Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jak ještě dlouho... Datsu 24.04.2006 14:55
Lidi všímáte si? V poslední době se nám tu po městě objevují nápisy s xenofóbní tématikou. ( hákové a keltské kříže, fašistické pozdravy...)Jen co byl jeden nápis v Topolské odstraněn, v podjezdu u staré Transporty se objevil nový. Rukopis je tentýž.
Pokud sami víte o dalších, nebo jste snad byli svědky toho malování,zveřejněte to. Jak si tohle může někdo dovolit? Navíc v době, kdy se blíží výročí ukončení II.světové války a osvobození od fašismu...
Jak může pořadatel na jedné nejmenované diskotéce tolerovat hajlování? Jak to, že nereagovali návštěvníci diskotéky? To se budeme nadále jen koukat, jak v našem městě náckové pomalu vystrkujou růžky? Haló Pankáči, konečně máte možnost o něco se postarat a nejen nošením odznáčků a nášivek STOP NAZI!
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Agarwal 24.04.2006 12:49
A co to vlastně znamená trenérka 1. třídy? To jako že trénujete jenom prvňáky?
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Max 24.04.2006 11:40
Vazena pani Melicharova - TRENEEEEERKO 1. TRIDY, tenis nehraji, nezajima me stejne jako vztahy lidi a lidi samotni, kteri ho v Chrudimi provozuji.
Nemuzu vsak stravit, jak tady vsechny kompletne napadate a nazyvate jadrnymi vyrazy. Vas slovnik je na "zenu" velmi, velmi nevybiravy. Pokud jste zvykla pracovat tak, jak se tady na foru vyjadrujete, tak muzete v Praze a nejen tam, delat max. POPELARE 1. KATEGORIE nebo ridicku FEKALWAGENU.

Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 11:18
Samozřejmě, že to píši jen proto, abych upozornila veřejnost v Chrudimi na to, co se v tenisovém klubu stalo a co se tam děje. O nic víc mi nejde. Nejsem typ člověka, který se někomu mstí, každému se vše vrátí.
Musite si to vyřešit v Chrudimi Vy sami, oslovuji všechny občany celého města, nejen tenisty. Když jsem totiž chtěla před lety napsat pravdu do novin, tak tam honem běželi z klubu do /Novin Chrudimska/ a nic mi neotiskli. Proto jsem ráda, že tento portál funguje. Mirka Melicherová a přeji všem normálním lidem v Chrudimi hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 11:09
Jsem ráda, že píše 1. člověk z Chrudimi, který mne neuráží a je normální. Pokud budu na vše sama, nic nezměním a z TK Chrudim mne za mými zády vyloučili, když tam přijdu, dívají se na mne jako na vraha a to jsem nikomu nic neudělala, jen jsem poukazovala na věci, které se mi v oddíle nelíbili a zakazovali mi trénovat a stříkali na mne hadicí ,pan Ladislav Marek, abych odešla z kurtů. Dokonce jsem volala i policii za napadení a jěště se mi vysmáli. Tak jak potom nemám házet všechny lidi v Chrudimi do jednoho pytle. Spousta lidí z Chrudimi utekla, jsou v Praze, ze stejných důvodů a na TC Chrudim nemají ani pořádného trenéra, jen chromého pana Bílka st., který to vše zavinil, aby se mne zbavil, vyhodili ho se synáčkem z Přerova a tak se zabydlel v Chrudimi. Trénovala jsem bratry Rybišárovi a pan Koch za nimi běhal přemlouval je, aby šli hrát za TC Chrudim, odešli hrát za Hlinsko, kde mají úplně jiné poplatky a podmínky pro děti, které jsou z normálních rodin, myslím, finančně. To se tam mám vrátit a soudit se s nimi? Když to nevadí lidem a členům TK Chrudim, já sama s tím nic neudělám prý neumím trénovat a Rybišárovi si z dětmi z TK vymetou kurt, kdy budou chtít. Pokud bude tento stávající výkonný výbor v čele, nic se tam nezmění, jen k horšímu. Petr Korda starší má na mne jako na trenérku zcela jiný pohled, ale mluvím o tom, že je to pouze závist a nepřejícnost od lidí, kteří neumí držet tenisovou raketu a sedí ve výkonném výboru kvůli svému prospěchu a penězům. Zatím se mějte hezky a děkuji za Váš názor. Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Heinrich 24.04.2006 10:05
Milá Mirko, ať už je Tvoje kritika objektivní či subjektivní založená na faktech nebo subjektivních dojmech, nemůžeš házet všechny Chrudimáky do jednoho pytle, mnoho lidí v Chrudimi o problémech v tenisovém klubu nemá páru a třeba je jim to úplně jedno, protože je to prostě netrápí. A pokud se obracíš na tu část veřejnosti, která se o to zajímá, a chceš nebo bys chtěla změnit něco k lepšímu, touto cestou to rozhodně nedopadne. Možná je to alespoň způsob, jak upozornit všechny na něco, co třeba neklape tak, jak by mohlo, ale nepočítej s tím, že z toho ten někdo (koho třeba kritizuješ) pro sebe vyvodí jakékoliv závěry a třeba odejde......tak to milá Mirko v Chrudimi nefunguje......

Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 09:54
Ani mě znát nemůžeš, když už žiji 5 let v Praze ty blbečku z Chrudimi, jste hovada závistiví a již se s Vámi zabývat nebudu,píší jen samí debilové. Zdraví Mirka Melicherová - trenérka 1. třídy a nejste schopni se ani podepsat, abychom věděli, kdo vlastně píše, umíte jen urážet a pomlouvat a hnijete v Chrudimi, protože na víc nemáte!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM Jan Rydl 24.04.2006 07:46
Prostě správný kluk. SMS zprávy, které poslední dobou zaplavují ze všech stran můj mobil, už pomalu ani nevnímám. Jsou různého druhu, povětšinou nezajímavé. Ta z pátku minulého týdne o tragické smrti kamaráda „Bobše“ Havlíka na jednom chrudimském kruhovém objezdu mi ale vyrazila dech a donutila mne se zastavit a zavzpomínat. Kdo byl Bobeš Havlík? V sedmdesátých letech minulého století patřil k nejužšímu okruhu kamarádů naší skupiny The Flowers, s níž tehdy projezdil kdejakou zábavu na Chrudimsku, aby tam zapůsobil jako zjevení z jiného světa, přímo ztělesňující význam výrazu enfant terrible. Chlapec ze „slušné“ rodiny si nebral servítky, měl časté konflikty s tehdejšími strážci veřejného pořádku a ochránci socialistické morálky a popis některých jeho excesů by zabral několik tiskových stran. Na zábavy ale jezdil zásadně ve společenském obleku s kravatou, čímž většinou odzbrojoval pořadatele, kteří nad jeho svérázným chováním kroutili hlavou a nejraději by ho ze sálu vyvedli. Byl vždy prvním tanečníkem, který svými pohybovými kreacemi udivoval přítomné a lákal je k následování na tanečním parketu. Byl neutuchajícím fandou naší muziky. Je pravda, že ve své době hodně pil a vyváděl různé alotrie, ale když tenkrát v Chrudimi došlo k nešťastné události při nebezpečné hře dětí, kdy jeden chlapec byl popálen na celém těle, neváhal a na výzvu v závodním rozhlasu tehdejšího n.p.
Transporta se okamžitě přihlásil, aby postiženému daroval svoji kůži. Stal se z něj hrdina, o kterém se psalo pochvalně v tisku a i ti, kteří ho předtím kritizovali, smekali před jeho odvahou klobouk. Snad to udělal z recese, ale onomu chlapci tehdy pomohl. Časem dokonce přestal pít alkohol a jeho nápojem se stala čistá voda. Místo v dříve oblíbených hospodách byl stále častěji vídán na kole. Úplně se změnil, stal se „slušným“ mladým mužem, kterému nebylo co vytknout. Jenom nám začal chybět jeho humor a průpovídky na zábavách. Teď už nám bude chybět navždy.
Prostě správný kluk. Buď čest jeho památce!

