Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 11:59
Vážení, to je sice hezké, že pan Marek Ladislav má plat jako správce,ale na kurtech jako trenér nemá co dělat, má pouze 3.
trenérskou třídu a ta nestačí na to, aby měl živnotenský list a vybíral peníze za trénování, přijedu za týden, tak se tam stavím na finančním´úřadě, mám Vás totiž za to, co jste tady psali plné zuby a na živnostenském taky, vy holoto jedna. Umíte jen podvádět, trénovat načerno, tak se těšte. Měla jsem to udělat už dávno. Jste ubožáci, kteří podvádějí a okrádají lidi a nemáte na to ani kvalifikaci. Tak to bude ta odplata za polití vodou, myslím, že Vám z toho bude dost horko. Dokázat to stačí jednoduše, máme ho totiž na kameře jak trénuje a vybírá peníze za tréninky!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Buclík 30.04.2006 09:13
Moc prosím, může mi někdo vysvětlit, o co tady vlastně jde? Tenis nehraju a poměry v TC Chrudim neznám. Řekne mi někdo zasvěcený, proč se ta paní Melicherová cítí tak ublížená? Co se v tom TC vlastně stalo? Nezajímá mě názor paní Melicherové, těch jsem si tu přečet až dost. Prosím o názor z druhé strany. Děkuju.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru dodanek 29.04.2006 21:26
Vláda dává miliony na stavbu léčebných center pro feťáky, ale vy jste jasným důkazem toho, že psychiatrických léčeben je u nás stále málo...
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. kwajdan 29.04.2006 21:10
Dnes jsem šel Širokou ulicí,pěkná ulice,není škoda bourat tuto celkem kvalitní vozovku a chodníky a předělávat???Peníze kterě na to jsou připraveny ,nešly by využít na rozumější investice.Například na příjezdovou silnici do průmyslové zóny a komunikace v ní ,které město koupilo? Myslím,že by různých návrhů na využití těchto peněz bylo mezi občany více,a hlavně by byly lépe využity.

Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru koch 29.04.2006 18:32
Na Vaše výplody slečno Melicharová nemá cenu vůbec reagovat, je to zbytečné... Kompletní účetnictví ve kterém je jasně vidět plat správce, doklady od hodinového hraní a všechny ostatní doklady jsou k nahlédnutí po domluvě. Ať už se skrýváte pod různými jmény Vaš rukopis je nezaměnitelný... RNDr. Koch Zdeněk
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak a máme po kinu myš 29.04.2006 18:13
Pardubické letní kino má skvelou ideu-pokud by kdy takhle fungovalo i chrudimské,i za vstupné,stálo by za to do něj chodit a nechat se ožírat komáry.Ale se současnou nabídkou filmů je škoda času chodit i do krytého a klubových filmů je málo(učte se u ČT 2)
Reagovat na tento příspěvek
 
Závěrečné hodnocení pro Mirku Melicherovou Enigma 29.04.2006 15:50
Vážená trenérko tenisu, velice Vám fandíme a dáváme Vám zcela za pravdu. V Chrudimi jsou opravdu neskutečné poměry, zloba, závist a pomluvy lidí, kteří sedí na tenise jen kvůli penězům a svému prospěchu. Ani se Vám nedivíme, že jste odsud odešla. Z tenisového klubu totiž odešla řada lidí i hráčů, kdyby blbost nadnášela, tak by se tam opravdu Ti namyšlení zbohatlíci vznášeli jako holubičky. Přejeme Vám mnoho úspěchů v Praze.
Škoda, že tu není další klub, který byl kdysi na místě dnešního letního kina. Jezdíme raději do Slatiňan. Urážky a napadání od lidí neberte vážně, to je jen ze závisti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Ať žije 1.MÁJ MIREK 29.04.2006 14:39
Ano.Ti z té tribuny opravdu mysleli za nás.Co je ale hoší,pořád myslí.A hlavně jednají.Jenom zaházeli knížky.Dovolím si urivek z jednoho filmu.
/Buďte rádi,že je to za nama.Ho... je za nama./ Také přeji hezký 1. Máj
Reagovat na tento příspěvek
 
