Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi tohos 06.06.2006 17:59
nechtela bys dat uz pokoj,prosim!!!! kdyz bydlis v Praze,tak pis na jejich stranky a ne sem. dekuji za pochopeni a vytrat se Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi kwaj 06.06.2006 14:09
jdi s tim do pr....
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzkaz panu Robertu Mlejnkovi z policie Mirka Melicherová 06.06.2006 13:56
Pane Mlejnku, jak zjistíte, kdo psal tento článek, zase budete obtěžovat členy rodiny Mirky Melicherové a vyhrožovat, že ji předvedete v poutech, odsoudíte bez její účasti u soudu. Co si o sobě vlastně myslíte, že jste????? Jaké máte důkazy, kdo píše články na tento portál, nemáte nic, tak neotravujte nebo změňte povolání a vraťte policejní průkaz. Jinak máte totiž pořádnou ostudu na Inspekci Ministerstva Vnitra. právě tam míří stížnost na Vás a na Chrudimskou policii.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Heinrich 06.06.2006 12:39
Kdo seje vítr, sklízí bouři..........
H
Reagovat na tento příspěvek
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi Georgina 06.06.2006 12:36
Noviny Chrudimska opravdu ne...před rokem jsem jim psala mail s dotazem, jestli nechtějí napsat o jedné akci a ani se neobtěžovali odpovědět...Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Mirka Melicherová 06.06.2006 12:19
Policie v Chrudimi neustále obtěžuje členy rodiny Mirky Melicherové. Nemají žádné přímé důkazy proti Mirce Melicherové, kvůli údajným článkům na portále Chrudim. Lenka Nováková podala trestní oznámení za pomluvy - je vidět, že pro pravdu se každý zlobí. Bude se psát stížnost na Inspekci Ministerstva Vnitra proti obtěžovatelům z Chrudimské policie, kteří zřejmě nemají nic jiného na práci, než otravovat slušné lidi. Za to Vás platíme z našich daní??? Myslím si, že hloubková inspekce z Ministerstva Vás jistě zaměstná více, než jméno Mirka Melicherová. Je to neuvěřitelné, co se v tomto státě děje po Sametové revoluci. Navíc je známo, že se Mirka Melicherová v Chrudimi nezdržuje již 5 let a je v Praze a že je jí nějaká Chrudim srdečně ukradená i s lidmi, kteří jí tak ublížili, pomluvili ze závisti a jak je vidět, nedají jí pokoj doposavad. Tak má podat taky trestní oznámení na všechny ty lidi, těch by bylo asi 50. Tak co na to občané města??
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby 2006 šikula 06.06.2006 09:35
Nevím o tom, že bychom si spolu potykali, že mě oslovujete " Hele". Chápu Váš názor,vždyť jsme v demokracii a každý si může svůj názor vyslovit. Doufám, že každému z nás jde o to, aby jsme se cítili v naší zemi dobře.
Přeji hezké dny.
Reagovat na tento příspěvek
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi Administrátor 06.06.2006 08:59
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi Mexiko 06.06.2006 07:31
Noviny Chrudimska je kapitola sama pro sebe a na dlouhé povídání. A k nepochopení. Maximálně vyjde v pondělí po akci pozvánka nebo jen pár-řádkový článeček buď bez fotky či s nerozeznatelnou miniaturou.

