Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Bída Miriam 23.11.2004 22:41
Milé (-lá či -lý) Mexiko! 1) Myslím si, že nejsem jediná, která takto reptá, vlastně jsem si tím jistá.
2) Moje trpělivost došla, když některá auta nestála ve frontě a snažila se "vecpat" dopředu a tím zablokovala dopravu na další chvíli.
3)Nikomu práci neberu, ale stojím si za svým názorem.Je to o lepší a průhlednější organizaci.
4)S Vaším P.S. souhlasím, obchvat v nedohlednu, o napojení na Čáslav pořád nic. Ale už se těším na trasu Cr-Pce....
Reagovat na tento příspěvek

Bída Mexiko 23.11.2004 17:30
a pro kupu dalších lidí je toto ale tím, co jim dává každodenní práci. A to je, alespoň podle mne, důležitější než jedna netrpělivá řidička.

PS: pro lidi z radnice - chtělo by to také rychleji uvažovat o nějakém lepším napojení PZ na silnice I/17 a budovaný obchvat I/37

Bída famfrnos 23.11.2004 17:10
Nevím,kolik je Vám všem,co to sledujete roků,ale jistě si mnozí můžete pamatovat pozůstatek toho čemu se před mnoha lety(když to vznikalo) říkalo tzv."Buršíkovy sady"Už se přesně nepamatuju,ale myslím,že poslední v Chrudimi byl "U Guláška",tedy pod přejezdem na Slatiňany.Asi někdo,kdo to znovuvymyslel uvažoval asi pr..lí.Co s tím teď v zimě budou dělat silničáři?A co když se to někomu trochu smekne na náledí?A na jaře to pěkně všichni zaplatíme z daní(až to budou silničáři spravovat) Jestlipak to náhodou není vymyšleno s heslem,že bouráním se práce množí?Před pár týdny jsem jel přes Heřmanův Městec no a u benzínky to "vyfrkli"taky.A protože tam udělali přechod,tak tam dali lampu,no a tu lampu samozřejmě někdo asi v noci ustřelil.Můžu Vás uklidnit,už je to vylepšené o světélkující obrubáky.Mě by spíš zajímalo,proč tito vymešleči nesmyslných ostrůvků "neopičí" tentokrát v dobrém slova smyslu po osvětlení přechodů pro chodce,jako jsou po Pardubicích(od kremáče k Anenskému podjezdu,na Drážce-směr výpadovka na Sezemice atd.)nebo v Dražkovicích?Myslel jsem si,že to bude tady u nás za rohem(u nového marketu),ale ono prd,to jsou pouze semafory.To je asi tak vše k tomuto problému.

Bída stb 23.11.2004 15:54
Nadměrný náklad v CR? To mě netrápí. Já mám auto z fy. Škoda auto a.s. a v CR není kruhák který by mě způsoboval nějaké problémy, kroužím často a rád, někdy i několikrát. Je pravda,že když jsem včera přezouval pneu, tak byly,hlavně ty přední, sjetý doleva - navrhuji aby se některé (ty další stavby) kroužily doprava, rovnoměrné opotřebení pneu. a člověku se nezamotá hlava z věčného kroužení.
Co mě "sere": semafóóóóóry pro hypernovu. Brzděj mě i dopravu a to i tehdy když hyperkrám má CLOSED,třeba v 6hod. ráno.Pozór situace(400m směr od nemocnice):kruhák-semafóóóóóry-přechod-semafóry-přechod,křižovatka-přechod,křižovatka-přechod,křižovatka-přechod,křižovatka.TAK

TOTO JE BEZ KONCEPCE ZA PODPORY LOBISTŮ Z HYPERKRÁMU.
Závěr: kamióny - NE, plynulejší doprava - ANO, obchvat - 3 x ano: ANO,ANO,ANO.

Bída Max 23.11.2004 13:53
...jó, to "líznutí" stojí bei voko 3.000,- EUR. To ujde...

Bída Miriam 23.11.2004 10:28
Dobrý nápad! Nebo by to sem mohla napsat ta firma, co to vozí.
Nemohu se ale pořád zbavit dojmu, že to je pro mne několikrat do měsíce překážka na komunikaci.

Bída divokej bill 23.11.2004 09:16
Se stožárama se přes kruhák u Bohemie už několikrát jelo; ve směru na Slatiňany a i když si lízli, tak to projeli. Ty podvozky jsou hydraulicky odpružený a nechaj se tak o 15 čísel přizvednout. Co jsem si všim, tak všechny auta měli na měchách, tak to mohli přifouknout taky. Tu dlažbu na Bídě by projeli, ale někdo se tam chystá postavit sloupek nebo ceduli, aby to nebylo tak jednoduchý.

