Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
kruhák Michal Tereska 11.06.2003 16:44
Anonimní pisatele mi nevadí.
Mě taky ne, ale anonymní mě se*ou! :))))P.S. Míšo: ubohá je Tvoje čeština! :((((
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Radek Machač 11.06.2003 09:50
Kruhový objezd byl docela dobrá myšlenka, jenom by to chtělo u Bohemky nechat jeden průběžný pruh - Slatiňany-Pardubice - kruháku by se značně ulevilo. Na následné zařazení do souběžného pruhu při odbočení na Pardubice je dle mého názoru dostatek prostoru.
Jediné, co mi na samotných kruhácích nesedí, jsou ty přechody pro chodce. Takhle blízko u výjezdu z kruháku akorát samotnou plynulost dopravy značně brzdí.....
Nedalo by se přecházení řešit podchodem? Co se týká kruhového objezdu na Bídě .... slyšel jsem, že to má být pouze dočasné řešení a pouze v případě, že se osvědčí, bude tam natrvalo. Nevím, co je na tomto tvrzení pravdy, ale možná by to tak mohlo být. Co tam ale však potom dělá to značení pruhů na silnici? Konkrétně má na mysli značení odbočovacího pruhu do ulice vedle Zdravotní školy. To mi jako dočasné řešení nepřipadá. Nebyla náhodou původní myšlenka (nerad bych někomu křivdil, neznám všechny souvislosti) - pro občany dočasné řešení, ale pro město natrvalo?Předem díky za reakce ;c)
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 11.06.2003 09:42
to je trochu trapný, aby někdo psal zprávy mým jménem, to nemáte svoje. Anonimní pisatele mi nevadí, ale tohle je ubohý a pokud někdo bude tvrdit to, že se jmenuje stejně, tak pro Vaši informaci, tohle jméno je v naší republice jediný.
Jinak co se kruháku týká - já osobně zastávám názor co má nemo - budeme si muset na ně zvyknou. PMně osobně ten kruhák u Bídy překvapil, myslel jsem si, že bude malinkej pro dopravu ale pro osobáky to vypadá v pohodě a akorát kamioňáci s nim občas zápolej.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Nemo 10.06.2003 19:55
Myslím, že jsou v pohodě, i ten na Bídě. Jenom si na to zvyknout.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 10.06.2003 15:30
"kruhákám" nic :)))
Reagovat na tento příspěvek
 
brigáda na prázdniny Vomočilová Jana 10.06.2003 15:13
Hledám pro syna středoškoláka ( rok narození 1985) brigádu na měsíc červenec. Druh práce není důležitý: manuální, kancelářskou či např. zadávání dat do počítače. Děkuji za případné zprávy či nápady.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 10.06.2003 10:35
Tak co říkáte novým kruhákám ???
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská Petra 05.06.2003 21:47
Z čeho usuzujete, že já svým autem někoho omezuji??Já jsem jen reagovala na problém s parkováním vozidel na ulici. Vidíte i vy na té ulici parkujete, stejně tak já, protože mi nic jiného nezbývá. Raději zaparkuji auto před domem na ulici a ne někde na odstavném parkovišti za paneláky, kde mi už auto vykradli.Ať se v Chrudimi podíváte kam chcete, všude jsou auta parkující na ulici, to není jen v Koželužské.
Ale tento problém my tady nevyřešíme, auta jsou a budou. Tuto věc bude muset řešit město např. výstavbou dalších garáží - nejen na Rozhledně.
Přeji Vám pevné nervy při projíždění Koželužské a někdy krásnou delší procházku od zaparkovaného vozidla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská René Salaquarda 04.06.2003 19:03
Jen tak mimochodem garáž nevlastním, ale svým autem nikoho neomezuji což se asi nedá říci o Vás....
Pokud bych tak činil nedělá mi problém byť delší procházka od zaparkovaného vozidla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská Petra 03.06.2003 13:11
S parkováním vozidel je to všude stejné.
Jen tak mimochodem vy máte garáž, nebo parkujete na ulici??
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská René Salaquarda 30.05.2003 19:53
Pokaždé, když se vracím k domovu jen s težkostí jde projet Koželužskou ulicí, tak myslím , že by bylo vhodné ošetřit stání vozidel jakousi příslušnou značkou, neboť i ve vyhlášce o provozu je cosi o stání a volném pruhu pro projíždění. Vjíždění na chodník u Klenotnictví mi připadá zcela nevhodný. Tak jestli to někomu zaparkovanému odřu tak se předem omlouvám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Reakce na anonymy Zbyněk Kotúč 30.05.2003 00:58
Je mi líto všech lidí, kteří sem píšou anonymy.
Myslím, že by potřebovali víc světla a lásky. Snad se jednou dočkají.
Reagovat na tento příspěvek
 
hřiště Zbyněk Kotúč 29.05.2003 21:24
Držím palce všem, kdo mají na starost vybudování městského skateparku a přeji jim dost síly a výdrž až do finále ! Věřím, že pro skejťáky, kteří se konečně dočkají "své" plochy to možná budou druhé vánoce.
Díky a držte se!Z. Kotúč
Reagovat na tento příspěvek
 
hasič monty 26.05.2003 15:56
cus je tu nekdo hasič napiste na emeil
Reagovat na tento příspěvek
 
