Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Linda 24.06.2006 00:06
Ale kde to žijete?Tady vůbec nejde o snížení počtu aut,nebo o rychlost!Tady jde bohužel opět o to,jak přihrát kamarádíčkovi dobrý kšeft a sám se zviditelnit!Necháte nám tady, pane starosto, po sobě pěkný pomníček!
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby shot 24.06.2006 00:00
Ano devizou p. Čechlovského je jeho mládí. Ovšem to není jeho zásluha a ani nějaká bůhví jaká přednost. Soudě podle angažmá pana Čechlovského v případu nákupu silnic v areálu bývalé Transporty se domnívám, že přínos pro Chrudim bude velmi problematický. Zatím jenom předvedl, že umí utrácet peníze z veřejných zdrojů, ať to bylo v AGOŘE či nyní jako místostarosta.
Chová se stylem, který zřejmě odkoukal od našeho milovaného pana starosty Libého. Jsem jeden z vyvolených a po nás potopa.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 shot 23.06.2006 23:59
To snad ani není chyba hasičů. To je chyba vedení města. Najednou p. Řezníček ví, že dům stojí v místě bývalého rybníka, všichni vědí, že se tam záplavy (i když menší) stávají pravidelně. A jaké byla dosud reakce? Žádná. Nevím, zda útěchou pro ty postižené bude možnost jít se pokochat pohledem na novou atletickou dráhu, rozestavěnou konstrukci tribuny na zimáku či si jít zaskákat na schody v Široké. Jaká přijalo město opatření, jaké byly provedeny úpravy proti podobným situacím? Žádná. Prostě vedení města to nezajímá, má jiné starosti. Jak zdůvodnit prodej VAKu, kolik stupňů v Široké, jak utratit co nejvíc za zbytečnosti, na koho podat trestní oznámení apod. Inu nadarmo se neříká, že ryba smrdí vždy od hlavy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Linda 23.06.2006 23:59
Tak nevím,ten dovětek o městské policii byla ironie,nebo to myslíte vážně??Jak je možné,že 1!auto hasičů to vědělo a jinak nikdo?Hlavně,že nás tady týrali půl roku nesnesitelným ,,kraválem"při zapojování sirén a potom,když hrozí opravdu nebezpečí,tak jsou v háji!Hezká byla odpověď p.Řezníčka na to,proč nás někdo neinformoval a nezajistil tak zásadní věci jako odpojení plynu a elektřiny.Řekl,že nefungovala síť pevných linek,a proto se nemohla zavolat pomoc!!V době,kdy má téměř každý mobil a ty fungovaly!To byla chabá výmluva!No nic,hlavně abychom nedopadli jako naši fotbalisti,kterým náš pan starosta musel tak urputně fandit,zatímco nám zbyly jen oči pro pláč!
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Administrátor 23.06.2006 14:42
iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice

Stačilo deset minut a auta plavala Chrudim - Stačilo deset minut a panelový dům v Topolské ulici v Chrudimi se včera po půlnoci ocitl pod vodou, která se přivalila do sídliště z polí. Místem, kudy neteče ani potok, se náhle valila metr a půl hluboká řeka. Živel poničil více než třicet aut na parkovišti. Obyvatelé domu si myslí, že město mohlo pohromě zabránit.

„Když jsem vykoukl z balkonu, škodovky už nebyly vidět, další auta proud odnášel pryč a přitom svítila, troubila, stěrače stíraly a okna se automaticky stahovala,“ popisuje Pavel Kalousek, předseda samosprávy domu.

„Nejdřív jsem uslyšel uprostřed noci skřípění a praskání. Bylo to jako v Titaniku. Pak jsem vyběhl o patro výš a začal budit sousedy. Voda už tekla do sklepů a vylamovala skla v oknech,“ popisuje živel jeho soused.

Hasiči: Voda tekla po vyschlé zemi jako po skále

Velká voda zatopila sklepy panelového domu do výšky metr a půl.
Do bytů se ale nedostala. Hasiči mohli ze začátku jen přihlížet.
„Všude byla tvrdá, vyschlá zem. Když přišel přívalový déšť, voda šla po povrchu a nevsákla se do země. Přítoku vody zamezit nešlo. Až později jsme mohli začít odčerpávat vodu například z výtahových šachet,“ řekl velitel chrudimských hasičů Miroslav Polák.

