Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nový investor v Chrudimi Lebduška Josef 05.08.2005 10:19
Pro anonyma a jemu podobné: klidně si nevěřte. Je jenom váš problém. Já vítám tohoto investora již jen proto, že se jedná o firmu, která je místní.
Fima zde již působí a protože se na ni nevztahují , alespoň si to myslím, různé investiční pobídky, je tedy velký předpoklad, že má svou investici pečlivě zváženou a tudíž po vypršení investičních pobídek neodejde. Navíc její výroba je určitě ekologičtější ne u dosud avizovaných zájemců o vstup do PZ.
Proto se domnívám, že je to jeden z velice vhodných investorů pro Chrudim.

Reagovat na tento příspěvek

Nový investor v Chrudimi Max 05.08.2005 09:33
...na vhodném místě, neboli co nejdál od Markovic. Vždyť mi víme.

Jinak 3x hurá novému investorovi a f. Elfra i kdyby těch novejch míst mělo bejt jen 50. Jenom nerozumím tomu, proč jdou na "zelenou louku" když v TRA mají zasíťované pozemky. Asi je cenový rozdíl tak velkej, že se to tam ani nevyplatí. Tak to se nám do tý velký zóny investoři asi moc hrnout nebudou.

Servus

Max

Nový investor v Chrudimi anonym 05.08.2005 08:32
Moc Vám to nevěřím, to Vaše potěšení nad novým investorem, pane Lebduška. Spíš mi připadá, že jste potřeboval nahonem vydat "tiskové prohlášení", abyste mohl ze sebe prostřednictvím oslavy příchodu první firmy smýt podezření, že jste kategorickým odpůrcem průmyslové zóny. Byla to - podle mého názoru - pro Vás hozená rukavice, která se neodmítá.

A hned jste zase čistý jak ta lilie, že?

TIP mág 04.08.2005 21:26
Nazdar lidi, pokud si někdo z vás stále ještě dělá iluze o tom, na jakých principech funguje politika, zkuste si přečíst knihu "MRÁZ PŘICHÁZÍ Z BÍLÉHO DOMU" (autor Jiří Mašek, vydalo Earth Save).
A když budete číst i mezi řádky, snadno najdete odpověď i na to, proč pár jedinců usiluje o přeložení Široké ulice.
Čau a užijte si srpen. Zbyněk Kotúč.

Nový investor v Chrudimi Lebduška Josef 04.08.2005 18:39
Vzhledem k tomu, co proběhlo tiskem, se jedná pouze o přemístění výroby. Určitě to přinese několik pracovních míst v Chrudimi, asi ne mnoho. Osobně se domnívám, že počet nových pracovních míst bude stejný, jak v případě oné továrny na frity, Colorobbie. Ovšem tato výroba bude podstatně ekologičtější, zabere méně prostoru a tak se domnívám, že je to správný investor pro Chrudim. Navíc hodlá postavit provozy v místě, které je pro to, dle mého názoru, jako stvořené.

Nový investor v Chrudimi Ronnie 04.08.2005 13:29
Dle posledních informací z tisku v současné době chrudimská radnice oslavuje příchod prvního nového investora do průmyslové zóny. Jde o společnost Elfra.
Půjde skutečně o první ledoborec, který prorazí nezájem o průmyslovou zónu v CR, jak se vyjadřuje pan Libý, nebo je to plácnutí do vody, které přinese jenom pár pracovních míst navíc a podstatu problému to nevyřeší?

dům na půli cesty anonym 04.08.2005 08:40
Nemáte někdo informace, jak to dopadlo s domem na půli cesty, a případně, jestli se už někomu podařilo umlčet paní učitelku nenávistnou Nevečeřalovou?

obousměrný vjezd na náměstí anonym 04.08.2005 08:29
Pardon, oprava příspěvku, ne "schopen", ale "schopna", pochopitelně. Mimochodem, neříká Ti něco jméno "Pavlasová"?

obousměrný vjezd na náměstí anonym 04.08.2005 08:27
Obdivuju Tvoji drzost, shote. Jak si vůbec můžeš dovolit po mně chtít něco, čeho sám nejsi schopen? Začni u sebe, když už chceš kázat vodu (já se k Tobě ovšem nepřipojím).

Hodtě tam už jiný téma Emanuel 04.08.2005 07:53
Musím s politováním konstatovat, že jste už trapní.S jedním tématem, vydržíte psát měsíce.Dejte si spicha někde v hospodě tam si to vysvětlete nebo si rozbijte ****.Myslím, že těch témat týkající se Chrudimi je spousty.

obousměrný vjezd na náměstí shot 03.08.2005 22:42
No, máš-li zájem, může zde zaznít tvé občanské jméno a příjmení.