Prosba Naomi 26.05.2003 12:40
Děkuji Vám za laskavost.
Naomi
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování nákladních automobilů Vaklaf 26.05.2003 12:13
Chtěl bych se zde optat chrudimské městské policie, jakým způsobem kontrolují a případně postihují řidiče nákladních automobilů, kteří neoprávněně parkují v místech, kam je vjezd těchto automobilů zakázán. Dnes ráno byly např. v ulici Víta Nejedlého dva nákladní automobily a nedalo se okolo nich skoro projet. O situaci na sídlišti Rozhledna je naprosto zbytečné mluvit. Denně těmito místy několikrát projíždí jak městská, tak i státní policie - a nic se neděje. Jaký je potom rozdíl v sankcionovaném stání v Široké ulici (podotýkám, že jsem tam pokutu nedostal) a stáním v jiných oblastech města ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Prosba Vaklaf 26.05.2003 12:06
 
psi pes 23.05.2003 20:49
 
Nejsem si jist.... Michal Tereska 23.05.2003 16:58
Zajímavý příspěvek. Na začátku mně napadáte z neschopnosti a na konci mně dáváte za pravdu ???Nepamatuji si, že bych kdy něco dělal pro pana Petera von Hofena, takže 1.) pokud mně chcete obviňovat, tak se neschovávejte do anonimity a za 2.) pokud si chcete zůstat v anominitě tak neočerňujte lidi, kteří se za svoje jméno a názor nestydí. Slyšel jsem před volbami na své jméno hodně špíny, ale je z podivem, že nějak k těm řečem chyběly fakta.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejsem si jist.... Peter van Hofen 22.05.2003 20:08
Snad se nechce p. Michal Tereska pasovat do role specialisty na investicni akce. Myslim, ze by velmi pobavil nejen me, ale i sve byvale kolegy:)PS:Chci-li nekoho kritizovat, musim si byt predevsim jist praci svou. Byt v kuzi p. Michala Teresky, jist bych si tolik nebyl. Tim ovsem nezpochybnuji zcela jeho tvrzeni. Jiste nebude daleko od pravdy. Ale uz jste videli odbornika, ktery pracuje za 16 tis./mes.? Ja tedy ne.Cheers
Reagovat na tento příspěvek
 
Prosba Naomi 22.05.2003 11:15
Prosim, muzete mi nekdo pomoci sehnat kontakt na vojensky utvar v Chrudimi ? Nejsem z regionu a potrebovala bych adresu. Dekuji za laskavost.
Reagovat na tento příspěvek
 
předvolební sliby Michal Tereska 22.05.2003 10:43
Čím dál tím víc se setkávám s názory, jak před volbami představitelé jednotlivých stran slibovali zejména okrajovým částem hory doly a skutek utek.
Týká se Vás to ??? Nebojte se o tom otevřeně napsat, ať i jiní vidí, jak vyvolení plní sliby.

