Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
obchvat Max 29.03.2012 09:24
Podle toho clanku ve "zcela nezaujatem" Chrudimskem placalovi pan Velendorf apeluje od roku 2008. To tam ale tato koalice jeste nebyla... To je vsechno, co na stavajici koalici mate? To je dost malo, ne? Ok?
Reagovat na tento příspěvek

obchvat Cenzura www.Chrudim.cz 28.03.2012 18:21
1.O vládě jsem nenapsal ani slovo. 2.O tom kdo vládne Chrudimi jsem nenapsal ani slovo.Ostatně je úplně jedno,který darebák tahá za provázek.I když je pravda,že tu zasranou pravici i s tunelděkem,alias zlodějem propisek nemůžu ani cítit. 3.Chrudim je imrvere zamrdaná už minimálně deset let. Což v té době byla věc Libýho a spol....Neudělal nic,teda kromě toho z čeho měl osobní prospěch on a jeho kamarádi.A pokud jsme u té vlády-peníze na obchvat málem byly.Pokud by je vláda neprojebala na slavné křižovatce u Opatovic. P.S. Dál neodpovídám,nebudu marnit čas s pravicovým fanatikem..... Fanatizmus - slepé vášnivé nadšení-POZOR NAKAŽLIVÉ!!!!!

obchvat monin 28.03.2012 09:42

obchvat Jindřich Vader 28.03.2012 08:26
Kdo do toho tahá vládu? Přesně vy. V Chrudimi vládne někdo jiný, ale vy tu pořád omíláte písničku o ODS+TOP09+VV (což je mimochodem mnohem kvalitnější koalice, než kdyby tu vládl Paroubek). Nevšiml jsem si, že by chrudimská koalice vedená pány Řezníčkem, Tejkalem a Málkem byla nějak zvlášť schopná.

obchvat Cenzura www.Chrudim.cz 27.03.2012 20:07
Kdo do toho tahá vládu?Jen jsem toho mínění,že musí být naprosto neschopný jako příslušníci výjmenovaných politických etnik.Tedy pokud nebereme v potaz korupci,mafianské praktiky,zlodějiny atd.To je jejich parketa. V každém případě to naprogramování semaforu jen zhoršuje dopravní situaci místo toho,aby ji pomáhalo řešit.Pokud jedete po hlavní a na jednom semaforu se rozjedete a na druhém hned nato skočí červaná je to na zabití.Tak to funguje na všech semaforech.Ať vezmu Palackého nebo SNP.Do toho na každých 50m přechod.A pokud si na dopravu stěžují už i pražáci,kteří jsou na něco zvyklí (v autě je slyším ve vysílačce),tak už je to kurevsky na vážkách.

obchvat Jindřich Vader 27.03.2012 10:06
Sorry, pana Chvojky. Psal jsem ve chvatu Úsměv

obchvat Jindřich Vader 27.03.2012 10:05
Přesně tak. "Díky zlodějnám". Pročpak to nezávisí třeba na umu pana Tichého, který o obchvatu na ministerstvu dopravy jedná každou chvíli, jak aspoň píše Chrudimský deník? A proč ne třeba na umu Chrudimáka Macely, který nyní sedí přímo na ministerstvu dopravy? Přece mu krásně může zavolat jeho stranický kolega Málek, poprosit o přímluvu...

obchvat Jindřich Vader 27.03.2012 09:55
Hele, shote, a na co si tady všichni stěžují, když žádné kolony nejsou? A pokud nejsou, tak k čemu obchvat? Úsměv

obchvat Jindřich Vader 27.03.2012 09:46
Přesně tak, jenom idiot, nejlépe zasloužilí člen Úsměv . Proč do toho taháte vládu, když o tomhle vláda vůbec nerozhoduje?

obchvat Kwajdan 27.03.2012 07:56
Včera byla opět Chrudim ucpaná od kruháku u Lidlu na kruhák u bídy mi jízda-spíše popojíždění trvala 12. minut.KDY UŽ BUDE OBCHVAT??

obchvat Cenzura www.Chrudim.cz 26.03.2012 20:59
Je to hrozné.Dnes by se zase z toho dopravního chaosu jeden normálně poblil.Chtěl bych se zeptat jestli náhodou neznáte někdo toho č-ů-r-á-k-a co seřizoval semafory v Chrudimi.Takhle seřídit to mohl jen naprostý idiot nebo zasloužilí člen ODS,TOP09 nebo VV.Já jen,že bych se rád podíval jak takový blbec,který ode mně denně dostane nespočet pojmenování po mužském pohlavním orgánu vůbec vypadá. Najezdím toho jako profi řidič dost ale to co se děje v Chrudimi okolo silniční dopravy to nemá obdoby.

