Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. PetrGe 03.05.2006 21:14
Tak koukám, že se tu rozběhla zajímavá diskuse o bolševikovi.
Samozřejmě jsme vděční rudé armádě za osvobození, to že Prahu mohli osvobodit Američáné o nějaké dva dny dříve, ale soudruh Stalin byl proti pominu. Kdo se zajímá trošku o historii tak jistě ví o paktu Hitler-Stalin o neútočení, společném přepadení Polska, Finska a plánu na rozdělení si Evropy. Kdyby soudruh Hitler neporušil pakzR, tak je tu teď Německo-Sovětský lágr
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. vutdream 03.05.2006 20:11
Ahoj Mirko (nebo kdo jsi). Blonďák možná jsem, ale to neznamená, že jsem nějak spřízněn s náckama (tento extrém také dost krutě nesnáším). O tom, že nás rudá armáda zachránila od zk*syna Hitlera vůbec nepochybuji a jsem rád, že se jim to povedlo! Nevím proč jsi nabyla dojmu, že vůbec odsuzuji rudou armádu. To ne. JEN MI VADÍ ŽE SE TU PAK USADIL BOLŠEVIK A NAŠI ZEMI ZAKONZERVOVAL (památníci by asi použili tvrdší slova)! Říkáš, že tvoji babička také vzpomína na ty hrůzy a odkazuješ mě, abych se ptal těch pravých lidí. Div se světu, také jsem se o těch svinstvech dozvěděl od mé babičky. Moc jsem nepochopil tu tvoji poslední větu, že když komunisté vraždili a zabíjeli tak měli jistě proč.
Myslíš-li to ve smyslu s válkou proti náckům, tak s tebou souhlasím, ale jestli ve smyslu, když tu obtěžovali tuto zemi... ?! Btw. nechápu proč jsi mě ve svém příspěvku označovala za nevím co?! Tvé diskuse okolo tenisu sleduji a nabýval jsem dojmu, že opravdu jseš ty ta, co ji bylo ublíženo. Jenomže po tom, jak tady na mě startuješ, aniž bych se tě předtím něčím dotknul, začínám váhat!!! S panem Kochem nic nemám a mí předci mají původ v Polsku.
Tak bych byl rád, kdyby ses nenavážela. Jinak děkuji za příspěvek a samozřejmě i všem ostatním.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru zdemoc 03.05.2006 18:14
ahá...konečně vím oč tu kráčí!

Jo a to že si napsala něco,co se těm potentátům nelíbí,chápu HAHAHA! Já jsem taky ráda,že už tu nežiji.To víš holka malý město.
A Marek?Nevím zda mluvíte o starším nebo o mladším,ale myslím,že kluci hráli oba i jejich tatka. Novinky si nechávám zasílat e-mailem Papa
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Lebduška Josef 03.05.2006 16:43
Pochopil jsem, že článek do MFD na který ragujete napsal p.
Trávníček. Pan Trávníček je zastupitelem města Chrudimi, t toho titulu má zcela jistě jiný přístup k informacím než my a pokud jsem byl přítomen na veřejných zasedáních, byla jeho čísla vždy řádově správná. Můžete sdělit, odkud jsou Vaše informace aby si bylo možno udělat obrázek?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Lebduška Josef 03.05.2006 16:30
Dle mého chápání to má být provedeno letos, v průběhu léta, mají zde být po několika metrech nadělány stupně bránící rychlému průjezdu vozidel.
Myslím si, že by se našlo lacinější řešení a považuji tuto úpravu za zbytečně vynaložené peníze, hovoří se o ceně okolo 10 mil. Kč.
Navíc dle studií otištěných v různých novinách se vlastně v Široké ulici nic nezmění. A že se dá ulice zkrášlit ukazují některé nově rekonstruované ulice i v našem městě. Proto bych se přimlouval za nějakou úpravu vedoucí ke zlepšemí vzhledu. Ale na to je zřejmě pozdě.
Reagovat na tento příspěvek
 
graffiti jam Datsu 03.05.2006 13:35
Již tuto sobotu 6.5.2006 proběhne na vlakové zastávce v Chrudimi 7.pokračování Radical jamu.
