Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
chrudim a radnice Administrátor 26.07.2004 08:45

chrudim a radnice Administrátor 26.07.2004 08:44

chrudim a radnice Administrátor 26.07.2004 08:43
Oba dokumenty jsem uložil na náš server, takže čtěte: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=191
Reagovat na tento příspěvek

chrudim a radnice Lebduška Josef 26.07.2004 08:27
Ano a protesty na tom nic nemění. Mimochodem, pan starosta má zcela určitě právo vybrat si své spolupracovníky. I když změna takovýmto způsobem?

chrudim a radnice Lebduška Josef 26.07.2004 08:23
Já tam určitě budu. Nedělám si ovšem žádné iluze, že má účast něco změní. O podpisech vím, jen je otázka, kde sehnat oněch 25 lidí, kteří budou ochotni dělat něco pro město a jeho obyvatele a ne se hádat a podávat ne sebe vzájemně trestní oznámení. Jinak to nemá smysl.

Rampa - letiště Mara 26.07.2004 08:22
Rampo tak jak je to s povolením na kompletní lítání, počli nějaké info do vzduchu. Dík

chrudim a radnice Mara 26.07.2004 08:20
Nevím jestli by jsi zrovna ty byl ideální zastupitel, ale rozhodně ještě nemáš máslo na hlavě a podařilo se ti dát do kupy docela zajímavé lidi .... ale málo hlasů. Doporučuji doplnit a sloučit kandidátku s nějakým dalším proudem co nyní vzniká ve městě, protže pakliže bude moc "vlků v příštích komunálkách tak zajíce nechytnete".

POZDRAV PRO CATTY Mara 26.07.2004 08:18
Není nad to mít včasné, pravdivé informace dříve nežli ostatní .... mimochodem o jeho odvolání se v určitých kruzích (mezi než nepatřím, ale občas se něco dozvím) mluvilo delší dobu a byla jen otázka času kdy se to celé spustí, ale toto jsem se dověděl až těsně před spuštěním celé akdce. PS: Tvou zprávu beru jako konstatování nikoliv výtku (nebo jsem se spletl ???) a rozhodně nemám s celou akcí osobně nic společného

POZDRAV PRO CATTY Mara 26.07.2004 08:13
Díky za psychologický profil, ale je vidět že to nebude tvoje profese HAHAHA! a to přirovnání s jablkem není také moc trefné, protože to rozdělení jabka ovlivníš přímo ty, ale ve volbách jsi součástí nastaveného systému a ten funguje jak jsem ho popsal.

POZDRAV PRO CATTY komik 25.07.2004 22:56
Nazdar chytrolíne! Je fakt, že takovej motor už někdo vymyslel a vyzkoušel. Taky jsem někde četl, že dneska nejni problém vyrábět motory se spotřebou benzínu pod jeden litr na 100 km. Jo - jeden problém to má: proč někomu snižovat pohádkový zisky, co??

POZDRAV PRO CATTY komik 25.07.2004 22:00
Ahoooooooj, věř si, čemu chceš. Je to tvoje svoboda. Já bych jen řekl, že sponzorský dar politický straně není nic jinýho než ZLEGALIZOVANÝ ÚPLATEK. Přemejšlej o tom aspoň chvilku.

N á v r h komik 25.07.2004 20:30
Zdar Mexiko! Sundej sombréro a pojď se mnou chvíli myslet. V každým sportu chce bejt každej sponzor co nejvíc vidět. Já se ptám - proč je to v politice jinak?? Ten, kdo láduje peníze do nějakýho sportu, chce na oplátku vidět nějaký výsledky. Tááááááááák, teď už si můžeš odpovědět sám.

N á v r h Michal Tereska 25.07.2004 19:32
někteří by museli mít ale hodně velký trika, aby se tam všechny názvy sponzorů vešly

chrudim a radnice Michal Tereska 25.07.2004 19:30
jestli to je narážka na mé kandidování do komunální politiky, tak se nemám zač stydět - stávající situace v Chrudimi se mně nelíbí a je jen škoda, že není více lidí v mém věku, kterým by nebylo jedno - jak se hospodaří s penězi nás všech - jak se Chrudim rozvíjí, atd.

