Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Průmyslová zóna

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  02.01.2004 10:21

Dobrý den, pro ty kteří neví kam mne přesně zařadit, jsem zaměstnanec MěÚ Chrudim  (jedna z osob odpovědných za nabízení a prezentaci městské PZ).
Předesílám, že pokud by firma Cororobbia či jakákoliv jiná, měla nepřesvědčivý průběh procesu EIA a nespňovala podmínky této analýzy, byl bych jeden z prvních, kteří by na tuto skutečnost poukázali, protože i toto patří do mé pracovní náplně (to jen na okraj, aby bylo jasné, že v žádné případě nejsem pro obsazení PZ za každou cenu, jsem rodilý Chrudimák).
Přečetl jsem si vše co se o PZ a Colorobbii zde píše a mohu jen konstatovat, že každý má nárok na svůj názor. Pane Lebduško VYZÝVÁM Vás, pokud máte jakékoliv informace, jež jsou relevantní a hovoří zcela jasně proti umístění fy. Colorobbia do PZ Chrudim předejte je neprodleně oficiální cestou na adresu : Odbor ÚPR – MěÚ Chrudim, ing. Kopecký, Pardubická 67, Chrudim 537 16, a to tak aby byl jasně identifikovatelný zdroj (tj. Vaše osoba či někdo jiný kdo informace poskytl). Velice rád se svými spolupracovníky a s vedením města informace o nichž píšete na internetu vyhodnotím a učiním patřičné kroky, které mohou být : 1) dodané informace budou nepoužitelné 2) informace povedou k ukončení jednání s fy. Colorobbia 3) k podání trestního oznámení či žaloby pro šíření poplašné zprávy, nebo pomluvy.
Předem děkuji a očekávám že Vámi nashromážděné informace předáte, aby mohly posloužit pro blaho Města Chrudim a jeho občanů. Děkuji Petr Kopecký

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průmyslová zóna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří

Datum:  07.01.2004 21:23

Ale my v jiných částech Chrudimi chceme taky žít bez prachu a smradu. Proč tu fabriku nepostavějí aspoň 3 kilometry od Chrudimi? ASI ZA TO NĚKDO DOSTAL DOBŘE ZAPLACENO

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průmyslová zóna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška

Datum:  03.01.2004 11:10

Pane Kopecký, ale domnívám se, že to snad patří i tak trochu do náplně pracovníků MěÚ chrudim sehnat si potřebné informace o případné technologii výroby.
Pokud vím, v současnosti se MěÚ provádí nějaká měření stávajícího hlukového zatížení v oblastech obytné zástavby přiléhající k průmyslové zóně. Za to děkuji.
Pokud se týče předání podkladů - Jsem rád, že konečně někdo z MěÚ začal brát tuto záležitost vážně a začal se zajímat o důvody, ktré nás vedly k shánění podpisů pod petici. Velmi rád se s Vámi sejdu a mohu Vám i nějaké podklady předat. Protože v 2. týdnu mám opět nějaké jednání v jedné z výroben glazur pro keramický průmysl, předpokládám, že bychom se mohli sejít v průběhu 3. týdne a tuto diskusi bychom mohli vést mimo tento chat. Možná pak společně seznámit účastníky chatu s závěry.
Jinak k šíření poplašné zprávy. Pokud si myslíte, že je naplněna skutková podstata trestného činu, učiňte tak. Ale jinak prosím - nevyhrožovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průmyslová zóna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mafio

Datum:  03.01.2004 00:07

No koukám že za chvíli tady bude bez nick kde kdo. S lebuškou si pletete chat a diskuzi v novinách, ale jinak dobrý.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.