Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Sídliště U Stadionu

Odesílatel:  quido.

Datum:  08.01.2008 17:47

Chtěl bych se zeptat zda někdo neví co se bude dít s dětským hřištěm na tomto sídlišti?Je v hrozném stavu.Prolézačky které tam byly jsou dávno zničené a je tam pouze špinavý písek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  10.01.2008 13:35

Milá paní,ptáte se na špatném místě.Možná by to chtělo na některou schůzi zastupitelstva a zeptat se tam a nebo přímo svého zástupce v zastupitelstvu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  10.01.2008 13:37

Omlouvám se,mělo být "Milý pane...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Machová

Datum:  09.01.2008 09:59

To by mě také zajímalo. Je mi smutno, když se vidím, jak po celé Chrudimi rostou dětská hřiště, někde jsou i tři na malém kousku a naše sídliště jen pustne. Na celé sídliště je tu jen jedno hřiště a na to nemáme šanci se s malým dítětem odpoledne dostat, jelikož jsou tam pubertální děti, kteří by malému dítěti ublížili a když jim něco slušně řeknu, tak mi odpoví sprškou nadávek .... :o(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimacka

Datum:  09.01.2008 16:22

Co bude dál se sídlištěm, na to se musíte zeptat na magistrátě.
Od té doby,co lidi odmítli zprůjezdnění sídliště a vytvoření parkovišť uvnitř sídliště a dětských hřišť a zeleně na kraji sídliště, za obrovské peníze nic se neděje....
Přeci se magistrát nebude zabývat akcemi jako je vybudování, nebo oprava dětských hřišť,které by přišlo jen na statisíce...Nikdo z investorů a dalších zúčastněných by z toho nic neměl...Bohužel, je to tak

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.01.2008 22:54

Hlavně nikdo z radice na sídlišti U stadionu nebydlí. Ale ten magistrát, to jsi nasadila starostovi zcela jistě brouka do hlavy. To by bylo o pěkných pár tistíc měsíčně víc. Asi na příštím zasedání Rady města bude bod: jak změnit městský úřad na magistrát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  09.01.2008 21:01

Probuď se!!!!!!!
Tady jsi v Chrudimi a ikdyž občas některé věci vypadají velkoměstsky, tak pořád tu máme jen radnici, nikoliv magistrát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimacka1

Datum:  09.01.2008 22:45

Místo abyste reagoval na obsah mého příspěvku, vadí vám jen chybička, která se vloudila, ale jak to na sídlišti vypadá, , to vás nezajímá!Zajímavý přístup!!
Ještě mi to zkontrolujte, jestli jsem se náhodou nepřepsala, nebo, nedej Bože neudělala nějakou hrubku!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  10.01.2008 12:13

Tady se víc hodnotí pravopis než mišlenki a nápady. Bohužel.Tak klid a nohy v teple.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  10.01.2008 10:46

To byla faktická chyba, navíc opakovaně uváděná, takže nechápu, proč se rozčilujete nad tím, že na ní někdo upozornil. Nebo si chcete hrát na "chrudimačku" jenž neví, že Chrudim není statutárním městem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sídliště U Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimacka2

Datum:  10.01.2008 17:33

Připadá mi to jako v diskuzích(nebo nedej Bože diskusích?) ,které probíhají na Centru k nejrůznějším problémům.Když někdo nemá co říci, tak začne pisatele škatulkovat na pravičáky ,nebo levičáky,ale názor na věc z něj nevypadne a nevypadne.......

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.