POZDRAV PRO CATTY catty 25.07.2004 19:25
Independent festival mám ještě v živé paměti :)) Jednou ročně to byla vítaná změna. Bydlím nedaleko a ten hluk byl srovnatelný (abych byla objektivní - menší) s poutí, což se jednou za rok dá vydržet :) Ono tento festival zničili skoro stejní lidé jako teď letiště - opět vilová čtvrť novodobých zbohatlíků a podnikatelů. Nedávno jsme se tam šli projít, koukala jsem na tu "architekturu" a celkem chápu cizince, kteří se nám za ní smějí. Jeden jediný dům je tam netypizovaný a originální :)

Co ještě dokáží podnikatelé .... třeba teď vím od jedné obyvatelky z blízkosti náměstí, že bojují o to, aby zůstala otevřená Široká ulice pro oba směry .... byli jste teď ve městě? Je to naprostá katastrofa :( Tak jsem zvědavá jak tohle dopadne a upřímně se toho děsím.

chrudim a radnice Michal Tereska 25.07.2004 19:22
ze stávajících je výběr opravdu těžký, protože ti co by za něco stáli, mají jiné lukrativnější místo ( nemyslím tím zrovna doktory ). Post místostarosty po panu Trávníčkovi je zaměřen zejména majetkově a investičně, takže profese stavaře, právníka či managera by byla ideální - tím je výběr z toho co zbylo skoro na nule, ale to již několikrát zmiňovaný problém komunálních voleb - volí se lidi podle známosti a né podle užitku.

POZDRAV PRO CATTY divokej bill 25.07.2004 18:54
Dá se maso získat i odjinud než z mrtvol zvířat? (kanibal nejsem). Já ho jím právě z těch mrtvol.

Jinak souhlasím s tím, jak odpověděla Catty. Já se na svět snažím dívat pozitivně a to bych nemohl, kdybych věřil, že svět řídí nějaké spiknutí mocných, takže tomu nevěřím.

N á v r h Mexiko 25.07.2004 18:11
no fakt jsi komik, ale nápad to je velmi dobrý .... jen asi trochu nerealizovatelný Bohužel, škoda

pizzerie Mexiko 25.07.2004 18:08
já osobně jsem s ní velmi spokojen, mnohem více než s tou pizzerku pod knihovnou - maji tam sice větší porce, ale tam dole smrdí kanalizace a HLAVNĚ nemají pivo, jen nějaký to nepitelný bahno ze západu.

POZDRAV PRO CATTY catty 25.07.2004 17:35
Tak když už je tu POZDRAV PRO CATTY, tak musim reagovat :)))

K volbám chodím pravidelně a ke všem :)) Nemyslím, že je řešení nejít k volbám a pak nadávat jak to tu vypadá :)) S tím co se děje teď na radnici (defacto i s letištěm), si můžu sáhnout do svědomí a říct, že moje volba byla taková, že těm, kteří teď nebojují za lidi, ale jen za svoje zájmy, jsem do křesla nepomohla. Jelikož jsem chrudimačka od narození, zákonitě lidi z radnice (krajského úřadu) trochu znám a vím kdo je osoba bojující za lidi (pro lidi) a komu prostě nikdy nemůžu věřit (a stejně je lidi volí, protože je prostě osobně neznají).