Já se vám divím MIREK 03.08.2005 08:33
Jak to tady ta čtu,tak jste se nedostali dál než na náměstí.To je ale hodně malý rozhled.Tož takhle zůstat jenom u kašny?

obousměrný vjezd na náměstí Georgina 02.08.2005 16:15
No, možná bychom mohli založit nové téma...Úsměv

Shote, máte pravděpodobně dost velký přehled, co se kde děje - zajímalo by mě, kteří dobří kantoři odešli z gymplu. Odpovíte mi?

obousměrný vjezd na náměstí Ronnie 02.08.2005 09:43
Co dál? Jak dál? Vždyť podstata toho, co se děje, je v tom, jací lidé a jakým způsobem to (řízení věcí veřejných) provádí.
A uvědomme si, že jde na prvním místě o peníze, o peníze města, tedy občanů, kteří v něm žijí.
Pro jejich blahobyt by měly ty prostředky sloužit, ne pro blahobyt těch (a jimi volených či jmenovaných), do jejichž rukou byly na základě mandátu z voleb vloženy.

Komentáře na takovýchto chatech situaci stejně nezmění, to mohou pouze volby, ale proč někdy nepopsat věci pravými jmény, že? Pravda bývá často nepříjemná a mnoho lidí ji zakrývá.
Každopádně pro mne budou dostatečným signálem pro budoucnost tohoto města další volby a pokud z nich vzejde podobné uskupení, které vévodí městu v současné době, tak se to Chrudimákům líbí a vše je tedy v pořádku. Otázka je samozřejmě v jakém.....?????

obousměrný vjezd na náměstí anonym 02.08.2005 08:27
Shote, tohle (politický rozbor osobností v Chrudimi) už jsme slyšeli. Dál, prosím, dál. Máš něco nového, co zde ještě nezaznělo?

obousměrný vjezd na náměstí shot 01.08.2005 23:13
OK. Chrudim skutečně není lákadlem pro investory. Chrudim by mohla jít jiným směrem, ne cestou mamutích průmyslových zón, zamořování ovzduší a spodních vod. Chrudim by měla jít cestou kvalitního bydlení, kvalitního zázemí pro obyvatele. A má na co navazovat, ať ve sportu, tradicích vzdělání, kultury i zábavy. A skutek? Rušení letiště, zrušení Palučin, stagnace DDM, stagnace sportovních klubů, stagnace školství, zdravotnictví. Místo podpor priorit jako školství, zdravotnictví, vybudování obchvatu a rozvoje bydlení se peníze utápí v PZ, kam investor nepřijde, rozprodává se (spíše rozdává) městský majetek za hubičku, jen aby bylo něco k urvání, neboť z města krev neteče.
Nebude to náhodou tím, kdo sedí v čele města a kdo je v radě? Umí tito lidé něco jiného než pletichařit? Pan starosta Libý sliboval kanadskou universitu. Rok s rokem se sešel a universita je v nedohlednu. Splnil on vůbec někdy nějaký slib? Před časem zde zazněla výzva k odstoupení p. Broďáka. To je tak dobrý primář, že se mu pod rukama ruší urologické oddělení v chrudimské nemocnici. Zřejmě pro samou politiku nemá čas na svůj primariát. Obdobné je to u p. řídícího Beránka – ve škole vládne rukou despoty, dobří kantoři mizí a úroveň školy rapidně klesá. A tito lidé v čele s p. Libým, kandidátem do senátu (nebo parlamentu?) a p. Řezníčkem, lídrem téměř všech politických stran a člověkem bez vlastního názoru vládnou městem. Co tedy můžeme čekat, když nejvýraznější změna v Chrudimi na kterou se zmohli je návrh předláždění Široké ulice?

