápu, že to dnes málokdo. A do politiky musel každý jednou vstoupit jako nováček, to bychom tady měli dodneška opravdové dinosaury. Richard Herbst
Reagovat na tento příspěvek

FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO Pepin 27.09.2010 17:38
Kodle, zeptej se p. Pilného, proč jako jednatel neposkytuje zákonem požadované údaje o své firmě Střechy PILNÝ s.r.o. a jak může podnikat v jeho další firmě LKN s.r.o. - která údaje poskytla a prodělala za sedm let podnikání 1.5mil. Kč.. Taky by mě zajímalo dosažené vzdělání p. Pilného. Děkuji.

FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO karin pospíšilová 27.09.2010 17:28
já se předem omlouvám, ne že bych něco proti panu Pilnému měla, ale tenhle proslov na kameru, byl tak dokonale naučený, že se mu příliš vytknout nedá. Otázkou je, zda takhle dokáže reagovat i na jiné problémy ve městě nebo pouze na problém zvaný obchvat, kterým si zřejmě dobře a dlouhodobě nastudoval. Co však může vědět člověk, který teprve čerstvě vešel do pol. strany o řešení zdejších problémů. Neříkám aby někdo volil pana Řezníčka nebo něco takového, ale myslím si, že by se měli volit lidé, kteří se v pol. alespoň nějakou chvíli pohybují a vědí co to obnáší...

FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO kodlcr 27.09.2010 17:09
ROZHOVOR S FRANTIŠKEM PILNÝM - OMLUVA ZA ZVUK - OPRAVDU FUČÍ. http://www.youtube.com/watch?v=--75xNkj1ws

Dinosaurus - to je mazec karlík 27.09.2010 17:03
Já jen doufám že ho už nikdo volit nebude. Každej si snad udělal jasno co je to za hada. A hřát si ho na prsou a platit ho z našich daní to snad už ne.!!!

Dinosaurus - to je mazec Nemo kpt 27.09.2010 16:55
To by byl vlastně jeho největší přínos pro tohle město. Zanechal by za svoji dlouhou kariéru významnou stopu. Jinak jenom žvaní a jestli se něco nestane, bude žvanit další 4 roky, než konečně půjde do zaslouženéjho důchodu.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Krmelec 27.09.2010 15:39
Karlík, vole, to byl fór Úsměv

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné karlík 27.09.2010 14:55
Ten konec se mě fakt líbí(autor Krmelec). Asi proto se zde stále řeší pan Pilný a né ostatní lídři konkurenčních stran. Nebo snad VV jsou nejsilnější stranou v chrudimské kandidatuře? Věřím že ano,alespoň přinesou na Chrudimskou radnici čerství vítr.A ne jen samé sliby a výmysly.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Krmelec 27.09.2010 14:15
Pan pokrývač Pilný slezl ze střechy, rozšafně si utřel ruce do montérek a šel vysvětlit ministrovi, že Chrudim obchvat potřebujde. A ministr jeho argumenty uznal! Není divu, že ti zloději, lupiči a vrazi, co sedí na radnici, můžou puknout závistí! Úsměv

VIDEO EVONA CHRUDIM 2009 kodlcr 27.09.2010 12:39

VIDEO - CHRUDIMSKÝ PEJSEK kodlcr 27.09.2010 12:16
VIDEO - CHRUDIMSKÝ PEJSEK - BUDE NÁSLEDOVAT PAN PILNÝ VV A PANÍ MICHALOVÁ TOP 09. http://www.youtube.com/watch?v=yxJFrIm0L88

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Nemo kpt 27.09.2010 10:57
František Pilný si nedovede ohlídat ani svoji firmu, aby mu prosperovala. Tak to je opravdu skvělý kandidát na starostu. Když za 7 let podnikání prodělá 1,5 mega, tak to je fakt výkon. A že nám jeho ministr zasekl výstavbu obchvatu je taky jasný. Že se tady potom stavil a slíbil, že se obchvat stavět bude, to je fakt výhra.