Reakce na vzkaz od Zbyněka Kotúče: Svět byl vždycky postavený na mocných a chudých. Řekla bych, že to dřív bylo daleko horší (vemte si středověk), ale nebyli média, aby o tom lidé věděli. Já žiju tak, abych byla spokojená já, moje okolí a o to přeci jde (tak vždycky lidi žili a přežili) :)) Sice můžeme nadávat na všechno, ale vlastně se máme nádherně, třeba oproti Africe, Indii a lidi jsou tam stejně šťastný a spokojený i přesto, že jim chybí naprosto základní věci jako je voda, hygiena, léky. Jde tu jen o myšlení, subjektivní pohled na svět a lidské hodnoty :)

v druhém odkazu pro divokého billa píšete: Holt každý si vytváříme svoji životní realitu, to je naprosto normální. - s tím 100% souhlasím. Každý svět vnímá úplně jinak :))

POZDRAV PRO CATTY Zorro 25.07.2004 13:05
Ahoj Komiku. Všiml sis, že Mara věděl o tom, že půjdou po panu Trávníčkovi, už o den dřív, než to bylo poprvé uvedeno v médiích?

pizzerie žluták 25.07.2004 12:58
Zdravím co názory na pizzerku ve Štěpánkově ulici v novém kabátě?

N á v r h komik 25.07.2004 00:02
Nazdar lidi, navrhuju, aby všichni politici sundali kvádra a navlíkli dresy se jmény svých sponzorů. A rázem budete mít všichni jasno.
/To jako myslím politiky na celým světě/.

POZDRAV PRO CATTY komik 24.07.2004 23:51
Čau Máro, hele, jestli žiješ podle toho, cos napsal, tak tě celej politickej systém má přesně tam, kde tě potřebuje mít - na místě ustrašenýho voliče, kterej se BOJÍ, aby nevyhrál někdo horší, a tak MUSÍ jít volit menší zlo. To, že je systém takhle nastavenej, o něčem svědčí, nemyslíš?? Hlavně ti nedat prostor na tvoje samostatný myšlení.
Jinak, logicky vzato, když budu mít jedno jablko a řeknu si, že ho nikomu nedám, tak se ani nemůže rozmělnit mezi lidi, kterým bych ho nedal v žádným případě. Čau a nenech se oblbovat.

chrudim a radnice komik 24.07.2004 23:37
Zdar revolucionáři ! Já bych neopravoval píchlý kolo záplatama. Chce to novou duši! Vyprdněte se na výměny politiků a snažte se raději změnit myšlení lidí a potažmo společenský systém. Howgh.

chrudim a radnice Benq 24.07.2004 21:26
Jen na okraj .... je obecně známo že ten kdo vyvolá předčasné volby tak z 85 % neuspěje vůbec.... takže pozor na věc!!!! Navíc je třeba cca 1900 podpisů, započítat nemalé náklady na referendum a pak následně to samé na volby (odhad 3-5 mil Kč za obě akce) a navíc musí někdo dát do kupy protihodnotu proti minulýnm komunálkám, protože jednotlivé uskupení doznají pravděpodobně jen kosmetické změny.

chrudim a radnice Zorro 24.07.2004 21:00
Cestou na propadliště dějin bych ty dva indické sluhy (gliding.cz, kolega Semtex) poslal nejprve do kriminálu. Za křivé obvinění, šíření poplašné zprávy, obecné ohrožení a nebo tak něco.

chrudim a radnice kaspar 24.07.2004 19:30
Snaha pánů Libého a Řezníčka, zbavit se místostarosty Trávníčka jakýmkoliv způsobem, je naprosto zjevná.

Vytvoření nové koalice na chrudimské radnici je sice politicky „čisté“, ale zdá se, že úmysly už tak čisté nemusí být.Důvody, které uvádí pan starosta jsou chvílemi opravdu humorné, chvílemi až diletantské, ale nakonec se zdá, že budou i tragikomické.
Jak to tak vypadá, bude město Chrudim asi jediným městem i obcí, které odvolá někoho, pokud to dopustíme, kdo dodržel obecně závazný právní předpis. V tomto případě se jedná skutečně o nařízení vlády č. 146/2003 Sb. o použití prostředků Státního fondu rozvoje bydlení ke krytí části nákladů spojených s výstavbou bytů pro příjmově vymezené osoby. Navíc místostarosta Trávníček svým postupem ušetřil 9 mil.Kč našemu městu.

Je neuvěřitelné, že dodržení ustanovení § 6 odst.4.písm.c (obec doručí Fondu smlouvu uzavřenou se zhotovitelem stavby) se může stát v představách nám dobře známé dvojice autorů trestního oznámení trestným činem. Jsou to diletanti anebo u nich přestal působit pud sebezáchovy?