Přijďte si prohlédnout sprejery v akci! No kriminals! Pro zájemce o malování: možnost zakoupení sprejů a barev v místě konání. Prosíme, dodržovat pravidla: nečmárat nikde mimo povolené plochy, odstranit po sobě veškerý odpad. Dodržujte ostražitost! frekventovaná železnice!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Ala D. 03.05.2006 09:34
Ráda bych se dozvěděla nějaké informace, co že se to bude dít s Širokou ulicí. Slyšela jsem, že snad by se měla vydláždit kostkama a vybudovat nějaké schody. Zajímalo by mne co je na tom pravdy a kdy se to bude vše realizovat. Letos to asi už nestihnou, ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Heinrich 03.05.2006 09:32
Takže bez odpovědi, Mirko?
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mirka Melicherová 03.05.2006 09:21
Až někdo z Chrudimi Vám provede to, co mne a začne otravovat rodinu jako paní Nováková Lenka a nervovat rodiče a vyhrožovat trestními onznámeními, pak bych Vás ráda viděla v mé situaci a urážel jste Vy mne a to mne vůbec neznáte, co si o sobě vlastně myslíte???
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk Mirka Melicherová 03.05.2006 09:18
Tak to zjisti ty detektore.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk Mirka Melicherová 03.05.2006 09:17
To ví jen ten nahoře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk Mirka Melicherová 03.05.2006 09:17
Mysli si co cheš, hlavně už bych to vše ráda ukončila, napište zase jiné téma a strefujte se laskavě zase do někoho jiného.
Díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Administrátor 03.05.2006 09:16
Máš pravdu, reklamu běžně do diskuse nepouštím, tahle mi nějak z časových důvodů unikla mezi prsty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 03.05.2006 08:58
Pobavíte se Vy vážená dámo, která mi dělá zle doma, až na tebe vlítnu a dám ti přes hubu. S pozdravem Mirka, chystám se totiž co nejdříve do Chrudimi a na návštěvu Vašich rodičů též.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak mám pocit Václav Unar 03.05.2006 08:22
Nestačím se divit, co se s těmito, do určité doby docela seriozními stránkami stalo. Místo aby byly diskusním klubem, vyjadřujícím se k problémům města, zaplnily se žlučovitými, vulgárními osobními útoky. Prosím vás, přestaňte na tyto příspěvky reagovat,vždyť je to trapné a pokud se na tyto stránky dostane člověk odjinud, musí nutně získat dojem, že s obyvateli Chrudimi není všechno v pořádku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Mara 03.05.2006 07:05
To co se zde píše je 100 % LEŽ v následujících bodech : 1.cena Kouckého byla cca 5,2 mil, ale včetně programového vybavení k práci s digitálním územním plánem (ÚP) pro úřad (jeho cena činila cca 800 tis a nikdo další to takto v balíčku nenabízel, takže reálně byla cena cca 4,4 mil) - "vítězná" nabídka dle komise cena cca 4,2 mil - kde je ten téměř dvojnásobek ??? (když to spočtu i bez odečtu programů je rozdíl cca 23 %, jinak ale reálně byl 5%) 2. nejde o Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny ale ÚP celého města - velký rozdíl !!!

Ostatní je taková snůška subjektivních (používám záměrně autorova slova o kritériích) dojmů a jediné s čím lze souhlasit je výčet členů hodnotící komise. Píšu tohle ne abych se zastával že měl vyhrát ten či onen, ale aby bylo vidět jak a čím zde je argumentováno.

PS: jinak když jsem po cca 2 měsícíh otevřel tento chat tak se mi chce slovy genreála z Černých baronů ZVRACET Úsměv (tím nemyslím příspěvek na který reaguji, ale celkově)
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mexiko 03.05.2006 07:03
První článek byl ve slušné formě, to souhlasím. Byl jsem první, kdo jen upozornil, že by jste spíše měla využít sekci inzercí, která je taky bezplatná. Na většině diskusních fór jsou podobné příspěvky přímo pravidly zakázány.

Ale hrubě se mi pak nelíbily ty další příspěvky, především z vaší strany. Stačí si vypsat příspěvky seřazené podle času - tam je zcela jasně vidět, kdo začal první používat sprostá slova!!

A hodiny strávené u počítače vám nezávidím, sám podnikám a trávím u počítače také spoustu času. Při hledání aktualit a právě na diskusních fórech o různých oborových problémech.