Voda klesala pomalu. Ještě ráno museli lidé, kteří chtěli jít do práce, skákat z balkonu na druhou stranu domu, kde voda nebyla.
Pak začalo uklízení.

Pokračování na str. D3

Stačilo pár minut a auta plavala

Pokračování ze str. D1

Lidé vyhazovali ze zatopených sklepů do kontejneru kompoty, poličky, boby, ale i vysavač a po chvilce váhání i dětské kolo.
Muž, který se díval na svůj zablácený zánovní Peugeot, který odtahová služba se skřípěním vytahovala na plošinu, byl bosý, nohy měl celé od bahna.

„V Peugeotu mi řekli, že oprava bude stát dvě stě tisíc,“ řekl smutně.

Technické služby odvážely zničené věci, odtahová služba jedno auto za druhým a obyvatelé domu se chystali, že sepíší petici, aby město konečně postavilo protipovodňovou ochranu jejich domu.

Zatopeni nebyli totiž vůbec poprvé. Naposledy přišla velká voda letos v březnu. Jenže nikdy voda z polí nenapáchala tak vážné škody. „Slibovali nám, že s tím rychle něco udělají. Štve mne to,“ řekl Alois Prokůpek. „Je to moc špatné, většina aut nebyla pojištěná,“ řekl Pavel Kalousek.

Vytopení lidé: Centrum se hýčká a na nás peníze nejsou

Lidé z vytopeného domu si stěžují, že město chystá vylepšení Resselova náměstí i vydláždění Široké ulice, ale je nechalo napospas osudu. „Zaráží mne, jaké má město priority. Sepíšeme petici, půjdu za starostou, musí s tím něco udělat. Mělo to být už dávno, před lety,“ řekl Pavel Kalousek.

Místostarosta Chrudimi Petr Řezníček souhlasí, že vedení města dávalo přednost jiným stavbám. „Je pravda, že byly upřednostněny takové stavby, které jsou podle mne zbytné, jakou je třeba Široká ulice. Pravdou ale také je, že dům stojí v absolutně nevhodném místě, kde stál v minulosti rybník. Neměl tam nikdy vyrůst,“ řekl Řezníček.

Každopádně město slibuje, že se dům pokusí co nejrychleji ochránit. „Návrh řešení v této lokalitě by měl vzniknout během několika týdnů,“ slíbil místostarosta Chrudimi Jan Čechlovský.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: DAVID PŮLPÁN
Reagovat na tento příspěvek
 
