Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jak se žije v Chrudimi? Deratizér 10.02.2006 00:16
Vole s blbou maturitou? Docela dobrá nadávka, ale stejně u mě prozatím nejvíc boduje: "Ty nuzmatiku!"
Reagovat na tento příspěvek
 
keresem a családom eredetét Deratizér 10.02.2006 00:11
Josef Švejk:"Každej za to může že je maďar."
Reagovat na tento příspěvek
 
konec klubu agora? anonym 09.02.2006 21:02
Ještě jednu věc:

Začínáte se schovávat, abyste vypadali pěkně, za velmi vznešenou terminologii: Jste samý "cíle", "strategie", "koncepce", "plánujeme".

Prázdný kecy, za kterejma jsou nanejvýš stohy popsanejch papírů.

Jen tak dál, holoubátka. Máte pravdu. Laicky informovaná veřejnost vám na tyhle hemzy opravdu naletí.

V tom jediným jste opravdoví PR profesionálové.
Reagovat na tento příspěvek
 
konec klubu agora? anonym 09.02.2006 20:55
"Stránky www. jsme nestihli včas zaplatit, což je celkem pochopitelné , vzhledem k tomu, že na začátku roku všechny neziskovky nemají moc peněz"

Tak to je docela hlína, ha ha.
Tak vy nemáte na zaplacení nájmu za hosting. Hlavně že máte na telefony! Bohužel, škoda

Nezlobte se, ale stále více mě přesvědčujete, že se chováte naprosto diletantsky (když už tedy vás nechci osočit z toho, že diletanti opravdu jste): podle čeho se nyní návštěvníci Agory dozví program? Z plakátů? To snad nemyslíte vážně! Nebo jste zaplatili telefony právě proto, že zaměstnáte call-girl, která bude na hotlajnu říkat lidem program telefonicky?

Pokud se nepletu, chodí k vám spíše mladší generace, která jinou formu získávání informací než z netu snad ani nezná. Takže si teď budete stěžovat na to, že k vám už lidi tuplem přestanou chodit a vy nebudete mít na provoz "klubu" ( HAHAHA! ) už vůbec a tak pomalinku to vlastně dospěje k tomu, že budete mít konečně transparentní důvod muziku v Agoře zrušit úplně...?

To je fakt hlína, ha ha

Začínám mít tý vaší (a mé stále oblíbené) Agory plný zuby. A jenom resentimenty mě brání v tom, abych sepsal takovou menší petici, sesbíral pár podpisů od lidí, co vám nepřejou (sice jsem vůči nim na opačné straně barikády, ale účel v tomto případě bude světit prostředky), myslím, že by těch signatářů bylo víc než dost, a zašel na město s požadavkem, aby vás přestali jakýmkoliv způsobem podporovat formou nájmu, vody etc. Protože to jsou i moje peníze jakožto daňového poplatníka a mě kurva hodně sere způsob, jakým ve vašich rukách ty mý peníze lítají komínem.

Jo, vlastně průser, vy tam máte jednu místostarostovskou žábu na prameni, co vám hlídá stálý přísun, že?

Nemyslím si ani, že by předchozí mejl divokýho billa byl nějak hysterickej, narozdíl od tohoto mýho příspěvku. Bill nazval věci možná tvrdě, ale pravými jmény. Skutečně mě - s prominutím - nasralo, když jsem dneska chtěl vlízt na stránky klubagora.cz a tam se dozvím, že jste notorický neplatiči. Uááááh.

Je mi to všechno fakt moc líto. Vůbec, ale vůbec o ničem jste mě nepřesvědčili. A - trochu samolibě, přiznávám - si nemyslím, že nemám páru o tom, jak fungují nízkopraháče, sociální práce, streetwork... a muzice, pochopitelně.

U vás mám jenom stále silnější pocit, že jste se zahrabali na takovým pěkným, teplým místečku, kde máte zaručený dotace, bráníte se to v Šanci trochu provětrat, vlastně vám to takhle nesmírně vyhovuje, protože jinak, jinak byste museli začít něco DĚLAT. Ve smyslu PRACOVAT. A tak hrozně věříte tomu "alternativnímu smyslu" Šance a potřebnosti podobného zaměření sociální práce, že už to v té strnulé pasivitě slouží pouze k vaší vnitřní (každého z vás) obhajobě vašeho flákání se.

Čus, zklamali jste mě
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi z*klika 09.02.2006 18:36
-----------***************---------*-*-*-----------------

G * R * A * T * U * L * A * C * E ------------------*--------------------------------------Chtel bych vzkazat lidem dobre vule, ze dnesni den slavi kulate vyroci vyznacny obcan naseho mesta.