Festival Jeden svět 22.-25.3. v Chrudimi kokotek 21.03.2012 11:30
Festival Jeden svět po roce opět v Agoře 22.-25.3.2012 čtvrtek 22.03.2012 19:00 Závod ke dnu 21:00 Ilegální máma pátek 23.03.2012 15:00 Není úniku 17:00 Punk in Africa 19:00 NONcom spoty 20:00 Koncert kapely JUNKIE DOG BLUES sobota 24.03.2012 15:00 Dopisy z Íránu 17:00 Nedáme se umlčet 19:00 Bahrajnský výkřik do tmy 21:00 Běloruský sen 23:00 Pod sluncem tma neděle 25.03.2012 15:00 Nový svět 17:00 Láska v hrobě 20:00 Z popelnice do lednice více o promítaných filmech: http://www.jedensvet.cz/2012/chrudim-program http://www.sance.chrudim.cz/jedensvet.php

Demonstrace 15.3.2012 od 17:00 hod. cech 16.03.2012 12:41
Proč se divíte, že se lidi chystali na náměstí těchto dvou měst, když jste je k tomu tlampačem vyzývali a pak nedáte dohromady nikoho, kdo by za těma lidma přišel promluvit ? To je pak škoda darovaných peněz na benzín a tlampač.

Demonstrace 15.3.2012 od 17:00 hod. Národní rada 14.03.2012 11:03
dostávám informace, že se lidé chystají na demonstraci 15.3.2012 na náměstí v Chrudimi i Hlinsku. Média odmítají o naši akci informovat, jsme odkázáni pouze na letáky a ozvučená auta na jejichž provoz se skládají občané podobně jako v roce 1882 na Národní divadlo. Národní rada v Chrudimi ani Hlinsku demonstraci nepořádá, vše se bude konat 15.3.2012 od 17:00 hod. v Pardubicích před divadlem. Prosím sdílejte a informujte své okolí. www.narodni-rada.cz

nové jízdní řády MHD Administrátor 08.03.2012 18:17
Pozor, dne 4.3.2012 došlo ke změně jízdních řádů. Na našem webu jsou zaktualizovány. Admin

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Administrátor 05.03.2012 16:23
Dobrý den, fórum je mrtvé již delší dobu ... Diskuse probíhají spíš na sociálních sítích, případně pod články Chrudimského deníku Po lednovém přesměrování domény Chrudim.cz na Chrudimské noviny klesla návštěvnost na 50%, tj. z cca 1400 návštěv denně na cca 700. Pomalu se návštěvnost zlepšuje. My teď zvažujeme, jak vlastně s tímto webem dál. Pár nápadů je, jen najít ten čas (a možná i chuť) Ok?

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Tommy 05.03.2012 13:13
Zajímalo by mě jak zamávala změna domény s návštěvností webu. Ale podle počtu nových inzerátů a "života" zde na fóru, to bylo velké zamávání...

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO pavlicek 27.02.2012 11:00
Myslím, že pod tento příspěvek se mohu klidně podepsat, zdraví všechny - PP

Evidence vozidel Chrudim AIKO 26.02.2012 14:46
Mám podobnou zkušenost, neznalost zákona a neochota se do něho podívat. Jsou dost nepříjemné, naštěstí ne všichni.

Evidence vozidel Chrudim martin66 23.02.2012 10:50
V Chrudimi mám pouze špatné zkušenosti. Je tam paní, která má velké mindráky a léčí si je na lidech. Mě osobně vyloženě šikanovala, když jsem byl odhlásit auto. Všechno jsem měl v pořádku, podle zákona. Techničák+ potvrzení o převzetí autovraku a jeho likvidaci. Přesto mě odmítla auto odhlásit, protože podle ní jsem měl jiný formulář, než který má ona. Navíc jsem auto dal zlikvidovat v Pardubicích, což není okres Chrudim. To byl prostě problém.Co teď, auto nemám, potvzení v ruce. Nakonec jsem to vyřešil, že jsem odešel a následně šel do jiné kanceláře, kde mi auto odhlásili bez problému. Tato paní dělá problém všem, jak jsem slyšel od svých známých.Vyloženě buzeruje lidi a jedná se právě o tutu paní Hegrouvou. Doporučuji pokuď na ni narazíte, zmačkat lístek odejít, protože ta hledá, vytváří problémy, kde nejsou... Prostě Vás bude dusit, buzerovat a srát do nepříčetnosti. Běžte k někomu jinému.

