Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
oficiální www stranky města Chrudim Mexiko 28.11.2005 16:45
vypadá to, že ze systému DNS (převod symbolických jmen domén na IP adresy) zmizely záznamy o doméně chrudim-city.cz . Důvodů může být několik: 1) vypršela platnost domény (ale to není tento případ, protože je zaplacená až do 20.10.2007) 2) chybné údaje u registrátora domén 3) problémy v DNS serverech - to se jeví jako pravděpodobné, protože DNS jsou nasměrované na dva DNS servery - meu.chrudim.cz a na ns1.omegaplus.cz . Proč by nefungoval překlad na první DNS by mohl odpovědět místní admin, a proč to nefunguje na omegaplus.cz - třeba je pan Kušta nějak naštvaný na naše město (no to zase bude diskuze a flameware ...
Úsměv To je sranda :-D )

Reagovat na tento příspěvek

Krabicový strom Ing. Ladislav Huda 28.11.2005 12:28
Ač jsou ty krabice dejme tomu vkusně ovázané, stejně rozmoknou.
V noci když nejsou vidět, je ten strom hezčí. Dokonce i před Kauflandem je hezčí. Což takhle mrknout po jiných městech? Třeba v Jihlavě jsou ty symboly štědrosti Úsměv z umělé hmoty a svítí. Ohánět se tu třeba Prahou, Brnem, Vídní... by asi na Chrudimské poměry bylo příliš troufalé. Zkuste tu udělat anketu jestli krabice na Vánoční strom ano nebo ne. Když jsem se ptal známých, většina mi řekla, že se jim to moc nelíbí, ale pak pokrčili rameny, že se jich to v podstatě netýká, že je to někdo na "městě" prostě zvyklej tam věšet. Ostatně mně by to mohlo být také jedno. Z Chrudimi jsem se odstěhoval a na smrk na zahradě si krabice nevěším HAHAHA! Jen jsem to myslel v dobrém.
Hezký den přeji.

oficiální www stranky města Chrudim anonym 28.11.2005 09:03
Nejenom, že nová podoba stránek www.chrudim-city.cz se mi ani trochu nelíbí (strukturou i grafikou) a považuju je z z hlediska původní prezentace za posun z bláta do louže. Aby toho nebylo málo, ony mi dokonce nejdou ani otevřít. HAHAHA!

Sice nemám nějak extra moderní a výkonný stroj, ale podobný problém nemám u žádné jiné stránky. A není to záležitost dnešního rána, trvá to už minimálně celý minulý týden.

Prostě - jeden krok vpřed, dva kroky vzad Bohužel, škoda

Těšíte se na novostavbu na náměstí? I.B. 27.11.2005 22:11
Jeníčku seš milej a máš kliku, že sem to ještě otevřel a hlavně že sem pamatoval to heslo. Napiš mi. Mám mejl ivanbaborak@seznam.cz A drž se dědku!!!!

pro mirka a shota MIREK 26.11.2005 13:10
Demokracie,nebo demagogie.Asi máte s komunistama dobré zkušenosti.Já ne.Mě zakazovali co mohli.
A jsou to ti samí,kteří dneska opěvují demokracii.
Jsou tady pořád.Ale lidi ,hlavně v Chrudimi už si radši nic nepamatujou.Bojej se jako tenkrá.
Je to asi nejlepší způsob jak si proplouvat životem.
A ti ostatní jsou demagogové?Blahopřeji pane anonyme.

Chrudim roku 1989 MIREK 26.11.2005 09:29
Ano je to tak.Nemám co dodat.Snad jen to,že ti co si schovali knížky jsou na tom lépe,než ti co je spálili.
Bojím se toho,že se jim budou možná hodit.

Chrudim roku 1989 T. 25.11.2005 17:42
Úsměv Ale rozumím. Až na to že Kravský rozhledy si svoji úroveň udržely a proto je nečtu Ok? - a doufám že sem tu před 16ti rokama s těma letákama po nocích nelítal zbytečně Úsměv a ty technický vočurávky proti estébáčkům věčně střihajícím dráty na ústředně za náměstím taky nebyly k ničemu Úsměv Mimochodem, nevíte někdo, u koho to skončilo? V můzeu by se to dobře vyjímalo...

