Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
stěhování paragánů pešek 12.10.2005 22:49
Paragáni prý dostali nového velitele a proslýchá se, že sem byl dosazen jen proto, aby přestěhoval útvar do Žatce. Víte někdo něco blíž?
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi T. 12.10.2005 18:58
OK. Tancovat: kromě tanečních nikde. Pařit: nevim; na to jsou hospody v sousedních obcích, tam se hraje bigbít naživo.
TucTucem nemůžu sloužit, neposlouchám. Ale hrajou to skoro v každý hospodě/baru/.../.. a myslej si že je na to někdo zvědavej. Takže se neurážej a vyžvejkni se, čemu říkáš tanec. Pak ti tu možná někdo poradí líp.
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi zdemoc 12.10.2005 12:41
No,kdyby jsi mi odpověděl,tak by Ti ostatní diskutující mohli poradit,já už ne,chodili jsme pařit dříve do vinárny,do jámy jak se říkalo,ale už v Chru nežiji ovšem sleduji diskuze o mém rodném městě je to docela sranda
Reagovat na tento příspěvek
 
Komplikace s přeložkou silnice CR-PU?? shot 11.10.2005 22:11
Ano, je to v pořádku. Vždyť se vlastně nic nestalo. Jen zahynulo pár čolků, zmizel pěkný, klidný koutek, stejně o něm nikdo pořádně nevěděl. A pár těch co kašlou na zákony, slušné mravy a ostatní lidi kolem se slušně napakovalo. No co, hlavně že platí daně a ta skládka (silnice, průmyslová zóna …) je to co nejdál od mého baráku, že ano? Ono v podstatě stejně život vznikl v čpavkových mořích a oblacích dusíku, proč by v tom nemohl zaniknout. Takže chutě do toho. Už se těším až budeme říkat: děti, nevidíte že se dědeček rozkašlal? Hoďte na oheň kus asfaltu, je tady nějak moc kyslíku.
Víš Divoký Bille je to, co se tam děje pořádné svinstvo. A mělo by být potrestáno. Jak to potom koresponduje s tím, že skácím-li na své zahradě bez povolení přerostlý strom, mnou zasazený, tak mne málem zavřou, zastavím-li v Široké ulici a jdu si koupit chlebíček, mám botičku a platím. A jiný bez jakýchkoliv problémů porušuje daleko podstatněji zákony, podvádí a sprostě zneužívá své postavení, nenávratně něco zničí a nic se mu nestane? Nebo u nás platí ono antické: co je dovoleno bohům, není dovoleno volům? Skutečně, pokud dovolíme takovým lidem kašlat na zákony, obcházet je, tak se možná jednou dočkáš i ty, že pod tvými okny (u tvé chaty, zahrádky..) přes noc vykvete skládka, silnice či průmyslová zóna. Rodinu ti na ulici převálcuje náklaďák, ty sám budeš mít zaděláno ze smogu a hluku na rakovinu a deprese. Co budeš říkat potom? Určitě budeš říkat, no je to nutná daň pokroku, viď? Přitom naprostou většinu takovýchto staveb lze řešit. Jen je třeba ctít zákony, brát ohled na své okolí, na lidi a přírodu.
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi Petule 11.10.2005 18:44
 
tanec v Chrudimi Mííra 10.10.2005 23:36
Nemám nic proti společenským tancům, jen momentálně nemám partnerku a taky by to mělo být v Chrudimi. Ale díky za snahu.
M.
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi Mííra 10.10.2005 23:31
Přiválo mě to ze severních Čech přes Prahu.
A nejsi nějak moc zvědavej (zvědavá?) na to, žes mi nic neporadil(a)? Co diskotéky a podobné akce v Chrudimi? Mííla
Reagovat na tento příspěvek
 
