Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Studentsky Parlament Jana Slejšková 27.02.2004 12:01
Proč ta touha něco zdrbnout? Kyždý tady přece může vyjádřit svůj názor, postřeh.....
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi Lukáš Němec 27.02.2004 10:25
Milá slečno/paní Evo,Na naši obhajobu, fy Connex nám zaslala aktualní jízdní řád dne 2.2.2004, dva večery nám trvala aktualizace, takže nový jízdní řád jsme vystavili 4.2.2004.
Tak nám ty 4 dny zpoždění odpustťe :-)Další změna je mimochodem avizovaná na červen a máme přislíbeno, že aktualizaci získáme v předstihu.
AdminPS. naše stránky MHD Chrudim je nutné považovat za neoficiální/stejně tak jako vše ostatní na tomto serveru. Odkaz na oficiální stránky naleznete také na www.Chrudim.cz/mhd/Dle našeho mínění a nejen našeho jsou však méně přehledné.

Reagovat na tento příspěvek
 
Seč Marek 26.02.2004 23:23
A je na té Seči nudistická pláž?
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Larry 26.02.2004 22:21
Proč by nešly na dračku, jiné byty v Chrudimi nejsou.
Zatím je to tam zcela jistě lepší než na Dukelské či Poděbradově, ale jak dlouho.
Domnívám se, že si město vytvořilo další petičníky proti průmyslové zóně.
Všichni ti, kteří tvrdí, že z Chrudimi není možné vytvořit Beverly Hills se mohou přesvědčit, že opak je pravdou. Lidé kupují předražené byty u PZ a zájem o bydlení je velký.
Tak proč už konečně nerevokovat usnesení o PZ a nevytvořit místo ní občansou vybavenost a ze zbytku pozemky na výstavbu ať již bytovek nebo rodinných domků. Zájem o výstavbu obchodů v Chrudimi je také, proč toho nevyužít.
Lidé ozvěte se co vlastně chcete. Já chci Chrudim jako příjemné místo pro bydlení a žití, ne místo plné čoudících komínů s ulicemi ucpanými kamiony.
Co na to naši páni zastupitelé? najde někdo z nich odvahu vyjádřit se k tomuto problému? Nebo čeká jak se k tomu usnese sněm jeho strany a co mu starosta dovolí? Páni zastupitelé, vždyť zastupujete nás občany Chrudimi a ne nějaké politické strany.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Larry 26.02.2004 15:10
Jestli to psal doopravdy Broďák a jestli doopravdy odstoupí, získal zpět mé sympatie.
Reagovat na tento příspěvek
 
Studentsky Parlament Larry 26.02.2004 14:55
Proč ne? Proč nedat mladým (ale i ostatním) možnost se vyjádřit co ve svém městě chtějí a kde to chtějí?Pak by zcela určitě ubylo petic, stížností a možná by i ustal odliv lidí z Chrudimi.
Ale to by ti páni úřadové skutečně museli sestoupit ze svých nadoblačných výšin a poslouchat co lidi chtějí. A to by pro ně byla práce navíc. A kdo z nich si bude honit triko za nějakých 15 - 20 tis měsíčně? Na posledním veřejném zasedání zastupitelstva se pan zastupitel Jelínek obul do občanů, kteří se vyjadřovali k problémům. Ale kde a jak se mají vyjádřit svým zastupitelům to už neuvedl. A zastupitelé? Ti jsou zřejmě chytří dost a nemusí se s nikým radit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Broďák 26.02.2004 14:50
Dobrý den, již delší dobu sleduji diskusi na téma mého odstoupení a se vším souhlasím.
Je pravdou, že moje iniciativa v rámci zastupitelstva je menší než mizivá a práci zastupitele nedělám pro prospěch města, ale především pro prospěch svojí osoby.
Bohužel pro naše občany, takových je nás tam víc.
Takže mi dovolte, abych se za své úspěšné vystupování všem omluvil a na příštím zasedání zastupitelstva města abdikoval na svou pozici.
Ještě jednou, omlouvám se.
MUDr.Miloš Broďák
Reagovat na tento příspěvek
 
