Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Kauza Penny Market v areálu TRAMO Martin Zemlik 18.12.2003 08:30
Tak jak ctu zdejsi diskuzi, tak zasnu nad kladnymiohlasy ohledne supermarketu.
Obcas chodim do nekterych v Pardubicich - Globus,Kaufland, Interspar, ... a musim rici, ze styl techtomega kramu mi moc nevyhovuje. Vsude jemo stovky lidi,stovky aut, spousty regalu, clovek aby se pomalu bal,ze bez mapy zabloudi. Zbozi je nekdy dost diskutabilnikvality a znalosti obsluhy taky nepatri k nejlepsim.
Vsechno zbozi se prodava jak housky. Neni nad to zajitsi do specializovaneho kramu, kde se clovek setka sprodavacem, ktery mu poradi a hlavne ma odpovidajiciznalosti.
Samostatnou kapitolou je doprava - narust poctu aut,zhorseni zivotniho prostredi, ... trochu odbocim, vcerana namesti to vypadalo udesne, auta se pomalu stosovalado patra. A temi super hyper obchody se to urcite nezlepsi.
Vubec se mi tento zapadni, alias americky zpusob zivotavubec nelibi. Radsi bych videl chrudim jako male utulnemestecko se spoustou peknych malych obchudku a ne vmisto, kde mezi sebou souperi obchodni retezce okazdeho zakaznika, bez ohledu na veskere okoli at tostoji co to stoji.
Pral bych si aby rozhodni lide nekoukali jenom napenize, ale i na krasu mesta a dobre zivotni prostredi.
Reagovat na tento příspěvek

ddm pp 18.12.2003 08:14
...a neslo by ten formular povesit sem do diskuze?

VŠEOBECNÝ Michal Tereska 17.12.2003 20:59
Není co dodat - plně souhlasím. Těžko ovlivníme státní politiku, zajímejme se více o to, co se děje kolem nás.

ples v bílém v muzeu vs. agora AAA 17.12.2003 18:01
Protoze na diskoteku muzes jit do muzea nebo zazibaru, nevim proc by se mely poradat v agore, ikdyz agora hraje i to disko a to kdyz je tam futur teda akce do 18 let,

ples v bílém v muzeu vs. agora nvlx 17.12.2003 17:50
Zajímalo by mě, proč do svého programu Agora nezařazuje i diskotéky, kde by se hrála komerční hudba.
Proč je z penež města dotováno zařízení, které nabízí vyžití příznivcům pouze určitého stylu?

agora AAA 17.12.2003 17:15
Mam takovej pocit, ze founa vubec nevi o cem mluvi prot. v živote v agore nebyl, v agore sem v zivote nevidela zfetovanyho cloveka, a ze si lidicky zahulej z toho bych tragedii nedelala...

ples v bílém v muzeu vs. agora Jana Slejšková 17.12.2003 14:56
Bohužel mám ten pocit taky. moje osobní zkušenost je, že v Agoře po mně v devatenácti chtěli občanku, když jsem si šla k baru pro pivo. A je to v pořádku. Nevím, jestli je to v Agoře takhle pravidlem, ale věřím, že snaha ja veliká, jinde se mi to nestalo (vlastně jednou Na hradbách). Myslím, že všechno, co nabízí mládeži nějaký smysluplný program a možnost vyžití a o co má mládež evidentně sama zájem - ať je to Agora, DDM, Palučiny, neziskové organizace atd.) by mělo být vítáno a všemožně podporováno, bohužel v Chrudimi si to zřejmě myslí naprostá menšina...
Nejsem ani zastánce ani odpůrce Agory. Spíš mi vadí, že se ruší něco pro mladé něco co má prostě význam.
čím víc se budou mladí bezcílně poflakovat nebo sedět jen u počítače, tím víc na to v budoucnu všichni dojedeme.

VŠEOBECNÝ Jana Slejšková 17.12.2003 14:45
Nemyslím si, že by příspěvky typu Agora, DDM atd. byly malicherné - stránky se týkají našeho města, proč tady řešit politiku státu, když ji stejně neovlivníme??? O tom se mluví v televizi, v rozhlase atd. Jsem ráda, že tady se rozebírají problémy, které se nás týkají bezprostředně a když bude jen trošku vůle, může je aspoň maličko ovlivnit každý z nás - nebo na ně aspoň upozornit či vyvolat diskusi.