Komplikace s přeložkou silnice CR-PU?? divokej bill 10.10.2005 11:38
Ukázka mizerné úrovně publicistiky ČT. Obec Medlešice? Kde to je? Chráněná lokalita? Kdo a kdy jí vyhlásil? Reportéři si trošku pletou pojmy a dojmy aby z klasické vyčůranosti jedné firmy vymlátili pořádnou kauzu. Tím nechci říct, že stavba tam je v pořádku, ale takhle sporných stavebních povolení se udělují kvanta avětšinou to moc velký zájem nebudi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledám spoluvenčícího :o) Leník 09.10.2005 21:44
Ahoj, jsem z jednoho mini města v okr.Chrudim a hledám někoho na venčení, ráda chodím se svým psem na obr procházky a nebaví mě už chodit sama. Najde se někdo? Ozvěte se prosim :o)
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi zdemoc 07.10.2005 09:25
a odkud tě vítr přivál?? a kolik je ti?? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi Josef Jarkovský 07.10.2005 07:07
Přijde na to, o jaký taneček jde. Jestli společenský, tam mám tip - na konci října začínají taneční kurzy pro manželské a přátelské dvojice. Podle mých zkušeností je to lepší, než nějaký ples - zatančíte si, něco se naučíte, pak se to hodí na plese... Bližší info je na http://www.vademecum-kultury.cz/akce_sdruzeni.php?sdruzeni=ts_bohemia. Jinak v pátek bude tancování i v Pardubicích v TC-Lípa, jednou za tři týdny - www.tclipa.cz, ale ten web moc nefunguje... Začíná se 14.10.
Reagovat na tento příspěvek
 
tanec v Chrudimi Mííla 06.10.2005 23:35
Jsem v Chrudimi nový - poradí mi někdo, kam se dá jít v pátek večer tancovat? Kde to žije a dejchá?
Reagovat na tento příspěvek
 
Maso v Hypernově zdena 05.10.2005 19:36
To téma bylo myšleno všeobecně, co si vůbec řetězce dovolují!Kde je krajská hygiena a ČOI ? Podnikám také, sice ne s jídlem, ale s lidmi a hygiena je u mně 2x v roce, protože ví, že u mě napíše 4 protokoly o tom, že je všechno v pořádku a jde dom. Ale tohle by byla moc veliká a nepříjemná práce, přijít někam, kde hnije maso, které pak jíme v klobáskách Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
Maso v Hypernově zdena 05.10.2005 19:31
Kaufland budou navštěvovat 70 tileté mažoretky s holema,bo je tam nejlevněji,v kauflandu nakupují všichni drobní prodejci ,kaufland je výborný na zeleninu - uzeninu tam nekupuj,jednou jsem tam koupila chlazená kuřata a smrdělo to jako cap,těšte se raději na tesco,je levnější a má skvělou uzeninu i sýry,olej,cukr,když vím,za kolik v Chrudimi nakupujete,tak je mi vás líto,sledovala jsem ty diskuze o tom,jak lidé nechtějí další supermarket,ale opravdu uvidíš sám,já tam nakupuji nejraději.
Reagovat na tento příspěvek
 
Maso v Hypernově Mexiko 04.10.2005 20:49
občas tam zajdu a nakoupím, ale minulý týden jsem se tam docela napálil s uzeným - ani pes to nechtěl sežrat. Ale vzhledem k tomu, kdy se vracím domů, tak to je kolikrát jediný použitelný obchoďák.
Jsem zvědav na Kaufland.
Reagovat na tento příspěvek
 
Maso v Hypernově T. 04.10.2005 19:16
Nic. Nechodim, nekupuju. Podle mýho patřej do igelitu odpadky, ne maso a koblihy.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 04.10.2005 17:55
zsopocnice@quick.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 04.10.2005 17:51
Tak tohle ti podepíšu. Hans
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 04.10.2005 17:48
Tak nevím Hančo, ale o Bukvovi jsem psal já, ne pan Shot.
Hans
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Administrátor 04.10.2005 14:48
Přišel mi do emailu vzkaz od Lee:

v létě jsem byla na dovolené v Anglii. Tam jsou uniformy na školách běžně , působí to velice příjemně. Studenti jsou upraveni a moc jím to sluší.
Reagovat na tento příspěvek
 
