Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Palučiny Kurt 05.08.2003 10:39
Samozřejmě, neváhal bych s podporou ani já. Ovšem nesdílím Váš optimizmus - byl jsem se na Palučinéch nedávno podívat a současná situace ve mě bohužel vyvolala dost špatné pocity :(( jezdil jsem tam několik let a teď přemýšlím, kam budou jezdit děti (nejen) z Chrudimě. Asi nikam. Podobné zařízení zkrátka v okolí není a nikdo ho ani nevybuduje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vietnamší trhovci ?!?! Kurt 05.08.2003 10:34
Autor otázky se však ptal na "Vietnamské obchodníky" a ne na vietnamce obecně. Vůbec bych nesrovnával ty, kteří zde byli v rámci jakési "socialistické pomoci" s těmi, kteří dnes prodávají "sipi" a "teplaki". Ty předrevoluční si pobytu zde vážili a chtěli být prospěšní i pro společnost (ve většině). Ti dnešní pak hlídají prospěch svůj vlastní a ještě mají touhu předvést svoji důležitost (ostatně jako jakákoliv jiná menšina) - ovšem dělají to, podle mne, dost nešťastně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vietnamší trhovci ?!?! divokej bill 04.08.2003 18:51
Začnu odzadu. Vietnamci tady jsou proto, že jsme si je sem v rámci socialistickýho bratření zvali a spousta z nich tady už zůstala. Další sem samozřejmě jezdí za příbuznýma a známýma. Takže teď tady jsou, protože tady chtějí být.
Jaký to mělo přínos pro stát za časů, které jsou naštěstí už za námi nevím a je mi to jedno.
Dnes mají pro stát přínos asi také malý, ale zámerně tady zdůrazňuji, že je mi to jedno, protože horší, než ti, kteří nemají přínos pro stát, jsou ti, kteří si ještě dodnes neuvědomují, že lidé tady už kvůli státu nejsou , ale že stát je tady kvůli lidem.
A jaký přínos mají LIDÉ z přítomnosti vietnamských obchodníků je zřejmé na první pohled. Plné tržnice a krámky mluví za všechno. Já osobně sice na tržnici nenakupuju, ale levné a slušné jídlo si čas od času dám:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny Radovan Bogdanowicz 04.08.2003 16:58
Vážení příznivci Palučin,jsem asi nenapravitelný optimista, ale stále věřím tomu, že nakonec zvítězí veřejný zájem a zdravý rozum.
Takovéto tábory s tradicí, léty prověřeným zaměřením, zajímavým, tvořivým programem, s ustáleným kolektivem obětavých vedoucích - a navíc v krásném prostředí, se sice dají snadno zrušit, ale nesmítně obtížně se budují. Problém bude asi v tom pěkném prostředí, které by se dalo komerčně využít...
Myslím, že než příslušné orgány vyřknou svůj ortel, měly by si vyslechnout názor všech těch stovek a tisícovek spokojených dětí (dnes jsou to již generace), které tímto táborem prošly. Náš jedenáctiletý syn (byl na Palučinách dvakrát a vždy velmi nadšen) by s podporou tábora neváhal.
Mgr. Radovan Bogdanowicz, Praha
Reagovat na tento příspěvek
 
