Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Blb roku

Odesílatel:  filek

Datum:  30.12.2007 16:59

Prosím admina o zařazení nové anekety, tentokrát s námětem BLB ROKU. Dovoluji si navrhnout prvního ze soutěžících, místostarostu Málka za jeho samožerský kalendář. Pro ty, kteří ještě neměl tu čest, k nahlédnutí zde http://ichrudim.cz/chrudim/blogy/v-i-p/roman-malek/clanek-541989840/ Ovšem největší pecky autor nezveřejnil, doufám, že nás pan Málek obšťastní reprodukcemi všech stran na některém úložišti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  21.02.2008 19:10

Náš místostarosta Málek se stává "slavným" i za hranicemi našeho kraje. K článku v pardubické mfdnes o naprůměrné sebeprezentaci našeho génia http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=044&r=mfpardubice&c=919323, přibyl další článek, tentokrát v celostátním vydání mfdnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=044&r=z_domovaa&c=919177, ve kterém se ten chlapec chlubí, že ví o své nominaci na Blba roku. Zatím to byla legrace, naší ostudu jsme si užívali v Chrudimi sami. Teď už z nás bude mít srandu celá republika.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  22.02.2008 12:42

iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=mfpardubice

Jak se zviditelnit? Přece kalendářem!
Chrudim - Vlastním kalendářem se už nechlubí pouze firmy, modelky či hvězdičky pop-music.

Vzít prezentaci do svých rukou se rozhodl také místostarosta Chrudimi Roman Málek a nechal si vytisknout tři stovky stolních kalendářů - jejich hlavní postavou je on sám.

Na každé dva týdny připadá snímek Chrudimi anebo záběry ze života pětadvacetiletého lidoveckého politika. Málek v tělocvičně, Málek v obleku ze třicátých let, Málek sedí za stolem s vicehejtmanem Romanem Línkem a s úsměvem se k němu naklání, Málek předává deset tisíc korun na výstavbu chrudimského hospice.

„Mnozí lidé, se kterými jsem dřív dělal, mi říkají, že o mně není slyšet a že mě strašně dlouho neviděli. Tak jsem se rozhodl, že je potěším a budou mě mít celý rok na očích,“ vysvětluje Málek.

Za kalendáře zaplatil ze svého třiatřicet tisíc korun. „Kalendáře jsem rozeslal cíleně konkrétním lidem. Zbývá mi jich jen osm, nějaké si chci nechat na památku,“ říká.

Ne všichni obdarovaní kalendář s fotografiemi vytáhlého místostarosty dali do sběru nebo schovali do jako kuriozitu. Náměstek primátora Pardubic Alexandr Krejčíř si ho postavil na stůl. „Hodně mne to překvapilo, nic takového jsem ještě neviděl. Proto ho taky tady mám. Vždyť je to lepší než se dívat na neosobní obrázky nějakých míst či přírody,“ říká.

Ještě jeden člověk má kalendář na svém stole. Roman Málek. A je mu jedno, že na chrudimském diskusním serveru je za to terčem všeobecného posměchu. „Vím že jsem byl nominován na titul blb roku. Z toho je ale vidět, že nedělám průměrnou reklamu, ale nadprůměrnou, jinak by se o tom nemluvilo,“ říká Málek.

Autor: DAVID PŮLPÁN

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.02.2008 13:46

Ten poslední odstavec je vážně perla! Jen si myslím něco trochu jiného, než p. místostarosta. Dle mého nelze podle nominace na titul Blba roku poznat nadprůměrnost reklamy páně Málka, nýbrž podprůměrnost intelektu téhož individua.
Nicméně pokud jsem dobře pochopil místostarostův postoj, pak mu tento titul lichotí, no tak v tom případě vážně blahopřeji - patří mu zaslouženě a jsem přesvědčen o tom, že bude ve správných rukách. To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  22.02.2008 12:41

iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=mfpardubice

Hvězda internetu: chrudimský místostarosta
Chrudim - Tak bohatou fotogalerii nemá na svých oficiálních internetových stránkách ani česká topmodelka Tereza Maxová.

Pětadvacetiletý místostarosta Chrudimi Roman Málek sice v komunální politice zas tolik vidět není, v sebepropagaci však lidovecký politik už překonal všechny poslance v kraji. A nejen na internetu.

Málek například zaplatil 33 tisíc korun za vydání svého vlastního stolního kalendáře, který je plný jeho snímků. Málek v tělocvičně, Málek v obleku ze třicátých let, Málek sedí s vicehejtmanem Romanem Línkem, Málek předává deset tisíc korun na výstavbu hospice.