Ať žije 1.MÁJ Max 29.04.2006 13:48
Praci cest, Mirku. Ok? Nevim jestli myslis ty, co tam chodili pred 89, nebo tedko. Bylo mi nejakejch 9, kdyz to vsechno skoncilo, ale myslim, ze hlavni "oslavy" se konaly na Fucikove, tedkonc Masarykove namesti... Ale(gori/rgi)cke vozy, nebo jak se to jmenovalo, tribuna s hlavami tech, co mysleli za nas a zima, ktera na potvoru vzdycky byla...
Tak peknej svaaatek vsem

Max


Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru PharmDr.Nováková Lenka 29.04.2006 13:24
Ctěná Vendo, na tenisové kurty docházím již víc jak 20 let, takže tamní poměry znám velice dobře. Jste sice v anonymitě, ale přesto si Vás dovoluji upozornit, že svým tvrzením na adresu pana Marka jste se dopustila skutkové podstaty trestného činu pomluvy podle§ 206 trestního zákona. Tento §, jak jsem si povšimla, již někdo zmiňoval v souvislosti se slečnou Melicherovou. Ze své anonymity raději nevycházejte, protože by se někdo mohl zajímat o to, proč jste tyto lživé údaje uvedla a chtít po Vás konkrátní věci, důkazy, které samozřejmě neexistují a ani existovat nemohou, protože pan Marek je slušný člověk. Pokud byste chtěla z anonymity vystoupit a nahlédnout do účetnictví, myslím, že by to šlo zařídit. Mé jméno znáte a pokud budete chtít vědět něco dalšího, můžeme se sejít a pohovořit. Srdečně Vás zdravím Dr.Nováková
Reagovat na tento příspěvek
 
Ať žije 1.MÁJ MIREK 29.04.2006 12:26
A co takhle jít do průvodu.Kde jsou ti chrudimáci,co chodili na náměstí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? ANO 29.04.2006 11:41
Myslel jsem to jinak. Zkrátka nevěřím, že ta osoba, vydávající se zde za MM jí skutečně je. Ale na druhou stranu: je mi to úplně jedno, fakt. Je mi lhostejná. Téměř. Jen mi poněkud vadí, že je toto forum zasíráno takovými příspěvky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Sandy 29.04.2006 09:34
Lady,souhlasím s tebou.Mirka je chudák,alkoholička a sociální případ-proto ani nemá na zaplacení svých dluhů,které si už ani nemůže pamatovat.Chlast a automaty to skrátka taky něco stojí.A taky má velmi nízoučké IQ....vždyť ona za to chudinka ani nemůže.Tak už ji prosím chuděru nenapadejte...
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! lady 29.04.2006 07:03
 
Pro administrátora lady 29.04.2006 07:00
Můžete ty dva případy jmenovat? Konkrétně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sport v Chrudimi a co takhle tenis? lady 29.04.2006 06:53
Těch účtů má slečna Melicherová v Chrudimi a okolí hodně a dívím se, že se snaží obnovit staré rány, které způsobila. Zřejmě má sadistické sklony a dělá jí to dobře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru lady 29.04.2006 06:46
Hele Vendo, ty šikulo, jak jsi přišel na to, že pan Marek má plat správce kurtů? Musíš to nějak dokázat, účetnictví totiž hovoří jinak, než ty , zlatíčko.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Karel 28.04.2006 22:38
Máš pravdu hochu...bohužel...
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Venda 28.04.2006 21:18
Hele Tenisto, těch 140 000 je moc? To pan správce Marek vytrénuje za sezonu taky a na černo a k tomu má plat správce.
A kolik se vybere z hodinového hraní nečlenů a nedá se příjmový doklad se dá taky odhadnout.A kdo se o to dělí......Taky bych chtěla být ve výboru TC.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... MIREK 28.04.2006 19:14
Má mdotaz.Víte vůbec co to je demokracie?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 11:42
co je na tom nesrozumitelného?
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak a máme po kinu Jan Roček 28.04.2006 11:24
Ať žije oživování centra!