Evidence vozidel Chrudim ghshsjks 23.02.2012 06:30
Zdravím, jaké máte zkušenosti s evidencí vozidel v Chrudimi? Já jsem přihlašoval úplně nové auto se všemi doklady od prodejce na 4x, slyšel jsem od více známých, že když si vytáhnete číslo k úřednici Hegerové je ho lepší zahodit a vytáhnout nové. V jedněch dveřích není problém a ve druhých peklo!

nové jízdní řády MHD monin 20.02.2012 13:12
Dobrý den, nejsem ani tvůrce JŘ ani nikdo jiný co má s tím něco dočinění. Musím přesto současný JŘ obájit. Chrudim určitě nejsou Pardubice a tak přeci nikdo nemůže očekávat, že v určitém úseku trasy linek MHD budete mít nastavený interval třeba jen na 5-6minut, to určitě není možné a reálné. Ale na to jak velké město Chrudim je, má ty intervaly a drtivou většinu přestupních návazností na velice vysoké úrovni. Ale k tomu co píšete Vy. Je pravda, že Váš příjezd je z Pce v 5.22h. Linka č.2 odjíždí v 5.20h - návaznosti příjezdů busů či vlaků od 5.00-5.20h. Ale už v 5.35, tedy za pouhých 13minut Vám odjíždí dokonce přímo od zastávky u podchodu, kde Vy vystupujete od Pardubic, linka č.3 k nemocnici. Jinak v úseku nemocnice - nádraží a opačně je po celý den 30min. interval a ve špičkách dokonce jen pouhých 15min. Váš večerní čas konce pracovní doby bohužel neuvádíte.

nové jízdní řády MHD Barbora 20.02.2012 07:30
Já cestuji ráno od Padubic,autobusem,ne vlakem a pokračuji k nemocnici. MHD v 5.17 nestíhám,protože bus přijíždí v 5,22 a pozdější MHD přijíždí k nemocnici dlouho,tudíž se na pracoviště dostánu pozdě.Večer z práce je to stejné,to je zase MHD posunuta na dřívější dobu a opět problém.Většinou se mi podaří jet některým z linkových busů,ale jsou i tací řidiči,kteří řeknou,že k nemocnici,bohužel,nejedou i když "včera" jejich kolega tam jel.O víkendu?-v mrazu,vánici,dešti-mazej sestřičko pěšky...Úsměv

Co diskuse, kde je SHOT a ostatní ? broskef 16.02.2012 21:14
To v tomto městě nejsou nyní žádná zajímavá témata ?

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Temný Otec 06.02.2012 20:52
Mládeži, kdy už se konečně přestanete vymlouvat na temné síly z Chrudimské volby a ODS? Už víc než rok u nás vládnout vaši oblíbenci, a mohou se tedy předvést. Pokud se jim něco nepovede, jde to na jejich triko. Dejte si pozor, abyste tytéž argumenty nepoužívali i za dva a půl roku, až bude před volbami. Vypadalo by velice směšně, kdybyste říkali: "Oni se snažili, ale ta zlá ODS a zlý Kušta zase všechno překazili. To všechno oni, oni, oni." Co se týče nových Chrudimských novin, zdá se, že jste objevili Ameriku, že pan Kušta parazituje na názvu našeho města, protože si jej jako doménu (www.chrudim.cz) nechal zaregistrovat dříve, než tak stačila učinit radnice. Jak tyto stránky, tak Chrudimské noviny patří právě jemu (o čemž svědčí i jeho placení diskutéři) a on si s nimi může dělat naprosto, co chce. I to je demokracie, že začne vydávat vlastní internetové noviny. Ostatně tak učinil i J. Káles ml. (iChrudim.cz), a také mu v tom nikdo nebránil, tak nyní buďte tolerantní. Prostě to nečtěte. Já to také číst nebudu, ale neodpustím si posměšek chrudimskému novinářskému esu panu Zahrádkovi, který konečně přestal předstírat jakoukoli nestrannost, jako činil v době, kdy ho vyhodili z Chrudimského deníku za nadržování panu Kuštovi. Bravo, pane Zahrádko. Úsměv

