Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
zastupitelstvo Administrátor 29.07.2004 11:49

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

29.7.2004 Pardubický - strana 1 Spolupráce ODS a ČSSD v Chrudimi skončila

Chrudim Ve vedení chrudimské radnice včera proběhla významná změna. ODS a Nezávislí si našli nové koaliční partnery KDU-ČSL, US-DEU a Chrudimskou volbu a odvolali Jaroslava Trávníčka z postu místostarosty a dalšího člena ČSSD z místa radního.
Nahradit je svými lidmi se jim však nepodařilo.
Starosta Ladislav Libý vyčítal Trávníčkovi hlavně neshody v nakládání s majetkem města, v oblasti bytové a průmyslové výstavby či špatnou komunikaci s koaličními partnery. Ve vzrušené atmosféře se Trávníček bránil. „Připadám si tu jako na nějakém koncilu,“ prohlásil. Trávníčka měl podle dohody stran nahradit Jan Čechlovský z ODS. K všeobecnému překvapení se však nové koalici tento záměr prosadit nepodařilo. „Místostarosta zvolen nebyl,“ oznámil předseda volební komise Eduard Beránek poté, co sečetl volební lístky.
Scházel jeden hlas, přestože nové uskupení má výraznou převahu. I když volba pro doplnění rady pokračovala a na dvě uvolněná místa kandidovali Miloslav Macela a Luboš Jelínek, nakonec zůstala místa neobsazena. „Vzhledem k vývoji jednání oba se svou kandidaturou nesouhlasí, a jsem ho tak nucen ukončit,“ řekl rozpačitý starosta Libý.

Autor: (pav)
Reagovat na tento příspěvek

nový místostarosta Tomáš Kabát 29.07.2004 10:39
Již jsem se účastnil několika zasedání zastupitelstva města a dle mých osobních zkušeností se mi jeví jako vhodný kandidát z Vámi navržených paní Hrochová. Dokáže být "zapálená" pro věc a nekompromisně prosazovat svůj názor. Možná, že by se však také dalo reálně uvažovat o panu Luboši Jelínkovi, se kterým jsem měl nedávno možnost si "vyměnit" názor. Připadá mi jako inteligentní člověk, který ví o čem mluví. Snad by jako místostarosta města mohl bránit zájmy občanů před prospěchářstvím některých ostatních...

nový místostarosta Lebduška Josef 29.07.2004 09:43
Navrhuji p. Hrochovou či JUDr Malou. Jen nevím vezmou-li to.

zastupitelstvo Lebduška Josef 29.07.2004 09:40
Omluvám se, doplňuji: KSČM požadovala doplnit jednání o bod: hlasování o důvěře p. starostovi, návrh neprošel.

zastupitelstvo Lebduška Josef 29.07.2004 09:38
V předcházejících příspěvcích byl průběh vyjádřen velice přesně, prakticky není co dodat, jen snad to že KSˇM. Zákon nezákon dodržování procedur, vše se používá jak je momentálně výhodné.
Ovšem musí být zvolen nový místostarosta a dva členové do RM.
Bude to dalším veřejném zasedání? Přijďte se podívat a pojdme jako občané města také někoho navrhnout. Sice s tím budeme vyhozeni, ale určitě již jen ta podívaná stojí to za to. Zkusme hlasovat na těchto stránkách.

zastupitelstvo Mara 29.07.2004 09:30
Kdo neviděl neuvěří HAHAHAHAHAHAH HAHAHA!

zastupitelstvo ANO 29.07.2004 08:53
No jo, vypadá to, že kašpárků byl plný sál! Oh my God!

zastupitelstvo Michal Tereska 29.07.2004 08:34
Tak to mohlo být zajímavé - taková loutkařská Chrudim

zastupitelstvo Mara 29.07.2004 08:31
Jen na doplnění odešel i pokud jsem si dobře všiml Kudrnáč.