To je skutečně něco, co by stálo za to nahlásit do Guinessovy knihy rekordů. Naše město by se stalo opět o něco slavnější.

Za úvahu také stojí, zda by znovuotevření případu „průmyslová zóna“ naše město i pana starostu neproslavilo ještě více.
Jedno je však jisté, že odvolání místostarosty Trávníčka zcela jistě prospěje naši známé dvojici Libý a Řezníček, aby mohli i nadále, zcela bez zábran, pokračovat v cestě za svými cíli.
Zbývá si snad položit otázku: „Kam patří naši známí pánové“? Na smetišti dějin je, zdá se, ještě dost místa! Pošleme je tam v nových, předčasných volbách? Pojďme společně do referenda a projevme se jako občané, kterým není lhostejný osud našeho města!

chrudim a radnice Rampa 24.07.2004 18:27
Tento fejeton mne prisel emailem

Dostane se Město Chrudim do Guinessovy knihy rekordů?

Snaha přeskupit koalici na chrudimské radnici a odvolat místostarostu Jaroslava Trávníčka je zjevná a jak se domnívám skutečné důvody jsou dávno veřejným tajemstvím. Co ale působí dost humorně, jsou důvody formálně uváděné. Jak se zdá, bude Chrudim asi jedinou obcí, která někoho odvolala z funkce za to, že dodržoval obecně závazný právní předpis – v tomto případě nařízení vlády č. 146/2003 Sb., ale ještě na něj podala trestní oznámení. Až dodneška jsem netušil, že dodržovat ustanovení – zde § 6 odst. 4 písm. c se za jistých okolností a ve vhodné chvíli může stát trestným činem. To je skutečně něco, co bychom mohli nahlásit do redakce proslulé Guinessovy knihy rekordů. Naše drahá vlast by byla zase o něco slavnější.

Někdy si říkám, jestli není lepší takový „korzár“, ať už v obecní, regionální nebo celostátní politice, který Vám bez všeho předstírání řekne tvrdě, ale otevřeně do očí: „Máme určité cíle a plány a ty překážíš, takže tě pošleme ke všem čertům!“ Politický korzár a ranař, který se za nic neskrývá, jde tvrdě ale přímo za svým cílem a smete každého, kdo mu v tom brání, sice může vypadat odpudivě, ale jedno takovému ranaři přiznat musíme – nedostatek pokrytectví.

chrudim a radnice ANO 24.07.2004 12:51
Ale no tak, níže je vysvětleno, že to vztahoval na volby. Já upřímně řečeno ne. Takže nejde o zastupitelstvo, ale o kandidáty v komunálních volbách. Tam mi je celkem jasný, koho by si pan Tereska představoval! :))

chrudim a radnice Benq 24.07.2004 11:15
JO ???? a mohl by jsi nám sdělit koho by jsis tak představoval ??? Podle mě je to v zastupitelstvu (včetně náhradníků) až na jednu či možná max. dvě osoby (a u nich si nejsem jistej zda nastane souběh toho, aby nejen mohli dělat místostarostu, ale i chtěli) šílehá holomajzna. Díky za odpověď.

chrudim a radnice ANO 24.07.2004 02:01
Ty jsi trotl! za a) Mluvil jsem o vývoji situace po odvolání p.Trávníčka b) Až dostaneš z radnice Libýho a spol. tak dej vědět.

chrudim a radnice kaspar 23.07.2004 21:14
jseš předem poraženej.Buď jsi foukat svoje bolístky někam jinam,anebo s námi pojď do toho!

chrudim a radnice kaspar 23.07.2004 21:11
Tak nevzpomínej a řekni to na plný pecky!

chrudim a radnice kaspar 23.07.2004 21:07
Rampo,zkus si otevřít svoje weby!

