Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
letiště X obyvatelé Likvidátor 11.05.2004 20:05
Moc se omlouvám za tolik stejných příspěvků ale můj počítač přestává spolupracovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Mexiko 11.05.2004 19:56
Měl jsem telefonický rozhovor s paní Hanou Hikelovou, která má na starosti pořad "Pod kůži", ve kterém zmiňovaný příspěvek zazněl. Ta mi prozradila, že tento příspěvek připravila Naďa Kubínková z pardubické redakce ČRo. A byla docela překvapena informacemi z jiné strany a přislíbila, že vyvolá šetření okolností vzniku tohoto příspěvku.

A po rozhovoru s představitelem Aeroklubu, který mi zase prozradil, že zmiňavaná redaktorka z pardubické redakce absolutně neměla zájem o předkládané informace, jen pouze o ty, na které se sama chtěla zeptat - či spíše se měla zeptat. A pokud vznikne nějaké šetření od nadřízených z Prahy, tak asi bude někomu pěkné horko. Dal jsem jim odkazy i na tuto diskuzi pro získání informací a kontakty na aeroklub.


Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Likvidátor 11.05.2004 19:51
Pan Beran se do pana Beránka nastrkal už něco peněz.Ten se snaží aby nepřišel o prácí.Protože jako normální právník nestojí za nic.To je všeobecně známo. Je vidět že ho nezajímá názor obyvatel Chrudimě ale už i radnice.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Mexiko 11.05.2004 10:48
úterý 11.5. čas cca 10:40 - na Radiožurnálu v pořadu pod kůži bylo probírána situace kolem našeho letiště. Více než polovinu času (odhadem), tam měl slovo pan Beránek. A podle mého názoru tam předvedl celou plejádu tendenčně zaměřených informací, názorům a faktům z druhé strany tam byl dán prostor minimální. Je to velká ostuda, že se takto nechalo zmanipulovat toto veřejnoprávní rádio.

Pro neznalé místní situace tato reportáž vyzněla tak, že letiště bylo neustále využíváno, neustále se tam létalo, byl neustálý nesnesitelný hluk a malá skupinka obyvatel (rádoby těch dobrých a statečných) se snaží proti postavit. Jenže každý z Chrudimi snad ví, jak to je ve skutečnosti, jen v Praze si nedělají těžkou hlavu se získáváním informací.

A pana Beránka by měli pověsit do průvanu za opakované hanobení našeho města!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE catty 10.05.2004 20:16
Sorry Nemo,když se podíváš na mapu, tak vidíš, že průmyslová zóna skoro navazuje na nově postavené baráky ... promiň je tam asi 300 metrů prostor .. bydlím tam kousek už pěknou řádku let, takže přesně vím kde to je - takže se musím zastat jany. S prací je to tak jak se píše - sice v bývalé Transportě je řada firem, ale bohužel je tam zaměstnáváno více Slováků než Čechů a nikoho to nezajímá.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Lebduška Josef 10.05.2004 16:20
Jen námět: Nejsem právník, ale v nějakém zákoně (vztahoval se k restitucm) bylo uzákoněněno, že stavby v minulosti postavené na zemědělské půdě a nezkolaudované se mají dodatečně zkolaudovat - jen nevím, zda se to netýká pouze staveb pro zemědělství. Nedalo by se to použít?
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Lukáš Němec 10.05.2004 13:03
Nemáte náhodou někdo ten pořad nahraný? Rád bych ho viděl a zcela jistě nejsem sám.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Lukáš Němec 10.05.2004 12:58
Už se stalo, viz. reklamní plakát na titulní straně a pár banerů odkazujících na krátký článeček se shrnutím: http://www.chrudim.info/zpravy/vypis.php?kategorie=15
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Lukáš Němec 10.05.2004 12:56
Dne 1. června 2004 v 18.30 hodin se bude ve výstavní síni firmy Vodní zdroje pod Širokými schody konat vernisáž výstavy Letecká Chrudim 1939 - 2004. Akce trvá do 27.6.2004.
Viz. http://www.chrudim-city.cz/zpravod/0504/37.htm

