Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Jak je to s podnikáním odsouzených

Odesílatel:  Lapin

Datum:  05.09.2007 23:38

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak je to s podnikáním odsouzených

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lapin

Datum:  05.09.2007 23:42

http://www.chrudim-city.cz/qa/ -> Všeobecné podmínky provozování živnosti

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak je to s podnikáním odsouzených

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pix

Datum:  06.09.2007 00:00

Opět rukopis mladého magistra. To se mstíš za to, že vyhodili z Města pro neschopnost tvýho tátu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak je to s podnikáním odsouzených

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  06.09.2007 20:32

Pročpak se hnedka navážíte do pana Korejtka? Pokud vím, oficiální verze je, že rozvázal pracovní poměr dohodou. Ani vy ani já neznáme detaily a důvody pro tuto dohodu, ale rozhodně bych důvod neviděl v neschopnosti bývalého tajemníka. Pokud bych byl v jeho pozici já, řekl bych si už dávno, zda mám všechno za potřebí, dělat poskoka lidem, kteří o správě města nevědí nic a jenom blbě kecaj, a našel si jiné místo s menším stresovým faktorem za lepší peníze. Pokud se jedná o pana Kuštu, byl pravomocně odsouzen, tudíž je to kriminálník, to mu už nikdo neodpáře.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.