Proto mám přehled, jak jiná fóra fungujují a že by podobné příspěvky byly mazány - jako reklamní nebo obsahující nevhodná slova.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mexiko 03.05.2006 06:56
Byl jsem sice teď pár dní pryč, to je pravda. Ale byla to kratší doba, než jsem přestal reagovat. Protože reagovat na vaše příspěvky pro mne nemá význam a je to jen ztráta času. Na ty první příspěvky jsem reagoval jen proto, že mne naštvalo, jak urážíte Chrudim a její obyvatele jedním šmahem.
Ale nebojte, ty traumatické výlevy pořád sleduju!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. Mirka Melicherová 02.05.2006 23:58
Máš recht. Mirka, taky se musím snažit a nikdo mi nic nedá, co si neukradneš, to nemáš, chceš rodinu a byt, tak si vem dluh tak melounek by to spravil a když nechceš, kup si stan, píchni si ho za barák na pískoviště a tam si zařiď rodinku, asi to taky udělám. Má recht.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. Mirka Melicherová 02.05.2006 23:56
Jsou všude, protože převlékli kabát a dnes sedí v ODS a ČSSD, typická česká povaha, kam vítr, tam plášť.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. Mirka Melicherová 02.05.2006 23:54
Můj děda, když jěště žil mi zase vyprávěl o tom jak byl nuceně nasazený v Německu a pracoval v pracovním táboře a o fašistech jak na lidech dělali v koncetrácích pokusy, asi jsi z kulacké rodiny, viď nebo co tě sere, napiš nám, ale všichni vědí, že kdyby nebylo komunistů a Rudé armády a Rusů, tak bychom zde dnes nebyli, naše územní chtěl Hitler vyhladit a nasadit sem nordickou rasu, jsi blonďák jako pan Koch, který má zřejmé taky původce v Germánii, odpovídá tomu i jeho chování a manýry, možná bys prošel výběrovým řízením, Mirka, asi se ptáš těch špatných lidí, kulaků, kteří měli majetek a vykořisťovali druhé a nutili je, aby za jídlo a spaní u nich pracovali, ostatně zažila to jěště moje babička, která jěště žije, ptej se správných lidí, ikdyž nepopírám, že komunisté prý vraždili a zabíjeli asi měli proč.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. Mirka Melicherová 02.05.2006 23:46
Mirka Melicherová, Sametová revoluce rok 1989, kdy mi bylo 17 let a zavírali nás jako studenty na SEŠ, abychom nemohli demonstrovat a mi chtěli utíkat a utekli jsme sklepem ve škole.
Za pár dní demonstrovali i soudruzi učitelé, jenž nám vyhrožovali postihem za opuštění školy a mávali vesele rukama a převlékali kabáty, fakt je že za socialismu jsme nemohli cestovat kamkoli a kdo dnes neokrádá druhé a nemá prachy, tak na ty banány stejně nemá, ačkoli ty fronty na ně stát již nemusí.
Dnes je mi 34let nemám jěště rodinu, děti ani vlastní byt, jelikož neokrádám druhé a živím se poctivě a trénuji tenis.
Protože na to prostě nemám, abych si v Praze koupila byt za 2 melouny, proto nesnáším všechny, jenž podvádějí a okrádají a ti z toho TK Chrudim, to je jako pěst na oko, pan Koch má barák a nové auto a může své příjmy doložit???? A o jiných radši nepíši, je to síla, hnus a bída, ale můžemme si za to sami, protože volíme samé hajzly. Volila bych komunisty, kdybych věděla, že nebudou znovu znárodňovat, protože podnikám v tenise, ale neokrádám lidi, proto žiji normálním platem, takže si nemohu cokoli dovolit, je to těžké.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Mirka Melicherová 02.05.2006 23:35
Tak se ptej, dýchám kyslík jako ty a vzduch nemůžu otravovat a neptej se na blbosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... Mirka Melicherová 02.05.2006 23:34
Koukám, že sem omylem vlezla na stránky fašounů a jejich přitakávačů, již jste byli někdy v Terezíně, pokud ne, tak Vás tam doporučuji všechny, co jste psali zavřít na 2 měsíce o chlebu a o vodě a oni Vás ty fašounské řeči přejdou. S pozdravem Mirka.Možná, že si budete rozumět s panem Kochem, jehož manýry zavání touto demagogickou a prahistorickou filozofiií. Světu Mír. A fašouni nechť se srocují v koncentračních táborech. Aby trochu poznali minulost a čemu vlastně fandí, já jsem si říkala, že ten Mexiko, bude od Hitlerjugend, magor.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mirka Melicherová 02.05.2006 23:26
Asi si to netroufnete, když tam máte poloviční platy, než mi v Praze, jinak pro Vaši informaci trenér 1. třídy trénují za 350Kč - 500Kč ja 1 hodinu, tak mi to nezáviďte, ten tenis je dřina, a já na tom kurtě stojím od 8 let je mi 34 let, ty asi někde děláš za 50Kč hrubého a jsi nasraný, holt, kdo umí, umí, kdo neumí, ten čumí.