chrudim a radnice kaspar 23.07.2004 21:04
Hele Lebduško, nedělej Kašpara,přijď na zastupitelstvo 28.7. tam se dozvíš,že je třeba získat cca 2000 podpisů pro referendum na předčasné volby.Potom přijď se všema svejma kamarádama,abychom získali víc jak 50% hlasů a volby můžou začít.Je to na delší trať,ale věřím,že nás to zbaví takových všiváků,jako Libý a Řezníček.

chrudim a radnice Lebduška Josef 23.07.2004 18:16
O.K.
Sežeň pár slušných lidí, ochotných dělat práci zastupitelů a já jsem ochoten ve svém volnu dělat kašpara a obcházet chrudínáky s referendem o nových volbách. Žádná defenestrace, petice, jen referendum je závazné.

"M_I_CH_A_L_A_K" Tommy 23.07.2004 15:51
Souhlsím s panem "SIX" po desate hodine plati ve meste nocni klid a to vsude ! A pokud je nekdo kdo je proti tomu at mi rekne kde bydli, ja se k nemu nastehuji a uvidime jak dlouho bude tolerovat me kvalitni domaci kino. Vim ze je to jen "cuceni na bednu" ale ja se se spekem nejak moc nebavim.
Jinak v Chrudimi je bordel cim dal vetsi a to celkove. A to nemluvim o "kravalu" pri konani Loutkarske Chrudime. To nikomu z okoli namesti nevadi, ale takova pout ktera je jen pres vikend...A jen tak pro srovnani, na jakou akci myslite ze chodi vic lidi ? ZAMYSLETE SE LIDI !

chrudim a radnice Mara 23.07.2004 12:48
Hodně zajímavé počtení, jen nevím jestli to je komukoliv schopno pomoci (či "uškodit") a jsem zvědavej jak se bude vše vyvíjet po odvolání Trávníčka (což je zřejmě uděláno a hotovo).

chrudim a radnice Rampa 23.07.2004 11:57
http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/7.jpg

Tohle je odpověd jednoho z obeslaných.

P.S: Omlouvam se za atlas.cz ale nepodpojuje linky takze prosim o otevreni v jinem okne.

chrudim a radnice Rampa 23.07.2004 11:53
http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/5.jpg

http://www.mujweb.cz/www/akcr/obr/6.jpg

Tohle je ukázka jednání pana starosty. Nebudu to nijak komentovat, obrázek o chrakteru pisatele at si kazdy udela sam.

Dopravní hřiště martak 23.07.2004 10:48
To je fakt taky jsem tam zavítal a kluk z toho nic neměl. Jen lítost a otázky.

chrudim a radnice kaspar 22.07.2004 20:57
Když chceš pomoci tak přijď 28.7. na zastupitelstvo a možná se připojíš.Řekni starostovi co si o něm myslíš.Třeba Ti porozumí i pan Řezníček náš milý podrazák!

POZDRAV PRO CATTY Zbyněk Kotúč 22.07.2004 20:26
Nazdar Bille, teda, vy jste ale divokej. Že vy jíte hodně masa z mrtvol zvířat? :)) Rád bych jen podotknul, že jste můj příspěvek četl celkem zbytečně - nepochopil jste z něj totiž jediné slovo. Můžete zůstat v klidu, já si vůbec nestěžuji a ani nebrečím, pouze jsem konstatoval některá fakta. Vy jste spokojen se současným stavem společnosti, já zas říkám, že by svět mohl vypadat stokrát lépe. Holt každý si vytváříme svoji životní realitu, to je naprosto normální.
Nic ve zlým - žiju v domnění, že názvy států se píší s velkým počátečním písmenem.

"M_I_CH_A_L_A_K" TAZ 22.07.2004 15:24
....co ty ses zac??....v tom pripade my mohli treba zamknout celou chrudim ne??...to by sis mel jeste stezovat na oblast kolem bronxu a namesti...coz se asi nestalo...tak tady prestan placat takovyhle hovadiny a zamysli se nejdriv sam nad sebou...cekam na tvoji duchaplnou (nebo duchaprazdnou) dopoved!!

