Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  kupon

Odesílatel:  Jiřina Kupecká

Datum:  18.01.2008 17:30

Zdravím všechny co maji něco společného s řetězcem Ahold..setkala jsem se před nemalou dobou se zajimavou zkušeností, která mi nebyla vůbec příjemna šlo o vanočni šek, ktery jsme ja a me kolegyně obdržely v prodejně. Mělo to byt za odměnu, snahu atd, a také Vánočni dárek šlo o zrovna nemalou částku, když jsme ji však obdrželi byli jsme rádi že můžeme nakoupit za tento dárek, mevyhoda byla v tom, že jen v siti ahold. Po měsicí jsme obdrželi vyplatní pásku a čekalo nás nemile překvapení částka, kterou jsme měli na šeku se promítla i na vyplatní pásce že je stržena z naší vyplaty. Takže asi chápete že tohle je velmi nečestné mrzí mě to, že se vůbec něco takového děje a že si to vůbec někdo v tomhle velkem řetězci dovolil udělat zaměstnancům. Dárek ma byt darovany a né ho strhávat zaměsnancům z platu. Zajimavá zkušenost velmi se tim pobavilo celé širokodaleké okoli. Zdravím všechny tak znechucené a podvedené zaměstnance tohoto slavného řetězce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kupon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  19.01.2008 21:52

V naší republice máme zákon o dani z příjmu. A ten říká, že jakékoliv odměny musí být zdaněny (neplatí tak úplně pro politiky). Proto i ten šek, jako mimořádná odměna musel být zdaněn a proběhnout tvou výplatní páskou. To co mi na tvém údivu schází je, zda ti o tuto částku (částku na šeku) byla v daném měsíci zvednuta hrubá mzda. Pokud ano, pak jsi skutečně dostala odměnu a nechápu čemu se divíš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kupon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  19.01.2008 20:09

Jojo, jsou to svině bolševický HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.