Opilý mladík v audi vyhrožoval policistům broskef 30.01.2012 20:45

FIT PARK v Pardubicích na Dubině Šikula 30.01.2012 06:38
Navštívila jsem FIT PARK v sídlišti Dubina v Pardubicích. Jedná se o 11+1 cvičebních prvků, na kterých si kondičně procvičíte své tělo s využitím pouze své váhy. Mohou na tom cvičit všechny věkové kategorie. Přála bych si ,aby se v našem městě našlo místo pro vybudování těchto prvků. Posílám odkaz stránek,kde jsou fotky. http://www.colmex.cz/realizace/pardubice.php Jana

Nový portál o krizových situacích Michal Bareš 28.01.2012 18:14
Občanské sdružení Rescueinfo v těchto dnech finišuje s rozšířením portálu http://www.radyvnouzi.cz na Chrudimsko. Jedná se o čistě neziskový portál, který má pomoci připravit obyvatele na možné mimořádné události. Budeme rádi za přípomínky a především nápady, co doplnit. Předem díky...

nové jízdní řády MHD mmilos 22.01.2012 23:16
"že dokážete někoho tak dobře odhadnout a odsoudit aniž by jste toho člověka vůbec někdy poznal" - to jsem už o vás pochopil, o Spravedlivý.

nové jízdní řády MHD visit.cz 22.01.2012 22:18
Ale jinak je vidět, že zrovna skromný nejste. Viz. to Vaše, že doprava navazuje "JEN" v xx.17 a xx.47. Máte pravdu, linka č.1 navazuje po celý den "JEN" každou hodinu v xx.17 - a to "JEN" na všechy vlaky od Pardubic a také navazuje po celý den "JEN" na všechny vlaky do Pardubic v xx.43 - to je čas příjezdu linky č.1 k žel.stanici. A dále zde po celý den navazuje "JEN" na linky č.2 a č.3 k nemocnici. A to uznávám, že je JEN sakra málo.

nové jízdní řády MHD visit.cz 22.01.2012 22:02
Námět na chvilkové zamyšlení je to určitě. Ale jen o tom, jak je možné, že dokážete někoho tak dobře odhadnout a odsoudit aniž by jste toho člověka vůbec někdy poznal. To jste zřejmě jasnovědec. Škoda, že nemáte také kromě toho jasnovědectví i trochu optimističtější pohled na život a na svět. No, ale co vlastně také zde v Čechách očekávat, než jen pesimismus, závist, lhostejnost a také to, že vše špatné, dělá jen a jen ten druhý.

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO mmilos 19.01.2012 23:16
Myslím, že to není banda idiotů. Zatímco my se realizujeme v diskusi, oni ovládají město.

osouzení pistolníků mmilos 19.01.2012 23:15
Jak to dopadlo? Nedostatek důkazů, procesní pochybení? Pouze výtržnost?

nové jízdní řády MHD mmilos 19.01.2012 23:13
Neříkejte, že jste se do nových JŘ neangažoval, když to máte tak nastudované. Já vidím realitu jinak. Ráno buď pojedu na nádraží a možná autobus stihnu nebo (v dešti to fakt je super) ženu k parku, kde jsme ho. tuhle stihli jen proto, že na nádraží už přijel pozdě. Zpátky z Pardubic už autobusy jezdí málo zpožděně, ale doprava navazuje jen na xx:47 a xx:17 z Pardubic. Je to dobře, protože chodím pěšky a budu šíleně zdravý. Pokud se nepřerazím, až bude sníh a led. To, že mě auta v Topolské pocákají, neřeším. Když je sníh, je tam vyšlapaná úzká hrbatá uklouzaná cestička. Vím, že pěší túra není váš obor, to je MHD, ale máte námět na přemýšlení - vymyslet rychlou, bezpečnou, nezasmraděnou trasu Bída/nádraží - Hasičárna/Stromovka/Větrník. (Berte to jako přátelské rýpnutí, abyste tady nerozjel uraženou flame Úsměv .)

