Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Loutkařská Chrudim

Odesílatel:  quido.

Datum:  25.06.2007 18:47

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat co říkáte na blížící se Loutkářskou Chrudim...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  30.06.2007 18:55

Před chvílí jsem se byl projít v centru. Nebýt 2 cedulí a podia na Resslově náměstí, tak jsem ani nevěděl, že je nějaká Loutkářská Chrudim. Ulice - jindy plné zajímavých osobností - jsou dnes liduprázdné (nepočítám-li p. Jelínka, jenž čistil výlohu) a chodníky - např. před Muzeem - rozkopané (dříve bylo zvykem dát Chrudim před největší kulturní akcí roku do pořádku). Na první pohled se mi zdá, že tenhle festival se blíží konci - opravdu VELMI rád bych se mýlil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  medvidek001

Datum:  03.07.2007 14:46

Nezbývá mi než souhlasit. Všechny tyto negativní změny přičítám našemu novému vedení města. Výstižný byl okamžik, kdy při zahájení "loutkárny" začaly hrát Irisch Dew a lidé se zvedaly a odcházely. Ono i ten zážitk z posezení zády z kopce musí být ohromující. Možná jsem moc krytický, ale bývalý starosta pan Libý měl tuto slavnost vždy dotaženou do konce. Nové vedení se má co učit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  04.09.2007 14:38

Milý medvídku,zkuste si nejdřív zopakovat gramatiku(to jenom na okraj...).A "posezení z kopce" (ale asi jste tam neseděl,to byste to nenapsal) je myslím si z toho důvodu,aby Vám nesvítilo do očí zapadající slunce.Zkuste občas zapojit myšlení.Jinak chci upozornit,že LCH pořádá Chrudimská beseda,nikoliv město(alespoň to tak bývalo vždy),tudíž osoba starosty nerozhoduje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  29.07.2007 14:02

Bohužel, "Loutkařská Chrudim", rovná se mrtvá Chrudim.Je to kulturní festival města, který má svoji dlouholetou tradici a páni konšelé to evidentně nepochopili.Město rozhodně festivalem nežije a kdo přijede "cizí",nepozná, že se vůbec něco děje. S troškou nadsázky bych "loutkárnu" přirovnala k filmovým festivalům, kdy touto akcí vždy žije celé město.Tady se tak bohužel neděje. ....A až se převede "Muzeum loutkařských kultur" na město,či kraj,nebudou peníze a my se máme na co těšit...spíš na nic.Tak to je fakt na ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  04.09.2007 14:31

Milá teo,Loutkářská Chrudim byla už 56.Nemyslíte si,že kdyby byla tak špatná jak píšete,vydrží její pořádání tak dlouho?A mám pocit,že byste měla zajít do Chrudimské besedy(pořadatel) a dát průchod svým novým neotřelým a vynikajícím nápadům.Jistě Vás rádi uvítají a 57. LCH bude super!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zaba4

Datum:  27.06.2007 13:01

Ja osobně se těším na koncerty na náměstí, začátky jsou psány od 19:00 ale už loni začínali vždy kolem 21:00-22:00 a stát pár hodin na náměstí teda nic moc:) No uvidíme letos:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Loutkařská Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HoFr

Datum:  29.06.2007 19:05

A můžu se prosím zeptat o jaké interprety se bude jednat?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.