Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nový vítr? Josefina 18.03.2004 15:00
Vazeny pane inzenyre,nepripada Vam trapny, podepisovat se s titulem. A kdyz uz jste tak ohromne chytry, tak se oslovuje 5. padem.
Takze pane Travnicku a pane Macelo. Vy jste tam pri jistotu udelal jak 1. tak 5. pad. Alibismus.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZŠ Bojanov Anonym 18.03.2004 14:34
Dobrý den.
Pane, ja Vašemu příspěvku nerozumím. Mohl byste prosim objasnit, o čem jste psal a co jste tím chtěl říci?Děkuji, s pozdravem A.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZŠ Bojanov Richard 18.03.2004 13:59
Paní D.Erro, nyní můžete velmi názorně vidět obraz Vašeho nitra a Vašeho záměru, při psaní prvního dotazu na ZŠ Bojanov.
Pokud by jste chtěla znát seriózní informace, zněl by Váš dotaz věcně a bez házení špíny.
Protože Vám však šlo pouze o pomluvy, ptala jste se zveřejněným způsobem.
A protože jste o kvalitě výuky ve skutečnosti nic vědět nechtěla, proto Vám ani nic jiného psát nebudu.
Svým příspěvkem neobhajuji ZŠ Bojanov, se kterou nemám vnitřně nic společného. Pouze nastavuji zrcadlo příčině, která za celým tímto humbukem stojí.
I na ZŠ Bojanov existuje mnoho nesprávných způsobů výuky, není toho však více, než na jiných školách, natož velkých městských.
Až se bude celá lidská společnost snažit o správný způsob života, potažmo výuky, naplní všechny mezilidské vztahy, všechny úřady a instituce touha po ušlechtilosti a pravém lidství. Poté se objeví i v našich školách učitelský sbor a atmosféra, do které budeme s radostí posílat děti. A díky ušlechtilosti, které se lidé ve škole od učitelů naučí, budeme potkávat méně a méně takových v nitru zkažených lidí, jako je paní D.Erra.
Paní D.Erro, pošlete Vaše děti do ChrudimiS pozdravem Richard.

Reagovat na tento příspěvek
 
Nový vítr? Piv 18.03.2004 13:55
Úžasný pane Lebduško, opět začínáte kázat. Pokud vím, tak Macela byl proti italské firmě z prostého důvodu, že má dům kousek od od z)ony a taky od Vás a Trávníček je starej mlžil, kterej sám nikdy neví co říká, ale dělá to vehementně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový vítr? Lebduška 18.03.2004 13:29
__________________________________________________17.3. 2004 Kraj Pardubický - strana 2Chrudim má chuť postavit nový obchvatChrudim Lidé v Chrudimi se v budoucnu možná dočkají toho, že kamiony směřující z Pardubic do areálu bývalé Transporty a průmyslové zóny nebudou ucpávat křižovatky a ničit silnice v centru města. Vedle východního obchvatu, který by mělo Ředitelství silnic a dálnic dokončit v roce 2009, totiž chtějí chrudimští radní prosadit i postavení obchvatu spojující silnice vedoucí na Pardubice a Čáslav.
Nyní mají v ruce zcela nový plán, jak to provést.
Další obchvat by odvedl dopravu z města i sousedních Markovic. "Trasa by se vyhnula jakékoliv zástavbě, už by neovlivnila Rozhlednu, přes níž nyní projíždí nadměrné náklady. Přiznám se, že tento návrh se mi líbí ze všech nejvíce," uvedl místostarosta Chrudimi Jaroslav Trávníček.
Obchvat by za normálních okolností stavěl stát, ale není vyloučeno, že první jeho část kolem Markovic postaví Chrudim sama. Napojila by jím na hlavní silnici svoji průmyslovou zónu. Návrh připravila projekční společnost Sudop Praha, jejíž práci platí město společně s Pardubickým krajem.
Chrudimští radní už déle než tři roky hledají odpověď na otázku, jak napojit na hlavní silnici průmyslovou zónu u bývalé Transporty, do níž už město dalo zhruba sto milionů korun. Až dosud předpokládali, že nákladní vozy ze zóny budou vyjíždět po nové cestě na silnici mezi Markovicemi a Chrudimí. Proti tomu se však bouřili obyvatelé Markovic i nového sídliště rodinných domů. Nový obchvat by problémy zřejmě vyřešil.
"Mělo by to obrovský přínos, protože nákladní vozy by se dostaly na silnici od Pardubic rychle a nemusely by jezdit přes město. Je to však zatím jen vyhledávací studie. Musí se na tom dál pracovat, doprojektovat to," uvedl radní Pardubického kraje zodpovědný za dopravu Miloslav Macela.
Chrudim v územním plánu sice obchvat města mezi silnicí na Pardubice a Čáslav zakreslen má, ale vede mnohem blíže města a jeho stavba by byla dražší i komplikovanější. Původně navržená trasa obchvatu navíc z velké části blokuje městské pozemky na výpadovce směrem na Pardubice, které Chrudim nakoupila v roce 2000 za dvacet milionů korun, ale dodnes pro ně nenašla kupce. Pokud povede obchvat jinudy, město pozemky bez potíží prodá.
Nový obchvat by podle předběžných odhadů stál zhruba sto milionů korun. Chrudimští radní se ale k tomuto způsobu napojení zóny ještě definitivně nepřiklonili.
(dp)Jsem velice rád, že se hledá také jiná varianta, než veškerá doprava přes město. Domnívám, se že protesty měly smysl. Pane Trávníček a pane Macelo, držím Vám palce.
Ing. Josef Lebduška
Reagovat na tento příspěvek
 