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=099&r=mfpardubice&c=487103

V Pardubicích vznikne letní kino

Pardubice - Pozvat dívku na film do letního kina? To už v Pardubicích nejde několik desítek let. Změnu pravděpodobně přinese až toto léto. V době školních prázdnin má totiž v Tyršových sadech vzniknout přechodné letní kino.

Jeho realizaci podpořili radní, kteří chtějí v létě oživit největší pardubický park.

„Mělo by se promítat každý den. Vstup bude pro diváky zadarmo.
Budou mít zajištěné sezení, občerstvení i sociální zařízení.
Myslíme si, že by tento projekt mohl trochu oživit celkem nudné letní Pardubice. Třeba to bude dobrý nápad a pak se může letní kino do parku vrátit každý rok,“ řekl náměstek primátora Jiří Razskazov.

Romantika letního kina chybí

S projektem přišla společnost Attack media, která také například organizuje pardubickou část filmového festivalu Febiofest. „Chceme dát lidem z Pardubic možnost nové zábavy.
Letní kino v Pardubicích navíc chybí už dlouhá léta a to je škoda.
Vždyť co je hezčího než sednout do trávy se svou milou, upíjet víno a přitom sledovat pěkný film,“ říká šéf společnosti Jan Motyčka.

Co se týče programu letního kina, tak není zatím úplně přesně sestaven, ale organizátoři slibují, že si na své přijdou všichni.

„Budeme promítat klasické filmové trháky, které jsou k vidění v běžných kinech, ale v některých dnech budeme dávat pro náročnější obecenstvo snímky z filmového klubu,“ tvrdí Motyčka. „Jen doufám, že nám bude přát počasí. Promítat budeme samozřejmě pouze když nebude pršet,“ dodal.


Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Agarwal 28.04.2006 11:22
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 11:18
A v čem je v životě takové teoretické uvědomnění (zla) přínosnější, než život v "dobru", kde si nejsem vědom zla?

to je, jako kdyby jsi chtěl, aby někomu umřela celá rodina, jenom proto, aby si jí konečně začal vážit
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Agarwal 28.04.2006 11:07
Z hlediska možnosti porozumění většiny lidí tomu, že je daný systém je totalitní, ano.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 10:39
Z toho, co píšeš, tedy vyplývá, že - aplikovano na konkrétní režimy - režim před rokem 1989 byl podle Tebe lepší než ten současný.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Agarwal 28.04.2006 10:27
No to je přeci jasné, pokud je zlo chápáno společností jako zlo tak sním společnost bude (úspěšně či neúspěšně) bojovat.
Pokud je zlo chápáno společností jako "svoboda" nikdo se o nic ani nepokusí.

Nemůžete probudit někoho, kdo předstírá že spí.

Tím nijak nechci obhajovat totalitní režimy, ale demokracie není o nic lepší. Jenom totalitu provádí méně nápadnou cestou.
Nesouhlasím s názorem že demokracie je v pořádku a má jen nějaké neduhy. Ty neduhy tam vždy byly a vždy budou, protože jsou přirozeným symptomem demokracie.

Je tu samozřejmě nějaká teoretická představa ideální demokracie, ale to nikdy nefungovalo a ani to fungovat nemůže. Současný stav dosahuje stejných výsledků ovládání lidí (např. pomocí médií, trhu, atd) jako totalita, ale dává lidem pocit svobody a "že s tím můžou něco udělat", takže je většina dobrovolně spokojená.

Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 10:07
Obávám se, že jim dovolíme všechno. Stalo se mi několikrát (nemyslím právě v Barace), kde vylitý zamindrákovaný a ještě ke všemu plešatý mozky si hrály na vyhazovače a rovnali do latě kluky, který měli číro na hlavě a dvě promile v krvi. Bohužel, nikdo se jim nepostavil, ačkoliv těch "normálních" byla v okolí těch agresivních nácků vždycky většina.

