Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Odesílatel:  Demová A.

Datum:  02.09.2007 10:31

Když mne manžel vzal na kulturní zážitek v podobě volby královny věnného města byla jsem vcelku mile potěšena. Závěr večera mě ale dostal "do kolen", jelikož každému, kdo alespoň chvíli sledoval průběh celého večera bylo jasné, že královna by měla být dívka s číslem 2. Nepamatuji si teď její jméno,ale okouzlila nejen mne,ale všechny okolo svojí přirozeností a vtipem.Myslím, že kdyby poroto slyšela co si o ni ve chvíli verdiktu pomysleli chrudimáci trochu by se zastyděla. S pozdravem dívce č. 2 - byla jste úžasná a pro publikum jste královna VY!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nika

Datum:  09.09.2007 08:36

Matina Čapková vyhrála finále Královny věnných měst ve Vysokém Mýtě. Tak to pěkně natřela všem, kteří měli plno negativních řečí k jejímu zvolení. Chtěla bych Vás vidět. Být Vámi se pořádně stydím za vše, co jste dokázala na adresu soutěžící Martiny vyslovit. Přeji Vám krásný den :). Ať žije královna všech věnných měst pro rok 2007 - 2008!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  10.09.2007 09:50

Teď to čtu v MF Dnes a taky si říkám, že tady ty zlé jazyky tak řádily a ona jim to pěkně nandala. HAHAHA! Pokud se nemýlím, je to první reprezentantka Chrudimi, která tuto soutěž vyhrála. Takže Martino, moc a moc gratuluji a hlavně se nikdy nikým nenechej zviklat a jdi si za svým, toto fórum je toho zářným příkladem Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pták oklobák

Datum:  08.09.2007 23:13

Martinka včera vyhrála královnu všech královen ve Vysokém Mýtě, takže si ty vaše kecy, že nemůže reprezentovat Chrudim, že je to děs apod. strčte třeba za klobouk.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepa z depa

Datum:  06.09.2007 08:38

Dobrý den, zdá se, že slovo empatie Vám moc neříká, že? Všichni okolo byli z Katky nadšeni? Já osobně proti ní nemám vůbec nic, ale například ve chvíli, nevím přesně jak přesně to Katka říkala, kdy mluvila o tom, jak je pro ni důležité, hlavně to, aby ji partner zabezpečil, celým náměstím proletělo nejedno nelichotivé slovo. Jinak, Katka má určitě spoustu předností, ale jestli z těch dívek, které soutěžily může někdo Chrudim reprezentovat, je to jedině Marťa. Téměř jednohlasně o tom byla přesvědčená nejen porota, ale i například přihlížející pedagogové, se kterými jsem mohl tuto věc probrat. Kulturní zážitek skvělý a se super koncem. Vám se to nezdá, Váš názor. Každopádně z Vašeho písemného projevu vyplývá, že kulturní zážitek na úrovni televize Nova by mohl být tím pravým pro Vás.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  klíč

Datum:  06.09.2007 02:17

Vážená (ach jo, ještě furt se stydím za toto oslovení), přirozená katka, profesionální vystupování? chjo, takovej jste levná, vážená, heh, no jo

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  klíč

Datum:  06.09.2007 02:13

Katka? Ta dívka s plitkým, rádoby vtipným vystupováním? Ta Katka, která chtěla vyhrát tuto soutěž za každou cenu? Lidi hej, co to tady blábolíte? Heh, ale je to sranda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  04.09.2007 14:07

Sice byla Katka z holek asi nejatraktivnější, ale Martina bodovala na plné čáře tím, co předvedla. Originální představení královny i volná disciplína. Tato soutěž není jenom o kráse jako soutěže Miss, ale o připravenosti, pohotovosti, vystupování a originalitě...a v tom byla Martina bezesporu nejlepší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  03.09.2007 21:31

Jako kazdy rok. Radobyzabavna show, kdy nakonec "vyhraje" divka, ktera se jim hodi dizajnove, rodicovsky a vubec.
Je zvlastni, jak stejne veci funguji v malem i ve velkem. A nemyslim jen miss-souteze...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  DitaJicinska

Datum:  02.09.2007 15:51

naprosto s vami souhlasim ja jsem si myslela ze ma kazdy jasno hned po tom co ty holky vsichni nastoupili hnedka nazacatku natoz co pak predvedla katka z cislem 2.nechapu jak se mohla porota rozhodnout takhle a myslim ze za divku ktera vyhrala byla rada mozna tak jeji rodina jinak nikdo.Jesli ma nekdo reprezentovat Chrudim tak to byla zajiste Katka ktera ma i profesionalni vystupovani a ne ta co vyhrala fakt des

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Radimek

Datum:  14.09.2007 16:43

Pokud byla dívka s č. 2 ta, která roztančila i moderátora,tak ta se mi líbila také nejvíc.Nedokážu vůbec odhadnout, jestli to bylo plánované nebo ne:) Každopádně to pobavilo!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nika