Chrudim roku 1989 Jaroslav Chrudimský 25.11.2005 15:07
Souhlasím s Vámi pane J.Káles,ml. V dnešní době by se redakce místních regionálních novin měly zabívat s otištěním několika článků uveřejněných v roce 1989 v původních novinách jako byly BUDOVATEL,atd. tak zv. Kravské Rozhledy, Kravské proto, že se tam psaly kraviny a Rozhledy, aby měl člověk rozhled/, psané převážně původními politickými komunistickými vzdělanci, školenými na večerních univerzitách VUML -/ večerní univerzita marxismu leninismu /početně navštěvovaná synáčky kulaků,tedy univerzita chrudimského osvětového domu, ktere se zúčastňovali přední političtí a vedoucí pracovníci KSČ a ONV. Oni psali články," jak na to teď po v pádu přátelských spojeneckých vojsk do ČSSR v r. 1968."Tedy, dvě tváře pravdy, obrácený kabát a sedět na dvou židlích, pravdivý zákon dodnes! a jsou tam na těch místech někteří ještě do dnes.Nebyl by žádný problém vytáhnout z chrudimského archivu či muzea tyto písemné skovsty a znovu upozornit mladší generaci, co bylo a co příjde brzo dále, až se v parlamentu pan prtezident dohodne s KSČM o návrzích nových zákonů!!!! Poznámka: Hele, ty, co to teď čteš, jestli tomu nerozumíš, tak pošli příspěvěk na můj a já ti osobně odpovím.
Von Markovitz

pro mirka a shota anonym 25.11.2005 08:33
Vlastně obráceně, dámám se dává přednost Úsměv

Ale k věci: Mirku, nezlobte se, ale se Shotem jste opravdu hlavní dva myšlenkoví tvůrci, kvůli kterým toto diskusní fórum upadá do nevábné stoky, která nemá nic společného s demokratickou výměnou názorů, ale pouze s demagogií, sprostotou a bezduchou agresivitou.

Jak je patrné z Vašich příspěvků, to zmiňované bolševické myšlení skutečně ještě nevymřelo. Jenom změnilo formu, ve které je zabaleno. A pravdu máte paradoxně v tom, že si budeme na radikální změnu počkat ještě minimálně jednu generaci Bohužel, škoda

anonym

Chrudim roku 1989 T. 25.11.2005 08:13
Přehlíd sem ty fakta?

Chrudim roku 1989 T. 25.11.2005 08:13
Jenže ta fotka je z práce, ne z domu Bohužel, škoda 1Mbit.

Chrudim roku 1989 Mexiko 25.11.2005 00:43
Hele T. - máš buď rozsypanej počítač, nebo si konečně už udělej něco se svým připojením k I-netu. Protože to vypadá, že se ti ty stránky nenačetly celé. Já to až na tu češtinu vidím relativně dobře. Snímek obrazovky ti pošlu na maila.

Chrudim roku 1989 Mexiko 25.11.2005 00:41
proč to nemá diakritiku .... asi proto, že autoři stránek spíše než porušili, tak nenaplnili základní pravidla pro tvorbu webových prezentací. A doufám, že tak činí z neznalosti a že se v krátké době poučí. A chyby své napraví.

Chrudim roku 1989 basák 24.11.2005 21:22
moc tomu odbornýmu povídání nerozumím,ale proč to rovnou nemá háčky a čárky a je to v pohodě až když se to otevře při klepnutí na tu modrou adresu?

Chrudim roku 1989 MIREK 24.11.2005 17:11
Ono nejde o výpady.Ale o fakta.Ale je to asi nad vaše myšlení.To je mě opravdu moc a moc líto.

tanec v Chrudimi MIREK 24.11.2005 15:51
Co takhle zkusit restauraci Penalta v Chrudimi na Rozhledně,nebo restauraci Stop v Markovicích.
Restaurace Stop pořádá 3.12.Mikuláškou zábavu.Restaurace Penalta 10.12.před Silvestrovskou zábavu.