obousměrný vjezd na náměstí Ronnie 01.08.2005 15:16
Nech si svoje rozumy, do škarpy patříš Ty.
Pan Lebduška má pravdu, Chrudim není město, které by mělo nabízet nějaké průmyslové zóny, pokud o nabídky tohoto města stál za celou dobu rádoby existence pouze investor charakteru Colorobie a jinak nikdo podstatný, je to přinejmenší k zamyšlení, kde se asi stala chyba.
Proč to nefunguje tak, jak se plánovalo? Rozhodně to není jenom o nějakých lidech v Chrudimi, kterým se nelíbí to, že by kvalitu jejich bydlení mohla negativně narušit nějaká průmyslová zóna, která je celkem blízko jejich domů.
Jenom dobře, že nejsou lhostejní.
Je to o atraktivitě města, o jeho poloze, o dopravní infrastruktuře a také možná o struktuře pracovní síly a možnosti sem určitou pracovní sílu nalákat (návaznost na trh s byty....) a především o vedení města, které jeho obraz pro investory vytváří. Chrudim rozhodně nemá z průmyslového hlediska takový význam jako Pardubice a bohužel, možná bohudík, ho nikdy mít nebude.
Proč by tedy Chrudim nemohla mít jiný primát, třeba v pěkném bydlení, kvalitním sportovním zázemí pro trávení volného času, atd....??? A veškeré priority finančního charakteru nasměrovat ne do lákání "žádných" investorů, ale do obchvatu města?

obousměrný vjezd na náměstí anonym 01.08.2005 11:47
I kdyby jste měl v tomto případě pravdu, budiž, je to jenom hra čísel. Na podstatě věci to nic němění.

Promiňte, ale jste hlupák, který nevidí dál než do škarpy za vlastním plotem.

Zdravím

obousměrný vjezd na náměstí Lebduška Josef 01.08.2005 08:16
Vážený přispěvovateli, chtete-li nalévat čistého vína, pak musíte psát pravdu. A máte-li zájem se sejít, jsem schopen Vám doložit stavebním povolením, že stavební povolení vydané na můj dům bylo vydáno zhruba rok před tím, než byla schváleny výstavba PZ. A to se týká i dalších min. 17 domů. Pozemek pro výstavbu jsem také nekoupil od města.
Tím vůbec nechci říci, že se nestavěly další domy po schválení výstavby PZ. Takže příště, než něco plácnete si nejprve ověře fakta. Podvod udělal někdo (město?) na mne ne já městu.

nový hypermarket michalzakopal 29.07.2005 19:17
JE TO PRAVDA ŽE TAM NEMAJÍ SKORO NIC PROTO JE TO TAM NEJLEVNĚJŠÍ.

Škola karolína 28.07.2005 19:55

Zábava v Chrudimi pro dospělé Leonardo 28.07.2005 10:28
Je to pravda.V Chrudimi se nic neděje.Ale mám informaci,že se konají tanečky v restauraci Penalta na Rozhledně.Tkže v sobotu jdeme tančit.

obousměrný vjezd na náměstí MIREK 27.07.2005 20:31
Ono to je jednoduché.Za komanče se všichni báli jenom šepnout svůj názor.Najednou jim otrnulo a kecaj do všeho,aniž by věděli která bije.Ale to je přece ta známá vlastnost ČECHŮ.Nejhorší řidiči,voliči atd.

obousměrný vjezd na náměstí Zdeno 25.07.2005 15:36
No nalijme si čistého vína....co bylo dříve- průmyslová zona nebo výstavba RD v Markovicích? Samozřejmě že prům. zona a majitelé novostaveb to při koupi parcel věděli, ale za tu cenu zasít. pozemku nekupte to....no a nakonec poděkovali městu kudlou do zad. Nechci polemizovat na vhodnosti lokality pro průmysl- na jednu stranu je to rozšiřování areálu, ale na druhou směrem ke staré zástavbě Markovic a když se kouknu do územ. plánu tak je tam zakázán chemic. průmysl...prostě ty smrady, ale zde je móda jít proti všemu jako např Hypernova, Penny market. Tedka jsou lidi spokojený že to tam maj.

Zábava v Chrudimi pro dospělé Co se staráš 25.07.2005 12:46
Žádná tu bohužel není. A o nočním životě se tu ani mluvit nedá. Je to tady samá dětská diskárny a nikde nic. Asi to není starost města, ale třeba si to někdo přečte a něco se tu začne dít. A ne poslouchat děcka jak chodí opilý pozdě v noci domů a dělají bordel. JInak se zdá chrudim v poho

nový hypermarket T. 22.07.2005 21:43
No jo. Ty seš holt Anonym. Úsměv Už to tak musíme brát.

nový hypermarket anonym 22.07.2005 09:20
Díky za pozvání, nikam ale pochopitelně nejdu. Sice bych rád poznal shota, ale na druhou stranu - ještě bych si zkazil večer. I když ten by tam také nepřišel.

