Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
WWW Petra Řezníčka baby 02.10.2010 10:10
Vždyť on má na svých stránkách billboard, který ho usvědčuje s politického turismu a dinosaurovství! Není ten Řezníček nějakej divnej?
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu baby 02.10.2010 10:04
Ale shote, to tě právě vzrušuje. Za 4 roky, co na tomhle fóru prudíš, jsi nenechal na jediném člověku niť suchou. Ted v každém druhém příspěvku vyzdvihuješ pana Beránka (i když občas s hraným nezájmem jako zde). Vypadá to, že patříš do té party Svobodných občanů. Když se podívám na jejich kandidátku, vůbec mě to nepřekvapuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny baby 02.10.2010 09:59
Shote, ty přeješ panu Kuštovi úplný kulový, jsi pokrytec a pokaždé píšeš jinak. Stačí se podívat do starších příspěvků, kde ho pomlouváš a obviňuješ ze všech nepravostí světa. I když, pokrytec asi nejsi, protože tvoje příspěvky vykazují spíš známky duševní choroby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny Krmelec 02.10.2010 09:32
Znova se tě ptám - kdo jsou ti odsouzení lidé?
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu Krmelec 02.10.2010 09:31
Přesně tak, lídrem ODS byl Čechlovský. Beránek, který primárky nevyhrál, to ovšem nerespektoval a za zády kolegů se začal prohlašovat za kandidáta na starostu a rozjel si vlastní kampaň. Tenhle člověk, který zásadně dělá věci za rohem, by třeba mohl své heslo "slušnost a poctivost" vyměnit za "křiváctví a podrazáctví"
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu Nemo kpt 02.10.2010 09:10
Pokud mě maměť dobře slouží, tak jedničkou ODS a tedy i kandidátem na starostu byl Jan Čechlovský. Návíc se mi zdál jako dobrý starosta. To, jak Beránek káže o etice a morálce mě fakt baví. On je ta uražená ješitnost a nikdy se nesmířil s tím, že Čechlovský měl větší podporu než on. Tak se urazil, dva roky hlasoval v zastupitelstvi proti ODS, velmi často s komunisty a ČSSD. V parlamentu se těmhle týpkům říkalo přeběhlíci.
Reagovat na tento příspěvek
 
A JEŠTĚ JSEM ZAPOMNĚL kodlcr 02.10.2010 07:00
ZÍTRA BYCH CHTĚL JÍT TAKÉ SEM http://www.kscm.wz.cz/ A SETKAT SE S TŘEBA S TÍMTO PÁNEM: http://www.youtube.com/watch?v=phv7s4d76v4
Reagovat na tento příspěvek
 
A CO BUDU DNESKA DĚLAT? kodlcr 02.10.2010 06:38
OD TŘÍ MAKÁM. V 7.45 JEDU VEN. PODÍVÁM SE SEM: http://www.chrudimhraje.cz/ A SETKÁM SE TADY S ING. MARTINEM PILAŘEM Z ODS, POTOM S MGR. JANEM ČECHLOVSKÝM. POCHOPITELNĚ JE NATOČÍM. POTOM POJEDU SEM http://www.youtube.com/watch?v=9Ema0WBZcRA A TADY SE URČITĚ SETKÁM S PETREM ŘEZNÍČKEM A TOHO TAKY NATOČÍM. POTOM SE SETKÁM TAKÉ S TÍMTO PÁNEM http://www.youtube.com/watch?v=8udCIBTc5Rc A NEVÍM JESTLI S NÍM NĚCO NATOČÍM DNES NEBO V PONDĚLÍ. TO BUDE V CHRUDIMI. BUDU TAKÉ PRACOVAT NA VIDEU KE SKŘIVÁNKU, KTERÉ MÁM TAK Z 80% HOTOVÉ - TO JE TATO AKCE http://skrivanek.chrudim.cz/ - PODÍVÁM SE, ZDA TADY NEBUDE POLETOVAT JASOŇ ČERVENOOKÝ - LATINSKY PARANASSIUS APOLLO - TEDY FIRMA, KTERÁ ZDE MÁ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR. POTOM UDĚLÁM 100 KS FOTEK PRO JEDNU INSTITUCI A MUSÍM STŘIHNOUT VIDEO Z KOSTELA, KDE PROBĚHL VČERA VEČER KONCERT Barocco sempre giovane A TO BUDE ZDE: http://www.chrudimhraje.cz/2010-10-01-barocco-sempre-giovane - TADY SE ROZOHNIL NAD TÍMTO http://www.youtube.com/watch?v=Z-IkM4pEwBU MGA.TOMÁŠ ŽÍDEK. NUDIT SE OPRAVDU NEBUDU. PŘEJI VÁM TAKÉ KRÁSNÝ VÍKEND. JO A JEŠTĚ SI KOUPÍM DVOJE PETRY A 2X SI ZMĚŘÍM CUKR.