Reagovat na tento příspěvek
 
hřiště Administrátor 19.05.2003 20:36
Dobrý den,mimochodem, stránky o chrudimském skateboardingu jsou k nalezení na adrese: http://chrudim.wz.cz/Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! divokej bill 19.05.2003 09:09
"Jde mi jen o ten princip"?!Pokud je anonymní kydání špíny váš princip, pak se opravdu nemáme o čem bavit. Pokud jeden článek od místního pisálka dovede zničit třeba řeznictví, tak to není chyba pisálka, ale špatná zpráva o stavu společnosti. V každém případě vám přeju trochu pozitivnější přístup ke světu, buď to pomůže, nebo ňeuškodí
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! hm 18.05.2003 15:14
Vy si asi myslite, ze ja stojim o vas nazor a to je chyba. Nechci vasi podporu, ale rovnost pro sve nazory. Nelibi se mi jen, ze nekdo zneuziva neco takoveho jako je tisk, podle nehoz si spousta lidi utvari obrazek o skutecnostech, ke svemu prospechu a uz se nikdo nepozastavuje jestli je to pravda, nebo ne. Vubec zde nejde o to jak se jmenuju a myslim, ze kdyby ch to sem napsal, tak se nic zajimaveho nestane, ale jde mi jen o ten princip. Nekdy se mi zda, ze pouze novinari utvareji obrazek spolecnosti. Co kdyz treba pan Dubsky napise do novin, ze z jeho droje pochazi informace o tom, ze obchodni inspekce provedla v reznictvi na namesti kontrolu trvanlivosti masnych vyrobku a ze zde nasla salamy s dvoumesicni proslou lhutou trvanlivosti. Co se stane? Spousta lidi si toto precte a aniz by vedeli jestli pan Dubsky lze nebo pise pravdu budou si myslet, ze to pravda je. A nejhorsi na tom je, ze to pravda urcite nebude... Co pak chudaci reznici? poctivve podnikaji a pak nejaky pan Dubsky znici jejich firmu jen kvuli tomu, aby mel co zajimaveho psat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! divokej bill 18.05.2003 14:58
??? Když chcete zůstat v anonymitě, tak si tam promězamě zůstaňte, jestli si myslíte, že by vás někdo ukousl. Nevím o co se jedná a je mi to úplně jedno, nikoho nebráním a nemám s tím, co vám údajně způsobil p. Duský nic společného. Nic jsem vám neudělal, pouze jsem se ohradil proti tomu, že to co kritizuje a na co si stěžujete, zárověň činíte. Je mi jedno, jestli vás honí čerti nebo mimozemšťani, jestli jsou vaše důvody smyšlené nebo skutečné. Na něco si stěžovat a zárověň totéž dělat se mi prostě nelíbí. Možná, že kdybych věděl o co jde, byl bych na vaší straně, takhle být nemůžu. Je to srozumitelné? A proč čekáte, že by mělo odzvonit takovým jako mě? Znáte mě? Udělal jsem vám něco o čem nevím? Jestli ano, mail vidíte.
Jenom mám takový pocit, aniž bych ,opakuji, o čemkoliv věděl, že s takovým přístupem, jaký předvádíte a který mě přijde na hranici paranoi, budete mít asi problémy pořád a všude. Tím si ale nelamte hlavu, to opravdu není výhružka, jen pocit jednoho bezvýznamného člověka z kolbenky (dle chrudimky)
Reagovat na tento příspěvek
 