Kauza Penny Market v areálu TRAMO mafio 17.12.2003 14:07
proč ne i penny lidé dole nemají kam jít nakupovat, když to řetězec chce zkusit ať se snaží, pak to zavřou a bude z toho třba autosalon.

Kauza Penny Market v areálu TRAMO Blix 17.12.2003 13:02
Nezbývá než souhlasit s předchozími kladnými ohlasy na zamýšlený vstup Kauflandu do Chrudimi, ať Penny v TRAMU promine, ale ten by to dle mých zkušeností v Chrudimi nevytrhl...
Blix :-)

Ještě jednou kruháky Blix 17.12.2003 12:51
Ať jsou oba tyto kruháky, je to jen dobře. A ten Kaufland rovněž - nejspíš pro město výhodně zafinancuje i ten potřebný kruhák. A na rozměry nových kruháků se snad dá víc pozornosti...
Blix :-)

VŠEOBECNÝ Administrátor 17.12.2003 09:49
SLEDUJÍ A REAGUJÍ JENOM TI SKALNÍNe ne, tak to není, "reagují jenom ti skalní", to vesměs souhlasím. Ale těch co "jen" sledují je mnohem více. Nechtějí nebo třeba nemají k dané problematice co říci, ale rozhodně ji pravidelně navštěvují.
Diskusní fórum je jedna z nejnavštěvovanějších sekcí hned za realitami.
Pak také berte, že jsme zaměřeni vesměs na problematiku našeho regionu - diskuse s celostátním zaměřením (politika, ekonomika, apod.) naleznete na mnoha jiných serverech.
Ale nebráníme se tomu, tohle fórum je svobodné a až na extrémní vyjímky naprosto necenzurované. Takže klidně můžete nějaké téma nadhodit :-)Poslední vysvětlení, příspěvky typu Psí útulek, nová soutěž apod. sem zapisuji z důvodu vysoké návštěvnosti diskuse. Snažíme se tím podpořit zviditelnění nové služby.
Admin

INVESTOŘI mafio 17.12.2003 01:33
tak nevím, jestli by celá Chrudim měla poslouchat to co si vymyslelo (a to doslova) pár lidí a nechat padnout docela dobrý projekt podpory zaměstnanosti v Chrudimi.

INVESTOŘI xxx 16.12.2003 22:22
To je přesně naopak,brání se podnikatelé.např nejmenovaná Slatinanská firma a vlivní lidé kteří si postavili barák v Markovicích a využili štědrosti města že pozemky zasítoval.To je vděk.Věděli o průmyslové zóně a ted placaj nesmysly např. o hluku.Limit který firma má neuslyší ani kdyby se po....Nemakačenkové těm to je jedno, na tz to nemá vliv.Vliv to má na zaměstnanost a platy.Čím víc fyrem,tím lépe,asponˇse firmy nedomluvej na jednotne mzdě (liší se max o 5Kč/hod)aby zaměstnanci nešli ke "konkurenci" -případ kamaráda

ples v bílém v muzeu vs. agora fred 16.12.2003 21:23
Ja jsem to blbě pochopil.Sory! Už mě totiž štve jak se furt všichni do Agory strefujou. Mě jenom příjde, že v poslední době se v našem městě všechno co je dobře funkční a zaběhlý likviduje! Nebo se o to alespoň někdo pokouší : Agora, DDM.....Je to zprominutim na prd

Kauza Penny Market v areálu TRAMO Georgina 16.12.2003 20:02
No to se povedlo, koukám, jak jsem děsně akční, ta zpráva tu už jednou je...:-))) Omlouvám se. Příště třeba budu rychlejší :-)Georgina

Kauza Penny Market v areálu TRAMO Georgina 16.12.2003 19:59
Do Chrudimi přijde příští rok Kaufland V Chrudimi bude nový supermarket. Už příští rok by lidé mohli nakupovat v obchodním domě Kaufland, který vyroste v sousedství Hypernovy. Společnost Agile, která stavbu supermarketu připravuje, zatím nedokáže odhadnout, kdy přesně se dveře nového obchodu otevřou. "Rozhodně bychom chtěli příští rok Kaufland v Chrudimi otevřít. Zatím ale nemáme ještě ani stavební povolení," uvedl jednatel ústeckoorlické firmy Agile Josef Krejčí.
Kaufland si vybral pozemek mezi Hypernovou a silnicí na Vysoké Mýto. Takže kvůli supermarketu budou řidiči jezdit už po třetím kruhovém objezdu v Chrudimi. "Křižovatka na Vysoké Mýto by se změnila v kruhový objezd a jedna z odboček povede ke Kauflandu," uvedl zástupce starosty Jaroslav Trávníček.
MF DNES (16.12.2003)