SLIBOVANÁ VIDEA kodlcr 27.09.2010 08:50
SLIBOVANÁ VIDEA - NAPŘÍČ POLITICKÝM SPEKTREM - PRVNÍ KUS ZÁSTUPCE ZEMANOVCŮ - POTOM CHRUDIMSKÝ PEJSEK - AKCE ČSSD - BUDE NÁSLEDOVAT PAN PILNÝ - VV - ATD. ... TAK TEDY - ING. LUBOMÍR MOTYČKA - KLAPKA 1 http://www.youtube.com/watch?v=ZKEdsS5ZdgE LIDI - MÁME KRÁSNÉ MĚSTO, KYNE V NĚM VŠAK HROZNÉ TĚSTO. NA ŽILETKÁCH KOTLET PEČEM, SEKÁME SI HLAVY MEČEM. V CHRUDIMI SE POTKÁVÁTE, LÉTA TADY ŽIJETE, TEĎ JSTE OVŠEM MNOZÍ V ŘÍJÍ, TAK SE TADY BIJETE. AŽ POSLEDNÍ HLAS, DO URNY SE HODÍ, VĚŘME, ŽE SNAD POPLAVEM JEDNOU VELKOU LODÍ ...

Chrudimské noviny - to si jinde nepřečtete muzejník 27.09.2010 07:40
To vůbec není o rušení takto nastavených výběrových řízení ty osle. To je naprosto v pořádku. Je to průhledné a ekonomické. Ale je to naopak o podpoře chrudimského sportu z takto městem ušetřených peněz.

Mgr. Pavel Kobetič muzejník 27.09.2010 06:38
Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Fórum čtenářů 25. září 2010 0:00 výběr z dopisů, redakčně kráceno Vaše názory nás zajímají Pište, volejte, mailujte: náměstí Republiky 56, Pardubice 530 00, redpa@mfdnes. cz, tel. 467 303 111 Za Řezníčka chcípl pes, teď Chrudim žije S údivem jsem dočetla článek Konec předvolební idyly ve čtvrteční MF NES. Autoři píšou o negativní očerňující kampani, ke které došlo v Chrudimi vylepením předvolebního billboardu. Ten říkal, že místostarosta Petr Řezníček je na svém postu již dvacet let a za tu dobu prošel asi deseti různými stranami. Když ponechám stranou jasnou pravdivost zmíněného tvrzení, zaráží mě, že redaktoři se zastávají politika, který je zřejmě nejdéle sloužícím místostarostou v této zemi. Ke kvalitě jeho práce stačí zmínit fakt, že po 15 letech ve funkci místostarosty pro kulturu, se Chrudimi začalo říkat "město, kde chcíp pes". Naopak po dalších 4 letech starostování Jana Čechlovského a jeho místostarosty pro kulturu Pavla Kobetiče se Chrudim stala živým kulturním městem, do kterého se na akce sjíždějí návštěvníci ze širokého okolí. Není to dlouho, co celý český tisk včetně MF DNES oprávněně pranýřoval politiky, kteří nebyli aktivní ani polovinu doby, po kterou je pan Řezníček ve funkci. Nabízí se otázka. Měří se v Chrudimi jiným metrem? z.pochobradska@email.cz Toto je zářný příklad předvolební politické manipulace na objednávku. Nejlínější úředník celého městského úřadu Mgr. Pavel Kobetič je stavěn do role zachránce chrudimské kultury:)

Chrudimské noviny - to si jinde nepřečtete shot 27.09.2010 01:24
Nebyly to jen peníze firem, které dělaly městské zakázky. Byly to i peníze sprostě ukradené kdy se podporou hokeje maskovaly obyčejní krádeže. Zkuste udělat rozhovor se všemi kandidáty Chrudimské volby. Třebas se někdo přizná. Je pravdou, že to má dnes již za sebou. Ale přesto, jako neznám vyléčeného alkoholika, tak ani zloděje.

Chrudimské noviny - to si jinde nepřečtete Pepin 26.09.2010 21:23
Ale tohle byla běžná praxe, která je naštěstí minulostí. Peníze firem, které dělaly městské zakázky šly hlavně do hokeje. Stačí si porovnat seznam hlavních sponzorů hokeje a firem, které pro město pracovaly. Nejvíc o tom ví náš dlouholetý místostarosta Petr Řezníček...

