Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Je SPŠS dobrou volbou?

Odesílatel:  Dizzy

Datum:  21.01.2008 19:09

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je dobré dávat dítě na SPŠS do Chrudimi. Už jednou jsem zaslechl, že morálka na této škole patří spíše k těm horším. Ale jedná se v první řadě o chlapeckou školu, tak vím, že je třeba trochu pochopení. Dnes jsem si ale přečetl tento článek - http://ichrudim.cz/chrudim/clanky/ostatni/clanek-studenti-prumyslovky-pozivaji-alkohol-ve-skolnich-lavicich/ - a přemýšlím, zda na tom nebude přece jen pravdy. Rád si přečtu vaše názory (nebo lépe - zkušenosti), za které předem děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Záhoř

Datum:  30.01.2008 20:25

Nedávat !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lawn

Datum:  22.01.2008 20:55

Dobrý den, jsem studentem 3. ročníku oboru strojírenství na SŠPST a VOŠ Chrudim (SPŠS a VOŠ je původní název, již neaktuální). Předem bych rád uvedl na pravou míru podstatu zmiňované videosekvence, kterou dlouhou dobu natáčel a následně upravil / sestříhal můj spolužák. Snímky z videa zmiňovaného v článku na ichrudim.cz samozřejmě vyzněly, jako ostatně ve všech neseriózních médiích, naprosto jinak, než v případě, kdy vidíte vybraný obsah v souvislostech.
Ano, opravdu tam dva studenti na začátku záznamu napadli svého spolužáka, byla to však jen nahraná situace, což redaktor ichrudim.cz nezapoměl podotknout. Ano, opravdu tam byla přítomna láhev od piva a PET lahev naplněné ne pivem, či rumem, ale čajem, který dělá, jak je známo, také pěnu. Na tento fakt již ale zbabělý redaktor, který ani neuvedl pod článkem své jméno, zapoměl. Zřejmě si byl dobře vědom svých výmyslů a spekulací a v neposlední řadě také porušování autorských práv (sekce 5./ A, B), kterého se dopustil pořízením "kopie", kterou má celá redakce ichrudim.cz údajně k dispozici, jak v článku napsal.

Chtěl bych tedy zdůraznit, jak špatně může zapůsobit takovýto článek, kde autor jednoduše napísě vše podstatné, ale pro nepozorného čtenáře tento vyzní naprosto myslným dojmem, přesně, jak si to sám autor přeje.

Jinak abych vám poskytl pár informací z pohledu žáka - nevím, co přesně vás zajímá a ani neumím dost dobře vyjádřit morálku na škole. Jisté je, že morálka ve třídě je určena hlavně kolektivem, např. naše třída má, jak je vidět díky této aféře, velmi dobrý kolektiv a morálku obecně, držíme spolu, děláme úplně normální klukoviny, jako asi všichni chlapci našeho věku. Toto je jasný důkaz toho, že člověk se může vzdělávat a bavit zároveň, respektive že škola nemůsí být nuda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  23.01.2008 08:59

Myslím, že jsem ten článek pochopil naprosto stejně jako Lawn vysvětluje. A to přesto, že autor v ichrudim fabuloval a textem zaváděl čtenáře jinam, než ke skutečnosti. Navíc si domýšlel co asi je v lahvích atp., snažil se sdělit čtenáři, že toto je obecný stav na spšs panující. Je vidět, že bolševické způsoby informování mu nejsou cizí.
pp

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  23.01.2008 09:14

Smutné na tom, je, že iChrudim dělají děti a projekt vede mladý člen ODS, který nám ještě před rokem vnucoval na starostu svého kandidáta Beránka. Stejným manipulujícím způsobem. Kde se to v těch dětech bere? Vždyť za sociku ještě nebyly na světě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dizzy

Datum:  23.01.2008 14:23

Vidím, že se tu diskuze poměrně rozvinula a jsem rád, že se nakonec ukázalo, tedy aspoň dle toho, co tvrdí autoři, že bylo video pouze recesistické.
Nechápu však váš příspěvek - co chcete říci tím, že je smutné, že ten portál vede člověk, který "vám" (nevím přesně, koho tím myslíte, nemám dostatek informací) vnucoval p. Beránka? Kdyby podporoval p. Čechlovského, bylo by to v pořádku? Nerozumím tomu, p. Beránka znám. Nevím ještě, jak jsou slučitelné děti s členstvím ODS. Podle všeho je vstup do polit. strany podmíněn věkem 18 let, nepletu-li se. Nebo že by chrudimská ODS přijímala i mladší členy z důvodu nějaké manipulace při hlasováních? Prosím o vysvětlení, pokud máte více informací.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  24.01.2008 22:44

