Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
BUDE ZA NĚKOLIK DESÍTEK MINUT kodlcr 29.09.2010 13:55
1. DÍL POŽADOVANÉHO ROZHOVORU S ING. ARCH. JOSEFEM KOPEČNÝM - CHRUDIMSKÝ OBCHVAT A CHRUDIMSKÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM. BUDE NÁSLEDOVAT DRUHÝ DÍL NA TÉMA NÁZOR NA LETNÍ KINO (STARÉ) A NÁZOR NA STAVBU HOTELU NA NÁMĚSTÍ. POTÉ ROZHOVOR S ING. ARCH. KARLEM THÉREM - HOVOŘÍ O NĚM ING. ARCH. JOSEF KOPEČNÝ - CHRUDIMSKÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM. VE 14.45 SE BUDE NATÁČET ROZHOVOR S PANÍ MICHALOVOU Z TOP 09. FUTSAL SE HRAJE AŽ ZÍTRA ODPOLEDNE. PROTO BY MĚLA BÝT VŠECHNA VIDEA VČAS ZPRACOVÁNA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Funny Agarwal 29.09.2010 12:42
Úsměv Tak jak vidím předvolební agitka se tu už rozběhla naplno. K popukání.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Viky 29.09.2010 11:34
pro Taru: rezervace se nedělají a domky možná budou, možná ale budou i bytové domy, ovšem jde o to, jak celé území bude vypadat. Investor nemůže celou lokalitu zastavět jen rodinnými domy s velkými a kvalitními pozemky, to by asi moc nevydělal. Jsem pro, aby se lokalita Skřivánku stala hezkým místem s kvalitním bydlením ale zastavět a ZASTAVĚT je poměrně velký rozdíl. Každý z nás má na výběr, můžete bydlet v lokalitě kde budete mít soukromí, nebo v lokalitě kde bude přebytováno a k sousedům budete koukat do kuchyně. Nemluvím o dopravním napojení...vyberte si tedy z nabídky developera a ostatní si již řešte s ním.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Krmelec 29.09.2010 09:38
Ježíši, tetelím se blahem z téhle debaty. Sice jsem se přiznal, že jsem podplacený, ale zapomněl jsem, že jsem taky nohsled. Například v rámci ničení všeho krásného ve městě podporuju zničení toho krásného pole s vojtěškou Na Skřivánku a jeho nahrazením nějakou bytovou zástavbou. Měl bych se stydět! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Komupak patří tento web????? baby 29.09.2010 09:37
Heuréka! Loping je génius. Objevil to, co celé město ví už 10 let. Ano, www.chrudim.cz patří Milanovi Kuštovi. A pan Kušta je také jediným majitelem domény na celém světě, který dovolí, aby na ní byl už několik let pravidelně pomlouván a urážen. Docela frajer, co říkáte shoti a spol?
Reagovat na tento příspěvek
 
Komupak patří tento web????? loping 29.09.2010 09:33
Myslel jsem si, že tento web patří městu nebo nějaké neziskovce, omyl, patří panu Kuštovi!!!!!! Takže to už pak vše napoví o chválících informacích na Chrudimskou volbu. Zde jsou údaje: http://www.nic.cz/whois/?d=chrudim.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Tara 29.09.2010 09:32
Váš příspěvek je přesně důvod, proč podle mně psát sem je ztráta času. Prý se dělají už rezervace. Nedělají. Prý tam nebudou domky. Budou. Nic tam nepořídím, protože to je stejně všechno rezervované pro jednoho investora. Ten ale samozřejmě rozprodá ty domy zájemcům, protože sám nejspíš bydlet v padesáti domech nebude. Vás ovšem nepobuřuje to, že tady pár lidí úmyslně šíří nepravdivé informace. Vás pobuřuje, že jsem napsala osle a dáváte mi lekce z morálky. Jděte se laskavě bodnout- a to vám říkám jako dáma.
Reagovat na tento příspěvek
 