injekcni strikacky na jokeritu koudy 23.06.2006 11:42
No je to fakt, ty mlady lidi co se chodej bavit do nyxu se neumej chovat.Do nyxu chodi stale vice mladych lidi, tam se opijou a potom se bavi tim, ze hazej ty znacky do vody atd.S tim by se melo neco delat, nemyslite?
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby tohos 23.06.2006 11:17
Pro mě je to taky jedna z podmínek. Je špatný, když kdejaký přistšhovalec bez zkušeností se objeví ve vedení našeho města.
A to že bude možná starosta si můžem jít stavět na průmyslovou zonu bábovky, protože bude ještě horší než stávající starosta Libý. Prostě je to můj názor. Když sem viděl p.Čechlovského, tak sem musel usoudit, že jeho vystupování je hrozné!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Jana Slejšková 23.06.2006 10:19
to je fakt nejdůležitější jestli je Chrudimák nebo ne HAHAHA! ) směšné
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Štígro 23.06.2006 09:44
Někde se začít musí, ale raději zpět k tématu diskuse.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Georgina 23.06.2006 09:24
Policisti s radary určitě sníží rychlost, ale těžko omezí počet projíždějících aut Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Georgina 23.06.2006 09:18
Super!!! Konečně někdo mladej, za kterým je vidět nějaká práce a který si to nechodí do práce jen odsedět jako někteří z dalších kandidátů v níže uvedeném článku z MFD...
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Georgina 23.06.2006 09:16
Chrudimákem už pár let je...Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
injekcni strikacky na jokeritu Georgina 23.06.2006 09:14
Jo, jo, NYX je děs. Ty značky na stavbě museli stavbaři lovit skoro každou neděli ráno. Divím se, že se tam nikomu nic nestalo, protože parkrát se jim podařilo "odznačit" třeba i dvoumetrové výkopy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 tohos 23.06.2006 09:09
Hlavně že nám každou první středu v měsíci řve přes město zkouška sirén, ale že by do toho kecafonu řekli v tu hroznou noc něco (evakuace, hrozba vody, vyklidit parkoviště,...), to je ani nenapadlo. Kdyby tam bydlel někdo z radních, tak se bude postupovat určitě jinak!!!! HURÁ NA ŠIROKOU ULICI A SCHODY!!! Pane Jelínek, co tomu říkáte, když mermomocí chcete schody v Široké ulici? Sranda bude, až tam začnou kopat a ono se jim to propadne, protože nikdo neví jak to pořadně vypadá pod stávající silnicí, sou tam přece velká sklepení. Chudáci lidi, kteří bydlí v této ulici, třeba jim to zbourá barák nebo naruší statiku a město jim nabídne co??? Hlavně že to máte vše promyšlené. Zpátky k tématu bouřky. Bouřky byly, sou a budou,takže snad jen doufat, že to nebude tak katastrofalní, jako tu středeční noc.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Štígro 23.06.2006 08:44
Na těch fotkách ale už voda opadá, ve tři v noci to vypadalo úplně jinak (respektive polovina aut před domem nebyla vůbec vidět)
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Štígro 23.06.2006 08:35
Nikdo v únoru netušil, že by to mohlo být až tak hrozné.
Pravděpodobně i na městě v to doufali, aby nemuseli dělat nějaká reálná opatření (tedy ne jen zápis ze schůze, případně pár popsaných papírů). Uvidíme, jestli to pana starostu a pár dalších lidí přesvědčí, že schody nejsou až tak důležitou investicí (tam by stačilo i stavět policisty s radary).
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 MIREK 23.06.2006 08:25
Problém je jinde.Komunisti stavěli domy v korytách řek.
Tady ta stavba je něco odobného.Žádní hasiči.Ale ten kdo tyto stavby povolil.A bude ještě hůř.Bohužel.
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Administrátor 23.06.2006 08:15
Ale fuj, co to bylo za šeredné slovo?!!

Vyjadřujte se prosím slušně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Siréna ve 4:40 v Evoně Michal Tůma 23.06.2006 08:03
Obávám, se že toto vcelku nikoho ze zodpovědných nezajímá.
Varovný a informační systém byl vybudován proto aby se dali účelně a zajimavě utratit pěkné peníze. To zda a jak bude systém fungovat nikoho nezajímá. Velmi dobře si vzpomínám, že při týdením zkušebním provozu bylo hlášení prefektně rozumět. Po spuštění ostrého provozu a úprávách pro "zlepšení" slyšitelnosti není rozumět hlášení ani pod tlampačem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Štígro 23.06.2006 07:50
To by je mohlo napadnout, když právě tady čerpali ve dnech 17.-19.2.2006 vodu jednak za prodejnou a také právě u postiženého baráku, kam se voda hrnula. Připomínám, že tu čerpalo nějakých 6 hasičských aut a 11 samostatných čerpadel, což asi znamená, že by si to mohli pamatovat, zvláště, když zde byli víceméně ti samí lidé, alespoň sbory.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 koch 23.06.2006 06:38
v místě odbočky do sídliště z cesty směrem na Topol se to vylévá pravidelně,vždy po velkém dešti. Ti co tam bydlí jsou určitě schopni říct kolikrát se tam čerpalo za posledních pět let. Že jednou příjde bouřkové jádro nad Chrudim to taky se dá předpokládat... Chyba asi u hasičů , v prvních minutách té průtrže muselo být jasné , že v tomto místě bude problém, asi ale nepočítali , že se to vylije do sídliště...
Reagovat na tento příspěvek
 
