Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  agora

Odesílatel:  agentura leviathan

Datum:  11.11.2003 17:47

je mi lito, ale neznam klub, kde by koncerty musely koncit ve 22:00 - s vyjimkou prazske akropole, ktera tim naopak ostatnim klubum konkuruje, coz neni pripad chrudimi. bohuzel jsou to pravdepodobne opet jen politicke hratky a s temi lze tezko obcansky souperit...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  28.11.2003 10:10

Noviny Chrudimska - 28.11.2003Článek týkající se Agory:Zpíváte na ulici? Dejte vědět městu!Text článku odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  01.12.2003 10:38

Ačkoliv sem jedna z návštěvníků agory chtěla bych prostřednictvím této diskuze sem propašovat i svůj názor. Podle mě pokud by nadále měly být koncerty v agoře pouze do deseti hodin, tak nejenom mě ale i ostatním se pochopitelně nevyplatí chodit do agory kolem osmý kdy teprv nějakej koncert začíná zaplatit třeba osm pětek vstup a bejt tam jenom na dvě hodiny, o už tam radši nepudu a agora tím bude mít i míň návštěvníků. Nakonec je to i poslední dobrej klub kerej tady zůstal, když R-klub má ňákej motorkář a fakt to tam teď stojí za h...! Kdyby měla i agora skončit tak to snad ne, myslete taky na nás ty mladý a nejenom na starý, protože sedět celej večer v hospodě nikdo nevydrží a bejt doma o víkendu taky není nejlepší. Tak moc díky za pochopení a prosím NERUŠTE NÁM TADY POSLEDNÍ KLUB!!! anonym

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  02.12.2003 11:37

Dobrá zpráva - viz článek MF DNES:2.12.2003 Pardubický - strana 2Chrudim nebude kontrolovat akce v klubechChrudim Chrudim už nebude udělovat výjimky na různé hudební a společenské akce, které se odehrávají v uzavřených prostorách a končí po dvaadvacáté hodině.
Dosud byla výjimka od města jedinou šancí, jak uspořádat koncert nebo ples. Podle nové vyhlášky o veřejném pořádku musí o souhlas města požádat jen organizátoři akcí, které se konají pod širým nebem. O platnosti nové vyhlášky musí ještě rozhodnout zastupitelé.
Vyhláška je podle starosty města Ladislava Libého mnohem liberálnější než ta, která platí dosud.
"Rada města bude nadále schvalovat všechny produkce na veřejných prostranstvích, nejen ty, které končí po desáté hodině večer. Město ale nebude regulovat hudební akce v uzavřených prostorách. V platnosti ovšem zůstává ohlašovací povinnost," řekl Libý.
Nová pravidla vítají organizátoři různých koncertů. "Je to pro nás lepší. Budeme se dál snažit dodržovat stanovené podmínky, aby nebyly například stížnosti na hluk. Je to ale lepší pro plánování koncertů," řekl Jan Čechlovský, předseda sdružení Šance pro tebe, které provozuje rockový klub Agora.
Právě kvůli neudělení výjimky musely před měsícem všechny koncerty v klubu končit do deseti hodin večer.
Pokud si lidé budou stěžovat, že je hluk z restaurace s živou hudbou ruší, nezbývá jim nic jiného, než se obrátit na hygienickou stanici.
"Pokud naměří překročení limitů, čekalo by pak provozovatele správní řízení," uvedl Libý.
Znění nové vyhlášky musí za čtrnáct dní schválit zastupitelé. "Lze chápat, že některé akce lidem vadí, ale musíme zaručit svobodu podnikání. Nemůžeme si dovolit někomu výjimku dát a jiného odmítnout. Takový spor je otázka pro Ústavní soud," dodal Libý.
Foto: BEZ DOZORU. Spor města a provozovatelů klubů v Chrudimi skončil. Nyní budou o výjimku žádat jen ti, kteří budou akce pořádat pod otevřeným nebem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cukle

Datum:  04.12.2003 13:07

No, vypadá to, že vedení našeho města si konečně uvědomilo, že demokracie žije v našem státě přeci jenom už nějaký ten rok a tudíž i město Chrudim a jeho obyvatelé by měli mít svá práva. Nezdálo se mi jako příliš dobrý nápad omezit hudební produkci jediného kvalitního hudebního klubu ve městě do 22.00 hodin. To je také důvod, proč jsem s nadšením uvítala novou vyhlášku naší městské rady.
Přesto mám ale stále pocit, že zábavě mladých lidí naše město příliš nakloněno není. Ono je super, že nám aspoň tu Agoru nakonec nechali. Za to můžeme pouze děkovat. Ale fakt, že ne každý víkend je zrovna v tomto klubu program, který nás zajímá, nás donutí přemýšlet, kam půjdeme místo toho. A co zbývá? No co jiného než nějaká z tisíce chrudimských hospod. A pak nám vy dospěláci nadávejte, že moc pijem. A co máme dělat? Proč okresní město, jehož kultura je jinak na poměrně dost vysoké úrovni (dle mého názoru) má jeden jediný hudební klub s pravidelnou produkcí? Samozřejmě nepočítám bývalý R-klub, který je pro mě od změny majitele tabu. (omlouvám se za upřímnost, ale změny v klubu provedené se mi skutečně nelíbí a také místní hudební produkci nepovažuji za příliš pravidelnou.)No a co tedy s tím? Toť otázka. Možná místo té spousty dalších hospod by se měl zřídit zase nějaký klubík .
To by si ovšem nesměl někdo stále stěžovat na hluk.
Bohužel, pokud nemá část obyvatel ráda muziku, nebude ji v Chrudimi poslouchat nikdo. Alespoň tak to tady v poslední době vypadá....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  java