Rad obskoci kazdou fenu, trochu mu smrdi z pusy, močí doma, neunavne nosi micky, bobkuje zaasadne venku, nema rad navstevy, je nerudny az vztekly. . . je to muj pes Cumacek. .
.smeska z ulice..

Mame te radi Cumacku...vse nejlepsi k 5. narozeninam.

--------------------------------------------------------
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Agnes 09.02.2006 13:32
Ať si koupej co chtějí, když na to maj, ty zavistivý ču....
Reagovat na tento příspěvek
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Josef František 09.02.2006 09:31
Beran je pí.., stejně jako starosta Co si ještě v Chrudimi koupěj?
Reagovat na tento příspěvek
 
Štěpánkova ul. jenda 08.02.2006 12:12
Štěpánkova ul. - přes den zacpaná auty a nikde žádný stražník,který by zde dohlížel na pořádek.Večer ulice strachu,kde se trousí opilci a pochybnosti a to nemluvím o "myší díře" nechápu proč naše MP má umístěnou kameru na okně radnice,kde má sídlo.Mnohem užitečnější by byla hned naproti domu,nebo přímo umístění v ul Štěpánkova.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci dr.Novakova 08.02.2006 07:58
Lucinko, zřejmě jste velmi hodné děvčátko. To usuzuji z toho, jak pěkně mi tykáte. Navíc ani netušíte, jak velice blízko pravdy je Vaše tvrzení. Z celého srdce Vám přeji, abyste měla stejnou alergii na kouř z TABÁKU, jako mám já, aby jste si zažila nějaký šikovný bronchospasmus a pěkně si zakoulela očima, je to skutečně žůžo. Tento problém mi kouř z marihuany nedělá, paradoxně. Odtud ta zkušenost. Mějte se moc hezky, Lucinko! A přeji krásné zážitky!
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci PetrGe 07.02.2006 21:02
S tím souhlasím, na našich politicích se to dost podepsalo, samá vymytá makovice, to jen potvrzuje teorii o zhoubném vlivu na mozek HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
konec klubu agora? Artem Vartanian 07.02.2006 13:38
Toto je částečný seznam akcí, které se v Agoře budou v nejbližší době dít:

- hudební produkce/ prakticky každý patek nebo sobotu jako vždy pokud se neděje něco jiného/- 11.02, 17.02, 18.02 , 24.02 , program na březen se upřesňuje - 19.02 – divadelní společnost Outsider ART-Golem - 25.02 – večer pro Pákistán - před promítáni festivalu Jeden Svět v Chrudimi, březen /program a terminy se upřesňuji/ - Výstava / ve spoluprací s MO ČR a společnosti Člověk v tísní/-termín se upřesňuje, rozhodne v březnu - 4 března- orientální večer - 28 dubna-Seminář o Evropské Dobrovolnické Službě s následujícím hudebním večírkem

Stránky www. jsme nestihli včas zaplatit, což je celkem pochopitelné , vzhledem k tomu, že na začátku roku všechny neziskovky nemají moc peněz.
Tento rok díky podpoře města Chrudim alespoň nemusíme žit ze záloh, fungují telefony a máme na nejnezbytnější provoz.
Nicméně o každé částce pečlivě uvažujeme a snažíme se určovat priority. Všem návštěvníkům stránek se omlouváme, budou uvedeny do provozu co nejdřív.
Dobrovolníci si sami vybírají místo svého působení. V polovině Ledna vedoucí klubu strávil dva týdny v nemocnici. Nevidím důvod proč dění v Agoře takto hystericky skandalizovat, zvlášť pokud jste zřejmě pravidelný návštěvník Agory. Také nevidím důvod, pokud se cítíte natolik angažovaný, proč bazírujete na drbech a nezískáváte informace legitimní cestou : Ivan Kohoutek vedoucí Agory lobak@email.cz , tel. 731412051 Jan Axmann dramaturg hud. produkcí jan.axmann@koule.cz , tel.
608011081 Michal Zahradník výkonný ředitel myzamyza@seznam.cz , tel.
605732898 Marcela Adamkova, finanční manažerka: mar.ad@seznam.cz tel: 731 174 835 Fungování Agory přes týden je jedním z našich cílů. Momentálně na to nemáme kapacitu. V tuto chvíli děláme co můžeme. Hospod je ve Štěpánkově ulici dost a není naším cílem provozovat Agoru jako hospodu. Toť vše co mě v tuto chvíli k Vašemu příspěvku napadá.

Přeji hezký den Artem Vartanian o.s. Šance pro Tebe
Reagovat na tento příspěvek
 
konec klubu agora? divokej bill 07.02.2006 11:20
Je to až komické, kdyby to nebylo smutné. Příští víkend možná budu v Chrudimi. Zavítal jsem tedy na stránky klubu Agora, abych se podíval, co bude o víkendu za muziku. Místo programu a novinek jsem uviděl následující hlášku: " Webová prezentace byla automatickým systémem vypnuta z důvodu neuhrazení poplatků za provoz. V souladu s platnými smluvními podmínkami není možné ukončit smluvní vztah neuhrazením poplatků.
Pro bližší informace prosím kontaktujte FORPSI."