Kauza Penny Market v areálu TRAMO Karel 16.12.2003 18:55
Konečně zde bude možnost nákupu a výběru většího množství zboží.Čím větší Kaufland tím lépe.Jen tak dál a houšť!!!

VŠEOBECNÝ MIREK 16.12.2003 18:52
ŠKODA,ŽE TOTO FORUM SLEDUJÍ A REAGUJÍ JENOM TI SKALNÍ.
NEBUDU JE JMENOVAT, OSTATNĚ SE DOKÁŽÍ PODEPSAT?????A DĚLAJÍ TO.DIVOKEJ BILL,ADMINISTRÁTOR.......
NECHCI SE VÁS DOTKNOUT, ALE NĚKTERÉ PŘÍSPĚVKY,JAKO AGORA,PSÍ ÚTULEK,NÁMĚSTÍ,ATD,JSOU DOST MALICHERNÉ.
CO TAKHLE ŠPIDALA,ŠKROMACH,PARLAMENT A CELÁ VLÁDA -CELÝ REŽIM.CELÝ ŽIVOT PRACUJEŠ,A SEBEREM TI MIKROVLNKU.
CELÝ ŽIVOT SE FLÁKÁŠ A DOSTANEŠ SOCIÁLNÍ PODORU.
KDO JE SCHOPNÝ SE SÁM UŽIVIT ,TAK TOMU ZVEDNEM VEŠKERÉ POPLATKY.A ZAMĚSTNAMCI SE BUDOU VÁLET NA KONTROLCE.
ALE ASI BREČÍM NA ŠPATNÉM HROBĚ.TAK SE OMLOUVÁM.
TĚCH CO SE TO TÝKÁ TAK NEBUDOU REAGOVAT VESELÉ VÁNOCE.
MIREK

Autobus Chrudim-Praha divokej bill 16.12.2003 16:45
Dálkové linky nejsou dotovány z fondu dopravní obslužnosti a většinou nejsou dotovány vůbec, je tedy čistě věcí provozovatele, kudy si linku povede a (v rámci regulovaných cen) za kolik.
Vzhledem k tomu, že kromě LAS jezdí přes Kutnou Horu všechny ostatní společnosti (některé i se zajížďkou přes Pardubice), je to patrně výhodnější (vic lidí jezdí na kratší vzdálenosti, než z konečné na konečnou).

Ještě jednou kruháky Lukáš Němec 16.12.2003 11:54
A ještě jeden by měl vyrůst u sídla Východočeské plynárenské ve směru na Vestec. Taky dobře.

ples v bílém v muzeu vs. agora schoolboy 16.12.2003 11:54
Frede, já jsem se Agory zastával....sorry, jestli to z mého příspěvku nebylo poznat.

Ještě jednou kruháky Lukáš Němec 16.12.2003 11:48
Už se můžeme těšit na další kruhák, viz.
http://www.chrudim.info/forum/readmsg.php3?id=907&pid=846&days=30&js=0&lang=czPerfektní, ta křižovatka byla vždycky nebezpečná a odbočení vlevo, když jedete od náměstí je většinou 5min zážitkem.

Kauza Penny Market v areálu TRAMO mfDnes 16.12.2003 11:43
16.12.2003 Pardubický - strana 1

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

Do Chrudimi přijde příští rok KauflandV Chrudimi bude nový supermarket. Už příští rok by lidé mohli nakupovat v obchodním domě Kaufland, který vyroste v sousedství Hypernovy. Společnost Agile, která stavbu supermarketu připravuje, zatím nedokáže odhadnout, kdy přesně se dveře nového obchodu otevřou. "Rozhodně bychom chtěli příští rok Kaufland v Chrudimi otevřít. Zatím ale nemáme ještě ani stavební povolení," uvedl jednatel ústeckoorlické firmy Agile Josef Krejčí.
Kaufland si vybral pozemek mezi Hypernovou a silnicí na Vysoké Mýto. Takže kvůli supermarketu budou řidiči jezdit už po třetím kruhovém objezdu v Chrudimi. "Křižovatka na Vysoké Mýto by se změnila v kruhový objezd a jedna z odboček povede ke Kauflandu," uvedl zástupce starosty Jaroslav Trávníček.