Konec letního kina? loping 29.09.2010 09:31
Takže už je to jasné - v kuloárech se povídá, že se letní kino jen prostě vybetonuje, studie je jen jako vějička na voliče.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 loping 29.09.2010 09:29
To jistě - malé parkoviště pro cca 50 aut za muzeem už nyní je - je jen škoda, že na vjezdu je závora jen pro vyvoléné - úředníky města a besedy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi loping 29.09.2010 09:28
Vážení přátelé - příspěvky typu "Tara" apod., troufám si tvrdit naprostou většinu pozitivních ohlasů na výstavbu Na Skřivánku, likvidaci letního kina, apod. píšou nohlsledi developera, případně on sám. Kdo jiný zde rozvíjí tyto diskuze? Schválně mrkněte na bytovky Na Rozhledně, jak tam argumentoval tuším Pepin, ještě si to pamatuju. Každému soudnému člověku to dojde. Potřebují jen kydat bahno, aby ostatní očernili a prosadili jen své zájmy. Je to škoda, že se snaží úplně zničit vše krásně ve městě.... Pokud to však píšou jen zmanipulovaní lidé, tak mi to je o to víc líto.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 baby 29.09.2010 09:26
A proč by tam neměla být plocha na parkování? Už jste někdy hopsali na ples v šatech a s botama v ruce? Ráda bych, aby mě manžel na ples odvezl až ke vchodu a po plese zase odvezl.
Reagovat na tento příspěvek
 
VIDEO - ING. ARCH. KOPEČNÝ loping 29.09.2010 09:23
 
VIDEO - ING. ARCH. KOPEČNÝ kodlcr 29.09.2010 09:14
Video je natočené - jdu to střihnout - jedná se o obsáhlé pasáže ke všem diskutovaným problémům v Chrudimi. Videa budou dvě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Viky 29.09.2010 09:07
Nikdo Vás tu milá Taro nenutí stavět svépomocí, takovým způsobem se ostatně už dnes staví opravdu minimálně, jen nepište chceme si s manželem postavit, ale chceme si nechat postavit. A pokud se Vám projekt na Skřivánku líbí, dojděte si za developerem a tam si zjistíte všechny podrobnosti,i to proč je výstavba zatím na bodu nula. Píšete dále, že se Vám projekt líbí, už byste si chtěli dělat rezervace a přitom na druhé straně nic nevíte o situaci kolem výstavby Skřivánku která je předmětem sporů již dlouho? To je trochu rozporuplné a zavánějící čímsi... mlžíte a ještě napíšete "osle".Lepší způsob odpovědi není? takhle se žena nevyjadřuje do veřejné diskuze
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 Krmelec 29.09.2010 08:46
No já tam kromě parkovací plochy hlavně vidím velký park, klidovou zónu a prostor pro volný čas. Ale samozřejmě jsem podplacený, protože normální člověk jako shot by tam rád měl zrezlé letní kino s kopřivama, do kterého chodí na představení 20 lidí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Tara 29.09.2010 08:36
Líbí. Samozřejmě že to nebude stavět vlastníma rukama svépomocí jak v semdesátých letech. Právě že si to necháme postavit od developera, ty osle.
Reagovat na tento příspěvek
 
A NEPŘESUNEME DISKUZI I NA FEJS? kodlcr 29.09.2010 07:22
 
JEŠTĚ SE BUDU PTÁT NA KOSTEL SV. JOSEFA kodlcr 29.09.2010 07:17
ROZHOVORU SE NEBRÁNÍ ANI PAN ŘEZNÍČEK.
Reagovat na tento příspěvek
 
JEŠTĚ SE BUDU PTÁT NA KOSTEL SV. JOSEFA kodlcr 29.09.2010 07:12
VIDEO: NAPIŠTE CO CHCETE VĚDĚT. http://www.youtube.com/watch?v=Z-IkM4pEwBU PŘIPRAVUJE SE DALŠÍ ROZHOVOR S ING. LUBOMÍREM MOTYČKOU - TÉMA CHRUDIM V SOUČASNÉ DOBĚ - BUDE TO POKRAČOVÁNÍ TOHOTO VIDEA: http://www.youtube.com/watch?v=ZKEdsS5ZdgE URČITĚ UVIDÍTE I VIDEA KANDIDÁTŮ CHRUDIMSKÉ VOLBY.
Reagovat na tento příspěvek
 
