Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudimská politická scéna?

Odesílatel:  Král

Datum:  19.02.2008 10:56

Nedávno jsem se přistěhoval do Chrudimi a mám chuť se zapojit do místní politiky. V kavárně jsem se ale dozvěděl, že Chrudim ovládá jakýsi Luboš Jelínek. Nikdy ho prý nikdo nezvolil, ale pokaždé se jako náhradník-(nějakého sdružení) dostane do zastupitelstva a snad i do rady města. Starostu ( ODS ) má prý omotaného okolo ruky.Prý to nemá cenu se angažovat. Jsem pravicově založen a ze skušenosti vím, že se o místní politice nejvíc dozvím na anonymním fóru.Tak co je na tom pravdy!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kora

Datum:  20.02.2008 00:24

Řekla bych, že tento příspěvek je spíš součástí primitivní kampaně studenta Kálese. Podobný text se totiž objevil i na jeho blogu, kde s chutí píše příspěvky, sám si na ně odpovídá a diskutuje s nimi.

Viz: http://ichrudim.cz/chrudim/blogy/obcane/josef-kales/clanek-karel-ther-rezignoval/

Panu Kálesovi se nepodařilo rozklížit chrudimskou ODS, nepodařilo se mu denunciovat starostu Čechlovského, takže dnes to zkouší s pomluvami koaličních partnerů ODS. Bohužel psychopatické projevy pana Kálese mladšího nejsou v Chrudimi ničím novým. Přeji si pouze, až ten chlapec u nás dostuduje, aby našel smysluplnější činnost, než realizovat v Chrudimi paroubkovsko-ráthovský politický styl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JČ

Datum:  20.02.2008 21:58

Copak to tady máme za intelektuálku? Denunciovat? To snad ne:) Pan starosta se už odepsal sám,o čemž svědčí např. i jeho pozice na kandidátce ODS do krajských voleb (http://ods.chrudim.cz/uvod/archiv-aktualit.php). Vypadá to, že je někde na ocásku:) To ale asi jenom hloupí spolustraníci nedokázali patřičně ocenit jeho kvality, že?
Pokud jde o kamarády pana starosty, pak je vhodné uvést, že pana starostu pomalu bez pana Jelínka a pana Kušty nevidíte, tak je jasné, s kým peče koláčky, ne? Hlavně, aby ta nová várka koláčků opět nestála tohle město majlant:)

No, jinak doporučuji některým jedincům započít s intenzivní léčbou paranoii. Kora může nastoupit léčení jako první:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kora

Datum:  21.02.2008 01:37

Pane Kálesi (Korejtko), nemusí být paranoiou schopnost "číst" vaše příspěvky. Není to tak těžké, informace, které tu trousíte jsou používané pouze v úzkém kruhu lidí v chrudimské ODS. Z mé zkušennosti vím, že většina těchto lidí je příčetná a na každé schůzi MO je jasně vidět, že pouze skupinka 3-4 lidí je neustále nespokojená. Vy bohužel patříte mezi ně. Když si dosadíte, že pan Káles jr. je redaktor a autor zamindrákovaných textů na iChrudim a pan Korejtko jr. neúnavným mstitelem vyhazovu svého otce z místa tajemníka města, nemusíte mít ani velkou představivost, abyste porozuměl. Nevím jestli se vám podaří dosáhnout instalace pana Beránka na starostu, či jestli vás uspokojí onanie, kterou zde předvádíte. Vím jenom, že mi vás je líto a je mi líto všech, kteří musí vaše fantasmagorie číst. Ještě jedna drobnost. Pan Beránek se chlubí vysokou úrovní vzdělanosti svých studentů - tedy i vás. Je škoda, že význam slova denunciace vás nenaučil. Možná proto, že udávání, nařčení a donášení je pro vás normou, o které vám nemusel nic vykládat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  21.02.2008 06:52

Mohl byste prosím okomentovat příspěvek Krále? Špinavé prádlo ODS si perte na stranických schůzích!!!!Pokud to je ale místní politika ODS, to co zde předvádíte,tak to teda NAZDAR! Král se ptal na pana Jelínka a na jeho vliv v Chrudimi.Máte k tomu něco?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  04.03.2008 19:10

Janku, tebe ten Jelínek nějak zajímá. Copak ti udělal? :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema

Datum:  19.02.2008 17:59

Já bych to tady nejdřív poznala ,a pak se teprve někam cpala. Poznávat město a jeho občany podle drbů z kavárny, to je tedy originální. Ale pak je to spíš do rady pavlačových drben. I když.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Král

Datum:  22.02.2008 10:36

Emo,
že by na těch kavárenských klepech něco bylo? Třeba víte vy, jak to je?
I když....
To se nenajde nikdo, kdo by okomentoval Chrudimskou pol. scénu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  masa

Datum:  06.03.2008 09:47

No ono neni mozna co komentovat.Otevrte oci a kouknete jak hrozne vypada mesto.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  20.02.2008 15:38

Možná to drby zase tak nejsou. Co si pamatuji do zastupitelstva a do rady se dostal vždy jako náhradník. Jak má, nebo nemá omotaného starostu?
Kamarádi jsou-to ví každý.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rames

Datum:  20.02.2008 21:29

Co je zajímavé na tom, že jsou kamarádi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Král

Datum:  03.03.2008 12:26

Prý kamarádi, kteří řídí společně město Chrudim.Nasvědčuje tomu i domělý rozkol v ODS. Hoši co spolu chodí. Prý na pivo atd.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  masa

Datum:  06.03.2008 09:55

Chodi spolu na pivko kazdy patek do Modre Hvezdy.Vim to od sveho znameho a kdyz to tam stalo za to tak jse tam taky chodili(no ale to je jina vec)tak tam sedavali.Nekdy je poslouchat je fakt vec.A ze spolu chodi na pivo chapu ja jdu taky s prateli na pivko a nikdo to neresi.Jen ze sebe nedelame co nejsme a chovame se normalne narozdil od modrasku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimská politická scéna?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  04.03.2008 18:09

Čistě teoreticky - když se jednou stanu starostou, musím se přestat stýkat se všemi lidmi, se kterými jsem dosud kamarádil? Aby na tom náhodou nebylo něco podezřelého? Nezlobte se na mě, ale to je fakt humus. Pokud je mi známo, pan Čechlovský se s panem Jelínkem znali pěkně dlouho před jejich vstupem do politiky. Takže jestli spolu chodí na pivo nebo kamkoli jinam, je opravdu jejich věc.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.