Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  zase ta HYPERNOVA !!!

Odesílatel:  poli

Datum:  14.09.2007 23:31

Velice ráda se s Vámi podělím o svou nemilou zkušeností s chrudimskou Hypernovou ! Dlouho jsem tam nezazila nic nepříjemného, ale dnešek me dodělal ! Jdu koupit susák na prádlo za 179 kc . Vidím ho, kontroluju cenu a beru ho do kosíku. V poklidu nakoupím a mířím ke kase... U kasy mladý nezkušený "ucho" ... zahledla jsem nějakou cenu 279 Bohužel, škoda ale ríkala jsem si, ze uz tam nauctoval neco dalsiho. No az me vyzval k zaplacení, optala jsem se znovu na tu cenu susaku ! A ono ejhle !!! Susak mi nauctovali za 279 Kč. Hold seknout se o 100 kc jen tak neprehlednu ! Stornovali jsme susak, zaplatim si to co mam a pak jsem se sla podivat s celkem sympatickou prodavackou na ten susak a jeho konecnou cenu. Cenovka byla zahrabana uuuplne pod temi susaky a opravdu tam bylo 279 - tam na tom míste, kde jsem ho brala ja bylo 179. Mile me prekvapilo, ze se mnou soucitila , uznala chybu ceny a slibila mi, ze mi jej proda za 179 kc ! Preda to jine prodavacce - at mi to nauctuje za 179,- - nemila, hnusna, nesympaticka pipka z informací nakratko ostrhana mi sdeluje, ze teda za 179 ne ! ale hold si priplatim a dam 279 ! Taaak to jsem tedy razantne odmitla ! Mezitim se ta prodavacka, ktera mi slibila nizsi cenu nekam zdejchla... Jinak ta pipka na kratko se mi ani nepoivala do oci. Ze by nejaka omluva.. ??? NIC !!! No do Hypernovi uz jen tak neplachnu ! PS : vedle v Kaufu jsem sehnala vetsi a lepsi susak za 150... no proste no comment ! Poli

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jo

Datum:  19.10.2008 22:37

Mila Poli ty jsi asi hodne zkusena ze pises mlady nezkuseny ucho ale to ucho tu cenu neovlivni ta je v systemu, a urazet prodavacky a nadavat jim do pipek to je ubohost, pipka jsi ty a kdyz se ti nelibi v hypernove tak tam nechod bez si vedle do kauflandu

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.09.2007 09:28

Hlavně, že to dobře dopadlo, ne? ;)
není to o Hypernově, je to o lidech - když vám nevyhovuje jejich přístup, jděte tam, kde vám vyjdou vstříc. To právo volby máme všichni - naštěstí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  15.09.2007 12:56

Oni si lidi nemohou jen tak rozhodnout prodat neco levneji - to musi zduvodnit.
A navic se i ve statni sprave lide na funkcich boji rozhodnout jednim slovem - protoze dalsi volby / kontrola / cistka je opravi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.09.2007 14:58

Tady se píše o obchodních domech. Se státní správou jděte do..... vedlejšího tématu. ;)
Píšu o přístupu prodavačů, ne o cenách.
Lidi se můžou rozhodnout, kde si danou věc koupí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kolousek

Datum:  08.10.2008 18:45

Jako v Hypernově jsou šílený prodavačky, čekáte 10 minut na maso a pak když se rozhlížíte a pořád nikde nikdo, tak se jdu zeptat, jestli tam někdo obsluhuje a ještě na mě vyjela, že nemá čas... No co byste tomu řekli??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  martinc

Datum:  12.10.2008 22:29

nejen u masa, ale pokladní za nic nestojí konkrétně ta projetá železem a její sestra-asi.jsou protivné víc jak noc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zase ta HYPERNOVA !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  08.10.2008 18:50

Řekli bysme k tomu, že dobrá masna je na náměstí nebo v Dukle Ok?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.