Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  daruje někdo milion korun českých???

Odesílatel:  anezka

Datum:  19.07.2007 21:11

Ahoj,jmenuji se anezka a je mi 25let mam za sebou hrozne roky,dostala jsem se do velkych dluhu nebo spise byvaly manzel me dostal do dluhu.Mam dvouletou holcicku a velke dluhy na krku,kazdou chvili prichazi exekutori a neco zabavuji,mam baracek o ktery asi take prijdu nevim kudy kam,mnohdy pomyslim na smrt asi by to bylo nejlepsi reseni ktere by me z toho dostalo-od trapeni.Kdyby nekomu prebyvali penize nebo nevedel co s nimi tak se mi prosim ozvete.Dekuji za pochopeni

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daruje někdo milion korun českých???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Norei

Datum:  20.07.2007 06:34

Znám jednoho co sice nerozdává s ale s penězi umí poradit. I mě dobře poradil. Sedí v kanceláři společnosti AWD v Novoměstské 960. Má telefon 603560420.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daruje někdo milion korun českých???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  20.07.2007 07:29

Také znám jednoho co peníze má, nerozdává a umí si s nimi poradit. Sedí v kanceláři společnosti Omegaplus v Koželužské XYZ. Má telefon ........ To je sranda :-D

Hmmm, no nic, přišlo mi to jako dobrý vtip Ok?

PS. Jinak fakt díky za reklamu, to by mě fakt zajímalo co Vám poradil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daruje někdo milion korun českých???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Norei

Datum:  21.07.2007 11:28

Mj.mne naučil základní prvky finanční gramotnosti a musel jsem přiznat, že to jsou poměrně jednoduché věci ale dosud jsem se s nimi nesetkal. A jsem přesvědčen, že většina populace v této zemi je také nezná. A navrhl mi několik řešení mého problému z nichž jeden byl pro mne přijatelný a vrátil mi naději a životní optimismus.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daruje někdo milion korun českých???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  juhele

Datum:  20.07.2007 10:02

pěkně trapnej vtip pro někoho kdo potřebuje pomoct,ha ha ha, až umírám smíchy

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daruje někdo milion korun českých???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Norei

Datum:  21.07.2007 11:23

Někdo, kdo opravdu potřebuje pomoci, vyzkouší každou možnost. Nebo si také myslíš, že je nejlepší čekat s rukama v klíně a věřit, že mi někdo něco dá ?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.