Reagovat na tento příspěvek
 
Ach jo - celou noc makám a koukám - čumím kodlcr 02.10.2010 06:14
Já si myslím toto: LIDI - MÁME KRÁSNÉ MĚSTO, KYNE V NĚM VŠAK HROZNÉ TĚSTO. NA ŽILETKÁCH KOTLET PEČEM, SEKÁME SI HLAVY MEČEM. V CHRUDIMI SE POTKÁVÁTE, LÉTA TADY ŽIJETE, TEĎ JSTE OVŠEM MNOZÍ V ŘÍJÍ, TAK SE TADY BIJETE. AŽ POSLEDNÍ HLAS, DO URNY SE HODÍ, VĚŘME, ŽE SNAD POPLAVEM, JEDNOU VELKOU LODÍ ... A také toto: Třesky, blesky, hromy, dneska frčí domy. Kde však pravda leží, dozvíme se stěží. Přepíráte staré cáry, chystáte si také máry? Až se volič vytočí, oči se Vám protočí. To zas bude tváří zvadlých, a co potom v boji padlých. A nakonec i toto: POLITIKA, TO JE SVINSTVO, TO TVRDIL I ŠVEJK, POLITIK SE ROZZUŘÍ, JAKO DIVEJ BEJK. NEDÍVÁ SE VPRAVO, NEDÍVÁ SE VLEVO, JDE DO TOHO PŘÍMO, JE TO SLEPÉ STŘEVO ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny baby 02.10.2010 01:31
Shot už z konečnou platností zešílel. Jeho současnou zbraní jsou obsáhlé a zmatené komentáře, na které se nikomu nechce odpovídat. Kodl, zahlť to tady ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny Viky 01.10.2010 23:58
Za p. Kuštou je vidět jeho práce a dle mého názoru opravdu dobře zrekonstruoval domy ve městě ( Žralok, Kateřina, objekt Omegy...), věnuje se svým projektům ( bytové domy Na Špici,bytový dům v Kolíně, výstavba v Přelouči Na Obci, Hodinářka, bytové domy Kvasiny...). A v tom je bezesporu úspěšný. Ovšem jeho spojení s politickým podhoubím města je již jiná záležitost.Je to finančně silný člověk. Politika je o penězích, kam asi tak půjde politický žvanil, za kým, s kým se asi tak bude chtít plácat zdatně po ramenou?? za tím, kdo má sílu, jistotu, finance. Tudíž bych za tím viděla jiné tlaky. A o něm jen jediné, je právě ted ve špatnou dobu na špatném místě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny shot 01.10.2010 23:25
Och, proti p. Kuštovi nic nemám, naopak domy které získal, opravil a dle mého názoru pěkně. Přeji mu tímto hodně zdraví, Vadí mi ale sešlost Chrudimské volby. Jak je možné, že se na jedné kandidátní listině sejdou lidé souzeni za podvody, krádeže, lidé se kterými se musí spoluobyvatelé soudit o to, aby zaplatili nájemné. Není to podivné? Zákony této země jim evidentně nic neříkají když protizákonně vydávají podivné noviny, používají podpásovky různými bilboardy a diskuzemi na facebooku, kde si založí profil pod jmény protikandidátů, nebo alespoň jméno pozmění. Jedno přísloví říká: vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá.Jak se potom budou takoví lidé chovat ve funkcích, co od nich mohu dobrého očekávat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny logo2 01.10.2010 23:25
Ještě jeden zásadní rozpor: v době, kdy bylo výběrové řízení vypsáno, a ještě 2 roky poté platil územní plán s výstavbou pouze rodinných domů v celé lokalitě. Toto výherce věděl, a přesto vypracovával studie s bytovou zástavbou. Jak může chtít náhradu za něco, co bylo naprosto v rozporu s územním plánem ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny logo2 01.10.2010 23:12
Lež č.8 - lidé podepsaní pod peticí ze Skřivánku nebyli obelháni, mluvila o možnosti až 8. pater a byla to pravda, změna územního plánu by nastavila právě takový limit Lež č.9 - developer postaví kus nového obchvatu - ano, celých 50 metrů končících v poli a naprosto k ničemu Lež č. 10 - lidé budou mít možnost stavět rodinné domy - nikoliv, to jen v Sobětuchách, tady si je koupí hotové na uniformním sídlišti Má to vlastně cenu počítat ? Kdo chce, pravdu si zjistí...