Letiště se už ruší!? Administrátor 22.07.2004 14:36

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

22.7.2004 Pardubický - strana 3 Chrudim podporuje pobyt armády

Starosta Chrudimi chce letiště pro armádu i Aeroklub

Bohužel se potvrdilo, že cesta k obnovení provozu chrudimského letiště nebude snadná a rychlá. Úřad pro civilní letectví sdělil městu kromě jiného dopisem ze dne 2.7., že dle platného leteckého zákona není přípustné užívání civilního letiště k jiným účelům, například výcviku armády ČR. Dále UCL sdělil, že se platným leteckým zákonem řídí i právní vztahy vzniklé podle právních předpisů platných do nabytí účinnosti tohoto zákona.
Vzhledem k výše uvedenému prohlašuji: 1. Pozemky v prostoru letiště jsou v současné době zcela v majetku Armády ČR, která je využívá jako výcvikový prostor pro 43. výsadkový mechanizovaný prapor. Dořešení majetkoprávních vztahů k pozemkům letiště vítám a vnímám to tak, že armáda vlastní tyto pozemky jako důležitou podmínku svého dlouhodobého setrvání v Chrudimi a zároveň jako jasné vyloučení spekulací o možném jiném komerčním využití pozemků letiště.
2. Město Chrudim a já osobně jsem mnohokrát vyjadřoval plnou podporu setrvání 43. praporu 4. brigády rychlého nasazení v Chrudimi. Ani probíhající spor o chrudimské letiště na tomto postoji nic nemění, a potvrzuji plnou podporu Armádě ČR, která do Chrudimi kromě prestiže a pokračování dlouholetých tradic přináší nemálo pracovních příležitostí, nemalé finanční prostředky, ale i pocit jistoty a bezpečí pro chrudimské občany.
3. Ničím nepodložené sliby a polarizace postojů, podněcované i některými politiky, nepřispěly k uspokojivému vyřešení situace, ale naopak pouze ohrožují další setrvání Armády ČR v našem městě. Za daných okolností jsem připraven podpořit pomoc města Aeroklubu Chrudim při budování nového moderního letiště pro jeho potřeby v jiné, pohodlnější lokalitě v blízkosti Chrudimi a pomoci uchovat městu jak vojenské, tak i sportovně letecké tradice.

Starosta Chrudimi Ladislav Libý

Autor: Ladislav Libý, starosta Chrudimi

Konečná verze využití průmyslové zóny Administrátor 22.07.2004 14:23

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

22.7.2004 Pardubický - strana 1 Chrudimská zóna nerušeně spí

Chrudim Poté, co italská firma Colorobbia v únoru ustoupila od myšlenky postavit výrobní podnik v chrudimské průmyslové zóně, rozhostilo se nad těmito pozemky ticho. Třiatřicet hektarů, které město stály včetně sítí téměř sto milionů korun, stále zeje prázdnotou. Nad dalšími zájemci a jejich plány se zatím zavřela voda.
Loni v létě začala s vedením města vyjednávat česká společnost Agroodbyt, která chtěla v zóně na osmi až deseti hektarech vyrábět bionaftu. Rozhodnout se měla do konce února, zatím však stále shání peníze. "Chrudim je pořád ve hře, ale stále řešíme otázku financí. Obáváme se také protestů obyvatel, i když výroba bionafty je čistý bezodpadový proces," připouští předseda představenstva družstva Agroodbyt David Novák. Je otázka, zda je investice Agroodbytu ve výši jedné miliardy korun reálná. Bývalý ředitel chrudimského lihovaru a odborník na nepotravinářské využití zemědělských plodin Josef Diviš již dříve nabádal, aby město bralo plány Agroodbytu s rezervou.
"V Česku zpracovává řepku na bionaftu mnoho firem a další už se neuživí," uvedl před časem Diviš.
Město zatím příliš iniciativy získat další investory neprojevuje. "Žádné nové informace o potenciálních investorech nemáme. S firmou Agroodbyt jsem už hodně dlouho nemluvil. Objevila se i jedna holandská firma, ale nepřekročilo to hranici prvního zájmu," říká místostarosta Chrudimi Jaroslav Trávníček.
O průmyslovou zónu se nyní zajímá pouze chrudimský výrobce punčochového zboží, společnost Evona. Ta však podmiňuje výstavbu nového závodu prodejem starého areálu uvnitř města.
"Stávající závod je pro nás příliš velký a vyžádá si také značné opravy. Raději bychom postavili nový a moderní," vysvětluje generální ředitel Evony Josef Němec. Podle jeho slov má Evona na starý závod i kupce. Zda stavět, či opravovat, se však firma teprve rozhodne.
Ani výrobce punčoch však chrudimskou zónu nevytrhne. "Záměr Evony neberu jako něco podstatného, šlo by jen o malou plochu," řekl Trávníček. Průmyslová zóna má rozlohu 33 hektarů, Evona by obsadila necelou desetinu. Navíc Evona již nyní zaměstnává stabilní počet lidí a žádná nová pracovní místa by nepřinesla.