zastupitelstvo Mara 29.07.2004 08:29
Stručně a jasně .... fraška na všech liniích jak od zastupitelů a to všech bez vyjímky (o jediném o kom by to možná neplatilo je Trávníček) tak i od lidí .... někteří "najmutí" křiklouni naprosto o ničem a ostatní kdo přispěkl do dikuze (většinou i věcně a pravdivě) taki se to monulo účinkem. Odvoláni z RM Trávníček, Půlpán odstoupila Ždímalová. Kandidát na místostarostu Čechlovský doslal jen 13 hlasů a tak se nominovaní do RM Macela a Jelínek vzdali a rozpustilo se to.
Jinak asi noviny přinesou více.
PS: většina těch lidí z obecenstava jak plkali o jejich zájmu o město mě nemile překvapila, když je pak nezímalo kdo příjde na místo odvolaných a okomžitě po odvolání Tr a Pů odešli .... to bylo docela nechutné !!!!!!!!!!!!!!! Bohužel, škoda PS PS : to PS je subjektivní názor

zastupitelstvo Tomáš Kabát 29.07.2004 08:26
Podle očekávání pan starosta nedbal na připomínky občanů, kterých byl hojný počet. Urputně stál na svém, že odvolání pana Trávníča nemá spojitost s kauzou letiště a přímo ani s trest.
podáním na p. Trávníčka. Jako odůvodnění odvolání pan starosta uváděl dlouhodobé neshody s ČSSD a panem Trávníčkem - názorové neshody, které vedly ke zrušení koaliční smlouvy mezi ODS a ČSSD. Dále ve snaze vysvětlit přítomným občanům důvody odvolání vlastně řekl, že nejde o jednotlivé osobnosti, ale o celou stranu. Pan Trávníček vysvětlil o co ve věci tr. podání šlo a já osobně se domnívám, že to vysvětlil dostatečně. I komise, která za zastupitelstvo danou věc šetřila, nezjistila pochybení p. Trávníčka. Dále p. Trávníček konstatoval, že p.
starosta nemluví pravdu, když popírá spojitost jeho odvolání s tr. podáním, protože po podání tr. oznámení sdělil p. Libý i p.
Řezníček panu Trávníčkovi, že podání učinili a že by měl sám odstoupit. Přes toto vše i přes zjevnou nevoli občanů došlo k odvolání p.Trávníčka, ale nový místostarosta nebyl zvolen, což velmi zjevně udiviko starostu p. Libého. Na vysvětlenou: 4 členové komunist. str. odešli před aktem voleb na protest proti porušení jednacího řádu - nedostali totiž předem podklady, takže si nemohli připravit svého kandidáta; no a někteří další zastupitelé (tajné volby) odevzdali prázdné hlasovací lístky (jako kandidát na místostarostu byl navržen pan Bc. Čechlovský za ODS).

zastupitelstvo Michal Tereska 29.07.2004 00:50
Mohl by někdo dát stručný popis dnešního zastupitelstva - bohužel jsem se do Chrudimě vrátil pozdě, abych ho stihl navštívit - předem děkuji

Pro všechny nespokojence Lebduška Josef 28.07.2004 13:23
Nemíním tím zakládat nějaké nové sdružení, stranu či co. Myslím tím jenom setkání lidí, kteří mají snahu a chuť udělat něco pro Chrudim, vyslechnout názory jiných jak a co udělat, zamyslet se nad nimi a říci názory své. Lidé to mohou být z různých stran, sdružení, směrů. Předpokldám, že rozumný člověk umí chápat i jiné myšlenky a názory a korigovat jimi ty své. A i když nesouhlasí, obhajuje svůj názor, přesto dokáže si s oponentem podat ruce. A pokud tito lidé (nebo část z nich) dojdou ke shodě, mohou svým schůzkám dát řád a případně se shodnou jak se pokusí ovlivnit dění v Chrudimi.

chrudim a radnice Mara 28.07.2004 12:42
Omluva .... nějak jsem to zžejmě uklikal HAHAHA!

Pro všechny nespokojence Rampa 28.07.2004 11:41
Jsem pro, predstavy konkretni urcite budou HAHAHA!

