Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
pout holy 26.04.2006 13:35
vite kde bude letosni chrudimska pout?potrebovala bych to s jistotou bedet,abych si mohla naplanovat prijezd...diky
Reagovat na tento příspěvek

Jak ještě dlouho... anonym 26.04.2006 10:46
Tak jsme v tomhle (i když jako zapřísáhlý "humanista") býval obrovský liberál, ale stále víc zjišťuju, že to nejde. Nemám teď čas na víc, takže jenom heslovitě. moc demokracie škodí/stát je politická jednotka, založená na mocenském monopolu/jednou z metod mocenskýho vlivu je vštěpování elitou vyznávaných symbolických hodnotových systémů a jejich ochrana/domnívám se, že je to potřeba zvlášť teď, v době hyperreality, globalizace a postmoderního rozkladu "správných hodnot"/nejsem antianarchista, ale rozklad těchto hodnot a měřítek a absence sankcí za jejich nedodržovánáí by přes anarchii vedla nakonec k druhému extrému - pádu demokracie a totalitarismu (jedno, zda právě kt omu krajně pravicovému, či krajně levicovému)

P.S. sice je to nesrovnatelné, ale jisté podobnosti se současnou postmodernou lze vysledovat v počátku konce antického Říma a jeho důvodech

Jak ještě dlouho... ANO 26.04.2006 08:19

Jak ještě dlouho... Mexiko 26.04.2006 07:37
každý znak se nechá zneužít, ať je to kříž nebo srp a kladivo. Jen mne spíše zajímá, co to je zač.

Ale díky, už budu mít trochu více času a zkusím něco vygooglit na internetu.

Jak ještě dlouho... Datsu 26.04.2006 07:15
pro Mexiko: ketský kříž samozžejmě není xenofóbní, ale xenofóbní jsou skupiny lidí, kteří ho používají jako znak. A teď nemám na mysli milovníky starokeltských kultur.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? garnier 25.04.2006 23:14
Vážený,kdybyste slečnu Mirku trenérku I.kategorie znal, jistě byste se nedomníval to, co se domníváte.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? ANO 25.04.2006 23:07
Nezbývá než souhlasit se zde přítomnou paní shotovou. Vypadá to, že si někde touto formou vyřizuje účty s paní MM.
Někdo, komu tato dáma hodně leží v žaludku...
Tak hodně, že se jí zde snaží všemožně pošpinit.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? shot 25.04.2006 23:03
Milý(á) pisateli(ko), Vůbec neznám paní Mirku, neznám její trenérské kvality a ani kvality její osobnosti. Jen mi připadá podivné, že trenérka 1.
třídy by používala takovéto obraty a slovník. Proto se domnívám, že to není ona, že to někdo jiný píše příspěvky pod jejím jménem. Nevím zda Vám dělá potěšení používat takovéto výrazy, ale já přiznávám, že je mi trapně a stydím se, když některé z nich čtu. Proto ho prosím, zkuste používat slušnější přirovnání a slušnější slovník. Ono totiž význam demokracie a svobody slova nespočívá v tom, že máme zapomenout na slušné chování, spíše naopak.

a pro pí Melicherovou garnier 25.04.2006 22:38
Milý Jene z Rokycan, neboli Mirko Melicherko bývalá pošťačko,Vy nás tady hezky bavíte,no prostě Praha je Praha!!!Jen doufám že to vše unesete, protože v podstatě je mi Vás moc líto...

a pro pí Melicherovou Jan z Rokycan 25.04.2006 22:10
Paní nebo slečno Noemo,mohu potvrdit že Mirka má opravdu první trenérskou třídu která-jak jistě víte se získá pouze na VŠ.

a pro pí Melicherovou Mexiko 25.04.2006 21:15
Jestli má či nemá nějaké trauma ze své postavy to nevím, protože ji neznám. Podle fotek by mne nezaujala, ale nechci ji více hodnotit. Prostě mne hrozně naštvala, jak uráží Chrudim a její občany. To byl jediný důvod, proč jsem se začal tak hádat, což bych normálně nedělal. A to že si do diskuzního fóra hází svoji reklamu, tak nad tím bych jen mávnul rukou a nevšímal si toho.