„Mnozí lidé, se kterými jsem dřív dělal, mi říkali, že že mě strašně dlouho neviděli. Tak jsem se rozhodl, že jim udělám radost a budou mě mít na očích celý rok,“ vysvětluje se smíchem Málek nápad, který měl pobavit jeho známé.

Pokračování na str. C3

Pokračování ze str. C1

Sérii 300 kalendářů rozeslal nejrůznějším lidem a institucím s poděkováním za spolupráci.

Na chrudimském diskusním serveru je za to terčem výsměchu. „Z toho je ale vidět, že nedělám průměrnou reklamu, ale nadprůměrnou, jinak by se o tom nemluvilo,“ říká Málek.

Místostarosta Chrudimi je originální i ve své prezentaci na internetu. Na jeho osobní stránky se každý zájemce dostane hned přes několik domén: www.mistostarosta.cz, www..kandidat.cz, www.pozorovatel. cz, www.dokumentarista.cz.

Kromě bohaté fotogalerie se může pochlubit i velkým archivem zpráv s více než 400 články, ve kterých většinou Roman Málek figuruje. „Slíbil jsem v rámci předvolební kampaně, že se nechceme uzavřít komunikaci s voliči. Navíc bych chtěl inspirovat mladé lidi, aby se sami dali na politiku,“ řekl Málek.

Ten se vedle zpráv o Chrudimi pokouší o vtipné glosy. Takže do silvestrovských zpráv zařadil třeba i článek o tom, že močáků bude na pouti dost:

„Močáků na chrudimské pouti bude v následujícím roce dost. Město využije totiž nerezové vany v areálu koupaliště a naloží do nich okurky. Vzkaz pro plavce: plovárna bude otevřena po 10. srpnu, až se všechny okurky prodají.“

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: (dp)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  22.02.2008 08:34

On má na starosti turistický RUCH-třeba je to velmi rafinovaná hra, jak případnými návštěvníky, kteří se na něho přijedou podívat, ten tur. RUCH v našem městě zvednout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.02.2008 18:48

Chrudimský deník, 21.2.2008

Roman Málek, místostarosta města Chrudim, reaguje na titul Blb roku, který by mu rádi přiřkli účastníci diskuse na www.chrudim.cz

http://chrudimsky.denik.cz/multimedia/galerie/290583.html

záložka Audio

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.02.2008 19:02

S panem mistostarostou Malkem je to jeste horsi, nez jsme si mysleli...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  21.02.2008 18:56

Ježišmarjá, on je na to hrdej! On si sám říká, že je nadprůměrný blb! Co nás ještě potká?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  16.01.2008 11:20

Výborný kalendář ve stylu - Já před autem,Já na túře,Já na plovárně atd.Dík nechci.Jinak to dílko samo o sobě svědčí o inteligenci pana místostarosty.HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  20.01.2008 22:52

S tím pozováním před autem jsi mi připomněl: Jestlipak by se to nedalo hodnotit jako zneužívání komunální funkce pro reklamu? Ok? A nemýlím-li se, dává si do papuly i reklamní slogan na jeden velmi tvrdý alkohol... To by se dalo ale přece nááádherně rozmáznout- místostarosta dělá reklamu na konkrétní výrobky a jeden z nich je droga (chtělo by to přidat trochu demagogie, já na to nemám Ok? ). Úplatky, nezdaněné příjmy, propagace alkoholismu ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  25.01.2008 17:48

Myslím, že to je obecný problém. Spousta politiků na sobě pracuje, aby byli vidět. Vždyť další volby se blíží. Bohužel je to na úkor práce pro město. P. Málek je blázen, ale i tak pochopil, že kvůli práci a schopnostem ho nikdo volit nebude. Proto se snaží zblbnout svoji trapnou kampaní ty nejhloupější občany. Bohužel jich je stále dost, tak má šanci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  16.01.2008 16:59

Pan místostarosta Roman Málek není člověk. Pan místostarosta Roman Málek je mimozemšťan.Jeho zvolení je experiment, který se vymkl kontrole. Bohužel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  15.01.2008 22:27

Jéžiš, on je ochotnej zavolat do novin, že má podělaný kalhoty, jen aby se o něm psalo. A ještě ty články z bulváru zveřejňuje na svém webu. Nějak mi tenhle druh ambicioznich politiků, kteří jsou ochotni udělat cokoliv nesedí. Co nás to ještě potká ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rozára

Datum:  02.01.2008 23:21

Jestli se vám líbil kalendář, tak to se vám budou líbit i tyto weby Úsměv
www.roman-malek.cz
www.maldik.cz
www.roman-malek.eu
www.kandidat.cz
www.mistopredseda.cz
www.surfar.cz
www.mistostarosta.cz
www.pozorovatel.cz