Jinak samozřejmě není problém si zjistit, kdy příští transport z Transporty vyjede, možná by to pro nás mohla dělat naše skvělá lokální média, že by tam třeba zatelefonala a optala se

Bída Max 23.11.2004 08:09
No nevím, ten nadměr stejně do zóny neprojede přes kruhák u Bohemie a horizont kruháku u Bídy "nakrásně" vydlážděnej ten podval(ník) nepřejede a když najede, tak se tam zasekne. A propos - co vím, tak nadměry z bývalé TRA vždycky měly trasu na HM a Rozhovice..., protože jede-li schwertransport na Kolín a dále na dálnici a hranice, na nájezdu u Parama nemaj´ šanci (i když už ho jednou jeli...

Zdárec

Maxík

Bída Mexiko 23.11.2004 00:54
PS - možná se zdám jako rejpal, ale já s kamionem jezdil ......

Bída Mexiko 23.11.2004 00:53
no jistěěěě ....... hmmmm, teď jde ale o to, jestli nadměrné náklady (a nemyslím tím jen ty hodně těžké - silnice ničící - náklady) na nízkopodlažních plošinách dokáží ten kruhák přejet!!!!

Ale osobně si myslím, že zrovna ten u Bídy půjde i pro nadměry projet (pokud se ale tam přes Trávníčkovo a Plynárenské kolečko vůbec dostanou - jako že asi NE)

Bída Benq 22.11.2004 20:37
NO jistěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě jer to přesně tak jak píše Blix Úsměv

Bída Blix 22.11.2004 07:23
To vydláždění kruháku uprostřed na Bídě asi má sloužit pro nouzové přejetí právě takových nadměrných nákladů. Kdyby se střed "vykvětil", tak by asi byl rychle rozježděn...
S pozdravem Blix Úsměv

Bída Max 21.11.2004 14:54
Rádobyostrůvek u benzinky je úplně na 2 věci, navíc jak poznamenal Mexiko, je to jediný vjezd do PZ a ještě takhle zprzněnej.
Když vidím kruhák u "Bídy," (zaplaťbůh už v provozu) tak ho mohli udělat taky s nějakou okvětou a ne kočičí hlavy jako prase.
Namísto toho právě u benzinky mohlo být vydlážděno (když už...).
Ohledně věží, myslím, že vjezd na místo montáže elektrárny je mnohdy 100-krát horší, ale pravdou je, že šoféři už jsou pěkně naštvaný hned jak vyjedou...
Jo a taky by tyhle silniční seance mohli být předem hlášený, abychom jezdili jinudy !!!

Zdar a sílu

Max

Bída Mexiko 20.11.2004 08:34
to, jak je rozježděná ta plocha u benzinky by měl opravovat ten, kdo vyprojektoval tu křižovatku - tomu by měl mráz zadek roztrhnout, protože myslel asi něčím jiným, než mozkem. Já se vůbec nedivím, že když s tím návěsem mají vyjet od Transporty, tak že tam lítá spousta nadávek. Oni se tam prostě kvůli tomu ostrůvku s tím dlouhým nákladem prostě nevytočí - proto jim to tak trvá a musí vyjíždět až na trávník (kde kolikrát i uváznou).
Jinak na rovné silnici jedou normálně - jel jsem za nimi na dálnici, kde ti to valili pohodových 80 km/h.

Druhou otázkou je, jak se líbí současným i potencionálním investorům v průmyslové zóně takový problém na jediné příjezdové cestě.

Bída Miriam 19.11.2004 15:56
Průjezd aut s těmi tubusy už mne také pěkně štve. Kdyby to měli aspoň nějak lépe zorganizované a nebylo to tak často. Navíc rozjezdili plochu u benz. pumpy a tak to tam zůstane asi napořád.Poslední měsíc to je hrůza. Chápu, že to musí dostat nějak ven z města, ale proč nejezdí třeba až po 20.hod., když je menší provoz a již poněkolikáté neodhadnou, že se prostě s tím autem neotočí tak, jak si najeli. Ach jo!!!