Připojuju se zcela bezvýhradně k argumentům Divokýho Billa, který taktéž (předchozí příspěvek na fóru) nevidí jediný rozumný důvod k nějakému setkání. A druhým, čistě osobním důvodem, je fakt, že si cením své anonymity. Šťouralové si mně musí vypátrat jinak, do té doby se pochopitelně spokojím s osočením z jejich strany, že jsem zbabělec a anonymní kydač hnoje a přisluhovač nevím koho.

Obávám se, že na tu Vaši slezinu přijdou jenom někteří z těch, kteří mají už na fóru odvahu vystoupit z anonymity (Lebduška, Roček...). Proč by jinak ti ostatní psali pod nicky? Přece ne proto, aby chystali překvapení a nechali se poznat na nějakém naprosto zbytečném setkání v hospodě? HAHAHA!

Pane Lebduška, už to, že Vás podobný nesmysl na setkání účastníků fóra mohl vůbec napadnout, vypovídá o Vašich schopnostech logického úsudku ještě víc než Vaše "občanské aktivity" kolem průmyslové zóny.

nový hypermarket ANO 22.07.2005 09:14
Ve výčtu příčin toho, proč sem chodí málo lidí jsi na něco zapomněl - mohou být otrávení z toho, jak se tady k sobě přispěvatelé chovají a z úrovně diskuze vůbec Ok?

nový hypermarket divokej bill 22.07.2005 02:58
A kdo by potom psal na fórum, když spolu začnem chodit na pivo? A proč by jsme si měli něco vyjasňovat? Fórum přece není proto, aby se tady měnily dějiny, ale proto, aby se tady každej moh nezávazně vyjádřit k čemukoliv, co ho trápí. To že je tady málo přispěvatelů, je buď tím, že nikoho nic netrápí, nebo že ostatní se chodí vykecat do hospody. Já mám na chození do hospody málo času a proto se tam bavím o věcech, který mi příjdou zajímavější a důležitější než komunální politika. Navíc nemám důvod si myslet, že pokud někdo není schopnej srozumitelně, jasně a bez protimluvů vyjářit svůj názor tady (a zdůvodnit ho), bude toho schopnej v hospodě. To znamená, že nemám čas ani chuť. Pozvánku klidně pošlete, třeba se stanu zodpovědným, ale momentálně nevidím důvod, proč bych s váma (všema) chodil na pivo

obousměrný vjezd na náměstí kacafírek 21.07.2005 15:59
Česká pošta, to jsou už dnes soukromníci, tudíž záleží jen na nich, kde budou....

obousměrný vjezd na náměstí pavlicek 21.07.2005 07:42
Take ja bych chtel poprosit o pozvanku na onu slezinu - pp

obousměrný vjezd na náměstí T. 20.07.2005 22:22
A ještě něco: nedávno jsem se vracel z dalekeho kratce mluviciho severovýchodu republiky (taky je tam krásně, když člověk umí najít to pěkné) a velmi rád jsem se s napakovaným autem zastavil v Litomyšli na náměstí na kafíčko. Pořád je lepší z hrníčku než z termosky nebo kelímku. A na to auto člověk alespoň vidí a po kafíčku ho tam nemá polovinu Úsměv (toho napakování). Nebyl to takovej kravál, aby si jeden v poklidu nepopovídal. V mnoha hospodách v CR si jeden nepopovídá, ani dva ne, protože přes tuctuc se neslyšej ani když jsou vedle sebe.

Asi tak.

Jo a pro slezinu navrhuju podnik, kde nemaj defaultně tuctuc.
Pak bychom tedy moc nepokecali. Je fakt, že ve všech navrhovaných podnicích jsem už hóóódně dlouho nebyl :(, tak neznám realitu.

nový hypermarket T. 20.07.2005 22:11
OK, já se připojím.

obousměrný vjezd na náměstí T. 20.07.2005 22:10
Jasně že náměstím jen projedu. Zaparkovat se tam nedá, tak musím až nahoru k sokolovně. A co si vyzvednu na poště, to si tam musím donýst zpátky!

obousměrný vjezd na náměstí T. 20.07.2005 22:04
... a protože je v pěší zóně, a nedá se tam pro balík dojet autem, tak ji klidně můžou zrušit taky. No ne?

obousměrný vjezd na náměstí kacafírek 20.07.2005 17:39
Centrum Prahy není potřeba přestavovat, mají tam trvale návštěvníků habaděj. Zato v Chrudimi v sobotu a v neděli chcípl pes. A co teprve až se odstěhuje úřad, to se budou muset podnikatelé v centru hodně snažit, aby nalákali kupce. Ještě štěstí, že je tam ta pošta. Zatím.