Tak koukám že tady lidi nadávaj na neinformovanost redaktorů ichrudim.cz a většina z Vás tady následně šíří další fámy.. Zajímalo by mě, jak Vás napadla spojitost mezi tímto webem, gjr a ODS??? Naštěstí žijeme v demokracii a každý člověk bez rozdílu má právo na své názory a je jen na ostatních jak se k nim postaví. Server opravdu spravují studenti gymnázia, ale nejedná se o žádne děti, ale o studenty mat. ročníku tzn. 18-20 let. Myslím si že většina článků na tomto serveru je psána objektivně. Nikde ve článcích ani náznakem nenajdete souvislost s ODS a i kdyby tak každý z nás má právo svobodné volby. Nikdo Vás nenutí ty články číst. Zajímalo by mě, jak by podle Vás vypadal pol. nezaujatý web? Vedení vytvořené z lidí jiného pol. smíšlení?? jestli hledáte články většího soc. cítění, tak si otevřete stránky mladých komunistů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  25.01.2008 08:53

No, Tvuj prispevek, mnoheee napovida o redakci ichrudim a jeji politicke orientaci, tak aspon neblbete lidem hlavy, ju! Na jednu stranu se snazite byt seriozni a nestranni (o cemz pochybuju) a na druhy strane bulvarizujete kraviny pubertaku na stredni skole...
Dejte si to ve Vasich makovickach trochu do poradku! Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  24.01.2008 23:13

Jen tak pro pořádek - smýšlení ne smíšlení pane inteligente pravděpodobně mírně zprava. To smíšlení nenajdete ani u komančů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  25.01.2008 13:55

Za svůj překlep se hluboce omlouvám...V redakci ichrudim.cz nejsem, sem jen člověk který reaguje na příspěvky hanobící počin studentů... Hádejte proč lidé dávají svá videa na youtube.com?? A opravdu si myslíte, že kdyby se ten článek nevyšel, tak si toho videa nikdo nevšimne??:D Myslím že slovo bulvár je příliš, ovšem co čekáte na webu přinášející zprávy o děním v chrudimi? Myslím že článek psal o tom, co by napadlo každého samostatně přemýšlejícího člověka po zhlédnutí tohoto videa...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.01.2008 15:35

Proč se omlouváte za jednu chybu příspěvkem, ve kterém jich nasekáte násobně více? Působí to komicky. Přihlédnu-li k tomu, že navštěvujete oktávu E místního GJR, působí to trapně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  25.01.2008 17:36

Wow, tady je někdo informovanej:D...Víš, mně je to jedno. Trapně spíš působí to, že tady machruješ s tím, že víš kdo jsem a přitom se sám podepíšeš jako ANO..:D Jinak posuzovat názor podle pravopisných chyb a né podle obsahu trapné není?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.01.2008 18:07

Opět jste předvedl zoufalý nedostatek inteligence. Zatímco na jedné straně je podle vás trapné posuzovat názor dle pravopisných chyb, na druhé straně vy posuzujete názor dle přezdívky.
Co se týče mé informovanosti - ano, máte pravdu - mám více informací, než tušíte, Martine B.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  26.01.2008 12:48

A příště si přečti ten příspěvěk pořádně, než na něj budeš chtít reagovat. Nikde sem nenapsal, že posuzuju tvoje názory podle nicku. Napsal jsem a za tím si stojím, že trapný je, dokazovat mi tady že víš kdo sem a sám se schovávat za nick mně nicneříkající.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.01.2008 13:20

Takže je trapné to, že o mě nedokážete zjistit ani tolik, jako já o vás? No nevím, neměl byste na sebe být tak přísný! To je sranda :-D
Vy jste mi přece o sobě nic nenapsal, tak proč já bych měl psát něco o sobě?
P.S. klidně si můžeme tykat, Blážo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  26.01.2008 19:33