Bída divokej bill 19.11.2004 11:29
Asi jste už všichni viděli, jak to vypadá, když se vezou z transporty stožáry na větrné elektrárny. Podobbý transport projede přes menší kruhák jedině tehdy, pokud se dá projet v jednom směru napřímo. Pokud zneprůjezdníme silnice, dostane se spousta firem snad v každém oboru do vážných potíží. Možná by jste se divili, co všechno se hlavně po nocích po silnicích pohybuje, v každém případě je toho hodně.

Bída Jan Roček 18.11.2004 23:12
Bídu nebourat !!!! To bychom se nemohli kochat těmi dvěmi právě opravenými věžičkami Úsměv

Hledáme prostory Jan Čechlovský 18.11.2004 14:55
Napíšete-li mi na mail: jan.cechlovsky@chrudim-city.cz přesnější specifikaci prostor, které by se Vám hodily (velikost, využívání, atd.), já Vám co nejrychleji zjistím, nemá-li nějaké požadavku odpovídající prostory město Chrudim i s případnými podmínkami pro jejich využívání.

Hledáme prostory Kometa 18.11.2004 12:27
Tento příspěvek asi až tak úplně nepatří do diskusního fóra, ale i přesto se na Vás obracíme. Hledáme vhodné prostory pro vznik dětské klubovny.Jestliže někdo o něčem takovém víte, informujte nás prosím. Díky (kometa@kometa.cz, www.kometa.cz, tel.602609977)

Bída Blix 18.11.2004 07:25
Budovu bývalého hotelu Bída bych rozhodně nelikvidoval. Zase tak moc takových památek v Chrudimi nemáme, nejen při pohledu zvenku. Je sice nyní v dezolátním stavu, ale určitě přijde čas, kdy se nějak vyřeší peníze a tato chrudimská pamětihodnost zase prokoukne...
S pozdravem Blix Úsměv

Bída Vaklaf 18.11.2004 07:09
Zlikvidovat Jitřenku, hotel Bída a "ohyzdné" domy proti KB.
Nerozhodoval jste svého času náhodou o likvidaci Kateřiny ??? Také se to tam všechno vyřešilo - lidi maj kde bydlet v nádherných panelácích a zároveň mohou nakupovat v supermoderní Borzně.
jen se divím, že lidi vašeho typu nenechali zbourat kostel, který tam docela "vyčuhuje" ke komunikaci - mohla být taky širší a mohlo by po ní jezdit více automobilů Tak to je fakt na ... ( Promiňte, ale Váš článek je trapný pokus o řešení dopravní dopravní situace likvidací kulturních památek města.

Křižovatka Na Bídě Lebduška Josef 17.11.2004 21:55
Ale to by snad měla být samozřejmost oznámit občanům kudy se dostanou domů. A udělat vše pro to, aby byli co nejméně obtěžováni. Protože ten kdo jede ze Žďáru do Hradce, ten si může jinou cestu vybrat. Ale ten, kdo v oblasti bydlí, ten je v jiné situaci. (Zažil jsem podobnou situaci, když opravovali jedinou přísupovou cestu k domu. Bez jakéhokoliv oznámení byla ráno volná a odpoledne neprůjezdná - a řešení? Nechte si auto v polích (cca 1 km od domu), bude to uzavřeno ještě zítra.) Pochopil jsem že ta výtka není směřována na toho, kdo tu informaci zveřejnil na těchto stránkách, ale tomu, kdo o uzavírkách rozhoduje. Ale nyní je tento případ již uzavřen.

Bída Lebduška Josef 17.11.2004 21:44
Pan Cyprian má pravdu minimálně v tom, že kruhák je bezpečný, pokud donutí řidiče snížit rychlost jízdy. To znamená, že řidič musí na kruhovém objezdu změnit směr jízdy. Bohužel stávající kruhák umožňoval průjezd od hotelu Bohemia do Poděbradovy ulice nezmenšenou rychlostí, tudíž řidič vjíždějíci z náměstí neměl mnoho šancí. Ideální je pochopitelně kruhák dostatečně velký a to zatím v Chrudimi není.
Bylo by skutečně pěkné vyřešit situaci na Bídě nějakým rozšířením (co takhle bývalý okres), ale obávám se, že to možné není. Jediným řešením je urychleně vybudovat obchvat Chrudimi, jinak to žádné kruháky nespasí.