Ještě jednou kruháky Larry 26.02.2004 14:46
Je to fakt, řádně fungující indukční smyčka a semafor by zcela jistě byly lepším řešením a možná i levnějším. Ovšem nejlepší řešení by byl obchvat Chrudimi. Co kdyby se dali dohromady ti, co mají zkušenosti s peticemi o letišti, průmyslové zóně, penymarketu apod. a vytvořili petici požadující urychleně obchvat Chrudimi ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Honza 26.02.2004 14:26
Píšou sem různí úřadové z města, tak ať to vytisknou a djí jím to s papírama pro jednání.
Reagovat na tento příspěvek
 
dotaz Blix 26.02.2004 14:23
Stručně - vysávání zmíněných produktů nikdy neviděl - zmíněné produkty vidím všude (a nedávno jeden neviděl a potom dlouho cítil) S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
to Admin Georgina 25.02.2004 20:52
Na "Novinkach" zavedli registraci taky z důvodu používání cizích nicků - je to přes mailovou adresu a tím pádem i přes heslo. A ono potom každýho omrzí pamatovat si všechny své maily a hesla.
Ale ať si každý píše pod kolika nicky chce, stejně se to většinou pozná i podle stylu a často i gramatiky....:-)
Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka před školkou Dr. Malíka T. 25.02.2004 20:41
Stalo se mi to dokonce jako šoférovi a už si dávámpozor. Problém je v tom, že díky kombinaci místníchpodmínek (horizont, třípruh, auto zprava zastavující vkřižovatce, nikoli před její hranicí) dojde k tomu, žepřes levej přední sloupek karoserie nevidím figurujdoucí zleva (o tom je řeč, že?). No a pak už nezbejvánež přidat plyn, protože to už na dobrždění (tedabezpečný) nevypadá. Není to úplně o bezohlednosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Lukáš Němec 25.02.2004 20:36
Je to jeden a ten samý, o tom není pochyb a není to od něj vůbec hezký, takhle propagovat kuřáctví.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Lukáš Němec 25.02.2004 20:32
Tak to je téměř jistý :-) Naprosto souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka před školkou Dr. Malíka lalela 25.02.2004 20:31
Také už se vám stalo, že vám nedali řidiči přednost při přecházení přechodu ke školce Dr. Malíka? Mě i mým známým již několikrát. Řidiči si ťukají na hlavu, protože z Topolské ulice směrem k Hypernově mají zelenou. A co takhle dát přednost chodcům, kteří mají zelenou také? Není lepší vyrazit na plný plyn a být rychlejší než oni? Kdopak z vás také na tomto přechodu hraje každé ráno kličkovanou?
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie T. 25.02.2004 20:31
Ne. Vysvětlil mi to už Laff. Vy už tu opravdu jenzabirate misto. Ale stejně to postrada logiku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Admin 25.02.2004 19:45


iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

25.2.2004 Pardubický - strana 2Lidé chtějí bydlet u továrnyChrudim Lidé, pro které letos postaví Chrudim nové byty v lokalitě Na Rozhledně, budou mít z okna výhled na sousední areál někdejšího strojírenského podniku Transporta a průmyslovou zónu. Za 3 + 1 dají téměř půldruhého milionu. A přesto je o budoucí byty tak velký zájem, že o kupcích rozhodne pravděpodobně los.
O bydlení v domě s šestadvaceti byty, který vyroste na kraji města vedle dvou již postavených bytových domů, se přihlásilo přes padesát lidí. "Vysvětluji si to velkým hladem po bydlení, který v Chrudimi je. I za těchto podmínek je to pro lidi výhodné. Na rozdíl od předchozích bytů, které stavělo město se státní dotací, získají nový byt přímo do svého vlastnictví a ne až po dvaceti letech," uvedl místostarosta Chrudimě Jaroslav Trávníček.
Zájemce o byty neodradil ani neustálý monotónní hukot vycházející z průmyslového komplexu, ani hrozba, že nedaleko domů by v budoucnu mohly jezdit kamiony do průmyslové zóny. "Rozhodně tu není špatné bydlení.
Pokud sem nenatáhnou firmu, která by škodila životnímu prostředí, bude to tu dobré," říká Pavel Švejk, jehož syn získal byt v již dokončeném domě postaveném ještě se státní dotací.
"Celá Rozhledna je u továrny a lidé tam žijí už padesát let. Kdo bydlí v paneláku vedle Dukly u hlavní silnice, tak to má mnohem horší," uvedl třicetiletý muž, který bydlí nedaleko Rozhledny.
Nové byty stavěné bez státní dotace budou dražší. "Například byt velikosti 2 + 1 bude stát v závislosti na svém umístění a výměře zhruba milion sto padesát tisíc korun," uvedl zástupce starosty Chrudimi Petr Řezníček. Kdyby si však lidé chtěli koupit stejně velký byt ve starém panelovém domě, příliš by neušetřili. Cena bytu 2+1 poblíž centra města se totiž nyní už pohybuje od devíti set tisíc korun výš. Ještě před dvěma lety jej bylo možné koupit za sumu o dvě stě tisíc korun nižší.
Město dosud nerozhodlo, jak bude vybírat mezi zájemci o nové byty, ale s cenou výš nepůjde. "Pravděpodobně rozhodne los," uvedl Trávníček.
Foto: BYTY JDOU NA DRAČKU. O novou výstavbu je v Chrudimi zájem, přestože domy stojí v blízkosti průmyslového komplexu i budoucí zóny a přestože byty v nich stojí hodně peněz.
Autor: DAVID PŮLPÁN
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště Admin 25.02.2004 19:31


iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

20.2.2004 Pardubický - strana 3Beran versus chrudimské letištěPardubice - Lidé z Chrudimska Davida Berana jako podnikatele příliš neznají. Zato si u části z nich získal pověst zbohatlíka, který chce zrušit místní sportovní letiště. Stěžoval si totiž na neúnosný hluk přelétajících letadel. Někteří místní obyvatelé to ale považují pouze za záminku, pod kterou chce podnikatel získat pozemky letiště a vydělat na spekulacích s nimi. Beran se však podle svých slov pouze s dalšími místními obyvateli domáhá svých občanských práv.
„Když jsem se přestěhoval k Chrudimi, zjistil jsem, že nad domem létají letadla, a především o víkendu je zde nesnesitelný hluk. Několik let jsem se snažil s vedením aeroklubu dohodnout, aby omezili provoz, vím, že to vadí i okolním lidem. Udělali jsme potom petiční akci, podepsalo ji asi tři sta lidí, a předali ji městu. Další podpisy jsme přestali sbírat, protože peticí nemá cenu bojovat proti něčemu, co de jure neexistuje. Zjistili jsme totiž, že letiště nebylo právně nikdy v pořádku. Řekli jsme si, že to napadneme, aby se všechno dalo právně do souladu.
Všichni, kterým to vadí, by měli mít možnost se k tomu vyjádřit v územním řízení. Pokud tam někdo letiště chce, ať tam nadále je, ale musí se vyhovět okolním lidem a respektovat jejich požadavky.
* V čem je podle vás hlavní problém v kauze sportovního letiště?Letiště je podle zákona o civilním letectví definováno jako územně vymezená plocha trvale určená k provozu letadel. Podle stavebního zákona může být jediné trvalé určení na základě územního řízení. To tam nikdy neproběhlo. V katastru nemovitostí by také území letiště muselo být vedené jako ostatní plocha, nikoliv jako louka, dokonce chráněná jako zemědělský půdní fond. Vzniklo to tak, že socialistická armáda, která je provozovala, si nikdy s nějakými formalitami hlavu nelámala. V roce 1994 vojáci letiště vyjmuli ze sítě vojenských letišť a pronajali je aeroklubu. Až do loňska jsme se domnívali, že aeroklub jen využívá vojenské letiště, a proto Úřad pro civilní letectví nedohlíží, jak se okolní plocha obestavuje. My jsme pouze upozornili, že takto to dál nejde. Platí nějaké zákony a platí pro všechny.
* Jaká je situace kolem letiště v Chrudimi dnes?Úřad pro civilní letectví v první instanci rozhodl o odebrání licence k provozování letiště. Aeroklub se odvolal, dnes to leží na ministerstvu dopravy.
Vzhledem k probíhajícímu správnímu řízení se k tomu ale nechci dále vyjadřovat.
* Jednali jste s vedením aeroklubu o tom, jak situaci smírně řešit?Nikdo z aeroklubu nebyl ochoten se s námi bavit, ti lidé žijí stále v dobách Svazarmu. Osobně jsem jim navrhl pět kompromisních bodů návrhu na smír. Odpovědí bylo, že zasedla členská schůze a jednomyslně všechno zamítla. Přijala jen usnesení, že se bude v rámci možností snažit provoz omezit. Když jsem si to přečetl, měl jsem pocit, že jsem se ocitl v době před dvaceti lety. Chceme jen, aby bylo vše podle platných předpisů. Svoboda jednoho končí tam, kde omezuje svobodu druhého. Když to tolika lidem vadí, musí se přihlédnout k jejich názoru, aby je to obtěžovalo minimálně. V některých obcích si dnes už nemůžete v neděli pustit ani sekačku na trávu, tady se naměřil hluk způsobený letadly 98 decibelů. Já jsem se jen pokusil jako občan, který tam žije, se přes správní úřady angažovat a domoci se svých práv. Stále věřím, že vše se dá vyřešit jednáním.
* Vítězslav Pouč z aeroklubu v Denících Bohemia tvrdil, že máte spolu se starostou Chrudimi s pozemky na letišti vlastní úmysly a že petice měla sloužit tomuto záměru.
Prosím vás, to je úplný nesmysl. Mně tam nepatří ani metr pozemku, je to Pozemkového fondu, soukromých vlastníků a armády. Jak by mi mohlo jít o ty pozemky? Vždyť to by pak mohl udělat kdokoliv. Spekulace s pozemky mezi mé aktivity rozhodně nepatří, mám dost starostí s restrukturalizací Vítkovic a s dalšími svými firmami. Pan Pouč žije v nějakém bludném světě.
Sám jsem ale slyšel, že tam chceme s panem starostou stavět golfové hřiště. Možná bych to tak udělal, kdybych chtěl prodělat nějaké peníze. Jsou to totální nesmysly.
Foto: David Beran, podnikatelAutor: PAVEL DOSOUDIL
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště Admin 25.02.2004 19:28


iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

20.2.2004 Pardubický - strana 3Úspěšný a bohatý muž žije s modelkouPardubice Přítelkyní podnikatele Davida Berana je bývalá česká miss Terezie Dobrovolná. Pár, který by v Praze zřejmě neunikl zájmu medií, žije v domě nedaleko Chrudimi téměř v utajení. Dobrovolná, která se narodila na Moravě, se čas od času objeví na společenských akcí v regionu a spolupracuje s Východočeským divadlem v Pardubicích. „Pokud si dobře vzpomínám, tak jsme se seznámili v letadle. Oba jsme tehdy někam pracovně letěli,“ řekl Beran. Dobrovolná vyhrála soutěž o nejkrásnější dívku republiky před sedmi lety. Zvítězila ve dvou kategoriích a získala jako hlavní cenu mercedes třídy A. Po soutěži dokončila studia angličtiny na univerzitě. Setkat se s ní v Chrudimi nebo okolí není až zase tak velký problém. V létě se občas objeví na plovárně, věnuje se také extrémním sportům. „Rafting na Chrudimce v době, kdy vypouštěli přehradu, pro mě skončil otřesem mozku v nemocnici,“ zavzpomínala před časem v rozhovoru pro Východočeské divadlo v Pardubicích.
Právě na jeho prknech mohou diváci od podzimu minulého roku Dobrovolnou vídat. Objevuje se v roli Evy ve hře Petra Zelenky Příběhy obyčejného šílenství. „Všechno, co člověk dělá poprvé, je těžké. Jako když jsem před x lety začínala chodit po mole nebo poprvé moderovala.
Snad nejtěžší je spojit pohyb s mluveným slovem tak, aby to vypadalo přirozeně, a přitom splnit požadavky režiséra. A taky nezapomínat tlačit na hlas. Na rozdíl od modelingu, kde je každá přehlídka jiná, je v divadle nutné hrát to stejné dokola tak, aby to vypadalo, že nevíte, co přijde za chvíli, což není vůbec lehké,“ vzpomínala před časem na svou první hereckou zkušenost.
Foto: Terezie Dobrovolná, modelka a herečkaAutor: (tum)
Reagovat na tento příspěvek
 