Pro všechny nespokojence Tomáš Kabát 28.07.2004 07:02
Dobrý den, co myslíte tím "...třeba něco rozomného vymyslíme"? Máte představu o konkrétní činnosti skupiny lidí, kterou hodláte vytvořit? Jaké konkrétní cíle? Předem děkuji za odpověď.

POZDRAV PRO CATTY komik 27.07.2004 20:32
Máte pravdu - jeden problém tu je. Ten problém je v tom, že se snažíte řešit věci ze zúžený perspektivy. Možná se pletu, ale zdá se mi, že spousta lidí bere tenhle politickej systém jako zákon - jednou je tady systém politickejch stran a tak to tak bude. Takže vám nezbyde nic jinýho, než abyste po každým zklamání hledal do novejch voleb "nové koně". A takhle to můžete praktikovat do alelujááá.
Heleďte, já se vyvíjím, vy se vyvíjíte, všichni na celý zeměkouli se vyvíjej. Samozřejmě směrem vzhůru. /Klidně se smějte, mně je to jedno/. Žádnej vývoj se nemůže odehrávat opačným směrem. A kdo nám bude vládnout, až budem všichni "vyvinutý"?? No přece nikdo!!! Každej bude tak moudrej, že mu bude jasný co má dělat. Bude stačit pouze pár zákonů, na kterejch se "normální" lidi bez problémů dohodnou. Nikoho ani nenapadne dělat něco, čím by poškodil ostatní. Že se vám to jeví jako utopie? Možná - s přihlédnutím k současnýmu stavu společnosti. A kdy že se věci pohnou kupředu? Teď už se musím opakovat: až si všichni lidi uvědomí, že jsme všichni na jedný lodi, že všichni lidi tvoří jeden celek.
Takže máte v podstatě 2 možnosti: 1.) Donekonečna hrát volební dostihy.
2.) Ukázat lidem, že cesta vpřed vede přes chápání světa jako celku. Což znamená změnu kolektivního vědomí.
Doufám, že jsem vás aspoň trošku pobavil. Mějte se.

POZDRAV PRO CATTY catty 27.07.2004 19:00
jejej to bylo překlepů :))) oprava nejdůležitějšího....
poslední věta :)))

Dělat Američanům čistíci komando si myslím není věc, kterou bych dokázala pochopit a NEpovažuju ji za správnou :(

tak a teď je opravené to nejhorší :)))

POZDRAV PRO CATTY catty 27.07.2004 18:54
S tím bych až tak nesouhlasila. Byli jsme v Kuvajtu, což byla okupace se strany Iráku a Jugoslávie, tam by se povraždili, kdy by se tam nezasáhlo. Mě stačilo projíždět okrajem zony kde probíhali boje za válmi v Jugoslávii, kde probíhali etnické boje (byli jsme tam vloni), ještě teď tam kvůli nenávisti spolu nežijí a zažila jsem i reakci naší průvodkyně, když nám dala ochutnat jejich tradiční alkohol Rakiji a hrozně se urazila, že jsme ji řekli, že to chutná jako slivovice. Ohradila se, že slivovici pálí Srbové - její výraz v obličeji nezapomenu a tak jsem pochopila, že navenek se můžou tvářit jak je mír (všechno je vyřešené), ale v nich to pořád je. Tyto mise bych za válku nebrala .... sice s tím niterně nesouhlasím, ale nemůžu říct, že je to byla nějaká agrese z naší strany. Už horší by to bylo s misí v Afgánistánu, to je pro mě válka. Dělat Američanům čistíci komando si myslím není věc, kterou bych dokázala pochopit a považuju ji za správnou :(

Pro všechny nespokojence Lebduška Josef 27.07.2004 13:26
Máte-li zájem, pošlete nějaký kontakt (telefon, e-mail apod.) na j.lebduska@arkov.com.
Mohli bychom se všichni sejít jsem ochoten schůzku zorganizovat, pozvat i další kteří mají zkušenosti- třeba něco rozumného vymyslíme. ALE NIKDE KANDIDOVAT NECHCI.

chrudim a radnice ANO 27.07.2004 12:28
Ses nám teda rozmnožil!!! HAHAHA!

chrudim a radnice Mara 27.07.2004 10:42
Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