Bída Benq 17.11.2004 15:36
Podle mě je to blázen vykoupeníé obou budov cca 20 mil Kč a to deržím hodně při zemi, protže podle mě majitel Bídy do toho natrval už nejmáně 10 mega na opravách. V novinách dneska otisknou kde jakou .....---

Bída Benq 17.11.2004 15:34
Noviny CR Kruhák se stává bezpečným a účinným tehdy, když má takový vodorovný charakter, který zaručuje, že retarduje rychlost nutností změnit směr přímé jízdy při každém průjezdu a dávat přednost v jízdě vozidlům přijíždějícím zleva - nesplňuje kruhák na Bídě. V každém případě je jisté, že kruháky přispějí na jednoúrovních kříženích komunikací k bezpečnějšímu provozu a případné nehody nebudou převážně těžké, čímž by mělo jednoznačně dojít ke zmírnění bilance smrtelných úrazů.

Kruhák na Bídě v Chrudimi měl být podle mého názoru řešen velkoryse s demolicí bývalého objektu bufetu Jitřenka a budovy bývalého hotelu Bída, které jsou oba v dezolátním stavu.
Přestavbou a rozšířením mostu přes Chrudimku ve směru do středu města a zde demolicí ohyzdných domů zasahujících do profilu ulice proti budově Komerční banky. Pokud bude budova bývalého hotelu Bída prodána ke komerčním účelům, přinese její provoz opět zdramatizování dopravy v tomto prostoru stejně jako tomu bylo v době, kdy zde fungoval obchod s potravinami a na přilehlém chodníku prakticky trvale překážely zásobovací náklaďáky.

Nelíbí se mi, že investice, které sice vítáme jako z nouze ctnost, nejsou nadčasové a přinášejí pouze malý efekt.
Postrádám větší odvahu a velkorysost v rozhodování, i když je jisté, že realizace bývá mnohdy bolestná a vyžaduje silné osobnosti na rozhodujících místech.

JOSEF CYPRIAN, Chrudim

Křižovatka Na Bídě Benq 15.11.2004 19:53
Vsaďte se že jako doposud to je snad jasné, ukazuje se že i když někdo hodí do placu nějaké info najde se vždy nějakej rejsoň, kterej musí něco negativního zdělovat a ventilovat. Měli by jsme bejt všichni rádi že to pomalu vše s těmi kruháky končí a pak bude klid (sice možná jen na 1/2 roku). HAHAHA! )

Křižovatka Na Bídě YYY 15.11.2004 17:55
Ve vašem příspěvku není uvedeno,jak občané bydlící na ulici Pardubická se dostanou autem ke svému domu.Denně dojíždíme samozřejmě auty do práce.Děkuji YYY

Křižovatka Na Bídě XXX 15.11.2004 14:24
OZNÁMENÍ O UZAVÍRCE KŘIŽOVATKY NA BÍDĚ V CHRUDIMI

Ve dnech 15 - 16. 11. 2004 bude položena obrusná vrstva v ulici Pardubická. Práce budou provedeny za současné uzavírky.

Dne 17. 11. 2004 proběhne úplná uzavírka okružní křižovatky na Bídě (na všech větvích křižovatky). Bude položena obrusná vrstva v prostoru okružní křižovatky a v jedné polovině Masarykova náměstí. Autobusy linkové dopravy pojedou z aut. nádraží po MKO kolem nemocnice na OK u Plynáren a dále použijí objízdnou trasu na Vestec a Medlešice. Nebude tedy obsluhována zastávka v ulici Pardubická.
Autobusy MHD pojedou následujícím způsobem. Linka 625 007 bude začínat zastávkou Chrudim, Tovární – prům. oblast (nebude obsluhována zastávka Chrudim, Poděbradova a Chrudim, Tovární-sladovna). Dále pojede dle jízdního řádu. Linka končí na aut. nádraží. Linka 625 008 končí na zastávce Chrudim, Tovární – prům. oblast. Linka začíná na aut. nádraží (nebude tedy obsluhována zastávka Chrudim, Tovární-sladovna a Chrudim, Masarykovo náměstí).
Ve dnech 18 - 23. 11. 2004 proběhne pokládka zbylé obrusné vrstvy na Masarykově náměstí. Práce budou probíhat za provozu řízeny světelnou signalizací. Předpokládané otevření všech větví okružní křižovatky je 19. 11. 2004.

Vzhledem k tomu, že můžou nastat nevhodné klimatické podmínky pro stavební práce je určen náhradní termín.