Ještě jednou kruháky Admin 25.02.2004 19:26


iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

20.2.2004 Pardubický - strana 1Trápení řidičů na vjezdu do Chrudimi skončíChrudim Stovky řidičů, kteří si v Chrudimi stěžují na provizorní kruhový objezd na první křižovatce ve směru od Pardubic, si zřejmě ještě letos oddychnou.
Ředitelství silnic a dálnic definitivně rozhodlo, že tam vybuduje zcela nový kruhový objezd a doplní jej jízdním pruhem pro řidiče jedoucí z Pardubic směrem na Masarykovo náměstí. „Kruhový objezd bude posunut tak, aby se ze směru od Pardubic na Masarykovo náměstí udělala samostatná větev,“ uvedl technický náměstek pardubické správy Ředitelství silnic a dálnic Jiří Jedlička.
Řešení navrhli odborníci, kteří provoz na provizorním kruhovém objezdu u Bídy sledovali. Zjistili to, co drtivá většina řidičů. Před příliš malým kruhovým objezdem se ve špičkách tvoří dlouhé fronty, auta musí čekat i několik minut, než se na ni vůbec dostanou.
Další rameno křižovatky by mělo potíže odstranit.
„Předpokládáme, že kruhový objezd bude postaven ještě v letošním roce, ale zatím to ještě není finančně zajištěno,“ řekl Jedlička. Chrudimští radní nyní uvažují, že by zároveň po zhruba deseti letech umožnili řidičům opět zajíždět z křižovatky u Bídy ke Komerční bance a k divadlu. Tato část silnice je zatím průjezdná jen z opačného směru a obchodníci si stěžují, že Chrudim tak odhání turisty od historického centra. Chrudimští radní dokonce uvažují i o otevření Husovy ulice u hotelu Bohemia, která je přehrazena betonovými květináči. „Zatím jsme si nechali vypracovat dopravní studii, která nám odpoví na to, jak by takové opatření ovlivnilo další ulice,“ uvedl místostarosta Chrudimi Jaroslav Trávníček.
Autor: (dp)
Reagovat na tento příspěvek
 
to Admin Admin 25.02.2004 19:17
S registrací se počítá, spíše ale z důvodu "zcizování identity" přispěvovatelů někým jiným buď z legrace a nebo za účelem poškození původního přispěvovatele.
Nakolik se zamezí vystupování jedné a té samé osoby pod několika přezdívkami ... nevím, nevím.
Novinky.cz omrknu a poučím se.
Kdy registraci zařídím ... momentálně nestíhám číst pravidelně ani chrudimské zpravodajství a to už je hodně špatný :-)No, budu se snažit.
Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Studentsky Parlament jeden z mnoha co tu žijí 25.02.2004 15:11
podivej se do Chrudimska tam neco najdes
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... James Bond 25.02.2004 15:08
A těšyla sy se na mně? Já na tebe moc !!!Jenom tvúj Džejms bond.
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... František Frnda 25.02.2004 15:00
Ale byl dobrej,né?S pozdravem Fanda z klubu Jamese Bonda.........
Reagovat na tento příspěvek
 
