Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Oprava věžového vodojemu v Novoměstské ulici Vaklaf 19.06.2006 08:13
Tento týdem se konečně po letech začne opravovat věžový vodojem v Novoměstské ulici. Věřím, že se tato památka z roku 1913 stane jednou z dominant Chrudimě - snad se k ní stavbaři budou chovat citlivě Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? Vaklaf 19.06.2006 08:10
... se omlouvám Tak to je fakt na ... ( nikam se nepoděly s tvrdým "y"
Reagovat na tento příspěvek
 
CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? Vaklaf 19.06.2006 08:09
Peníze za prodej VaKu se nikam nepoděly, jednoduše proto, že se žádný VaK neprodával (to jsou hrozný bláboly, co se tady dočtu).
VaK pouze prodal svoji provozní složku - tj. stoly, počítače, automobily, mechanizaci, aj. Infrastrukturní majetek - vodovody, kanalizace, budovy a technologie v nich - zůstal (a zůstane) majetkem VaKu.
Takže odpověď na otázku "Kam se poděly peníze za prodej", je takováto : peníze za prodej provozní části VaKu má VaK na svém kontě - nikam se nepoděli a sami vlastníci VaKu rozhodnou, jak s těmito penězi naloží - jestli je rozhodí do dividend anebo je vloží do obnovy vodárenské infrastruktury.
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena Vaklaf 19.06.2006 07:47
Kanalizace patří stále společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim. Jejím provozem se na základě dlouhodobé smlouvy zabýva Vodárenská společnost Chrudim.
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" Vaklaf 19.06.2006 07:45
Bydlím taky na Rozhledně a potvrzuji tvoje slova - je to šílený - jak ta silnice, tak ten provoz.
Nedávno jsem ale vidě projekt rekonstrukce této komunikace - její rozšíření (zkapacitnění), její dotažení do nové PZ a její nový povrch. Takže se snad i dočkáme.
To ovšem je jen jedna strana věci. Druhá strana je, že hlavní komunikace pro obě PZ (starou i novou) půjde opět přes město - čili městu se neulehčí - a Rozhledna bude ještě více zatížena dopravou než je tomu dnes. No a dnes už je to i tak dost hrůzný - jedoucí, stojící nebo různě projíždějící nákladní automobily už dnes dělají průjezd Průmyslovou dosti problematickým.
Pamatuji si - a není to dávno, že byl slibován silniční přivaděč "zezadu" PZ, ale sliby se slibují a průmyslové zóny se staví .....
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna shot 18.06.2006 21:40
Ano, je na tom kus pravdy. Je to opravdu markantní rozdíl, když v jiných městech obec vykupuje v předstihu pozemky pro budoucí obchvaty a přípojky k rychlostním komunikacím. V Chrudimi místo toho zbytečně předlažďujeme Širokou (ono by jí nikdo nejel být kolem Chrudimi obchvat), budujeme konstrukce tribun, utápíme peníze v předražených stavbách v PZ, draho nakupujeme a lacino prodáváme pozemky …. Je to opravdu o schopnosti a prozíravosti politiků a nejenom o těch na nejvyšších úrovních, ale i o těch na úrovni komunální. Díky tomu jaké máme politiky na komunální úrovni, nyní dokonce jeden bude v parlamentu, bude Chrudim město živelně se rozrůstající, město bez koncepce a město žijící pouze ze své bývalé slávy.
No ta červená vlna je jedním z důkazů, jak se v našem městě koncepčně postupuje. Dalším důkazem je třeba koncepce městského bulváru. Nejprve se schválí u obchoďáku parkoviště a pak se zjistí, že tam mají stát domy. Nebo se nejprve s velkou slávou zasadí památný strom a pak se kvůli výstavbě obchoďáku uřízne. Inu není nad koncepci, že ano pane starosto a P.K.?
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Lajos 18.06.2006 20:27
Jestli umíš číst, tak jsem svým příspěvkem chtěl upozornit na "jednu z mnoha možných příčin neustále ucpaného města". Takže označení za méně chápavého absolutně neberu, kdo ti dal právo každého, kdo vyjádří dle tebe odlišný názor označovat za debily? Souhlasím s tím, že mezi další příčiny patří - řidiči (než se kolona na zelenou rozjede, je opravdu doba, na kruhákách se bojej, přitom rychlosti jsou malé, takže celkem nic nehrozí), - chodci, kteří přecházej přechody po jednom (a řidič, kteří každému jednotlivému chodci zastavují), - neschopnost naší městské politické reprezentace prosadit výstavbu obchvatu města v lepším čase (už to dávno mělo být), - v celkovém současném globalizovaném životním stylu, kdy se Evropou převážejí rajčata ze Španělska, jablka z N. Zélandu apod, to vše kamiony, neboť železnice v celé Evropě řídí odbory a ne ekonomové, - neschopnosti veřejných přepravců (a neschopnosti politiků) nabídnou jízdní řády a podmínky takové, aby lidi nejezdili do práce auty, .. a tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna MIREK 18.06.2006 17:46
Tak ještě jednou ne pro blbce,ale pro ty,co jím to pomalejc myslí.Je to v řidičích.Amen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena shot 15.06.2006 23:03
Možná to bude způsobeno prodejem provozní části VAKu. Nikdo zřejmě neví komu to patří.
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena Jiří Skácel 14.06.2006 23:28
Jak všichni víme, Slatiňany nemají svou vlastní čističku a k čištění odpadních vod využívají chrudimskou čistírnu odpadních vod. Po letošní velké jarní vodě ale odpadní vody z kanalizace ze Slatiňan vytéká do Chrudimky vedle mostu přes Chrudimku dole pod nemocnicí. Takže by mne zajímalo, proč musí Slatiňanská špína kalit vodu řeky. Že by se někomu zastesklo po "starých zlatých časech" kdy Chrudimka při nízkém stavu vody připomínala spíše páchnoucí stoku?
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Lajos 14.06.2006 23:21
Jak tak na to koukám, diskuse o dopravní situaci se nám poněkud zvrhla do rudo-modré politiky. Chtěl jsem pouze poukázat na jednu z mnoha možných příčin neustále ucpaného města.
Schopnost naštelovat režim semaforů na křižovatkách podle mě není otázka politiky, ale pouze zdravého rozumu. Nicméně je pravda, že i pokud by fungovala zelena vlna, stejně pak člověk zapadne v zácpě na kruhákách.
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Jan Rydl 14.06.2006 08:13
 