Autor: (pav)

Letiště se už ruší!? Administrátor 22.07.2004 13:58
Výzva!!!! Vážení spoluobčané a příznivci létání v Chrudimi,přijdťe prosím podpořit setrvání pana ing.Trávníčka na Chrudimské radnici v pozici místostarosty.
KAM? Na mimořádné zasedání zastupitelstva konané ve středu 28.7.2004 od 16.00 hod.
ve velkém sále muzea. Předem děkujeme všem,kteří příjdou podpořit dobrou věc.
Aeroklub ČR - Chrudim.

Beran vs. Beranek Zorro 22.07.2004 13:21
Jméno : David Beran rodné číslo: 670926 / 0393 trvalé bydliště: Mirovice, Veleň, U lípy č.p. 42, PSČ: 25063, Okres: Písek

sedí ve třech firmách:

Profireal, a.s. : Dozorčí rada Předmět podnikání: - správa nemovitostí - pronájem nemovitostí spojený s dalšími službami - činnost realitní kanceláře - stavitel (provádění jednoduch. staveb a poddodávek pro stavby) - zastavárna - obchod s pohledávkami a dluhy - factoring a forfaiting - organizační činnost v oblasti společenských akcí - zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb - poskytování úvěrů a půjček z vlastních zdrojů - pronájem a půjčování věcí movitých - velkoobchod - specializovaný maloobchod DB System software, a.s. : Dozorčí rada - předseda Předmět podnikání: - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej - pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor - zprostředkování obchodu - poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software - zpracování dat, služby databank, správa sítí - reklamní činnost a marketing VÍTKOVICE Lahvárna a.s. : Dozorčí rada - člen Předmět podnikání: - kovářství - zámečnictví - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej - výroba, montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení - periodické zkoušky nádob na plyny - zprostředkování obchodu a služeb - pronájem a půjčování věcí movitých - strojů a zařízení pro průmysl - činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců - organizační a ekonomické poradenství, podnikatelské poradenství - činnost účetních poradců, vedení účetnictví

Profireal - o co se snaží, už asi víte.

DB System software - nedávno zde zaměstnal jako "programátora" syna jednoho z podplacených lampasáků. Nic neumí, jenom snad promítat si filmy nebo hrát hry.

VÍTKOVICE Lahvárna - Když se tunelovaly Vítkovice, odkoupil od nich stroje a zařízení. Obratem jim je pronajal za silně lichvářskou cenu. Tu akci mu samozřejně odklepl někdo z podmazaných šéfů Vítkovic.

Zrůdy typu Beran může nechat volně pobíhat pouze rozvojový zapadákov. Tím ČR bezesporu je.

POZDRAV PRO CATTY Mara 22.07.2004 12:21
No myslím si že to bude tím vedrem .... pěkná slohovka. Pokud nevolím tak naopak se můj hlas "rozpočítá" mezi strany které uspěly, takže sice není ideální volit to s čím souhlasím jen třeba na 90%, protože pokud nevolím tak naopak podporuji 80% to co rozhodně nechci.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48  47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.