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka šišule 01.10.2010 22:59
Ještě, prosím. Abych jen nehaněla. Očištění pískovcových soklů a arch. prvků je skvostné a budově velmi prospělo!
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka šišule 01.10.2010 22:50
Nechci být hádavá a mít poslední slovo.. ale někdy je dobré ctít tradici - jak slovní, tak barevnou. A jméno školy Růžovka je moc pěkné a na školu velmi laskavé. Název skoly dr. Malíka ji nesahá ani po sokl HAHAHA! Nejsem žádnej zabedněnec a zpátečník, ale jen mi, prosím, napište alespoň jediný rozumný argument, proč škola musela změnit barvu. Říct, že se mění barvy domů bez ohledu na na lidové nebo hovorové názvy... je jaksi.... dosti blbé. Jenom pro zajímavost - takový masopustní průvod ve Vortové je stejný mnoho staletí, jeho původ sahá až do předkřesťanských dob. Masky, jejich výroba i názvy jsou stejné po mnoho staletí. Dokonce se usiluje, aby byl zapsaný do seznamu UNESCO. Naštěstí tam nepřišel žádnej chytrák, který by řekl, že to změní a maska kobyly se změní třeba na masku taxikáře HAHAHA! Chápete tu úctu k lidovým tradicím? Prosím, jediný rozumný důvod.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny Viky 01.10.2010 22:22
Pan Kušta Vám shote evidentně moc leží v žaludku. Uznávám, že je to člověk pracovitý, chytrý a má v sobě finančního génia, jak zde již bylo někde napsáno v předchozích diskuzích. Bohužel s tím, co jste napsal o Skřivánku ve většině bodů plně souhlasím. Mě osobně nejvíce děsí ten budoucí možný problém s dopravou , myslím si že napojení je nedostatečně promyšlené. Otázkou je, zda je vůbec nějaké řešení. Osobně jsem pro, aby se proluka na Skřivánku zastavěla, ale rodinnými domy s velkými a kvalitními pozemky pro bydlení. Ať je investorem třeba p. Kušta, ale mělo by to mít nějakou úroveň. Domy navržené architektem do této lokality se mi ale líbí, je to jednotné, ucelené a dispozičně jsou tyto domy opravdu zajímavé.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny shot 01.10.2010 22:14
Ještě jeden podivný názor: Pan Wiesner říká, že jeho společnost zvítězila ve výběrovém řízení a že bude na městu požadovat 800 tisíc Kč. Také říká že začne tavet. Bez změny ÚP? Cudně také zapoměl dodat, že v podmínkách výběrového řízení bylo něco jiného, než o co se jeho společnost nyní snaží. V podmínkách výběrového řízení bylo, že veškeré sítě a přístupové komunikace budou vybudovány před vlastním zahájením výstavby. Ovšem jeho společnost předložila návrh na rozdělení stavby na 3 etapy tak, aby tyto podmínky výběrového řízení nemusely být splněny. Dokonce, a to je podivné, byla ze strany města zpracován návrh kupní smlouvy, která to zohledňovala bez ohledu na podmínky výběrového řízení. Prostě jako vždy. Výběrové řízení s takovými podmínkami, aby se do něj nikdo jiný nepřihlásil a pak ty podmínky zrušit. Většina zastupitelů prokázala, že má rozum.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny Lajos 01.10.2010 21:35
Také jsem si Vámi zmíněný plátek přečetl. Přijde mi poněkud trapné, že si někdo (Kuštovci) dělá volební kampaň a zároveň není schopen říct na rovinu, že dělá volební kampaň. Musíme pouze věřit ve schopnost voliče myslet a rozhodovat se samostatně. Pokud se jedná o tiskový zákon, našel jsem tento odkaz, neručím za aktuálnost znění, ale moc by se to měnit nemělo: http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411/_s.155/701?PC_8411_l=46/2000&PC_8411_ps=10#10821 Zajímavý je hlavně § 8 - Povinné údaje a § 17 - Pokuty. Vzhledem k tomu, že mě to celkem zaujalo, podám v pondělí podnět Krajskému úřadu Pardubického kraje, aby zahájil správní řízení o uložení pokuty. Je zvláštní, že někdo, kdo chce spravovat město, není schopen dodržovat zákony této země - ale u pana Kušty mě to vlastně ani nepřekvapuje, tam jsme na to zvyklí (pravomocné odsouzení za trestný čin).