Předminulý týden jsem si chtěl zajít na pivo a na okně mého dříve oblíbeného klubu jsem uviděl ceduli hlásající něco jako: "Pro nemoc všech kontaktních figur je až do odvolání hospoda uzavřena".

Takže jediný zdroj informací o tom, co se bude dít v zavřeném podniku jsou teď plakáty. Stane se, řekl by si asi leckdo a dál by se tím nezabýval. To by ale nesměl vědět, že hlavní nemocný dobrovolník občas točí pivo v jednom nejmenovaném klubu v Pardubicích, že vedení klubu před časem odmítlo jinou nabídku a nesměl by se pokusit dát si nealko drink o víkendu při koncertě u baru, který který svojí nabídkou nejvíc připomíná chrudimskou nádražku v roce 93.

Když si dám dohromady nepravdivé oznámení na okně klubu, bar jak před zavřením a vyplé webovky napadají mě jen dvě možná vysvětlení. Buď klub krachuje a bude se zavírat, nebo jsou ti, co se o něj starají ještě větší "pohodáři", než jsem se obával (následkem je pak logicky předešlá možnost).

Na začátku listopadu tady proběhla o Agoře debata, kde jsem si přečetl spoustu řečí o neplacených přesčasových hodinách, o tom jak je potřeba ke klubu přistupovat profesionálně a zodpovědně a spoustu dalšího. Byl jsem osočen z toho, že jsem demagog. O dva měsíce později vidím, jak se věci mění k "lepšímu". Kde jsou vidět ty přesčasy a ta profesionalita? Nelžete nám náhodou trochu víc, než jen s oznámením o nemoci? Bude se Agora zavírat, nebo si myslíte, že takhle bude fungovat dál?
Reagovat na tento příspěvek
 
Sběrný dvůr Administrátor 07.02.2006 09:07
Dovolím si přetisknout článek z Chrudimského zpravodaje, ať se rozptýlí všechna nedorozumění:

Za běžný odpad ve sběrném dvoře neplatíte aneb odpovědi na nejčastější dotazy.
V lednovém Zpravodaji vyšlo upozornění o zpoplatnění vybraných druhů odpadů ve sběrném dvoře, které u mnoha lidí vyvolalo rozhořčení a nevoli. Proč tomu tak je, se Vám pokusíme vysvětlit na nejčastějších dotazech: Do sběrného dvora jsem vozil papír, plast a sklo. Teď mám za něj platit? V žádném případě! Je to jen jeden z mýtů, které někteří „dobrodinci“ začali šířit. Samozřejmě, že za tento odpad neplatíte a každý občan města ho může bezproblémově přivézt.
A co třeba televize, barvy, koberce. Jak je to s tímto odpadem? Ani tady nemusí mít občan obavy. Na běžný domácí odpad byly vytvořeny limity množství, které během roku smí být ve sběrném dvoře odevzdáno.
Například bezplatně můžete odevzdat až dvě televize, deset kilogramů barev či třeba 300 kg objemného odpadu včetně koberců. Jistě uznáte, že limity na domácnost jsou dostačující a s klidem můžete do sběrného dvora přijet.
Tak co je vlastně od nového roku zpoplatněno? Zpoplatněno bylo celkem devět druhů odpadů.
Většinou ale je běžné domácnosti téměř nevyprodukují, snad kromě pneumatik. Velká část ostatních je právě ze stavebních prací.
Za co se vlastně platí a neplatí? V tabulce na str. 6 si můžete prohlédnout zpoplatněné druhy odpadů, případně množství, které můžete odevzdat bezplatně. Určitě uznáte, že k žádnému „radikálnímu“ zpoplatnění nedošlo a že sběrný dvůr je v podstatě stejný, jako byl.
Sběrný dvůr je tu i nadále pro Vás. Naším cílem je pomoci životnímu prostředí a nikoliv ho poškozovat.
Proč došlo ke zpoplatnění vybraných druhů odpadů? Sběrný dvůr začali ve velké míře využívat nepoctivci, kteří se takto zbavovali četného množství odpadů zejména ze své podnikatelské činnosti a z provozoven a vydávali jej za svůj soukromý.
V mnoha případech se jednalo o stavební odpad, jehož likvidace je po finanční stránce velmi náročná. Protože objem odpadu nepřiměřeně stoupl, rozhodly se Technické služby (TS) zakročit.
Důvod byl prostý. Za zneškodnění odpadů TS platí nemalé částky a v případě jejich značného růstu by byly TS nuceny přistoupit k plošnému navýšení poplatku za popelnice. Zavedením zpoplatnění vybraných druhů odpadů se vlastně snažíme uchránit běžnou domácnost v Chrudimi.
V případě dalších dotazů můžete kontaktovat pracovníky sběrného dvora na telefonu 469 630 007.
Roman Málek
Reagovat na tento příspěvek
 
Těšíte se na novostavbu na náměstí? shot 06.02.2006 20:54
Pane Ročku, netěším. Náměstí kterákoliv z představených staveb nevylepší. Navíc považuji za zbytečnou přestavbu ulice přes náměstí a výstavbu domů za kostelem. Je škoda, že se o tom nevypíše referendum.


Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci shot 06.02.2006 20:53
Víte, rozlišovat drogy na měkké (tedy neškodné) a tvrdé (tedy ty co škodí) není správné. Drogy prostě škodí. A to všechny, včetně marihuany. Všem těm, kteří je obhajují, zkuste se zajímat o osudy drogujících. Nejsou mnoho odlišné od alkoholiků. Jenom ve většině případů drogy sklátí člověka dříve a hůře než alkohol. A věřte jsou to velice smutné případy, zejména pro jejich okolí a rodiče. Navíc nikdo se na 100% této závislosti již nezbaví. Lze to snadněji u tabáku, podstatně hůře u alkoholu a již vůbec u drog. Proto se velice divím příspěvku, kterému rozumím tak, že rodiče pěstují konopí pro výrobu marihuany.
Jinak konopí lze skutečně využít pro mnoho jiných účelů a také se pro ně ve světě pěstuje. Ano, jsou lidé, kteří dokázali hodně a drogy užívají. Jsou také lidé, kteří něco dokázali a v rozletu svých tvůrčích sil na drogy zemřeli. O ty se uživatelé drog nezajímají a drogoví dealeři o nich nemluví. Jenom pro všechny uživatele ať tabáku, alkoholu či jiných drog.
Hypoteticky: kdo si myslíte, že bude platit vaše léčení, až budou všichni drogovat? Jinak již lze rozpoznat jednoduchým testem, zda jste pod vlivem drogy či nikoliv a brzy začne policie ČR takto kontrolovat řidiče. Zanedlouho po nich to začnou dělat i zaměstnavatelé. A stopa jakékoliv drogy je v těle déle než onen alkohol.
A pro Lůcu: kolik znáš lidí, kteří hulili a nechali toho. A abstinují alespoň 2 – 3 roky? To je nenahradili to alkoholem či jinou drogou?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se žije v Chrudimi? shot 06.02.2006 20:14
Tak běž požádat ať ti vrátí školné. Tvoje vzdělání – soudě dle vyjadřování a dalších znalostí – odpovídá roku VUMLU či Vokovické sorboně. Nebo jenom střední na Seči? Ono pro tu ekonomiku musí někdo udělat podmínky a to je věc především státní správy a místních samospráv. V Chrudimi na radnici se nic takového nedělá, jen se žvaní. Nebo snad stavba tribuny hokejistům, koupě palubovky, zbytečné předláždění Široké ulice, zbytečná úprava náměstí nastartuje rozvoj města? Ne, to jsou jen vyhozené peníze. A také kdo by měl ten rozvoj dělat? Zkrachovalý bankéř, nebo vyučující na „odborné škole pionýrské v Seči, či „odborník“ přes klub? Nevím jaké mají znalosti o ekonomice, ale soudě dle podmínek prodeje katastru, kvalitního zřízení průmyslové zóny (zhruba rok, dva předtím nechtěl p. starosta Libý ani slyšet o výkupu komunikací v bývalé Transportě a najednou pravý opak?), prodeje VAKU a podle dalších případů moc valné nejsou. V jiných městech mají programy pro rozvoj místních podniků, rozvoje fondu bydlení, podpory rodin s dětmi a v Chrudimi balonové show, zbytečné zálety zastupitelů do družebních měst a celkově postupné a plíživé ochuzování města, snižování jeho majetku. Posledním zářným příkladem je prodej VAKU a před tím zdražení vodného a stočného – „o inflaci“. Asi pro to, aby nový majitel měl své jisté. A zrovna tak jen žvaníš i ty. Když se poukáže, že jinde to jde lépe jsi prvý kdo vykřikuje, jak je v Chrudimi vše nejlepší, jak jinde mají jiné podmínky
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci dr.Novakova 06.02.2006 13:44
Ano, jsem chytrá. A děkuji Vám Lucie, že jste si toho všimla.
Balenou cigaretu lze od jointu odlišit velice snadno a pro mne, chytrou paní Novákovou to skutečně není problém. Jesli chcete Lucie, přijďte, dám Vám školení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lucie 06.02.2006 09:17
to divokej bill: přesně tak, naprosto souhlasím s tvým nározem, projít okolo někoho,kdo kouří trávu nebo cigaretu, to už je jistá smrt předemÚsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lucie 06.02.2006 09:14
A nekouří náhodou balenou cigaretu chytrá paní NovákováÚsměv představte si, že někteří lidé, kouří balené cigarety, to Vás ještě asi nenapadlo že......
Reagovat na tento příspěvek
 