Díky za příspěvek, ikdyž šeredný, ale přeci. Mirka, dám ti slevu a pojeď na Seč se soustřeďovat, tam to bude super nebo pojedeš s místními 50 letými trenéri kamsi do horoucích pekel??
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny shot 02.05.2006 23:18
Myslím, že pan starosta jen hledal spřízněnou krev a rád si přidá své polínko. Chrudimská volba se skutečně ukázala, ale odchází z ní členové, kteří s podobným vývojem nesouhlasí. Ovšem jako Atreid určitě víš, že žádný strom neroste do nebe. To se týká zákulisí Chrudimské volby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mirka Melicherová 02.05.2006 23:17
Já jsem zde neposrala nic, a kdybych byla ve vedení klubu, šéftrenérkou a mít jiné funkce, vážená osobo, jinak by bylo na tenise a chodily by tam talentované děti a ne zbohatlíci, co mají nafrněné rypce a neumí ani pozdravit, byla by tam hala na zimní hraní za 2,5 mil Kč, tak napište konkrétně co jsem v Chrudimi posrala za mých 32 let žití, ale aby jste se pak Vy z toho nezasrala. S pozdravem Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. shot 02.05.2006 23:17
Ale jsou to skutečně zbytečně vyhozené peníze. Docela by stačily dva či tři vyvýšené přechody jako u Stadionu. A vše za pár tisíc.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mirka Melicherová 02.05.2006 23:14
Kolik platíš za trenéra, ty na něj vůbec nemáš, chudinko, viď já ti dám slevu. Mirka. Taky souhlas.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mirka Melicherová 02.05.2006 23:12
Vážená 300Kč za hodinu pro trenéra 1. třídy je zcela normální cena, horší je, když si tuto cenu účtuje pan trenér Marek se svou 3. třídou nebo pan Bílek, který prý už chodí o berličkách, hlas vichřice podoba, já jsem mu to říkala, Lomykare, Lomykare, do roka a do dne a on tam seděl ožratý jako cyp na tej židli a svalil se na zem pan Prezident, bývalý, TC Chrudim, a tak nám tedy sdělte kolik platíte za trenéra Vy a jakou má kvalifikaci a urážíte Vy hříšná nádobo. Nebo patříte mezi ty pracháče jenž mají netalentované děti a cpou do nich prachy horem dolem, aby pak stejně zjistili jako pan Koch se svým synáčkem Ondřejem, že místo tenisu můžete hrát kuličky za Pákistán, na to možná vlohy máte, ale ne na závodní tenis, tak se nám představte, abychom věděli, kdo nám píše, čím jste, jaký máte příjem, tak nežvaňte blbě, když tomu nerozumíte. V Praze si zůstanu, co v Chrudimi koukat se na morový sloup na náměstí nebo snad na Vás???
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 23:01
Hele Mexiko, já neurážím lidi z Chrudimi, ale lidi, kteří mi opravdu ublížili, tobě se to, co mně zřejmě nikdy nestalo, tak proč urážíš mne, když o tom nic nevíš, já jsem pak nucená na to reagovat a urážet tebe, není to zbytečný??? Tak co sa sakra do toho pleteš. Starej se o sebe a Chrudim rozhodně není poklidný městečko, jsou tu pomluvy, závist a lidi, kteří tě dokáží zničit, když jsi lepší než oni a když jim lezeš do zelí a jedná se o velký prachy. Ty si myslíš, že mi to není líto, že jsem musela doslova utéct do Prahy, aby mi dali pokoj, zažils to někdy vůbec, tak se nám představ jménem a napiš něno o sobě a možná budeš psanec jako já, jěště, že ta Sibiř je daleko. Tak neposuzuj věci a neodsuzuj člokvěka, když o tom nic nevíš, buď tak laskav, neboť kdybys se mnou zašel na pivko, po pár hodinách bys o mne mluvil jinak. Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:54
Ahoj anonyme, mám chlapů kolik chcu a jebu kdy chcu a kedy sa mi zachce tož to trauma asi nebude to, že jsu svoboná neznamená, že mě nik nechce, třeba jsi mě chtěl ty a já nechtěla tebe, co ty na to???