Maso v Hypernově zdena 04.10.2005 14:25
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? zdena 04.10.2005 14:20
Noooo tak ted tomu opravdu nerozumím jak si protiřečíš,v tom případě nevím,zda jsi pro bývalý režim,či naopak? Honzíku? ted si tak vzpomínám,že ty si jezdil do Palučin?? Natuty se známe,pošli mi email,pošlu ti fotkuHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komplikace s přeložkou silnice CR-PU?? shot 03.10.2005 22:53
Ano, tento pořad jasně vystihuje, jakým způsobem se u nás dodržuj zákony a jak se na tom podílejí právě ty orgány státní správy a místní samosprávy. Naštěstí obyvatelé Mikulovic mají místní samosprávu, která se pro obec snaží něco udělat.
Také v Chrudimi máme jednu podivně vzniklou stavbu a tou je PZ za bývalou Transportou, směrem k Markovicím. Divíte se někdo po shlédnutí tohoto pořadu a po zkušenostech obyvatel Ovčár (viz můj příspěvek na tomto fóru z 25.09.2005) místním obyvatelům Markovic a Rozhledny jejich obavám z vzniklé PZ? Ano, Chrudim potřebuje pracovní místa. Ovšem veškeré konání kolem nich musí být průhledné a vycházet především z ochrany životního prostředí a být přínosem pro všechny chrudimáky a ne jen pro úzkou skupinu oněch „vyvyvolených“. A především nesmí být na úkor jakékoliv skupiny obyvatel.
Prostě, vedení radnice v čele s p. starostou Libým na to nestačí.
Oni mají zřejmě z minula tak zažité manýry, že nejsou schopni dělat nic jiného než intriky, pletichy a vzájemné výpomoci.
A to je pan starosta svými věrnými navržen kandidát na poslance do parlamentu. No, domnívám se, že tímto způsobem ODS prošustruje náskok před ČSSD. Škoda, ale já pana Libého volit nebudu.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? T. 03.10.2005 20:28
No, nechtěl sem to napsat takhle natvrdo; ale vidim to stejně.
Zlatej pan učitel Buřita!
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Mexiko 03.10.2005 10:50
Aha, to je ten, kterému hodně velká část Chrudimi nemůže přijít na jméno. Takže to "slavnému spoluobčanovi" považuju za ironii, spíše bych se přiklonil k "pražskému lufťákovi" co zrušil chrudimskou "Luftwafe".
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Mexiko 03.10.2005 10:46
a ještě jedna věc, než se vrátím ke své práci, která mne živí ........

Je zde v tomto regionu vůbec zakořeněné používání školních uniforem?? Dělo se tak někdy??

Nebo to bude další import zvyků z jiných zemí??
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Mexiko 03.10.2005 10:43
.... no vždyť mne dobře znáš. Mám kolem sebe dost těch, kteří jsou teď na základce a dost informací, jak to tam chodí. A taky několik těch, kteří stojí na druhé straně barikády, tedy spíše katedry.
Co se škol týče, tak podle mne tam skutečně chybí silné a uznávané mužské osobnosti. Ale zato je nadbytek učitelek - těch hysterických a nervově labilních. Jen si vzpomeň z průmky na Kocmana, Nobilise, Bryčku a další. To byli učitelé s respektem-jejich slovo platilo pro nás jako slovo od boha.

Ale největší problém celého školství je ještě úplně někde jinde - u rodičů. Jednak ve výchově, či spíše v NEvýchově (odložení k počítači či k televizi, kde vidí spíše negativní vzory;a i mluva dospělých mezi sebou), jednak i v poněkud pokřivené podpoře proti náročným učitelům. Mám dojem, že pokud se někde objeví učitel s poněkud většími nároky na žáčky a studentíky, tak je poměrně rychle umírněn stížnostmi od rodičů a tlakem od nadřízených.