Pokud klimatické podmínky nedovolí provádět práce dne 17. 11.
2004 proběhne pokládka kruhové křižovatky a úseku na Masarykově náměstí v termínu 18 – 23. 11. 2004. Práce budou probíhat za provozu se řízením semafory. Ulice Široká a Pardubická bude v místě okružní křižovatky uzavřena.
Autobusová doprava z centra města pojede ulicí Čs. Partyzánů a Roosweltovou. Zastávka Masarykovo náměstí a zastávka v ulici Pardubická nebude obsluhována. Cestující jsi přejdou na aut.
nádraží. Linkové autobusy směr na/od Pardubic pojedou po objízdné trase na Vestec a Medlešice.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI denis 13.11.2004 19:15
Pan Trávníček se také činil a jak dopadl. Být na jeho místě, tak podám trestní oznámení na určité lidi pro křivé obvinění a pomluvu. Mám pocit, že do politiky vstupují jen psychopati, kteří dobře mluví a rádi se poslouchají. Když jdou nahoru, tak využijí stesků lidí, když nahoře jsou, tak si po těch lidech ani nevzdychnou.

hyper a super Georgina 13.11.2004 16:32
No, u budoucího Lidlu sice vzrostlé stromy nejsou, ale jsem zvědavá, jak to dopadne s těmi velkými stromy (tuším platany?) hned u hlavní silnice u Penny Marketu. Všimli jste si, že když jedete od Slatiňan, tak je za jedním z těchto stromů schovaný nový semafor? Když na něj není ze silnice vůbec vidět, tak tak asi logicky bude ten strom překážet. Moc ráda bych se mýlila, ale když se kouknete, jak je to těsně kolem toho stromu rozbagrované (kvůli příjezdu k obchoďáku), vůbec bych se nedivila, kdyby ten strom uhynul sám.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI Jan Roček 13.11.2004 13:54
Jak poznat slušné lidi? Podle jejich činů, nikoliv podle slov.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI Jan Roček 13.11.2004 13:49
Máš snad lepší nápad? Sem s ním!!! Rádi se přiučíme.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI denis 13.11.2004 10:54
Pane Lebduško, možná by stálo za to zjistit, kde ti hochštaplerové jsou nyní zaměstnáni a jak jejich postavení v podnicích nyní ovlivňuje politiku. Ruka ruku myje. Všechno je o poctivosti, čestnosti a chuti udělat něco pro druhé.Jak ale poznat lidi, kteří takto přemýšlí. V našem státě je patrné, že pokud nastoupíš do tohoto vlaku, tak se vezeš - popřípadě dojedeš ještě dál než někteří - každopádně platí - kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. Bohužel.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI Lebduška Josef 12.11.2004 13:23
Nevěřím omu, že jakýkoliv politický systém bude hájit jen mé zájmy. Ale věřím tomu, že lze vybudovat systém, který bude vyhovovat v základních věcech většině. Máte pravdu v tom, že celosvětově je vše spojeno tak, že když si někdo mocný v Americe kýchne, tak mu z Chrudimi ozve pozdravení. A tím,že ponechám někoho, aby si dělal to, co uzná za vhodné, tím systém neovlivním, ani nezměním. A tu šanci na ovlivnění alespoň komunální politiky máme ve svých ruku, ve svých hlasech. A budeme-li mít dobré komunální politky, budeme mít časem i dobré politiky v v parlamentu a jinde. Pročtete-li si dějiny a zamyslíte.li se nad vývojem, pak Vám zcela jistě neujde, že při jakémkoliv převratu (revoluci) vyšumí bubliny politiků (hochštaplerů), které po čase praskají, požírají se mezi sebou, a teprve poté nastupuje garnitura těch, kteří mají zájem dělat věci dobře. Já si jenom myslím, že ta doba již nastává a že je třeba najít slušné lidi ochotné vstoupit do poliky. A ani se jim moc nedivím, že nemají zájem být spojováni s těmi zprofanovanými. Měl jsem skutečně veliký problém u voleb, koho vybrat, které zlo bude menší. Ale pokud neumožníme výběr těch slušných, budeme mít opět problémy koho vybrat. A jiná cesta, než ta, která byla naznačena p. Ročkem zřejmě není.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI komik 11.11.2004 21:36
Pane Lebduška, nic ve zlým, ale jste stejně vedle jak pan Roček.
Pokud vám pořád ještě nestačí každodenní ukázky toho, co se odehrává na politické scéně a napomáháte udržovat tenhle systém při životě, pak budeme na stejným místě ne za 2, ale ještě za 100 let. Tvrdím, že jediná šance je začít měnit vědomí lidí jako celku, což je ovšem běh na dlouhou trať a hlavně to je mnohem těžší než jít občas jako zpracovaná a oblbnutá ovečka k volbám.
Vám asi připadá normální, že politici místo spolupráce mezi sebou soupeří, hází špínu jeden na druhého. To vám fakt ještě nedošlo, že celosvětové dění určuje a ovládá pár nadnárodních společností prostřednictvím politiky?? To fakt žijete v iluzi, že politickej systém bude někdy hájit vaše zájmy??