Dinosaurus - to je mazec Pepin 26.09.2010 20:13
Já myslím, že se Řezníček zapíše délkou svého místostarostování do Guinessovy knihy rekordů. Tím proslaví nejem sebe, ale i celé naše krásné město i s námi občany, kteří mu to těch 20 let žereme.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Rozum 26.09.2010 19:10
Sleduji tuto debatu a nestačím se divit co tady dokážete psát za urážky a sprostoty.Chápu je to anonimní. Věci Veřejné v Chrudimi mě vůbec neuráží a navíc když se podívám na jejich kandidátku,najdu tam spoustu mě známích a férových lidí.Najdete je na www.veciverejne-chrudim.cz. Je tam i jejich program.(celkem srozumitelný). Co se týče pana Pilného,,tak toho osobně neznám",ale znám nekteré lidi s kandydátky VV.A věřím,že by do svého čela nezvolili nikoho v koho by nevěřili. Já jsem rozhodně jejich voličem,protože volit zloděje co tu vládli těch několik let a nic nedokázali,,teda až na vlastní profit"volit nebudu.Petr Franěk.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Pepin 26.09.2010 19:08
Pan Pilný se v prezentuje jako podnikatel ve stavebnictví, tak jsem se podíval do obch. rejstříku, jak se firmám daří: KOVOS s.r.o. má poslední údaje z roku 2005, kdy firma prodělala 21tis Kč, před tím žádnou činnost nevyvíjela. František Pilný s.r.o. o sobě v rozporu se zákonem žádné údaje do obch. rejstříku neposkytl. LKN s.r.o. podniká od roku 2003 a zde jsou její hosp. výsledky: +1.156, -1.958, -893, -630, +1.438, -721 a +24 tis za rok 2009, takže celková ztráta od počátku podnikání do loňského roku 1.584tis. Kč. Že by další který potřebuje placenou funkci v politice, aby se uživil ?

UEFA CUP - ROZHOVOR RIGA - MINSK kodlcr 26.09.2010 16:31

volby tony 26.09.2010 16:24
Kdokoli jen né Řezníček nebo Beránek to už raději kluky z plakátu Málek nebo Stuna!

volby Jansen 26.09.2010 15:57
Začíná tady houstnout atmosféra a vytahovat různá špína. Řezníčkův bilboard apod. Já dám opět kroužek někomu ze zadnějších pozic jako v parlamentních volbách. Budu tedy volit lidi které osobně znám a kterým důvěřuji bez ohledu na partaj. Je tady přece dost lidí, kteří jenom nekecají a dělají něco pro obyčejné lidi!

PŘIPRAVUJE SE NA DNEŠNÍ DEN kodlcr 26.09.2010 14:00
ROZHOVORY: FRANTIŠEK PILNÝ-VV, ING. LUBOMÍR MOTYČKA-ZEMANOVCI, CHRUDIMSKÝ PEJSEK 2010, ROZHOVORY SE ZÁSTUPCI TÝMU Iberia Star Tbilisi a FC Mapid Minsk.

UEFA FUTSAL CUP 2010/2011 CHRUDIM kodlcr 26.09.2010 09:29
PŘIHLASTE SE NA FACEBOOKU A SLEDUJTE - CHRUDIM V ZORNÉM POLI FUTSALOVÉHO SVĚTA - PO CELÝ TÝDEN: http://www.facebook.com/event.php?eid=162399103773293&ref=mf

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Kocour.Chrudim 26.09.2010 08:23
Tak to asi bydlíte v paneláku a nezatýká vám střechou. Pana Pilného znám jako majitele seriózní firmy. Vše co slíbil, tak platilo. Už mi do střechy nezatýká a to je důležité. Doporučuji. Nedávno jsem se díval na Chrudimském deníku-hlasování: vyberte si svého starostu. Zatím byl pan Pilný na třetím místě. A pak že ho nikdo nezná. Asi se mýlíte ...