obousměrný vjezd na náměstí Dana Kubaštová 19.07.2005 22:10
oprava: A jako renomovaného architekta je ho přece v Chrudimi škoda, nedopusťme plýtvání jeho talentem, ať si ho v Praze nechají přestavět třeba Staroměstské náměstí.

obousměrný vjezd na náměstí Dana Kubaštová 19.07.2005 22:00
Renomovaného architekta Romana Kouckého neznám, pouze z doslechu a čtení. A ostatně, jak by ho člověk měl znát blíže, když před připravovaným projektem v Chrudimi nikdy v životě nebyl.....jak i sám uvedl.Na toto mohl přijít jen člověk neznalý historie a vztahu k historii. Celé město je bohužel poznamenáno architekturou komunistů, ale ani oni za dobu trvání svého vládnutí a jejich ideologie si netroufli devastovat historickou hodnotu jádra města. Majitelé domů jistě budou mít co mluvit do výstavby, která snad se neuskuteční (počínaje narušením statiky domů...) Vždyť zkuste si na náměstí zažádat byť je o výměnu stávajících oken a uvidíte, co všechno Vám památkáři neschválí. Takže pevně věřím, že budou opět trvat na svém a pana architekta Kouckého nechají tvořit někde jinde. A jako renomovaného architekta je přece škoda, nedopusťme v naší Chrudimi plýtvat jeho talentem, ať si ho v Praze nechají přestavět třeba Staroměstské náměstí.

obousměrný vjezd na náměstí Josef Jarkovský 19.07.2005 09:15
Nedá mi nepodělit se o jednu zkušenost: prázdninové cestování mě zavedlo do Litomyšle. Mají tam krásné náměstí, opravené domy, podloubí, občas i nějaká zahrádka před restaurací. A taky tam mají dlažbu a obousměrný provoz. A to je to, proč píšu. Když pominu, že pro auta se tam nedá pořádně přejít, tak ten hluk, co působí auta na dlažbě je hrozný. Po asi pěti minutách jsme náměstí opustili o odmítli se tam vrátit, natož si tam sednout na zahrádku a dát si oběd. Radši jsme chodili bočními uličkami, které jsou klidné, i když rozhodně ne tak hezké, jako námětí. A tohle chcete udělat i s Chrudimí?! Už jsem tady o tom jednou psal, že pokud má někdo zájem, aby měl okolo sebe dostatek projíždějících aut a hluku, ať jde na Borznu. Opravdu nechápu, jaký přínos by mělo vydláždění průjezdu náměstím a Široké ulice kromě zvýšení hluku, zatížení okolostojících domů vibracemi a utracení spousty peněz. Nevím, proč p. arch, Koucký nemá rád pěší zóny. Přitom se obrací zpět do 19. století, kde vlastně byly pěší zóny všude, protože prostě nebyla auta. A sem tam nějaký povoz je totéž, co sem tam nějaké auto v pěší zóně. Mě se pěší zóny líbí, chodit umím a nevadí mi to a rozhodně by mi nevadilo, když tam přijede auto s tělesně postiženým. Ale proč ostatní? Znovu musím opakovat, proč si ničíme klidné centrum tím, že tam necháme jezdit auta v obou směrech a navíc ještě pokud možno po dlažbě. Postavte se dneska na náměstí a zkuste si spočítat, kolik aut, co tam projedou opravdu jede na náměstí. A to, že se náměstí vydláždí a udělaji se tam nějaké šikany, podle mě provoz nezměnší. Neznám chrudimáka, který by dobrovolně objížděl město, když může jet přímo. Dokud tam nebude zákaz vjezdu, nic se nezmění. Průjezd od Bídy k divadlu je dobrý, pro zájemce o parkování je tam také dost místa a na náměstí je to kousíček. Ale Širokou ulici bych ve směru od Bídy opet uzavřel. A ještě k té dlažbě: zeptejte se nějaké paní nebo slečny, jak se jí chodí v lodičkách po dlažbě - odrbané podpatky, "vykloubené" kotníky, a co cyklisté - taky nic moc...
To jsem se teda rozkecal - no třeba pak přijde Mara na sraz.

nový hypermarket Josef Jarkovský 19.07.2005 08:31
A proč to asi upadá? Co se tady člověk dozví? Že ten a ten je jestě větší blb než ten druhý atd. apod. Jen osočování a urážky.