Za The Flowers a ostatní Bobšovy kamarády Jan Rydl
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mexiko 24.04.2006 07:42
Vůbec žádnou Mirku Melicharovou neznám a ani jsem neslyšel, ale podle těch příspěvků a až hysterických reakcí na příspěvky se připojuji ke Garnierovi ohledně toho vyšetření u psychiatra.


A přikládám hned jeden důvod, který MM sama přiznala - v Bohnicích je prý jedna klec volná!! Jak to může vědět .... asi proto, že to je ta její. když se tam odtud dostala.

Možná byl její původní záměr chválihodný, protože příliš mnoho dospělých a dětí se válí jen před televizí nebo u počítače a sportu neholdují. Ale realizace a reklama silně pokulhává.
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM zora 24.04.2006 06:46
Moje řeč. Co jste napsal je pravda slovo od slova...Pouze jednu věc bych k tomu měla - připadá mi trochu morbidní řešit toto neštěstí na diskuzním fóru...
Reagovat na tento příspěvek
 
MARKOVICE _ jak jste spokojeni ? co vám chybí ? ahoj 23.04.2006 22:14
ASI ...NO NEMAME TU ZADNEJ OBCHOD !!! A TY SILNICE NO DES !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
CARODEJNICE ahoj 23.04.2006 22:13
 
kam maji jit mladi ??? ahoj 23.04.2006 22:13
radni...? kam maji jit mladi ? vzdyt tu NIC NENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
BRIGADY V CHRUDIMI !!! ahoj 23.04.2006 22:07
MÁTE ? ...ale vzdyt nejsou !!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
co vas ,,sere,, ? ahoj 23.04.2006 22:05
s cim jste nespokojení ????
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdopak za tím stojí? shot 23.04.2006 21:46
25. 04. 2006 od 19.00 v kulturním domě mají markovičáci slezinu ohledně průmyslové zóny, A mají tam mít zástupce města, můžete se zeptat na místě.
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM shot 23.04.2006 21:36
Máš pravdu, ale až tě porazí cyklista na chodníku jako mne, tak možná budeš mluvit jinak. Spíče je pravdou to, že policistu kontrolujícího dopravu na ulici viděti, štěstí jak v loterii míti. Nevím jak policie ČR, ale i ta městská fungují, ale při tom provozu co dnes v Chrudimi je by měli být mnohem více vidět. Tím že na náměstí dají několik botiček, tím nikomu život nezachrání.
Dnes bylo mnou ujeto cca 50 km. Jeden mne předjížděl mezi Chrudimí a Medlešicemi na objížďce, kde je 30. Moje auto jelo v té chvíli 50. Druhý předjížděl ve stoupání na nový nadjezd za Medlešiceni, je tam plná čára, 50. Moje auto jelo skoro 60.
Nejsem vzorný řidič, jen nechci zdržovat, proto lehce překračuji povolené rychlosti. No a co se týče oné nehody. Přechod je snad pro chodce a ne pro cyklisty. Díky malému okruhu a blízkému přechodu má řidič opravdu málo času pro reakci na rychle vběhnuvšiho chodce natož pak na vjedoucího cyklistu. Je s podivem, že zde nebylo podobných nehod více.
A k diskusi, chodci, cyklisti, řidiči. Všichni jsme účastníky silničního provozu a všichni musíme počítat s tím, že ten druhý může udělat chybu a ne se chovat – já mám přednost tak uhni. A jakkoliv napitý řidič (i kola), nebo chodec nemá na silnici co dělat.
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM MIREK 23.04.2006 20:46
O idioty na silnicích opravdu není nouze.Tím myslím řidiče,cyklisty a nebo chodce.Ale proč policajti buzerujou cyklisty,kteří jedou po chodníku proto,že se bojí jezdit po kruhákách?Na chodníku žádný smrťák nehrozí.Pokud tam nevlítne ožrala autem.

