Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Řidiči T. 18.10.2004 21:32
Něco pro první i druhé (čtěte až do konce, hlavně konec je podstatnej): http://www.tuzing.com/blue/Drajvrs.htm
Reagovat na tento příspěvek

Chrudimské mýtné T. 18.10.2004 21:29
Nezbejvá nám než poradit radnici, aby ještě rozebrala křižovatku u Guláška a přejezd na trati Borohrádek-CR město by taky potřeboval opravit...HAHAHA!

Průjezd Chrudimí Ondřej Kopp 18.10.2004 21:27
No víte co, udelejte si výlet do Medlešic a zkuste si tam prejit po prechodu silnici - ale pozor at Vas nekdo neprejede.. jezdi tu zavodnici rzchlosti tak 80 km/h a vice a policajti nikde.

p.s. az si to zkusite tak dejte vedet... a zkuste si treba v noci jak je ten prechod videt... nasi slavni chrudimsti radni se hadaji jen o svoje koryta, ale postarat se o beypecnost na prechodu alespon poradnym osvetlenim je ani nenapadne...

Chrudimské mýtné Ondřej Kopp 18.10.2004 21:20
za ty temer nulovy vedomosti jsou placeny kralovsky

Zase kruhák. Vama 18.10.2004 20:38
Zdravím ! Tak nám to na Bídě pěkně rozkopali,co?Bohužel co se dá dělat,jen aby to k něčemu bylo.Jen mě je divný,proč začali až teď a rovnou se dvěma kruháky najednou??!!!Hold to někdo "chytře" naplánoval.A ty uzavěry? "Perfektní!"Když se chci dostat domů,musím objet pětikilometrový okruh kvůli sto metrům.Ano, bydlím na "Legumě" a nechápu, když autobusy můžou jezdit oběma směry proč řidiči bydlící na Legumě musí najíždět zbytečné kilometry!!!!!Někdo si řekne že jsem asi blbej a že to můžu projet, ale já nemám zbytečný peníze na pokutu kterou bych mohl zaplatit pokud by mě odlapili cajti.Zkrátka je to celé na ..... Taky mě točí, že ráno ani odpoledne, kdy je na Bídě hustý provoz, není vidět strážníka MP či příslušníka PČR, který by dohlédl na bezpečné překonání "skvělého přechodu", a tak se každý den hrozím toho,kdy mi zavolá žena že nám někdo srazil dítě na přechodu.Když už někdo způsobí takový chaos v dopravě, měl by zařídit, aby na něj někdo dohlédl.

Chrudimské mýtné Georgina 18.10.2004 19:59
Opravdu si myslíte, že jsou lidi v Oskaru mizerně placeni? Souhlasím s tím, že je to kvalifikačně nízkonáročná profese (abych použila Vaši terminologii), ale o těch platech by se dalo dost polemizovat.

Chrudimské mýtné ChesterF 18.10.2004 14:50
Souhlas, přesně to nazvali v nedávno uváděném seriálu Zkoušky z dospělosti a zaznělo to několikrát.
Cituji: "chci zůstat v Chrudimi!!" "Co v Chrudimi, taková díra...." Možná to zní úsměvně, ale bohužel to platí i po 25 letech od natočení tohoto úspěšného seriálu.
Podívejme se na stav: doprava v Chrudimi - katastrofa (kolony, kolony, pomalá práce na opravách silnic, ovšem co bychom chtěli, stát, potažmo státní správa byl, je a bude nejhorší hospodář) pracovní příležitosti - absolutní katastrofa, mizerně ohodnocených kvalifikačně nízkonáročných profesí je dost - Hypernova, Oskar....a kvalitnější místo člověk bez známých a tlačenky v tomhle městě nesežene ani náhodou průmyslová zóna - která s místy souvisí, další nepovedená hitparáda radnice Chrudimi a.......ticho po pěšině, kde je nový investor?????? ceny služeb a v obchodech v Chrudimi - další darda pro spotřebitele, mizerné ohodnocení pracovní síly, ale skutečně v porovnání s Pardubicemi ceny nad úrovní pardubických, a to díky malé konkurenci, což se snad zlepší, ale uvidíme, moc tomu taky nevěřím.
A takhle by se dalo pokračovat do nekonečna....
Jak je tedy možné, že na radnici sedí pořád stejný Láďa Libý, Řezníček a další, když se z Chrudimi stává pouze doplněk Pardubic a ne soběstačné místo pro kvalitní zaměstnání a pohodový život?

