Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Co se to děje?

Odesílatel:  shot

Datum:  31.10.2007 21:14

Co se to děje na naší slavné radnici? Byl odejit tajemník, výpovědi dávají další řadoví zaměstnanci, nyní byl odejít i šéf městské policie. Uvolňují se a vytváří místa pro kamárdy a známé přátel. Tak mi to poněkud přípomíná místa ležící mnohom jižněji, Sicílii, Sardínii a pod. Tam také svého času ovládli radnice přátelé přátel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  12.01.2008 21:36

Ví někdo, proč byl odeji p. Štěpánek?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shotik

Datum:  14.01.2008 12:58

Tak mi přistálo v emailu něco zajímavého:
Ví někdo, proč byl odeji p. Štěpánek?

Jaké, byl odejit? Prostě jsem mu ukázal cestu, nakopl a šikovně jej vyhodil! Já, Petr Pecina, vedoucí Odboru investic a správy majetku města Chrudim, z boží vůle král… Já, který byl také nedávno „odejit“ z Městského úřadu v Bělé pod Bezdězem… Dalo jim to sice hodně práce než vymysleli to, že mi jednoduše zruší funkci vedoucího) pro neschopnost a nadbytečnost. Řídil jsem tam jednoho podřízeného! No, ale nešetřili na mě. A rádi přidali i tučné odstupné. Pravda, nepracoval jsem dobře, vlastně skoro vůbec jsem neplnil úkoly, ale pomohl jsem si – to víte investičák s pravomocí. A nakonec jsem byl tak proslulý svou neschopností v práci, že ani ve výběrových řízeních v širém okolí mě nezaměstnali…ale to je jiná písnička.
Až tady. V Chrudimi! No, nevěřili asi svým uším, když se na mě Libý informoval…Ale jsem tady a tady se mi opravdu líbí! Štěpánek byl jenom začátek. Další byla právnička ve funkci vedoucí odboru (16 let práce pro město), kterou jsem také nesnesl pod stejnou střechou, následovala ekonomka (7 let práce), odborná referentka po (5 let tamtéž)… Prostě všichni budou postupně odejiti. A další a další, které psychicky zdeptám. Co na tom, že jejich schopnosti a zkušenosti stály hodně státních peněz? Jsem neschopný, ale ambiciózní a nepřestanu, dokud kolem sebe neudělám tolik škody, až nebude náprava možná. Já pak budu odejit na místo těch, kteří mě to vše tolerují – kam jinam? A místo si vyberu já sám! Vzhůru tedy do vyšších pozic. Každý má přece svoji maršálskou hůl. A já jsem ji právě vztyčil! Tak z cesty. A jak jsem řekl: tady v Chrudimi se mi líbí…

Co dodat?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  12.01.2008 23:29

Trochu toho vím, ale ani se mi to nechce komentovat. Nejdříve ho zlanařili jinam v rámci města a potom vyrazili. Jak snadné a nízké. Leč moderní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  14.01.2008 08:59

Taky o tom něco málo vím a to něco je toto:Pan Štěpánek sám požádal o uvolnění z funkce a sám chtěl jít na dopravu a tam bohužel neudělal zkoušky na komisaře-což se může stát každému.Takže tak.Nevím,proč za tím pořád někdo vidí nějakou "radniční mafii".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  31.10.2007 22:53

To se děje a bude dít dál. Holt někdo je znamý známého a umí z toho těžit, jiný je "hloupý" a stále bude dřít jako ten vůl. A proto nechápu, proč takové věci řešit a neustále natřásat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  31.10.2007 23:50

A proč by to tak mělo být? Proč schopní a šikovní lidé odcházejí (mimo "kameru" se svěřují, že na to už nemají žaludek, lze jim věřit, tak malé peníze tam zase nejsou) a místo nich přicházejí různí známí, kteří mnohdy jinde "zkrachovali". Jak potom má vypadat naše město, když jej vedou lidé takového ražení? Lidé, kteří ani neumí říci dvě souvislé věty, aniž by k tomu použili pár nespisovných výrazů (a to je hodně slabé hodnocení). Arogantní, nafoukaní a nevychovaní neumětelové, kteří mají povětšině jedinou kvalifikaci, umí prohospodařit i nos mezi očima, popřípadě umí dobře žvanit, nejlépe na sklenkou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  01.11.2007 14:01

Jen by mě opravdu zajímalo, které lidi máš na mysli,kteří jsou ti schopní, kteří odešli. Nějak mě nikdo nenapadá. Být na jejich místě, nepouštět se ho nebo naopak rychle utéct?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  31.10.2007 22:35

Tak se rychle pochlub o kterých řadových pracovnících víš a uháněj do své rubriky:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Korupce

Datum:  31.10.2007 23:27

Např. Mgr. Uchytilová, Mgr. Kašíková...stačí mrknout na vypsaná výběrová řízení. Ale vy máte být ve své kleci, tak šup tam.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  01.11.2007 00:09

Koukám, že vosy se slétly. Vám připadá divné, že za rok po volbách odešel tajemník (neschopný) a ze 300 zaměstnanců 2-3 další úředníci? Chápu to jako přirozenou úmrtnost a dle mého gusta by jich mělo být víc.

Ale o personální politiku radnice vám přeci nejde, že? Soudím alespoň podle zcela bezzubé argumentace a narážek na funkcionářku ODS, která vám pije krev. Odhaduji vás na zhrzenou mládežnickou kliku ODS, která v čele s ředitelem gymnázia projela volby a neumí se s tím důstojně srovnat. Takže zakládáte směšné weby (iChrudim), chytáte se každé blbosti v této diskusi a nevíte co si s tím vším počít.

Mám pro vás návrh. Věnujte se studiu, jinak neuděláte na tom gymplu maturitu a budete se muset nechat zaměstnat ve stranickém sekretariátu. A ten nejstarší z vás by se měl té právničině trochu věnovat, jinak dopadne s odborností a živností jako jeho táta:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Korupce

Datum:  01.11.2007 20:15

Tak jsem prohledal web...A nevím, nevím, kdo je nucen pracovat ve stranických sekretariátech:)

http://www.ods-pardubice.cz/htmls/ods_v_pardubickem_kraji.htm
ODS - Chrudim (oblastní kancelář)


Adresa:
Městský park 274
537 01 Chrudim IV

Předseda:
Ing. Ivan Pištora

Manažer:
Jana Chalupová

tel.,fax: 469 620 523

e-mail: ods@chrudim.c

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dizzy

Datum:  01.11.2007 21:05

To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Exprow

Datum:  01.11.2007 19:06

Víte, každý kdo nesouhlasí s radnicí nemusí být hned student gymplu nebo zastánce ředitele Beránka. Asi se nedokážete srovnat s tím, že tento názor může zastávat i prostý občan Chrudimi...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Korupce

Datum:  01.11.2007 17:48

...pravila knihovnice se základním vzděláním:) Šup do klece.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Co se to děje?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  31.10.2007 23:21

A kolik za to dostáváte? To musí být strašně náročné, sedět před diskusí a čekat na příležitost obhajoby radnice.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.