Nebylo by od věci, aby i tam byly petiční archy!
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Lebduška Josef 10.05.2004 10:35
Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale vadí mi ta neochota o něče jednat, neochota znát jiný názor. Vždyť s námi začali jednat až po docela masivním protestu, který zlehčovali, naše argumenty a opravdu pravdivé, prohlašovali za výmysly.
Radnice má moc, má úředníky a my jejich práci kontrolovat můžeme jen velmi těžko. Podklady na jednání zastupitelstva nemáme a když už se k mim dostanemeopět neznáme to, co bylo projednáno někde mimo. Známe jen návrh na usnesení. Na veřejném zasedání nikdo (a kde je oposice), nepožaduje vysvětlení proč takové či onaké rozhodnutí, nanejvýš jednotlivé strany se vzájemě napadnou. pokud už je nějaké zdůvodnění, pok většinou typu odborné útvary doporučují (nedoporučují).
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Jan Roček 10.05.2004 09:19
Přesně tak by to mělo fungovat. Realita je však bohužel jinde. A neházejme do jednoho pytle lidi na radnici. Řekl bych, že převážně to jsou lidé slušní a vstřícní, někteří i s opravdovým zájmem o Chrudim. Bohužel jsou tam i ti "druzí". Je potřeba, aby se Chrudimáci více zajímali o dění ve městě a své zastupitele si "hlídali". Diskuze na netu nic neřeší. Kolik lidí přijde na zastupitelstvo a řekne veřejně svůj názor???

Obchvat Markovic je zatím jen myšlenka. "Rvát" za ni by se měli především Markovičtí. Čím dříve se zrealizuje, tím lépe pro všechny!

Zdravím

Jan Roček


Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Jan Roček 09.05.2004 20:01
Veškeré info a petiční arch ke stažení najdete na: http://www.mujweb.cz/www/akcr/zachovani.html

Podepsat petici lze: 1) v posilovně Golem Club - škola Dr. Malíka (t: 737-748764) 2) v prodejně textilu "Cross" v Havlíčkově ulici vedle zlatnictví (t: 728-749517) 3) ve "Velkém Bazaru" ve Štěpánkově ulici (t: 469-620456)...
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Tomáš Kabát 08.05.2004 20:19
Ahoj Lukáši, možná bys mohl pomoci s peticí vyvěšením jejího obsahu na stránkách a informací kde a jak podpořit. Tom
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Lebduška Josef 07.05.2004 23:21
A není možné, aby nějací představitelé města pozvali dotčené občany bydlící v blízkosti plánovaného obchvatu a vysvětlili jim situaci? Řekli jim, jaká případná opatření se udělají, jak vypadá studie např. odhlučnění, případně u nejhůře postižených jaký bude finanční přispěvek na případné (stavební) úpravy? Na jednání v Markovicích nám pan Kudrnáč vyprávěl, jak na návštěvě v Ede (partnerské město v Holandsku) budují dálnici středem města, ale kolem staví protihlukové stěny, budovy mají speciální protihlukové konstrukce atd., co z toho bude v Chrudimi? Nebo tam všichni jezdí jenom na "vakace"?
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Lukas Nemec 07.05.2004 17:48
O těch návštěvách jsem již slyšel také od známého (ne z této diskuse Úsměv ) a jen se "modlím" aby to nebyla pravda.

To by bylo opravdu již velice smutné.

L.
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Administrátor 07.05.2004 14:42
Každé přihlášení po čase vyprší a je třeba se znovu přihlásit z důvodu bezpečnosti (když se někdo např. zapomene odhlásit).


Ale text nového příspěvku by měl být doplněn automaticky, tj.
nemusíte celý příspěvek psát pracně znovu.

Jde možná jen o to, zda není doba platnosti příliš krátká!?

Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Administrátor 07.05.2004 14:31
 
Přihlašování Administrátor 07.05.2004 14:27
Za poznámku na Larryho ve svém příspěvku se omlouvám, v té chvíli jsem si nijak neuvědomoval rozsah možného dopadu. Byla to jen můj osobní tip, který nijak nesouvisí s mým koníčkem administrátora a ani nějakou analýzou IP adres apod.