Siréna ve 4:40 v Evoně Jiřík 22.06.2006 22:52
Může mi někdo kompetentní vysvětlit, proč se vyhodily miliony za městský informační systém, když se nepoužívá ? Kompetentní by si ale měli uvědomit, že sirény slouží jako varovný systém nejvyššího řádu a že když houkají jen pro technickou závadu a nikdo není schopen obyvatele informovat, že se nic neděje, je to vážné selhání. Až se něco stane, nebude je nikdo brát na vědomí!
Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Lukin 22.06.2006 22:41
Sice vubec nevim kdo jste a co jste zac a ani trochu me to nezajima.
Na toto forum chodim abych se dozvedel neco zajimaveho a treba i ucelneho o Chrudimi popřípade prispel se svymi nazory co se tykaji Chrudimi a okoli. Ale skoro pokazde se setkavam s resenim vasich problemu, kterou jsou vetsinou vyvolany Vami a nikoho tady nezajimaji. Tak Vas timto zadam a myslim si ze mluvim za vice navstevniku a lidi co prispivaji do tohoto fora reste svoje problemy nekde jinde!!! Predem diky
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 shot 22.06.2006 22:38
„Mirku Topolánku“, my jsme jej nevolili a ani nenavrhovali na kandidátku. Do parlamentu se dostal s odřenýma ušima. V Chrudimi už prošustroval co mohl, tudíž musí jít dál. Zeptejte se pana Pištory z ODS, proč jej tak našeho milovaného pana starostu Libého protěžuje. No a to co píší ostatní je pravda. Peníze se nesmyslně vyhazují za zbytečné schody (snad jenom proto, aby bylo vidět, že na to Chrudim má), za konstrukce tribun (čemuž na zastupitelstvu tleskal pouze jeden prostoduchý fanda p. Řezníčka), na nákupy předražených pozemků a silnic, utápí se v předražených dodávkách při „zainvestování“ PZ a podobně. Pak nejsou peníze na protipovodňová opatření, na provoz škol a školek, na asistenty pro tělesně postižené děti ve školách a školkách, na opravu a úklid chodníků a na spoustu jiných věcí. Snad jedině můžeme doufat, že „Topolánku“ nesestavíš vládu a budou nové volby. To by potom nynější krajská jednička nemusela už jedničkou být. A městské policii nenadávejte, nemohla přeci zasáhnout, žádná kamera to neukazovala.

Reagovat na tento příspěvek
 
Policie v Chrudimi obtěžuje slušné lidi Lolynka 22.06.2006 21:25
Melicharová ses nejaka .... ne??? drž hubu......,a už sem nepiš nikoho ty tvoje problemy nezajimají jasny????
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Linda 22.06.2006 20:09
Souhlasím s tím,že není k pochopení to,že nás nikdo neinformoval!Na jaře se tady konala přehlídka has.vozů,teď stál 1 za poštou a ani nebyl nikdo schopný zazvonit na bydlící v zatopeném domě,natož zajistit odpojení plynu a elektřiny!To si nikdo neuvědomuje,že jsme byli ohroženi výbuchem všichni?Tak jestlipak se najde pár korunek v napjatém rozpočtu (díky všemi Chrudimáky tolik,, toužebně" očekávanými schody v Široké ulici)na zajištění naší bezpečnosti a našeho majetku?A kdepak byla naše Městská policie?Že by mimořádně spinkala?
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Lebduška Josef 22.06.2006 15:45
Já si pamatuji,že někdy kolem r. 1973 to ve stejném místě vypadalo podobně. Jenom tenkrát tam nestály paneláky, pouze družstevní domy na druhé straně. Proto se domnívám, že domy jsou postaveny na špatném místě, navíc celá výstavba blokuje přirozený odtok vody. Pravdu má p. Roček. Je nutno udělat preventivní opatření a ta zcela jistě nebudou hotova zakrátko a ani nebudou levná.
Jako dítě pamatuji něco podobného na Skřivánku. Také tam nyní stojí domy. Takže i tam můžeme očekávat něco podobného.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Toplánek Mirek 22.06.2006 14:45
Koho jste si zvolili toho máte a dobře tak a jen houšť a větší kapky.
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Toplánek Mirek 22.06.2006 14:20
Nejlepší by byl pan Šafařík z Větrníku
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Administrátor 22.06.2006 14:18
Příspěvek vložen na základě článku Bouřka v Chrudimi ze dne 21.
na 22.6.2006: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=293

 V noci se Chrudimí přehnala silná bouřka. Na fotografiích můžete vidět neskutečné škody napáchané v sídlišti Na Šancích - zaplavená auta, domy.