Lepší se bude obrátit na MF Dnes, Český rozhlas Pardubice a na www.chrudimka.cz. Tam jsou novináři vstříčnější a se zájmem o podobné dění.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby 2006 shot 05.06.2006 22:25
Hele, neotírej se o stranu a vládu. Vždyť pan Paroubek dělá vše pro naše dobro. Podobně jako pan starosta Libý. Jenom tací tupci jako já, to nechápou. Jediná smůla je, že nejsou v jedné straně.
Líp by se mi volilo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Starosta a volební výsledek shot 05.06.2006 22:25
Mám pocit, že jsi velký optimista. Ještě jsem neviděl kapry vypouštějící si rybník. Oni se nějak dohodnou. A nic se opět neudělá, žádné reformy nebudou, jen se všichni budou bít v prsa a říkat, koalice, opozice (dosaď dle potřeby) nám nic neumožnila. Na čem se ovšem shodnou napříč politickým spektrem, to bude navýšení platů pro poslance. A 4 roky budeme živit zbytečných 200 poslanců, k tomu připočti ministry a senátory. Jo, to budou daně.
Reagovat na tento příspěvek
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi Tomáš Brůna 05.06.2006 20:01
Dobrý den, snažím se kontaktovat všechny, kdo má chuť povzbudit nebo se nechat motivovat, atletikou tělesně postižených. V Chrudimi v sobotu 15.7. od 10:30 hod. bude k vidění exlusivně atletika vozíčkářů. Jedná se o celorepublikový závod zařazený do Českého poháru, kde budou k vidění sportovci z mateřských klubů z celé republiky, většina nás reprezentuje na mezinárodních závodech a je mezi nimi deset paralympiků. Pokud budete mít zájem se přijít podívat, jak ...JE T MOŽNÉ!! budete určitě překvapeni, jakých výkonů jsou schopni tito sportovci předvádět. Obracel jsem se na Noviny chrudimska o annonci této akce, ale ještě jsem nedostal žádnou odpověď. Proto používám tuto formu, doufám, že to naši novináři pochopí a v případě zájmu mě odpoví na zaslaný email 4.6.2006.
Děkuji za projevený zájem a věřte, že je na co a koho, koukat!! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
ZJISTI SVÉ IQ zora 05.06.2006 12:56
Rekla bych ze ano...
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby 2006 šikula 05.06.2006 06:21
Po vystoupení Jiřího Paroubka, který neunesl porážku své strany jsem se zděsila.Hodně mi to připomělo diktaturu.Já nejsem nikoho přisluhovač a nikdo mě neovlivnil. Svobodně jsem se rozhodla koho budu volit a žádná aféra a media mě neovlivnila.Co by mě mohlo ovlivnit je jedině ystoupení p.Paroubka a ten , kdo ho volil by se teď měl chytit za nos.
Doufám,že budeme my a naše děti žít v demokratické zemi a nebudeme se stydět za naše politiky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Starosta a volební výsledek Max 04.06.2006 21:41
Hm, ale je tam. A za pociny na radnici nebude kvuli dozivotni imunite jiz nikdy trestne odpvednej...
Naopak to preji te kanidatce za nim, kterou kvuli takovemu looserovi posunuli dozadu a ona ziskala neuveritelnej pocet preferencnich hlasu. Stejne by me zajimalo, kdo stoji za prekvapivou kandidaturou Libyho na lidra v PCE kraji...! Bud jak bud, do roka a do dne budem zase volit!

Servus

Max


Reagovat na tento příspěvek
 
Starosta a volební výsledek shot 04.06.2006 21:23
Na volební jedničku docela neúspěch, nemyslíte? Do parlamentu se z prvého místa na kandidátce dostal s odřenýma ušima. O 0,07 % oproti poslednímu, čtvrtému, který se tam dostal. Jak říkám na volební jedničku, žádná sláva.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZJISTI SVÉ IQ MIREK 04.06.2006 19:30
Tento test je určen voličům komunistů a paroubkovců?
Reagovat na tento příspěvek
 
ZJISTI SVÉ IQ ketiketa 04.06.2006 13:32
Reklama ..... Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Na Větrníku Sniper-20 02.06.2006 23:15
Sámoška dole je na nic,je v podstatě dražší a malý výběr zboží.Je to tak pro důchodce co poblíž bydlí.Tu Billu co postavili pod nádražím měli postavit právě Na Větrníku na tom place.Ve měste je takových obchodáků dost,ale tam,kde je to potřeba tam není takřka nic pořádnýho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. stb 02.06.2006 21:19
Doufat ? Už je pozdě.... to nebyl dobrý nápad.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. divokej bill 02.06.2006 10:50
vsadím na ODS a budu doufat, že jsem se nesplet
Reagovat na tento příspěvek
 
Na Větrníku ANO 02.06.2006 08:26
Sámoška dole u pošty nestačí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Na Větrníku Sniper-20 02.06.2006 02:50
Docela by mě zajímalo,jestli se v budoucnu postaví nejaký menší Market na plácku před restaurací Na Kopečku-Na Větráku.Myslím si,že spousta lidí by to uvítalo.Přece jenom chodit dolů do Kaufu nebo do Hypernovy to je slušný kus cesty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. stb 01.06.2006 20:32
Slušný určitě není lídr Libý a jeho parta.A to je pravda.


Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. Lebduška Josef 01.06.2006 16:49
To máte pravdu, ale kdo z těch na kandidátkách je ten slušný? Volby jsou už zítra.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. divokej bill 01.06.2006 10:25
Ne.
Kubice je z povahy svý práce nepohodlnej svědek už 11 let.
Dokonce ani teď, když začal štvát opravdu hodně lidí, tak na něj nikdo nic nevytáh, kromě jakešovskýho nesmyslu o spiknutí.
Některý topolánkovy přežblepty nasvědčujou tomu, že něco tušil už dřív, no a co? V tý zprávě jsou citovaný odposlechy i z letošního 15 května, výměna dozorujících státních zástuců (v kauze mrázek)proběhla tuším v dubnu, spisy, který kubice potřeboval začly hubnout taky v dubnu atd...
Těžko moh kubice tu zprávu napsat dřív a byl by úplně blbej, když už se rozhod na výbor (do sněmovny) jít, aby čekal x měsíců, než se dá do kupy novej výbor po volbách.
Ty starší věci, který ve zprávě jsou, už většinou tiskem proběhly (o šloufovi, grégrovi, barkový, grosovi a pod.), jak postřehlo víc už lidí
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. anonym 01.06.2006 08:28
Dobře, akorát se domnívám, že ten "průměrný zpohodlnělý Čecháček", od kterého se Váš názor odvíjí, je podle mě někdo jako já, Vy nebo 80 procent dalších obyvatel. To o těch líných Češích je především velké klišé (mediální zviditelnění menšiny flákačů, kteří tyjou ze sociálních dávek, a pochopitelně averze vůči cikánům). Většina lidí, které znám, maká do úmoru.

Chci tím jenom říct, že volba té jistoty nemusí být primárně motivována zpohodlněním a pohodlností to změnit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. Mexiko 31.05.2006 22:42
S tím, že je teď moderní volit pravici po předchozích levicových úletech mi přijde, vzhledem k volebním prognózám, poněkud nemístné. Spíše se domnívám, že volby bohužel dopadnou ve prospěch KSČSSD, neboť sklidí plody svého dlouholetého působení.

Co mne k tomuto názoru vede? Především to, že jako živnostníček pracuju pro několik firem a musím se docela snažit, abych si vydělal na živobití. Ale pořád mám ještě dostatek času na to, abych se koukal kolem sebe. Za roky budování světlých zítřků komunismu si naprostá většina lidí zvykla, že je jim stranou určená práce či funkce a o nic víc se starat nemusí, maximálně si pak vystát frontu na pomeranče, banány či toaleťák, nebo sehnat řemeslníka na "melouch". Po relativně krátkém pravicovém experimentu o nápravu (ti kdož jsou aktivní a podnikaví, nechť se mají lépe(ale nemám na mysli ty na Bahamách či Seychelách)) opět ale přišel levicový útlum s docela příjemně hustou sociální sítí - vždyť si uvědomte, kolik lidí se odnaučilo si vážit práce a spoléhá na nejrůznější dávky a bakšiše. Už jste se zamysleli, proč bývají hospody plné už od dopoledne a jestli někdo pořádně pracuje, tak to jsou ukrajinci a bulhaři (a když jsem je viděl pracovat, tak před nimi smekám sombréro).
A představte si průměrného zpohodlnělého čecháčka, koho bude volit - zda nabízenou jistotu a prosperitu, bezplatné školství a zdravotnictví - čili jistotu lenošivého života, a nebo snad bude volit to, že pokud si bude chtít dobře žít, tak že bude muset pracovat a být aktivní.

Jenže - ikdyž bude zdravotnictví či školství bezplatné, tak to ale stejně někdo bude muset zaplatit - čili buď budou muset být vyšší daně, nebo poroste zahraniční dluh a nebo to bude v mezích finančních možností a bude vše na nízké kvalitativní úrovni.


