Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Roman Málek dosud panic?

Odesílatel:  Lajos

Datum:  29.10.2007 20:09

Tak jsem se při brouzdání internetem dostal i na stránky našeho mladého místostarosty Málka (www.roman-malek.cz) a mimo fotek z jeho návštěvy Bruselu jsem narazil i na rozebírání zajímavého problému - je dosud panic. Nic proti soukromému životu pana Málka, to je jeho věc, ale že by to musel řešit veřejně? Až ho potkám ve městě, to je skoro na otázku "Tak co, už jo nebo pořád nic?"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  satan

Datum:  16.11.2007 14:21

No, jestli je ten Málek doposud pnic, což mně nijak nepřekvapuje, měl by si kliknout na http://choseovo.míst.cz/_MAIL_/den1dil.htm určitě tam najde řešení, jak se s problémem vypořádat. ph

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  satan

Datum:  18.11.2007 11:23

Děkuji za upozornění, odkaz je skutečně nefunkční, opravuji, pan Málek ať si pro relevantní informace pro panice klikne na http://choseovo.místo.cz/_MAIL_/den1dil.htm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  18.11.2007 16:53

Taky nefunkční. Jestli ono to nebude chtít z toho odkazu odstranit čárku nad "I". ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  14.11.2007 15:15

Pojďte složíme se mu na nějakou, která ho zaučí. Dávám 100,-Kč

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  15.11.2007 10:36

A tys jich mel kolik? Podle nicku vidim ze urcite velrybu KEIKO HAHAHA! ) Kdyby ste zde resili dulezity veci a ne blbosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Roman Málek dosud panic?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  16.11.2007 18:29

Jasně, celé téma je opravdu o ničem, ale proč by to tu mělo být neustále vážné? Nebo jinak. Už se tu při nějaké diskusi o vážných věcech něco vyřešilo? Chtěl jsem jenom upozornit na zajímavou osobnost našeho města, že má vůbec potřebu tohle řešit veřejně.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.