Za koho mě máš?:D Proč bych si to měl jako zjišťovat? Ve svém okolí nikoho kdo používá tvůj nick neznám a tím to pro mě hasne. Sme na disk. fóru a místo aby sme řešili jeho téma(narozdíl od tebe sem se k němu vyjádřil) tak do mě jen rejpeš a myslíš si jakej nejseš king, když upozorňuješ na moje chyby a znalost mé osobnosti...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.01.2008 19:59

Tak už toho nech. Pořád plácáš, jak je ti to jedno a už jsi tu o tom nasekal 4 příspěvky. Můžeme si to říct v pondělí ve škole. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Záhoř

Datum:  30.01.2008 20:18

Vyloučení studentů 3.B ze studia na SPŠS za tzv. šikanu je chybný krok. Dříve bezproblémoví jedinci měli být potrestáni přiměřeným způsobem, nikoli vyloučením. Ve škole panuje velké znechucení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  28.01.2008 16:37

Pondělí uteklo a ty ses ani neozval?:D SEm myslel, že přídeš..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  26.01.2008 21:41

"Můžeme si to říct v pondělí ve škole."

...ve sborovne...HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  26.01.2008 12:43

tys někde prezentoval svoje názory???..zatim vidim, že pouze pročítáš ty moje a hledáš v nich hrubky. Klidně tady napiš všechno co o mně víš. Já se za svoje názory nestydim a dokážu si je obhájit i osobně, ne jen na fóru pod "anonimním" nickem...to je pak pán hrdina, co?:D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  23.01.2008 16:25

Ale Dizzy, ta diskuse se nerozvinula o údajných výstřelcích na průmce, ale diskutuje se zde o amatérských manipulacích tvého webu ichrudim.cz. Z tvých příspěvků to čouhá jako sláma z bot. Nejdřív napíšeš rozesíračské selfpromo na ichrudim a pak se pokrytecky připojuješ k neexistující shodě o diskuzi k tématu šikana ve škole.
Myslím, provozování na portálu nemáš. Čeho máš dostatečně jsou ambice a exhibice. Tak to zkus nějak vyrovnat a bude ti líp :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dizzy

Datum:  23.01.2008 18:21

Prosím, abyste si nejdříve zjistil fakta, než se příště pustíte do psaní příspěvků. Co mne opravdu mrzí jsou útočné a nepodložené komentáře napříč celou diskuzí na Chrudim.cz, a obávám se, že se to bez moderování diskuze do budoucna k lepšímu neposune.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  23.01.2008 19:01

A co jsou podle tebe příspěvky na ichrudim ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  23.01.2008 12:56

Snažit se něco dělat v Chrudimi je naprosto zbytečné, protože se pak na této diskusi objeví lidi, co všechno zkritizují. Nejlepší je sedět doma na zadku a semtam si jít zakritizovat na toto diskusní fórum, jak je všechno špatné a přitom se nepokusit nic změnit.

Jak může "dítě" manipulujícím způsobem vnucovat někomu kandidáta na starostu? To může napsat pouze člen ODS, který se cítí býti ukřivděn. Ubožáku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  23.01.2008 16:38

No jasně. Než to dělat takhle blbě, to je asi fakt lepší se na to vys*at.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  23.01.2008 09:26

Nebejt toho prispevku, tak ani nevim, ze nejaka ichrudim.cz existuje. Asi to bude dulezityyy weeeeeb Úsměv A navic plny mladych investigativnich journalistuuuu. HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je SPŠS dobrou volbou?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  21.01.2008 21:02

Obávám se, že skutečnosti uváděné v článku je možné zobecnit na většinu současných středních škol, bohužel. Jde jen o to, jak jsou kde "studenti" pitomí, a natáčí si své lumpárny na mobily a kdy a jak tyto nahrávky utečou ven. Samozřejmě, na školách, kde převažují dívky (typu obchodní akademie, zdravotnická škola) tyto problémy s fyzickým násilím spíše nejsou. Pokud se jedná o obor, strojařina určitě není špatná volba, a to jak střední, tak vysoká, ale kluk k tomu musí mít vztah, jestli ho to bavit nebude, tak to je ztráta času pro všechny. Každopádně po škole bude něco umět.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.