Ano, ani já jsme se jim nepostavil. Nechci se chlubit, ale byl jsem připraven, leč vzhledem ke svým fyzickým (ne)schopnostem jsem byl ochoten do toho jít jen za podpory dalších. Nikoho, zdůrazňuju nikoho odbhodlanýho jsem neviděl, naopak spíš všichni strkali hlavy do písku a snažili se "iklidnit situaci". Zbývalo leda zavolat fízly, k čemuž se v poslední době ostatně rád uchyluju, jenže pak podstupujete tuplem riziko, že Vám za týden po zásahu tuplem někdo rozbije hlavu. Policajti mají totiž úžasnej smysl pro taktiku a ochranu svědků a namísto toho, aby zmonitorovali situaci na msítě sami, jde jejich hlídka po příjezdu an místo nejprve za stěžovatelem...

Btw. velmi zajímavé, týkající se nevšímavosti lidí k násilí, mi přijdou okolnosti útoku na komunistického poslance Dolejše.
Pokud se nepletu, dostal přes hubu krátce poté, co večer vystoupil z metra. Takže z toho mi vyplývá, že to bylo na relativně frekventovaném místě, kde se určitě i večer pohybuje řada lidí. Přesto žádní svědci, natož lidé, ktěří by mu chtěli pomoct?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 09:54
Já to právě jako Tvou podporu křiklounů a nácků pochopil, jak jsi ostatně poznal z mého včerejšího příspěvku. Takže dík za vysvětlení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 28.04.2006 09:50
S první částí příspěvku lze rámcově souhlasit, ale snad nemyslíte vážně poslední větu "V tomto ohledu je nacismus nebo diktatura menší nebezpečí, protože to je jasné a na první pohled (a to i pro masu) viditelné zlo."

Nevím sice, jaký byl kontext shotova článku, na který odpovídáte (odmítám ze zásady číst shotovy bláboly), ale s Vaší zmíněnou citací zásadně nesouhlasím. K čemu mi je v diktatuře platné, že to zlo je transparentní, viditelné, když s ním nemohu kvůli represivnímzu chování státu nic dělat? V demokraciii je sice řada věcí ve výsledku podobná, ale ta procedura se zásadně liší. Například tam, kde v diktauře vládne transparentní a legální samoděržaví, tam se to v demokracii musí dít pokoutními cestami (korupce, protekce).

Demokracie sice není absolutním lékem na neduhy společnosti, ale eliminuje je aspoň do jisté míry a dává narozdíl od totalitarismu aspoň teoretickou, procedurální naději, že se zlo páchané vládnoucí elitou dá dopořádku. Souvisí to s mírou svobody, která sice ani v demokracii není stoprocentní, ale JE aspoň nějaká. Je způsob, jak se angažovat, je způsob, jakým psát, mluvit apod.