Studentsky Parlament James Bond 25.02.2004 14:54
A co s tim jako ? Na tom se nedá co zdrbnout......je vo ničem. Něco lepšího bys tam neměl?
Reagovat na tento příspěvek
 
to Admin Georgina 25.02.2004 13:28
Milý Admine, přimlouvám se za povinnou registraci mailu nebo nicku. Viz např. www.novinky.cz, tam se s tím vypořádali docela dobře. Dík.
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Georgina 25.02.2004 13:26
A koukám, že do skupiny "5 alias 1" přišel další. A tenhle si dokonce se.. do vlastního hnízda :-)))))
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Georgina 25.02.2004 13:21
Ale, ale, to je mi překvapení....přijdu domů, zapnu net a koukám, že už jsem dnes jednou do mého oblíbeného diskuzního fóra přispěla !!! :-)))Kdopak to byl? Laff, MOdo nebo že by James Bond? Ten to bude asi nejspíš, když zase, tentokrát opravdu jen náhodou, napsal svůj příspěvek jen 4 minutky po tom údajném mém.
Milý Admine, přimlouvám se za povinnou registraci mailu nebo nicku. Viz např. www.novinky.cz, tak se s tím vypořádali docela dobře. Dík.
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie M. 25.02.2004 12:52
Je to presne tak, jak rika Larry.
Vinik musi byt znam i treba pro kryti skody pres pojistovnu.
Podle mne mohou byt tri priciny takove havarie:1. ridic 2. prirodni katastrofa - asi tezko3. neoznacena vada silnice - asi tezko
Reagovat na tento příspěvek
 
Studentsky Parlament jeden z mnoha co tu žijí 25.02.2004 10:41
Lide v tomto meste jsou urcite radi co maji. Ale nekdo si jednou rekl ze to zlepsi. Tak dal dohromady partu mladych lidi ktere vytahl ze skoly a posadil je do kresel. Oni ted rozhoduji o tom jak Chrudim bude vypadat. Ja s timto navrhem naprosto souhlasim protoze ti lide co sedi v kancelarich toho moc nevidi. Je dobry napad dat moznost mladym lidem rozhodovat o tom jak to taky bude vypada, protoze to prave oni nejvice ziji ve svem meste.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem James Bond 25.02.2004 09:20
Napište někdo něco nového ať můžem s Laffem a MOdem něco pořádně proprat a zdrbnout !!! Už se těšim!!!Váš James Bond
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Georgina 25.02.2004 09:16
Jelikož neperu skoro nikdy a do hospody chodim často, je to fakt k blití..........
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... York 25.02.2004 09:10
Asi jo. Koukněte jinam všim sem si toho i jinde.
Teda ne zrovna tyhle,ale asi sem píšou pořád ti samí pod jinejma jménama.
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie Laff 25.02.2004 09:04
Řidič má předvídat. Nezvládl vozidlo. Co chceš vysvětlovat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě jeden z mnoha co tu žijí 25.02.2004 08:39
ano souhlasim s obchvatem ale co obchodnici? ty by to zrujnovalo... kolem neho by se musely postavit hypermarkety a tam nacpat obchodniky z chrudime...
musime rozhodovat i o lidech kterym by to nejvice ublizilo.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi Eva 25.02.2004 00:16
Ještě několik dní po neavizované únorové změně jízdního řádu byl na síti k vidění pouze a jenom jízdní řád starý!!! Jediná aktualizace proběhla na nástupištích! Lžete.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Pinďa 24.02.2004 23:38
Nemůžou odstoupit - do teď nevědí, že se tady o nich diskutuje. Ani jednen nemá určitě mail :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie Larry 24.02.2004 21:57
A??? jde ti ot zakrýt jiné zprávy, nebo co?
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Larry 24.02.2004 21:55
Asi ano, už jsem si toho všiml také.
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Ares 24.02.2004 20:07
S nekuřáckou restaurací jenom souhlasím i když kouřím.
Ale nikdo mě tam nedostane. Každý by si mě vybrat podle libosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie T. 24.02.2004 16:39
Četl jsem dnes noviny, cituji: "na přímém úseku vmírném stoupání dostal řidič na zledovatělé vozovcesmyk v důsledku silného bočního větru. Vjel do příkopu,kde havaroval.... " Policisté uložili řidiči blokovoupokutu dva půl tisíce korun. Mohli by nám NovinyChrudimska a paní policejní tisková mluvčí Hamáčkováobjasnit, za co?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nekuřácká a bezbariérová restaurace? AAA 24.02.2004 16:30
jasne, na zacatku byla jedna otazka, stacilo jen odpovedet, ne zadna nekuracka restaurace tu neni, nikdo se vas neptal na nazor, jestli by nekuracka resturace prosperovala nebo ne, a uz vubec ne na to jestli by nekuraci meli nekam chodit nebo ne, ja osobne kourim, ale proti nekurakum nic nemam, a myslim ze jsou v nevyhode, ve vsech hospudkach se kouri, tak proc by nemela vzniknout nekuracka restaurace, vam prece muze bejt uplne jedno jestli se udrzi nebo ne...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nekuřácká a bezbariérová restaurace? Jana Slejšková 24.02.2004 15:21
Někdo se slušně zeptal, proč ho hned napadáte???
Reagovat na tento příspěvek
 