VIDEA DNES kodlcr 29.09.2010 07:05
V 8.00 jdu na pana architekta Kopečného. 1. Obchvat města a vnitřní dopravní systém. 2. Muzeum a areál bývalého letního kina. 3. Náměstí - Balustráda 4. Skřivánek 5. Co ještě chcete vědět? ODPOLEDNE PANÍ MICHALOVÁ TOP 09 - CO CHCETE VĚDĚT?
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi logo2 29.09.2010 05:10
Zkuste skrivanek.chrudim.cz, zjistite,ze na Skrivanku jsou vsechny pozemky "rezervovany" pro jednoho znameho developera.Chcete-li stavet sama s manzelem, tady to nebude.Jeste se vam projekt Skrivanku libi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi shot 29.09.2010 01:58
Můžete. Jenomže v prvé etapě tam investor navrhuje vybudovat bytové domy, ne rodinné domky. A o tom ten spor právě je. Mám dojem, že kdyby šlo o rodinné domky, tak se nikdo bouřit na Skřivánku nebude. Je to ovšem lokalita v ochranné zóně letiště a proto tam budou překračovány normy hlučnosti. Jinak si dojděte na odbor výstavby a podívejte se, kde všude je navržena výstavba rodinných domků. Těch projektů bylo hodně a schválených změn v ÚP také. Ovšem realizace se nějak zasekla, asi vliv krize. Předpokládám ovšem, že jenom zpracováváš veřejné mínění, protože každý kdo chtěl stavět už staví.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 shot 29.09.2010 01:50
Jasně. Na vizualizaci není parkoviště, Štěpánek na videu o žádném parkování nemluvil. Jsou to všechhno jenom výmysly, ta plocha je hřiště na házenou a pod ní jsou umně schovány lavičky pro provoz letního kina. Jdi se už vycpat s takovým lhaním. Domnívám se, že je všem zcela jasné, proč muselo letní kino skončit a proč najednou Chrudim bude fušovat do kongresové turistiky. A aby lidi moc neřvali a někomu mohl zůstat vejvar, tak se bude budovat nové. Možná v klášterních zahradách.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era- Pack - Györ 5:3 (3:1) 28.09.2010 kodlcr 29.09.2010 00:40
 
Šedé eminence v Chrudimi Viky 29.09.2010 00:20
Rezervace na Skřivánku se nekonají a odkaz k projektu si jistě najdeš sám. To, že se v Chrudimi nestaví, tak s tím se budeš muset smířit a vyrovnat se s tím. A co se týká Sobětuch, není tam situace tak růžová jak píšeš, je to tam spíše boj o život, než že se tam staví jak o život.
Reagovat na tento příspěvek
 
volby Viky 29.09.2010 00:08
opravdu je to smutné, když si přečtete pár posledních příspěvků, které se týkají voleb. Vytahuje se tu špína, propírají se lži, sliby a zas jen sliby. I já budu volit lidi, které znám osobně a kroužkovat bez ohledu na příslušnost k jakékoliv straně. A věřit? ... věřit můžete jen sami sobě a svému zdravému rozumu. Ten kdo hází špínu a poukazuje na chyby a nedostatky druhých by se měl zamyslet především sám nad sebou a začít něco aktivně dělat. Každá strana, která jde do voleb si sem nasadí svoje lidi a pod různými přezdívkami se tu propírají stále stejná jména. Jen do sebe navzájem bijte a obhajujte si to svoje, ale začíná se tu pomalu ztrácet slušnost, etika a úcta k druhému člověku. Ovšem, lídři našich stran, nezapomeňte, že ten kdo hází nejvíc bláta, může skončit v kaluži. To, že se tu navzájem urážíte, Vám voliče nepřitáhne, spíše naopak
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat chrudimak100 28.09.2010 22:59
Tady je názorně vidět, jak vedení radnice bylo (teda nebylo!!!!) akční v dojednávání obchvatu.
Reagovat na tento příspěvek
 