Krabicový strom Jan Roček 24.11.2005 14:28
"Dárky" na vánočním stromečku vkusně ovázané mašličkou jako symbol štědrého dne, proč ne? Mám obavu, že pod stromečkem by dlouho nevydržely Úsměv

Nevkusná je spíš vycapená plechová obluda (asi klimatizace) na střeše Kauflandu. Nevím jestli se to někomu líbí, ale mě to přímo děsí. A to je první co řidič uvidí, přijíždí-li od Vysokého Mýta.
Určitě to šlo udělat lépe nebo nějak zakrýt. Není to dobrá vizitka Kauflandu ani města.

Chrudim roku 1989 T. 24.11.2005 08:21
No konečně trochu konstruktivní nápad. Tak nějak jsem očekával spíš útok typu "dyš seš tak chytrej tak to předělej" než výpady ve stylu MIRKA a nebo obvinění z nicnedělání. Ale jo, pohoda, neuráží mě to, sme na pavlači Úsměv Ale asi to bolševický myšlení je opravdu na dvě generace...

Krabicový strom Ing. Ladislav Huda 24.11.2005 07:55
Krásný Vánoční strom se objevil na náměstí. Tak přemýšlím, jestli ho opět letos pokryjí nevzhledné papírové krabice jako každý rok. Možná je to věc vkusu, ale mně se osobně víc líbí Vánoční stromy většiny ostatních měst - bez krabic. Nebo to je zvláštnost Chrudimi? Vyzdobit náměstí a přilehlé uličky a pak doprostřed picnout na smrk pár krabic. Vám se to líbí? Možná tak před nějakým obchodním domem...

Chrudim roku 1989 waterway 23.11.2005 21:19
Jejda, chtěl jsem nechat v poslední stopě obvyklý zdvořilý úsměv... : -)) - netušil jsem, že se to bude křenit v barvě.
Pardon.

Chrudim roku 1989 waterway 23.11.2005 21:18
Pepíku, tady jste na pavlači, nečekejte vděk. Zkuste si od někoho nechat přejet ty stránky tak, aby je tedy mohla číst i pavlač, ale hlavně z těch reakcí nebuďte přešlí... Taková prostě politika je. Ju? HAHAHA!

tanec v Chrudimi kalousice 23.11.2005 20:57
Miro nic proti, ale v Chrudimi je to na diskotéky zabitý. Do Muzea chodí jen horních deset tisíc, samý vocasové a v Krmelci to vyhořelo, takže zrušeno. Jedině Agora a to je spíš rockovej klub.

Chrudim roku 1989 T. 23.11.2005 20:43
Snaha se cení. Jen maličkost: "Cesta do pekel bývá dlážděna dobrými úmysly."

Chrudim roku 1989 T. 23.11.2005 20:42
Hele nejsi trochu mimo téma?

Chrudim roku 1989 J. Káles 23.11.2005 20:03
My se aspoň snažíme něco dělat. Kdežto někteří umí jenom kritizovat ... a spíš oni by se měli zamyslet sami nad sebou!

Chrudim roku 1989 MIREK 23.11.2005 16:37
A o tom to je.
Mám otázku.Jaký je rozdíl mezi bývalým komunistou a bývalým vrahem?Jak může být bývalý vrah? To je přece pořád vrah.
A co je potom bývalý komunista? Kandidát jaké koli strany.Anebo komunista.
Je to tak těžké pochopit?

Těšíte se na novostavbu na náměstí? Jan Rydl 23.11.2005 13:12
Nemaje jiné příležitosti, využívám této.
Ivánku náš, copak děláš, žes už také tak stár? Všechno nejlepší k Tvým abrahámovinám přeje předpisově Hans R.

Chrudim roku 1989 T. 23.11.2005 11:57
Mno nevim, MIRKU, jestli Tvá reakce je adekvátní velikosti problému; nicméně alespoň víme , co seš zač, alespoň podle slovníku Úsměv Pro pobavení, takhle ta stránka vypadá: http://sweb.cz/tyy/konzervativci.png

Ať aspoň víme, vo čem o de řeč, a postižení se k tomu můžou vyjádřit.