A poslední věc - kdy půjdeš s V k CH na G12?? To je taky způsob vyjařování na potento ..... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Hanča 03.10.2005 08:26
většinou diskusi jen pročítám, ale teď musím vyjádřit jen samou chválu k článku pana Shota z 22,13 hod. To je, jako bych to psala sama. I Bukvu si jako správná holubička vybavuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 03.10.2005 07:51
Shote, je vidět, že nejseš v obraze, jinak bys věděl, že Hans by se nikdy k něčemu takovému nesnížil! Tam hráli jiní, mohl bych jmenovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? shot 02.10.2005 23:55
A nehrál jsi ho náhodou na Festivalu politické písně v Sokolově? A tak podobně?
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Doudin 02.10.2005 21:47
Vy jste oba v podstatě moc chytří a "vtipní"! Rudo, ty jsi byl v podstatě vždycky nula a nula budeš! Vychladněte oba a nechtějte mě vytočit nebo uvidíte takový fičák, až se si z toho pustíte do kalhot. A ne poběžíte se převléknout jednou ale nejméně pětkrát - RUN FIVE jestli to chceš slyšet anglicky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Ruda Bambas 02.10.2005 21:30
Tak moment, já jsem čestnej a rovnej chlap!!! Abych tě nepřejel svojí fabií 1,2 s klimatizací!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komplikace s přeložkou silnice CR-PU?? Michal Tůma 02.10.2005 21:25
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Tupolev 02.10.2005 21:19
Já myslel jak máš rád létání a ty tady tohle... Ty snad pro něj pracuješ??? Já myslel že jsi čestný a rovný chlap!
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Doudin 02.10.2005 20:23
Dne 26.9. oslavil 38 narozeniny významný chrudimský podnikatel a mecenáš pan David Beran. Gratuluji a přeji do dalších let mnoho úspěchů v osobním životě i v businessu.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? T. 02.10.2005 19:45
Je poznat, že se pohybuješ v relativně stabilní komunitě standardně inteligentních jedinců. Nevim, jak dalece je problém na gymplu, ale na základce jsem rozhodně pro. Co se děje už ve školce, je celkem nekomentovatelné, a co vidím jako problém největší, je absolutní neschopnost (nebo nechuť a nezájem) učitelstva to rozpoznat a třeba nějak rozumně řešit.
Dokonce jsem už narazil i na určité formy podpory takového dělení kolektivu!

Takže základka: uniformy ANO!
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 02.10.2005 18:36
Opravdu se trochu mrkni na český pravopis, když už se chceš veřejně vyjadřovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 02.10.2005 18:34
Ty vosle, já jsem Hans, mně nikdo cestičku nevyšlapával. V Chrudimi jsem hrával bigbít a s komunistama jsem si zkrzevá to vytrpěl svoje.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? zdena 02.10.2005 17:30
Boží prostoto...to se to někomu žije,když mu tatíček vyšlapal cestičku,bez červený knížky tvýho fotra bys dneska nebyl nic,asi bys do 90 roku makal v kobence na píchačkách za 1800 ale že to asi bylo jinak,tak tady si otvíráš hubu?? Odjed na Kubu tam mají režim a asi jim to tam i klape. Panebože
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? shot 01.10.2005 22:13
Ano, doba je zlá. To je ovšem vždy a byla ještě horší, to nikomu nedává právo mluvit sprostě. Sprostě mluví a píše, jen sprosťák, nebo prosťák.
A za komunistů? V zimě nechumelilo, to padaly kalamitky.
Pomocníci VB měli právo stavět auta i bez uniformy a většina z nich byli absolventi pomocné školy. Řada komunistů získala maturitu v rychlokvaškách za 1 rok a vysokoškolské vzdělání na Vokovické Sorboně. Na toaletní papír, vložky, sirky, sůl, ocet a podobně se fronty nestály jen občas, o knihách, zajímavých gramofonových deskách nemluvě, na žigulíka čekalo týden před pardubickou mototechnou 200 lidí, do prodeje jich přišlo 50.
Byl limitován i prodej uhlí na topení. V onom státem řízeném hospodářství bylo stále střídavě něčeho nedostatek. Sehnat obyčejného favorita – jízdní kolo, ne auto – nebylo bez známosti možné. Převážná většina z nás žila z ruky do huby a podstatně hůř než dnes. Už na základní škole, v prvém stupni se rozhodovalo, kdo může jít na školu a kdo půjde na horníka či zemědělce. A o tom nerozhodoval prospěch, ale třídní původ – lépe řečeno členství rodičů v KSČ a jejich angažovanost. A také pamatuji doby, kdy to bylo rozhodnuto již při zápisu na základní školu. Totéž měřítko se bralo v potaz při přidělování bytů, rekreací, výjezdních doložek i na ony pionýrské tábory apod. Na rozdíl od prohlášení funkcionářů KSČM a tvého, tyto věci skutečně pamatuji. Takže nic z doby, kterou nemohu pamatovat. A vím hodně nejenom o tehdejší době, ale i o komunistech zastávajících v Chrudimi poměrně vysoké posty, ale i těch, kteří ač v KSČ nebyli, přesto se chovali hůř jak ti komunisté, donášeli, psali anonymy, a ještě nedávno vykřikovali, jak je komunisté perzekuovali a vytřískávali z toho kapitál. A to že na komunisty nemáme, to je pravda. Spousta z nich dnes sedí na soudech, pracuje v policii, ministerstvech, krajích. Přesto mám radost, že jejich vláda skončila. Ovšem mám občas takový dojem, že jsme je vyhodili dveřmi a oni se vracejí oknem. A to okno jim potichu otevírá p, Paroubek.
A ty uniformy? Až bude v Chrudimi (Česku) tak dobrá škola, že si to bude moci dovolit a její žáci se budou cítit poctěni že mohou nosit uniformu oné školy, tak to zcela jistě bude. Ale zatím by se našlo stále ještě dost vyučujících, kteří by udělali lépe, kdyby ze škol odešli. Na druhou stranu by také nebylo od věci, mít možnost vyloučit některé žáky ze školy (i základní), a jejich rodiče nechat zaplatit soukromé vyučující. Pak by možná rodiče svým dětem vysvětlili jak se mají ve škole chovat, aby je bylo možno přijmout zpět na bezplatnou školu.

Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? MIREK 01.10.2005 21:27
Myslíš slovo debil?To bych si nedovoli použít.Ale asi nevíš co se to debyl český.Význam tohoto slova se nikde neučí.Škoda.
Ty měkoune.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? kwajdan 01.10.2005 20:05
Zopakuj si základní školu abys věděl kde se píše i nebo y ty natvdrdlíku
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? MIREK 01.10.2005 19:30
A ty si dojdi k lékaři.Vlastně ani nemusíš.Tvoje diagnoza je debyl český.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 01.10.2005 04:55
Vážený/á/é Mexiko, dnešní školství "vyrábí" jiné hovadiny, než vaše uniformy. Některým dopisovatelům bych doporučil, aby občas některou školu navštívili. A nejenom střední, aby věděli, jak se dnešní školáci chovají. K sobě, k učitelům, ke společnosti. Co je dnešním školákům svaté? Nepamatuji si, že bychom si třeba dali při vyučování na tehdejší SVVŠ nohy na stůl, měli na hlavě "golfku" a na sobě roztrhané triko. Styděli bychom se, nebylo by to fér k našim profesorům. Nějak jsme se cítili být poctěni, že můžeme do toho "ústavu" chodit, že jsme něco víc. Taky nám to bylo tehdejší nomenklaturou vyčítáno. Dnešní studenstvo svým chováním dává najevo, že poctěni mají být vlastně profesoři, že někdo vůbec chce jejich bláboly poslouchat. Kdysi jsem přišel na gymnázium za svým synem a žasnul jsem, že studenti mohou kouřit na chodbách!!! My bychom si to v životě nedovolili, a pak si nedovedu představit, kolik trojúhelníčků (12 cm2 překladu) bychom museli splnit, kdyby nás "Bukva" (dej mu pánbůh věčnou slávu!) přistihl. Dneska ve všech školních, potažmo vnitřních školních řádech jsou na prvním místě práva žáků a ČŠI (Česká školní inspekce)to také tak vyžaduje. Děti všechno mohou a nic nemusí. Už se vám stalo, že byste v práci svého mistra (vedoucího) poslali do pr...? A vidíte, nám se to ve škole stává denně. A co můžeme? Nic. Děti jsou naši klienti a my se přetrhneme,abychom jim vyhověli. Zejména dnes, kdy je těchto "klientů" obecně nedostatek. Zeptejte se ředitelů škol, s jakými pocity přicházejí 1. září do škol. Kolik jim přijde dětí? Nepojedou na výjimku? Kde seberou peníze třeba na zákonem nařízených 12 dní v roce pro samostudium svých pedagogických zaměstnanců, když je poslanci zapomněli přidat do rozpočtu..? Vy třeba vidíte jen ty prázdniny a to, že učitelům zase přidali. Nikdo vám už neřekne, že je to na úkor snížení jejich osobního ohodnocení. Když mi kdysi kamarádi říkali, jak se mám, říkal jsem, že si nima tu Transportu na měsíc vyměním.
Nikdy to nevzali, hrdinové. A bože, my bychom chudáky děti cpali do uniforem! Vždyť oni v nich i tak chodí. Dobrovolně a ještě si myslí, že jsou in. Ty nahé pupíky, tetování atd. A vůbec, škoda slov.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Jan Rydl 01.10.2005 03:59
Vy přiblblí Chrudimáci, co si hrajete na tomto webu na mistry světa, běžte už do prdele se svojí nenávistí k tomu, co zde bylo, když vy jste nebyli. Běžte se podívat na světové univerzity a nekopejte do komunistů, neb na ně nemáte. A nechte v tichosti odpočívat pionýrské tábory na Seči, hňupové. Co o nich víte? Kolik vám bylo, když tady všechno fungovalo, blbci.
P.S. Obecenstvu se omlouvám za některé silnější výrazy, ale doba je zlá a lidi jsou špatný.
Hans
Reagovat na tento příspěvek
 