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimské noviny shot 01.10.2010 21:12
Lež č.1. Chrudim prý není je zadlužena. Je a pořádně, dluh v polovině roku činil 78 miliónů. Lež č.2. Vytvoření vilové čtvrti. Co to je za vilovou čtvrť kde se vybuduje 272 bytů a jen 106 rodinných domů? Lež č. 3. Nebude způsoben dopravní kolaps. Byl by způsoben. 272 bytů a 106 domků je zhruba 700 aut, která by se denně snažila dostat ven a zpět. Vše jen Olbrachtovou a Škroupovou ulicí. K tomu, aby se dostala do Olbrachtovy, musí projet celým Skřivánkem po úzkých ulicích místy bez chodníků. Lež č. 4 Obchvat přes stávající Skřivánek. Kudy povede obchvat? V místě údajného napojení přes stávající Skřivánek je proluka asi 4 m, navíc velice křivolaká. Bude se vyvlastňovat a zbourají se stávající domy? Lež č. 5. Developer má za povinnost vybudovat inženýrské sítě. Ano, pokud chce stavět, nebo prodávat zasíťované pozemky. V článku se skromně mlčí o tom, že náklady zahrne developer do ceny pozemků, případně domů a bytů. To znamená, zaplatí je budoucí majitelé a ne developer. Lež č. 6. Šnek od místního architekta vyřeší dopravu. Kdo vyjede od Stadionu (Skřivánku) aby objel celou Chrudim a napojil se na silnici u Tesca, když od nemocnice bud popojíždět? Tento šnek pouze přivede dopravu z ulice Čáslavská do úzkých ulic na Skřivánku a odtud k Tescu. Bude po poklidné vilové čtvrti. Navíc část silnice by vedla v přistávací dráze letiště, což by byl problém. Lež č. 7. Změnu ÚP ve prospěch Unimex Group Schválili zastupitelé na návrh starosty Libého a podpořili ji všichni zastupitelé za Chrudimskou volbu, tedy i onen architekt. Rovněž tak i byla ChV pro výstavbu Tesca. A co v novinách není? Radniční klika hodlala prodat m2 pozemků na Skřivánku za 351 Kč. V návrhu smlouvy bylo i to, že developer bude budovat po etapách a městu zaplatí za pozemky až po vybudování poslední etapy. To nejdříve za 10 let. Díky dinosaurovi Řezníčkovi se to nepovedlo. Proto tolik křiku, někdo přišel o opravdu velké peníze. Zkuste hádat kdo. Zkuste také hádat, kdo vydává Chrudimské noviny a porušuje tím platné zákony. Toho opravdu chcete volit?