Reagovat na tento příspěvek
 
Čarodejnice na Monaku MIREK 23.04.2006 19:15
Souhlasím.Je to málo.
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM kwajdan 23.04.2006 18:02
Ty si myslíš kdo má papíry, že je idiot jen ,aby to nebylo opačně!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 23.04.2006 16:41
Psychiatra nepotřebuji jsem zcela duševně zdráva a v pořádku, zajímavé je, že mi píší neustále jen Ti namyšlení snobové a zbohatlíci, ztrapňujete se Vy, protože neumíte ani pořádně držet tenisovu raketu. Chrudim je plná pomluv a závisti a všichni Ti, kteří něco umí, odsud utíkají. Takže si ty magůrku zajdi k psychiatrovi sám v Praze v Bohnicích je jedna volná klec, dostal bys pořádnou studenou sprchu za to napadání. Napsala jsem pouze pravdu, proto jsem v Praze, protože tady jsou lidi normální a nechají mne na pokoji, za to Vy v maloměstské Chrudimi žijete z pomluv, jistě patříš k těm snobákům z TC Chrudim, že?
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM Jakub 23.04.2006 08:18
1)byl to muj strejda! 2)a mel 4 deti
Reagovat na tento příspěvek
 
MARKOVICE _ jak jste spokojeni ? co vám chybí ? Marseeelka 22.04.2006 18:54
co by mělo město ve vaší oblasi změnit ? zlepšit ?
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM Marseeelka 22.04.2006 18:53
no akorát vím že je to otec asi 18 leteho kluka...,měl rád fotbal...
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM Lolynka 22.04.2006 15:05
...,typek v nakladaku jel z pce a na kruhaci zatacel do prava..,a primo na prechode mu vjel ten chlap na kole a prej byl nachcane,nebo co....,zadny kusy byl v celku ale mel hlavu roztriskanou a brej bricho naky rozparany....,ja sem jenom videla jak tam lezi v tech kolech sesrotovanej a musela sem jt pric..,
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? garnier 22.04.2006 07:54
Dobré ráno trenérko I. třídy z Prahy, z Vašeho písání zde je jasné že potřebujete pomoc.Dovoluji si Vám doporučit chrudimského psychiatra doktora Křepelu, pevně věřím že dokáže pomoc i trenérce I.třídy z Prahy. A můžete mu třeba povyprávět čeho vlastně jste v tom svém závodním i trenérském tenise dokázala.Věřím že pod odborným vedením se dokážete vyrovnat sama se sebou, přestanete se konečně neustále ztrapňovat a napadat spousty lidí. Přeji Vám úspěšnou sezonu v PRAZE!


Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM joker 22.04.2006 05:33
vůbec jsem nikoho nejmenovala vyníkem!!!na nikoho to neházím jen jsem napsala jak to já vidím!A už víte něco blížšího, jak se to stalo?
Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší shot 21.04.2006 22:14
Asi nejlepší by byl p. Kudrnáč. On jediný (ještě trochu komanč Moučka) je připravený a pročte si co se má projednat. A má docela slušné závěry, jen by nesměl bát, být předem podělaný, protože pak nakonec stejně zvedne ruku pro všechno. Inu existenční problémy.
Beránek? Vždy se klepal na to, aby mohl hlasovat stejně jako starosta, nyní se občas projeví, že by jiná názorová platforma? Jen aby mu Málková za odměnu nesloučila školu se Zvláštní školou.
A Řezníček? Ten lídr téměř všech politických stran? Člověk, který nic neumí a tak dělá politika? To nemyslíte vážně. To by po starostových schodech v Široké, měla ještě Chrudim na náměstí stálé kluziště. A to by bylo tak jediné, na co by se zmohl.
Ale nejspíše asi nikdo.

Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 21.04.2006 21:58
Děkuji dalšímu člověku z Chrudimi, který mne podpořil. V Chrudimi vládne závist a zášť k lidem, kteří opravdu něco umí a převyšují ostatní nejen charakterově, ale ale celkově, tím, že v dotyčném sportu něco dokázali a byli doslova vyštváni lidmi, kteří o danném sportu nemají ani potuchy, nikdy ničeho nedosáhli a v TC Chrudim hrají pouze děti zbohatlíků, protože pro normální obyčejné lidi nebyly vytvořeny podmínky. Vůbec mi nejde o mou reklamu, mám dost práce v Praze a stojím na kurtě od rána od 10h do večera do 19h, zrovna dnes měly děti Přebory Prahy.
Na TC Chrudim panuje snobská atmosféra a nechci se tam vracet a nejvíc mne zklamal Ing. Petr Hroch, který mne učil na SEŠ a spolčil se tam s nimi a na škole nás učil něčemu jinému. Hrála jsem v Chrudimi 15 let a byla nejlepší hráčkou a nikdo na mne bez vytahování neměl a pan Hroch mne nakonec taky nechal vyloučit z klubu, aby si náhodou neudělal zle, je to slabošství a zbabělství a nestojí mi ani za pozdrav. A to jsem byla v letech 1990-1994 jednatelkou klubu a seděla po jeho pravici. Pan profesor se vybarvil a ostatní závistiví a nepřející snobové na TC též. Tak jsem v Praze, mám se blaze, ale dokud tam budou ve výboru takové krysy, tak se nechci vracet a chce se mi z toho všeho zvracet. Mirka Melicherová - trenérka 1. třídy http://www.volny.cz/bohemiatennis. Děkuji za další příspěvky a názor. Všichni nadávají a jsou zticha a já jsem to odnesla vyloučením, protože si nikdo nechtěl špinit ruce, ikdyž všicni věděli, že mám pravdu. S pozdravem Mirka z Prahy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? shot 21.04.2006 21:40
Mirko, lituji, ale tenis nehraji. Takže o dění v zákulisí v tenisového klubu vím jenom z vyprávění známých, obyčejných členů. Z jejich vyprávění mám pocit, že máte v mnohém pravdu.
Bohužel v Chrudimi máme asi smůlu. Obdobná situace nastala i v šachovém oddílu, kde vyštvali p. ing. Hadače, člověka, který udělal pro rozvoj šachu v Chrudimi hodně. Jinak takhle o někom kdo by učil jak se máme chovat ke svému okolí nevíte? Vím o mnoha lidech, nejen oblasti sportu, kteří by pár lekcí (nevím zda by stačilo 5 či 6 let) potřebovali. Přeji hodně zdraví a šikovných tenisových žáků.

Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší ja 21.04.2006 19:15
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM *ondra* 21.04.2006 14:24
Souhlasím s tebou nějací řidiči jezdí jako hovada, ale někdy se podívej jak jezdí cyklisti, ty někdy jezdí hůůůř než nějací řidiči.
A je vidět jak to všechno házíte jen na toho řidiče, nejdřív bych taky rád chtěl vědět jak se to vůbec stalo a pak to budu komentovat!
Reagovat na tento příspěvek
 