Chrudimské mýtné Jirka 18.10.2004 14:11
Doprava v Chrudimi.
Souhlasím, dokud nebude kompletně hotový obchvat Chrudimi, tím myslím až za Slatiňany (jinak ztrácí význam), tak se doprava v Chrudimi nevyřeší. Také proto by mě zajímalo, proč se nejdříve začalo s přeložkou silnice mezi Chrudimí a Pardubicemi (ne že by mi to vadilo), ale jako první bych preferoval obchvat. Dostat se totiž každé ráno z Chrudimi, to vyžaduje velkou dávku trpělivosti a pevné nervy. Jinak není to dlouho, co se předělával přejezd směrem na Pardubice a tak byl hlavní tah asi týden zavřený. Neuplynul ani měsíc a máme tu další uzavírku, tentokráte delší. Opravdu nešlo přejezd udělat společně s touto uzavírkou a zbytečně nekomplikovat dopravu v Chrudimi nadvakrát. Další, co mě zaráží, jakým přístupem je budována kruhová křižovatka na bídě. Člověk by řekl, že zájmem města je co nejrychlejší dokončení. Ale o víkendu se tam například vůbec nic neděje, pro srovnání stavba Supermarketu Penny Market jede 12 hodin denně i o víkendech. Navíc se v těchto dnech začala také upravovat křižovatka u Hypernovy, takže čekejme další komplikace dopravy v těchto místech. A tak si myslím, že v těchto dnech je lepší se Chrudimi vyhnout. Asi by měl v tisku vyjít celostránkový inzeraát, vyhněte se na sto honů Chrudimi.

Chrudimské mýtné stb 18.10.2004 10:57
Máte pravdu, naše Chrudim potřebuje obchvat! Tato záležitost mi připadá, jako by radnice myla schody od spodu nahoru. Nejdřív udělám obchvat, tranzit odkloním do pryč a následně potom lze bez velkých potíží realizovat dopravní kosmetiku hlavních dopravních uzlů a tepen. Je to tak?

Kontrolní otázka: Víte jak bude vypadat nově vybudovaná kruhová křižovatka na Bídě po 1/2 roce? Těžký tranzit projíždějící tímto stěžejním dopravním uzlem časem vykoná své.

Chrudimské mýtné Lebduška Josef 18.10.2004 09:05
Neumím vysvětlit, proč se všechny síly a prostředky nenapnou k vybudování obchvatu. To že kruháky nic nevyřeší je jasné. Jen si na své přijdou firmy je budující. Navíc mám pocit, že se díky nim zvýšil počet popojíždějících aut po Chrudimi, z některých ulic je problém vjet na hlavní.
Proč není možno projet křižovatkou na Bídě? Je to asi jen lenost uvažovat o tom co oprava způsobí, chyba zadání (na takové opravě by se mělo pracovat ve dne i noci), a v případě, že se nepracuje měly by zmizet některé značky a průjezd být umožněn - alespoň těm, co tam bydlí.
Jinak bohužel pro Vás měli městští strážníci (nebo policisté) pravdu.

Řidiči Lebduška Josef 18.10.2004 08:51
Co mne se týče myslím si, že tem prvý. Ostatní řidiči si určitě alespoň občas myslí, že patřím mezi ty druhé. Kdo na silnici někdy neudělal nějakou blbost, tak má buď špatnou paměť nebo lže.

Kam s ním? Lebduška Josef 18.10.2004 08:44
Asi neznáte jinou alternativu než někoho zabít, pokud s Vámi nesouhlasí. Jinak jsem pochopil, že poznámka na kterou jsem reagoval nebyla míněna až tak docela vážně, jen její autor vyjadřoval svůj názor o nevhodnosti umístění dětského diagnostického ústavu (a jsou s nimi problémy) v těsné blízkosti zástavby rodinných domků.
A ty pozemky, které město převedlo (lze říci za hubičku), bude skutečně užívat stát. Takže to se již stalo. Město Chrudim z toho nebude mít nic. Nebudou jej stavět chrudimské firmy a ani nezvýší zaměstnanost v Chrudimi. Jen se opět naštvalo pár obyvatel.
A je skutečně spousta dění, které mi vadí. Rozhodně mezi ně nepatří Velká pardubická a zámek ve Slatiňanech.
Použiji-li terminologii Vaší poznámky pod čarou: měl -li byste vystoupit pod svým jménem, tak je poděláte až za ušima, ale jinak to se nadává co?