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné chrudimak100 25.09.2010 22:16
Františky Pilné znám 2, jeden je starší - cca 65 let a je klempíř, nikoliv pokrývač. Druhý je mladší 33 let a není pokrývač. Mladší mi stavěl barák a starší dělal střechu. Mohu prohlásit, že mladší pan Pilný, který kandiduje, umí hovořit, umí si poradit s problémy a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se normálně bavil s ministrem, notabene ho dokázal přesvědčit, vím, že má hodně aktivit mimo Chrudim a taky jeho pracovní rozsah je hodně široký.... Nikdy jsem ho neviděl v monterkách. Mám dojem, že střechám velí spíše pan Pilný starší... Takže psát o Pilném jako o pokrývači je přinejmenším zkreslené. A teď tak přemýšlím, o kom to psaní celé předtím bylo......

Chrudimské noviny - to si jinde nepřečtete logo2 25.09.2010 21:16
Neuvěřitelné perly od zastupitele Jelínka a Mgr. Štěpánka v předvolebním, téměř anonymním letáku jejich sdružení - více viz www.crtk.cz Recept pro chrudimské sportovní oddíly: zrušme na radnici otevřená výběrová řízení a zadávejme VEŘEJNÉ zakázky kámošům z velkých firem, oni vám pak přispějí. Citáty z č.2 Chrudimských novin Málokdo v Chrudimi tuší, že má zdejší vrcholový sport na kahánku a že nutně potřebuje resuscitovat, jinak ve městě skončí a budou se z něho radovat jinde. Říkáte si - je krize, ale to je jen částečná pravda. Vše začalo zcela nenápadně pořádáním otevřených výběrových řízení na městské zakázky. Nikdo už ale nedomyslel, že kvůli tomu vyschnou tradičním sponzorům zdroje a chrudimský sport zažije nezadržitelný pád do finanční propasti. Radnice nebyla na takovou alternativu vůbec připravena. Namísto vstřícného gesta se však v jejím zákulisí o budoucnost vrcholového sportu v Chrudimi tvrdě bojuje. Někteří její představitelé se přitom rádi a často nechávají s vrcholovými sportovci vidět, ve skutečnosti jim ale kopou hrob... „Pokud město šetří na zakázkách podle údajů odboru investic MěÚ miliony až desetimiliony korun, jsou v těchto objemech peněz i finance, jež měly zčásti pomáhat chrudimským sportům včetně vrcholového. Nelze se proto tvářit, že tomu tak není a sobecky přidělovat peníze jen někomu.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné logo2 25.09.2010 20:55
Je zvláštní, kdo tu všechno vadí: "dinosaurus" Řezníček, kterého zná každý, pokrývač Pilný, kterého nezná nikdo, kdo by tedy měl být zvolen ? Pana Pilného jsem viděl i slyšel, dal dohromady rozhodně víc než rozvitou větu a nevadí mi, stejně jako mi nevadí zdravotní sestra v čele chrudimské Top09 na rozdíl od inženýrů či magistrů z jiných stran. V jednom se s panem Pilným shodnu: silnice, která by skončila u Kauflandu rozhodně není obchvat.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Jolanda 25.09.2010 19:29
Není pravda, že pana Pilného v Chrudimi nikdo nezná. Já ho znám docela dobře. Vyznačuje se tím, že dá stěží dohromady rozvitou větu. Představa, jak tento duševní gigant jedná s ministrem, je fakt cool Úsměv

Dinosaurus - to je mazec Pepin 25.09.2010 17:37
Je to vůbec důležitý, kdo za tím stojí ? Je tam nějaká lež ? Píše se tam o fašistech, komunistech, anarchistech a další podobné havěti ? Vůbec ne. Je to heslo Věcí Veřejných, ti přece bojují proti brontosaurů, za které p. Řezníček mimo jiné kandidoval v posledních republikových volbách. Takže já mám osobní tip Úsměv

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Pepin 25.09.2010 17:30
Věci Veřejný jsou v Chrudimi k smíchu i s ministrem. Obchvat se měl stavět už tento rok, na přípravné práce bylo uvolněno 20 mil.Kč. Ministra Bárta stavbu zastavil, společně asi s dalšími 14-ti stavbami v celé zemi. Po dvou měsících se skoro všude staví dál, ale v Chrudimi ne. Potom sem slavnostně p. ministr přijede oznámit občanům, že se obchvat stavět bude, někdy za dva roky, ale to ještě neví jistě. To už jsem já slyšel asi 10x. A vrcholem pokrytectví je pokrývač Pilný, který nám sděluje, jak to zařídil.