Vietnamší trhovci ?!?! Vaklaf 03.08.2003 13:30
Připojuji se k Vaší otázce - taky by mě to zajímalo :-(
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK Jiří Procházka 31.07.2003 17:48
Máte těžký život - všude samé hovado, nezávidím vám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romů je mnoho Jan Bleha 28.07.2003 18:23
Nemám rád, když někdo nadává na českej národ ! Ano mnozí z nás jsou "zaprděnci" ale mnozí ne, stejně jako u romů, ukrajinců atp. Myslím, že občané své zěmě (at už jakekoliv) by měli být hrdi na svou vlast a zároveň mít uctu před ostatními národy. Myslím si ale také že (každý) stát se má nejprve postarat o lidi narozené na svém uzemí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vietnamší trhovci ?!?! Jan Bleha 28.07.2003 18:16
Zajmalo by mě jakej mají přínos pro naši zem Vietnamští obchodníci, proč tu jsou? Už delší dobu nad tím přemýšlím a nemůžu přijít na konkrétní důvod proč je tu máme. Čím to našemu státu prospěje. Věřím, že se zde najde někdo, kdo mi problém objasní.
Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Pajšl Panda 25.07.2003 00:18
Co říkáte tomuhle?:Předseda Výboru pro partnerství měst Chrudim a Ede:PaedDr. Jan Kouba - .. viz www.chrudim-city.cz/ede.htmDlužníci Všobecné zdravotní pojišťovny:Paedr. Jan Kouba, Chrudim, Tovární 437 ...
1,160,746.00 Kč+Kouba Dřevoprůmysl a.s., adresa dtto .. 1,790,267.00 Kč.. viz www.vzp.cz/vzp/cz/platci/dluznici/index.htmlTomu se říká pajšl:((
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK Vaklaf 24.07.2003 07:22
Pokud se po komunikacích pohybují hovada a ne řidiči, pak je úplně jedno jestli jedeš po klasické křižovatce, nebo po kruháku. Po tom kruháku jela na kole moje přítelkyně a ten chlap za volantem ji natvrdo odstřelil - protože přece on za volantem přece nebude dávat přednost cyklistovi :-(Nepřeji nikomu ty týdny, které si musela v nemocnici prožít.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romů je mnoho nestydaty anonym 22.07.2003 01:56
co ja na to? tak na to ja tedy opravdu nic. sorry, ale xenofobie je mi opravdu cizi. cikani jsou opravdu jini, je to holt jina krev, ale to je proste... zivot.
a my jsem hlavne maly cesky zaprdanci v zatuchlym chlivecku. potrebovali bychom poradne vyvetrat. jen houst a houst ukrajincu a dalsiho "plevele". jsou to samy, co my, kdyz prijedeme na zapad. gastarbeiteri.
jsou to proste lidi jako my a zaslouzi si stejnou uctu. stejne jako cikani. cikane. sam ses cikan.
promin, Rom!
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny Jan 20.07.2003 15:23
Ono těch schovaných za hvězdičkama je více. Především bývalá slatiňanská starostka Málková - dnes radní Pardubického kraje, která plní přání podnikatelů Ševčíka a Zálešákové (radio Profil). Ti mají s pozemky na kterých stojí tábor Palučiny, své obchodní záměry.
A proč Málková takhle vyhovuje nějakému podnikateli? Budou opět volby a Zálešáková má mocný nástroj - rádio.
Jak jednoduché. Proto také byla vyhozena paní Hlaváčová z DDM - bránila totiž Palučiny i před soudem, takže hůl se našla. Že přitom zmizí ze světa jeden z nejlepších dětských táborů v republice a místo krásných vzpomínek na dětství pro stovky Chrudimáků je jim zcela jedno.
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK Nemo 18.07.2003 08:12
Kdo to nepochopil je Mirek. Na kruháku se bliká při výjezdu, takže je patrné, kdy ho vozidlo opouští. I když ale řidič nebliká, tak se nestane nic zásadního, pouze to zpomalí provoz.
K těm úrazům jen to, že se na křižovatkách stávají.
Kruhové objezdy ale obecně dopravu zpomalují a zvyšují plynulost provozu. Ta kamarádka by na standardní křižovatce třeba nebyla v nemocnici, ale v márnici.
Jinak si nemyslím, že by ve většině evropy, kde kruháky úspešně používají byli samí pitomci.

Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK Petra 17.07.2003 19:08
Máš pravdu, při vjezdu na kruhák se nebliká, ale spousta řidičů to nezná. Byla jsem svědkem, že i řidiči hromadné dopravy v Chrudimi "někteří" při vjezdu na kruhák blikají.
Jen se bojím, kdo mě kdy na kruháku smete, stejně jako smetli moji kamarádku, která byla nedávno hostem chrudimské nemocnice s těžkým otřesem mozku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdy bude skatepark v Chrudimi??? Administrátor 16.07.2003 17:24
Doporučuji si v diskusi přečíst příspěvky na stejné téma:http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=363&pid=0&days=30&js=0&lang=cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdy bude skatepark v Chrudimi??? Michala 16.07.2003 09:56
Správně,přesně tak proč nemít skate park,když tady v Chrudimi je čím dál tím víc lidí co jezděj a kde maj jezdit?????Přesně,na chodnících a prostě zakázaných místech!Tady se totiž nikde nedá!Vše je zakázaný!
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK MIREK 15.07.2003 19:26
Hlavně aspoň někdo to piochopil.DíkMirek
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK MIREK 15.07.2003 19:21
Takže na celé planetě jezdí všichni na kruháku kolem do kola?Tam se všichni nevejdeme.
Ty poznáš kdy z kruháku odbočím?To patříš teda do Evropy.V Evropě se dělaj různý blbosti.

Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK divokej bill 15.07.2003 12:16
Na kruháku se nebliká, nebliká se ani při vjezdu na kruhák, bliká se jen při výjezdu z kruháku. To naši řidiči rádi zanedbávají, čímž samozřejmě provoz na objezdu moc neurychlí (když někdo nebliká, nevim, jestli vyjede ven, nebo jestli mu musim dát přednost) Ale ono točit volantem na jednu stranu a blikat na druhou je na spoustu lidí dost složitý úkon...:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny Nyack 13.07.2003 22:11
Proč schovávat jména za hvězdičky? Řekněme si na rovinu, že za tím vším stojí pan Ševčík, který bydlí nedaleko zmiňovaného tábora...Tenkrát, když jsme do Palučin jezdívali na prázdniny a na víkendy během školního roku, si s námi chodívaly hrát i Ševčíkovic děti. To jim byl tábor dost dobrý. Ale sotva děti vyrostly...opravdu nezbývá než doufat v ty boží mlýny...
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK Honza 13.07.2003 13:49
Zkus si někdy zajet do Evropa (západní). Tam na kruhákách nikdo nebliká. Že by žili na stromech? :)
Reagovat na tento příspěvek
 
KRUHÁK MIREK 12.07.2003 14:30
KRUHÁK JE BEZVA.ALE CO S ŘIDIČI, KTEŘÍ NEPOUŽÍVAJÍ U SVÉHO AUTA SMĚROVÝCH UKAZATELŮ?KDYBYCH BYL SOUKROMÝ POLICAJT, TAK JSEM V BALÍKU.
JE TO ASI TÍM,ŽE PO NAŠICH SILNICÍCH ,JEZDÍ ČÍM DÁL TÍM VÍC IDIOTŮ.CHOĎTE RADŠI PĚŠKY.ALE ZASE NÉ PO KRUHÁKU.
TO JE DALŠÍ PROBLÉM,KDE SE PROCHÁZÍ DALŠÍ TLUPA IDIOTŮ S TÍM,ŽE MAJÍ NA PŘECHODU PŘEDNOST.RADŠI SE VRAŤTE NA STROMY.MIREK
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny Zdeněk Pilař 11.07.2003 17:41
Máte pravdu paní Slejšková.
Patřím k té generaci tehdejších mladých turistů, která chodila v sobotu, vždy po škole s báglem na zádech (každý týden), a to s vedoucím panem Chládkem poctivě makat, když se tehdy ze staré stodoly budovalo zázemí a ubytovací část "naší" dětské turistické základny.
Vyrůstali jsme v souznění s přírodou a byla v nás již od dětství pěstována láska ke zvířatům a přátelství k lidem a samostatnosti. Komu v dnešní době mohlo vadit skotačení dětí vyplývající z radosti a volnosti pohybu, když ve městě, v betonových kotcích a asfaltových hřištích nemohou dělat prakticky nic.
Ano, je to ten vzpomínaný mamon !!! Já se ptám. Kdo nám uhradí ty odmakané hodiny a za ty roky vytvořené dílo? Neměla by se nad tím zamyslet radní paní Málková? Co ona v dětských letech (a nejen v nich) udělala pro tábornickou skupinu, že tak prompně zasáhla a rozhodla?
Reagovat na tento příspěvek
 