Text celého článku naleznete zde
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Max 22.06.2006 14:16
Podobnejch letnich bourek bylo asi uz hodne, ale nepamatuju, ze by na "Novym Meste" nekdy vysplouchla voda z pole prizemi barakuu nebo rozhazela auto po parkovisti.
Problem bude asi na tom poli. Aby voda tekla z pole jako reka, to se asi musela stat nekde nejaka chyba nebo co.
Stejne je to napr. se servisem na zacatku Drazkovic, tam od lonska po desti jeho majitel "kybluje."
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Jan Roček 22.06.2006 14:05
S těmi lidmi soucítím, podle zveřejněných fotografií je to opravdu katastrofa. Sám jsem dnes nemohl spát, pozoroval rozohněnou oblohu, tančící copánky proudů deště a vzpomněl si při tom na film Forrest Gump, scény z Vietnamu, které hlavní hrdina komentuje "zažili jsme snad tisíc druhů deště". Je zřejmé, že s klimatem se něco děje. Obrana do budoucna jen jediná, na problémových místech postavit protipovodňové valy, důsledně kontrolovat-čistit kanalizaci a hlavně v dosud nezastavěných záplavových zónách nepovolovat nové stavby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Štígro 22.06.2006 14:01
Ty sirény měly být ještě před 2. hodinou noční, protože ve už mnohá auta nebyla ani vidět, zbylá byla radikálně přerovnána.
Ve vchodech měli skoro do prvního mezipatra vodu, bylo to něco příšerného, jak ta auta jen tak plavala vedle baráku. K čemu máme sirény a bezdrátový systém, když se nepoužijí v případě potřeby? Před druhou v noci stáli za poštou hasiči a ti také nebyli schopní zazvonit na zvonky, aby lidi stihli zachránit aspoň nějaká auta :( Delegace z města si ráno vyslechla pěkných pár vět od lidí v postiženém domě...
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Lebduška Josef 22.06.2006 14:01
Hlavně, že budou krásné schody v Široké ulici.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 šikula 22.06.2006 11:09
Když jsem se ráno vzbudila a koukla ven z okna, viděla jsem tu hrůzu.Zatopená auta, vchody do domu.
Viděla jsem tu bezmocnost.
Stále se ptám ? Dalo se tomu zabránit? O tomto problému s vodou se ví a stále se nic neděje.
To se čeká na to nejhorší? Proč lidi nikdo nevzbudil, aby si auta stihli odvézt? Je to hodně otázek a lituji lidi, soucitím s nimi,kterým se to stalo.
Mějte lidičky hodně síly se s tím vyrovnat.
Jana
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Zizi 22.06.2006 10:26
Teda ža teď jsem viděla fotky, co jsou u článků níže. To je teda síla :o(( Chudáci, co tam bydlí.
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Administrátor 22.06.2006 09:56
iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice

ODS v Chrudimi vede Čechlovský Chrudim - Čelo kandidátky pro komunální volby v Chrudimi jako první oficiálně sestavili občanští demokraté. Do boje o hlasy voličů je povede současný místostarosta města Jan Čechlovský.