Já sám označuju Chrudim za poklidné provinční městečko a i přes všechny ty neduhy a problémy tady žiju rád a doufám že ještě dlouho budu.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mudr.Halíř 25.04.2006 20:42
Dobrý den,musím reagovat na diskusi o tenisu v Chrudimi.Dle mého skromného názoru je trénování v TC Chrudim opravdu pro tu bohatší vrstvu a troufám si tvrdit že ůroveň není zdaleka odpovídající taxám které si v TC ůčtují.Mimo jiné,před pár lety jsem byl svědkem toho jak byla Mirka M. napadána jakýmsi starším trenérem-kolegou-patrně důchodcem a to zcela z nepochopitelného,banálního důvodu a to za ůčasti několika dalších členů TC.Podle mého a nejenom mého názoru je Mirka M.
skvělá trenérka....kdo ví,třeba příliš konkurovala starším kolegům z TC.
S názory Mirky M. na povahové vlastnosti občanů Chrudimi se nestotožňuji.Přeji krásný den do Chrudimi i Mirce do Prahy.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Ala D. 25.04.2006 18:53
Taky mě to už napadlo, jestli mezi těmito ženami neni někaké spojení. ani by mne to nepřekvapilo.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? myš 25.04.2006 18:29
Haló, Mirko, nejste vy příbuzná s chrudimskou mediální hvězdou TV NOVA,která se s veřejností podělila o své city k jednomu politikovi?!?!Způsob uvažování máte zcela shodný!!!Já se za anonymitu neschovávám,jméno mám shodné s vaším(pochopila jste nebo musím být konkrétní(), "myš" je moje oblíbená přezdívka,naučte se spisovné češtině, ať si neděláte ostudu jěště hrubkami a jděte už snad do...Prahy trénovat a rodinu si vezměte pokud možno s sebou, ať se nemusíte tahat do té "měšťácké,zaplivané" Chrudimi!!!Chcete na hrubý pytel(vaše jděte se vycpat...) hrubou záplatu?Nejspíš se vám jí dříve či později spravedlivě dostane!!! Pá Mirka

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? lady 25.04.2006 14:58
Mirko, co se sem zpátky cpeč, když jsme všichni tak hnusní?

a pro pí Melicherovou anonym 25.04.2006 14:16
ale na druhou stranu, to by si tady přece nedělala hned v prvním příspěvku reklamu na svou tenisovou školu, kdyby to nebyla fakt ona xxxxx MIRKA

Napadá mě, mexiko, třeba má jenom letité trauma z toho, že nemá chlapa, nebo kvůli své postavě?!! Zákoutí lidský zloby jsou nevyspytatelný...

a pro pí Melicherovou anonym 25.04.2006 13:58
Tak teda zírám, opravdu je to ona, Mirka Melicherová, kterou jsem ještě před pár lety vídával v Chrudimi. Potvrdilo to foto na její stránce, kterou sama avizovala v dnešním nočním příspěvku http://www.volny.cz/bohemiatennis

V úvahu ještě připadá, že příspěvky sem nepíše ona, ale že se ji chce někdo pomstít

Ostatně, vyjádřit by se k tomu mohla její příbuzná (sestra?) Radka Melicherová, která učí na MŠ Svatopluka Čecha a angažuje se ve hře na nějaký ten nástroj v ZUŠ Chrudim a která je (narozdíl od své jmenovkyně?) docela milá, fajnová dívčina.

a pro pí Melicherovou noema 25.04.2006 13:33
Mirko, nelži, že máš vejšku!

SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM joker 25.04.2006 13:20
No ono totiž kdyby nejel po chodbníku, ale po silnici tak se to vůbec nemuselo stát, pokud jedeš autem tak fakt nečekáš, že ti tam přejede přes chodník kolo, chodce zaregistruješ, ale cyklista je podstatně rychlejší!A na přechodu jet na kole, to je trošku divný ne?