ještě ke kruháku... divokej bill 11.07.2003 13:10
Zrovna včera jsem viděl, jak je kruhák na Bídě špatně postavený. Slovenský podvalník, který byl jen o trochu větší něž běžný návěs se probojvával přes úzký a miniaturní kruháček asi 10 minut a málem to odneslo zábradlí. Doufám, že až se bude stavět napevno, tak s tím páni stavitelé něco udělají, protože umístit něco takového na křižovatku dvou stáních silnic rozhoně rovozu neposlouží.
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny divokej bill 11.07.2003 12:55
Ano, teď už asi nic jiného opravdu nezbyde. Nicméně mám pocit, že za prohru v tomto případě může hlavně nezájem veřejnosti, který to panu *** značně usnadnil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romů je mnoho Slušný 08.07.2003 16:31
A proč ne když Chrudim je prima město a radnice jim dá co chtějí.A to i byty které pro slušné nejsou.Co vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny chyba M.Slejšková 08.07.2003 14:04
Omlouvám se, z rozrušení jsem udělala chybu,ve slově jezdili má být měkké i.
Reagovat na tento příspěvek
 
Palučiny M.Slejšková 08.07.2003 12:23
Kdo jste rádi jezdily nebo jezdíte na Palučiny,plačte."Citlivým" zásahem kraje byla vyšachována ze hry poslední bojovnice za uchování Palučinského tábora dětem chrudimské oblasti paní Hlaváčová.Opět nám zvítězila lež a touha po mamonu a nelze než spoléhat na boží mlýny.
Reagovat na tento příspěvek
 
hřiště Petr Řezníček 27.06.2003 09:22
Jano Vomočilová,věřím, že tato informace bude uspokojivou pro Vás i ostatní příznivce skateboardu v Chrudimi. Jistě je známá informace, že město Chrudim díky dobře zpracovanému Plánu prevence kriminality dostalo státní dotaci na překážky a na hřiště od ministerstva financí i příspěvek na vybudování hřiště.Samozřejmě i značný podíl městských prostředků musí být vynaložen, aby hřiště bylo. To je zastupitelstvem města již schváleno. Trošku složitě se však rodil projekt. Ta složitost byla v tom, že budoucí uživatelé, "skateborďáci" dolaďovali spolu s odborem investic MěÚ projekt tak, aby sloužilo hřiště především jim. Letos by měla mít Chrudim hřiště a prkýnka mohou vyjet na důstojné sportoviště v prostoru zimního stadionu.
Petr Řezníček
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská pája 22.06.2003 16:23
Co se týče silnice kolem vietnamskýho hotelu centrál, zde je to šílené, vůbec zde nemohou projet auta k hotelu bohemia a nejhorší je když zde jede náklaďák.
Cestu zde blokují škodovky vietnamců, kterým je to uplně jedno jestli jim to někdo naboří. Jednou jsem byl svědkem toho, jak vietnamec naschvál nabořil jedno auto, jen kvůli tomu, že mu stojí na místě. Je to hrozný co si tady dovolují...
Reagovat na tento příspěvek
 