Konečně vjezd na náměstí od Pardubic J 18.03.2004 13:13
A proč to nezprovoznit stejně, jako to bylo v 80.
letech? Tedy pro osobní dopravu?V té době mohl mít člověk pocit, že Chrudim alespoň trošku žije.
Mohlo by dojít k částečnému zvýšení ruchu v rámci centra města, přínos pro živnostníky podnikající v okolí a nebo přímo na náměstí atd.
Jenom se obávám, jestli to úředníčkům na radnici nevyhovuje, ten klídeček na náměstí, ticho pro "práci" a odpolední kafíčko, apod......

Reagovat na tento příspěvek
 
Konečně vjezd na náměstí od Pardubic Cukle 18.03.2004 13:04
Naprosto bych souhlasila s povolením vjezdu od kruháku k divadlu. Až nahoru na náměstí bych auta ale raději nepouštěla. Trochu se obávám příliš velkého provozu.
Myslím si, že by se potom naše pěkné a docela poklidné náměstí změnilo v příliš rušné centrum.
I když je pravda, že by to rozhodně pomohlo průjezdnosti města a na těch dvou kruhákách by se asi netvořili takové zácpy.
No těžko říct jak to bude lepší.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aktivita zastupitelů J 18.03.2004 12:58
No, já to z toho příspěvku nechápu tak, jako že když je někdo bohatý a má v určité lokalitě určitý druh nemovitosti, tak mu ukážeme, ale spíše tak, že v situaci, kdy se objeví investor do průmyslové zóny se okamžitě ozve skupina bezprostředně dotčených lidí, která vytvoří přímý tlak na investora a ten s nechutí svůj původní záměr přehodnotí.
Jsem přesvědčen, že k tomuto dojde vždy při jakémkoliv náznaku přílivu nové investice do stamiliony zainvestované chrudimské průmyslové zóny. Jsem moc zvědav, jak dopadne přesun Evony - pokud k němu dojde.
Ovšem zde se nejedná o nového investora a vytvoření nových pracovních míst, ale přesun stávajících.
Ptám se: Kdy budou padat hlavy za miliony vyhozené do zóny, když se mohly investovat do zkvalitnění infrastruktury ve městě a hlavně do podpory drobného podnikání na místní úrovni?Obecně, nic proti městu, které má skutečnou funkční průmyslovou zónu např. v Pardubicích a samo se soustředí na zkvalitnění života svých občanů a na podporu drobného živnostenského podnikání na místní úrovni, ovšem již poněkolikáté se ptám: Na co tolik úředníků v rámci městských správních orgánů - město, okres.....?????? Pro výplatu sociálních dávek a podpor v nezaměstnanosti?J
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Larry 18.03.2004 12:51
V dubnu bude veřejné zasedání. Pánové, máte možnost ohlásit svou rezígnaci veřejně. Zcela jistě vám hodně přítomných zatleská.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzdyt je to tak jednoduche... Larry 18.03.2004 12:47
To si nejprve přečti, na co to byla odpověď.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aktivita zastupitelů Katka 18.03.2004 12:39
Kdyby těch "zazobanců" bylo víc, tak by město mělo víc na daních než ze všech italských a podobných firem dohromady.
Ti "zazobanci" většinou zaměstnávají lidi z regionu Chrudim a okolí, jejich firmy zde mají sídla a daně platí v Chrudimi. Vydělané peníze utrácí oni a jejich zaměstnanci opět v Chrudimi a okolí a svou činností zaměstnávají další firmy (ostraha, opravy, stravování, ochranné pomůcky, doprava, dodávky materiálu aj.) z tohoto regionu.
Italské a jiné firmy které zde působí, veškerý zisk vyvezou do zahraničí a zde z něj nic nezbyde. Podívej se např. kolik zaplatila Škoda M.B. na daních z příjmů za posledních 5 let. A to patří k těm nejslušnějším.
Jen houšť těch "zazobanců", kteří zde mají firmy, bydlí zde a zaměstnávají místní. Především těm by město mělo dělat podmínky.
Ale na tuto úvahu, zřejmě mnoho lidí a bohužel i zastupitelů nemá. Jediná úvaha, která ční z tvého příspěvku je - mají se dobře tak jim ukážem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Aktivita zastupitelů Lenka 18.03.2004 12:02
Hmmm, opravdu zajímavé. Víc by mě ale zajímalo, která dobrá duše prosadila, aby se v Chrudimi neusazovali firmy - např. Italské, že... -, které nabízejí lidem práci. Pro Chrudim by to bylo pár stovek pracovních míst, ale mnohem důležitější je přeci těch pár zazobanců, co maj směrem k Markovicům baráky, že???
Reagovat na tento příspěvek
 