Komplikace s přeložkou silnice CR-PU?? Lajos 30.09.2005 17:23
Sledoval jste někdo úterní pořad Nedej se na ČT 2? zachytil jsem to bohužel od poloviny. Z toho co se tam řešilo, se dala vysledovat možná komplikace na přeložce silnice I/37, konkrétně u Mikulovic - Blata. Je tam snad nějaký rybníček s čolky a ředitelství silnic a dálnic tam snad staví nějak podezřele. Ze záhadně povolené skládky se stalo těleso budoucí silnice a ekologové nevypadali, že to chtějí nechat jen tak, znáte někdo podrobnosti?
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Lajos 30.09.2005 17:17
No možná by se třídní kolektivy přestaly dělit na ty co jsou "in" a na "socky", co nemají na značkové oblečení. Ale spíš by to nezabralo, děcka by se stejně dělila na ty s mobilem a bez, ty co byly o prázdninách v Thajsku a ty co byli na Seči, takže by to akorát stálo peníze za ty uniformy.
Každopádně by to byla zajímavá veřejná zakázka - pokud by se to vzalo celostátně, mohl by to být slušný vejvar.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? MIREK 30.09.2005 10:20
Jsem pro.Uniformy nebo kroje.A ještě výzbroj.
Indiánum šípy a luky,pionýrům kladiva a srpy, komunistům transparenty s Leninem a vojákům tanky.
Běžte do háje.
Reagovat na tento příspěvek
 
chcete uniformy na školách nebo gymnáziích??? Mexiko 30.09.2005 08:31
a nejlépe modré košile a červené šátky, plus odznaky podle dosažených úspěchů .....

Já se domnívám, že by pro začátek stačilo nakázat slušné oblečení a definovat, co to slušné oblečení je. Ale nechat každému možnost, ať se vyjádří i tím, jak bude chodit oblečen.
Výroba unifikovaných jedinců doufám nebude prioritou školství.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hypermarkety Lajos_CR 29.09.2005 22:19
No myslím, že už je po boji, teď se už začnou požírat hyper super mega mezi sebou, avizované Tesco ani Kaufland už podle mě žádného malého obchodníka ve městě nepoloží, kdo přežil doteď, tak vydrží i nadále. Druhá otázka je, co se stane se stodolou Hypernovy, až to za rok zavře.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83  82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.