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? noema 25.04.2006 12:19
Mirko, doktor Křepela je vynikající psychiatr a jeho, pokud vím, jsi nepomlouvala, takže by ti pomoc neodmítl. Byla jsem u toho, když tě vylučovali. Zastal se tě pouze Vráťa Mračku, všichni ostatní byli jednotně pro tvoje vyloučení, včetně pana Hrocha, který seděl za předsednickým stolem proti mne. Byla jsem u toho, když jsi v dámské šatně řvala, že MUDr.Khailová je ... Mirko,kdyby tě žalovala, dle §206 trestního zákona, šla bys sedět. Ani bys nemrkla. Pan Rybišár se nechal slyšet, že ti rozbije hubu, pokud na něho nepřestaneš svádět svoje těhotenství, které jsi ukončila interupcí,.... mám pokračovat, vím toho hodně, dalo by to na román. Radím ti dobře, přestaň oblbovat slušné lidi, nebo se tu dozvědí na tebe věci, že budou koukat!

náš pan starosta je nejlepší Heinrich 25.04.2006 11:40
A pak, že to nejde:

Odstoupil starosta, a pak i radní Havlíčkův Brod (vok) - Havlíčkobrodská radnice je bez vlády. Na včerejším jednání zastupitelstva na svou funkci rezignoval nejprve starosta města Jaroslav Kruntorád, následovali ho další čtyři radní, zastupitelé pak odvolali i zbylé dva.

Většinu přítomných zastupitelů Jaroslav Kruntorád hned na začátku jednání šokoval. Prohlásil, že od počátku května hodlá abdikovat na funkci starosty a do podzimních komunálních voleb chce působit už jen jako řadový zastupitel.

Odchází starosta? Pak ale my také, řekli radní

Na jeho slova reagovali další radní včetně místostarosty Tomáše Hermanna, kteří rovněž nabídli svůj post. Po vzrušené debatě starosta změnil názor a svou činnost na radnici ukončil okamžitě. „Je pondělí 24. dubna, 15:32 hodin. K tomuto času zde pokládám funkci a vzdávám se veškerých povinností. Někdo si to tu převezměte, já odcházím,“ konstatoval a opustil jednací síň.

Jako důvod svého rozhodnutí uvedl ještě předtím zejména velice dusnou atmosféru ve vedení města. Ta se podle něho zcela naplno a nekontrolovaně projevila po vznesení policejního obvinění na jeho hlavu z ovlivnění výběrových soutěží. „Ačkoliv jsem řadu měsíců zkoušel toto nepřátelství prolomit a dál se naplno věnovat práci, nešlo to. Dusná atmosféra činnost celé rady paralyzovala,“ sdělil.

Nebyl to ovšem důvod jediný. Jako další jmenoval nepřekonatelné rozpory v politice města mezi ním a místostarostou Tomášem Hermannem. „Vidím, jak jedná nesprávně při posledních událostech v privatizaci městských bytů, jak špatně jednal s realitní kanceláří Sever a jak město vede k soudu. A u toho já rozhodně nechci být,“ řekl na Hermannovu adresu Kruntorád. „Rezignovat by v tomto případě měl i Tomáš Hermann, do jehož rezortu spadají oblasti, v kterých došlo v posledním půl roce k velkým problémům,“ nabádal komunistický zastupitel Zdeněk Dobrý.

Hermann si jeho slova vzal k srdci a na svůj post místostarosty rezignoval rovněž. Tentýž krok učinil i Libor Honzárek, Čeněk Jůzl a Vladimír Hušek. „Rada nebyla kompaktní, nedovedla zaujmout zásadní stanovisko, vázla komunikace,“ zdůvodnil Honzárek. „Přijali jsme řadu špatných rozhodnutí,“ doplnil Jůzl.

V tu chvíli zjevně bezradné a šokované zastupitelstvo odvolalo i další dva členy vedení města, místostarostku Ivanu Štrossovou a radního Milana Plodíka. Zaskočena byla zejména Štrossová, která otřesy své pozice viditelně neočekávala. „Je mi líto, že zůstane pět měsíců před volbami řada záležitostí nedokončena,“ řekla.