Konečně vjezd na náměstí od Pardubic Lenka 18.03.2004 11:52
Souhlasím, ale pokud to má být až nahoru na náměstí, tak by se mělo udělat něco pro to, aby se tam skutečně dalo vjet. Třeba dát zákazy stání podél chodníku....
Reagovat na tento příspěvek
 
Konečně vjezd na náměstí od Pardubic Trnka 18.03.2004 10:30
Z dnešních Novin Chrudimska:Sedmého dubna podle informace místostarosty Trávníčka zasedá dopravní komise města jež znovu otevře diskuzi o obousměrném zprůjezdnění Široké ulice. S tímto krokem se sice počítá, ale pouze ve směru k Divadlu Karla Pippicha. O tom, zda autům povolit vjíždět až na náměstí, se ale rovněž bude hovořit.
"Musíme vzít v úvahu všechno, hlavně bezpečnost provozu. Myslím, že od doby, kdy se jezdí jen z kopce dolů, nebyly z tohoto hlediska žádné problémy," dodává Trávníček.
1) A že vám to trvalo :)2) A když se jezdilo obousměrně, byla tam nějaká nehoda?3) A co takhle široké příčné prahy jako ve Vysokém Mýtě?4) Myslím, že bezpečnosti více pomůže omezená rychlost v centru, než zákazy ucpávaný plynulý a pomalý průjezd městem. Mimochodem, 70% městských ulic v Berlíně má omezenou rychlost na 30 km/hod. (viz http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r=domaci&c=A040315_204603_domaci_fri&t=A040315_204603_domaci_fri&r2=domaci)
Reagovat na tento příspěvek
 
Aktivita zastupitelů J 18.03.2004 07:17
Zajímavá snaha přiblížit výkonnost toho fajn spolku.
Problém je, že pokud to takto probíhá i v souvislosti s průmyslovou zónou, výstavbou nerez koupaliště, prodejem pozemků na výstavbu rodinných domků za dumpingové ceny - a jistota blokace rozvoje průmyslové zóny díky novým domkářům - Lebduška's boys, výstavba bytových domů v těsné blízkosti zóny (argumentujíc, že je o ně zájem - když se jiné nestaví, tak samozřejmě...),prostě se všemi úspěchy téhle Timurovy party se mi jeví lepší, ať nikdo z nich nediskutuje, nenavrhuje (už se dostatečně předvedli), ale po volbách se ustanoví rada města v počtu 3 lidé, kteří veškeré závažnější finanční akce budou řešit s občany na veřejných setkáních a také tam o nich dávat hlasovat - myslím investice v řádech desítek milionů Kč.