Chrudimské mýtné ChesterF 18.10.2004 07:52
Dobrý den, také se Vám určitě přihodilo, že jste po 9 hodině večer nechtěli ve své cestě do Pardubic volit zadní docela nebezpečnou neosvětlenou cestu kolem čerpací stanice Shell a jelikož kruhový objezd v druhé polovině a o víkendu minulého týdne nebyl uzavřen, pouze rádoby omezen, jste se rozhodli jet přímo, kdy je objektivně zcela zřejmé, že nikomu nemůžete uškodit.
A ejhle, za zatáčkou už na Vás čekali výběrčí z města, kteří Vás upozornili, že tento způsob přece není možný, zda jste gramotný a umíte číst dopravní značení.
Po nezbytném uvítacím a vytýkacím ceremoniálu samozřejmě následovala pokutička. Jak jinak, v tomhle městě je přeci běžné, že se místo řešení a pomoci volí represe a buzerace. Po udělení tohoto příspěvku státní správě Vás normálně pustili dál a čekali na další nešťastníky.
Vina samozřejmě není v těchto lidech, vina je v tom, kdo rozhoduje o tom, kdo je rovný a kdo rovnější.
Autobusová doprava projíždět může, to Timurově partě na radnici nevadí, ale osobní vůz např. po 21.00 hodině večer si to slízne.
A já jako občan se ptám: proč? Proč autobus může a osobní auto ne? Oba dopravní prostředky přece přepravují lidi? Proč se křižovatka neuzavře ve směru na Pardubice úplně až v okamžiku realizace stavby? Proč se buzerují slušní lidé nesmyslnými objížďkami nebezpečnými silnicemi? Opět se nastoluje otázka: proč investovat do kruhových objezdů v centru města, která jistě nepřispějí k tomu, že doprava bude plynulejší....Řešením je přeci jednoznačně obchvat a k tomu bych všechny prostředky směřoval, ne do kruhových objezdů.
Ale ono je to přeci levnější a hlavně to dobře vypadá, až se s tím zase Ládik Libejch bude hlavně před volbami chlubit.
Ale co to řeší pro Chrudim??????????? Pokles dopravy v centru????? To asi ne...
No, tak hlavně že město umí za průjezd svými komunikacemi vybírat mýtné.....tak tedy na rovinu, bude z těchto pokut město také odvádět daně???? Good luck, Chrudim.
Chester

Řidiči buldog 17.10.2004 19:28
A ty jseš ten druhý nebo ten první?

Řidiči MIREK 17.10.2004 15:47
Řidiči se dělí na normální a kretény.
Je jedno od ku jsou.
Bohužel těch druhých je čím dál tím víc.

Průjezd Chrudimí Georgina 16.10.2004 17:20
Co jak roste nový dům na Větrníku...porovnejte to s rychlostí stavby toho šíleného Penny marketu. Tam se dělalo i dnes v dešti.
Je vidět, že když se chce, všechno jde. Záleží jen na investorech...

Průjezd Chrudimí Archetype 15.10.2004 22:11
od ruky ..

Tak tak. Kdyz se podivam, jakym zpusobem roste novy dum na Vetrniku a porovnam to se stavbou dulezite krizovatky ... skoro bych rekl, ze by to melo byt naopak.

PS: Ale za to tam stali vyberci pokut, i kdyz .... toho od sporitelny urcite penezenka nebolena a bylo i veselo :(.

Průjezd Chrudimí Max 15.10.2004 20:40
Ohledně příhody pana Lebduškky a negativních zkušeností Ály mám naprosto odlišnou zkušenost. Jsem zvyklej stejně jako spousta chrudimáků ale i pardubáků pokud možno před přechodem zastavit. Když přijedu do jinýho kraje (OVA, UL,LBC) tak koukaj odkad že jsem se to vzal, že jsem vůbec zastavil a i chodec si klepe na čelo. V tomhle směru jsme o kus vepředu...
Jinak, ten průjezd CR je v současnosti libovej, hlavně úpravy nového kruháče u Bídy jdou "pěkně" od ruky.