Datum:  08.09.2007 20:08

Katka s cislem 2 toho moc nepredvedla. Pokud si myslite, ze poukazani na dulezitost financniho zabezbeceni ze strany partnera je neco vyjmecne, tak vam musim oponovat. Toto jen ukazalo na intelektualni uroven Katky. Zamette si pred vlastnim prahem. S pozdravem!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  verona

Datum:  10.09.2007 12:37

Tak hele ty nádhero, běž se tam sama postavit a předveď co umíš a pak hodnoť ostatní!!! A co se týče intelektuální úrovně Katky, myslím, že nejseš kompetentní, nebo jí snad znáš ? Pak se podepiš vlastním jménem. Asi budeš zhrzená bejvalka Katčinýho kluka nebo snad nějaká zamindrákovaná kamarádka.Chudinko malá...?:O(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepa z depa

Datum:  06.09.2007 08:40

Holky všichnI nastoupilI, to si myslím opravdu stačí

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  03.09.2007 11:51

Ale no tak daamy, cemu se divite? Úsměv
Stejne jako Vam bylo jasne pri nastupu adeptek, ktera je favoritkou, tak porota mela zajiste jiz tyden dopredu nalajnovano, ktera bude vitezkou... A tim nechci snizovat uroven "volby", ale je to takovej vseobecnej nesvar soutezii "kraaasy" v CZ.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ferdik

Datum:  03.09.2007 13:52

Tak to jsem chrudimáci ráda, že se vám Kačka líbila, a když vím, že se sotva připravovala, tak odvedla opravdu profesionální výkon.Jako mamka jsem na ni moc pyšná a je mi vážně fuk, že nevyhrála, vám se líbila a já ji fandím odjakživa:O) Třeba jednou pan Řezníček bude stát frontu na její podpis a já se tomu budu smát. Ale nevychováváme přeci svoje děti proto, aby reprezentovali naše města, ale proto, aby byly šťastné. A to Kačka je, i bez korunky. Díky za podporu. J.Němcová

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janča

Datum:  10.09.2007 13:25

Tak co tomu říkáte maminko Němcová dnes? Na to, že v porotě byl i tatínek jedné ze soutěžících, si Martina i přesto získala všechny porotce. Tato soutěž opravdu není pouze o pěkné tvářičce, ale hlavně o intelektu a nápadu zaujmout. A to Martina dokázala!!! Jestli chcete autogram, tak věřím, že Vám ho Martina jistě ráda poskytne! A řeknu Vám, závist je zlá věc! Věřím, že se chytnete Vy, i Vaše dcera za nos!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katka N.

Datum:  10.09.2007 16:04

Milá Jančo,
to, že moje mamka poděkovala lidem, kterým jsem se líbila já, přeci neřekla nic proti Martině. Já mám plno zájmů a troufám si říct, že už i plno úspěchů a tahle soutěž pro mě nebyla středem vesmíru, ale jen slib naší paní profesorce a celkem dobrá zkušennost. Martino, Tobě gratuluju a doufám, že i Ty stejně jako já bereš tohle fórum s rezervou.
Katka Němcová

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fdasfafdaf

Datum:  10.09.2007 14:02

Plně s vámi souhlasím, ještě bych dodala, že Martina má krásnou tvářičku:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondraa

Datum:  06.09.2007 23:06

Řezňa se ptá, kde bydlíte, chce autogram:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xxx3

Datum:  13.09.2007 14:23

Zdravim,vzhledem k tomu,že Kačku znám osobně dovolim si oponovat vzkazům typu,že chtěla vyhrát za každou cenu a jak je strašný,že je pro ni důležité,aby byl její partner zajišťený. Málokdo by to řekl, ale kdo by to nechtěl a neznamená,že když je to pro ni důležité je to pro ni nejdůležitější v životě. K. je přirozená holka,soutěž nebrala nijak vážně a vzhledem k tomu kolik jí je let a co už v životě dokázala,je hrozně fajn,rozumná holka,která si o sobě nemyslí. Kači, nic si nedělej z toho,že tě pomlouvají ti, kteří tě vůbec neznají a buď pořád taková jaká jseš!A víš jak..:) Už tady bylo zmíněno "závist je zlá vlastnost", naprosto souhlasím,ale je to mířeno na jiné osoby..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  klíče

Datum:  15.09.2007 19:06

OMG, přirozená holka! Tak to ne a za druhý vím, že to rozhodně nepřála té dívce, která vyhrála (Martina?). Po vyhlášení: "Cože? To vyhrála ta čůza?" Heh, špatnost

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  bambule

Datum:  22.09.2007 11:48

Celá tato soutěž byla špatnost, píšete si tady o chrudimský a o dvojce, ale ani jedna. Obě pěkný....jo a podle výsledků tak druhá měla být 4, tak pravda je asi trochu nikde jinde,ne?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.