Reagovat na tento příspěvek
 
Aktivita zastupitelů Tallyman 18.03.2004 00:17
Zde je subjektivní záznam, jak kteří zastupitelé pracují na zastupitelstvu: Volební strana : Chrudimská volba PhDr. Ivana Hrochová - diskutuje, navrhujeMUDr. Hana Ženková - mlčíIng. arch. Karel Thér - diskuteuje, navrhujeMgr. Jana Malá - diskuteuje, navrhujeLuboš Jelínek - diskutuje, navrhujeVolební strana: KDU – ČSL, US - DEU Ing. Ondřej Kudrnáč - diskutuje, navrhujeMgr Tomáš Kopecký - diskutuje, navrhujeBc. Miloslav Macela - diskutuje, navrhujeMgr. Tamara Volejníková - mlčíVolební strana: KSČM Ing. Jaroslav Moučka - diskutuje, navrhujePaedDr. Ivan Bělohlávek - mlčíMgr. Pavel Žampach - mlčíFrantišek Balcar - mlčíVolební strana: ČSSD Ing. Jaroslav Trávníček - diskutuje, navrhujeMUDr. Jaroslav Půlpán - mlčíMUDr. Tomáš Vondráček - mlčíMiroslav Joska - mlčíVolební strana: ODS Mgr. Pavel Kobetič - mlčíPetr Vojtěchovský - mlčíEduard Beránek - navrhujePetr Židek - mlčíIng. Ladislav Libý - diskutuje, navrhujeBc. Jan Čechlovský - mlčíVolební strana: Nezávislí Mgr. Petr Řezníček - diskutuje, navrhujeMUDr. Miloš Broďák - mlčíMUDr. Věra Ždímalová - diskutujeTomáš Židek - diskutuje, navrhuje
Reagovat na tento příspěvek
 
ZŠ Bojanov F.L.Věk 17.03.2004 22:33
Reaguji na Vaši zprávu. Stále nevím zda máte děti nebo dítě v ZŠ Bojanov. Ale Váš názor na celou věc vidíte jednou stranou mince, podívejte se na to i z druhé strany mince. Jestli máte dítě ve zdejší škole, tak jej a dejte je do jiný, pro Vás do lepší školy a pak poznáte co dítěti chybí a že chyba není v učitelském sboru, ale ve VÁS!!!!!!!! Myslím, že záleží na dítěti, bude se Vaše dítě na své rodiče dívat dobře, když bude navštěvovat školu např. v CR a bude muset vstávat o hodinu a půl dříve???? Myslíte si, že dříve to tady chodilo lépe a byl zde lepší učitelský sbor???????ZEPTAJTE SE....... a uvidíte.( Sám(a) jste zažil(a). )Je to Váš subjektivní názor na danou věc a nikdo Vám ho nebere.
Přijďte učit do školy a sám(a) uvidíte.
Nejsem učitel a co vidím , tak bych to nemohl dělat, je to práce pouze pro silné nátury, jelikož rodiče pomlouvají učitele a na výchovu svých dětí nemají čas.
A o tom to je::::@FLV
Reagovat na tento příspěvek
 
KONEC T. 17.03.2004 21:19
Hele to je dobrý, tomu říkám kritika. Buď konstruktivnía vysvětli MI to! Tohle je věc co MI ZŠ, SŠ ani VŠnikdy vysvětlit nedokázala, alespoň ne tak abych si topamatoval!
Reagovat na tento příspěvek
 
K zamyšlení..... Drahomíra 17.03.2004 20:42
Založ si sbírku na podporu těch, kteří podporují ty ostatní, protože Tvé přítelkyni tíkají bilologické hodiny....., ale socialismus Ti určitě nevoněl, když to řekl "vůdce", viď?, ChaChaChaCha!!!! Patří Ti to!
Reagovat na tento příspěvek
 
Laff, MOdo.... Drahomíra 17.03.2004 20:37
To fakt dobrý, tak on ten Bond kouří????!
Reagovat na tento příspěvek
 
Noviny CR a Policie Drahomíra 17.03.2004 20:35
No přece za ten boční vítr! Měl to předpokládat a přizpůsobit mu jízdu!
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Drahomíra 17.03.2004 20:34
Ach jo, to je smůla, všechno je ještě starší než vypadá a děje se toho ještě míň než než před třiceti lety!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Studentsky Parlament Drahomíra 17.03.2004 20:32
To je opravdu krásně naivní pohled!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka před školkou Dr. Malíka Drahomíra 17.03.2004 20:30
A kterýpak ignorant vatvářel program pro tuto situaci? Doufák, že ne mů bývalý manžel!
Reagovat na tento příspěvek
 
Karel Gott v divadle Drahomíra 17.03.2004 20:28
Chudák mistr, kdyby o tom věděl, tak by to určitě nepřipustil!
Reagovat na tento příspěvek
 