Kam s ním? arcanus 15.10.2004 20:37
Než, pane Lebduško, zorganizujete další petici, skromný dotaz. PROČ by MĚSTO mělo ze svých (Vašich) peněz kupovat drahý majetek, který bude následně užívat STÁT, prosím pěkně? Vaše poznámka nebyla ani vtipná, tak přemýšlím, jak si ji vyložit - a ejhle - napadlo mne řešení: Vy budete halt 'samosprávní buzerant', co? Kdybyste bydlel na katastru Slatiňan, budete jim vysvětlovat, nač a proč mají odkoupit státní zámek, tuším, kdybyste bydlel na katastru Pardubic, Semtín už nedýmá a koně už doběhli, že? Ok? Někdy užitečnej, bezesporu, většinou k zabití, co? :o)

Průjezd Chrudimí Benq 15.10.2004 17:40
Jsem z Chrudimi a podle mě se jezdí všude stejně bezohledně a blbě a někde ještě hůře, prozradíš nám princezničko odkud jsi a co ti kdo provedl, že tak pláčeš ??? Úsměv

Průjezd Chrudimí ála 15.10.2004 17:34
Tím jsem samozřejmě nechtěla naznačit, že všichni chrudimští jezdí špatně a ostatní jsou dokonalý řidiči, to ne! ale většina jsou skutečně bezohlední řidiči.

Průjezd Chrudimí Lebduška Josef 15.10.2004 17:29
Byl jem dnes ohleduplný k chodci. Zastavil jsem, já blbec před přechodem. Málem na to doplatil chodec a já mám na autě škodu cca za 30 tisíc. Ten pilot za mnou nebyl chrudimák, byl ... ,byl ale určitě špatný řidič. Protože se mi to nestalo poprvé, víckrát asi už nezastavím. Omluvám se chodcům a prosím dávejte pozor.

Kam s ním? Lebduška Josef 15.10.2004 17:22
Dobrý nápad. Našel by se někdo, kdo by za město projednal její koupi?

Průjezd Chrudimí ála 15.10.2004 17:20
Nynější situace průjezdnosti celé Chrudimi je naprosto katastrofická, a ne jen z důvodu úprav kruhového objezdu na Bídě a rekonstrukce křižovatky směr Litomyšl. Milý chrudimáci / řidiči s chrudimskou spz/ naučte se být trochu více vstřícnější a ohleduplnější k ostaním řidičům a nejen se soustředit na sebe a svou cestu. Většina řidičů s chrudimskou spz jsou naprosto sobecký a ještě navíc jsou to dokonalý "piloti" aspoň co se kruhových objezdů týče. Všem hodně zdaru a bezpečí za volantem a hlavně dostatek nervů při popojíždění přes Chrudim.
Alena

Kam s ním? Josef Jarkovský 15.10.2004 17:19
Tato vpravdě klasická otázka nabývá čas od času na aktuálnosti.
Teď právě v souvislosti s přemístěním "pasťáku" do Chrudimi.
Co takhle zabít dvě mouchy jednou ranou? Nedaleko Chrudimi stojí krásná vila, kde by se dětem určitě líbilo. A rozhodně by jim nevadila blízkost letiště. Třeba by tam mohli chodit na brigádu sekat trávu. A pokud by "někomu" vadilo přestěhovat děcka do této vily, hned vedle stojí nevyužitý objekt - bývalá restaurace Kometa... Hezký víkend.

Chrudim = mrtvé město Jeremy 15.10.2004 12:59
Nejde o to, že je tady hodně Vietnamců,když se jim daří, tak proč ne, ALE SPÍŠ MI VADÍ, ŽE NENÍ V CHRUDIMI PRÁCE PRO CHRUDIMÁKY A ŽE DLOUHODOBĚ NA CHRUDIMSKU A PARDUBICKU SE VÝŠE VÝDĚLKŮ POHYBUJE NA NEJNIŽŠÍ ÚROVNI Z ČR, PŘITOM LEVNĚJŠÍ VÝDAJE NEMÁME. CHRUDIMSKO JE CHUDÝ KRAJ !!! Čím to asi bude ?