psi mirek 18.05.2003 13:35
Pro majitele psů.Jestli že Vás Váš pes neposlouchá,tak ho voďte laskavě na vodítku.Je to tak těžké pochopit?Jestli že ano tak mě dojde brzo trpělivost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! hm 17.05.2003 14:57
Zrejme jste pane Bille nepochopil o co zde jde. Kdyby ma sance na jakesi dovolani spravedlnosti byla stejna jako sance psat lzi a pomluvy panu Dubskymu tak se velice rad prihlasim a zverejnim sve jmeno a o co slo.
Dokonce jsem to i zkusil, to co se delo pak, bych nepral nikomu a je pravda, ze se to muze stat asi jen v Chrudimi. Ihned mi bylo naznaceno, ze napadat pravdy zdejsiho platku je pro me velice nevyhodne a mohlo by mit pro me i existencni nasledky, abych byl presny, naznaceno mi to bylo od postavenim vyssich lidi nez je pan Dubsky a pro ktere prave on tak rad pise... Vy pane Bille opravdu nevite o co se jedna, nebo naopak vite az moc dobre a snazite se zde nekoho branit zuby nehty. Nastesti nastava doba, kdy takovym jako vy odzvonilo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mailing list v diskusním fóru Administrátor 16.05.2003 17:09
Nezapomeňte se zaregistrovat do Mailing listu v diskuním fóru !!Email se seznamem všech nových příspěvků se posílá automaticky pouze jednou denně.
Touto možností získáváte velice jednoduchou šanci sledovat aktualní dění v této diskusi.
S pozdravemAdmin
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejvýhodnější připojení k internetu ? 0000 16.05.2003 14:10
myslíš Kve.cz???????????????????????????????????
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejvýhodnější připojení k internetu ? TROY 16.05.2003 14:10
myslíš Kve.cz???????????????????????????????????
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! Michal Tereska 15.05.2003 23:18
drby vznikají ve většině i z jiného důvodu a tím bývá !!!závist!!! těch ostatních, že se tomu dotyčnému může dobře vést. A je jedno jestli jde o práci, sport, ženy, zájmy, ....
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! divokej bill 15.05.2003 11:05
I kdyby byl divokej bill ten nejposlednější a nejbezvýznamější člověk na světě, tak to nic nemění na faktu, že pan fakt nemůžu tady někoho obvinil ze lži, neřekl z jaké lži a ani se nepodepsal. Neudělal tak nic jiného, než to, na co si jedním dechem stěžuje.
Sprostě tady pomlouvá a pak se diví že jiní pomolouvají jeho? Neslyšel náhodou pan fakt nemůžu přísloví "nečiň jiným, co nechceš aby činili tobě?"Doufám, pane fakt nemůžu, že se o vás v brzké době dočtu něco hodně pikantního
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejvýhodnější připojení k internetu ? Johny 15.05.2003 07:58
Výhodné připojení nabízí i Omega a hradecká firma Erkor. Je to samé co nabízí Vetrník.cz,jen s tím rozdílem, že Větrník si nechává svojí síť budovat Omegou. Vetrník má levnější měsíční poplatky než Omega, ale dražší než Erkor!My tady máme Omegu a po počátečních drobných problémech to teď běhá super!
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! chrudimka 15.05.2003 01:36
Divokej Bill, je zřejmě malý človíček, který pracuje v kolbence a proto o něm není ani zmínka....takže tak...
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! divokej bill 14.05.2003 08:40
Divokej bill žje ve stejné Chrudimi. Ano, Chrudim je malá a drby se rychle šíří, bezpochyby. Ale drby se šíří většinou jenom o těch, kteří k tomu dávají nějajkou příčinu. Normálního, slušného a čestného člověka s minimálními zbytky odvahy nemůžou drby nijak ohrozit a omlouvat svoji anonymitu nebezpečím šíření drbů je obyčejná zbabělost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! Michal Tereska 13.05.2003 23:05
Divokej bill zřejmě žije v jiné Chrudimi než já.
Osobně si myslím, že je Chrudim hodně malá a drby a fámy se šíří jak kulový blesk - osobně to zažívám často, proto se vůbec nedivím anonymům či stínům, že se drží v ilegalitě, kór když se jedná o podnikatele, či lidi spjaté s radnicí.
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři nestydaty anonym 13.05.2003 18:01
treba jako spekulace mozna jenom umele vytvorene hvezdicky reporterky sabiny slonkove a reklamni trhak mf dnes v podobe jeji vrazdy na objednavku? nebo watergate v 1974, za kterou, jak bylo pred pul rokem vystizne zmnineno v reflexu, nestala zpocatku zadna investigace a suplovani krimanalky, ale novinarina jako poctive remeslo, skladajici do sebe co nejvetsi sumu verejne dostupnych informaci. teprve kdyz zacala kauza nixon vs. demokraticka strana ponekud smrdet, pustili se do toho woodward a bernstein opravdu investigativne. ano, ale lokalni deniky jako chrudimsko nejsou americke new york times ci herald tribune. nemyslite?
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! divokej bill 13.05.2003 12:15
Teda ty musíš být opravdu ikona nevinnosti a ctností a pravý rytíř, když by tě zničil podpis na jednom fóru, které čte pár lidí. Já se nepodepisuju, protože nechci a nikoho tady nenapadám, na rozdíl od lehce paranoidních stínů a spol, ale když tady svojí anonymitu odůvodnuješ tak, jak jsi to předvedl, tak potom věřím všem pomluvám na tebe, aniž bych nějakou předem slyšel.
Jinými slovy: Kdo se plíží stínem a chová se jako zloděj, tak bude vždycky považován za zloděje. A jestli o tobě někdy někdo něco nepěkného napsal, tak sis o to koledoval, teď jsi podal důkaz
Reagovat na tento příspěvek
 