Zastupitelé na její slova nedali a zbytek vedení města rozpustili. Po dalších debatách a průtazích zvolila většina Tomáše Hermanna statutárním zástupcem města, prakticky zastupujícím starostou, na dobu, než dojde k volbě nového vedení.

„Vzdávám se veškerých povinností. Někdo si to tu převezměte, já odcházím.“

starosta Jaroslav Kruntorád

Chrudim vs. MM/ MH Ala D. 25.04.2006 09:32
Na tento server chodím téměř několikrát za den (hlavně kvůli realitám) ale čtu i příspěvky do diskuzního fóra a je až zarážející co se poslední dny děje v diskuzi, myslím především články paní Melicherové alias Horákové, chápu to jako podtext hrdinky v obdoví komunistické éry Milady Horákové, která veřejně obhajovala své názory proti tehdejší vládnoucí straně ale s tím se paní Melicherová-trenérka první třídy nemůže stotožňovat. A hlavně z jejích neúspěchů obviňovat chrudimské obyvatele a město Chrudim jako takové. Já se do Chrudimi přistěhovala před několika lety z Prahy a jsem tu štastná ikdyž by se tu ledacos dalo změnit především vedení města. Všude jsou lidi co nehrají fér ale pak je mířená kritika špatně nasměrovaná, protože to z 85% obyvatel nezajímá - nehrají tenis. Takže Mirko napiš spíš přímo těm údajným viníkům.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? anonym 25.04.2006 08:55
Mně jméno Mirka Melicherová něco připomíná, taky hrála tenis, pamatuju se, že docela dobře, ale nechce se mi věřit, že by tenhle původně chrudimský buran z Prahe, co tady na fóru kolem sebe dští síru, oheň a urážky, by byla ona. Znám ji trošku jinak Bohužel, škoda

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Agarwal 25.04.2006 08:41
Tak jsem myslel, že největší bavič je tady shot, ale tohle předčilo veškeré mé očekávání, jen tak dál a houšť.

Jak ještě dlouho... mama 25.04.2006 07:52
Osobne si myslim, ze rasisticke projevy se tolerovat nemaji. Co nemaji NESMI. Osobne se me to mozna netyka, ale jak rika Datsu (zdravim) kdyz vidim na diskotece v Barace hajlovat plesaty hovada, tak mi to neni jedno. Tohle se nesmi tolerovat. Ted muzou hajlovat na diskotece a co si dovoli za tyden? Pasivita je spatna. Nezakryvejte si oci. Oni tu jsou a cekaji co jim dovolime!!!

Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Heinrich 25.04.2006 07:34
Mirko, tímhle stylem to fakt bohužel nedopadne.
Ale jinak se měj hezky a ať se Ti v Praze daří.
A to myslím upřímně.
Chrudimák

Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Milada Horáková 25.04.2006 07:17
No jo, z Bohnic mě vyhodili, webové stránky mi nefunguji, myslela jsem si, že tu budu mít zadarmo reklamu, protože v Praze už u mě nechce nikdo trénovat, i když jsem TRENÉRKA 1. (první) TŘÍDY a nutně si potřebuju vyléčit svůj komplex méněcennosti. A vy všichni mi tu nadáváte a nechápete mě. Jsem tak sama a opuštěná, nikdo mě nemá rád a už ani vlastně nevím, jak se jmenuju, jestli Mirka Horáková nebo Milada Melicharová. Já snad budu brečet...

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Šikula 25.04.2006 07:07
Vážená paní Melicherová, nepatřím k snobákům,nejsem zbohatlík a nežiji z pomluv.
Chápu, že Vás trápí jak jste v Chrudimi dopadla.
Jen si myslím, že se dá vyjadřovat slušně a ne sprostě.
Jako trenérka 1.třídy by jste si měla upravit slovník vyjafřování.
Diskutovat se dá přeci i slušně, aspoň mě to připadá samozřejmost.
Taky mě někdy něco trápí, ale nikdy bych se nesnížila k tomu vyjadřovat se hulvátsky.
Žiji v Chrudimi 40 let a jsem hrdá na své rodné město.
Vám přeji ať Vás už nic netrápí. Hezké dny přeje Jana

BRIGADY V CHRUDIMI !!! ahoj 25.04.2006 05:41
brigada v chrudimi ? nemozne...nebo spise mene pravdepodobne...a proto musime do pardubic

SMRTÁK 20.DUBNA - CHRUDIM ahoj 25.04.2006 05:38
proc morbidni ? nahodou fajn . Snad pokud se chces neco dozvedet,zak se hold zeptas...a tady ty odpovedi nachazis.