Těšíte se na novostavbu na náměstí? milan novy 05.02.2006 10:49
 
Gratulace slavnému spoluobčanovi Jirina Vyborna 05.02.2006 09:17
Panenko skákavá!!! zase nějaký hnědohlávek, ktérý neví jak by využil anální otvor slavného spoluobčana k vlastnímu prospěchu. Nic nového pod sluncem, jen si dejte pozor vážený, aby jste se při tom Vašem oblíbeném sportu s návem anální horolezectví neupatlal od hov...
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 05.02.2006 00:08
Je videt ze na vzdelani co se tyce celkoveho rozhledu opravdu prilis nezalezi.
Napr. moji rodice {ve veku nad 50 let} jsou prave ti pestitele, pro ktere je to pouhym konickem. PS: o nizkem vzdelani v tomto pripade vazne nemuze byt rec...
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 05.02.2006 00:03
Mozna by vas pobavilo, ze mezi ty ojedinele pripady, kteri neco dokazali a pritom "fetuji"marihuanu patri vetsina znamych osobnosti z celosvetoveho showbussynesu. A o politicich ani nemluve. {oni o tom samozrejme take nemluvi} :-]
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 04.02.2006 23:54
to starosta: Dekuji za odpoved- na otazku co jste kdy o marihuane jako takove - a to nejen v souvislosti s kourenim- cetl jste mi odpovedel jako "opravdovy"starosta. Kdyz vam nekdo zcela anonymni napise, ze o necem cetl hodne jakou tato informace ma vlastne hodnotu?! PS: pevne doufam, ze k drogam jako je marihuana pocitate i tabak, cerny caj a dalsi rostliny. ktere mohou byt navykove a ve vetsim mnozstvi zdravi skodlive.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci T. 04.02.2006 19:42
Tak v tom případě tady fakt prudíš zbytečně To je sranda :-D . Protože největší problém samodomo pěstování marjánky je ten, že ho stát nemůže kontrolovat a nic z něj nemá Ok? . Pokud tě tahle prajednoduchá varianta nenapadla... V tom je ten pocit svobody a rebelie, kterej tu mládež táhne. Toho bych se nebál, to vyšumí s věkem. Víc mě děsí vysoký % obyčejnejch kuřáků mezi mládeží.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci MIREK 04.02.2006 11:07
Ano to je pravda.Ale kdo to bude platit nekuřákům.
Oto to pasivní kouření je ještě horší.Nejhorší jsou ale kuřáci,kteří kouří v autech.Je zajímavé,že když budu v autě telefonovat tak si na mě policajti smlsnou.Ale kuřák který si bafá cigárko,tak to je v pořádku.Jsem přesvědčen,že cigareta u řidiče je horší než telefon.Takže ještě přitvrdit na zak.pojištění.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 03.02.2006 19:35
Kvůli tomu,že mám jiný názor na drogy a jejich konzumenty než vy, tak musím o nich málo vědět?Jméno a adresu zveřejňovat nebudu,protože mám strach o svou rodinu,jelikož feťáci jsou schopný všeho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 03.02.2006 19:21
Zmohla jsi se jenom na nadávky a urážky.Nenapsala jsi jediný argument proč bych měl měnit názor.Nezasloužíš si moji delší reakci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 03.02.2006 19:13
Většinou to tak bývá,že kdo pěstuje tráva tak i prodává.S tím jménem mi to bylo jasné,že nenapíšete.Jak můžeme vědět,že je to opravdu vaše jméno?Vy jste si taky neodpustil urážky.Zrovna v tom Blesku jsem žádný článek nečetl ani jsem si ho ještě nikdy nekoupil.Já znám i jiné tiskoviny.Jenom kvůli tomu,že nesdílím stejný názor na drogy jako vy tak musím mít malé vzdělání,dělat podřadnou práci a nic nedokázat?Opravdu jsem ještě neslyšel,že by někdo pěstoval drogy kvůli tomu,že je to jeho koníček.Vždy se najdou jedinci,kteří i přes užívání drog něco dokáží,ale je to tak mizivé procento oproti těm co nefetují a dokázali taky mnoho,že to skoro nestojí ani za zmínku.Ať Vám tráva dobře roste a pěkně Vám zanáší tělo škodlivinami.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 03.02.2006 18:51
Co myslíš?Feťáky a nebo články?
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci dr.Novakova 03.02.2006 12:50
Já vídávám 3x do týdne ráno na zastávce MHD kuřáka marihuany.
Nasládlý zápach,roztřepený konec a konečně špačíček bez filtru, jsou jasné důkazy toho, oč jde. Vrávorající mládež před Agorou, Nixem s kuřivem stejných znaků v nočních hodinách, jsem v posledních dvou letech taky párkrát postřehla. Když bych zalovila v paměti, určitě bych si vzpomněla na další.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci dr.Novakova 03.02.2006 12:30
Díky za reakci. Názor je dokonalý. Též bych jim napařila vyšší zdravotní pojištění! Léčba karcinomu plic skutečně není levná. Léčba astmatu, alergií také ne. Tak, když si to kouřením způsobí, ať si to zacálují!
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lůca 03.02.2006 11:58
to starosta: tak doufám, že jsem Vás reakcí na Vaše články pobavila, ale musím přiznat, že vy jste mě pobavil mnohem víc....,Vaše odpovědi jsou ve většině případů opravdu velmi trapné a nebudu se opakovat, ale podle mě patříte k lidem, kteří o tomto opravdu nic nevědí.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lůca 03.02.2006 11:55
Myslím, že by jsi je spočítal na prstech jedné ruky....
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lůca 03.02.2006 11:54
Myslím, že větší radost by udělalo, kdybyste uvedl vy pane starosto jméno a adresu, aby všichni věděli, kdo je člověk, který jen plácá, protože toho konkrétně o tomto tématu moc neví, nevím, jak jste na tom s vědomostmi v jiných oblastech, ale soudě podle toho co píšete, tak zřejmě ne o moc lépe....
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci Lůca 03.02.2006 11:43
Starosto, myslím si, že ty a tobě podobní jsou pěkní magoři, zdá se, že jsi ještě ani nepochopil jaký je rozdíl mezi marihuanou a tvrdými drogami,na kterých může být člověk závislý a musí se léčit. Ty a tobě podobní paka mě opravdu nepřekvapí, jsi totálně neznalý, máš jen povrchové informace a zřejmě nevíš vůbec o co jde...Z mého postoje jistě usoudíš, že já kouřím trávu každý den, ale musím tě ujistit, že já trávu nekouřím vůbec, ale nejsem natvrdlá a krátkozraká jako ty, protože jinak bys věděl, že marihuanu nemůžeš absolutně srovnávat s tvrdými drogami, doporučuji ji trochu více číst a koukat kolem sebe a nechodit s klapkami na očích a pak psát takovýhle bludy a bláboly, co jsem četla.........
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se žije v Chrudimi? anonym 03.02.2006 10:52
Kdo? Ekonomika (firmy), trh (peníze) a koncekonců lidi (obyvatelé), blázne nevzdělanej. A navíc: ne, že by tyto tři faktory MĚLY MÍT větší vliv než radnice, ony je - zaplaťpánbůh - MAJÍ.