Pan Dubský... novinář po Chrudimsku! fakt nemůžu 13.05.2003 01:01
Jsem rád, že se konečně ukazují i jiný lidi, kterým vadí novinařina zdejšího plátku...konkrétně pana Dubskýho. Měl jsem tu čest se s ním dostat do konfliktu, když o mých aktivitách napsal ničím nepodložený a lživý článek do novin. Teda on ho měl podložený asi jen svojí inteligencí..Škoda, že zde nemohu uvést o co šlo a ani svoje jméno, protože v Chrudimi podnikám a ještě bych pár let chtěl a nemůžu si opravdu dovolit novou kampaň proti mě, ta minulá mě málem stála existenci. Jínak moc fandím Michalovi Tereskovi a bojuj za slušnost, já se brzy přidám.Abych ti upřesnil kdo jsem, dělal jsi pro mě jeden projekt...teda jsem ho od tebe odkupoval asi před dvěma lety.
Zatím Čau
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři Michal Tereska 10.05.2003 22:30
najdou se ale i vyjímky
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři Nemo 09.05.2003 17:41
Vy jste ale dost naivní člověk. Tisk a objektivita? To nejde. Je to pouze nástroj politických a ekonomických uskupení k prosazování jeich zájmů.
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři Michal Tereska 08.05.2003 23:53
Pane Pavlíček, kde jinde by se měli lidé dozvědět o palčivých problémech Chrudimě, byť se týkají rozhodování radnice než v novinách a pokud to mají jako interní předpis, tak jaktože se milí novináři zmínili o takových záležitostech jako průmyslová zóna, penny market.... O všem jakoby psali jen tak, aby se nedotkli radnice. Jestli se nepletu, tak takhle se psalo před revolucí - to jsme daleko nedošli. Osobně si myslím, že by novinařina měla být objektivní a né jednostraná a rozhodně by neměla přihlížet k tomu jestli si rozlobím radní nebo ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři Karel Pavlíček 08.05.2003 16:26
Milý pane Terezko,to jsou všechno komplikované věci, to není nic pro novináře a možná ani ne pro deníky Bohemia, které to mají snad i jako interní předpis - vycházet s radnicemi, nechodit do věcí, které by mohly být kontroverzní.
Dobré je si všímat věcí jednodužších - viz dřívější příspěvek od dubka vochru z 08.04.2003 - "treba jako ulice vita nejedleho, kde to auta huli sedmdesat a vedle je pritom nove detske hriste..." pp
Reagovat na tento příspěvek
 
radnice x stín radnice x novináři Michal Tereska 08.05.2003 14:23
Již delší dobu sleduju tuto diskuzní stránku a musím Vám povědět, že stojím za názory stínu radnice. Je hodně věcí, které se dějí na radnici a o kterých Chrudimáci nevědí a na které Noviny Chrudimska nereagují, proč o některých sporných nebo né zrovna průhledných záležitostech dokáže psát Mladá Fronta a né noviny tomu více předurčené ( i svým názvem ).
Osobně mně zarážejí odpovědi a příspěvky pana novináře Dubského. Ohánět se větou - podejte trestní oznámení - to je ubohá výmluva, jsou věci které tomuto nepodléhají, ale lidé by měli o nich vědět - týkají se těch, které volili a kteří něco slibovali a něco jiného činí.
Kdepak máme ty slibované investory do průmyslové zóny a kolik milionů bude zapotřebí než se někdo lidově ukecá ?!?!?!Jak někdo může stavět bytové domy v blískosti lokality, která má být využita k průmyslové zóně. Vím jaká jsou kritéria pro uvaž. průmysl, ale i strojní průmysl vytváří znečištění a vzhledem k převládajícím severozápadním větrům to budou noví nájemníci dostávat z první ruky.
A poslední můj názor - jistě si každý z nás uvědomuje co je za potřebí pro chod a rozvoj 25tis. města a nemyslím si, že doktoři a učitélé jsou schopni rozhodovat o věcech ekonimiky, stavařiny, urbanismu, ... Dělal jsem osobně na investicích a vím, jak to při rozhodování o zakázkách chodilo. Je moc pěkné, když jsou x-člené výběrové komise a z nich tomu rozumí tak dva a ostatní se jich ptají kdo by to měl dostat, kdo je nejlepší.
Reagovat na tento příspěvek
 
?????????????????????????????????? To: STINU RADNICE 05.05.2003 10:27
Stačí úplně, že máš zájem Ty. Však Ty to dohoníš za všechny chrudimáky :))
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejvýhodnější připojení k internetu ? Pavel 05.05.2003 10:16
Znam jednu firmu v Pcich. Mem s nima ale takovou tichou dohodu na zprostredkovani sluzeb. Je na Tebe spojeni mailem? Poslal bych Ti podrobnejsi informace at to nepisu sem.
P.
Reagovat na tento příspěvek
 
hřiště www.chrudimka.cz 30.04.2003 20:14
Mala oprava - pry jsem spletl velikost, pravil Kamil Dubský. Takže se omlouvám
Reagovat na tento příspěvek
 
Stínu radnice Nemo 27.04.2003 20:20
Občas čtu tuhle diskusi a nejvíc mě točí slavnej "stín radnice". Asi chce řešit spoustu věcí a neví jak, nebo si řeší nějakej komplex. Mohl by to bejt taky zakuklenej politik ...
Reagovat na tento příspěvek
 
?????????????????????????????????? Stín radnice 23.04.2003 19:40
Trestní oznámení se dá podat na trestný čin a né na to, když někdo zneužívá svůj post vedoucího nebo ojebává občany Chrudimě
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8  7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.