Nemyslel jsem ty strávající, ale ty co se chystají založit něco dalšího a nebo mají chuť do toho jít, ale vidím že už se "paktujete" Úsměv s Lebduškou, což je jistě dobře, protože pak může Vaše kandidátka být lepší než byla nyní (tím se nechci dotknoput těch lidí co tam s Vámi "nastavili krk") protže tam bylo dost "bezejmenných tváří".

chrudim a radnice Mara 27.07.2004 10:41

chrudim a radnice Mara 27.07.2004 10:34
To nemělo vyznít tak že právě Vy by jste neměl kandidovat ....
naopak ano proč ne ??? podnikáte a spoustu věcí vidíte jinak Úsměv

POZDRAV PRO CATTY Mara 27.07.2004 10:33
S tou válkou jedině souhlas, navíc my válčíme (sice v malém) taky podívejte se na mise OSN, a NATO za posledních 10 let ..... není pak co dodat.

chrudim a radnice Michal Tereska 27.07.2004 08:53
Ono není se s kým spojit ( abychom si vyhověli navzájem ), před volbami nás oslovila Chrudimská volba, ale jejich představy a některé kroky nás od tohoto záměru odradili.

chrudim a radnice Michal Tereska 27.07.2004 08:46
Pane Lebduška je mně 27let a pokud by jste věděl o lidech, kterým není lhostejná Chrudim, tak zde je moje emailová adresa - tery_art@centrum.cz a pár info o mně na http://tery-art.webpark.cz/ - jelikož i mně není lhostejné dění v Chrudimi a určitě budeme dávat pro příští volby do kupy kandidátku.

Rampa - letiště Lebduška Josef 27.07.2004 08:43
Asi jsem pesimista, ale jen malé počty.
Letiště má cca 76 ha. Při přeměně na stavební parcely padne cca 8 ha na komunikace apod. Zbývá tedy 66 ha tj. 660 000m2. Jena parcela je v průměru 1 200m2 tj. 550 parcel, jedna za cca 1 mil Kč.
Prodej tedy vynese 550 milionů (samozřejmě jsou zde náklady na sítě). A za to se ve "slušné společnosti" i vraždí.

POZDRAV PRO CATTY Lebduška Josef 27.07.2004 08:36
Jenom jeden malý problém.
Kdo nám bude vládnout, když necháme vše plavat? Budeme mít vládu jak v Nigérii? (Kdo se jim nelíbí, toho zamordují). Nebo budeme chodit každý s kalašnikovem, abychom se ubránili? A vše to začíná v komunální politice, koho máme v zastupitelstvu města jak se chová a co dělá. To si snad uhlídat umíme. A je -li dobrý, ať jde výš. A nemáme-li ty dobré na volebním lístku, musíme správné kandidáty najít a dát na volební lístek sami. A jen tak na závěr: v každé revoluci (či přeměně systému) vyplavou na povrch různí hochštapleři kterým se nafoukne bublina úspěšnosti. Po pár letech začínají bubliny praskat. A ta doba již nastala.

chrudim a radnice Lebduška Josef 27.07.2004 08:17
Pane Terezka, neznám Váš věk, znám jenom Vaše názory z těchto stránek a soudě dle nich, nemáte se skutečně za co stydět. Těch nespokojených je v Chrudimi hodně a díky mému působení proti Colorobbii petiční výbor a mne hodně těchto lidí oslovuje. Je jenom třeba někoho - osobnost - která zapůsobí jako katalyzátor a dá tyto lidi dohromady na základě nějakého programu. Pak se snad Chrudim hne z místa.

chrudim a radnice Lebduška Josef 27.07.2004 08:06
Já ne. Jsou určitě lepší kandidáti a pár ze stávajícího zastupitelstva by jich tam mohlo zůstat.
Ale jde skutečně o to, aby z voleb vzešli zastupitelé. kteří povedou město k rozvoji a ne zastupitelé, kteří to berou jako jakousi medaili či příležitost k jiným aktivitám.

POZDRAV PRO CATTY komik 27.07.2004 08:02
Sorry, oprava - správně mělo být: .... zájmy bohatý menšiny na úkor .....