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:48
Já trauma nemám, nevím jak vypadáš ty, ale o postavě to není, neposuzuj člověka podle toho jak vypadá, ale jaký je, jak se chová a jaké má srdce a trauma musíš mít ty, urážíš mne a to mne zřejmě vůbec neznáš a schováváš se za anonymi, to se stydíš za sebe, své jméno, trauma jsem měla jednou, když mne na kole zachvátil autobus a ujížděla jsem policajtům , kteří mne i přes mou postavu nemohli dohonit 2 auty. Měj se Mexiko a piš lepší příspěvky nebo jsi socka na podpoře a jen napadáš schopné lidi????
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:43
To fakt nejsem já Mirka Melicherová, víš anonyme, já si dělat reklamu nemusím, já mám klientů strašně moc, a když večer lezu z kurtů a pak po 24h usínám a usmívám se nad příspěvky z Chrudimského portálu, tak mi ty tenisáky běhají před očima a vše co jsem napsala je přísahám nebo se propadnu do západního Německa, pravda. Děkuji ti za kulturní vložku ,anonyme, napiš zas a pořádně to rozjedem.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:39
Hele Mexičane ty jsi ten hekr, nebo pokr a čím trpíš ty. Já jsem naprosto v pořádku a schíza si jěště pár let počká, ale ty prejš máš ten nějakej Aids, fuj tajskl, tož místo děvy budeš muset použít ten no vysavač. Díky za příspěvek.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:35
Sestra je skvělá děva a já tež děkuji za příspěvek, když neznáte minulost, neposuzujte raději přítomnost.
Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:31
Haló Jene, přijeďte do Prahy uděláme velkou točnu do Karlštejna, na Slapy, Orlík a Zvíkov a na Říp, kde věštila ta Sibyla nebo že by Libuška, no já nevím, já jsem prý na toho psychologa prý zralá, tož nevím ogare, ale doraž dotlačím ťa na Říp. Vůkol Prahy jsou nádherná panorámata. Ahoj. Miluna.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:28
Toť já tě taky poznám dobře Jene z Rokycan, díky za příspěvek a malou podporu nevěřícím Tomášům a těm, kteří mi nadávají a uráží a posílají k Chocholouškovi s mým studiem na VŠ. Ať žije Jan z Rokycan.
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:26
Díky já to unáším až na to, že paní Lenka Nováková psychicky vydírá mé rodiče a vyhrožuje trestními oznámeními, já se taky bavím, ale proti normálním borcům z Chrudimi, kteří jsou v poho a nepolívají mne vodou a nejezdí mne do Prahy pomlouvat jako pan RNDr. Zdeněk Koch, který si myslel, že tím získá investora na svou stranu a halu za 2,5 mil. Kč, jen to vše zkazil. V podstatě bývalá pošťačka nosila poštu velice rychle a spolehlivě, dá se říci jako motorová myš. Děkuji Vám za příspěvek a Váš názor, Mirka Melicherová
Reagovat na tento příspěvek
 
a pro pí Melicherovou Mirka Melicherová 02.05.2006 22:21
Jasně, že mám vejšku a houpu se z vejšky na špagátu, tak si to ověř na FTVS-UK Praha, děkuji ti za milý příspěvek na můj dopis a co takhle tenis v Chrudimi, rozpoutala jsi toiž obrovskou aféru urážek, nadávek a výhrůžek, tak až budu v Chrudimi a jestli se mne už nebudeš bát, zajdem na kafčo jo, já se těším jako malá holka, a co ty???
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mirka Melicherová 02.05.2006 22:15
A jěště něco Mexičane, napsala jsem slušný článek A co takhle sport v Chrudimi a tenis a rozpoutala se obrovská aféra okolo mé osoby, urážky i ty jsi psal, vyhrožování mým rodičům a psychické vydírání paní Novákové L., takže jste si začali vy a já se bránila, nepleť si pojmy s dojmy. Zdraví Mirka Melicherová a napiš nám jak je v Mexiku?