Ostatní politické subjekty zatím své lídry pro volby na radnici neurčily nebo jen předběžně. „Dalšími kandidáty jsou ředitel gymnázia Eduard Beránek a pracovník okresního muzea Pavel Kobetič,“ řekl předseda oblastního sdružení ODS Chrudim Ivan Pištora.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: (ČTK)
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 Zizi 22.06.2006 09:29
Vzhledem k tomu, že bydlíme dost vysoko, na kopci a ještě ve 12.
patře, tak jsme od půl jedné do dvou lítali s hadrama a stírali vodu :o( Pakroviště Na Šancích bylo fakt zatopené, jestli až po balkony, to teda nevím, ale ještě v osm ráno ostříkávali hasiči z aut a ze země bahno. Cesta do Topole je jako cvičiště pro teréňáky, spláchlo to tam přímo na silnici celé kusy příkopů, bahno i trávu. U restaurace Eldorádo bylo po ránu pěkné jezero, už ani nemjsíme jezdit nikam k vodě :o))
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 tohos 22.06.2006 08:45
Bourka hrozna, sirena nejspis kvuli zatopeni parkoviste Na Sancich hned vedle posty. Pry tam sahala voda az po balkony v prvnim patre. Zase se to naplavilo z pole co je smerem na Topol.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pěkná bouřka z 21.6 na 22.6 LukeD 22.06.2006 08:38
Tak tahle bouřka byla docela šílená. Jaký jsou v Chrudimi škody ? Nevíte proč ta siréna okolo 4. hodiny ?
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby tohos 22.06.2006 08:27
nevim s cim bych mel byt spokojen, neni to ani chrudimak!!! arogantni a bez zkusenosti!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Mexiko 22.06.2006 08:22
jasně že spokojenost!!
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby Jana Slejšková 21.06.2006 21:28
já jsem moc spokojená
Reagovat na tento příspěvek
 
komunální volby jezismarja 21.06.2006 20:32
Tak jsem zaslechl, že Čechlovský vyhrál nad Beránkem v chrudimské ODS jen o hlas nebo o dva a že se to tam dost přelo. Jak se Vám líbí to, že je Čechlovský lídrem?
Reagovat na tento příspěvek
 
injekcni strikacky na jokeritu tohos 21.06.2006 11:51
Tak sem si precet v tisku, ze je zanedbavany hokejbalovy stanek v Chrudimi. Nevim cemu se lidi divy. Hokejbal v nasem meste slapal, kdyz se o to staral p.Masik, ktery mezi nami bohuzel uz neni, a po nem p.Tlapak. No a ted tam sou dokonce inj. strikacky od fetaku, schazi se tam nezletila mladez a chudaci hraci musi pred hrou uklidit placek, aby si mohli zahrat svoji hru. Jednoduchy reseni je zamezit pristup do NYXu mladistvym, kteri tento "bordel" delaji ve dny diskotek. Staci se podivat jak vypada okoli nove prijezdove silnice ke sportovistim po sobotni "disco"!!! Ubohy stavbari si vylovili znacky z reky a upravili okoli, jinak by ani ridici nevedeli kudy jezdit. Ale diskoteka musi vydelavat - toto pronesl po stiznosti obyvatelu u tohoto objektu jeden z nasich radnich!!! Pamatuji si, kdyz tuto diskoteku provozoval p.Svejda. Mel svy chyby, ale klid za nej byl vzdycky!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? shot 20.06.2006 23:08
Dík za vysvětlení. Je úplně jedno, zda se prodala část nebo celý VAK. Prostě někam přišly peníze. A rozumím-li dobře, pak o tom, jak se část těchto peněz připadajících Chrudimi využije, bude jak trojjediný bůh rozhodovat opět náš milovaný pan starosta Libý. Jednou jako zástupce majitele - akcionáře města Chrudim, podruhé jako člen správní rady VAKu a potřetí jako starosta Chrudimi. Že by se takto získané peníze mohly použít třeba na výplatu tantiém? No už se těším, to zase dopadne!
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena Vaklaf 19.06.2006 12:22
Byly ucpané obě odlehčovací komory, a to jak ta od kasáren, tak i ta od Slatiňan.
Tento jev se ovšem stává pouze jednou za ..... deset let To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena tohos 19.06.2006 11:58
tak to je jedine v poradku Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena Vaklaf 19.06.2006 09:40
Do řeky už nic neteče, a to že občané upozorní na problém je v naprostém pořádku
Reagovat na tento příspěvek
 
Čistota řeky Chrudimky je ohrožena tohos 19.06.2006 09:01
vypada to, ze si zasveceny pres vodu VAKLAFe. ale prispevek mel asi vyznit tak, ze tam tece do Chrudimky svinstvo a VAK s tim nic nedela. tak at s tim konecne vinik neco provede, kdyz se vi kdo za to muze!!!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112  111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.