POZDRAV PRO CATTY Max 27.07.2004 06:22
Nnno a v-v-vo tom to je!!! Konenčně to aspoň někdo pochopil. SOUHLAS (beze zbytku).

MAX

POZDRAV PRO CATTY komik 26.07.2004 21:16
Ono mít tak vyspělej a rozsáhlej zbrojní průmysl jako maj Amíci, tak si pište, že dřív nebo pozdějc taky válčíme. Válka není nic jinýho než těžkej byznys. Fakt nevím, proč tady lidi furt řešej, jestli volit tyhle nebo radši támhlety, když problém je úplně někde jinde. Už tady někdo prohlásil, že politici hájej zájmy bohatý většiny na úkor "průměrný" většiny. A zblblej národ jde rád k volbám a myslí si, že se na něčem podílej. Říkám, že se podílej akorát na hře pro blbý. Ti, co maj svůj rozum, tak aspoň volby fuckujou. Demokracie tady není ANI NÁHODOU. Demokracie totiž znamená vláda lidu, nikoliv vláda několika jedinců.
A svět je celej naruby - čím větší hovado, tím víc mu svět tleská.
Náš slavnej prezident Havel měl plnou hubu demokracie, v každým projevu hlásal jak je super, že tu máme demokracii, a když se po jedněch volbách měla skládat vláda, tak se s komunardama vůbec nebavil. A mohl to stokrát zdůvodňovat proč. Pro mě byl špinavec, kterej něco hlásal ale jednal jinak. NERESPEKTOVAL VÝSLEDKY DEMOKRATICKÝCH VOLEB. (Tehdá měli komunardi mnohem lepší výsledek, než nějací 5tiprocentní).
Jenom dodatek - nejsem žádnej fanda komunardů, ani žádný jiný pol. strany.
Takže pan prezident se vysmíval voličům do očí. A všichni mu to žrali. Opravdu humorné a krásně lidské, tahle politická volební maškaráda. A lidi na to furt slyšej. Kdy už lidi začnou myslet a dojde jim, že se musí začít od začátku????????????????

POZDRAV PRO CATTY komik 26.07.2004 20:43
Nazdar Bille, hele, zkusím se tě optat jinak. Dneska se maj lidi mezi sebou krásně rádi, žijeme skoro jak v ráji, a pro samou lásku těžce prachatý subjekty cpou peníze do politiky a VUBEC NIC za to nechtěj?

chrudim a radnice Benq 26.07.2004 19:44
Podívej se na www.chrudim-city.cz konkrétně na http://www.chrudim-city.cz/m_komise.htm a tam si to projdi nebop nej nej na http://www.chrudim-city.cz/zast.htm přeji příjemnou zábavu HAHAHA!

chrudim a radnice Max 26.07.2004 19:22
Draha Catty,

uctive dekuji za strucne (vid Zbynku) vneseni do problemu, avsak prosim jeste nejak rozhazet ty partaje

Leva x prava (seno, slama...a Beranovi vidle)

Nevim, kde jsou v CR "rudi bratri", jestli nalevo nebo napravo, kde je KDU/US, a treba i Chrudimska volba etc.

Prosim jeste druhy pokus.

Rukulibam

MAX

chrudim a radnice catty 26.07.2004 18:57
jen stručně :))

odvolávají pana Trávníčka (ČSSD) odvolává ho starosta pan Libý (ODS) Odvolání by mělo být kvůli trestnímu oznámení na pana Trávníčka (prý chyby při zpracování státní dotace na byty na Větrníku - mimochodem pro byty pro příjmově slabší rodiny), ale jak už to bývá v těchto kruzích, myslím, že to bude jedno s těch trestní oznámení, které bude odložené jako nepodložené. Myslím, že je to v komunální politice nová móda (podle toho jak sleduji tisk) :)

chrudim a radnice Max 26.07.2004 18:40
Vazeni,

jeste nez vyrazim vubec poprve na to "politicky haraseni" do muzea, rad bych Vas pozadal o kratky a velmi, ale opravdu velmi strucny (vid Zbynku) prehled, kdo ke ktere partaji patri, kde kope atd. Ono se mi to po tech komunalkach nejak zamichalo a ted uz v tom mam docela hokej...