Chrudim = mrtvé město MIREK 15.10.2004 10:42
ŤĚŤ ŤAJ?ŤĚŤ MAŤO?MAŤO NĚNÍ.ŤĚŤ ŤAJ? KDYSI TO BYL FTIP.
DNESKA JE TO V CHRUDIMI HRŮZNÁ PRAVDA.
PROČ TY OBCHODY NEPROVOZUJÍ CHRUDIMŠTÍ PODNIKATELÉ? PROČ JE MAJÍ LIDÉ KTEŘÍ TADY KDYSI OBCHODOVALI S RÁKOSÍM DIGITÁLKAMA A PRODÁVALI BAREVNÉ ŠÁTKY? JSOU LEPŠÍ OBCHODNÍCI NEŽ ČEŠI? TO V KAŽDÉM PŘÍPADĚ.ALE HLAVNĚ TÁHNOU ZA JEDEN PROVAZ.
A MAJÍ DISCIPLÍNU.V TOM JE JEJICH SÍLA.
JE POTŘEBA SE NAD TÍM ZAMYSLET.

Beran vs. Beranek Zorro 14.10.2004 15:13
I náš malý vepřík (bělčík) dostal nakonec nasypáno do korýtka.
Rypák se mu z toho zamotal, otočil o 180 a začal chrochtat, jak mu škůdce napískal.
Ani ho nenapadne, aby stíhal šafaříka za nesplnění rozkazu.
To raději půjde po těch, kteří jeho rozkazy plnili před tím, než ho ta zrůda zkorumpovala.
Nedělejme si iluze, že ostatní pomazané hlavy budou lepší.
Zajímavě je to komentováno zde: http://pes.eunet.cz/clanky/2004/10/39621_0_0_0.html Avšak nezoufejme. Objekt vedle Komety je přítomností škůdce tak historicky znemožněn, že nepomůže deratizace ani vysvěcení.
Nejlépe bude začít velikým kráterem. Se škůdcem v epicentru, pochopitelně.
Náš spolek se bude v dohledné době zbavovat jisté techniky. Za dlouhou dobu své služby již řadu pěkných kráterů vytvořila a stále ještě dokáže dva Machy.
Malo a Václavík se nestrefili, ale přijde další. A to bude sekáč.
Ten nemine ...

Chrudim = mrtvé město Luci 13.10.2004 15:05
V Chrudimi žiju již přes dvacet let,to co se teďka děje v Chrudimi je hrozný,tolik vjetnamských pracovníku v jednom městě,hrůza.Po tom co jsem četla článek o člověku co scháněl jogurt,jsem si říkala že je to přesně tak.Pokud člověk schání v Chrudimi oblečení normálních značek má hold smůlu.S tím by se mělo něco dělat,přijde mi to dost otřesný a vizitku městu to dělá opravdu hodně špatnou.

Zase kruhák. Administrátor 13.10.2004 14:26
Noviny Chrudimska - 13.10.2004

http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20041013000002.html

Stavba kruháku zavře Širokou ulici Pro celý text článku klikněte na odkaz.

Asi to děláme špatně Lukas Nemec 12.10.2004 15:11
Souhlasit nemohu ... pan Lebduška je jeden z mála bežných občanů, kterým není vývoj našeho města naprosto lhostejný ...
má právo na svůj názor i jeho svobodnou prezentaci.

... a i kdyby "toužil po postu" .... není to fuk? Má na to jako kdokoliv jiný právo.

Chrudim = mrtvé město Administrátor 12.10.2004 11:39
Tak už je to tady Hmmm

Focena na dveřích vedle automatu České spořitelny na chrudimském náměstí:

Zase kruhák. Administrátor 12.10.2004 10:47

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

12.10.2004 Pardubický - strana 2 Do Chrudimi povedou objížďky

Chrudim Chrudim čekají do konce listopadu znovu dopravní komplikace. Silničáři totiž budou místo dosavadního stavebnicového kruhového objezdu na Bídě stavět pevný. Od středy proto bude křižovatka úplně uzavřena a řidiči budou muset do města jezdit po objížďkách. Křižovatkou budou smět projíždět pouze autobusy, které jezdí po pravidelných linkách, a řidiči osobních aut ve směru Masarykovo náměstí a Poděbradova ulice.
„Křižovatka bude nepřetržitě uzavřena od středy až do konce listopadu,“ uvedl Ladislav Umbraun, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Pardubického kraje.