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu shot 01.10.2010 21:00
Nebyl náhodou tehdy lídrem p. Beránek? A náhodou nedostal nejvíce preferenčníh hlasů? Nepřekrucuješ tak troch fakta? Každá lež dobrá, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka ANO 01.10.2010 20:45
Na stranu silnějšího, logicky. Ok? Ale ono je to jedno, historicky jsme jedni z nejhorších bojovníků - horší už jsou snad jen Francouzi. Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka ANO 01.10.2010 20:43
To s Koňským trhem byl vtip. Chtěl jsem jen naznačit, že svět se mění, stejně, jako se už dávno neprodávají koně v centru Prahy, se zkrátka mění i barvy domů. A to bez ohledu na jejich hovorové, či snad lidové názvy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu shot 01.10.2010 20:38
V Čechách se zase říká: ptáka poznáš podle zpěvu, člověka dle činů. O panu Beránkovi nemohu, na rozdíl od jiných kandidátů, říci nic čpatného. Rozhodně nekrade, nerozdává majetek sektám, neobohacuje se na úkor města. Je to prostě normální čestný člověk a proto tak leží v žaludku lídrům ODS a Chrudimské volby, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu shot 01.10.2010 20:33
Běžte vyprávět lidem v pečováku něco o kýči. A nevím nic o tom, že by p. Nový jednal s kterýmkoliv z obyvatel Chrudimi s nohama na stole a retkem v ústech tak, jak jeden z posledních starostů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu shot 01.10.2010 20:29
Ale o městských zakázkách nerozhodoval pan Korejto. O tom rozhodoval někdo úplně jiný a ten tam sedí dodnes. Zcela jistě v doně starostování p. Nového byly ceny akcií někde jinde, než dnes. Nevím, bylo-li to dobře, nebo špatně, pokud je mi známo cena v té době odpovídala ceně na burze. Když končil starostování p. Nový, byl městský rozpočet v přebytku a byly rezervy. Jaký to rozdíl oproti dnešku, kdy kliky kolem ODS a Chrudimské volby hodlala prodat pozemky na Skřivánku v ceně 351 Kč /m2, a Chrudim se potácí v dluzích.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec shot 01.10.2010 20:22
Co se týče PZ, to nebyla otázka koupě - prodej. To byla otáźka manipulace s fakty, kdy tehdejší starosta p. Libý a p. Kušta zastupitelům tvdili, že je to výhodné. Později se ukázalo, že nemají všechny pozemky, že není kanalizace, že není přístup a že na rozdíl od původní dohody, že pro město skoupí pozemky a prodají je městu za co koupili plus skutečné náklady, si vymysleli fiktivní faktury za 40 miliónů o které tak připravili město. No a to byl základ onoho daňového podvodu, kdy zkusili obrat i stát.
Reagovat na tento příspěvek
 
MÁM PŘIPRAVENO NĚKOLIK VIDEÍ kodlcr 01.10.2010 18:34
MÁM PŘIPRAVENO NĚKOLIK VIDEÍ NAPŘÍČ POLITICKÝMI STRANAMI. BUDOU PUŠTĚNA AŽ BĚHEM PONDĚLÍ. TO JE PŘÁNÍ PŘÁNÍ TĚCH, KTERÉ JSEM NATÁČEL.
Reagovat na tento příspěvek
 
KAM V SOBOTU 02.10.2010 kodlcr 01.10.2010 18:32
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu baby 01.10.2010 15:08
Tak tohle potvrzuji. Přečtěte si, co o tom říká pan Beránek ve svém volebním letáku: "Politická soutěž neprobíhá podle pevně stanovených korektních pravidel jako třeba sportovní utkání. Zejména uvnitř politických stran se často prosazují egoistické zájmy ambiciózních jednotlivců bez ohledu na většinovou vůli voličů." Jaká byla většinová vůle voličů ODS, když volila lídra na starostu? Zvolila Jana %Čechlovského, ne ne E. Beránka! Proto si pan Beránek udělal svoji truckampaň. nabízí se otázka. Nemluví ve volebním letáku sám o sobě? Dodržel pravidla jako ve sportovním utkání? Co k tomu dodat. Káže vodu, pije víno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka Krmelec 01.10.2010 12:23
Hele smiř se s tím. Já jsem zas na vojně přísahal věrnost socialistické vlasti... taková to byla pěkná tradice a už se nevrátí. Novou přísahu od tý doby po mě nikdo nechtěl - kdyby to vypuklo, tak vlastně nevím, na kterou stranu se přidat Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka jezevec 01.10.2010 12:06
Cože? Ona už Růžovka nebude růžová? A kdo to dopustil a dopouští, taková pěkná tradice...Jako bývalý žák rozhodně nesouhlasím!