Takže pokud budete tak hodní, ukončete další vyšetřování totožnosti pana Larryho, nemá to význam. Díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Likvidátor 07.05.2004 13:07
Pan starosta už brzy dostarostuje.Tak si asi hledá nové místo.Představte si že ho hrozně rozčílilo,kolik lidí podepsalo petici za zachování letiště.V Chrudimském zpravodaji byl článek o letišti.Podepsaný byl místostarosta Trávníček.Nevím jestli ho pan starosta četl.Na čT1 byl pořad o letišti.Pan Beran s panem Beránkem byli pozvání ale nedostavili se.Proč asi? Jedná se pouze o uplácení a o zastrašování.(viz. redaktor čT pan Vainar panem Beranem.Prý příjde o místo když mu nepůjde na ruku).Oni si totiž myslí že se jich všichni bojíme a že jim budeme sloužit.Velice se pletou.
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště X obyvatelé Homo 06.05.2004 22:24
Nejsou jen dvě. Mají i vydatného pomocníka na radnici. Vysvětlí nám pan starosta svoje návštěvy na Podhůře?
Reagovat na tento příspěvek
 
Ekologická havárie v Chrudimi Homo 06.05.2004 22:21
To je pravda. Nikdo za nic nezodpovídá, jen berou své jisté. TO NEMÁME NIKOHO LEPŠÍHO?
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Homo 06.05.2004 22:19
Je to hovadina. Larry je už druhý měsíc v Anglii, vrací se někdy kolem 10.5. Asi nemá čas sledovat tyhle stránky.

Reagovat na tento příspěvek
 
Odstoupí nebo postoupí? Homo 06.05.2004 22:14
Neodstoupili a nedstoupí, někteří možná postoupí. Svou pasivitou, hlasováním dle směru větru a přizpůsobivostí se hodí kterékoliv straně. Ale přesto, Broďáku, Půlpáne odstupte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky T. 06.05.2004 21:36
Fuj... Eště to tak. Zkus vstávat vo hodinu dřív....
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Jan Roček 06.05.2004 21:10
Jsem si vědom, že přiblížení obchvatu Markovic rodinné zástavbě u markovického rybníka není zcela ideální, ale z celkového pohledu pozitiva výrazně převažují. V současnosti jezdí veškerý tranzit po stávající silnici 1/17, která vede skrz Markovice v těsné blízkosti velkého počtu rodinných domků. Obchvat vedle rybníku by vedl v mnohem větší vzdálenosti od zástavby, která zde navíc není tak početná. Hodně by pomohl i pás izolační zeleně - pak by se to komfortu bydlení lidí u rybníka dotklo opravdu minimálně. Obchvat by měl plnit nejen tranzitní funkci, ale i zlepšit dopravní obslužnost = napojení PZ a plynulé navázání na jižní obchvat Bylan, který je již schválen v územním plánu. Pokuď bychom silnici postavili někde v poli daleko od zástavby, sice by nikomu nevadila, ale také by po ní málokdo jezdil. Délka obchvatu musí být co nejkratší, v opačném případě by většina řidičů podlehla pokušení zkracovat si cestu po staré silnici a byli bychom tam kde jsme teď...

Souhlasím s názorem, že město nemá žádnou dlouhodobou koncepci rozvoje. Vždy se řeší jen jednotlivosti a nehledí se na celek a už vůbec ne do vzdálenější budoucnosti. Navržená PZ pár metrů od obytné zástavby je toho důkazem. Na druhou stranu vilky vedle Transporty s výhledem na montážní haly by si také málokdo postavil. Rozumné řešení by bylo, ponechat PZ jen v jedné polovině (blíže Transportě) a v druhé polovině (blíže Markovicím) zrealizovat např. obchodní a zábavní zónu...