Než zase začneš příště poučovat, srovnej si mozkový závity.
Tohle je totiž jasný každýmu elementárně vzdělanýmu člověku, i kdyby měl jenom blbou maturitu. Vole!
Reagovat na tento příspěvek
 
Těšíte se na novostavbu na náměstí? Jan Roček 03.02.2006 08:26
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=028&r=mfpardubice&c=424655

Památkáři: Hotel se musí změnit!

Návrhy na dostavbu náměstí v Chrudimi památkáři odmítli.
Chtějí je nechat předělat.

Chrudim - Návrhy na moderní dostavbu chrudimského náměstí, které loni na podzim vybrali porotci architektonické soutěže, se nelíbí památkářům. Ti neschválili ani jeden z vítězných návrhů na stavbu hotelu a přestavbu bývalého katastru na obchodní centrum s byty. Podnikatel Milan Kušta, který chce začít stavět už letos, bude muset návrhy nechat předělat.

„Vyjádření památkového ústavu ke stavebním záměrům na chrudimském náměstí je už hotové. Souhrnně řečeno architektonické návrhy nesplňují podmínky pro výstabu v památkové zóně,“ řekl Václav Medek z pardubického pracoviště Národního památkového ústavu. Svoje vyjádření má v příštích dnech vypracovat také odbor památkové péče chrudimského stavebního úřadu. V praxi to však neznamená, že se na náměstí hotel a obchodní centrum nakonec nevznikne. „Pokud najdeme společnou cestu, pak se stavět bude. Bude však potřeba udělat několik změn a návrhy se tak zřejmě budou muset přepracovat,“ uvedl Medek.

