Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Pardubice + Chrudim = PARDUBICE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  test

Datum:  13.05.2005 10:10

Chrudimáci prostě a zůstanou takoví jací jsou a myslím, že by to nezměnilo ani to, kdyby se s Pardubicema slušným způsobem domluvili, protože teď ještě má Chrudim dostatek prostoru a času přitlačit Pardubice ke zdi. Je jasné, že Pardubice Vás Chrudimáci chtějí, dalo by se říct, že Vás potřebují, tak proč toho nevyužít. Pardubice svých 100tisíců dosáhnou jakým koliv způsobem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pardubice + Chrudim = PARDUBICE

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  test

Datum:  11.05.2005 09:37

Nejsem ani z Pardubic, ani z Chrudimi. V Pardubicíh momentálně pracuji, v Chrudimi jsem studovala střední školu. Myslím, že je to jen otázka času, kdy se tato dvě města spojí. Jako objektivní pozorovatel jsem si nevšimla, že by pardubáci byli nějak extra citlivý na svoje pardubství. Za to chrudimáci mi přijdou zbytečně nafoukaní, klidně použiji i slovo snobští. Dopravní situace mezi Hradcem a Pardubicema je vyřešený, ale mezi Chrudimí a Pcema je naprosto šílený. Kampak jezdí lidé z Chrudimi nakupovat? Kam jezdí do práce? Nevidím důvod, proč těžit z doby první republiky, kdy Chrudim jen kvetla, dneska už je to bohužel jen maloměsto vzpomínající na dávné doby, o kterých spousta chrudimáků nemá ani ponětí.
Dnes je situace fakt úplně jiná.
Asi Vás to chrudimáci nemine. Podle mého byste se měli snažit vytěžit z tohoto spojení co nejvíce. Vždyť teprve potom budu moct prohlásit, že Pardubice jsou krásné město.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2021 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.