Koželužská Lenka 22.06.2003 15:52
Souhlasím s Vámi a ráda bych se připojila ještě s jednou ulicí. A to u Centrálu směrem k cukrárně Myšák.
Tam už se stojí i na přechodu. Mé auto už přejezdy přes chodník nenávidí.....
Reagovat na tento příspěvek
 
doprava Administrátor 21.06.2003 11:46
Každý týden v pátek a v pondělí jezdím trasu Říčany - Kutná Hora - Pardubice - Chrudim a dopravní situace v Chrudimi je v porovnání s ostatními městy naprosto šílená. Doufám, že alespoň trošku tuto situaci zlepší nové kruháky, ale nejsem si zdaleka jist jak významně.
Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
doprava vaca 20.06.2003 15:20
mno, tak dopravni situace v cr je ted (ctvrtek 19.6 a patek 20.6.) opravdu vynikajici :((.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 20.06.2003 09:18
Přidávám se k názoru, že současné řešení křižovatek kruháky je ideální pro průjezdnost měst ( Francie, Holandsko - jeden kruhák vedle druhého ), jde opravdu jen o to - zvyknout si na ně. V souvislosti na další zprůjezdnění Chrudimě tzv. zelenou vlnou, by to mohlo být ideální. Co se týká okruhu - ten má v pokud vím v první etapě řešit napojení Pardubice - Vysoké Mýto, tak nevím přoč pan Ctirad do toho plete křižovatky týkající se průjezdnosti od Prahy.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Nemo 19.06.2003 23:16
Ctirade, myslím, že se mýlíš.
Kruhové objezdy umožňují zvýšení plynulosti dopravy, což je vidět i u Bídy. Problém byl, jestli se tam ten kruhák vejde, tak to ŘSD vyzkoušelo (město, s tím nemá nic společného). Podle mě to bude jedna z nejlepších investic. A co teprve, až se tam naučíme jezdit. To bude teprve paráda. Nebudeme čekat na pány v kloboucích až zjistí, jak je to s tou předností ...
Tohle řešení navíc do budoucna umožní průjezd od Pardubic k Široké ulici a k divadlu
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Ctirad 19.06.2003 15:51
A je to tu, očekával jsem takovou angažovanost, Vážený pane Malý / čili nevelký/ z vaší peněženky to asi určitě není, proto se neobávejte, že se to použije na nesprávnou věc. Státní úřady používají peníze daňových poplatníků jenom na akce, které přináší blahobyt a spokejenost občanům.
Neodpustím si malé přirovnání: mám v kapse 20 tisíc a potřebuji si koupit nová okna, i když současná okna jsou zatím vyhovující, jenom ten hluk nezadrží nebo raději počkám až bude hotový obchvat celé Chrudimi a potom si je nechám pouze opravit a ještě si koupím nové vchodové dveře s novou klikou.
A tímto kruhákem to je podle mě hodně podobné!?
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Jaroslav Malý 19.06.2003 15:41
Vážený pane Ctirade, neodpustím si poznámku, že kruhový objezd je nejelegantnější řešení průchodnosti obce. Pokud se Vás nepřímo týká či ne, většina evropských měst nastupuje tento trend, s pozitivními výsledky. Investice je tudíž velmi dobrá.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Ctirad 19.06.2003 15:20
Jóóó, opravdu super investice. Něco jako kup zajíce, ale pytel nechci. Jsem zvědav na funkčnost celého super systému po dokončení a pružnosti odbavení aut z Chrudimi. Možná tak nejde ani o funkčnost jako o to, aby několik pracovníků, jedné nezmiňované společnost, která celou akci provádí, zase měli co na nějakou dobu , dělat.
A co následná hlučnost, prašnost v okolí kruháku? Opravdu dobrá investice.8-))))
Reagovat na tento příspěvek
 