nové jízdní řády MHD visit.cz 14.01.2012 11:49
Chtěl bych ještě zareagovat na stížnost tohoto pána v Ch.deníku. Nové jízdní řády a linky jsou sestaveny tak, aby hlavně co v nějvětší míře zajistily přestupy na nádraží vlak/bus. A také tomu tak v drtivé většině je. Co se týče nových tras linek byly navrhnuty tak, aby zajistily co možno nejrychlejší cestování po Chrudimi a to hlavně v trase nádraží-Topolská-Větrník. Právě bývalé trasy linek, z kterých jezdily pravidelně po celý den jen už dvě linky(!)a to ještě jen v protisměru, tak odradily za poslední léta spoustu cestujících od využívání MHD. Nikdo není přece zvědavý na to, aby když přijede např.vlakem z práce od Pardubic a chce se dostat na Topolskou, aby tam cestoval ještě přes 20minut výletem přes Tyršovo náměstí nebo opačně zase výletem na Větrník a pak zase zpět na Družstevní. Proto začla jezdit nová linka č.1. Ta jezdí celý den přímo od žel.stanice v xx.17 (těsně po příjezdu vlaků od Pardubic) a ve špičce i v xx.47 (těsně po příjezdů vlaků od Hlinska)a zajišťuje tak nejrychlejší spojení od žel.st.na Topolskou a Větrník a dále zase spojení okolo Kapličky přes Masar.nám. k žel.st. Zde zase navazuje na vlaky do Pardubic. A práve touto linkou se dá nově cestovat i z oblasti Pumberek, sladovny také k žel.stanici, kde na ní hned navazují linky č.2 a 3 ve směru ke Kalábrii, stadiónu a nemocnici. Takže nově se vlastně člověk dostane od kapličky i s přestupem u žel. st.(který se s předplatní kartou nemusí ani platit znova) rychleji na Kalábrii či ke stadiónu a nemocnici než tomu bylo dříve s výletními linkami 1 a 3. Nová linka č.2 má také pravidelný interval a jezdí celý den (minulá linka č.2 byla jen jednosměrná a měla jen 7 spojů za celý den)teď je obousměrná a má jen ze směru od Větrníku dokonce 21 spojů(!)a zajišťuje zase tak rychlé spojení od Větrníku přes nemocnici, stadión, k žel.stanici a opačně. A práve zase touto linkou č.2 nebo l. č.3 se dá nově např.od nemocnice či Borzny cestovat k žel.stanici kde po celý den na spoje linky č.3 navazuje zase linka č.1 směrem ke sladovně a na Topolskou. Jen dopoledne je tam návaznost každou celou hodinu pouze od linky č.2 s příjezdy k žel.stanici v xx.15. Takže např. i od stadiónu se dá nyní cestovat celý den např. na Poděbradovu ul. Bohužel, v tomto úseku bylo počítáno s tím, že autubus pojede od Borzny k žel. stnici přímo přes Fibichovou ulicí, což bylo schváleno a pak hned zase nesmyslně zamítnuto radou města. A proto zde je často ve špičkách bohužel tento přestup narušen zpožděním autobusu díky semafotu u Billy a zácpě před kruh.křižovatkou u Bohémie. Nezbývá jen doufat, že tento nesmysl bude co nejrychleji radními města odstraněn. Dále je tu i linka č.4 se kterou se dá ranními spoji a dvěma odpoledními spoji,cestovat i po "staru" od žel.st. přes Pumberka na Větrník, kde pak hned autobus pokračuje po trase linky č.3. Je třeba si uvědomit, že ten kdo bývalé dvě "výletní" linky využíval jen k cestě za nákupy či jinými záležitostmi, kde otázka, kolik času straví cestováním po Chrudimi nehrála vůbec žádnou roli, ba naopak, tak právě tímto odrazoval ty, kteří by cestování rádi využili, ale právě z důvodu těchto neúměrně dlouhých jízd ji přestávali či úplně přestali využívat. A tomu bylo nutno zabránit, tak, aby v autobusech nezůstala jen hrstka těch co vyrazí občas jen na nákup či někam na zahrádku a doprava už by se pak za pár let neměla z čeho ani zaplatit. Vše je prostě o kompromisu. A zde je ten kompromis velmi velký a hlavně - velmi dobrý a výhodný pro většinu obyvatel a také návštěvníků našeho krásného města.