Jinak k těm standardům: 1) pokud JÁ sem zákazník, a někdo PRO MĚ udělá takovou stránku, tak s tou firmou končím. Tečka. Pokud narazím na takouvouhle věc u on-line obchodu, v první fázi je upozorním - slušně ale důrazně - po většinou žádné reakci přišli o zákazníka.
2) pokud JÁ sem tý hrůzy programátor, tak je to MOJE vizitka a MŮJ problém, co si o MĚ budou lidi myslet. A tady vidím velkej prostor k zamyšlení pro naše konzervativní dorostence.

Poznámka k bodu jedna: nebudu uvádět seznam bank a jejich e-bankovnictví (už se lepší, pomalu ale přece) a velkých zásilkových firem (znáte je sami)

Chrudim roku 1989 Mexiko 23.11.2005 07:58
Ještě k těm vlastním standartům - koluje poměrně výstižný vtip: "Kolik programátorů Microsoftu je potřeba na výměnu prasklé žárovky?? Žádný, prostě prohlásí tmu za standart!!"

Chrudim roku 1989 Mexiko 23.11.2005 07:56
Takhle, pokud se na to díváte s počítačem, kde jsou nainstalované M$ Windows v české verzi, tak to uvidíte dobře.
Pokud však použite jiný operační systém (většinou s kódováním podle ISO) nebo i Windows s jiným jazykem, tak uvidíte místo českých znaků divné znaky (proto to přirovnání k rozsypanému čaji). Tvorba www stránek, přesněji struktura HTML, se řídí podle doporučení W3C konsorcia. Tam se uvádí, že soubor s HTML má začínat s označením typu dokumentu (DOCTYPE), pak hlavičkou (HEAD), kde jsou definovány některé údaje, jak například, v saké znakové sadě jsou stránky vytvořeny, a pak tělem (BODY). Na těchto stránkách chybí jak DOCTYPE, tak i vyplněná sekce HEAD a to, že je kódování v WIN-CP1250. A protože toto chybí, tak můj prohlížeč použil výchozí znakovou sadu ISO-8859-2.
Dalším smutným faktem je to, že si Microsoft bezohledně přizpůsobuje standarty svým potřebám a vymýšlí si vlastní standarty. Naštěstí je za to již "popotahován" a jsou mu ukládány pokuty (tuším že nedávno dostal pálku skoro půl miliardy Euro)

Těšíte se na novostavbu na náměstí? shot 22.11.2005 22:10
Bodejť, když tam starosta zasedal jako trojjediný bůh. Za město, za památkáře i za laickou veřejnost.

Chrudim roku 1989 MIREK 22.11.2005 20:09
Něco jsem vám chtěl napsat ale bohužel to asi cenzůrujou komunisto protože se mi to neuložolo,tak to zkrátím.
Komunisto včetně kandidátů patří do plynu.

Chrudim roku 1989 waterway 22.11.2005 10:23
Poslouchejte, lidi, a nemáte něco se svým počítačem? Díval jsem se na tyhle stránky doma a i nyní v práci a skáče mi to tam naprosto bez problémů, úhledně, fotky v pohodě; rád jsem si zavzpomínal... hm?

Chrudim roku 1989 Mexiko 22.11.2005 08:05
jojo, vypadá to, že jsou konzervativní i v této oblasti. Akorát na jejich obranu budiž napsáno, že to není zase až tak "M$-IE only", nýbrž třeba přihláška je v PDF a další texty v RTF.
A také to , že autoři jsou asi studentíci, tak snad je naděje, že se tvorbu stránek učí a budou se jen zlepšovat.
Podle validátoru tam vyloženě hrubé chyby nemají, jen několik desítek varování (chybějící DOCTYPE a nevyplněná sekce HEAD už není podle validátoru chyba)