Parčík na křižovatce zůstane, zeleně ještě přibyde

Důvodem je přestavba kruhového objezdu. Současné provizorní červenobílé stavebnicové díly má do konce příštího měsíce nahradit stálý kruhový objezd. „Do rozměrů současné křižovatky na Bídě se nový kruhový objezd vejde, takže malý parčík naproti Komerční bance zůstane zachován. Silničáři ale upraví okolní chodníky,“ řekl místostarosta Chrudimi Jan Čechlovský.
Křižovatku stejně jako podobný kruhový objezd u nedalekého hotelu Bohemia doplní zeleň. „Bude ale mobilní v květináčích, aby se případně dala vyměnit,“ uvedl místostarosta. Řidiči budou muset kvůli stavebním pracím jezdit do Chrudimi po objížďkách. „Budou dvě obousměrné. Jedna je určena pro nákladní auta a druhá pro osobní dopravu. Řidiči nákladních aut pojedou po trase Čivice a Nový Dvůr u Heřmanova Městce, pak přes Bylany do Chrudimi,“ řekl Lutobor Lipan z oddělení silničního hospodářství Pardubického kraje.
Osobní auta budou za Medlešicemi uhýbat na silnici spojující Chrudim a Ostřešany a sjedou ke kruhovému objezdu u benzinové stanice Shell.

UZAVÍRKA NA BÍDĚ. Kruhový objezd na Bídě v Chrudimi na příjezdu od Pardubic je zatím sestaven z barevných tvárnic. To se ale brzy změní. Od zítřka do konce listopadu bude křižovatka uzavřena, aby se mohla proměnit ve stálý kruhový objezd. Otázka je, zda to pomůže věčným zácpám aut, která zde stojí. Ta včerejší sahala až k autobazaru.

Autor: JIŘÍ TŮMA

Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 10.10.2004 22:19
K tomu co bylo dříve se musí vyjádřit ten,kdo jednal a to já jsem nebyl.Peníze na povrch se sehnaly i bez hmotné účasti E-P,ale bez ERA-PACKU a ne ERA-PACHU ,by nebyla nikdy dotace od města.Jinak co bylo či nebylo při jednáních,to by odtajnila asi konfrontace mezi ing.Lorinczem a panem Loukotou.Jinak tady budeme mlátit prázdnou slámu nebo v lepším případě mluvit vy o koze a já o voze.

Era-Pach v Heřmanově Mestci Benq 10.10.2004 21:55
Vážený pane ... jste velice blízko u zdroje tak pokud jste v úpohodě tak zveřejněte vy tu smlouvu kterou měli obě strany podepsat ... mluvil jsem se Sokolíky co jí viděli a pokud nekecyli tak to páchne v Pachu Era a to hodně moc moc moc. Nehajme a nebo nečerněme něco co není známo jak to bylo těsně před podpisem a ještě lepší jak to vylo generováno od samého začátku. To co zde píšete snad ani nepředpokládáte že někdo sežere.

Era-Pach v Heřmanově Mestci Béda 10.10.2004 17:57
Přeci jenom musím reagovat na Váš příspěvek a to jenom otázkou.
Co bylo dříve? předána ultimativní dohoda o příspěvku na podlahu E-P,nebo návrh na pronájem haly k uspořádání PMEZ?

Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 10.10.2004 16:10
Ano pane Bédo,E-P měl uzavřenou smlouvu se Sokolem na ligu,ale ten chtěl po něm nekřesťanské peníze za PMEZ a proto jsme z Chrudimi odešli.Takto se dlouhodobí obchodní partneři nechovají.Nechci to znovu celé otevírat,ale tak to je.

Skejťáci v Široké ulici buldog 10.10.2004 09:30
POKRAČOVÁNÍ: K čemu máme naší Městskou policii? Vždyť ti skejťáci vlastně jezdí z náměstí přímo pod jejich okny. To potřebují, aby jim někdo musel oznámit, že se tam něco takového děje? Nejvíc by asi byli spokojeni, kdyby jim provinilce někdo přivedl až do kanceláře, aby nemuseli zvednout svoje líné zadky.