Takze prosiiim

Servus

MAX

POZDRAV PRO CATTY catty 26.07.2004 18:39
Taky jsem přemýšlela, že to tam napíšu :)) I když, když se podívám na "vyspělost" Ameriky a jejich super-demokracii :((( Nechápu jak mohli někdy třeba Američani zvolit Bushe - toho člověka jsem považovala za naprostýho outsidera a hlavně jsem nevěřila, že člověka s tak militantním smýšlením může někdo ještě v dnešní době zvolit. Překvapilo mě, že sice o několik hlasů, ale přece jen víc jak polovina Američanů ho volila :( V tu dobu jsem si říkala, že to bude katastrofa, zase bude válka a on doslova a do písmene potvrdil co jsem o něm řekla.

Vlastně můžu být ráda (i když se mi to nemusí líbit), že prezidentem je Klaus a premiérem Gross - ty válčit nebudou - aspoň v to doufám :)))

POZDRAV PRO CATTY divokej bill 26.07.2004 15:30
Sponzorský dar politické straně může a nemusí být zlegalizovaný úplatek (můžu třeba sponzorsky podpořit Stranu přátel piva a koho tím uplatím?), to se dá celkem uhlídat

POZDRAV PRO CATTY komik 26.07.2004 14:33
No čau, příště čti pozornějc. Nepsal jsem, že by volební systém nefungoval tak jak ty popisuješ. Pouze jsem se pozastavoval nad tím, že logický by bylo, když nikomu nic nedám (jablko, hlas), tak by z toho vůbec nikdo neměl mít žádnej profit. Kapišto?

Rampa - letiště Rampa 26.07.2004 13:22
Jsme ve fazi "zakopove valky s armadou" cekame az dojde k podpisu nove najemni smlouvy ktera je jiz pripravena asi 14 dni.
Armada nas presvedcuje ze by nemohla cvicit my ji zase o opaku a ted jsou dovolene tak to stoji. Urednici jeli k vode Tak to je fakt na ...

chrudim a radnice ANO 26.07.2004 12:14
Michale! To není vůbec žádná narážka. Já jsem tě volil a hodně mě mrzí, že se tam nikdo od vás nedostal - už jen proto, že strana, za kterou jsi kandidoval, je mi sympatická a myslím si, že by pomohla k větší otevřenosti vedení města vůči obyvatelům....

pizzerie Administrátor 26.07.2004 09:22
Teď jste mne trochu předběhl Ok?

Od středy opět oficiálně spouštíme objednávání pizzy přes internet s novým majitelem pizzerie Armani.
Objednávejte doma a v pohodlí!!! http://www.chrudim.info/pizza/

Těšíme se na Vaše názory na kvalitu nové pizzerii.

PS. pokud chcete nahlédnout do dřívější diskuse o předchozí pizzerii Holiday: http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=608&days=10000&js=0&lang=cz#focus

POZDRAV PRO CATTY Mara 26.07.2004 09:03
Souhlas ne vše je černo - bílé a mnoho věcí se lepší.

chrudim a radnice Mara 26.07.2004 09:01
Doporučuji sehnat 26+1(vy ??) protože ZM je doposud 27 členné a každé volné místo oslabuje.

POZDRAV PRO CATTY Lebduška Josef 26.07.2004 08:47
Catty dík, Chtěl jsem v pátek napsat něco podobného, ale protože jsem dlouze psal a přemýšlel byl jsem ustřihnut a příspěvek se někde ztratil.
Musíme něco dělat proti tomu co se nám nelíbí a musíme to dělat pouze zákonnými způsoby a to rozhodnutí je pouze na každém z nás.
Jinak, dle mého názoru, svět spěje k lepšímu. Já například, na rozdíl od mých rodičů, znám války jen z vyprávění, televize a novin. Nejraději bych je neznal vůbec. A to je jeden z příkladů lepšího světa.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49  48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.