Zdar

a pro pí Melicherovou Mexiko 25.04.2006 01:52
když už trpíte schizofrenií a v diskuzním fóru používáte více přezdívek a různých jazykových hantýrek (včetně nějaké parodie na brněnský hantec či ostravštinu nebo co), tak si alespoň pohlídejte, pod jakou přezdívkou se přihlašujete. Pro ilustraci

************************************************** Téma: Re: Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Příspěvek reaguje na ...
Odesílatel: Milada Horáková Datum: 25.04.2006 01:21

Tady je ta samyca od tej kravy a odpovídám na ten anonym a narážky od toho neznaboha zn. Mexiko, kam na to chodíš, to ani v tej telévizi nevymyslí, co ty za chujoviny, bazmek a ty tu Mirku trénerku znáš, že ji tak urážíš, a jestli nemáš socku, tak robíš za pade na hodinu a more možna že si zarobíš na 10 housek za den co? a kolik máš za měsíc, tak možná 7 až 10 táců a to je vše, to jsi chlap, běž kurva do tej metropole a ukaž že si chlap a ne pozér, co umí jen urážat a kúkaj zarobiť aspoň bazmek dvacať tácov, na Karlovim mostu zober Ukulele a hraj a zpívaj jak je v Chrudimi krásně a jak tam sú všici hodní a pražaci ťa kurva maloměšťáku hodí bazmek přes palubu do Labe, co tam teče, nebo se to vleče, tak to aspoň neuteče a parnik tam pluje tiež to na Borzně ani v baru neuvidiš, jestli máš na vlak tak pospěš do Prahy a pridaj vajca lebo dve, opravujeme tu Karlův most, tvoja sa možno hodí, ty ho prý už nepotrebuješ ty buvole.

************************************************** a o kus níž se dočteme

Téma: Re: Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Příspěvek reaguje na ...
Odesílatel: Milada Horáková Datum: 25.04.2006 01:35

Trenér 1. třídy znamená, že mám nejvyšší trenérské vzdělání a že jsem absolvovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze a více o mne se dovíte na http://www.volny.cz/bohemiatennis. Asi proto mne lidi v Chrudimi uráží, hlavně ti s IQ houpacího koně, nebo co jsou bez práce a jestli má někdo prekérku, tak ať mi brnkne na hrádek. S pozdravem Mirka Melicherová.A znamená to taky, že mne ze závisti nenechali ve svém mateřském tenisovém klubu pracovat a dělat svou práci, tudíž jsem se uchýlila do Zlaté stověžaté a udělala jsem dobře, mám tu klid, klientů habaděj a nevidím pan Kocha a jiná telátka, která na mne čumí jako telata na nová vrata. A neumí ani pozdravit. Jinak jsem pohodový člověk a jsem ráda, že mohu konečně napsat pravdu do portálu, kde to čtou lidi, ikdyž mne nikdo z nich nezná, protože do Chrudimi jezdím jen málokdy a ani se tam nechci moc zdržovat po tom všem. Spíše jen kvůli rodině.

Pro administrátora Mexiko 25.04.2006 01:43
Ahoj admine, udělej něco s tím diskuzním fórem, něco na způsob moderátora nebo skupiny moderátorů, kteří budou mít možnost některá témata uzamknout nebo smazat některé příspěvky, především ty vulgární (a pochopitelně ani já nemám čisté svědomí, takže i včetně těch mých).

To co se děje za posledních pár hodin poněkud překračuje rámec demokratické diskuze a směřuje hodně k bulváru.

A taky bych mazal reklamní inzeráty - na ty je jiná sekce.
Speciálně je na to expertka jistá MM, která svými reklamami na tenisovou školu na nejrůznějších diskuzních fórech po celé republiice (i naprosto odlišného zaměření) poněkud i obchází zákon 480/2004 ohledně nevyžádané pošty a reklamních materiálů.