Podle něj teď záleží na investorovi, který z architektonických plánů si definitivně vybere. Soutěž, kterou Milan Kušta vypsal, totiž měla více vítězů. „Já však zatím vůbec nevím o tom, že by památkáři rozhodli. Na jejich stanovisko stále čekám. Mám s nimi schůzku příští týden, kde by se o tom mělo mluvit,“ uvedl Milan Kušta.

Zásahů památkářů do připravených architektonických plánů se nebojí ani autor jednoho z vítězných návrhů Zdeněk Kozub.
„Nechci stanovisko památkářů nijak příliš komentovat, protože jsem ho neviděl v písemné podobě. Nemyslím si však, že by například u našeho návrhu bylo potřeba dělat nějaké zásadní, diametrální změny. Myslím, že společná cesta se dá najít i v tomto případě,“ řekl Kozub.

Podnikatel Kušta by chtěl podle svých slov spustit rekonstrukci katastrálního úřadu a jeho přístavbu do půl roku.
V novém obchodním centru Balustráda by měly být kromě řady prodejen i luxusní byty a velké podzemní parkoviště. Dále připravuje i stavbu hotelu, kde se podle architektonické poroty má rozhodnout mezi takzvanou lodí Zdeňka Kozuba, či stodolou brněnských architektů Kuby a Pilaře.

Mladá fronta DNES - pardubický kraj


Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tomas 03.02.2006 07:36
Dobrý den pane starostoÚsměv , pokud si dobře pamatuji, o prodeji nebyla ani zmínka. Nechápu, proč bych měl uvádět své jméno a adresu, aby měli zájemci kam chodit. Já jsem oproti Vám uvedl aspoň křestní. Ne každý, kdo pěstuje a kouří m, musí být dealer že (to vy ale nikdy pochopit nemůžete). Pěstuji pro vlastní potřebu a v poslední době již nejde ani tak o to kouření, ale to pěstování. Je to holt můj koníček, stejný, jako někdo pěstuje kaktusy, bonsae atd. Píšete, že jste toho hodně přečetl, ale jaksi v Blesku se moc důvěryhodných informací nedozvíte. Vaše sebevědomí a vědomosti jsou zřejmě na 0, takže mi nezbývá, než Vás politovat a popřát vám dalších 20 zapšklých a stresujících let. Ještě na závěr by mě PANE STAROSTO zajímalo vaše vzdělání, na práci se ani nebudu ptát, ale dle vašich úvah to nebude asi nic valného. Mimochodem, možná by jste se divil, kolik lidí, kteří OPRAVDU NĚCO DOKÁZALI, kouří m a společnost je nosí na rukou.
Tímto s Vámi končím, jelikož má reakce bude opět trapně napadena a vy si budete stále dokola MLET TU SVOJI PRAVDU. HAWK Tom
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 02.02.2006 22:09
O drogách jsem četl spousty článků a příběhů,že to ani nedokáži spočítat.Zažil jsem i několik případů tak říkajíc na vlastní kůži kdy jsem musel přihlížet nekontrolovatelnému,nebezpečnému,odstrašujícímu,nesmyslnému

chování zfetovaných lidí.To mi stačilo,abych si udělal obrázek a vyvodil závěr o drogách k nimž tráva samozřejmě neodmyslitelně patří.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 02.02.2006 21:58
Nevím čím jsem ho urazil.Pozdravil jsem ho jak si zaslouží.Sám to napsal,že hulí a pěstuje trávu.Starosta není mé jméno,ale přezdívka zvolená pro toto diskusní forum.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 02.02.2006 19:35
Obcas mam pocit,ze byste si mel zmenit jmeno ze starosty na prudice! Nejsem si uz ani trochu jista, zda s nekym jako jste vy ma nejaky smysl vest diskuzi.Vy nechcete diskutovat ale urazet.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 02.02.2006 19:30
to starosta: Reaguji sice se zpozdenim, ale neda mi to vam nenapsat, protoze takove kratkozrake a striktne jednostranne nazory mi pomerne dost vadi. Mam otazku: jakou literaturu jste o marihuane cetl? Ono totiz neco jednostranne odsoudit je to nejjednodussi, co clovek muze udelat. Ne vzdy to vede ke spravnym resenim!! Diky za odpoved.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 02.02.2006 19:13
Nazdar huliči.Když jseš takový odborník na trávu a pěstuješ ji tak napiš svoje jméno a adresu ať vědí kam mají případný zájemci chodit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tereza 02.02.2006 18:45
Myslim si,ze v tomto pripade je to stejne jako s alkoholem - ze strany tech mladych je to vec urcite pozy,nebo chcete-li revolty proti zabehlym poradkum. Tim nechci rici, ze je to chvalihodne. Ono opijeni se na ulici taky nevzbuzuje nadseni siroke verejnosti... Prostory kde to clovek ceka jsou napr."hospody", s marihuanou je potiz v tom,ze zatim neexistuji zadna takova zarizeni, kde by koureni marihuany bylo jaksi bezne a normalni. Jako jsou treba v Holandsku "cofee shopy". Ono totiz jakmile by se stala marihuana necim bezne dostupnym, uz by nebyla pro tuto mladez natolik zajimavym tematem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci tomas 02.02.2006 10:26
to shot: ztotožnuji se s vaším příspěvkem, krom toho (a to jsem se za břicho popadal), že šlechtěná marihuana se silou rovná tvrdým drogám. Je vidět, že o pěstování, šlechtění, účincích nevíte zdaleka tolik, co by člověk který napíše takové porovnání měl vědět. Diskuzi o marihuaně by měli vést ti, co si aspoň předem zjistí fakta a průzkumy. Debata o marihuaně s lidmi, kteří již při vyslovení hází kuřáky mar. do jednoho pytle s uživateli TVRDÝCH DROG je stejně nedůležitá A HLAVNĚ STOJÍ ZBYTEČNĚ ENERGIE. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. S pozdravem kuřák a pěstitel marihuany.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci shot 01.02.2006 23:40