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Mirka Melicherová 02.05.2006 22:10
Hele Mexičane, už ses vrátil z Mexika, že se zase do mě navážíš, portály jsou proto, aby se psalo, inzerce proto, aby se inzerovalo kde se dá a pokud možno zdarma, neboť bychom se mi podnikatelé a malí živnostníčči nedoplatili. Takže mám rozházenou reklamu, všude kde to jde a kde mi ji nechají nebo mi snad závidíš i ty hodiny práce na počítači s psaníám inzerátů a registrováním webu do katalogů, vyhledávačů a portálů, tak nám napiš co máš za práci a neschovávej se pořád za anonymi, když už máš hloupé narážky. Abych konečně věděla, kdo o mě píše ty urážky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 02.05.2006 20:42
Vážená paní Nováková, tak si nechte od pana Ladislava Marka ukázat živnostenský list na provozování tenisové školy, pokud vlastní 2. nebo 1. trenérskou třídu jistě Vám rád tento doklad ukáže, na Českém tenisovém svazu je pan Marek Ladislav zaregsitrován pod 3. trenérskou třídu, která nestačí na to, aby si trénováním vydělával peníze. Když ty poměry na tenise zhnáte po 20 letech tak dobře, hlavně je znám já, když na mne pan Marek lil vodu, aby se mne zbavil a sám mohl trénoat načerno. Ostatně živnostenský´úřad si to v brzké době zjistí sám a finanční taky.
S úctou Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 02.05.2006 20:37
Hele Buclíku oni ti na to nemůžou odpovědět, protože mají z ostudy kabát. Vyhodili mne proto, že mi záviděli jak umím tenis, 1. trenérskou třídu a že jsem chtěla vylepšit podmínky a poplatky v klubu. Nikdo mne nevyhodil, odešla jsem sama, ale za mými zády mne vyloučili z klubu a pak mi pan Verner poslal dopis o vyloučení domů do schránky. To je vše. Dík za příspěvek. Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 02.05.2006 20:32
Jsem téhož názoru, jenže milí chrudimští přátelé mne pomlouvají i v Praze a psychicky vydírají a otravují rodiče, takže to zřejmě stejně nakonec skončí u soudního řízení, protože jich mám už plné zuby. S pozdravem Mirka Melicherová.
Onlouvám se všem, že jsem svým příspěvkem a co takhle tenis v Chrudimi rozpoutala takovou aféru. Alespoň vidíte, co je v Chrudimi za lidi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 02.05.2006 20:29
Vážená paní Lenko Nováková, buďte tak laskavá a přestaňte otravovat mé rodiče, vyhrožovat trestními oznámeními, se mnou je domluva normální, máte telefon, můžete mi kdykoli zavolat na tel. 775 030 846, pokud se mnou chcete mluvit, nerada bych navštívila Vaše rodiče a Vás osobně už ve Vaší lékárně teprve ne.
Mysím si, že by to byl velký mazec. Nemáte psát na portál, sama jste tam někomu vyhrožovala, tak laskavě nestrkejte nos, do věcí, do kterých Vám nic není. S Vaším bývalým mužem Pavlem jsem vždy vycházela velice dobře a on byl jeden z mála lidí na tenise, který se mne zastal. Proto ho nemám důvod pomlouvat, tak se laskavě zklidněte, do jeho rodiny už přece dávno nepatříte.
Paní Khailovou jsem nikdy neurážela a viděla jsem jí naposledy v roce 1995. S pozdravem Mirka Melicherová mladší.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 02.05.2006 20:23
Mně stačí, co o tom slyším v televizi, hloupá jste Vy, tak laskavě nikoho neurážejte vážená paní nejsem tak omezená jako paní Lenka Nováková, abych chodila za jejími rodiči, otravovala, psychicky je nervovala a vydírala a hrozila trestními oznámeními, je pěkně ubohá a co se o ní psalo, byla zřejmě pravda, je mi to srdečně jedno. Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pro administrátora Administrátor 02.05.2006 18:24
Myslím že to není třeba, oba postižené jsem již kontaktoval, falešné příspěvky jsem zrušil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru PharmDr.Nováková Lenka 02.05.2006 18:21
Marie, děkuji Vám. Dr.Nováková
Reagovat na tento příspěvek
 
pout holy 02.05.2006 09:43
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106  105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.