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI Lebduška Josef 11.11.2004 14:57
Bohužel, pan Roček má pravdu. Nejsilnější strana v krajských volbách, ODS, má v Chrudimi cca 40 členů, z toho je aktivních tak 10. To znamená že tito lidé hýbou Chrudimí a pokud někdo chce něco změnit, musí začít odsud. Vstoupit do strany, chodit na schůze, prosazovat jiné kandidáty, jít k volbám apod. Určitě 100 lidí bude mít jiný názor, než oněch 10. Jinak za dva roky jsme tam, kde jsme teď.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI komik 11.11.2004 07:40
Seš fakt úplně mimo................

Volby 2004 buldog 10.11.2004 20:32
Ten kdo dal ve volbách hlas našemu současnému starostovi, si asi neuvědomuje, že starosta se "stará" pouze o svůj prospěch a nikoliv o dobro města. Stará se pouze o to, aby získal co nejvýnosnější koryto, jak se budou mít občané Chrudimi, je mu úplně šuma fuk.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI buldog 10.11.2004 20:27

Lávka u Husovky Georgina 09.11.2004 22:49
Díky za pozitivní informaci. Úsměv Už se nemůžu dočkat, až bude zase v provozu.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI Lajos 09.11.2004 22:17
No policie přece hlídá u okresu, jestli náhodou někdo nejede, tam má lepší rito a méně práce.

Co to bude? Lajos 09.11.2004 22:13
No nevim, nějak mi není jasné, kam podle té mapky chtějí vmastit silnici kolem Transporty a Rozhledny k Markovicím.

Lávka u Husovky Jan Čechlovský 09.11.2004 18:49
Lávka u Husovky by měla být hotová do 15. 11., v úterý 16.
listopadu by tedy měla být otevřená.

Volby 2004 Likvidátor 09.11.2004 16:41
Na toho, kdo dal hlas panu Libému bych nejraději podal trestní oznámení!!!

Letiště Chrudim, jak to vypadá? Zorro 08.11.2004 15:52

Volby 2004 Jaroslav Trávníček 08.11.2004 09:18
Děkuji všem, kteří mi dali svůj hlas ve volbách do krajského zastupitelstva. Jako zastupitel bude Vaše zájmy zodpovědně hájit.

Jaroslav Trávníček

Volby 2004 Max 07.11.2004 20:54
Gratulace našim kandidátům http://zpravy.idnes.cz/zpr_volby_KZ2004.asp?vysledky=mandaty&kz=8 Především p.Trávníčkovi, p.Macelovi a i s.Moučkovi. Věřím, že budou silnými oponenty Libýmu a jeho partaji.

Letiště Chrudim, jak to vypadá? Rampa 07.11.2004 17:43
Podle clanku ano,ale ve skutecnosti po navsteve zastupcu Zony klidu Chrudimsko dne 14.9. pozastavilo Ministerstvo obrany dne 15.9. pripravu nove najemni smlouvy.Tot vse Bohužel, škoda

Letiště Chrudim, jak to vypadá? Michal Tůma 07.11.2004 11:08
Četli jste novinky o Chrudimském letišti http://www.guard7.cz/akchrudim/co_rika_armada.htm ? Podle článku to vypadá dobře. Nevíte někdo jak to pokračuje.

Výchovný ústav v Chrudimi denis 06.11.2004 15:48
Připouštím možnost, že si rodiče volíme již před narozením. Ale nic nemění na tom, že na tomto hmotném světě nastane chvíle, kdy musíme tyto děti ochránit buď právě před těmito rodiči nebo před sebou samými nebo musíme ochránit i okolí před těmito dětmi.A proto se staví dětské domovy nebo výchovné ústavy. Pokud si lidé neuvědomí - ať jsou rozvedení nebo žijící v manželství, že děti mají před vším jejich snažením prioritu, že by měly být postaveny, v žebříčku hodnot těchto lidí, na prvním místě a že oni zodpovídají za jejich další vývoj a tento vývoj je ovliněn právě chováním a postojem rodičů,pak tyto zařízení budou zcela jistě využívany.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58  57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.