psi MIREK 17.06.2003 19:02
Ty nebudeš pes ale idiot.
Reagovat na tento příspěvek
 
Drobne vysvetleni Radek Machač 15.06.2003 22:51
Pane van Hofene, je možné Vás kontaktovat na nějakém e-mailu? Děkuji Radek Machač
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Dubka Vochru 15.06.2003 22:15
nejsou spatny. dokonce po tom, co provedli v pardubicich u hypernovy, jsem se prestal divit tomu, jak jsou maly. ma to asi nejakej ucel, jenom nevim, jakej. co se tyce vyhrad ke kruhaku na bide, rad bych jenom upozornil, ze jde jenom o pilotaz, o pruzkumnej model, ja to bude vypadat a co to udela. nejak do konce roku by se to melo vyhodnotit a pak se uvidi, co s krizovatkou dal. ale - proc ne, kdyz ho - opet pripominam - trochu zvetsi. mozna by to mohla preziti hlava masaryka na protejsim rohu...
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Nemo 15.06.2003 20:50
Jistě by bylo lepší ubourat kousek Bídy, budovy okresního úřadu atd.. Pak by byl kruhák větší. Ale bohužel. Až si na to řidiči zvyknou, bude to OK.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák divokej bill 14.06.2003 08:28
Kruhák u bohemky je jakž takž, ale odlehčovací pruhy by mu neuškodily a ty přechody by taky mohly klidně být vyřešeny jinak, takhle je otázkou času, nežli nějaký pošuk někohona přecho du srazí. Kruhák na bídě nemůže při téhle velikosti trvale existovat, je to normální pomsta kamiónům a pan projektant ignoroval fakt, že občas musí projet i něco věštího. Jinak jsem pro víc kruháků, ale rozumě velkých...
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák MIREK 13.06.2003 19:45
Copak kruháci,ale těch kreténů za volantem co to nezvládaj.To je hrůza.Pletou si to s o-kruhem,ale závodním.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 12.06.2003 16:09
Dočasnost by měla být půl roku a pokud se osvědčí měl by se udělat nastálo.
Jinak pozor při výjezdu z kruháku směr Pardubice. Už se mně stalo, že jsem tam potkal auto v protisměru ( v tom pruhu co byl dřív odbočovací k plynárnám ) a od kamarádky jsem zaslechl stejnou zkušenost.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák ještěrka 12.06.2003 08:19
Mně se oba zdají v pořádku a zvlášť u Bohemie je doprava skutečně ze všech směrů plynulejší. Kdyby se nechal průběžný pruh Slatiňany-Pardubice, zase by se to třískalo na výjezdu z objezdu a byla by to komplikace navíc.
U Bídy se mi zdá, že by bylo možné obětovat ještě kousíček chodníků. A oříznout živý plot před OkÚ, děti za ním nejsou vidět. Ale to byl problém i dřív.
Reagovat na tento příspěvek
 
kruhák Michal Tereska 11.06.2003 23:35
ze Vás to baví - použítat moje jméno - to nemáte vlastní ?!?!? Možná mám slabší češtinu, ale vím jak se jmenuji.!?!?!
Reagovat na tento příspěvek
 
Drobne vysvetleni Peter van Hofen 11.06.2003 22:32
Tem, kteri me radi neustale do spupiny anonymnich pisatelu, bych rad vzkazal, ze se jedna o me skutecne jmeno. Pro kontrolu je mozno tez nahlednout do volicskych seznamu na Nizozemske ambasade. Dekuji.
Peter van HofenP.S. Me jmeno je v me zemi tez jedinecne:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejsem si jist.... Peter van Hofen 11.06.2003 22:27
Zadne spiny nahazene na vase jmeno si vedom nejsem.
Pouze relativizuji nektere absolutisticke soudy.
S pozdravem Peter van Hofen
Reagovat na tento příspěvek
 
Reakce na anonymy Peter van Hofen 11.06.2003 22:24
Nekdo potrebuje vice svetla a lasky, nekdo vice sede kury mozkove, ze. S pozdravemPeter van Hofen
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9  8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.