Chrudim roku 1989 T. 21.11.2005 20:42
Ne že by mě ten web nezajímal, ale bohužel tam vidím pár rozsypaných písmenek bez souvislosti (snad kromě souvislosti s listopadem 1989). Což takhle nastudovat něco málo webových standardů, třeba jak se definuje kódová stránka, jak vypadá kostra HTML dokumentu a některé další ne nepodstatné maličkosti? Nebo jste konzervativní úplně a doslova a hodláte na věčné časy zachovat status "MSIE only"? Ok? PS: mám ten pocit, že už jste tu nějakou stránku inzerovali a jen jsem se tehdy jaksi neobtěžoval na tu hrůzu reagovat Bohužel, škoda

Těšíte se na novostavbu na náměstí? Lebduška Josef 18.11.2005 17:34
Osobně se mi nelíbí, žádný z návrhů. Nejsem odborník na architekturu, ale představoval bych si zde něco jiného, něco co je moderní a přitom vyrůstá z historických základů. Ona loď, jak jsem pochopil se tam asi stavět bude. Dle mého názoru je to horší varianta, než onen dům s skleněnnou fasádou. Ale nejsem architekt a proto se jako laik divím, cože to komise vybrala.
Nebo to bylo složením komise? Ovšem p. Kušta je majitelem pozemku a bue stavět na svém a za své.
Na něm bude pro co se rozhodne. Doufám, že jeho rozhodnutí bude dobré pro něj i pro tuto část Chrudimě.

Chrudim roku 1989 Káles 17.11.2005 01:32
Chtěl bych upozornit na novou webovou sránku Mladých konzervativců Chrudim - "Nedopusťme, aby se vrátily staré časy!!!" -http://www.konzervativci.cz/chrudim/listopad/ Naleznete na ní články z časopisů (Budovatel, Pochodeň, Fórum, Transportér, Noviny Chrudimska, Naše Chrudimsko) týkající se událostí v roce 1989. Dále si na této webové stránce můžete přečíst, co se dělo na zdejším Gymnáziu Josefa Ressela. Za RK MK Chrudim Josef Káles ml.

Těšíte se na novostavbu na náměstí? I.B. 16.11.2005 09:43

Chrudimáci, nedejte se! Václav Unar 16.11.2005 09:26
Vážený anonyme, nejsem žádný sekerník a žádné hlavy stínat nehodlám.Jen se mi plánovaná zástavba náměstí nelíbí, vyjádřil jsem svůj názor a na rozdíl od vás nemám strach se pod něj podepsat.Přeji hezký den.

Chrudimáci, nedejte se! Tibor 16.11.2005 09:16
Tady je přece jedno jestli chrudimská volba - Kušta nebo ODS - Libý. Tady jde o komerci.Město prodalo pozemek(t.zv.balustrádu) bez podmínek co se tam může provádět. Je jasné,že by to Kušta nekoupil, když by to nemohl využít komerčně.Co se za tímto prodejem dělo?

Těšíte se na novostavbu na náměstí? Tibor 16.11.2005 09:05
Naučte se česky - shoda podmětu s přísudkem.
Přátelská atmosféra,chrudimská zaprděnost - to jsou jen prázdná slova. Ucpat náměstí nějakou hrůzou jen aby se něco dělo? To snad ne. Stejně je už ale rozhodnuto - bude se stavět loď.

Nová ředitelka úřadu práce - Věra Trávníčková Tibor 16.11.2005 08:58
Alergii na Láďu a spol. má více lidí a je to za tu jejich zákulisní politiku a přítelíčkování.Za "podporu" všechno.

Nová ředitelka úřadu práce - Věra Trávníčková Josef Jarkovský 16.11.2005 06:54
Mě zinek ani céčko nazabral, nemáte něco jiného?