Chrudimi zdar a Markovicím zvlášť ! Úsměv

Jan Roček
Reagovat na tento příspěvek
 
PRŮMYSLOVÁ ZONA-MARKOVICE Lebduška Josef 06.05.2004 15:59
Nemohu mluvit za obyvatele Markovic, ale jak znám jejich názory nebudou proti jakékoliv rozumné variantě. Mě osobně se tato varianta zdá rozumnou. Pokud se týká obchvatu kolem Markovic je zřejmě diskutabilní vzdálenost od rodinných domů v části u markovického rybníka.
K druhé části: Chrudim má výborné předpoklady, aby se stala něčím jiným, než jakousi „manufakturou“ Má školství, kulturu, vzdělané lidi, je výhodně umístěna v blízkosti chráněné oblasti i v blízkosti průmyslových Pardubic, má tradici. Ve světle projevu spolkového kancléře (SRN nebude podporovat daňový dumping nových členských zemí) je zřejmé, že investorů hledajících levnou pracovní sílu ubude a ti kteří zde jsou odejdou dále na východ. Ukrajina, Čína, a další – tam všude umí také házet lopatou. Proto je nutno budovat ne PZ, ale „technologicko obchodní zóny“ . Hledat propojení mezi vědou školami a výzkumem, vývojem. Takové investory potřebujeme. A těm momentálně Chrudim nic nenabízí. Po dobudování dálnice a obchvatu bude mít i dobré dopravní napojení, blízkost letiště (H. Králové nebo Pardubice) a doufám že i letiště vlastní. K tomu je také potřeba nějakou koncepci rozvoje města, neměnný územní plán, spojit síly s blízkými Pardubicemi a i dalšími okolními městy, nabídnou dobré podmínky nejenom pro podnikání, ale i pro bydlení. Podpořit školství, kulturu, rozvoj sportu, dopravního napojení, vytěsnit tranzitní dopravu mimo město.
Přestat se bát „ noclehárny Pardubic“. VŠ v Chrudimi? Proč ne.
Nebo pro začátek alespoň pobočku (fakultu) pardubické university. Mimochodem, v Pardubicích se bude stavět nová. To vše je ale běh na dlouhou trať. Jen málo se zde stříhají cílové pásky a rozhazují úsměvy do kamer. A je to běh na déle než jedno volební období. Proto je to pro politiky a i pro politické strany málo zajímavé.

Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Lebduška Josef 06.05.2004 15:20
Ještě jeden dotaz. Proč jsem odpojován chci-li odovědět delším příspěvkěm?
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Lebduška Josef 06.05.2004 12:17
Máte smůlu. Syn vůbec není zatím zaregistrován, jen chtěl zaregistrovat. Můj syn chtěl přispět k diskusi o letišti, protože se nepřihlásil (ani nezaregistroval), přispěl pod mým jménem 13. 4. 04. Pokud jsem si všiml, Lary již po registraci přispíval, takže - chyba. Uměl-li by se jako Lary přihlásit, proč by měl problémy? Pro úplnost, syn počítač nemá a ani v práci nepracuje s počítačem.
Snad s Lary ozve a vysvětlí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Mexiko 06.05.2004 08:00
posuň se o hodinu, jezdíš moc brzo z práce Úsměv , zkus jezdit po 16-té hodině, to pochopíš, proč tak nadávám
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky T. 05.05.2004 20:58
Nevim, do kerýho neřádu si koukal, ale když dojedu do 15:10, tak projedu až skoro k Husovic kostelu, jinak pozdějc koukám (až od Medlešic) jen na prázdnou silnici v protisměru, a když skončím u pumpy (nebo dál k Pardubicům) vyrojej se najednou auta v protisměru. Jasný šraňky. Kolem 15:10-30 tam musí ject nějakej skleník -Bylany, nebo CR hlavní. Nebo pravidelně šibujou, pak by potřebovali nakopnout. Viděli ste někdo ten vlak zblízka?
Reagovat na tento příspěvek
 
Ekologická havárie v Chrudimi Administrátor 05.05.2004 13:09


iDnesiDnes - rubrika Pardubický regionV bývalé Transportě začne likvidace ekologické havárie