Pokrytci a lháři Drahomíra 17.03.2004 20:26
To je tady v Chrudimi "normální, úďo" už spousty let, tys to nevěděl????
Reagovat na tento příspěvek
 
personální nouze v ČSSD Drahomíra 17.03.2004 20:23
To je fakt problém! Ten vysokoškolák ví, že musí komunikovat i s "no tak dobře, nechci to použít, ale musím" - "debily" tak předpokládá, že ostatní to vědí! Nebo snad né!?
Reagovat na tento příspěvek
 
ZŠ Bojanov Drahomíra 17.03.2004 20:20
Ach, jo, každý inteligentní člověk si z (zde předpokládaného) "příkoří" vezme to nejlepší! Myslíte si snad o svých dětech, že nejsou inteligentní????
Reagovat na tento příspěvek
 
Znovu kruhaky Drahomíra 17.03.2004 20:15
No jo, jak on to jen ten Komenský říkal? Zábavou ke hře? Nebo hrou k učení? Nebo jak to vlastně bylo?...
V každém případě Vám dávám za pravdu, ale "Zik-Zak" se jen tak řidiči nenaučí, chválabohu za každý autodrom!
Reagovat na tento příspěvek
 
Ekologická havárie v Chrudimi Drahomíra 17.03.2004 20:10
Myslím si, že to, co je zde řečeno, je všem známá pravda! Proč se tím zabývat, když všichni vědí, že k řízenenému tzv."krachu" Transporty dali pokyn všichni zainteresovovaní: .........., nebo je snad mohu jmenovat????? Asi ano, ale mně se nechce!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ ještě jednou Drahomíra 17.03.2004 20:04
To je takové plácání do větru, ale skutek utek...jak říkávála moje babička.
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? Drahomíra 17.03.2004 20:00
Milý Adněli chrudimský, je to totéž, jako by s Tvé ratolesti jmenovali Sářini.
Reagovat na tento příspěvek
 
Plánované rušení základních škol v Chrudimi Drahomíra 17.03.2004 19:58
Kdo to jsou kvalifikovaní "odborníci"? Kdo za to může, že se lidé nechtějí rozmnožovat? Kdo jim sebral jistoty světa? ??????
Reagovat na tento příspěvek
 
Plánované rušení základních škol v Chrudimi Drahomíra 17.03.2004 19:56
 
Vzdyt je to tak jednoduche... Drahomíra 17.03.2004 19:55
V jednoduchosti je sice krása, ale, ta s politikou nemá nic do činění!
Reagovat na tento příspěvek
 