Těšíte se na novostavbu na náměstí? I.B. 16.11.2005 01:42
Turisti jsou různí, někdo jezdí za nákupy,za památkama,, vykoupat se a slunit, užít si sněhu, nebo sexu aj.Já bych se snažil, aby se v Chrudimi NĚCO dělo, aby jasně bylo znát, že tam žijí lidé, kterým o něco jde a jsou otevření, aby při návštěvě města na vás dýchla přátelská atmosféra.Aby se podařilo zlomit jednou provždy příslovečnou chrudimskou zaprděnost.Turisti si nás pak rádi najdou sami.Ale zpět k náměstí a tomu domu.Mám velké pochyby o návrzích které jsem zběžně viděl. Vím totiž o sobě, že si neumím představit ten rozměr, hmotu a to jak ten který dům zapadne do celkové atmosféry nádherného náměstí a který ho umocní, či který ho ubije.Jsem totiž laik. Nemám na to.Hodnotit ho slovy líbí, nelíbí mě přijde nepodstatné- to není argument.
To jsou pocity.Každý to má jinak. Ale vím bezpečně, že jsem na straně těch kteří tvoří o něco usilují a kteří na sebe, na rozdíl od těch kteří"jen kritizují" vzali, nebo vezmou zadpovědnost a kteří mají rádi čin.Kdo rozhodne o tom, co je nebo není, pro to místo správné ? To je ta otázka!!! Nerad bych, aby jsme to byly my laici.

Chrudimáci, nedejte se! johansson 16.11.2005 01:09
Ty jsi nepředstavitelně únavnej. Fancouzi tomu říkají fix idée, neboli utkvělá myšlenka... ale neboj, je to léčitelný.
Vol si koho chceš a neustále nás tím nezásobuj- já si myslím, že kdo koho volí je věc nejhlubšího soukromí, stejně jako víra nebo nějaký sexuální úchylky. Jen se před tím podívej na serveru www.volby.cz na výsledky Libýho v posledních krajských volbách- ODS měla v Chrudimi nejlepší výsledek své historie.
Takže tohle přepošlu Topolánkovi zase já. Jinak kdyby měla ODS sestavovat kandidátky podle křiklounů z ulice, to by nejspíš vyhrávala jedny volby za druhýma, že?

Chrudimáci, nedejte se! bryan vertigo 16.11.2005 00:30
No přece nikoho. Ty snad potřebuješ ke svýmu životu nějakýho politika??

Chrudimáci, nedejte se! shot 15.11.2005 22:15
Bohužel. Všichni dohromady, jeden jako druhý. Jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou. Ale p. Libý to je tak 20 bez čtyřech. Asi pořád platí: pěkně jsi to zpackal, tak tě vyhodíme. A letí.
Bohužel výš. Ale koho volit?

Chrudimáci, nedejte se! waterway 15.11.2005 22:03
Jste jedním slovem směšná. Heleno.

Nová ředitelka úřadu práce - Věra Trávníčková shot 15.11.2005 21:15
A mezi těmi tiskopisy a hlášeními jsou i ty z ÚP, který požaduje od organizace informace obsažené v obchodním rejstříku a informace předané jiným státním úřadům. Požaduje je každý rok a podepsané statutárním orgánem, přitom si je z obchodního rejstříku dokáže vytáhnout i desetileté dítě. Navíc stejné informace, jen v jiném členění, požaduje OSSZ, statistika apod. Opravdu těch úředníků máme přespříliš. A na organizacích a občanech požadují hory papíru (elektronických hlášení, která se stejně musí potvrdit papírem) aby je bylo možno zpracovat do dalších výkazů a hlášení. To prosím není žádný útok na pracovníky ÚP, tím méně na ty chrudimské. Je to jen konstatování skorozbytečnosti vynaložených peněz na něco, co má špatnou koncepci a pro samé hlášení a výkazy ztrácí původní smysl.

Nová ředitelka úřadu práce - Věra Trávníčková shot 15.11.2005 21:15
Mám pocit, že s mým skalpem je vše v pořádku a kdyby, umyji si jej oním nejmenovaným šampónem a ihned nabude původních forem. A s tou alergií, asi nejlepší by byl hliník místo zinku. Kdyby se totiž pan starosta odstěhoval do Humpolce jako Hliník (a vzal s sebou i své místostarosty), to by určitě mou alergii vyléčilo.
Jen se bojím, aby tam pak nezasedl někdo horší.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89  88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.