Zajímalo by mě, jestli už někdo Romanovi řekl, že zhruba polovina vilčů upřednostňuje kvalitu nad kvantitou HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dizzy

Datum:  06.01.2008 13:33

Neopomenut byl minimálně ještě www.dokumentarista.cz. Tak přidávám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.01.2008 22:26

Je vidět, že na naší radnici je mnoho velmi vytížených úředníků. Domnívám se, by již bylo záhodno vytvořit prostor pro další funkci, nejlépe místostarosty. Vždyť ti stávající chudáci to opravdu nemohou vše stihnout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Eliška

Datum:  12.01.2008 20:00

Dobrý den. Romana Málka znám od dětství. Byl to vždycky zakomplexovaný a nijak úspěšný kluk, nešikovný na sport a ne nějak výrazně chytrý na učení. Upřímně myslím, že na gympl by prostě neměl. Vždycky se domáhal pozornosti. Proto taky sám o sobě odjakživa psal do všech možných novin. Měli jsme z toho (a z něho)tenkrát legraci. Když jsme pak byli s kamarády na vysokých, on se začal nějak divně proflakovat životem a vlastně jsme ani nechápali, z čeho je živ. Připadalo nám, že si jen hraje a bere za to peníze. On to taky tak mnohokrát prezentoval a byl pyšný na to, za co bychom se my, jeho známí nebo kamarádi, spíše styděli. Shodovali jsme se na tom, že je spíše takovým příživníkem tam, kde jiní dělají ze zápalu, z koníčka, z potřeby ještě se nějak angažovat nad rámec své profese. Řečeno slovníkem předchozí generace, že to je takový "profesionální svazáček". Když kandidoval do komunálních voleb, museli jsme se smát, že je najednou věřící křesťan. A ze zkušenosti vím, že spousta našich vrstevníků ho opravdu volila, ale JENOM PRO TU SRANDU. Jako když ze srandy volíte obecního blázna. A hodně kamarádů z toho mělo nekonečnou bžundu, když se to nakonec semlelo tak, že se dostal až na radnici. Myslím si, že zkrátka jenom pokračuje v tom hraní si. Že si sám při své ne moc chytrosti ani neuvědomuje, na jakém je postu a proč tam vlastně je. Přimlouvám se za zřízení té ankety a zařazení jej do ní. Sama budu hlasovat pro. A určitě i ostatní jeho vrstevníci. Mladým připadá směšný a trapný. A starší generace (např. mí rodiče kolem padesátky) v něm vidí jen děcko, co dostalo sirky na hraní.
P.S. K tomu úředníkovi. On prý není úředník. On je volený politik, to prý je rozdíl. ;=)
Eliška

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  13.01.2008 10:22

Já ho blíže neznám,ale hlavně jsem byl šokován když jsem se dozvěděl kolik mu je let.Co na takovém místě dělá takové pískle?Co může mít za zkušenosti ten chlapec?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  13.01.2008 21:08

Přijď se někdy podívat na veřejné zasedání zastupitelů. Tam to uvidíš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  14.01.2008 09:17

Co? Ty tam budeš taky?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.01.2008 21:51

JE TO SPÍŠE VYJÍMKA, KDYŽ NA ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA NEJSEM.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  14.01.2008 22:51

A bereš nominaci na Blba roku ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.01.2008 23:12

Jenom blbec potřebuje ostatní přesvědčovat, že existují ještě větší blbci než on sám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  15.01.2008 08:35

A to řekl kterej klasik shote? Vtipem a nápadama tedy neoplýváš :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  15.01.2008 07:29

No a to jsi právě ty udělal svým příspěvkem Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  14.01.2008 10:33

Co? Shot je blb roku? HAHAHA!
Nebo aspon v nominaci???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  15.01.2008 07:38

Já myslím, že shot na Romana Málka nemá. A jestli ano, tak to pro Chrudimi není tak nebezpečné. Jak říkal můj otec " Nejhorší je ambiciózní blbec ". A na našeho místostarostu to sedí přesně.
Ale třeba se mýlím a projeví se skrytá genialita pana Málka a Chrudim bude čerpat sto milióny na dotacích. Kéž by tomu tak bylo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  12.01.2008 21:29

Je-li pravdou to, co tvrdíš, "že spousta našich vrstevníků ho opravdu volila, ale JENOM PRO TU SRANDU", pak by spíše na titul blb roku měli kandidovat oni a ne p. Málek. A je-li to vše pravdou, pak jenom prokázal, že je chytřeší než jeho voliči a že uživit se na lidské blbosti umí.
Pana Málka osobně neznám, ale můj dojem na něj se v mnohém blíží tvému popisu jeho osobnosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  03.01.2008 04:27