MINISTR DOPRAVY K OBCHVATU CHRUDIMI chrudimak100 28.09.2010 22:52
Taky bych už rád, aby obchvat už konečně byl, ale nejlépe až za Slatiňany.
Reagovat na tento příspěvek
 
volby chrudimak100 28.09.2010 22:50
Je potřeba dobře vážit, koho letos volit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 chrudimak100 28.09.2010 22:49
Takže letní kino opravdu obětujeme a zničíme jej ????????
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Tara 28.09.2010 21:32
Přiznám se, že tady tu debatu jen občas přelítnu očima a něco sem psát mi připadá ztráta času. Ale teď si nemůžu pomoct - chceme s manželem stavět a projekt Skřivánku se nám velice líbí, takže bysme taky rádi věděli, kde se už dá udělat rezervace?? Nejsme ale schopni pochopit, proč se rozhodnutí pořád odkládá a naprosto nám uniká, proti čemu tam lidé pořád protestují? Stavět v Sobětuchách nebo ve Škrovádu domek na muří nožce opravdu nechceme. Chrudim nepotřebuje nové kvalitní bydlení?
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 Krmelec 28.09.2010 21:11
Tak jsem poprvé viděl vizualizaci toho prostoru za Muzeem a jsem nadšený. Nicméně nečekám, že by pár psychopatů přestalo vykřikovat, že tam bude parkoviště. Ostatně 11. září stejně zosnovala CIA a Elvise jsem potkal minulý týden v Pardubicích....
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec filek 28.09.2010 20:41
To je pravda. Pana Řezníčka všichni známe. Jako slibotechnu, podrazáka a největšího populistu. Tedy zatím, nějak mu v tom populismu šlape na paty pan Pilný z Věcí veřejných. Jeho konstatování, že zařídil pro Chrudim obchvat, bylo mistrné. Tedy pro blbce:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec filek 28.09.2010 20:38
Opět "brilantní" logika shota. Není co dodat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi filek 28.09.2010 20:29
Stejný způsob promitiovní manipulace jako shot. Nejdřív Rozum prohlásí, že někdo inzeruje prodej bytů na Skřivánku. I když je to lež, nevadí, hned na to z toho vyvozuje, že "někdo manipuluje". Trapné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 Pepin 28.09.2010 20:15
Tak teď si odhalil další spiknutí. A jsem nucen se přiznat. Jsem na tom osobně velmi zaangažován. Až se to celé vybuduje, koupím si vrtulník a budu tam přistávat. Město mi to samozřejmě nestandardně a neprůhledně pronajme Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Pepin 28.09.2010 20:02
Prosím o odkaz na stránky, kde jsou ty rezervace Na Skřivánku. Projekt mě zajímá. V Chrudimi není kde stavět. Ale to radnici asi moc nezajímá, když je výstavba pořád blokovaná. Zato na Vrchách , ve Stolanech, v Sobětuchách, Morašicích .... se staví jako o život. Škoda, že z toho Chrudim vůbec nic, tedy kromě ucpaných silnic, nemá. A rozume: celým - je s tvrdým dlouhým
Reagovat na tento příspěvek
 
FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO Pepin 28.09.2010 19:51
Já jsem napsal, že firma je po osmi letech podnikání v kumulované ztrátě 1.5mil Kč. Ztráta na začátku podnikání není problém. Ale když je firma ve ztrátě i po osmi letech, tak to je dost na zamyšlení. Proč tedy podniká a z čeho financuje ztrátu ? Neměla už bát dávno v likvidaci pro předlužení ? Třeba mi někdo od zdroje odpoví ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi karlík 28.09.2010 18:00
I já souhlasím.je tady určitá skupina lidí kteří velice dobře profitují na Chrudimských majetcích.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 karlík 28.09.2010 17:49
Pepine stále víc si říkám jestli na tom nejsi přímo angažován. Nevěřím,že když se tam udělá plocha pro parkování,tak se tam budou dělat další kulturní akce.A to že se zpřístupní muzeum je další totální nesmysl.
Reagovat na tento příspěvek
 
FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO chrudimak100 28.09.2010 17:29
Podle toho, co jsi psal, je firma posledních několik let v zisku, ztráta na začátku podnikání není nijak vyjímečná, třeba někam společnost investovala. Když Tě to tak zajímá, proč se nezeptáš přímo u zdroje - mají na svých stránkách jistě nějaké kontakty.....
Reagovat na tento příspěvek
 
VIDEO - ING. ARCH. KOPEČNÝ shot 28.09.2010 17:12
Dík. Mohl by se p. architekt vyjádřit také k tomu, jaký je jeho mázor na přeložku silnice u kostela NPM a případnou zástavbu za ním? A také, jaký je jeho názor ma ÚP Chrudimi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 shot 28.09.2010 17:09
Rozlámané sedačky a popelnice tam jsou proto, že areál je zanedbaný. Není tam letní koni, nepořádá se tam nic a majitel, město, se o areál nestará. Vizualizace není špatně provedená, ale přesto si myslím, že areál by mohl vypadat jinak, mít lepší využití a mohl by "žít".
Reagovat na tento příspěvek
 
VIDEO - ING. ARCH. KOPEČNÝ kodlcr 28.09.2010 16:37
 
VIDEO - ING. ARCH. KOPEČNÝ kodlcr 28.09.2010 16:29
VIDEO BUDE BĚHEM ZÍTŘEJŠÍHO DOPOLEDNE - V 8.00 HOD. SE BUDE TOČIT, ZA 2 HOD. JE NASTŘÍHANÉ. S PANEM ARCHITEKTEM JSEM SE PRÁVĚ DOMLUVIL. MÁTE NAVRHNOUT OTÁZKY. ZATÍM JSME SE DOHODLI NA OBCHVATU, AREÁLU LETNÍHO KINA A A ŘEŠENÍ DOPRAVY UVNITŘ MĚSTA CHRUDIM.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec gambaccr 28.09.2010 16:18
Mě vadí, že tu žiješ a taky ti to necpu :D
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 Pepin 28.09.2010 15:50
Před schodiště do krásné budovy podle tebe patří popelnice a rozlámané sedačky viď. Ta vizualizace je skvělá, konečně si můžeme udělat představu, jak by to mělo vypadat.
Reagovat na tento příspěvek
 
FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO Pepin 28.09.2010 15:45
Mě je ale jedno, koho jsi chtěl, nebo koho budeš volit Kocoure. Nemyslím, že bych tady někoho urážel. Jenom mě zajímá, jak pan Pilný podniká. Má tři firmy: KOVOS CZ nevyvíjí žádnou činnost, firma Střechy PILNÝ porušuje zákon a neposkytuje informace o svém hospodaření pro obchodní rejstřík a firma LKN zase vykazuje za osm let podnikání ztrátu 1,5mil. Kč. Tak by mě zajímalo, jestli nemáme jen dalšího zájemce o teplou židli na radnici, který není schopný se svoji prací uživit. Nebyl by teda ani první a asi ani poslední.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 kodlcr 28.09.2010 15:19
URČITĚ TADY PAN ING.ARCHITEKT KOPEČNÝ BUDE. PEVNĚ VĚŘÍ, ŽE ZÍTRA ODPOLEDNE.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino 2 shot 28.09.2010 15:08
Parkoviště u tak krásné budovy? Přede tím nádherným schodištěm a průčelím? A jen pro zajímavost, na čí pozemek bude ústit most propojující areál a Poděbradovou ulicí? Což kodlcr nedokáže zveřejnit i jiný názor na využití areálu? Pokud je mi známo, velice se v tom angažují Chrudimští patrioti, což takhle rozhovor na téma areál letního kina s jejich předsedou p. arg. Kopečným?
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282  281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.