Chrudim V areálu bývalého státního podniku Transporta začne tento týden odčerpávání chlorovaných uhlovodíků.
Jedovaté látky, které prosakují již delší dobu z ohnisek v závodu, zamořují podzemní vody v okolních obcích na území až deseti čtverečních kilometrů.
"Nyní se nastavuje dekontaminační stanice na požadované parametry čištění. Cílem je zamezení průniku těchto látek vně areálu Transporty," řekl Jiří Unčovský ze společnosti Ekomonitor. Pod celou lokalitou může být podle propočtů až 17 tun rakovinotvorných látek, které po vytěžení společnost zlikviduje podle zákona spalováním nebo ukládáním na určené skládky.
Chod čisticí stanice je zajištěn do konce roku, za což Pardubický kraj zaplatí 11 milionů korun. Systém zahrnuje sedm vrtů do hloubky až 45 metrů. Později by však měly přibýt další vrty před postiženými obcemi Medlešice a Dřenice, kde koncentrace přesahuje povolené normy až dvacetinásobně.
Vybudování bariér před uvedenými obcemi má zabránit šíření jedů do studní. To vše by však podle Unčovského nemělo smysl, kdyby nenásledovala další opatření. "Nejúčelnější je co nejdříve vymístit ohniska kontaminace," prohlásil. To však bude stát desítky milionů korun a potrvá déle než pět let.
"V polovině roku zkontrolujeme provedené práce, chceme určitě pokračovat dále," tvrdí radní Petr Šilar. Kvůli havarijnímu stavu nebylo podle něj vypsáno výběrové řízení a zakázku přímo získal Ekomonitor. Uvedená firma již čistí lokality v Boru u Skutče nebo areál bývalé Tesly v Pardubicích.


Autor: (ČTK)
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Mara 05.05.2004 08:09
Úsměv jasně že ne na 100% mohl to psát i někdo kdo seděl u PC pana Lebdušky o nic nejde jen takový postřeh Oh my God! ) HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Administrátor 05.05.2004 03:13
To je fakt, to jsem se trošku nevědomky ustřelil Bohužel, škoda

Ale spíš to byl dotaz a můj soukromí tip, netvrdím že Larry je 100% mladý pan Lebduška.

Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Zhotovení webových stránek Městského úřadu Chrudim Mexiko 05.05.2004 01:06
a ještě jedna perlička, ale tentokrát se netýkající naší milované radnice - úřad Pardubického kraje vypsal výběrové řízení na obsazení místa webmastera - kromě kupy podmínek je tam i uvedené platové zařazení - 9. třída - což činí zhruba 11.200 Kč hrubého.

Za podobné peníze můžu jít v Praze na brigádu a s výraznou vestou a koštětem ruce zametat Staroměstské a Václavské náměstí. A studenty se znalostí aktivní angličtiny (to je taky v podmínkách od kraje) tam berou prioritně.

No s takovou si dobré odborníky skutečně nepřilákáte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zhotovení webových stránek Městského úřadu Chrudim Mexiko 05.05.2004 00:47
nějak se nezobrazilo, ale i (a nejen) adresa odesilatele pochází z domény chrudim-city.cz

a když se podíváte na stránky www.chrudim-city.cz , tak zjístíte, odkud data unikají ....
Reagovat na tento příspěvek
 
Zhotovení webových stránek Městského úřadu Chrudim Mexiko 05.05.2004 00:44
Zase jedno škodolibé popíchnutí - už si někdo na naší slovutné a ctihodné radnici všimnul problémů Win2000, Win2003, WinXP a samostatně se šířícího se viru Sasser (aneb jiné mutace červa MS Blaster)??

a aby toho nebylo málo, tak mi během posledních hodin přišlo několik emailů - zavirovaných virem Netsky.AB. A hlavička toho e-mailu zněla:

Received: from vetrnik.net (HELO resatko.org) (213.226.209.27) by XXXXXXmujserver with SMTP; 4 May 2004 18:05:32 -0000 Date: Tue, 04 May 2004 20:02:46 +0100 To: "XXXXXmoje mailovka"" From: "Vaclav.stiller"

v hlavičce toho mailu je toho více, ale o tom pomlcim.