Era-Pach v Heřmanově Mestci Béda 10.10.2004 08:23
Vážení přátelé sportu konečně závěrem klidné hodnocení celého případu, který jak vidno někdo rozdmychal,aby zakryl pravou příčinu odchodu z Chrudimi.
Jak jsme měli možnost v jednotlivých názorech si přečíst, měl Era-Pack včas se SOKOLEM uzavřenou smlouvu o pronájmu na všechna utkání v hale i po provedené rekonstrukci podlahy. Ke zrušení smlouvy došlo až po upozornění během diskuse na dané téma a až po odehrání prvního mistrovského utkání v H. Městci, ale ze strany Era - Packu, nikoli ze strany SOKOLA.
Jak bylo v jednom příspěvku zde napsáno, je to o lidech a lidé když k sobě nenajdou cestu, tak je to špatné. Jelikož Era-Pack našel v Heřmanově Městci pro sebe vhodné prostředí, tak mu jej přejme a přejme mu i to sportovní, méně již to bafuňářské prostředí, které vlastně celou záležitost zkomlikovalo. Tímto se s vámi loučí Béda

Asi to děláme špatně xarat 10.10.2004 08:13
Taky jsem nikdy s p. Lebduškou namluvil, ale podle příspěvků souhlasím s Alešem.

Skejťáci v Široké ulici buldog 09.10.2004 19:28
Reaguji tímto na článek v "Novinách Chrudimska" ze dne 8.10.04 ( Mladíci s prknem či pukem ohrožují sebe i svoje okolí) týkající se problémů se skejťáky mimo určený prostor k tomuto sportu vyhrazenému.

Cituji: >> Vrchní strážník Městské policie Roman Červenka míní, že po vybudování skateboardového hřiště se situace hodně vylepšila. Děti sem ale podle něj nejsou povinné docházet a mohou jezdit před svými domy, pokud ovšem neruší noční klid, nepoškozují majetek a neohrožují bezpečnost svou nebo ostatních. "V opačném případě by lidé měli volat linku 156, abychom na místo přijeli a situaci vyřešili. Už jsme uložili blokové pokuty například u polikliniky, kde mládež jezdila po zábradlí a lavičkách, nyní máme zprávy, že se starší kluci vydávají na skateboardech z náměstí Širokou ulicí dolů. To už je hazard, který ohrožuje je samé i ostatní lidi, takže bychom uvítali oznámení takové skutečnosti," řekl Červenka.

Odcizení vodníka buldog 09.10.2004 18:58
Zkuste se podívat v chrudimském městském zastupitelstvu, myslím, že tam podobné individuum dělá starostu.

Era-Pach v Heřmanově Mestci Benq 08.10.2004 20:16
No vážení .... nicméně to že již zde dávno nevisí smouva (ta co byla na prapočátku včetně všech jejích mezičlánků až po tu poslení na které vše skončilo) je velice podezřelé a zřejmě nebude něco v pořádku ani na jedné z vyjednávacích stran. Jinak i já slyšel o pronájmech pokoje na 10 let a dalších věcech, které mnohonásobně převyšovaly příspěvek ERA-Pachu (podle mých info měl být původně 500 tis.) a nyní jde jen o to jestli něco páchne v sokole a nebo ve firmě která to má v názvu Úsměv (to byl jen pokus o humor) ale ??? HAHAHA!

Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 08.10.2004 19:36
Mám z Vás Luboši v hlavě trochu zmatek.Vždyť zde bylo řečeno,že máme podepsanou smlouvu na další rok,ale že halu nevyužíváme.Najednou se objeví smlouva,která se povaluje na vrátnici,no nevím.Pokud je znění autentické,nedivím se,že ji nikdo nepodepsal.Pokud je to lež,jedná se o snahu zdiskriminovat majitele Era-Packu a já věřím,že se ke všemu on osobně vyjádří.Můžu Vám jen sdělit,že jsem v civilu obchodník a smlouvy se vždy řeší podle toho,jaká je poptávka a jaká je nabídka.Vše další se odvíjelo od požadované ceny za 5 dní PMEZ.Co bylo potom,to si vše vemte na WC a použijte dle Vašeho uvážení.Jinak vše,co jsem zde dosud napsal je můj názor a nebojím se pod něj,PANE LUBOŠI ČI BÉDO,jak chcete,podepsat celým a hlavně pravým jménem.

