Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Soudce Korejtko na kandidátce Svobodných

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tara

Datum:  05.10.2010 06:34

JUDr. Korejtka znám, on je ZEJMÉNA justiční čekatel, tzn. budoucí soudce. Takže by se měl podle mého názoru chovat jako soudce a řídit se stejnými pravidly jako soudce. A pojmenování příčin justiční mafie je snad taky jasné - je to prorůstání politiky a justice, v tomto případě učebnicový příklad. Jak potom chce nezávisle rozhodovat? Jeho nadřízeným jeho aktivity nevadí? Nebo o nich nejsou informováni? Neměl by se o to někdo postarat?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimské noviny

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  02.10.2010 21:49

Děkuju za rady od různých poraděnků, zejména označení Kocourka za pana Lorence považuju za hodně trefné. Takže nechte na mě a mém manželovi, jak se rozhodneme. Každopádně považujeme projekt Skřivánku za hodně zajímavý a chceme si tam pořídit dům. Mimochodem, momentálně bydlíme v bytě v domě, který stavěl pan Kušta a jsme s jeho kvalitou vcelku spokojeni. Nemáme důvod se domnívat, že by na Skřivánku měl odvést nějakou fušeřinu, takže opravdu nehodláme o víkendu běhat kolem míchačky, ani posílat tchána jako kontrolu na stavbu. Moje poznámka směřovala výhradně k tomu, že nechápu některé politiky v tomhle městě, kteří tu výstavbu blokují a projekt ostouzejí. A mezi protestujícími obyvateli Skřivánku znám minimálně dva, kteří si tam za komunistů postavili z nakradeného. Je bezvadné když někdo protestuje, aby se tam nestavělo, když má sám postaveno. Pokud tady někdo vykřikuje, že kdo chtěl v Chrudimi stavět, už má postaveno, tak by si měl omývat pohlaví vlažnou vodou, jak praví spisek páně Batisty. Pravda je, že v Chrudimi prostě podobně řešená čtvrť není a o Sobětuchy nebo Medlešice vážně nestojíme.

Téma:  Re: Šedé eminence v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  29.09.2010 09:32

Váš příspěvek je přesně důvod, proč podle mně psát sem je ztráta času. Prý se dělají už rezervace. Nedělají. Prý tam nebudou domky. Budou. Nic tam nepořídím, protože to je stejně všechno rezervované pro jednoho investora. Ten ale samozřejmě rozprodá ty domy zájemcům, protože sám nejspíš bydlet v padesáti domech nebude. Vás ovšem nepobuřuje to, že tady pár lidí úmyslně šíří nepravdivé informace. Vás pobuřuje, že jsem napsala osle a dáváte mi lekce z morálky. Jděte se laskavě bodnout- a to vám říkám jako dáma.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  29.09.2010 08:36

Líbí. Samozřejmě že to nebude stavět vlastníma rukama svépomocí jak v semdesátých letech. Právě že si to necháme postavit od developera, ty osle.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  28.09.2010 21:32

Přiznám se, že tady tu debatu jen občas přelítnu očima a něco sem psát mi připadá ztráta času. Ale teď si nemůžu pomoct - chceme s manželem stavět a projekt Skřivánku se nám velice líbí, takže bysme taky rádi věděli, kde se už dá udělat rezervace?? Nejsme ale schopni pochopit, proč se rozhodnutí pořád odkládá a naprosto nám uniká, proti čemu tam lidé pořád protestují? Stavět v Sobětuchách nebo ve Škrovádu domek na muří nožce opravdu nechceme. Chrudim nepotřebuje nové kvalitní bydlení?

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.