V této republice máme demokracii, kde sice každý může svobodně vyjádřit svůj názor, ale měl by si taky uvědomit, že svoboda každého končí přesně tam, kde začíná svoboda jiných. A že taky každou akci následuje reakce a kdo napadá a útočí na jiné, ať počítá s tím, že se dotyční budou bránit a útočit zpět.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Milada Horáková 25.04.2006 01:35
Trenér 1. třídy znamená, že mám nejvyšší trenérské vzdělání a že jsem absolvovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze a více o mne se dovíte na http://www.volny.cz/bohemiatennis. Asi proto mne lidi v Chrudimi uráží, hlavně ti s IQ houpacího koně, nebo co jsou bez práce a jestli má někdo prekérku, tak ať mi brnkne na hrádek. S pozdravem Mirka Melicherová.A znamená to taky, že mne ze závisti nenechali ve svém mateřském tenisovém klubu pracovat a dělat svou práci, tudíž jsem se uchýlila do Zlaté stověžaté a udělala jsem dobře, mám tu klid, klientů habaděj a nevidím pan Kocha a jiná telátka, která na mne čumí jako telata na nová vrata.
A neumí ani pozdravit. Jinak jsem pohodový člověk a jsem ráda, že mohu konečně napsat pravdu do portálu, kde to čtou lidi, ikdyž mne nikdo z nich nezná, protože do Chrudimi jezdím jen málokdy a ani se tam nechci moc zdržovat po tom všem. Spíše jen kvůli rodině.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Milada Horáková 25.04.2006 01:21
Tady je ta samyca od tej kravy a odpovídám na ten anonym a narážky od toho neznaboha zn. Mexiko, kam na to chodíš, to ani v tej telévizi nevymyslí, co ty za chujoviny, bazmek a ty tu Mirku trénerku znáš, že ji tak urážíš, a jestli nemáš socku, tak robíš za pade na hodinu a more možna že si zarobíš na 10 housek za den co? a kolik máš za měsíc, tak možná 7 až 10 táců a to je vše, to jsi chlap, běž kurva do tej metropole a ukaž že si chlap a ne pozér, co umí jen urážat a kúkaj zarobiť aspoň bazmek dvacať tácov, na Karlovim mostu zober Ukulele a hraj a zpívaj jak je v Chrudimi krásně a jak tam sú všici hodní a pražaci ťa kurva maloměšťáku hodí bazmek přes palubu do Labe, co tam teče, nebo se to vleče, tak to aspoň neuteče a parnik tam pluje tiež to na Borzně ani v baru neuvidiš, jestli máš na vlak tak pospěš do Prahy a pridaj vajca lebo dve, opravujeme tu Karlův most, tvoja sa možno hodí, ty ho prý už nepotrebuješ ty buvole.

Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Milada Horáková 25.04.2006 01:07
Ahoj tady Miluška z Chrudimi, no já nevím, já bydlím pod mostem, beru socku, asi jako půlka Chrudimi a na tenis se nedostanu, protože by mě tam nechtěli asi jako Mirku, protože vyčnívám a sem lepší, tak jedině uspořádat tu no, chrudimskou defenestraci a vyhodit je přes to zábradlí, aby sme se nó, těch lumpů konečně zbavili a vypadli odtud, protože včera, dnes a zítra nó to bude už pozdě. Já si myslím, že ten Koch je tam snad nejhorší sviňák a měl by dostat pořádnou přes ten jeho germánský rypec. Tak jo no, stojím za Mirkou, jak to vidí závistiví Chrudimáci, zase tak inteligentní a schopnou děvu budou posílat k Chocholouškovi, spíš by se měla podívat na Říp a věštit jako ta, no Libuša z Košíř.
Tak se mějte já jdu spat pod most, na tenis nemožu nemam na to prachy a ani mít nebudu, když tam budů ty bevani a nik je nevyhodí, zvedám ruku za denfeneštráciu. Nech pravda a láska zvíťazí, Milada Vás zdraví a rádio Jerevan tiež.

Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Milada Horáková 25.04.2006 00:49
máš recht a Koch, Hroch, Šedivý, Verner, Holasová, Zahradníkovi, Bálek ať jedou do pryč. Děkujeme, odejděte a uděljme Chrudimskou defenestraci, vhození debilů z klubovny TC přes to zábradlí, kde prý schůzujou a dělí se o prachy členů a blbců, který jim tam ty hříšné prachy dávají a neumí je vyhodi.
Příspěpek zaslala Ester Žroutová hlavně ať vypadne ten Germán Kochů, neumí držet raketu ani synáček a je tam na hov..o.
Děkujeme vypadněte, bude už stejně pozdě.

Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Milada Horáková 25.04.2006 00:39
Vážení spoluobčané Chrudimi, kteří napadáte trenérku Mirku Melicherovou, dejte už konečně pokoj a nechte ji na pokoji, divíme se, že to vše nedala k soudu a do televize, takoví lidi jako pan Koch, ten by se uplatnil na Baranodově při natáčení nějakého gestapáckého filmu, na tenise to opravdu vypadá neuvěřitelně a je to tam snůžka snobů a zbohatlíků, nechˇ%t reagují jen zasvěcení tenisté, kteří se dokaáží pod svůj článek podepsat a neschovávají se za urážky a pomluy anonymní přezdívko, po té vyplývá, že dotyčná Mirka má ve všem pravdu, Váš spoluobčan Erik Novák.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 22:47
Seš strašně chytrej asi seš v Chrudimi na podpoře viď? Maxi?

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mexiko 24.04.2006 22:45
Velice se omlovám všem samicím tura domácího běžně zvanými krávami, že jsem je tak urazil, když jsem k nim přirovnal tuto dotyčnou Mirko Melicharovou.

Více komentářů nebude zapotřebí.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 22:45
Hele Maxi, čili Luxi, když na to nejsi zvědaví, tak co reaguješ a odpovídáš na sport v Chrudimi - tenis, tento portál je veřejný a mohu si zde konečně vyslovit a napsat pravdu, máme přeci tu demokracii ne, tak proč se do toho pořád serou lidi, co se ani neumí podepsat, max, Noema, Mexiko, to jste fakt v té chrudimi tak debilní, že se neumít ani podepsat svým jménem, příště napiš křížek. Dobrou noc ze Zlaté Prahy, zdraví Mirka.
Tak piš o tom, kolik mladých lidí v Chrudimi fetuje a hulí marjánku, protože nemůže na tenis, kvůli drahým poplatkům a drahým a neschopným trenérům, tebe to ale nezajímá viď? Vůbec nevíš o co mi jde, tak neurážej hříšná nádobo a drž klapajznu.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 22:39
Já bydlím na kraji Prahy a mám tam lepší vzduch než ty v Chrudimi zamořené zlobou, závistí a debilníma lidma, nic o tom nevíš, tak se do toho neser a nepiš mi.Dík, kdybys byl takovej borec, tak nehniješ v Chrudimi, pokud máš vůbec nějakou práci a neživíme Tě z našich daní, borečku!!!!

Příjezdová cesta ke garažím na cihelně!! Pája Rybíz 24.04.2006 21:56
A ještě chci doplnit,že by bylo nejlepší,kdyby se tu každý vyjádřil co si o tom myslí a navrhl své nápady jak tento problém řešit......

Příjezdová cesta ke garažím na cihelně!! Pája Rybíz 24.04.2006 21:49
Zdravím všechny chrudimáky!Chtěl bych se zeptak, kdo je vlastnikem příjezdových cest k řadám garaží na chrudimské Cihelně(město??!-ale nevipadáto)??Jelikož v teto oblasti také vlastním garaž,tak bych si tu chtěl postěžovat na stav komunikaci na Cihelně a také na neustále zvětšujicí se skládku všeho možnýho co "garážníci" vyhoděj!Lidi jsou fakt čuňata!!!!A řeba s tou cestou by se to dalo udělat tak,že by se udělala nějaká sbírka(vybráním příspěvku od každého majitele garaže)+příspěvek města a cesta by se rekonstruovala,protože tam to je akorat na rozmlácení auta!!To vfš by ale muselo probíhat pod záštitou města(sbírka+vyběrové řízení na firmu,..) Fakt mě to dopaluje,máme 17-ti letý auta a jednou cestou tam a zpět se to tam nesnesitelně "kurví"!! Předem děkuji za vyjádření Pavel Rybišár.