Autobus Chrudim-Praha Lukáš Němec 16.12.2003 11:33
Doporučuji jet autobusem z Chrudimi v 05:30 (Karel Linhart - LAS autodoprava), podle jízdního řádu by do Kutné Hory zajíždět neměl, viz.
http://www.vlak-bus.cz/Route.asp?cl=C&tt=2&i=43310&s1=8629&s2=20453

Balustráda Lukáš Němec 16.12.2003 11:29
Přesně tak.
Jsem pro nezastavovat balustrádu, už jenom z důvodu, že se chystá otevření parčíku za Kapucínským klášterem pro veřejnost.

ples v bílém v muzeu vs. agora fred 16.12.2003 07:58
To snad ne,Jak můžete srovnávat Opíjení se na Plese v bílěm s jakoukoliv akcí agory. To už nevíte jak Agoru více zostudit????Vždyť takových 60% rodičů na plese v bílěm bylo a moc dobře vědí, že jejich patnáctileté ratolesti popíjejí u baru a dokonce jim na to pivo či dvojku červenýho dají. Ba dost rodičů je názoru, že když už jejich dítě vychodilo taneční tak je již dospělé a tudíž má právo chovat se tak jak se chová.
Ja teda nevím co je na tom, že si to pívo daj.Vždyť je už úplně jiná doba.
Já jsem byl na Plese i na konzertě v Agoře tentýž večer jsou to dva uplně odlišné světy. Neříkám že v Agoře není žádnej patnáctilete s pívem. Ale myslím si že si pívo většinou nechávají kupovat od starších, protože se tam dbá na vše co má.A skuste si dnes poznat komu je patnáct. Je to opravdu náročné.
Můřu se zapřisáhnout,že Agora maká na tom aby se zavděčila nevděčníků kteří proti ní zbrojí. A pořadatelé dělají klid. Který je tak žádoucí:)))

Autobus Chrudim-Praha cestujici 16.12.2003 07:31
Dobry den, autobus Chrudim-Praha nyni zajizdi do Kutne Hory, cesta trva oficielne 2 hodiny 25 minut misto drivejsich 2 hodin, cena o 16 Kc vyssi. Navic se v Praze v osm hodin uz neda vubec projet na Florenc.
Proc chrudimsti cestujici sponzoruji odbocku cestujicim z Kutne hory penezne i casove? Diky za vysvetleni.

ples v bílém v muzeu vs. agora nvlx 15.12.2003 16:26
"ale tohle se vidět nechce, ..."Ale ano, chce se to videt.
Jestlize Muzeum, nebo kterakoli jina restaurace, naleva nezletilym stejne jako Agora, musi pro oba platit stejne podminky.
Stejne tak, jestlize jine restaurace ukonci svoji hudebni produkci pred 22hod., mela by ji ukoncit i Agora.

Balustráda Michal Tereska 15.12.2003 16:07
Chrudimské náměstí už dávno svým vzhledem není středověké. Když zmiňujete historii, tak nějako zapomínáte na rok 1850 - požár kostela, někdy kolem tohoto byl odstraněn sousední dům kostela a vznikl široký průjezd od východu ( Školního náměstí ) a barák na balustrádě zůstal osamocen a svojí výškou rozhodně nezapadal do náměstí, které během let rostlo lidově řečeno do výšky ( objekty mezi masnou a poštou a nebo objekty směrem k podloubí ). Tím, že byl zbourán dům na místě stávající balustrády, otevřel náměstí a umožnil pohled z náměstí směrem na faru a kostel se provzdušněním ( volností okolí ) stal ještě větší dominantou. Rozhodně bych prostor balustrády nezastavoval, spíše bych se zaměřil na vytvoření tzv.
bulváru od náměstí ke kapucínskému kláštěru, ale uvidíme co naši zastupitelé vymyslí ???