Souhlasím s tím, že jak alkohol, tak tabák, tak marjánka jsou drogy a normálně uvažující člověk by se jim měl vyhýbat. Ovšem u alkoholu je situace taková, že lidstvo, tedy alespoň evropskou civilizaci, provází již několik tisíciletí. Proto je jeho požívání tak zažité, že lze proti tomu bojovat jen velmi těžko.
Navíc u části Evropanů se vyskytuje genová odolnost (tu nemají např. severoameričtí indiáni a proto je tak zdecimovalo pití „ohnivé vody“). Bohužel naši předkové někdy ve 14 století nevěděli o tabáku a kouření mnoho. A tak jej užívali i v dobré víře o jeho léčivých a povzbuzujících účincích, obdobně jako má mnoho příznivců kouření marihuany (je léčivá, povzbuzuje a neškodí). Není to samozřejmě pravda celá, jako to nebyla pravda u tabáku. Je nutno říci, že kouření marihuany škodí zrovna tak, jako užívání jiných drog, jen nástup poškození je pomalejší. Je prokázáno, že šlechtěním marihuany vznikají odrůdy se silnějším účinkem a jejich působení je mnohem silnější a je srovnatelné s užíváním tvrdých drog. Dlouhodobé a pravidelné kouření marihuany zanechává trvalé a nevratné změny v organizmu. Postižen je zejména mozek. Navíc kouř z marihuany má obdobné účinky na dýchací systém jako kouř z klasických cigaret, ovšem je pravdou, že žádný „uživatel“ marihuany nehulí denně svou čtyřicítku, proto nedochází k takovému poškození jako u klasického kuřáka. Stav organizmu po skončení působení marihuany je srovnatelný s kocovinou, jen příznaky nejsou tolik nápadné a mnohdy je řádně necítí ani vlastní „uživatel“. Řadou testů však bylo prokázáno, že osoba v marihuanové kocovině má mnohem nižší výkonnost, sníženou pozornost a vykazuje větší a rychlejší vyčerpání organizmu. A taková osoba (zdrogovaná, nebo po) je nebezpečná všude tam, kde je nutná koncentrace, pozornost, přesné vyhodnocení a rychlá reakce. Proto by u žádných drog nemělo být zlehčováno jejich působení a je naprosto nesmyslné chtít povolovat jakousi legalizaci. Po té volají jenom ti, kteří z prodej drog (ale i z programů prevence) vydělávají a mohli by tak přijít o zdroj příjmů. Ovšem to je obdobné i u alkoholu a tabáku. Závěrem, nedroguji, nekouřím, alkohol konzumuji v omezené míře (víno či slabé pivo).

Reagovat na tento příspěvek
 
Jak se žije v Chrudimi? shot 01.02.2006 23:39
Bivoký Bille, asi každý z nás četl jiné hodnocení.V MFD byly dva.
Chrudim byla předposlední. A jinak, kdo by v městě měl mít větší vliv než radnice?
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci starosta 01.02.2006 21:19
Tak to jseš vedle.To mě ani nenapadlo.Tak to mě rozhodně neštve.
Reagovat na tento příspěvek
 
Feťáci T. 01.02.2006 20:01
Jediný, co na marjánce prudí starosty, severy a karase je to že se z ní neplatěj daně, tak jako se platěj z chlastu a tabáku. Jenomže zdanění by musela předcházet legalizace a pak by zas nebylo proč prudit To je sranda :-D . Shodněme se na tom, že je to za současný situace neřešitelný a pokud si někdo chce kurvit zdraví, ať si ho pro mě za mě kurví. Co na tom vadí mě, je to, že já zdravej mu platím léčení bez ohledu na to, čím si ho zkurvil.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96  95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.