KONEC Drahomíra 17.03.2004 19:53
"mně" je nesprávně, je to hrubka!
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzdyt je to tak jednoduche... T. 17.03.2004 19:01
Ano, vidíme jak to funguje v politických stranách.
Každého, kdo má vlastní názor, je třeba umlčet,odstranit, obvinit z čehokoli, odsunout na nevolitelnámísta kandidátek. Několikanásobným příkladem je toněco, co nazývá US.
Děkuji, nechci, stačí mi aktivita v neziskovce.
Veřejná kontrola, kterou v civilizovaném světěobstarává 7má velmoc, nefunguje. NCh jsou hlásnoutroubou radnice, jejich redaktoři neumí ani pořádněpřečíst tiskovou zprávu a vybrat z ní podstatnéinformace. (Už jsem to tu probíral, okřikli jste mě, coto sem tahám). A za těchto podmínek, kdy nelzespolehnout na rovnou soutěž názorů a řešení, to nemávůbec žádný význam.
Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka před školkou Dr. Malíka Blix 17.03.2004 14:14
Mirkovi:Počkat chvilku až auto přejede....ano, to chápu na místě neřízeném semaforem, je to o toleranci, já jako chodec se necpu na přechod když se blíží jediné auto široko daleko. Stejně tak když jsem řidič nedávám většinou přednost chodci když jsem jediné auto v okruhu 200m, prostě to vyhodnocuji situaci od situace.
Naopak dám přednost vždy když je šňůra aut a je těžké přejít. Stejné chování očekávám, když jsem chodec.
Ale teď k "Malíkovi" a podobným přechodům. Když mám jako chodec zelenou, tak nemohu přece moc okounět, jak píšeš "chvilku počkat", to tam mám hned červenou zas a nikam nedojdu. Nesnáším ty borce řidiče, co to "voroštujou", honem honem aby stihli ještě před chodcem projet, málem mu přejedou špičky bot a vítězoslavně mizí v dáli. Myslím, že by je kvůli nějakým 10-15 vteřinám neubylo. A už vůbec jsou nejlepší ti co najedou, vidí na semaforu pro chodce červenou a zuřivě gestikulují a troubí. A ani malinko jim, omezencům, nedojde, že tam byla zelená a chodec jen dokončuje přecházení (jak ostatně řeší vyhláška), neboť je zelená pro chodce nastavena jen tak tak na vkročení na přechod i bez nějakého okounění.
S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? Blix 17.03.2004 13:53
Matyldě:To přece nemá logiku! Angličtina je jeden ze světových jazyků, domluvíš se leckde, proto se jej učíme. Ale přece se nebudeš učit např. japonsky (podle Tvé logiky), když tam pojedeš na dovolenou. Jó jiná by byla (a třeba jsi to tak myslela)v případě cizince trvale žijícího u nás, to po to jo - chceš tu žít, nauč se naši řeč (pokud možno slušně).
S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
KONEC Blix 17.03.2004 13:24
Pokud je to definitivní rozhodnutí, tak škoda. Ubyde zase jeden se slušným rozhledem, přehledem a informovaností...
S pozdravem Blix :-)PS.: Nebo že by Hašek....? Klid, jen pokus o vtip... :-)))
Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka před školkou Dr. Malíka Jarda 17.03.2004 11:15
No tak nevím co si mám tedˇmyslet.Podle mne jsou města hlavně pro lidi,aby měli kde žít(staletá historie).A prosazovat se z pozice silnějšího...
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? mara 17.03.2004 10:11
Je vidět že osm let bylo málo, že jsi nic napochopila :-))))))))
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? Vlasta 17.03.2004 09:51
To snad nemyslite vazne. Chtela bych videt Vas, jestli by jste byla schopna mluvit v kazde zemi domorodym jazykem. Smirte se s tim, ze jsme mala zem.
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? Matylda 17.03.2004 09:28
Učila jsem se anglicky 8 let. Z důvodu toho, abych se v cizí zemi domluvila.
Proč u nás cizinci nemluví naším jazykem, vždyť my v jejich zemích mluvíme také tím jejich !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
pomůžete? Ron 17.03.2004 09:21
No tak přijeď, zajdem na kafe, pokecáme (zaspeakujem) a můžeš u nás i přespat!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Plánované rušení základních škol v Chrudimi Větrník 17.03.2004 00:05
Proč zrovna Sladkovského, která je mimo rušnou ulici, proč ne třeba "šedivka" a "růžovka" nad náměstím ???
Reagovat na tento příspěvek
 
KONEC Georgina 16.03.2004 23:13
To už tady jednou bylo a ten onen se jmenoval Peter van Hofen.....:-)))Škoda, Deklene, Tvé příspěvky jsem většinou ráda četla. Třeba se brzy najde podobný diskutující.
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ ještě jednou Nemo 16.03.2004 22:42
Tak teda nevím o čem se v tom článku mluví - i když byl dost dlouhý. Spekulovat o ekologické zátěži je dost odvážné a město to nijak nedokáže ovlivnit. To byla parketa bývalého okresního úřadu.
Tak mi z toho vychází, že to napsal někdo, kdo PZ nechce. Myslet si, že nás tady zachrání bydlení je dost naivní. Jedině průmysl může zabezpečit prosperitu. PZ je třeba obsadit. Tahle radnice to ale dělá dost diletansky.
Reagovat na tento příspěvek
 
KONEC deklen 16.03.2004 22:39
Po úvaze co se zde probíralo, jaké to má dál perspektivy, jistě spoustě lidí udělám radost, protože jsem se rozhodl to zde nejen nekomentovat, ale ani už dále nesledovat. Přiznám se že mně to bavilo a stále baví , ale je to o ničem (a to nejen z mé strany, ale ode všech). Fakt o NIČEM !!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzdyt je to tak jednoduche... deklen 16.03.2004 22:32
Jakejch patnáct ??? to myslíš nás na chatu ??? co sem píší častěji a nebo zase píšeš bludy od obludy jako obvykle a nespočítáš ani lidi v koalici na radnici kterých je pouze 14 ????? Dále není v ČR politické uskupení a to ani nezávislá Volba pro město (nemyslím tím lidi z CR) ale z HKA, kteří to zakládali kde by nebylo rozlyté mlíčko a škraloupek.
PS : pokud tě jako argument napadne že to s kolalicí válí i Moučka a ža jsi ho započítal ztak je to opět špatně ... to by jich tam bylo pak 18 protže komunisti jistě drží pohromadě.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32  31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.