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka šišule 01.10.2010 11:48
Vadí mi, že pan architekt prosazuje na všechno "béžové tóny" V živé paměti mám ještě jeho výpady a snahu přemalovat vodárenskou věž. Je modro- žlutá a moc ji to sluší. Divím se, že mu třeba nevadí ve Štěpánkově ulici příšerná světelná reklama na drogerii Schlecker. A argument s Koňským trhem je směšněj /nehledě na to, že se jmenuje Václavské náměstí a je tam socha sv. Václava/. Ne to není můj argument- jen reakce na Vás. Ale znovu jsem se tam před chvílí šla podívat a je mi to líto- je béžovo- oranžová- chcete- li světlá terrakota- přesný odstím nových tašek na kostelní střeše- jen trochu světlejší. Myslím, že barevná pestrost není na škodu.... Mám obavu, že takhle se to krásné pojmenování školy ztratí. Přitom je něžné a poetické.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Krmelec 01.10.2010 11:11
Kocourku, ty jsi takový pan Lorenc z filmu Na samotě u lesa. Ještě nám vysvětli, že musíš sehnat pletivo, kleště, hřebíky, vodováhu, těsnění, dráty, vápno, cement, sádru.... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu vilda 01.10.2010 11:05
Kapitáne Nemo máte úplnou pravdu - Jiří Nový co si pamatuju, je nerudnej dědek kterýmu táhne na osmdesát. Vykopávat takový mumie je naprostý šílenství. Vím taky že kvůli němu vznikly ve městě dvě nezávislý volební sdružení protože jeho arogance a povýšenost byla pověstná. Stojí za ním minimálně kontroverzní zakázky plovárny, kterou s odpuštěním zničil, protože si v ní nemůžete jako dřív za tolik desítek milionů zaplavat jen se na místě ráchat a taky oprava divadla byla z mýho pohledu předražená a divná. To nemluvím o pečováku v Soukenický kterej hraničí s kýčem nebo o tom jak vždycky s každým sprostě vyběhnul. Opakuju proto že je to nerudnej dědek kterýmu jde jen o to aby se vedle jeho baráku na Skřivánku nestavělo. Korejtko byl zase naprosto neviditelnej nevýraznej tajemník a jestli chce město k něčemu vypadat tak se nedivím že ho měl starosta z radnice vyhodit. A když už zmiňuju tohle jméno je mi divný že se jeho syn angažuje v politice Beránkovců protože práce v justici vyžaduje úplnou apolitičnost. To je minimálně na stížnost ministrovi spravedlnosti aby mu dal na vybranou - zda se chce v pracovní době vyjadřovat do novin k soudním záležitostem nebo k politice v Chrudimi jak to doposud běžně dělá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Viky 01.10.2010 10:09
Trochu bych Vám oponovala, u kvalitní stavební firmy s dobrým a otevřeným přístupem ke klientům samozřejmě tu možnost kontrolovat si stavbu máte již od samého začátku, účastníte se tedy výstavby od A až do Z. A můžete se i vybrat svůj vlastní stavební dozor, to je myslím při stavbě domu ta nejdůležitější osoba. A pokud nebudete šetřit na kvalitním st.dozoru, ušetříte hodně moc peněz při samotné výstavbě. Je fakt, že dost developerů s Vámi na začátku jen podepíše smlouvu a pak staví jak o život, Vy si s dobrým pocitem zacinkáte klíčema a pak se jen nestačíte divit kolik chyba nedostatků se vynoří. Souhlasím s tím, že vybrat si stavební firmu není jednoduché, ale naštěstí tu ještě jsou. Nebo zvolit způsob postupného financování a přebírat si vždy v jednotlivých etapách a postupně. Část postaví, vámi pověřený stavební dozor zkontroluje, odsouhlasí, zaplatíte a jede se dál...
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec Agarwal 01.10.2010 10:06
Tak s tím naprosto souhlasím. Je potěšující že zde mezi agitačními předvolebními příspěvky pochybné kvality (alespoň podle mě) člověk narazí na někoho kdo nejdříve přemýšlí a pak píše.