ples v bílém v muzeu vs. agora schoolboy 15.12.2003 12:42
Rád bych věděl, zda někdo z lidí, kteří brojí proti Agoře ( výroky typu: "pod rouškou prevence"....."mladí se chodí opíjet...") navštívil tradiční ples v bílém (pro neznalé - zakončení tanečních kurzů), který proběhl v pátek v Muzeu. Ač je to podnik, který snad údajně náleží městu, tak se tam zvesela mladým nalévalo a podle toho to tam taky vypadalo. Dokonce i někteří velectění gymnazisté ( a to hodně lidí nerado slyší), byli jak zákon káže.
Ale tohle se vidět nechce, vždyť do tanečních chodí každý umytý, učesaný, pěkně oblečený, tak tam snad ani hrozit nemůže, že ne?

agora klient 14.12.2003 17:12
jed na weekend na chalupu....dikes!!a drogy neberu.zatim

PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Benq 14.12.2003 16:53
Obavu z hluku (a možná i jiné) je možné brát jako oprávněnou, ale položme si otázku KDY ??? je to teprve potom co firma předloží projekt a bude posouzen v územním řízení atd. (mimo jiné by měla asi obsahovat i EIA - ekol. posouzení vlivu na životní prostř.) Ozvala se skupinka lidí, kteří fanaticky blbnou hlavy nejen Markovákům, ale i jiným a to i přes to že se jedná o lidi, kteří v době kdy kupovali pozemky věděli kam jdou. Demokracie je pěkná věc, ale mělo by se jí dostat všem, to znamená i Colorobbii.
A´t ukáží a řaknou přesně co chtějí a pak se uvidí.
Byl jsem minulý týden v Markovicích a když jsem poslouchal tak mi bylo docela úzko, jak se dělá zle z něčeho co je s největší pravděpodobností v pořádku.
Měli by si v Markovicích monečně uvědomi že nebojují proti Colorobbii, ale proti zóně jako takové a hlavně to že se ozvali docela pozdě, protže ta z=ona tam je už plánovacá cca 3 (nebo možná i více) let. Možná by stálo za to aby někdo zkusil udělt petici pro zónu a ono by se vidělo. Možná kdyby udělali úřednící anketu jako byla k Penyy věco by to prospělo.

Ještě jednou kruháky Benq 14.12.2003 16:44
Myslím si že kruháky jsou OK, jen ve špičce mezi 14,30-17,00 jsou ucpané, ale položil si někdo otázku jak by to vypadalo se semafory ??? Po vyhodnocení (což snad bude) se ukáže. Já jsem pro kruháky a ti "váhači" se to snad časem naučí, i když musím přiznat že bych někdy nejraději vystoupil z auta a někomu s tím jeho ten kruhák projel, protýe by to tak bylo rychlejší.

Balustráda Karel H. 14.12.2003 02:50
Podle čeho usuzuješ, že se tam ten dům nehodil? Myslím, že o té problematice moc nevíš. Takže alespoň zjednodušeně: Každé středověké náměstí - a to chrudimské k nim patří, se koncipovalo vždy jako uzavřené, často čtvercové s přirozenými radiálami, spojujícímí protilehlé vjezdy a výjezdy z města.
Myslím, že Tvůj pohled je ovlivněn pouze zvykem. Ten dům tam není zhruba 5O let a zvyk je občas železná košile.

PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE divokej bill 13.12.2003 21:04
Všechny chemičky a světě stojej u velikého zdroje vody, takže u Markovic sotva kdy nějaká bude.
Jinak i chemická výroba může být čistá a ekologická

Ještě jednou kruháky žbl 13.12.2003 20:20
kruháky samy o sobě zase tak velký problem nejsou (i když ten na Bídě rozměrově...) ale je fakt že lidi NA NICH JEZDIT NEUMÍ... a zdržují tak provoz minimálně o 1/3 času.... copak si tito "kruhoví" řidiči počnou až bude kruhák i u plynáren..... :-)to jen tak na okrajžbl

petice letiště Lebduška 13.12.2003 16:44
Proč by nemohli létat?To je snad nesmysl!

Balustráda Michal Tereska 13.12.2003 10:37
Ten baráček co tam stál před zbouráním a realizací balustrády se tam taky moc nehodil. Myslím si, že to nebyl špatný krok. A pokud by mělo dojít k rekonstrukci katastru a případnou zástavbu sousední parkovací plochy policie, pak by výstavba na balustrádě tyto dva objekty zastínila a zničila by se jediná větší zelená plocha náměstí.