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Tommy 09.01.2012 09:59
Kamarádi ? Spiš zaměstnanci spřízněných firem :) Jinak http://chrudimskenoviny.cz/kontakty Tam jich pár je a navíc to neznamená, že x lidí z "pozadí" nemůže napsat článek, nebo dát k tomu podnět... A o korektnosti tu snad ani nemůže byt řeč. Ale když to lidem nevadí...

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Max 09.01.2012 09:43
+1 Souhlasim! Ovsem politik z tech "zurnalistu" neni ani jeden Úsměv Takze se tam ted budou ctenari (ja teda urcite ne) docitat o straaasne velkych pruserech Reznicka, Malka a ostatnich koalicnich radnich. O navstevnosti MuBaSo se tam zcela jiste nedoctou. To bude ta radobykorektnost. No a ten nejvetsi pitomec jim tam pri pristich "volbach" hodi hlas. Nastesti je jich cim dal min, aspon soude podle poslednich voleb, kdy je volili asi jenom ti nejvetsi kamaradi. Max Ok?

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Tommy 09.01.2012 09:15
politik má dělat politiku a ne žurnalistiku a ještě takovýmto způsobem. v našem státě dělají všichni všechno a nikdo nic pořádně a pak to takhle vypadá. Páni neuspěli ve volbách tak se budou snažit házet špínu skrze "noviny". Ale čemu se divit ve státě, ve kterém je Blesk nejčtenější periodikum :( Lidi probuďte se !

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Glen 09.01.2012 08:42
Náhodou se na nové noviny těším. Jasně, nedělám si iluze o 100% objektivnosti, ale k místnímu pro-radničnímu plátku je to nový zdroj informací s jiným pohledem. Každý ať si pak udělá vlastní názor ...

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO shot 07.01.2012 15:37
No, to bude zase síla. Vypadá to na společný projekt ChV a ODS. Bude se chválit jen tyhle strany, jejich členy a ostatní strany a občané budou totální trotlové. Těším se na pokračování chrudimského šneka a jiné předvolební výplody. A volební hesla typu toalety zdarma.

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO ANO 07.01.2012 12:30
Inu, budou volby, zájmy plebsu musí stranou. Ok?

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Tommy 07.01.2012 10:56
čekal jsem, že k tomuhle dojde. tím pro mě tenhle web končí. Adminovi děkuji, za jeho práci a majitel ať si dělá co chce i s trapným bulvárním plátkem. Je smutné, že "tohle" dorazilo i k nám do města, ale jak jde o koryta, tak se bojuje na všech frontách.

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO ,obchod 06.01.2012 08:54
popravdě, je to banda idiotů.

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO J. Káles 06.01.2012 00:53

ZMĚNA DOMÉNY - www.chrudim.INFO Administrátor 05.01.2012 17:45
Vážení návštěvníci našich stránek, ke dni 9.1.2012 se stávající prezentace přesouvá z domény www.Chrudim.CZ na doménu www.Chrudim.INFO. Na doméně www.Chrudim.CZ naleznete zbrusu nový projekt - Chrudimské noviny - www.chrudimskenoviny.cz Admin

Silvestr bez ohňostroje na náměstí Georgina 02.01.2012 13:44
Jo, známe jiná města, stačí číst denní tisk nebo sledovat zprávy v televizi :-P Myslím, že přesunutí na Nový rok je super, včera tam, i přes hnusné počasí, proudily davy lidí, takže to veřejnosti asi zase tak nevadí Ok? A navíc si to fakt užila i spousta dětí. V tomhle městu fandím, stejně jako rozsvícení vánočního stromu až s Mikulášem Ok?

Silvestr bez ohňostroje na náměstí pepe 01.01.2012 23:00
Tím samozřejmě nechci říct, že se každý den zmastím na plech To je sranda :-D To jen čas od času To je sranda :-D

Silvestr bez ohňostroje na náměstí pepe 01.01.2012 22:57
No to asi jo Úsměv Ale jde spíš o to, jestli je to nutné a potřebné, slavit můžu každý hezký den, který se povede a ne šílet "na povel" Hezký nový rok všem Úsměv

Silvestr bez ohňostroje na náměstí Mates.c 01.01.2012 16:01
Zdravím PEPE, ono by chtělo zjistit jestli opravdu ohňostroj je a on je jako loni v Klášterních zahradách.Pak něco psát.

Kultura v Chrudimi Bublina 30.12.2011 10:22
Co se vám líbí a co byste změnili?

Starší příspěvky:
« 313 312 311  310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.