Tak popřemýšlejte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. shot 31.05.2006 22:32
Vaše hodnocení má jistou logiku. Ovšem podle mne, postrádá odpověď na základní otázku. Proč takový odklon? Jaký důvod tenkrát měli a nyní mají voliči pro změnu? Myslím že jedna odpověď je nabíledni. Jsou znechuceni tím co se děje. Jsou znechucení tím, co čelní politici předvádějí. Jak místo aby měli vize a plány co dělat, jak z problémů ven, předkládali koncepce a pracovali na jejich naplnění, bezostyšně preferují své zájmy na úkor zájmů ostatních , na úkor této země, na účet jejich obyvatel, na účet budoucích let. Kolik bylo například schváleno zákonů, které nedoznaly brzké změny? A nové změny změny? Domnívám se, že lidem také vadí manýry politiků připomínající období vlády komunistů.
Ano ekonomice se daří. Ale po letech tučných vždy přicházejí roky hubené a většina rozumných lidí si nedovede představit vedení společnosti těmito politiky v letech špatných. Jak to, že v letech kdy se daří, vzrůstá státní dluh, není přebytkový nebo alespoň vyrovnaný rozpočet, kde jsou nějaké úspory pro budoucnost? Navíc různé kausy s kakaem, pozemky, ve zdravotnictví a prodeji státních podílů mnoho důvěry také nepřidají. Ono to obdobě to platí i pro Chrudim. Z čeho bude žít v budoucnu, když město nic takového co přináší zisk nemá. Co bylo možno prodat je prodáno, co bylo možno utratit je utraceno. Prostě po nás potopa. Proto voliči hledají změnu a hlavně to nahrává různým extrémistům. Je pak jednoduché přijít s nějakým populistickým řešením palčivých problémů a získávat body. Ano existuje zde jisté opakování, ne ovšem dějin, ale nedostatku vyzrálosti politiků i jejich voličů. Tehdy přerušila kontinuitu válka, nyní se promítá přerušení kontinuity způsobené vládou jedné strany.¨ Proto nechci volit politika jako je p. Libý. Politika, který nemá žádnou vizi ani koncepci a jediný jeho plán je získat pohodlné křeslo v parlamentu a přístup k dalším možnostem rozhazování státních peněz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. anonym 31.05.2006 16:55
Opět a opět se mi i prostřednictvím tohoto fóra potvrzuje silná pararela podobného vyosení politického kyvadla mezi novodobými dějinami Česka po roce 1990 a druhou polovinou 40.
let 20. století.

Tehdy těsně po válce bylo moderní a progresivní volit komunisty. Byla taková doba a komunisti byli nositelem tehdejších ideálů, odrážejících odmítnutí ultrpravice (fašismu) a vlastně i celé 1. republiky, která k válce směřovala.

Dneska je bohužel úplně stejně moderní a progresivní volit ODS.
Taková je doba. ODS jako nositelka zářných zítřků budování (v tomto případě kapitalismu) a věčného přátelství se svobodným trhem (na věčné časy a nikdy jinak, pochopitelně), opět jako logická reakce na čtyřicetiletou ultralevicovou totalitu.


Co se týče té militantnosti, zahleděnosti a tunelu před očima prožívá česká společnost opravdu deja vu. I když přehoupnuté na jinou stranu politického spektra. Místo rozumu a vystřeďování argumentů tady máme opět vášně, nepodložené mýty a do jisté míry i zášť ke všem, kdo smýšlí jinak.

Ještě podotýkám, že nejsem antiódeesák. ODS patří mezi těch několik (málo) stran, které jsem ochoten pozítří volit. Ale naštěstí nejsem taková šílející (bloňďatá) fanynka, jako mnozí, kdo sem píšou.

Fašisti, komunisti a další diktátoři vyrůstali právě z těchhle radikalistických, myšlenkově militantních a nekompromisních pozic. Kdybychom nežili v euroatlantické civilizaci, ale na středním východě, z některých ze zdejších pisatelů by byli ideální adepti na sebevražedné ovečky Al Kaidy a jim podobných.