Psí útulek Administrátor 12.12.2003 12:46
Máme pro Vás opět jednu novinku.
Stále přemýšlíte nad vhodným dárkem k Vánocům ? Vyberte si z nabídky psů chrudimských útulků. Každý z nich hledá svoji novou rodinu.
Stránka je provozována ve spolupráci s Ekocentrem ČSOP - Zelený dům.
Útulku můžete také nadělit vánoční dárek, stačí zaslat libovolnou částku na bankovní účet 1140572339/0800Zatím u nás naleznete nabídku pouze z chrudimského útulku Na Střelnici. Věříme, že se naše nabídka brzy rozroste i o útulky v Podlíšťanech a Heřmanově Městci.
Admin

Chrudim chce změnit tvář náměstí Blix 12.12.2003 11:11
Pokud by byla možnost toto podpořit - podpořím.
:-) Blix

agora founˇa 11.12.2003 22:06
Agora je fajn místečko pro všechny zfetovaný lidičky !!!chichi

agora Petr Cardinale 11.12.2003 16:09
Já tam bydlím a je to v pohodě.
PC

Chrudim chce změnit tvář náměstí Cukle 11.12.2003 12:54
To je mooc dobrej nápad. Rozhodně bych souhlasila.
Jenze my asi nejsme ti, kdo o tom rozhodnou...

ddm Jana Slejšková 11.12.2003 12:12
naprosto souhlasím, lépe bych to napsat nedovedla, milý(á) pp DěkujuŠkoda, že si tohle douvědomují naši "Papalášové"

agora Nechápu 11.12.2003 12:11
Pořád lepší bydle tam,kde se něco děje,než bydlet někde,kde mám strach jít v noci domů, aby mě někdo nepřepadl!!!!

agora Agora girl 11.12.2003 12:08
Agora je fajn místečko pro všechny fajn lidičky!!!!

ddm Lukáš Němec 11.12.2003 09:33
Díky za informaci. Chápu jak podat nominaci.
Škoda, že uzavírka byla 30.listopadu.
Kdo a jak vybírá vítěze ?Je někde zveřejněn seznam nominovaných ?

ddm Kurt 11.12.2003 07:18
Převzato z Chrudimského Zpravodaje:Město Chrudim vypisuje již IV. ročník výročních cen města Chrudimě. Návrhy na ceny mohou podávat občané tohoto města. Ceny se udělují za mimořádný přínos životu města, jeho prezentaci a propagaci v ČR i v zahraničí. Udělení cen má být oceněním dlouhodobých aktivit pro město. Výroční ceny budou udíleny za rok 2003 a budou vyhlášeny začátkem roku 2004 na některé kulturní akci pořádané městem nebo Chrudimskou besedou.
Navrhované oblasti:1. Kulturní cena města Chrudimě za umělecké dílo nebo významný kulturní čin2. Sportovní cena města Chrudimě za vynikající sportovní výkon3. Cena města Chrudimě za badatelskou činnost a popularizaci vědy (odborná publicistika)4. Podnikatelská cena města Chrudimě za významný přínos pro město v oblasti podnikání, ekologie, propagace5. Studentská cena města Chrudimě za aktivní působení ve svém studijním oboru a mimořádné studijní výsledky6. Za přínos městu Chrudimi - tato cena je určena pro jednotlivce za dlouhodobé působení ve všech oblastech společenského života, za celoživotní dílo, mimořádný čin, vždy ve spojitosti s městem ChrudimCeny se mohou udělovat jednotlivcům i kolektivům. Cena nemusí být na doporučení Rady města udělena vůbec.
Ceny se udělují jedenkrát ročně a nemohou být odňaty.
Formuláře na podání návrhů si je možné vyzvednout na Odboru školství a kultury, kde se také písemné návrhy přijímají do 30. listopadu tohoto roku. Bližší informace lze získat na OŠK u p. Slejšky (469 657 670) a p. Volné (469 657 673).

ddm Lukáš Němec 10.12.2003 21:02
To souhlasím. Nevíte někdo, jak se vlastně nominuje a zda pak lze dát někomu "hlas" ?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18  17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.