No, to je bomba. Zacina to vypadat na diagnózu. Mladík, Surfař, Pozorovatel, Místostarosta ... Nevěřím vlastním očím. To opravdu není vtip. Hele jeste je volna domena Blbec.org . Neslozime se, aby mel tu nejvýstižnější do sbírky?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  02.01.2008 01:32

Filku, díky za ten link. To je opravdu počteníčko. V.I.P. Málek. To je také krásné... Přidávám svůj hlas do ankety. Shotovi: Věřím tomu,že si tu vlastní sexuální pomůcku hradil ze svého a nedivil bych se, kdyby se (samospouští) vyfotil při výběru hotovosti na zaplacení tiskárně. I to je součástí imáááága. Odpověď těm, kdo se mu chtěli skládat na nějakou profesionálku: Jak vidno, není toho třeba, jemu stačí zrcadlo (nebo kalendář, a ten si zaplatil sám). Toto je jediná volba, při které doporučuji dát tomu zakomlexovanému hajzlíkovi hlas.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.01.2008 22:25

Ten kalendář mi opravdu nevadí. Někdo se nechá fotit na bilboardy, jiný slibuje veřejné záchodky zdarma a p. Málek rozdává kalendáře. Ano, je to zcela jistě druh politické reklamy. No, dal se na politiku.
Spíše mi vadí, že od něj není slyšet žádný rozumný návrh, žádný vlastní názor. Že neumí praštit do stolu a prosazovat něco rozumějšího, hlasů ve volbách dostal hodně. Prosazuje rozhlednu. Ta zřejmě Chrudimi zcela jistě pomůže, náklaďáky budou jeztit kolem ní a ne přes Chrudim. Mám dojem, že je na radnici jen do počtu, takový rádní s hlasem poradním, k ničemu jej nepustí. Něco jako praktikant.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.01.2008 21:51

Vydal-li si p. Málek tento kalendář za své peníze, nic proti tomu. Je to opravdu jen jeho věc. Byl-li ovšem vydám za peníze města či jiné organizace (kromě politické strany) žijící z veřejných zdrojů, to je jiná. A právě odpověď na způsob financovánív tomhle příspěvku postrádám. A navrhovaný titul? Na to bych viděl jiné osoby. Postačí se podívat do radničního občastníku a dát si některé věci do souvislostí. Jen namátkou z prosincového - rada scválilila změnu smlouvy na opravu opěrné zdi - v červenci se uzavírá smlouva a v říjnu se již navyšuje cena a posouvá termín dokončení. Podle mne na navrhovaný titul je aspirantem buď ten, kdo tu smlouvu připravoval, nebo ten, kdo souhlasil se změnou ceny a termínu dokončení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  31.12.2007 13:36

Ten kalendář je pecka - prosím o další obrázky. Málkovi se v politice zalíbilo, tak začal pracovat - ne na projektech pro město, ale na svém image. Další volby se přece blíží. Mám pocit, že nám tady roste konkurence pro Řezníčka. Ten se to ale za těch 17 let, co je místostarostou alespoň trochu naučil. Populismus, zviditelňování sama sebe za každou cenu ... To je Roman Málek. Já ho jednpoznačně volím, protože myslím, že větší osobnost pro tento titul tady není.
Celkově jeho místostarostování je mrhání městskými penězi. Jeho funkce by vůbec nemusela být. Jsem zvědavej, co nám zařídí za projekty, jaké přinese dotace.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  31.12.2007 11:34

S anketou souhlasím.Ale ten kalendář???
Pokročilá duševní porucha.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana K.

Datum:  28.02.2008 23:09

Jaký byl není podstatné.Že má kalendář je jeho věc.A jenom opravdový blbec ho může pomlouvat .A narozdíl od Vás on na té radnici je .Takže pouhá závist .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  29.02.2008 08:29

Pani Jano, pri vsi ucte k Vam, jste se Vasim prispevkem zaradila v nominaci na druhe misto, hned za pana mistostarostu Malka. Gratuluji! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  29.02.2008 01:37

Děvče, děvče...
;=)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Metla

Datum:  29.02.2008 22:51

Chlapče,chlapče...? Jana K.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  01.03.2008 08:24

Pozor na ty zmeny nickuuuu. Pak dochazi k trapnym odhalenim, ze Jana K. je vlastne Metla...
Admine, nejde tyhlety dublery proste maznout, dyk nam tady diskutujou sami se sebou Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Blb roku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.03.2008 17:03

Obávám se, že by tu pak nezůstal takřka nikdo. To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.