pravda Leto 25.09.2010 16:04
Jen to ne kolik,komu nasl.Co splnil?co ty všechny pozemkx-kolem města-za kolik.Kolik let kandiduje na starostu?MUSÍ MÍT PŘÍŠERNÉ KOMLEXY.Co by asi ještě dělal -učil?Tak v zvláštní škole-tam, je jeho místo a nikdo by nepoznel co je vlastně zač.Co pro město-ne pro sebe udělaL.Proč se ještě o jeho činnost nezajímala POL.ČR.To bycom se dověděli-pokud by nešlo o jeho kamarády.Ono na to stejně jednou dojde.Je to hrůza+o to všec město přišlo-Kolik jich tam stále sedí a jesden se zpět hrne.

pravda yes 25.09.2010 14:42
nevim, co na to obcan chrudimsky, ale reznicek ne!!!

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné yes 25.09.2010 14:41
VV nejsou jen Pilny, taky jsem za stvabu ochvatu, doufam, ze to VV mysli vazne

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné yes 25.09.2010 14:40
myslim, ze to VV vzali od podlahy, ja jim fandim

Obchvat Chrudimi není prioritou Tomas2 25.09.2010 13:56
Už to je zase jinak.

VIDEO TRAGICKÁ DOPRAVNÍ NEHODA Tomas2 25.09.2010 13:52

Dinosaurus - to je mazec Tomas2 25.09.2010 13:32
Zajímavý bilboard, myslím, že je řejmé, kdo za tím stojí.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Tomas2 25.09.2010 13:28
Už aby to konečně někdo zařídil!!!!!!!!!!!!!!!

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Tomas2 25.09.2010 13:28
Rozhodně s Tebou souhlasím.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Tomas2 25.09.2010 13:27
Taky jsem zvědav, až ho uvidím.

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Tomas2 25.09.2010 13:26
Mně to, co se o něm píše v novinách přijde rozumné. Konečně člověk z venku, který nesedí na úřadě a nechová se jako úřednický nadčlověk. A zřejmě se ani nebojí. A obchvat -někdo to s Bártou dohodnout musel - proč nejel třeba do Náchoda, kde lidé den před jeho návštěvou demonstrovali? Zřejmě v Náchodě nikdo netlačil. A kdo by to měl zvládat lépe, než jeho straničtí bratři? Ale uvidíme, jaký bude další vývoj.