Náš pan starosta shot 13.06.2006 22:07
Takže, jak to je Johanssone? Při návrhu prodeje VAKu nám pan starosta tvrdil a ty s ním, že je to ve prospěch obyvatel Chrudimi. Cena vodného a stočného prý bude nižší. Výsledek je takový, že platíme pomalu nejvyšší vodné a stočné v kraji 49,47 Kč, zatímco v Litomyšli 35,55. Že by to bylo tím že v Litomyšli dosud nikdo nevysvětlil zastupitelům přínos strategického partnerství?
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Max 13.06.2006 16:01
Takhel zblblej politikou ses od narozeni nebo mas uzeh? Neboj se, vsichni to s nami myslej urcite dobre...!
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Norei 13.06.2006 15:34
Pořád lepší modrá šance s Tlustým než zbídačení země prostřednictvím KSČSSD s www.paroubek.tv
Reagovat na tento příspěvek
 
CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? tohos 13.06.2006 09:56
to je naprosto normalni v tomhle meste. dalsi priklad je stavebni firma BW-stavitelstvi. tak se nam nako zadluzi u mesta na castku 3,5 milionu pri stavbe bytu Na Sancich. mesto ji cast dluhu promine (2,3 mil) a za zbytek oni jakoby zdarma udelaji nakou studii fotbalovyho stadionu Za Vodojemem. to uz se fakt clovek nestaci divit. takovyhle firmy a ji podobny by si ve meste uz nemeli ani skrtnout!!! jen ji ted priklepnete treba nakou dalsi zakazku (dalsi byty, opravu mestskych budov, stadion, hlediste,...), at maji nasi messti zastupitele zas promijet dluhy!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? shot 12.06.2006 21:41
A tak budeme mít v Chrudimi nové Široké schody. Za pouhých 17 melounů. K tom si připočtěme zbytečný a hlavně předražený nákup silnic v PZ, vybudování atletické dráhy, kanalizace v malé PZ a další. Město na to nemá. Bodejť by mělo, když draze nakupuje a lacino prodává. A tak si musí půjčit, jak se nechal slyšet p.
Řezníček. Údajně to město neohrozí, hrozivá je zadluženost 15% a více. Chrudim má pouze13%, nechal se opět slyšet p. Řezníček.
Ano, půjčky. Volby budou co nevidět, je potřeba se zviditelnit.
A co po volbách? Až úroky stoupnou? No, svede se to na staré zastupitelstvo, starou radu města a podobně. Jen se cudně pomlčí kdo o tom tehdy rozhodoval, čí ruka byla pro.
Vím, že je rozhodnuto. Přesto: páni zastupitelé, to si opravdu myslíte, že město může takhle rozhazovat? Že není pro jeho občany nic důležitějšího, než si půjčovat na atletickou dráhu? A jenom, kam se poděly peníze za prodej VAKu? Je to s podivem, na městě vládne ODS, ale manýry má jako ČSSD. Že by platilo ono jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou?


Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Agarwal 12.06.2006 09:01
HAHAHA! ))))) Fak mě vždy pobavíš.
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna shot 11.06.2006 22:41
Nic nového pod sluncem jsi nevymyslel. Jedině v Praze jsou inteligentní lidi. V Chrudimi je to horší. O tom nás již dlouho přesvědčuje jeden přispěvovatel, zkratka MM. Tvůj názor je takový jaký je možná proto, že ty tady po Chrudimi denně nepřecházíš ulici, tobě zde děti do školy nechodí, ty se zde občas nepotřebuješ někam dostat autem, ty sem jen přijedeš a jdeš na jedno točený. To je potom jiný náhled na věc. Takových politiků co rozhodují od výčepu jako ty, tady máme fůru.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 11.06.2006 22:32
To ano, jsou levnější řešení. Na každou stranu značka , jedna tak max, 3000 a pořádná MP (tu platíme stejně) která se bude starat o pořádek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice johhan 10.06.2006 21:31
Nebude to 10 mega,ale 17 mega.Řešení je opravdu více a levnějších.Třeba gumové retardery.To všechno,ale není řešení,protože veškeré nerovnosti i při 20km budou mít negativní vliv na statiku přilehlích domů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Administrátor 09.06.2006 16:05
iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice

Chrudimský experiment začne za měsíc Chrudim - Chrudim čeká experiment v historickém jádru města.


Za měsíc začnou dělníci dláždit Širokou ulici, vedoucí na náměstí v Chrudimi, kterou zúží a opatří šestnácti schůdky na zpomalení automobilů. Podle jedné verze povedou mořské vlny nebo jezdecké schody, jak se jim v Chrudimi přezdívá, k umrtvení středu města, zvýší hluk a koncentraci výfukových plynů.

Podle radních naopak už v říjnu nové úpravy zklidní dopravu, zvýší bezpečnost chodců a ulice bude navíc mnohem hezčí.

Chrudimští radní nyní rozhodli, že předláždění provede společnost Grano za bezmála sedmnáct milionů korun. Zda to byla rozumná investice, bude moci každý posoudit už za pět měsíců.
„Lidi se děsí, že to budou schody, ale budou to spíše šikmé nájezdy. Provoz bude jen nepatrně hlučnější, protože se bude sice jezdit po dlažbě, ale rychlostí třicet kilometrů v hodině.
Jet rychleji by bylo pro řidiče velmi nepříjemné. Systém šestnácti příčných prahů nebude umožňovat ulici jen tak přelétnout,“ uvedl místostarosta Chrudimi Jan Čechlovský.


Mezi lidmi v Chrudimi ale stále převládá menší či větší skepse.
„Myslím, že to znečistí ovzduší, protože auta tam budou zezdola jezdit na dvojku. Jsme patrioti zamilovaní do Chrudimi a bolí nás, když se děje něco nového. Třeba to bude nakonec dobré, ale osobně si myslím, že to je zbytečné,“ uvedl František Nový z Chrudimi.

„Před pár lety se tu opravovala vozovka, teď ji zase rozbijí a udělají místo ní mořské vlny,“ řekl podnikatel Pavel Smetánka.


