Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  pomozte, hledáme svědky vandalů

Odesílatel:  Anonym

Datum:  04.06.2007 14:33

Zdravím (spolu)chrudimáky,
obracím se na vás s prosbou, zda se mezi vámi nenajde svědek řádění idiotů, kteří zdemolovali mému kamarádovi Škodu Forman. Stála na parkovisti u letniho kina a někdo u auta rozbil okno, odmontoval kolo, vytrhl volant, apod.

Předem díky za jakékoliv indicie, které by pomohly dopadnout pachatele. Obracejte se buď sem, nebo na e-mail: loewy.jiri@loewy.cz

a díky Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pomozte, hledáme svědky vandalů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  04.06.2007 22:00

není to tak dávno(dva tři týdny??), co jsem nedávno viděl skupinu malých "čmoudů" demolovat ten růžový vrak. Možná to má souvislost, možná nikoliv.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pomozte, hledáme svědky vandalů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Liesta

Datum:  05.06.2007 18:04

Ahoj,asi před měsícem se mi stalo,když jsem šla z knihovny kolem letního kina,tak naproti - jsou tam ted vietnamci,tak tam partička asi šesti "opálených" mladíků (věk kolem 14let)se zkoušela dostat okýnkem do zaparkovaného auta a strašně se u toho smáli,jestli se jim to povede.
Když jsem na ně zavolala,aby toho nechali,tak mě vynadali(doplnte si nejsprostčí slova) a poslali někam a odběhli s tím,že počkají na tmu.
Mají výhodu,že je člověk nepozná,jsou všichni podobní.
Asi to bude nový chrudimský adrenalinový sport.
Podotýkám,že bylo asi šest hodin večer a světlo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.