Nekuřácká a bezbariérová restaurace? Jana Slejšková 24.02.2004 15:17
Co je tohle za argument??? To snad nemyslíte vážně!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Georgina 24.02.2004 15:09
Neskrývá se náhodou pod nicky Laff, MOdo, Erika, Richard a James Bond jedna a tatáž osoba? Připadá mi prapodivné, když v jeden den v rozmezí 16 minut použije 5 osob místo svého mailu stejné znaky :-Názory mají úplně náhodou podobné. Asi chtějí, aby to vypadalo, že si víc lidí myslí, že nekuřácká restaurace v Chrudimi je blbost.
Já osobně si myslím, že je to dobrý nápad. Už se nemůžu dočkat léta, až se zase bude sedět na zahrádkách. Teď v zimě je to, s prominutím, úplně k zblití, když přijdete z hospody - vlasy, oblečení, všechno smrdí. A prát takovou zimní bundu každý týden se mi fakt nechce.
Fandím tomu, kdo se odhodlá a nekuřáckou hospu otevře.
Budu dělat reklamu, kde se dá a přítele třeba donutím seknout s kouřením...:-))) Proč se musím podřizovat jenom já a ostatní nekuřáci ?!?!?!!
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi Švestka 24.02.2004 14:56
Jezdím denně MHD, ale když napadne 5cm sněhu, nebo je málo pod nulou, některé spoje nejedou vůbec, jako 23.2.04 v 19:40 z nádraží směrem k nemocnici. Mohl bych uvézt další případy kdy MHD zkolabovala.To je vylepšení za těch 8,-Kč ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Honza 24.02.2004 13:13
Byli dobří za komančů, proč by nebyli dobří i teď.
Kývoněnkové jsou nejlepší.
Měla by se vypsat sázka zda odstoupí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Bob 24.02.2004 12:59
To je fakt. Zatímco ta klika na radnici nás pouze přesvědčuje, že jediná perspektiva pro Chrudim je postavit další čoudící komíny, nejlépe na kopci odkud vane vítr na město, pustit veškerou dopravu do oněch hyper, super a zón přes město. To tedy tvoří ne Beverly Hills ale Stinking Hills, do budoucna Death Town.
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super Larry 24.02.2004 12:50
Myslím, že to bude daleko dřív. Přeci starosta se nebude kodrcat k synovi po těch rozbitých cestách.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nekuřácká a bezbariérová restaurace? Laff 24.02.2004 08:47
Když zvládnete "i malou bariéru s pomocí přátel", máte na to, utrácet v hospodě, proč si nezajedete do nedalekých Pardubic? V Praze byste o pitomých 12kilometrech cesty také nepřemýšlela.......
Takže tímto odpovídám i na otázku, proč v Chrudimi není nekuřácká restaurace.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28  27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.