Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ples v bílém v muzeu vs. agora

Odesílatel:  schoolboy

Datum:  15.12.2003 12:42

Rád bych věděl, zda někdo z lidí, kteří brojí proti Agoře ( výroky typu: "pod rouškou prevence"....."mladí se chodí opíjet...") navštívil tradiční ples v bílém (pro neznalé - zakončení tanečních kurzů), který proběhl v pátek v Muzeu. Ač je to podnik, který snad údajně náleží městu, tak se tam zvesela mladým nalévalo a podle toho to tam taky vypadalo. Dokonce i někteří velectění gymnazisté ( a to hodně lidí nerado slyší), byli jak zákon káže.
Ale tohle se vidět nechce, vždyť do tanečních chodí každý umytý, učesaný, pěkně oblečený, tak tam snad ani hrozit nemůže, že ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nvlx

Datum:  15.12.2003 16:26

"ale tohle se vidět nechce, ..."Ale ano, chce se to videt.
Jestlize Muzeum, nebo kterakoli jina restaurace, naleva nezletilym stejne jako Agora, musi pro oba platit stejne podminky.
Stejne tak, jestlize jine restaurace ukonci svoji hudebni produkci pred 22hod., mela by ji ukoncit i Agora.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fred

Datum:  16.12.2003 07:58

To snad ne,Jak můžete srovnávat Opíjení se na Plese v bílěm s jakoukoliv akcí agory. To už nevíte jak Agoru více zostudit????Vždyť takových 60% rodičů na plese v bílěm bylo a moc dobře vědí, že jejich patnáctileté ratolesti popíjejí u baru a dokonce jim na to pivo či dvojku červenýho dají. Ba dost rodičů je názoru, že když už jejich dítě vychodilo taneční tak je již dospělé a tudíž má právo chovat se tak jak se chová.
Ja teda nevím co je na tom, že si to pívo daj.Vždyť je už úplně jiná doba.
Já jsem byl na Plese i na konzertě v Agoře tentýž večer jsou to dva uplně odlišné světy. Neříkám že v Agoře není žádnej patnáctilete s pívem. Ale myslím si že si pívo většinou nechávají kupovat od starších, protože se tam dbá na vše co má.A skuste si dnes poznat komu je patnáct. Je to opravdu náročné.
Můřu se zapřisáhnout,že Agora maká na tom aby se zavděčila nevděčníků kteří proti ní zbrojí. A pořadatelé dělají klid. Který je tak žádoucí:)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  schoolboy

Datum:  16.12.2003 11:54

Frede, já jsem se Agory zastával....sorry, jestli to z mého příspěvku nebylo poznat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fred

Datum:  16.12.2003 21:23

Ja jsem to blbě pochopil.Sory! Už mě totiž štve jak se furt všichni do Agory strefujou. Mě jenom příjde, že v poslední době se v našem městě všechno co je dobře funkční a zaběhlý likviduje! Nebo se o to alespoň někdo pokouší : Agora, DDM.....Je to zprominutim na prd

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nvlx

Datum:  17.12.2003 17:50

Zajímalo by mě, proč do svého programu Agora nezařazuje i diskotéky, kde by se hrála komerční hudba.
Proč je z penež města dotováno zařízení, které nabízí vyžití příznivcům pouze určitého stylu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  29.12.2003 20:05

Tak tohle opravdu nechapu!!! Byl(a) jste se v Agore vubec nekdy podivat. Proc by Agora proboha mela hrat komercni hudbu, tim by prece uplne ztratila svuj vyznam!!! Mam to chapat tak, ze mesto by nemelo podporovat nic, co se lisi od komercniho proudu??????To je prece uplnej nesmysl. Kazdy ma pravo si vybrat svoji hudbu a tim i klub nebo diskoteku, kam bude chodit. Desim se doby, kdy by vsude znelo to same a clovek proste nemel moznost vyberu. Ja osobne v Chrudimi postradam nejakou hospudku, kde by se schazeli lidi s kytarama a delali se ruzne folkove akce, ale to uz jina...
S timhle prispevkem ale musim zasadne nesouhlasit - kam bychom se dostali - jako za komunismu - vsem stejne a vsichni v jednom stadu?????????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fred

Datum:  18.12.2003 12:00

Protože Agora je rokový klub a né žádné disko. A možností k poslouchání diska je v chrudimi dostatek.
Ale rokovou a alternativní hudbu hrají pouze v agoře a nevidím nic dobrého na změně programu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AAA

Datum:  17.12.2003 18:01

Protoze na diskoteku muzes jit do muzea nebo zazibaru, nevim proc by se mely poradat v agore, ikdyz agora hraje i to disko a to kdyz je tam futur teda akce do 18 let,

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  benq

Datum:  24.12.2003 00:36

O každém dobrém klubu se musí mluvit, protže když se o něm nemluví není něco v pořádku. Nechodím tam, ale spousta mých kamarádů ano a tak držím palce, aby dále Agora fungovala.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ples v bílém v muzeu vs. agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  17.12.2003 14:56

Bohužel mám ten pocit taky. moje osobní zkušenost je, že v Agoře po mně v devatenácti chtěli občanku, když jsem si šla k baru pro pivo. A je to v pořádku. Nevím, jestli je to v Agoře takhle pravidlem, ale věřím, že snaha ja veliká, jinde se mi to nestalo (vlastně jednou Na hradbách). Myslím, že všechno, co nabízí mládeži nějaký smysluplný program a možnost vyžití a o co má mládež evidentně sama zájem - ať je to Agora, DDM, Palučiny, neziskové organizace atd.) by mělo být vítáno a všemožně podporováno, bohužel v Chrudimi si to zřejmě myslí naprostá menšina...
Nejsem ani zastánce ani odpůrce Agory. Spíš mi vadí, že se ruší něco pro mladé něco co má prostě význam.
čím víc se budou mladí bezcílně poflakovat nebo sedět jen u počítače, tím víc na to v budoucnu všichni dojedeme.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.