Jisté je, že lidé budou mít od října k dispozici širší chodníky a snadněji budou Širokou ulici přecházet. Jízda po schodech navíc nepochybně odradí řidiče, kteří si přes centrum zkracují cestu.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: (dp)
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Jan Rydl 09.06.2006 10:47
Tedy se omlouvám a říkám: jseš kráva!
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Max 09.06.2006 10:16
On je žena (teda shot)... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna Jan Rydl 09.06.2006 08:07
 
Červená vlna shot 08.06.2006 21:43
Ale bacha, ptačí chřipka je na postupu. A u chrudimského modrého ptáka řádí fest, je tam už pár nakažených. A po volbách by mohli někteří i vypadnout z hnízda, bude se dělat pořádek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna shot 08.06.2006 21:43
A zkoušel jsi už někdy koukat jen doleva? Asi ne protože to by bylo mrtvých chodců či otlučených aut zastavujících před přechodem. Chrudimské kruháky jsou především malé, zejména Trávníčkovo kolečko na Bídě. Umožňuje totiž průjezd přímým směrem bez zatočení a naopak kamióny mají problém s vytočením.
Je to nešťastné řešení. Jediným řešením je urychlené vybudování obchvatu Chrudimi, ale nejen severním směrem, ale i západním. Ovšem náš pan starosta se po volbách bude „věnovat“ výstavbě rychlostní komunikace a na obchvat zase nebude mít čas. No a protože v politice brzdí také červená vlna s bankéřem Paroubkem a nevědomým donašečem Filipem, tak co by kdo dělal s červenou vlnou v Chrudimi. Jen si pořádně užívejme, vždyť ty zplodiny co dýcháme nejsou zadarmo a můžeme jen poděkovat panu starostovi, že se o nás tak dobře a nezištně stará.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi lady 08.06.2006 16:36
 
Červená vlna ANO 08.06.2006 12:12
Ale no tak! Kruháky jsou ucpané proto, že pokud jedu od ČSOB třeba k Modré hvězdě, tak kromě 2 kruháků mám po cestě i 6 přechodů pro chodce a taky proto, že aby projel jeden kamion přes kruhák, musí mít polovinu objezdu volnou (což je dost výjimka při současném provozu ve městě).
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna MIREK 08.06.2006 10:28
Kruháky opravdu nejsou špatné.Stačí ohleduplnost chodců na přechodech,ohleduplnost řidičů.
A to že je město právě na kruhákách ucpané je proto,že spousta řidičů vůbec tuto křižovatku nechápou.Zdržujou to právě že správně neblikají ,nebo se bojí,koukaj doprava místo doleva.
Stačí se postavit ke kruháku na chodník a chvilku pozorovat provoz.To je kabaret.A ještě když vypustěj Integrovku a mladí se vrhaj bezohledně na přechody,to je pastva pro oči.T o je najednou blbců v silničním provozu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna stb 08.06.2006 06:25
Představitelem města s przněnou dopravou bez koncepce je modrej pták, takže se nedivte, čekám kdy se v CR na semaforu objeví libově modrá !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Lajos 07.06.2006 21:54
Jděte už s tematem ohledně Mirky Melicherové do prdele, koho to tady proboha zajímá, už to vypadalo že se to na fóru uklidní a je to tu zase.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi kwajdan 07.06.2006 21:39
Tady je někdo sprostý hulvát,že se tak vyjadřuje o našem krásněm městečku.Fuj!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Agarwal 07.06.2006 18:58
Co to je, něco takového tu už bylo, asi má dejavu?
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi MIREK 07.06.2006 16:41
Buď rád,že tady nečetuje soudruh hitler paroubek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi lady 07.06.2006 13:48
Hele, Mirko, dyž seš na kurtu 10 hodin denně za hodinu máš 500 kč a trénuješ jako 1. trenér reku 6 dní v tejdnu, to vyděláš 120 000 kč za měsíc, co ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Červená vlna vutdream 07.06.2006 13:04
hehehehe,hezky :D prvni prispevek jest dotazem na semtamfory a tu se strhne politicka diskuse :D koukam, ze ty volby nas sakra zblbly :D
Reagovat na tento příspěvek
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi atletika 07.06.2006 12:44
.....Noviny Chrudimska, jsem již jednou poznal z té zaujatější stránky k městským úředníkům, ale proč jim nedat další šanci? Nebo je to k ničemu? Úsměv uvidíme..... Úsměv Kdo bude mít přeci jen zájem, tak je většina závodníků na: www.atletikavozickaru.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi tohos 07.06.2006 11:49
rad bych ti rekl,ze te znam asi deset let,nebyli sme nikdy proti sobe,proste kamaradi,pak sme se pekne dlouho nevideli a az ted mam o tobe zpravy,ale bohuzel jen z tohoto diskusniho fora,kde si se predvedla neobvyklym zpusobem, a to si me prekvapila,jak dokaze clovek hluboko klesnout. prosim te o jedno,uz sem vazne nepis. je skoda,ze nejde zamezit podobnym lidem o vstup na tyto stranky. nic neni na tom,kdyz clovek navstivi odbornou pomoc,popremyslej o tom. SBOHEM!!!!!!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Vzkaz panu Robertu Mlejnkovi z policie Heinrich 07.06.2006 08:27
Vážený pane Roberte Mlejnku, vím, že je naprosto bezpředmětné reagovat na příspěvky, které zde ukládá člověk, o jehož duševním zdraví, resp. nezdraví není třeba pochybovat, nicméně pokud jste skutečně v kontaktu s rodinou tohoto člověka, pokuste se její rodiče přesvědčit o tom, že bude pro dobro všech opravdu nejlepší, pokud vyhledá odbornou lékařskou pomoc. Je zcela zřejmé, že tento člověk je v zajetí nějakých "chrudimských démonů" a neustále s nimi potřebuje bojovat. A to po všech jejích vyjádřeních není žádná legrace, to je skutečný stav její choré mysli a ten je nutné léčit. Pokud jde o člověka, který ať už pod smyšleným nebo skutečným jménem na chrudimské občany plive špínu, uráží je nebo jim případně vyhrožuje fyzickým napadením a to v takových větných formulacích, za které by se styděl i žák 1.třídy základní školy, myslím si, že je opravdu na čase řešit to primárně v součinnosti s lékařem.
Pane Mlejnku, děkujeme Vám.
H


Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi policista 07.06.2006 08:15
A jseš si jistá, že daně platíš? Pokud ano, platíš dost?
Reagovat na tento příspěvek
 
atletika tělesně postižených v Chrudimi Mexiko 07.06.2006 07:12
no to jsem teda hríšník ...... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" shot 06.06.2006 23:38
Ta diskuse byla ovšem o něčem jiném, že ano? Pokud se nemýlím, bylo to o tom že je rozbitá silnice a k tomu byl mnou vyjádřen názor proč na opravu nejsou peníze. A smysl toho názoru byl tem, že pan starosta, nyní dokonce poslanec Libý rozhazuje zbytečně městské peníze na všechny strany za tichého souhlasu jak koalice tak opozice. Toť vše.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby 2006 shot 06.06.2006 23:25
Nic ve zlém. Ten příspěvek se mi líbil. A to tykání, třeba bychom mohli, jen tak, mezi námi anonymy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi shot 06.06.2006 23:23
No, prostě nejsem slušný člověk, když mne policie neobtěžuje. A co má být?
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Mirka Melicherová 06.06.2006 21:08
Tak si skliď brambory z pole, ať máš v zimě co žvejkat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Mirka Melicherová 06.06.2006 21:07
Hele a vůbec když jste tak v Chrudimi chytrý, tak jak můžete vědět, kdo to píše, jestli někdo v Chrudimi a vůbec vlezte mi na záda zbabělci. Nedokážete stejně nic jiného než pomlouvat a Nováková Lenka má máslo na hlavě a to co se o ní psalo byla svatá pravda, ať se propadnu do Západního Německa, jestli ne. Tak vždycky největší. Tak a kdo se skrývá za jménem Mirka Melicherová, víš kulový, tak drž klapajznu nebo tě přes ní někdo majzne a bude klid už konečně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Mirka Melicherová 06.06.2006 20:57
Hele tak se zastav na policii a vyřid jim tam, nech me už konečně nechají na pokoji a ty jejich trestní oznámení na které nemají důkazy, s těma si můžou tak akorát vytřít zadky, beztak jen dokáží vyhrožovat a jsou k ničemu, když někoho přepadnou, ukradnou auta, tak zač si platíme policii z našich daní, aby honili slušné lidi a hajzly, co pomlouvají, okrádají druhé, máte to v té Chrudimi trochu pomotané, jako U Nás v Kocourkově.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Mirka Melicherová 06.06.2006 20:54
tak běž do prdele Heidrichu nejlépe zpět do kam ty patříš...do hnusné Chrudimi
Reagovat na tento příspěvek
 
Šílená silnice do "Transporty" buldog 06.06.2006 19:58
Cituji" a) Mám co do činění s ODS a nikdy jsme dosud, já a moje rodina, jinou stranu nevolili. Za komunistů jsme byli místo voleb na chatě"

HA HA HA to bych tě chtěl vidět!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111  110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.