Sejdeme se u voleb!
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. Kucera Martin 31.05.2006 16:13
Ods je jedinná ktera to mysli z lidmi dobre,to co vytvari Paroubek je smesný.voilte Ods pro lepsi zítřky!!!!!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" Heinrich 31.05.2006 11:15
Shote, pozor, pozor, važ slova.....! Nebo, pokud se odhalíš, můžeš od ODSáků dostat takový záhlavec, až Ti odletí hlava....
A bude to jejich čistě, ryze jen a pouze soukromá záležitost se slovy, že si to zasloužíš! Takže, fakt bacha! 8-))
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" Ala D. 31.05.2006 09:49
Mě přijde, že jste z jiné planety nebo naprosto naivní občan. To co jste napsal snad ani nemůžete myslet vážně. Politik a hledat úsporná východiska.
Dlouho mě nic nerozesmálo tak jako váš příspěvek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 31.05.2006 06:26
Když budu volit Zelené nebo Cibulku,tak posílím Paroubka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. stb 30.05.2006 23:34
Ty chceš rovnou daň ??? Ty mě překvypuješ....podívej se na slováky, ty mě každej den v práci brečej....mléko za 20, máslo za 40....a ty platy....ODS už tu byla a šanci měla a jak to dopadlo...tunel a ještě ktomu republika šla do kelu..... Klaus brečel u komunistů aby mohl být alespoň prezidentem.
Myslíš, že daňové prázniny je dobrá modrá volba...spíš omyl....ptáky bych být tebou do urny neházel.....ale rozhodni se sám.
Ciao...hodně štěstí a šťasnou ruku při té volbě.
Apropó: tyky jsem přiotráven naší politickou scénou, ale Ty to ještě zvaž, díky.

Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. shot 30.05.2006 22:55
Myslím, že je škoda, že padla jenom jedna facka. Bylo tam více lidí, kteří by si jich pár zasloužili, nejenom Rath, ale i sám Macek. Jinak v tom všem jde především o to, kdo bude mít pod palcem ony miliardy plynoucí do našeho zdravotnictví. Bohužel než doplynou tak se jich cestou hodně ztratí.
A ta pravda uprostřed. Je především pravdou, že je to ČSSD která má momentálně největší problémy. Začalo to Svobodou, dnes to končí Paroubkem. A zítra? V ODS zcela jistě také nejsou svatoušci, ale tím, že nejsou vesla, mají omezenější možnosti.
Je to ČSSD, která se paktuje s komunisty, je prolezlá bývalými členy a agenty STB. V souvislosti s nadcházejícími volbami skoro závidím Nerudovi jeho problém kam se slamníkem. Poradí mi někdo jak volit? Nepůjdu-li k volbám nic to neřeší, volit zelené nemá smysl. Navíc oni smi jsou tak rozhádaní, že se rozejdou ještě do ustavení nové vlády. Rozum mne táhne k ODS, její lídr p.
Libý zase odpuzuje. Takže vidím jediné řešení, volit ODS a dát plný počet preferenčních hlasů kandidátům stojícím za ním.

Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" shot 30.05.2006 22:54
Úplně máš pravdu. Ale ovšem u nás v Chrudimi máme jinačí kabrňáky. 40 melounů klidně dáme z městského, nepotřebujeme státní. Komu a na co? No přece při vynikající koupi pozemků pro PZ. Dalších pár melounků proděláme při prodeji katastru, dalších pár připravujeme prodělat na Skřivánku, 30 jich zbytečně vyhodíme na nákup silnic v areálu TRA, dalších 10 zbytečně vyhodíme na předláždění Široké a vůbec nemluvím o plánovaném přeložení silnice na náměstí a platbách za různé studie a podobně. Na nějakou silničku pak už samozřejmě nezbude.
Kdo je takový kabrňák? Inu náš všemi milovaný a obdivovaný pan starosta Libý.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" logo2 30.05.2006 21:04
Tak se jen divím, kam až se diskuze dostala. Já bych chtěl jen kousek asfaltu, je mi fuk jestli od ODS nebo Balbínovy poetické strany. Do areálu bývalé Transporty jezdí dost zákazníků či pracovníků z firem ze západní Evropy. Podle mne víc než do Široké ulice. A vždy se diví, že nikdo neopraví silnici do továrny, která dává práci stovkám místních lidí a odvádí přinejmenším na daních z příjmu nezanedbatelnou částku. Pane zatím ještě starosto, prosím, zajeďte si někdy na Rozhlednu, a až budete v parlamentu, a bohužel vy budete, vzpomeňte při pravidelném "porcování medvěda" na pár miliónků na záplaty na silnici. V Hlinsku pan Vokáč už staví sjezdovku za 30 melounů od státu, co je proti tomu JEDNA BLBÁ KRÁTKÁ SILNICE !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. Max 30.05.2006 20:18
Tomu rozumim, nicmene to neni duvod k tomu tady bezhlave propagovat ausgerechnet ODS, stranu, ktera mohla (a mela)jako prvni s bolsevikama hned po "predavce" neco udelat. Misto toho jim dovolila, aby se dostali tam, kde dodnes jsou. A paradoxne az ted proti nim bojujou a v podstate si na tom postavili volebni program... Docela blby, no jo, holt politika!
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 30.05.2006 19:30
To není agitka.Měl jsem od soudruhů tolik zákazů, tolik omezení a nechci, aby to potkalo další generace.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. Max 30.05.2006 19:22
Hmmmm, zato agitku tady delas lepsi jak kdejakej aparatcik...
Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 30.05.2006 18:47
Libý,tak toho opravdu nemusím.Ale proč mluvíte jenom o něm.Což takhle Moučka?Tak to je ale kádr.
Tak si dejte pozor,nebo bude dělat starostu on.
Hlavně volte pravici.To jest ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. anonym 30.05.2006 15:36
Nezlob se, z tebe mluví ódeéesák tzv. typu apriori: soudíš bez argumentů, stejně jako MIREK, ale pravdu má prostě ODS HAHAHA!