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka ANO 01.10.2010 09:27
Vám fakt vadí, že "Růžovka" není růžová? Mně ani trochu. Na Koňském trhu se taky koně neprodávají. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu Krmelec 01.10.2010 09:11
K té slušnosti a poctivosti, kterou je tento pán prosycen tak, až se mu chvílemi nad hlavou vznáší svatozář.... Američané mají takové úsloví: "Když se začne kázat o morálce, vemte nohy na ramena"
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi Pepin 01.10.2010 09:00
Nejsi osel, jenom žiješ v socialismu. To tehdy všichni kradli, šidili a melouchařili. Dobré firmy staví kvalitně a za roumné peníze. Dům si samozřejmě každý postavit svépomocí může, ale to co ušetří stejně musí odpracovat on sám, nebo jeho rodina.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šedé eminence v Chrudimi kocourek 01.10.2010 08:57
Zapomněl jsem napsat,že kontrolovat stavbu si můžeš jezdit jenom když si stavíš svépomocí.Nebo s nějakou solidní firmou,kterých moc není.Od developera dostaneš klíče od bytu a nebo domu až když je kompletně dostavěný a nemáš většinou šanci se do toho během stavby podívat.To by ses divila co tam kde mělo být a není.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu filek 01.10.2010 08:21
Ta koncepce by mě zajímala. Rozepiš se trochu shote:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Růžovka šišule 01.10.2010 08:20
Růžovka je béžová s lehkým podtónem do oranžova... neučte mě znát barvy. Je to tak trochu můj obor.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu Nemo kpt 01.10.2010 07:39
V Chrudimsku s ním byl rozhovor a na radnici by s sebou přivedl dva lidi. Bývalého starostu Nového a bývalého tajemníka p. Korejtka. Kousky Nového si ještě pamatuju. Předražená oprava koupaličtě za 110mil, nevýhodný prodej akcií Česjé spořitelny, Skvělý manažerský kousek při prodeji akcií teplárny Opatovice, kdy vbyjednával za město Chrudima a zároveň zastupoval i teplárnu, kde byl placený a pobíral i tantiémy. Další kapitolou je bývalý tajemník Korejtko. Za jeho éry byly přece neprůhledné městské zakázky, které si rozdávaly stále stejné firmy. Takže oba pánové, kterými se bude Beránek obklopovat jsou opravdu vzorem slušnosti a poctivosti pro Chrudim.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu gambaccr 30.09.2010 23:55
Jediný štěstí je, že se jím nestaneš ty! Pokud se teda zde anonymně neskrýváš za nějakýho lídra. Jinak doporučuji návštěvu lékaře, i když u tebe je už asi stejně pozdě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec Viky 30.09.2010 23:42
shote, neustále se opakujete a stále vám v hlavě leží jen bezpráví a nespravedlnosti...jako by byly páchané přímo na Vás. Obchod s pozemky města co se týká průmyslové zóny, byl prostě jen obchod, záležitost koupě-prodej a to, že kupující přistoupí na podmínky prodávajícího, je zcela běžná věc a záležitost již nemusíte takto pořád rozpitvávat a rozmazávat, už to stejně nezměníte a pokud litujete, že jste to nebyl právě Vy, kdo se chytil příležitosti za pačesy ve vhodnou dobu a na vhodném místě, je to jen Vaše smůla. Chce to být příště více aktivní a ne jen poukazovat na následky. Tak se s tím smiřte, nebo běžte a udělejte to samé v jiném městě, kde průmyslová zona zatím není a město Vám vyjde vstříc. Udělejte prostě to samé a nebo se nad to povzneste a nechte to již být
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu vilda 30.09.2010 23:28
Zdarec po čase v šotkovinách - to je strašnej exibouš nebo exibouška. Je tady shota několik stran a ví jako vždycky všechno nejlíp. Poněkolikátý opakuju že je to diagnóza stejně jako "odvaha" některejch důchodců a skorodůchodců kandidovat na starostu. To nepotřebuje žádnej komentář.
Reagovat na tento příspěvek
 
NOVÉ VIDEO - TOP 09 Chrudim shot 30.09.2010 23:24
Zdravím rafaďačku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dinosaurus - to je mazec Bujón 30.09.2010 23:19
No sakra, mě už by to taky zajímalo! Jaký jeden kandidát vzadu? Snad není těžký napsat jméno, když to víš a nebo drž zobák. Já si myslím, že ty tady jen otravuješ vzduch a šíříš pomluvy. Představuju si tě jako tlustýho, brejlatýho, tvarohovatýho, pihatýho úchyla s malým pinďou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu shot 30.09.2010 23:12
To, zda p. Beránek bude, či nebude starostou, to mne ani tak nevzrušuje, Ať se jím klidně stane, je to slušný člověk. Hlavně ať se jím nestane p. Řezníček nebo dokonce p. Štěpánek, či někdo jiný z Chrudimské volby.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284  283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.