nový hypermarket Jaroslav Trávníček 19.07.2005 08:26
Dobrý názor. Na zastupitelstva je zapotřebí chodit a nejen tehdy, když se někdo odvolává. Byl jsem tehdy za účast občanů moc vděčen a děkuji jim. Sledujte, co se v Chrudimi odehrává, nebo zastupitelům věříte, že Vás zastupují tak dokonale? A jak potom vypadá komentář v tisku? Po posledním zastupitelstvu - červnovém - v Právu redaktor komentoval výsledek asi takto: padesát přítomných na jednání zastupitelstva téměř nemělo připomínek. Z těch padesáti přítomných bylo však asi pětačtyřicet z městského úřadu, a veřejnost byla dobře počítaných pouhých pět. Tak se redaktorovi všechno jeví jinak než zde v diskusi.

nový hypermarket Josef Jarkovský 19.07.2005 08:18
Taky rád přijdu, ale vyhovuje mi až to září. Jenom si neumím představit, že tam přijdou všichni ti, co se v diskuzi skrývají pod všelijakými přezdívkami. Protože mám takový dojem, že se za své názory stydí nebo možná nemají dost odvahy, aby se pod svůj názor podepsali...?

nový hypermarket Mara 18.07.2005 14:20
A mojí osobu poznat nechceš ??? Ok? Pokud jde Roček tak navrhuji sraz na SK ( hospoda u Vodojemu), ale až v září (po 15.9.) ... nic nikomu neuteče a lidi nebudou na dovolených. Úsměv Ok?

nový hypermarket Jan Roček 18.07.2005 09:24
HAHAHA! diskuze je perfektní věc, ono by úplně stačilo, kdyby lidi chodili na zastupitelstvo a tam říkali nahlas co si myslí. Na fóru má každý silné řeči, ale v reálu pak ticho po pěšině. Určitě by bylo zajímavé poznat osobně Shota nebo Anonyma .... takže se dobrovolně hlásím Ok?

nový hypermarket Lebduška Josef 18.07.2005 08:55
OK, požádám Admina o pomoc. Jen nevím, má-li někdo jiný zájem, ozvěte se prosím. Osobně to vidím tak na druhou půli srpna. Přihlásíte.li se požádám Admina, aby Vám zaslal pozvánku na váš e-mail, bude-li to možné, tak, aby se účastnili jen ti, co se přihlásí. Restaurace - Růžek, Sport, Na letišti, Na hřišti? Okolo 19.00?

nový hypermarket Mara 18.07.2005 07:07
Největší pitomec jsem JÁ Ok? , protože sem píšu (nyní už hodně málo) ačkoliv to nemá absulutně žádnou cenu a velice to zde upadá (prázdninama to není) !!! Pane L. je to úžasný nápad udělat sraz chatu (zdejšího "diskuzního fóra"). Poradím vám .... dělá se to tak, že se pověsí pozvánka (téma, čas, nebo omezení i časové (registrace starší 1/2 roku a více než 20 příspěvků do diskuze - důležité aby se nedostavili nově a účelově vzniklé nick name), atd.) na net (s tím Vám jistě admin pomůže) a zamluví se někde hospoda pro uzavřenou společnost. Na netu se pak jednotliví nick name přihlásí do kolonek , příjdu určitě a příjdu možná. Pořadatel vyhotoví vysačky a při prezentaci dostane každý (podobně jako na konfetenci NATO Úsměv ) cedulku se svým nick name. Já budu o účasti možná uvažovat jedině v případě, že uvidím Shota, protože ten mně fakt jednu chvíli hodně "bral (a)". Srazu chatu www.chrudim.cz zdar Úsměv Ok? .
PS: vzhledem k počtu diskutujících doporučuji malinký salonek (přijde málo lidí z toho mála co zde diskutuje) a navrhuji podmínku vstupu : registrace nick name nejméně v roce 2004 a 20 příspěvků do 4-5ti témat, jinak nejdu 100%

Diagnostický ústav v Chrudimi????? kiki 16.07.2005 01:42
A ze by to snad MESTO alespon oznamilo budoucim sousedum???

Diagnostický ústav v Chrudimi????? kiki 16.07.2005 01:41

Diagnostický ústav v Chrudimi????? shot 16.07.2005 00:00

Diagnostický ústav v Chrudimi????? kiki 15.07.2005 18:48
Je pravda, ze se v Chrudimi (ve směru na Markovice) planuje vystavba diagnostickeho ustavu??

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79  78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.