pravda gambaccr 25.09.2010 13:18

pravda člověk cr 25.09.2010 12:07
Jsem obyčejný člověk z Chrudimi a žiji tady už řádku let. Narozdíl od některých kandidujících, kteří získali občanství až před volbami. Viz. pan Štěpánek, který se na čas odvrátil od lidí úplně a žil v lese. Nikdo mu to nebere, ale jaký to obrat!? Teď vše pro lidi nebo je to jen maňásek pana Čechlovského a Jelínka? Kdo nám tady ještě chybí do partičky? Přece pan Kušta. Ale kdo umí, umí. Pan Beránek, ředitel gymnázia si nedokáže uhlídat ani vlastní profesorský sbor, který budí svojí opilostí pohoršení. Je to sice ředitel, co má na starosti výchovu mnohých dětí, ale sám Vám ani neodpoví na pozdrav. Všichni chtějí mluvit do různých organizací města, jako sportoviště, úřad sám, policie, ale přitom nevědí zbla nic o tom,jak to fungovalo doposud. Ani jim nestojíme za to, aby si to zjistili než to dají za velký prachy napsat na svoje plakáty a kandidátní listiny! Navzájem se pomlouvají - to je teda výkvět občanstva, když se nestydí veřejně pomlouvat!To je slušnosti už na začátku!Prostě, vidíme už teď jak to dopadá, když se volí někdo nový, jako věci veřejný. Všichni budeme žrát trávu a žebrat. Až na pár modrých ptáků. To je chcete volit znovu? Musíte si uvědomit, že ve vedení města musí být někdo, kdo o tom už něco ví. Nemůžeme tam navolit jen nováčky, co by tam moc rádi. Pomlouváte Řezníčka, ale kdyby byl tak špatnej, už by tam dávno nebyl. Nevolil se sám. Navíc pan Beránek a další se chvástají cizím peřím. Vždyť sám Řezníček prosadil zveřejňování těch výběrových řízení na internetu, žádný z těchto pánů, co jim tak moc jde "o nás občany". Vemte rozum do hrsti!To tam chcete mít ufologa Štěpánka, arogantního důchodce Beránka (podívejte se na gymnázium, jak ta budova vypadá za ty roky co tam řediteluje!) Třeba Nový je na kandidátce, ale o copak mu asi tak jde? Nejspíš o Skřivánek, aby se tam nestavělo, tak aspoň svoje hlasy postoupí. Vzpamatujme se! Stát nás bude brát u huby a ještě si navolíme lidi, co si chtějí nahrabat???? Vždyť mají jen svůj úzký obzor zájmů... Cožpak vy byste nešli dělat starostu? Už jen ta prestiž.... Jsem starosta... a rázem vám jdou všichni na ruku! Píšou si volební programy, ale jen opisujou to, co chtějí lidi slyšet! Nezjistí si pravdu, kolikrát by pracovali i ve tři hodiny ráno, narozdíl od úředníků. Jsem zvědav, kdo by z nás občanů tam ve tři ráno něco potřeboval. To jsou ti, kteří pracují pro svoje firmičky až do noci a pak ve dne chrápou, protože žádný člověk nedokáže pracovat 24 hodin denně. Spánek je lidská potřeba. Ale oni jsou nadlidi! Kdypak potom dojdou na úřad? Už jsem toho napsal hodně. Chtěl jsem se podepsat, protože se za to nestydím, co jsem tu napsal. Jen mi došlo, že pánové, kteří tak moc chtějí do vedení města, nejsou rozhodně svatí a já chci dožít v klidu. Omlouvám se za anonymitu. Prosím, vzpamatujme se! člověk chrudimský

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné filek 25.09.2010 08:21
A teď mi shote řekni, co jsi to tady zase vyblil. Řeč se vede o magorovi jménem František Pilný, co zařizuje zázraky na počkání a ty tady meleš o tom, že obchvat je potřebný a o temných zákoutích na ministerstvech.

UEFA FUTSAL CUP 2010/2011 CHRUDIM kodlcr 25.09.2010 07:37
UEFA FUTSAL CUP CHRUDIM 2010 - 02 TISKOVÁ KONFERENCE http://www.chrudimhraje.cz/

Dinosaurus - to je mazec karin pospíšilová 25.09.2010 02:30
a já se opět ptám o kom to tu shote mluvíš, ještě ani jednou jsi nebyl konkrétní, tak se pochlub.....možná je lepší jeden veřejnej přešlap, než plíživá lstivost a zákeřné přebíhání ze strany ke straně a čekat, kdo vás bodne do zad

Dinosaurus - to je mazec Pepin 25.09.2010 01:50
Už jsem to viděl na živo. Je to skvělý. Jenom nerozumím, proč by to měla být podpásovka. Je tam, snad něco nepravdivého ? Nebo snad autoři zapomněli na jějaké politické uskupoení ? A o podpásovkách by mohl pohovořit třeba sám pan Řezníček. Je to slibotechna a kromě dinosaura by mohl dostat ještě bilboard s velikým hadem Úsměv

Spása přichází shůry, aneb Chrudimsé Věci veřejné Palkoska 25.09.2010 01:20
Mně pan pokrývač Pilný vůbec nepřijde k smíchu. Drzost, s jakou se staví do role zachránce města, skutečně vyráží dech. Člověk, kterého ve městě vůbec nikdo nezná, produkt dětinské klikací ankety VV, zařídil běhen pár týdnů obchvat. Myslel jsem, že po různých Kálesech a Málkách už nemůže být galerie pošuků místní politiky překonaná. Evidentně jsem se mýlil...

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280  279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.