Ale trvá ještě naše radnice na striktním využívání mrkvosoftích technologií????????? Občané, těšme se.
Reagovat na tento příspěvek
 
Smajlíci pro admina Mara 04.05.2004 10:12
 
Přihlašování Mara 04.05.2004 10:11
Ukázalo se tak že Larry je mladej Lebduška takže skoro 1/2 příspěvků zde ohledně některých kauz si psali Lebduškové sami HAHAHAHAH to je prča HAHAHA! , ale na druhou stranu nic proti zásadně nenamítám. Oh my God! )
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Mara 04.05.2004 10:07
Admine .... doporučuji nedávat nějaké narážka na jména (nick) viz minulý dotaz Lebdušky ..... to pak zavést povinnou registraci aby všichni věděli kdo je kdo ....
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Jan Roček 03.05.2004 21:03
Naprostý souhlas s Mexikem. Kruháky jsou sice propustnější, bezpečnější a řekl bych že i spravedlivější - kdo dřív přijede, ten dřív odjede, ale na historickou Bídu se moc nehodí. Když už tam má být, tak jen opravdu jednoduchý kruhák. To co navrhuje ŘSD - výrazné posunutí kruháku směrem k Masarykovi, zábor chodníků a doplnění o zvláštní odbočovací pruh Pardubice - Bohemie je už extremismus. Vše přece vyřeší obchvat! Proč vyhazovat peníze a bourat si centrum ???
Reagovat na tento příspěvek
 
Smajlíci pro admina Administrátor 03.05.2004 20:54
Když píšete nový příspěvek nebo reakci na starší, máte vedle textového pole odkaz Nápověda, tam to je Úsměv

Odkaz: http://www.chrudim.info/forum/napoveda.php3
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Administrátor 03.05.2004 20:50
Ne pane Lebduška, "chyba" není v uživateli ale v systému.
Respektive, ne chyba ale cíl:

Chci zamezit jednomu uživateli, který si zaregistruje třeba pět přezdívek aby se pak postupně pod každou přihlašoval a prezentoval tak například názor "většiny".

Po Vašem odhlášení se ale může již za 20min pan Lebduška mladší bez problémů přihlásit (Larry ?)

Doufám, že to je dostatečně dlouhá doba na to, aby to netrpělivce přestalo bavit a dali pokoj.

Snad i sám shledáte tuto funkci užitečnou.

Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Mexiko 03.05.2004 16:16
koukal jsem na jizdni rady a uz - obrazne receno - mlcim. Podle radu jedou vlaky v cca 16:12, 16:20, 16:50, 16:56, 16:58.

Ale stejne si myslim, ze ten kruhak tam nema byt, ale soucasnou situaci vyresi jen obchvat mesta.
Reagovat na tento příspěvek
 
Smajlíci pro admina Mara 03.05.2004 10:17
Omluva .... nepoděkoval jsme předem takže ... Díky HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Smajlíci pro admina Mara 03.05.2004 10:16
Zajímalo by mě jaké slajlíky mohu používat a tabulka jejich znakl, popř, "kódů" Úsměv HAHAHA! Bohužel, škoda Oh my God! )
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Mara 03.05.2004 10:15
Podle mě to je v uživateli a ne v systému. HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Mara 03.05.2004 10:13
Podle mě je pravde někde mezi názorem Mexika i Blixe, někiolikrát za den zácpa díky vlaku. A k zácpě ve špičce mimo vlak i od Niky sjede auto dolů na kruhák za cca 4-5 minut a je "odbavené" v Pce stojí fronta v té době od nadjezdu u Hypernovy a jede se na 5-7 hrků na zelenou než se projede a jedno kolečko trvá cca minutu. Přiznám že cukání po kouscích je na kruháku občas na mrtvici, ale asi nebudu sám kdo to pouští bez rachlosti takže pohoda.
Reagovat na tento příspěvek
 
Přihlašování Blix 03.05.2004 08:11
Je to tak opravdu? Potom by vysvětlil Admin. Ale domnívám se, že napočátku bylo konstatováno právě toto - bude nick s heslem aby se mohl kdokoliv připojit do diskuze nezávisle na ostatních uživatelích jednoho počítače (mimo jiné např. v internet.
kavárnách).
S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Blix 03.05.2004 08:06
Jo jo, šraňky od Pa jsou určitě taky dost významným faktorem - udělá se na nich fronta a pak to najednou hrkne na kruháky a hůř se potom to množství aut na kruhákách "vstřebá".
S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kruháky Blix 03.05.2004 08:02
Proč by nemohly? Když to šraňky na nějakou dobu od Pa zarazí, tak se ta fronta od nich potom rovnou nahrne na kruhák a je to. A pak samozřejmě dojíždějí další a další...
S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.