Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  [smazáno] - potravinové doplňky

Odesílatel:  sam

Datum:  09.07.2007 16:10

[smazáno], to je zdravá výživa obsahující bylinky a léčivé rostliny (směs). Vitamíny, minerály, antioxidanty. Bez alkoholu a chemických přísad. Upevňuje a vrací zdraví. Doplněk léčby i prevence.
Jaké jsou vaše zkušenosti?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sam

Datum:  09.07.2007 16:10

Zkušenosti sjou skvělé!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  10.07.2007 10:18

Juuu,ty si to sam i pochvalis HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sam

Datum:  10.07.2007 10:20

Jo, já to zapomněl napsat do toho prvního příspěvku, tak jsem si to pochválil dodatečně Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Liesta

Datum:  09.07.2007 17:56

Myslím,že neplacená reklama na nějakou [smazáno] na těchto stránkách nemá co dělat.
A kdyby to tak všechno vždy zázračně účinkovalo,to by byli všichni najednou zdraví....
Zrovna nedávno jeden lékař na netu psal,že většina potravinových doplnků jsou spíše zátěž pro ledviny a játra. Ale tady jde spíš o peníze než o zdraví....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sam

Datum:  10.07.2007 10:31

Co na to říct?
1. neplacená reklama - je-li to možné a admin to nesmaže, proč ne. Ale chápu, že se to nemusí líbit. Namitku beru.
2. Doufám, že jsem nikde nenapsal, že to "zázračně účinkuje...". Pokud jsem to napsal, prosím o upozornění a okamžitě to smažu. Takže tuto namitku neberu.
3. "jeden lékař na netu psal..." - pokud to vůbec byl lékař Ok? , a pak: jak to je schopen doložit? Asi těžko a hlavně by musel u každého přípravku samostatně. Takže tento argument neberu.
[smazáno] - jako každý podobný produkt - musí mít atestaci a schválení k prodeji. A to [smazáno] má a doložit to mohu. Navíc má několik celosvětově uznávaných hodnocení, jako je např. COR 341 - KOSHER (košer), která je po celém světě považována za značku nejvyšší čistoty pěstování, sběru a zpracování produktu. Při výrobě jsou dodržovány standarty GMP a HACCP a Halal.
Také získala osvědčení o bezpečnosti užívání pro sportovce od Institutu pro biochemii při Německé sportovní univerzitě (akreditovaný certifikační institut).
Takže to asi tak špatný produkt "...zatěžující ledviny a játra..." nebude.
4. Je to i o zdraví i o penězích. Užívám [smazáno] několik let (zdraví) a zadarmo není, takže si na ni musím vydělat (peníze). A to přece není špatně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  12.07.2007 08:32

Admin konečně zase přišel k počítači .... Ok?

Dobrý den,
ne, opravdu o nevyžádanou reklamu na produkty v diskusi nestojíme. Pokud chcete, zašlu Vám cenovou nabídku na jiné formy reklamy na našem serveru.
Děkuji za pochopení.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  10.07.2007 15:54

Moc sem nepíšu, ale takhle tady nabízet jakékoli produkty je ostuda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Fr. Gulasz

Datum:  10.07.2007 18:21

A proc?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno] - potravinové doplňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  10.07.2007 21:35

Protože nikdo kdo se tu vyjadřuje, nemíchá ke svým vyjádřením jakoukoli reklamu na cokoliv. I já podnikám, ale ani ve snu by mě nenapadlo se tady zviditelnovat v diskuzy. Je milion a jeden způsob jak nabídnou lidem své výrobky a nikoho nenas.....rat. Např. banner na tomto webu, ale za to se plati .....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.