Datum:  07.12.2003 20:10

Muzika asi lidem nevadí, ale opilí nebo zfetovaní před Agorou , kteří si venku řeší své problémy !Zkus si tam bydlet .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  klient

Datum:  14.12.2003 17:12

jed na weekend na chalupu....dikes!!a drogy neberu.zatim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petr Cardinale

Datum:  11.12.2003 16:09

Já tam bydlím a je to v pohodě.
PC

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nechápu

Datum:  11.12.2003 12:11

Pořád lepší bydle tam,kde se něco děje,než bydlet někde,kde mám strach jít v noci domů, aby mě někdo nepřepadl!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  bla

Datum:  10.12.2003 13:32

Fouňo zkus si bydlet ve Flištýně a nechat tam zaparkovaný auto přes noc z pátka na sobotu a ze soboty na neděli. Ne jen, že tam dělají bordel, ale i ti nablijou na domovní dveře, ukopnou ti zrcátko, běhaj po autech atd. A že se Zazibaru přezdívalo perníková chaloupka to je docela známý ne? A drog je více ve školách než v samotný agoře, kde ty lidi hulej jenom tu svoji marihuanu. A nebylo by rozumný ty lidi vyseparovat někam na kraj města, kde by dělali daleko větší bordel než tady ve městě, kde maximálně křičej.
Nechápu proč do ulice, kde je Agora chce MP v budoucnu umístit kameru. Proč ji nedaj do daleko problémovějších částí našeho města? Toť otázka pro naše zastupitelstvo a toho mladýho uličníka, kterej nikdy nebyl v Agoře a nejvíc si vyskakuje na zastupitelstvu, zrovna jsem zapomněl jeho jméno. Lidi otevřete oči a začněte konečně přemýšlet. A hlavně zástupci námi zvolení!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cukle

Datum:  08.12.2003 09:34

Chceš říct, že lidé chodí do Agory ne za muzikou ale jen pít a fetovat? Nezdá se ti to jako trochu křivé obvinění návštěvníků klubu?A mimochodem ve svém předchozím příspěvku jsem psala o tom, že by návštěvníci neměli postávat před klubem, ale jít buď dovnitř nebo prostě pryč pokud je už program uvnitř nebaví.

V tomhle příspěvku jsem psala o nedostatku hudebních klubů v Chrudimi celkem.
Takže možná že bys neměl/a napadat hned konkrétní příspěvek někoho jiného pokud nevíš co mu předcházelo.
- Toť pouze můj názor. Přeber si to po svém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agora girl

Datum:  11.12.2003 12:08

Agora je fajn místečko pro všechny fajn lidičky!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  founˇa

Datum:  11.12.2003 22:06

Agora je fajn místečko pro všechny zfetovaný lidičky !!!chichi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  newim

Datum:  28.12.2003 22:06

nechapu o co ti tady ku*wa de! kazdej si zije po svym a nikoho nezajimaj tyhle nazory kery fsechno odsuzujou! tak si negdo zahuli dobre, a gdo po tom dela bordel a neumi se bavit to je jeho vec tak nevim proc sem pletes tohle dyz tady de hlavne o to ze chcem aby tady agorka zustala a jestli se to tobe nelibi tak tam chodit vubec nemusis nigdo te do toho rozhodne nutit nebude!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AAA

Datum:  17.12.2003 17:15

Mam takovej pocit, ze founa vubec nevi o cem mluvi prot. v živote v agore nebyl, v agore sem v zivote nevidela zfetovanyho cloveka, a ze si lidicky zahulej z toho bych tragedii nedelala...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej

Datum:  26.12.2003 14:01

Já si myslim že je Agora fakt dobrá, nikdy sem s ní problémy a nikdy taky ani z obsluhou, jsou tak ochotní a výborní lidičky ...a je to rozhodně lepší místečko než nějaká BARAKA kde se to furt rve...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  newim

Datum:  28.12.2003 22:10

presne tak, gdo se chce poradne pobavit a nesedet doma u TV tag tam de, a ty kery radsi sedej celej den u bedny a sledujou nudny porady at se k tomu ani radsi newyjadrujou, i pres to, ze agora je trochu mensi klubik je dost v poho a to nepocitam lidi kery tam chodej a tu ochotnou a negdy az moc ochotnou obsluhu, sem fakt rada za takovejle klub kerej jen tak ve vychodnich cechach nenajdes, proste na pohodicku

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.