Já nevím, jak to bylo. Nikdo z nás to nevíme. Indicie vedou opravdu k hodně zašpiněné ČSSD. Ale je příliš velkou náhodou, že se tohle provalilo tři dny před volbama, ehm ehm...

A indicie a novinový články jsou jedna věc, skutečnost jiná.


Ale abych se vrátil k Tvému argumentu o prodražení kampaně a úplatku k platu 40 000: Politika je - alespoň v případě Kubicegate - hodně špinavá hra, ať ji hraje, kdo ji hraje. A především, kdo se do těch špinavých her zamotá, není cesty zpět: Pak mu hrozí ta traverza na krku, kterou zmiňuješ, v obou případech, tak jako tak. Protože stát se pouhým svědkem, to je pak z aktéra hodně nepohodlný svědek, protože nikomu neodpovědný. A to je pak (zdánlivě) bezpečnější radši dál hrát "špinavou hru".

Nemyslíš?
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. stb 30.05.2006 15:07
Lidičky nebuďte libý, volte koho chcete, ale ne ODS...letiště, prům.zóna, prodej Balustrády, letní kino...vzpomeťe si na lídra, jeho postoje a názory !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. divokej bill 30.05.2006 15:07
zajímalo by mě, kolik by sis - při platu okolo 40 000 - nechal zaplatit za to, že si v lepším případě už v práci neštkrtneš a v horším případě skončíš s traverzou na krku na dně nějaký přehrady. řek bych, že by se ODS ta kampaň asi trochu prodražila...
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 30.05.2006 14:39
Možná je uprostřed.Ale kdo alespoň malinko uvažuje, tak nemůže volit ČSSD.Gauneři jsou všude.
Ale je tady doutnající komunistická nálož.
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. stb 30.05.2006 12:04
Nevolte ODS !!! O starostovi CR se už toho lidičky dost napsalo a pokud si ho zvolí nějaká strana jako lídra.....ta strana je k sdmíchu, resp. k pláči !!! Nevolím ODS a už vůbec ne p. Libého .
Volbám 3x ZDAR !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Návod,jak udělat pořádek v česku. anonym 30.05.2006 08:29
o tomhle bych si ale stejně tak mohl myslet i to, že je to špinavý předvolební podraz od ODS. Kubice, Kubice, takovejch lidí se dá podplatit...
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna ferdinand 30.05.2006 01:13
tu šanci ti nabízí Langr nebo Tlustý? No vlastně Libý,že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Mexiko 29.05.2006 22:58
ještě jsem si vzpomněl - uvědomte si, jak vysoko narostl státní dluh za poseldních několik let a jak vysoko narostla zadluženost domácností - vždyť každý z nás už nějaké té zahraniční bance dluží asi 62.000 Kč (tady si to nepamatuju přesně, třeba to někdo opraví) a každé SEDMÉ domácnosti hrozí exekuce kvůli dluhům (to si zase pamatuju přesně - článek v minulém týdnu).

A všechno to bude muset někdo zaplatit .....

COPAK TO NIKOMU NEDOCHÁZÍ !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Modrá šance nabízí utahování opasků a spoustu práce .... ale ta šance tu je !!! Zatímco poklidné spaní na pohodlných rudých růžích znamená trpké probuzení v posteli, která už ani nebude vlastní postelí!!!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110  109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.