Čarodejnice na Monaku kacka 21.04.2006 13:00
hmm to je pravda, čarodejnice budou u Penalty. Ale není to trochu málo na celou Chrudim??
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudim prdel světa??? joker 21.04.2006 04:38
No líp může být vždycky!problém na Chrudimi je ten, že pokud si tu chce někdo otevřít slušnej klubík tak mu to nepovolej ze sta důvodů.Taky se podívejte na to jká populace lidí v chrudimi je 70% jí tvoří důchodci a s těma asi žádná zábava nebude!!:o)Chybí tomu nápad, jak to tady rozhýbat, byla bych pro víc akcí typu Yanderov, nebo nějaký pěkný kapely, v Agoře to občas žije, ale malej prostor hodně lidí!!No a bary? Těch nám tady moc nezbylo - NYX, no nic proti malej dětem, ale moc zábavy si tam člověk neužije a Baraka, tam když se to občas sejde tak to aby se člověk bál, že ještě dostane přes pusu!:o( Co k tomu dodat, z každý strany jenom slyšíte kolik je tu feťáků a pro ty nikdo nic dělat nebude, a tak budeme sedět celý víkendy v knajpě a budeme se tvářit, že je to fakt to co právě chceme a fakt nás to mooocccc baví!!:o)
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM joker 21.04.2006 04:25
No něco jsem o tom slyšela,to víš, když tu musí být kruháků jak na ..., tak to takhle dopadá!!!vždyť se podívej jak to vypadá každý den, přes město se nikam nedostaneš, samý kamiony a idiotů co mají papíry za pár korun navíc taky přibývá a pak to takhle nemá dopadat!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová vzkazuje noemě Ester Žroutová 20.04.2006 22:34
Má zlatá Noemo, nikdy ve svém životě jsem nikomu neublížila. Do tenisového klubu jsem chodila 25 let, byla nejlepší hráčkou a trenérkou 1. třídy jako vůbec první v klubu. Zabrala to tam v roce parta pod vedením pana Bílka, který si z toho udělal rejžovnu a zakazoval mi vstup na dvorec s košem, pan Ladislav Marek se svou ubohou 3. třídou, která nesplňuje požadavky, aby měl vůbec ŽL a mohl se živit trenéřinou na mne lil vodu z hadice, aby se zbavil silné konkurence? Tak ať to Chrudimáci vědí, je to tam banda namyšlených snobů, kteří tam zlikvidovali slušný závodní tenis, poráží Vás i Hlinsko na přeborech a na mistrácích, pomluvy byly na mne, že neumím trénovat, prostě pár pitomců, kteří mne doslova ze závisti vyštvali. Měla jsem na Vás podat trestní oznámení za omezování osobní svobody, nekalou soutěž - bránění v podnikání a jěště jsem Vám sehnala Pražáka, který měl postavit přetlakovou halu za 2,5 mil. Pan Koch nelenoval a jel do Prahy a jěště mne polmluvit. Škoda slov, v Praze trénuji závodní hráče, kteří hrají v nejvyšších pražských soutěžích. Noemo, proč se mne bojíš a ostatní, protože jste mne ze závisti a kvůli pravdě, kterou jsem Vám napsala ,vyštvali a znechutili mi chrudimský tenis. Vracet se nehodlám, pokud by byl v Chrudimi další klub s jinými cenami, jinou úrovní, tak by Vám ty Vaše rypáky konečně sklaply, protože by jste ztratili spoustu lidí, kterým se divím, že tam vůbec chodí. Normální lidi, radši jezdí hrát do Slatiňan, aby se na ty namyšlené snoby nemuseli dívat. A pokud se mne lidi bojí, tak jedině dobře, alespoň mám pokoj od závistivých a nepřejících blbců mezi které patříš i ty! To že lžeš, dokazuje tvá anonymita. Boží mlýny sice melou pomalu, ale jistě a každému se vše vrátí.
Panu Bílkovi, Kochovi, Zahradníkům Vernerovi a těm, kteří ublížili mne a za mými zády mne vyloučili na valné hromadě, která byla nekorektní a které se zúčastnilo pouze 30 lidí, z celkového počtu 200 členů oddílu, už jste si nahrabaly peněz dost.
Děkujeme, odejděte, podkud mne podpoří ostatní členové a normální lidi v Chrudimi, bude na dvorcích v budoucnu přetlaková hala, Vy se zmůžete jen na cirkusové šapitó. Zdraví Mirka Melicherová - trenérka 1. třídy.
Reagovat na tento příspěvek
 
SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM Marseeelka 20.04.2006 21:08
AHOJKY !!! JE TO DES CO SE STALO..! NEVITE O TOM NĚCO ? KDE PRESNE A JAK ??? ja jsem slysela ze nakladak a cyklista...na několik částí...Hold jsou to ty ucpaný silnice a každej jen spěchá...

Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší Max 20.04.2006 18:56
Jasneeee, jakozto soucasny mistostarosta bude jeho pripadny post starosty (Buh dej, at tomu tak neni) opravdu "velky skok dopredu."


Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší alík 20.04.2006 18:27
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? karolína 20.04.2006 17:39
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? noema 20.04.2006 16:05
Mirko,do očí bych ti to nikdy neřekla, protože se tě bojím, jako spousta lidí v Chrudimi, kterým jsi moc ublížila. Jsem ráda, že jsi pryč a že tě nemusím potkávat. Jsi zlá a zákeřná, jestli ti to ještě nedošlo, tak to byl hlavní důvod tvého vyloučení z TC Chrudim. Jestli si myslíš, že se zapomnělo, jaké hnusy jsi posílala ve formě sms lidem na mobil a jak jsi kde koho sprostě pomlouvala, tak se hluboce mýlíš. Způsobila jsi mnoho zlého.Budˇtam, kde jsi a už se nevracej!!!! Sbohem!
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudim prdel světa??? Datsu 19.04.2006 22:43
Jak: co s tím uděláte? Správně by mělo znít: Co s tím uděláMe? Je to o chuti lidí něco podnikat a co chtěj jako podnikat- co jako od zábavy očekávaj Není mistrovství zajít do knajpy a vykydnout tam na celej week.Podle mě: jaký si to člověk udělá, takový to má.
Když budu chtít si udělat zábavu, tak ji spáchám - ať už ve dvou, nebo větší párty pro známý.(a nebo vykydnu v knajpěHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší ANO 19.04.2006 22:25
Lelkolape! Kdo by tak např. ze současného zastupitelstva byl dobrým starostou? Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
Čarodejnice na Monaku MIREK 19.04.2006 21:18
Pořád si stěžujete na to,že nemáte kam chodit tančit.
Čardky jsou na Rozhledně v Penaltě.Sledujte portál kultura.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zase nový supermarket MIREK 19.04.2006 20:53
Ale to má bohužel do vtipu daleko.Mě nepřipadá moc vtipný,že lidi-zločinci-komunisti jsou všude kam se podíváš.To byla a je zločinecká organizace.A tobě a ostatním to opravdu nevadí?Mě jo.A Chrudim hlavně Rozhledna a Markovice, to byla je ůrodná půda pro tenhle plevel.
Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší chytač lelků 19.04.2006 20:51
Už se těším až náš pan sterosta odejde do senátu a bude tady nekdo jiný vládnout....nevím ale fakt ho nemám vůbec rád...
Reagovat na tento příspěvek
 
Zase nový supermarket Mexiko 19.04.2006 20:43
trochu mi připomínáš ten vtip, kdy se jeden ptá toho druhého: 1: "Tak koho budeš volit?" 2: "Komunisty" 1: "no to vím, ale v které straně?"
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mexiko 19.04.2006 20:41
řekl bych, že reklamní sekce je trochu někde jinde .....
Reagovat na tento příspěvek
 
Čarodejnice na Monaku Lolynka 19.04.2006 19:48
Prdlasj čarodky sou normálně na Monaku..!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Zase nový supermarket MIREK 19.04.2006 19:34
Já to zkrátím.Protože jsou všude komunisti.
Napsal jsem toho víc,ale nějaký bolševík mě skočil na vlnu.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102  101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.