Jak ještě dlouho... Mexiko 24.04.2006 21:49
Carrambafixterracotta!!!!

Vrať se do Prahy-Bohnic a neotravuj vzduch.

Každý má nárok se zeptat a tohle by mne i zajímalo.

Jak ještě dlouho... Mirka Melicherová 24.04.2006 21:25
Tak jeď do Mexika a neotravuj magore

Jak ještě dlouho... Mexiko 24.04.2006 20:43
Prosím o malé vysvětlení, jaký xenofobní význam má keltský kříž?

Je mi znám význam svastiky a jejího pozdějšího zneužití fašisty. Díky za odpověď.

Jinak si myslím, že projevy nenávisti ať rasové či dle vyznání tolerovat a že záleží na každém z nás, jak se k tomu postaví. Ale současně s tím se domnívám, že je dosti málo osvěty (tedy veřejné a snadno viditelné/dosažitelné).

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mexiko 24.04.2006 20:37
To se nedá nazvat jinak, že jsi KRÁVA NEBESKÁ, jak by řekl klasik.
Protože první kdo začal urážet, jsi ty. Takže se vrať do Prahy a své jedovaté sliny si stříkej na čerstvém pražském smogu.

Dál reagovat nehodlám, maximálně tak "ručně a stručně"!!

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Max 24.04.2006 20:35
Nevim, proc bychom ausgerechnet zrovna Vam, velevazena trenerko prvni tridy, meli davat jmenny seznam nasich nicku... Vy jste opravdu rozporuplna osobnost, Vas prvni prispevek, kterym tady lanarite nebozaky, kteri by se u Vas chteli ucit tenisu, je v absolutnim rozporu s temi dalsimi. Vy nejste pripad pro Dr. Krepelu, ale pro Dr. Chocholouska...staale kvokaa, staale kvokaa. Opravdu nejsme na Vase hrubozrne urazky zvedavi, fakt ne-e.

Nazdarek

Max

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Mirka Melicherová 24.04.2006 19:53
To buďte ráda Vážená, že se jěště kontroluji a zatím všichni, co jste psali jste nedokázali napsat Vaše jméno, nenechám se donekonečna urážet dementy z Chrudimi, kdyby jste byli normální, tak by jste je vyrazili a Vy se jen schováváte za anonymi, já se o své výrazy nebojím, je svoboda slova a co se dělo v Chrudimi jěště před lety, měla jsem to dát do televize. Pomluvy jsou sice všude, je zajímavé, že mám v Praze klid, Chrudim se mi znechutila, jako spoustě dalším, kteří to tu vzdali a utekli. Vy všichni jen kecáte a nedokážete nic udělat, to dokážu taky, psát anonymně. Právě proto, že mám inteligenci, tak se umím podepsat, na rozdíl od Vás. Nemít v Chrudimi rodinu, tak tam vůbec nejedu, vždy, když mne někdo potká, tak čumí jako vrahoun.
Jděte se vycpat. Mirka Melicherová.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? myš 24.04.2006 17:00
Ale ani tak nereaguji na sport v Chrudimi,jako "žena z lidu" mám přehled pouze o volejbalu,protože ho hraje syn,ale komentruji řádky své jmenovkyně Mirky na adresu Chrudimi a jejích obyvatel-vážená dokud jste tu žila,asi jste na Chrudim neplivala,proto zadržte i nyní,pomluvy byly,jsou a budou,ať zde či v Praze a šíří se hlavně díky hloupým lidem a s místopisem nemají nic společného.Vůbec se vám divím,že se při vaší nesporné inteligenci necháváte strhnout k takovým žabomyším slovním výlevům-hloupým to stejně nevyvrátíte a chytrým nemusíte nic vysvětlovat!!!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103  102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.