Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  požár v domě hrůzy

Odesílatel:  AIKO

Datum:  08.09.2007 08:26

Tak co dostanou naši milovaní občané domu hrůzy nové byty, abychom je nedyškriminovali? Pokaždé, když jsem šel okolo, tak tam pálili nějaké smrady, já myslel, že to jsou Pet lahve a oni kabely. Jsem zvědavý jestli budou rodiče toho mrtvého chlapce obžalováni?! Doma jim hoří dítě a oni hrajou u kapličky forbes. Nebo se to zamete jako všechno čeho se tato skupina dopustí?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  11.09.2007 17:53

Chrudimský deník

Zatímco v domě hořelo, nájemnice hrála na automatech!

7.9.2007 7:28 CHRUDIM

Obyvatelé domu v Malecké ulici jsou prý u hracích automatů jako doma. Peněz není nazbyt, přesto jich nemálo skončí v hlubinách „bedny“, která nikomu ke štěstí nepomůže.
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/automaty20070906.html

"Dům hrůzy" se po požáru dalších oprav asi nedočká

6.9.2007 5:52

CHRUDIM - Ohněm zdevastovaný dům u Stromovky patří městu. Nemovitost je teď neobyvatelná. Pro početnou rodinu zajistila radnice ubytování v noclehárně v Tovární ulici.
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/ohen20070905.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  12.09.2007 08:50

... to byla nejemnice ? ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  as

Datum:  08.09.2007 19:28

nechat dvoulety dite bez dozoru,muzou lidi jen jako tyhle

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  08.09.2007 12:05

zajímalo by mně , kdyby shořel dům někomu z bílých, jestli by taky ihned dostali náhradní ubytování a byl jim samotným městem hledán další byt.
asi ne, poslali by je do hotelu nebo k příbuzným a pokud by neměli pojistku, tak by je čekaly veliké problémy.
Kdy už skončí tahle diskriminace naruby?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  12.09.2007 08:52

Z POZITIVNI DISKRIMINACE si delaji (co se tyce cernochu) srandu i v americkych filmech.
Ono je to tezky, kdyz se hned vseho chopi media, politici se zviditelni, EU rekne, ze je zlobime. Nakonec je vic skody nez uzitku, spousta nasranych (s prominutim) bilych a spousta nespokojenych "ostatnich", kterym se dostalo zadarmo malo...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: požár v domě hrůzy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hana

Datum:  08.09.2007 12:02

Zeptej se Jamily

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.