Asi to děláme špatně Lebduška Josef 08.10.2004 15:52
Nevím, zatím jsem takové touhy nepociťoval. Vím jen jistě, že když se někdo snaží neomezeně rozhodovat a přijímat ponížené žádosti, většinou dopadne špatně. Já spíše vehementně hájím své názory a snažím se o nich přesvědčit druhé. Ale oni dělají totéž. A začneme-li všichni přemýšlet o názoru protistrany, je to nejlepší cesta k dohodě.
Jinak můj příspěvek mělo být takové zlehčení, ten dokumet mne zaujal. (Ta kolna totiž dodnes stojí.)

Asi to děláme špatně Rampa 08.10.2004 13:16
Výborně to hnedka zkusíme HAHAHA! ))))))

Asi to děláme špatně Rampa 08.10.2004 13:15
Předpokládám, že jsi s tím člověkěm kterého osočuješ nikdy ani nemluvil. Ale je vidět, že máš jasno Tak to je fakt na ... (((

Era-Pach v Heřmanově Mestci Max 08.10.2004 11:45
NAZDAR Luboši a tvoji přátelé sokolíci, děkuji za nominaci do vlády, ale ani ani...

Nebudu psát žádnou slohovku, jako ty, ale jen se zamysli nad jednou věcí... Je-li smlouva nebo přímo firma ERA PACK natolik diskriminační, tak jak je možné, že v Heřmaňáku byla dohoda ze dne na den?

Víš co,udělej si výlet s Tvými přáteli do Heřmanova Městce, ať Ti ukážou tu jejich smlouvu (teda jestli Vás rovnou nevykopnou z bot), protože jestli už má v Sokole takovýhle smlouvy i vrátnej, tak to je eňo ňůňo...

S úctou

MAX

Era-Pach v Heřmanově Mestci luboš 08.10.2004 10:12
Milý Maxi,čteme příspěvky,ze kterých nás zaujaly hlavně Tvoje.Tak jak píšeš,musíš být odborník úplně na všechno a informace musíš mít nejméně jako ministr války.
S několika kamarády jsme viděli všechny zápasy ERA-PACKu.Nám také bylo divné co se stalo a proč nepokračuje ERA-PACK v soutěžích na domácí půdě v Chrudimi.Trošku vyptávání (dříve než sprosté pomlouvání) nám stačilo k tomu,aby se nám dokořán otevřely oči.Stačí milý Maxi se stavit na vrátnici v sokolovně(což jsme udělali jako první krok) a budeš se sám divit.Na otázku co se vůbec stalo,nám půjčili k nahlédnutí kopii "dohody" mezi ERA-PACKem a Sokolem.Maxi nevěřil bys vlastním očím.Byla to ,troufám si tvrdit,likvidační dohoda pro Sokol.Maxi,vezmi si tužku a papír a dělej si poznámky,tak jako my.Jenom ve zkratce:za vložených 300 000,- majitel ERA-PACKu ing.Jozef Lorincz(podepsán na dohodě) požadoval: 1700 hodin v hale zdarma...........1,020.000,- na 10 let pokoj v hotelu zdarma.....730.000,- 24m2 reklamy na 10 let..............1,200.000,- 3 hodiny týdně trening v hale...........90.000,-/rok 1 hodinu tenisu v neděli za 1/2roku 18.000,- Byli jsme u toho opisování 3.Milý Maxi,základní početní úkon nám stačí k tomu,abychom si spočítali,že za vložených 300.000,-chtěl vrátit více jak 3 miliony.Byli jsme příznivci ERA-PACKu, nyní zůstáváme jako probuzeni ze zlého snu.Sokol nám nikdy nic neříkal víme o něm,ale to je vše.Na jednu stranu jsme rádi,že Sokol nenaletěl chytrákům,kteří mají pořád málo.
Pane Stejskal,Vás jsme vždy považovali za slušného a přímého člověka.Až nyní se divíme,k čemu jste se to propůjčil.Těžko někomu budete vysvětlovat,že jste o ničem nevěděl.Je nám Vás líto.

Asi to děláme špatně Aleš 08.10.2004 09:36
Myslím, že Vy sám toužíte po postu, který by Vám umožnil neomezeně rozhodovat a přijímat ponížené žádosti. Zdá se mi, že Vaše osobní zájmy považujete za zájem veřejný. Ve skutečnosti nejste objektivní, ačkoliv používáte styl jednání, který má objektivnost Vašich zájmů doslova stavět na odiv.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55  54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.