K čemu mi bhude z hlediska osvobození dobré, že státní zlo je oficiální, transparentní, narozdíl od režimu, kde bude skryté a zahaleno protekcí, klinetelismem a korupcí? Když bude oficiální, tak už tuplem se s ním nebude dát nic dělat. A jeho projevy budou ještě horší, protože posvěcené státní mocí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Agarwal 28.04.2006 09:11
Fakt nechápu co máte pořád stou demokracií. To jste fakt tak naivní. Demokracie je jen velký podvod na ošálení masy. Ve skutečnosti vládnou úplně jiní lidi než vy volíte. Vládnou lidi, kteří mají peníze, protože v dnešní době se peníze = moc.
Vaši takzvaní volení zástupci se nechají penězi ovládat buď vědomě a nebo jsou nasměrováni nevědomky, pokud jim zbývá ještě nějaká vnitřní integrita.
Celá demokracii je jen kvůli tomu, aby se lidi nebouřili a měli pocit, že se podílí na vládě. Tím jsou taky úplně odzbrojeni, protože se každému tvrdí, že to co se děje je výsledek jeho demokratické volby.
Jestli si myslíte, že se zvolením někoho jiného to bude lepší tak jste fakt naivní.
V tomto ohledu je nacismus nebo diktatura menší nebezpečí, protože to je jasné a na první pohled (a to i pro masu) viditelné zlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? anonym 28.04.2006 08:28
Domnívám se, že lidé vloni nechodili do leťáku kvůli špatnému počasí. To je u Vás jenom přání, otcem myšlenky
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... shot 27.04.2006 21:24
Nejsem žádný filozof a proto jenom tak laicky. Nezajímají mne symboly a různá znamení. Nevěřím, že namalováním či zhanobením vlajky, znaku, symbolu či podobně něčeho dosáhnu, nepoužívám žádné fetiše, rituály, nepotřebuji žádné životní berličky v podobě ztotožnění se s nějakým symbolem nebo skupinou vyznávající rituály (tím míním i různá náboženství). Je mi to odporné věřit něčemu co je platné jen proto, že to prohlásil nějaký guru dané ideologie. Jakožto jedinec věřící v lidský rozum se nepotřebuji opírat o nějaké nadpřirozené síly, nějaké kulty poznání přístupné jen vyvoleným. Za dekadenci demokracie považuji, když nějaká dutá hlava přijde na to, že on je něco lepšího a začne kreslit např. hákové kříže. Začne věřit tomu že jediná správná ideologie je ta jeho, třeba právě ta nacistická a vůbec mu nedochází, že pro nacisty by byl jen jakési zvíře v lidském těle, jakýsi odpad v evoluci. A analogii lze nalézt v různéch agresivních ideologiích a náboženstvích, ale i životních stylech. Osobně se domnívám, že každý má právo nosit na krku jakýkoliv kříž, hvězdu, srp a kladivo či zelený muslimský šátek. Každý má právo číst Leninovy spisy. Bibli, Korán, Main Kampf či vyznávat nějaký jiný životní styl. Ovšem v žádném případě nemá právo chodit po ulicích a vyřvávat že někoho pošle do plynu, zabije, ve jménu víry či ideologie zabíjet, páchat atentáty, mlátit jiné lidi či žádat na společnosti, aby přešla na jeho životní styl nebo mu jej financovala. V jiné, než demokratické společnosti by takovému hlasateli lepších pořádků či lepších životních stylů, brzy zatli tipec.
Bohužel, mnoho lidí si demokracii vykládá tak, že v ní je možno vše co vyhovuje danému jedinci, bez ohledu na ostatní. Ovšem demokracie spočívá především v tom, že každý má sice právo vyjádřit svůj názor, dělat to co uzná za vhodné, ovšem dělat to může jen tak, aby neubíral demokracii těm ostatním. Proto každá demokratická společnost musí bránit své hodnoty, ovšem také neubírat právo každému na vyjádření svého názoru.
Proto musí dokázat zakročit proti těm, kteří zjevně demokracii porušují, ne svým názorem (tím ani demokracii porušit nelze), ale svým chováním. Ovšem mám dojem, že v naší společnosti se spíše potírá názor, než chování.
A jen tak na závěr: kdyby ty všechny kultovní knihy různých ideologií byly povinnou školní četbou, asi by je nikdo nečetl a když, tak jednu či dvě stránky.

Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? shot 27.04.2006 20:36
V Chrudimi jsme vždy napřed. V Pardubicích teprve letní kino zřizují, zatímco v Chrudimi jej už rušíme. Škoda, že do Chrudimi nezavítá nějaký Fučík. Mohl by napsat reportáž o městě, kde včera znamená zítra.
Nepřipravuje se zase nějaký výhodný a vyvážený prodej pane starosto Libý? Já vím ona ta volební kampaň něco stojí, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... anonym 27.04.2006 20:01
Právě že jsem proti tolerování nácků, narozdíl od mexica (pokud jsem ho dobře pochopil)
Reagovat na tento příspěvek
 
Letní kino - Parkoviště? Lajos 27.04.2006 19:16
Co říkáte myšlence na místě letního kina vybudovat záchytné parkoviště? Podle mě je to poměrně šílená myšlenka, kvůli lenosti lidí zlikvidovat perfektni amfiteátr v centru města, to že minulé léto kvůli deštivému počasí nechodili lidi přece nemůže kino s takovou tradicí zlikvidovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
pout Lajos 27.04.2006 19:12
No ono neni odveci ani to kde, kdyz by mela byt rozkopana Siroka ulice, aby se z ni mohly stat Siroke schody II.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru tenista 27.04.2006 18:21
Jenom na okraj, kdo chtěl být placen 140 tis. za celoroční práci pro tenisový klub??? kdo nadává všem do idiotů a sám nemá srovnané svoje závazky??? Ještě dlužíte pronájmy dvorců po půlce východních čech? v Praze Vás taky už prokoukly tak to zkoušíte po dvou letech zase doma??? Vlastní rodina se za Vás stydí a táta raději přestal chodit na tenis, po Vašich scénách aby chudák chodil kanálama.... proč nenapíšete, že když jste zavolala policii ne tenis do Chrudimi tak Vás policista přivítal " co to děláte za scény, vždyť ještě u nás v Rosicích dlužíte peníze z pronájem dvorců.... " nebo to snad není pravda trenérko 1, třídy??? zůstaňte v Praze a doporučuji návštěvu psychiatra.. jste Mirko vážně nemocná a je nejvyšší čas s tím začít něco dělat... stále více se propadáte do svých depresních stavů, které léčíte alkoholem....Vždyť i na Spartě z Vás mají legraci.....
Tenista
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Datsu 27.04.2006 17:29
pro anonyma: zřejmě jsem tě dobře nepochopil: tedy jseš pro tolerování nácků nebo ne?

To přece nejde, aby si tady někdo samozvaně hrál na ochránce hodnot s heslem "když se kácí les, lítají třísky".
A s tím se taky odkazoval na starou "dobrou" Třetí říši.
Na pořádek máme tady soudnictví a policie. Samozřejmě je mi jasný, jak to asi v praxi chodí. To je neustálé hledání ideálního stavu a ani demokracie úplně ideální stav není. Ale nejde to vůbec poměřovat a hodnotit s totalitními systémy. Jistě anarchie by vedla ke konci společnosti, tak jak ji známe,ale není to právě zase na lidech, aby řekli případné ne přílišné aktivitě anarchistů, komunistů, jehovistů nebo jiných dalších ? Já vím je to bla, bla, bla.
Jeden známej mi nedávno říkal jedno podobenství: Českej nácek, kterej pořádá akce pro německý ultrapravičáky je jako prase, který podporuje svýho řezníka a popírá zabíjačku.Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mirka Melicherová 27.04.2006 10:14
Mirka Melicherová děkuje administrárovi za možnost napsání příspěvku o chrudimském tenisem a to com, co se opravdu stalo, je to bezva, že máme demokracii, vulgární výrazy říkají i politici nahlas v televizi a nic se neděje. Je to každého věc a žádný člověk na sebe nenechá házet špínu, pomluvy, závist a agresivita lidí, včetně nárůstu kriminality po Sametové revoluci, je neskutečná. Dříve by si to nikdo nedovolil!!. Administrátor je prima chlap a tento portál má úroveń.
S pozdravem Mirka Melicherová, jen mi vadilo, že se lidi schovávají za anonymní jména, aby se nepoznalo, kdo to píše, já se za svá slova stydět nemusím. Mějte se fajn a hodně úspěchů ve Vaší práci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Administrátor 27.04.2006 09:05
Zdravím, v poslední době jsem vůbec nestíhal, takže k detailnímu čtení příspěvků se dostanu snad ještě během dnešního dne.

Ostatní přispěvovatele zatím prosím o používání slušnější slovní zásoby a ukončení urážek.
Mazání jakéhokoliv příspěvku je mi značně proti srsti, to je už opravdu krajní možnost.

Také chci apelovat na všechny přispěvovatele, kteří mají jednoduché snadno uhodnutelné heslo ať si jej co nejdříve změní. Eviduji již minimálně dva případy zcizení identity, v obou případech byla hesla opravdu trapná!!

PS. Bulvár to tu byl vždycky, už jsem si zvykl Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Mexiko 27.04.2006 07:28
jejda, teď koukám na svůj velký překlep - na jedno nedopsané slovíčko. A to důležité - projevy nesnášenlivosti se pochopitelně tolerovat NEMAJÍ.

Omlouvám se všem, kteří to pochopili jako moji podporu pro ty křiklouny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru dodanek 26.04.2006 23:12
Ať už se pod jménem Milada Horáková skrývá kdokoliv, nezbývá mi než se smát jednoduchosti, nebo genialitě oné osoby (těžko to rozpoznat)...
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! dodanek 26.04.2006 23:01
"v Chrudimi vládne závist, agresivita neschopných lidí nezná meze a s Prahou se nesrovnávejte"

Nebo je možné, že v Chrudimi vědí, co jste byla schopná za těch několik let působení zde posrat.

Když už jsme u srovnávání cenových relací, pokud vím, 300 korun za individuální hodinu si v Chrudimi vezme málokdo.

Praha je zlatá loď? Tak si tam zůstaňte a neurážejte slušné lidi v Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mirka Melicherová 26.04.2006 19:03
Vážení chrudimští občané, napsala jsem slušný článek a co sport v Chrudimi tenis a napsala své jméno Mirka Melicherová a uvedla pravdivě věci, proč jsem odešla z Chrudimi i tenisového oddílu TK Chrudim, který je pod vedením tupců a netenistů, kteří myslí jen na svůj finanční prospěch a jsou to vesměs lidé, kteří o tenise nic nevědí nebo neumí držet tenisovou raketu. Po té jsem od vás obdržela odpovědi urážlivého charakteru, což je známka toho, že v Chrudimi vládne závist, agresivita neschopných lidí nezná meze a s Prahou se nesrovnávejte, protože nelze strovnávat poplatky a výdělky v Praze a v Chrudimi, jen pro ty, kteří to jěště nepochopili, vůbec mi nešlo o mou reklamu nebo o to se mstít, jen možnost napsat po 5 letech, co žiji mimo Chrudim, pravdu. Přesto všem děkuji za příspěvky, možná se ve Vašem městě za roky něco změní, hlavně by se měla změnit úcta a přístup k lidem, kteří něco umí a kteří by pro město Chrudim byli jen přínosem. Již na Vaše urážlivé odpovědi reagovat nebudu, neboť mám jiné starosti a hodně práce s klienty a stojím na kurtu od 10 h od rána do 20h do večera, takže mám peněz dost a klienti se mi jen hrnou, protože něco umím a umím se chovat k lidem, na rozdíl od některých z Vás. Mějte se fajn, s pozdravem Mirka Melicherová - trenérka tenisu a absolventka trenérské školy Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha - trenérka 1. třídy. Praha je zlatá loď.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... ANO 26.04.2006 18:31
 
a pro pí Melicherovou Ján z Rokycán 26.04.2006 16:35
Juhůůů Milu,tak jak se těšíš na Karlštejn,tys taková milovnice históórie Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Ján z Rokycán 26.04.2006 16:18
Vážený garniere,já Mirku znám moc dobře a vím jaká doopravdy je,nevím zda totéž můžete říci i vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Issabellkaa 26.04.2006 15:53
Jujda jak koukám tak se tu šíří okaz na moje stránky .. já jen děkuju.... ;o)
Reagovat na tento příspěvek
 
pout holy 26.04.2006 13:36
pardon - mmyslela jsem samozrejme KDY...
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104  103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.